2007'den Bugüne 91,493 Tavsiye, 28,077 Uzman ve 19,893 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Cihan CİCİK
Fizyoterapist - Manisa

Cihan CİCİK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Cihan CİCİK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(%83.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Cihan CİCİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cihan CİCİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Teoman GÜNDÜZFzt.Teoman GÜNDÜZ
teoman hocamla aynı kurumda calısıyorum.kendısı meslektasım olup duzenledıgı kurslarda kendısını tanıdım.oncelıkle teoman gunduz ısını ıyı yapan kendı...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
HOŞGELDİNİZ www.manisafizyoterapist.com
 
Cihan CİCİK'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Doğuş Hastanesi
Hürriyet Mahallesi Akhisar
Manisa
(09:00-17:45 Çalışma Saatleri/18:00-21:00 Özel Randevu Saatleri)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Dumlupınar Üniversitesi (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Cihan CİCİK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Manuel Terapi
-Kraniosakral Osteopati
-Visseral Osteopati
-Kuru İğneleme
-Terapatik Bantlama
-Kinezyolojik Bantlama

Cihan CİCİK Özgeçmis CV Fzt.Cihan CİCİK'in Özgeçmişi
1990 yılının Ocak ayında Manisa'nın Soma ilçesinde doğdum. İlköğretimi Manisa-Gördes, Ortaöğretimi Manisa Merkezde tamamladıktan sonra 2008 yılında Dumlupınar Üniversitesi Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon bölümünü kazandım. 2012 yılında da mezun oldum. Mesleki gelişmeleri ve yenilikleri her zaman yakından takip ediyorum. Mesleki eğitime yönelik kurs,kongre,seminerlere katılmaya devam ediyorum.

Cihan CİCİK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ayşe KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mart.2013
TavsiyeNo: 59122
Yaklaşık 30 senedir boyun ağrısı ve 10-15 senedir diz ağrısı çekiyordum. Özellikle boynumdan omuzlarıma yayılan ağrılar çok rahatsız ediyordu. Sabah kalktığımda sanki boynumda bir ağırlık asılıymış gibi geliyordu. İki şikayetim için de Yalova'da, Manisa-Salihli'de, Ankara'da doktorlara gittim. Her defasında ilaç verdiler fakat ilaçların hiçbir zaman faydası olmadı. Son olarak Cihan Beyle görüştüm ve tedaviye başladık. Kuru iğne tedavisi ve manuel terapi ile 3 seansta boyun ağrılarımın %80, diz ağrılarımın da %75-80 civarı azaldığını belirtmek isterim. Herkese çok çok tavsiye ediyorum, Allah razı olsun.
     3 Beğeni    
Ramazan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mart.2013
TavsiyeNo: 58991
Bende yaklasık 15 yıldır bel fıtığı hastalığı var.gittiğim hastanelerde ameliyat olmam gerektiğini söylediler ve kuru iğne tedavisinin faydalı olduğunu duydum tavsiye üzerine cihan beyle görüştüm ve cihan beyle yapmış olduğumuz kuru iğne tedavisi ile 3 gün ara ile yapmıs oldumuz 3 seansta ağrılarımda cok azalma oldu. Manısanın gördes ilçesinde böyle bır hızmet verıp ağrılarımıza derman oldugu ıçın cok teşekkür ederim.gercekten cok durust ve güvenilir bir fizyoterapist. bel fıtığı boyun fıtıgı migrengibi agrısı olan hastalara tavsıye ederım mesleğinde basarılar dılerim.
     1 Beğeni    
Teoman GÜNDÜZ Fotoğraf
Fzt.Teoman GÜNDÜZ
Fizyoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 53236
Fizyoterapist Cihan mesleğe yeni başlayan bir fizyoterapist olmasına rağmen aldığı mesleki kurslarla bir çok tekniği uygulamaktadır.İşinde titiz, araştırmacı, son gelişmeleri takip eden bir fizyoterapist olmasının yanında yardımsever payaşımcı güleryüzlü bir fizyoterapisttir.Kendisini takip ettiğim kadarı ile manisa ve çevresinde aldığı hastaları da oldukça memnundur.Eğer bel ve boyun problemleriniz varsa kullandıı manuel terapi tedavierini rahatlıkla tavsiye ederim.Güvenilir bir fizyoterapisttir.
     Beğenin    
Uğur Sözlü
4.Ağustos.2012
TavsiyeNo: 52874
Fizyoterapist cihan cicik , sürekli olarak kendisini geliştirmeye çalışan insanlara nasıl faydalı olabilirim diye kafa yorup bunu mesleğine başarıyla taşıyan bir fizyoterapist.özellikle kuru iğneleme ve manuel tedavi alanında almış olduğu kurslarla insanlara şifa dağıtmayı amaçlayan ve bunuda gerçekleştiren gerçek bir sağlık personelidir... Daha öğrencilik yıllarında bile hastalara faydalı olmuştur.özellikle manisa ve çevresinde tanınan bir fizyoterapistdir.
     Beğenin    
Mehmet Yumuk
29.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52766
Cihan Bey çok kaliteli, dürüst, karakterli bir arkadaştır. Ayrıca çok güvenilir, işinin ehli biri. Aldığı sorumluluğu ciddiyetle yerine getiriyor. Hastalarına yaklaşımı gerçekten de mükemmel. Fizyoterapistlik kolay bir meslek değildir.Sabır ve titizlik isteyen bir meslek. Cihan arkadaşım eminin bu işte kendini yaptıklarıyla çok daha ileriye taşıyacak. Zaten kendini her konuda geliştirmeyi seven biridir. Ona mesleğinde işini titizlikle yaptığı için teşekkür ediyorum...
     1 Beğeni    
Onur Şahin
29.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52763
Kendisi lisedeki en iyi arkadaşlarımdandır. Ne zaman arasam hiç bıkmadan usanmadan sorunlarım hakkında yardımcı olur. Nokta atışı şeklinde teşhisler yapabiliyor. Özellikle manuel tedaviler konusunda oldukça iyidir. Sürekli okuyan ve kendisini sürekli geliştiren bir kişiliktir. Alternatif tedavi seçeneklerini de geliştirmeye çalışıyor. Son derece ilgili, güven verici ve işine sadık bir Fizyoterapist olduğunu söyleyebilirim. Çizdiği doğru çizgiden şaşmayacağına emin olmakla beraber bu yolda ilerlediği sürece mesleğinde iyi yerlere gelecek olmasına inancım tamdır.
     Beğenin    

Cihan CİCİK'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cihan CİCİK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Teoman GÜNDÜZ
Fzt.Teoman GÜNDÜZ
teoman hocamla aynı kurumda calısıyorum.kendısı meslektasım olup duzenledıgı kurslarda kendısını tanıdım.oncelıkle teoman gunduz ısını ıyı yapan kendı...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Doğuş Hastanesi
Hürriyet Mahallesi Akhisar
Manisa
(09:00-17:45 Çalışma Saatleri/18:00-21:00 Özel Randevu Saatleri)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(545) 321 45 45
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Dumlupınar Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2012
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.Cihan CİCİK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Cihan CİCİK Mesleki Videolar Videoları
-

14:16
Top