2007'den Bugüne 81,179 Tavsiye, 25,808 Uzman ve 18,069 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Emine MERMERKAYA
Fizyoterapist - Konya
Fizyoterapist refleksolog

Emine MERMERKAYA Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi22 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Fizyoterapist
İsim

Emine MERMERKAYA

Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

22

[Fzt.Emine MERMERKAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Emine MERMERKAYA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

17
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarEmine MERMERKAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Emine MERMERKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Doğru yaklaşım Doğru Tedavi .2001 yılından bu yana bedensel engelli çocuklarla çalışma yapmakta ; ayrıca bel fıtığı,inme (felç) ve nörolojik hastalıklar üzerinde tedavi uygulamaktayım.Yaşam kalitenizi artırmak için fizyoterapistinizi dinleyin.

Emine MERMERKAYA Özgeçmiş CV Fzt.Emine MERMERKAYA'nın Özgeçmişi
Çankırı nın kalfat kasabasında doğdu.. ilkokulu Kırşehir in Mucur ilçesinde Atatürk ilköğretim okulunda,orta-liseyi Karabük İmam Hatip lisesinde tamamladı..Hacettepe Üniversitesi fizik tedavi rehabilitasyon bölümünü 2001 de tamamlayarak fizyoterapist ünvanını aldı..2010 mcmt manuel terapi ustalık belgesi 2011 refleksolog belgesi 2016 hacamat -sülük terapi ve akupunktur üzerine belgeler aldı.. Halen bir fil danışanlarına hizmet vermektedir.

Emine MERMERKAYA Tavsiye Yazıları Emine MERMERKAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Aygün (Danışan)
 IP: 178.247.72.DY

16-03-2019
 TavsiyeNo: 108809
Emine hanıma bel fıtığı rahatsızlığım sebebiyle gittim. Oraya gittiğimde yürüyemez halde ağlayarak gitmiştim. Çıkarken artık yürüyebiliyor azda olsa kendi işlerimi yapabilmeye başlamıştım. Sağ olsun eli çok şifalı geldi. Alanında uzman oluşuda insanın kafadındaki soru işaretlerini siliyor. Bir haftalık dinlenme ile birlikte eskisi gibi elhamdülillah ayağa kalktım. Şimdi ise eşim için tedaviye başladık. Allah razı olsun geri çevirmedi. Şifa Allahtan sebebini Emine hanımdan diledik.
     2 Beğeni    

 Canan (Danışan)
 IP: 195.174.29.YLB

29-05-2017
 TavsiyeNo: 96994
Emine ablanın (hanım'ın :)) iletişimini çok begendim ve insanları nasıl rahatlatması gerektiğini çok iyi biliyor.Emine ablayla tanışmam iyi bir fizyoterapist aramamla başladı.Konyada ki en iyi fizyoterapistleri araştırırken Emine ablanın profiline denk geldim ve yorumlara baktım herkes güzel şeyler söylemiş ee bu kadar insan güzel şeyler söylüyorsa iyi şeyler yapmış demektir.Aradım randevu aldım..Başladık ..Her gittiğimde kendimi daha iyi hissettim..Doktor boyun düzleşmen var dedi ve benim sağ kolum 1 buçuk cm de maalesef ki düştü ve ben boynumdaki ağrılardan yatamıyordum sert yastık elyaf yastık bana mısın demiyordu ve sızlamalarım vardı içerden şiddetli ağrılarım.. Sosyal hayatım ise çok fazla etkileniyordu bu rahatsızlıklarımdan dolayı ..Doktor ise ters yüz ve iyi bir fizyoterapist bul dedi.Emine ablayı buldum..:) Kendisine minnettarım eline emegine sağlık kendimi iyi hissediyorum her gittiğimde daha da iyi hissettim ..hem beni hemde bedenimi dinlendirdi artık öyle ağrılı boyun ağrılarım yok ve sağ kolum eskisine nazaran biraz daha toparladı ..bende daha dikkat ediyorum koruyorum ...Herşey için teşekkürler Emine abla güleryüzün içinde samimiyetin içinde her daim mutlu ol ve gül inş..:)
     1 Beğeni    

 Halime NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.154.74.DJ

20-01-2017
 TavsiyeNo: 93935
Emine hanımla,ondan profesyonel destek almış bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Serepral Palsi olan kızım için fizik tedavi aldım. Gözde erken doğumla birlikte bir takım sıkıntılar la doğdu. Yaşıtlarına göre geri den  gidiyordu Emin'e  hanımla ilk tanıştığımızda kızımın oturması yoktu ellerini tam anlamıyla kullanamıyordu sağına soluna dönemiyordu nasıl bırakırsam o şekilde saatlerce kalıyordu.Seanslara başladığım günden itibaren Gözde de hızlı değişikler oldu artık kendisi oturabiliyor elleriyle her şeyi kavrayabiliyor hatta yemeğini bile yiyebiliyor. Sağına soluna çok rahatlıkla dönüyor hatta ulaşmak istediği yere kendine göre  emekleme geliştirerek hedefine ulaşıyor. Şu anda Gözde de algılama, anlama ve kavrama da yaşıtlarıyla birlikte gidiyor bu konuda yapılan refleksoloji nin çok faydasını gördüm. Fiziksel anlamda da  geldiğimiz günden bu yana epeyce yol kat ettik ben umud ediyorum ki gözde bir gün yürüyecek Emin'e hanım fizik  tedavi  alanında uzun süre çalıştığı için ciddi anlamda tecrübesi var her konuda bilgiye sahip sadece Gözde nin  sıkıntılarına değil bizim de fizik tedavi ile ilgili sıkıntılarımıza da cevap verebiliyor. Emine hanımı içtenlikle herkese tavsiye ederim işinde başarılı tecrübeli Güler yüzlü birisidir
     3 Beğeni    

 Nurcan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 213.14.244.J

02-11-2016
 TavsiyeNo: 91615
Slm ben emine hanımın ablasiyla arkadaşız uzun yıllardır ordan emine hanımı tanıyorum ben sekiz aylık bir kız çocuğu doğum yaptim erken doğum ve bir buçuk gunlukken yogunbakim cihazindayken soğuk havale geçirdi ve otuz uc gunluk birdaha havale gecirdi ve kas salikligi oldu hamur gibiydi epilepsi tanisida koydular kafasını bile tutamiyor göz teması kuramiyordu aci hissi yoktu altı aylık oldu ve biz fizige başladık başkent hastanesinde özel rehabilitasyona da baslaya bilirsiniz dedi doktorlar ve bende arkadaşım gulbeyaz hanima irtibata geçtim rapor çıkarıp başladık emine hanımın şifalı ellerine bıraktım allah razı olsun reflekjoloji tedavisine başladı ve çocuğumun gözle görülür deyisiklik basladi ve artık kafasını tutmaya gözlerime bakmaya başladı ve kaslari normal hale geldi iki yaşında fizik tedavisi bitti doktorlar yuruyemez konusamaz demişlerdi önce Rabbimin sonra emine hanimin sayesinde çok şükürler olsun iyileşti yürüyor konuşuyorlar sıkıntı kalmadı emine hanımı herkeze tavsiye ediyorum allah razı olsun.
     4 Beğeni    

 ahat iyilik (Danışan)
 IP: 188.57.154.CY

25-10-2016
 TavsiyeNo: 91371
2013 yılında geçirmiş olduğunuz trafik kazası Sonucu babamızı kaybettik kız kardeşim ağır yaralandı vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar vardı bilinci tamamen kapalıydı. yaklaşık 90 günlük yoğun kaldı.90 günlük bir bekleyişten sonra fizik tedavi almaya karar verdik doktorumuzun tavsiyesi ile.....Büşra'nın tamamen bilinci kapalıydı herhangi bir hareketi yoktu konuşması yoktu İnternetten araştırma sonucunda emine mermerkaya'ya ulaştım yoğun bakımda büşra ya fizik tedavi uyguladı etkin olarak manuel terapi Reflexsoloji masajları ile hızlı bir sonuç aldık....birkaç seanstan sonra büşra fizik tedavi ye cevap verdim gözleri açıldı algısı açıldı ve bir hafta sonra yoğun bakımdan çıktı. Büşra şu anda destekle yürüyebiliyor oturabiliyor konuşabiliyor geçmişi çok iyi hatırlıyor zihin bakımından herhangi bir sıkıntısı kalmadı ancak yürüme bozukluğu gibi bir takım sıkıntılarımız devam ediyor fizik tedavi alıyoruz. Bizim yoğun bakımdan kurtulmamız emine mermerkayanız sayesinde oldu ona sonsuz teşekkür ediyoruz herkese rahatlıkla tavsiye ederim mutlaka sonuç alırlar . Ihtiyacı olan hastalara Allah ın izniyle faydalı olacagına inanıyorum.
     1 Beğeni    

 Nurten (Danışan)
 IP: 46.154.92.YDZ

24-10-2016
 TavsiyeNo: 91280
Selamun aleykum. Öncelikle Emine hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum çünkü emineller rehabilitasyon merkezine gittiğimiz zaman kendi evinizde gibisiniz, hoşgörülü ve sevecen bir ortamdır Emineller:) Benim oğlumun rahatsızlığı kafa tasindaki sutur kapalı ve şekil bozukluğu vardı ameliyat denildi ve ben acaba başka tedavi yöntemleri varmı diye araştırırken arkadaşım tavsiyesiyle Emine Mermerkaya hanımla tanıştım, fakat oğlumun rahatsızlığı na tek çare ameliyatmis. Biz belki bir umut diye refleksoloji aldık,iyiki almisiz nedenmi? Oğluma Emine hanımin dokunuşları hem fiziksel hem de ruhsal gelişimine etki etmiş girmiş olduğu ameliyattan gayet güzel çıktı iyileşme süreci çok başarılı geçti elhamdülillah... Teşekkürler Emine Mermerkaya hocam... teşekkürler emineller ekibi... Allahın izni, sizlerin yardiyla korkulan ameliyattı mutlu sonla bitirdik, şimdi herkese sizi tavsiye ediyorum sağlıklı bile olsalar mutlka eminellere gidip Emine Mermerkaya hocam la tanisin ve tavsiye ve tedavi alın bu tavsiyemde coook samimiyim... teşekkürler Emine hocammm :)
     2 Beğeni    

 Günsel şengezer (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.47.175.YL

21-10-2016
 TavsiyeNo: 91230
Emine Mermerkaya ile aynı işyerinde altı yıldır çalışıyorum. Kendi alanında özel yeteneklere sahip olduğunu ve işini çok sevdiğini gördüm . Emine hanımın merkezine devam eden hastalarda olumlu gelişmeler olduğunu ve onlardan olumlu dönüşler aldığına şahit oldum. Kendisi bana da iki kez müdahalede bulundu ikisinde de süper sonuç aldım. İlk olarak ayağımı burkmuştum ve ayak bileyim de sıkıntı vardı yürümekte zorluk çekiyordum onu tek müdahaleyle tek seansla düzeltti acılarım bitti İkincisinde de parktaki spor aletlerinde egzersiz yaparken dizim de kayma olmuş diz ağrısından oturamaz durumdaydım onu da tek seansla çözdü ağrılarım bitti. Mesleki açıdan kendine güvenen işine hakim tecrübeli kendini sürekli yenileyen bir arkadaşımız herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim çünkü ben emine hanımın çalışmasını her gün birebir yakından takip ediyorum ve bütün hastalarında önemli sonuçlar elde ediyor herkese içtenlikle tavsiye ederim.Emine Mermerkaya yı tanımış olmaktan memnunum emeklerine sağlık sonsuz teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    

 Zehra Temiz (Danışan)
 IP: 37.154.180.CD

12-10-2016
 TavsiyeNo: 90993
Emine hanımla, fizik tedavi almak için gittiğim merkezde tanıştım 2000 li yılların başı idi ilk gördüğümde samimi ve sıcak buldum...o gün bugündür samimiyetini güler yüzünü hiç kaybetmedi ..benim iki tane engelli kızım var birisi 20 yaşında diğeri sekiz yaşında emine hanımla yaklaşık olarak 14-15 senedir tanışıyorum kızım emine için daha önce farklı fizik tedavi merkezleri denedim ama son olarak emine hanım da karar kıldım kızım emine 20 yaşında ağır engelli epilepsi hastası olmasına rağmen şu anda oturabiliyor katı besinleri kendisi yiyebiliyor konuşması var bütün derdini anlatabiliyor tüm bu kazanımları emine hanımın desteğiyle elde ettik ikinci kızım zeynep fizik tedaviye başladığımızda üç yaşındaydı yürümesi yoktu konuşması yoktu komutları anlamakta zorluk çekiyordum şu anda sekiz yaşında zeynep konuşmayı öğrendi desteksiz yürüyebiliyor günlük ihtiyaçlarını rahatlık la kendi karşılayabiliyor , ilkokul üçüncü sınıfta kaynaştırma öğrencisi yürüme bozukluğu için fizik tedavimiz halen devam ediyor merkeze haftada bir gidiyoruz...Emin'e Hanım'ın çalıştığı merkeze devam eden çocukların hepsinde ciddi anlamda gelişmeler var aileler çok memnun emine hanım daha çok manuel terapiye ağırlık veriyor refleksyoloji sayesinde zeynebin algısı ciddi manada açıldı benim bu zorlu hayat mücadelemde bize sürekli destek oldu hem psikolojik anlamda hem de çocuklarımın sağlığı için benimle birlikte gayret gösterdi bizlere rehber oldu bizleri yönlendirdi onun sayesinde birazcık daha yüküm hafifledi.İnsan ilişkilerinde samimi güler yüzlü Çalışma alanında kendini sürekli yenileyen hiç tereddüt etmeden başvurabileceğiniz uzman kişi içtenlikle samimiyetle herkese tavsiye edebilirim. Sonsuz teşekkürler Emine hanım ve çalışma ekibi ...
     2 Beğeni    

 atiye sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.218.BZ

05-08-2016
 TavsiyeNo: 89596
Emine hanımla, tedaviden olumlu sonuç alan yeğenim sayesinde tanıştım.oğlum bayram ali sert 5 yaşında olmasın a rağmen 2.5 yaşında ki çocuk zekasına sahip yaşıtları na göre geriden geliyor.emine hanımdan reflexsoloji seanslari aldık ilk esastan itibaren değişiklikleri fark ettim...anlamlı bir ses çıkarmayan çocuğum kelimeler çıkarmaya başladı küçük cümleler kurabiliyor.saldırgan ve sinirli bir çocuk iken şimdi sakinleşti..jest ve mimiklerini kullanamazken kullanmaya başladı. Komut verdim mi hiç ilgilenmezsen şimdi bütün komutları mı dinliyor.hadi oyuncaklarını topla dediğim zaman toplayabiliyor.Eskiden komut verdigim zaman hiç ilgilenmez beni dinlemezdi. Birlikte sokağa çıkamazdik başı boş takılır elimden kaçıp giderdi kontrol edemezdim şimdi birlikte parka markete gidebiliyorum. 5 yaşında olmasına rağmen tuvalet egitimi yoktu ama çok şükür reflexsoloji sayesinde bu sorunumuzda çözüldü. Emine hanım işini seven ,caliskan,başarılı, özverili birisi . Çok memnun kaldık bayram ali de çok olumlu gelişmeler oldu herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim ..çalışma ekibi de çok kaliteli.
     2 Beğeni    

 hülya (Danışan)
 IP: 78.161.139.LC

01-08-2016
 TavsiyeNo: 89499
Emine Mermerkaya 3 yaşında down sendromlu bir kız çocugun annesiyim Emine Hanımla kızıma özel eğitim okulu ararken ve en iyisinin Emineller olduğuna karar verdim Emine Hanımın mesleğine saygısı öz verili olması ve işinin ehli olması kızım yürüyemiyordu ama Emine Hanımı seçtiğim de seçimimin ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım çünkü kızım 5 ay sonra yürüdü bunun imkansız oldugunu zannederken sağolsun Emine Hanım refleksoloji masajıyla ve fizikle destekledi biz Emine Hanıma çok teşekür ederim ve gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim tam donanımlı bir uzman aynı zaman da insancıl değerleri ve ahlaki değerleri çok yüksek bir uzman kuzuma yaptıklarınız için sonsuz teşekürler
     1 Beğeni    

 ayse (Danışan)
 IP: 5.47.236.YCD

18-09-2015
 TavsiyeNo: 81550
Oğlum Veysel sıkıntılı bir doğumdan sonra omuzundaki liflerde kopma oluşmuş, ameliyat an sonra fizik tedavi almamızı önerdiler.Hipoksik doğum nedeniyle Gelişimi de yaşıtlarından geriydi. Görümcemim oğuluda emine Hanım'dan fizik tedavi alıyordu ben de başladım...Sol kolu sağa göre çok ince kilo almıyordu parmakları hareket etmiyordu, şu anda kolu eskisine göre kilo aldı parmakları hareketlendi eli ile nesneleri kavrayıp taşıyabiliyor durumda.Çoğumun algısı açıldı ..yaşıtlarının düzeyine yetişti refleksoloji tedavisi algısını oldukça açtı.ben iki yıldır tedavi alıyorum memnunum Şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

 Ahmet TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.165.YJB

17-09-2015
 TavsiyeNo: 81508
Hanimin bel fitigi hastasi 1994 yilinda bel fitigindan ameliyat oldu fakat babasarili bir operasyon gerceklesmedi, ilerleyen yillarda sinirin omurilige yapistigi goruldu ikinci bir ameliyatin riskli oldugunu yurume fonksyonunu yitirebilecegini soylediler. Tavsiyeler uzerine Emine Hanimla tanistik kendisinden cok memnun kaldik. Kesinlikle iletisime gecmenizi tavsiye ederim. Guler yuzu ve yakinligu hasta iliskileri cok guzel. Rahatsizligin kaynagi ve tedavi surecinin anlatilmasi ve hastanin aydinlatilmasi gayat iyi.
     2 Beğeni    

 Meryem ÖĞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 188.57.165.YBZ

11-09-2015
 TavsiyeNo: 81358
Emine Hanım'a internet ten araştırırken buldum.Dovn sendromlu Kızım 1 yaşını geçmesine rağmen yaşıtları gibi yürümüyor konuşamıyor Çevresi ile ilgilemiyordu. Tedavi ye Başladıktan 6 ay sonra yürümeye başladı.emine Hanım'ın uyfuladığı Reflexsoloji sayesinde kendi ni kısa sürede toparladı Çevresi ile ilgilenmeye başladı sesleri çıkarmaya başladı ...onun sayesinde kızım kısa sürede yürüdü çok memnunum .işinin ehli Güler yüzlü Sabırlı tecrübeli...çalışma arkadaşları da gayet ilgili ve seviyeli....herkese kesinlikle tavsiye ederim
     1 Beğeni    

 Dilek OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.239.L

09-09-2015
 TavsiyeNo: 81282
Emine Hocamla tedavi alıp faydasını gören bir yakınımın tavsiyesi ile tanıştım. Oğlum Taha okulda arkadaşları ile oyun oynarken bir kaç kişinin üzerine düşmesi sonucu iskelet sistemi zarar görmüş ayak bileği, dizi çıkmış leğen kemiği dönmüş bu sıkıntılara bağlı olarak bel omurları etkilenmiş. Oturuş pozisyonun da bozukluk oluşmuş, sürekli öne eğilerek kambur oturuyordu. Yürüyüşü bozulmuş, ördek gibi paytak yürüyordu.Bunu geç fark etmemize rağmen yapılan fizik tedavi sonrası bütün sıkıntılarımız bitti, doğru adrese geldiğimizi anladık.Yoğun hastası olmasına rağmen hastaları ile tek tek ilgilenmesi, mesleğini layıkıyla yapması, sabrı ve bitmek bilmeyen enerjisine hayran kaldım. Çalışma arkadaşları güler yüzlü ilgili ilgili yoğunluğa rağmen bizi hiç bekletmeden randevu saatinde aldı. Fizik tedaviye ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Sağolun iyi ki varsınız.
     2 Beğeni    

 songül gSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.252.238.YB

08-08-2014
 TavsiyeNo: 70764
2003 yılında kendisiyle tanıştık memleketlerimiz aynı olduğunu öğrendik arkadaş olduk.sonra emine hocam konya da kaldı ben ayrıldım.28 temmuz 2012 de Antalya yolunda trafik kazası geçirdik.ben eşim ve 3 çocuğumla.kızımın biri vefat etti.5 yaşındaki kızım ve 1 yaşındaki oğlumun kafa kırığı vardı.eşim beyin kanaması geçirdi.benim L3 L4 kemiklerimde kırık ve leğen kemiği,pelvis,femur gibi vücudumun çeşitli yerlerinde kırıklar vardı.2 ay yatarak kırıklarımın kaynamasını bekledim.bu arada emine hocam kazamızdan haberdar olup ziyaretimize geldi.çok önemli ve güzel moraller verdi.tedavime hemen başladı.ayaklarımın altı kazada soyulmuştu deri yoktu buna rağmen hassas bir şekilde masajlarımı yaptı.annemde kalıyoduk sürekli geldi takibimi yaptı.6 hafta sonra kırıklarımın kaynadığını öğrendik.fizk ted.görmek için hastaneye yattım.kardeşimin çalıştığı hastaneydi ve fizyoterapist arkadaşları daha öncede evde ziyaretime gelmişlerdi şikayetlerimi biliyolardı.beni gördüklerinde şaşırdılar çünkü yatalak zannetmişler.ama ben ilk gün tedaviye eşimin elinden tutarak,YÜRÜYEREK gittim.çok şükür rabbime EMİNE MERMERKAYA hocamın refleksoloji tedavisiyle kısa sürede ayağa kalktım.ben yatakta sadece oturabiliyodum o masajla beni ayağa kaldırdı.ilk önce volkır aletiyle yürüdüm,bir iki hafta sonra etrafıma tutunarak yürümeye başladım.ailem çok seviniyodu bu hızlı gelişmeye.çocuklarım ayakta oluşumdan mutlu oluyolardı.emine hocam arkadaşımdı benim,şimdi dostum.maddi manevi çok yardımcı destek oldu,moral verdi bana.hasta örneklerinden bahsetti hiç moralimi bozmadım,ona inandım güvendim.hamd olsun şuan çok iyiyim.en ufak bir ağrımda kendisini buluyorum.güleryüzlü,mütevazi,merhametli,allah korkusu olan dostum emine hocamdan allah razı olsun.tüm hastalar benim gibi şanslı olsun inşallah.
     5 Beğeni    

 dursun sSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.222.L

19-06-2013
 TavsiyeNo: 61441
Emine hocamla tavsiye üzerine tanıştık.Kızım Menekşe 1 yıldır kendisinden fizik tedavi alıyor % 76 fiziksel engeli olan 14 yaşında bir genç kız. Kollarında ve ayaklarında kasılmalar vardı , yürüme yoktu, oturduğu yerden bağımsız kalkamıyordu, elbiselerini giyip çıkaramıyordu saçlarını tarayamıyordu sürekli oturduğu için iskelet yapısında bozukluklar vardı kamburu vardı... 6 ay gibi kısa sürede koltuk değnekleri ile yürüdü oturduğu yerden bağımsız kalkabiliyor vücudundaki kamburluk kayboldu,kendi giysilerini kendi giyip çıkarabiliyor, en önemlisi çorabını giyip çıkarıyor saçını tarayıp bağlayabiliyor ellerinde ve kollarındaki ve bacaklarında kasılmalar kayboldu artık, daha güçlü.... bugüne kadar karşılaştığımız en iyi fizyoterapist onunla çalışmak çok güzel...herkese tavsiye ediyorum...teşekkür ederiz emine hocam.....
     4 Beğeni    

 ayşe (Danışan)
 IP: 176.240.219.YY

04-06-2013
 TavsiyeNo: 61181
merhaba ben emine mermer kayayı özel bir kurumda tanıdım oglumun fizyoterapist ti idi çok faydasını gördüm . benim oglumdada havale ile menenjit geçirdi ve başına şant takmışlardı yani açıkcası bitkisel hayatta idi burnundan yiyodu sag tarafı tutmuyodu ama şimdi elhamdürüllah yürüyo konuşuyo burnundan yemiyo birazda olsa sag elini kullana biliyo ve dengesini saglayamazken şimdi yürüyo, ve zihinseli var ama. emine mermer kayanın yaptıgı masajla yavaş yavaş zihinseli düzeliyo tabi buda emine mermer kayanın sayesinde allah başımızdan eksik etmesin iyiki tanımışım .EMİNEELLER gibi bi rehabilitasyona gönderdigim için bi anne olarak gönlüm rahat ve çocugumun iyibi yerde oldugu beni sevindiriyo hepsinden ALLAH RAZI OLSUN iyiki varsınız EMİNE MERMERKAYA TAVSİYE EDİYORUM İYİBİR FİZYOTERAPİST
     6 Beğeni    

 MEHMET (Danışan)
 IP: 95.10.240.YCC

14-05-2013
 TavsiyeNo: 60700
Emine Mermerkaya ile tanışman bir yakınımın tavsiyesi ile oldu.Çocuğum Emine hanıma geldiğinde 8 aylıktı başını dik bile tutamaz durumdaydı emeklemesi yoktu ellerini, kollarını, ayaklarını yaşıtları gibi kullanamıyordu, ayakta duramıyordu;yaşıtlarından oldukça geride idi 2 aylık çocuk özelliklerini bile taşımıyordu hidrosefali rahatsızlığı vardı. Mesleki konuda tüm bildiği yöntemleri çocuğuma uyguladı, oğlum kısa sürede kendini toparladı, altı ay içinde yürüdü .Şimdi yaşıtları ile ardaki farkı kapattı koşuyor... konuşuyor, beni anlıyor bana birşeyler anlatıyor ...fiziki anlamdaki sıkıntımız bitti şu anda rehberlik araştırma merkezi bize eğitim almamızı önerdi. fizyoterapistimiz çalışkan özverili kendini geliştiren başarılı birisidir. Çalıştığı ekip arkadaşlarıda samimi ve güler yüzlü insanlardır herkese içtenlikle tavsiye ederim
     2 Beğeni    

 SEVİM (Danışan)
 IP: 78.161.137.YD

11-05-2013
 TavsiyeNo: 60607
Önce başka okullara gitti fakat hiçbir faydasını görmedik. Fakat şimdi EMİNELLER REHABİLİTASYON merkezine 1 yıldır gidiyoruz çocuğuma çok faydası oldu. Ve hocamız çok güler yüzlü birisi kendisine teşekkür ederiz. Kendisi çocuğumla çok ilgileniyo ve eskiden çocugum bir adım bile atamadıgı takdirde şimdi kendisi 7-8 adım atabiliyo.Biz bu okulu bir yakınımız tarafından tanıdık ve tanıdıgımıza da çok memnunuz.Okulumuza gidiş ve gelişimiz çok iyi.Okulun servis araçları iyi ve şöferleri de iyi insanlar. Hocamız çok güzel fizik ve çocugumla iyi bi diyalog içindedir.
     5 Beğeni    

Ebru TANSEL Fotoğraf  Ebru TANSEL
Konya - Sınıf Öğretmeni
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

09-05-2013
 TavsiyeNo: 60559
Kızım 1.sınıfa gidiyor.Okulun başladığı günlerde boyun ağrısı başladı.Küçük olduğu için üşütmüş olabileceğini düşünüp çok önemsemedik.Zaman geçtikçe boyun ağrıları arttı.Doktora götürdüm.Doktor ultrasonda baktı.Ama önemli bişey olmadığını söyledi.Bir krem verdi.Kremi kullandıkça boyun ağrıları arttı. Emine Hoca'ma boynunu gösterdim.Kısa sürede boynundaki sorunu buldu.Kızımın boynunda hafif derecede kireçlenme başlangıcı varmış.Bana önerdiği masaj kremini kullanıyoruz şimdi ve kızımın şikayetleri azaldı.Bazen de ağırdığından bile söz etmiyor. Emine Hoca'm hayatımda rastladığım ender insanlardan biri.Bilgilerinden ömür boyu yararlanabileceğim,mesleğini layıkıyla yapan ve mesleğinde çok başarılı bir fizyoterapist.Mesai arkadaşım olduğu için bir çok başarısına şait oldum.Başını tutamayan bebeklere,yürüyemeyen çocuklara,bedensel anlamda her türlü sıkıntı çeken bireylere profesyonel fizik tedavi yapıyor.2-3 seansla verdiği özel teknik olan refleksoloji yöntemiyle çocukların başlarını tutmalarını sağlamış,yürütmüş ve algılarının açılmasında etkili olmuştur. Benim için değeri paha biçilemez Hoca'mın başarılarının devamını dilerim.
     6 Beğeni    

 MEVLÜT SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.176.ZZB

03-05-2013
 TavsiyeNo: 60412
Ben EMİNE MERMERKAYAYI özel bir yerde calışan fizyoterapist sayesinde tanıdım iyiki tanımışım. benim oğlum 2 yaşına kadar emeklemedi ve oturmakta zorluk cekiyordu cok kısa süre oturabiliyordu. kasları gücsüzdü.sonra ssk hastanesinden rapor cıkardık. hastamız 2008 doğumlu olup 2010 yılında tanısı konuldu.preder willlim sendromu.emine hocam fizik tedaviye 2010 yılında başladı.hastamız 2011 yılında emeklemeye sonra kendi imkanı ile ayağa kalkmaya başladı ve yaklaşık biryıldırda kendi imkanları ile yüremeye başladı.şuan hastamız konuşması icin destek alıyor, konuşabiliyorda öncelikle EMİNE MERMERKEYAYA ve ekibine teşekkür edeyorum.BAŞARISININ DEVAMINI DİLİYORUM.
     7 Beğeni    

 Emine KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.161.83.YB

25-04-2013
 TavsiyeNo: 60237
Emine Hanımla bir arkadışımın tavsiyesi ile tanıştım.Benim çocuğumumun bir takım fiziksel sıkıntıları vardı onları birlikte aştık şu anda çocuğum Cevdet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ilk geldiğimiz noktadan daha çok ilerde. haziran 2009 doğumlu Cevdet'e hastane den sıkıntıları ile ilgili heyet raporu aldım 2011 yılında raporumuzda desteksiz oturamıyor konuşması hiç yok agne destinde genel gelişim 4 ay civarı yazıyordu....Ankara da prof dr Duygu Anlar'a rutin kontrollere götürdüm... doktorumuz gelişimine şaşırdı fizyoterapistimize benim aracılığımla teşekkür mektubu gönderdi...aynı rahatsızlığı çeken hastalara göre daha hızlı geliştiğini kafa çevresi küçükken uygulanan tedavi ile kafa çevresinin genişliğinin akranlarına yetiştiğini ve sık havale nöbetleri geçirirken nöbetleri durdu artık nöbet geçirmiyor....algısı açıldı etrafı bizleri tanıyor bizi dinliyor cevap veriyor... 2 yaşında olup oturamayan Cevdet şu an 4 yaşında oturuyor emekliyor konuşuyor oturduğu yerden ayağa kalkıyor, skoter sürebiliyor..... şu anda yürüme çalışıyoruz....yakında inşallah yürüyeceğiz.....bunları biz 2 yıl gibi haftada bir aldığımız seanslarla kazandık daha fazla gelebilseydik belki yürürdükkk.... işinin uzmanı, gayretli,ilgili.......... Çalışma arkadaşları da alanlarında uzman ...güleryüzlü....saygılı......kişiler çalışma ortamları temiz düzenli Konyanın nezih bölgelerinden bir yerde......... teşekkürler Emine Hocam
     10 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Emineller Özel Eğitim ve Rehabilitasyon
Hocacihan 100. Yıl Mah. Parıltı Sok. No:18 Selçuklu
Konya

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(332) 257 12 67

Telefon 2 :
0(507) 242 68 52
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe
Mezuniyet Yılı
2001
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Emine MERMERKAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
  • 32 Haftalık Doğmuş ve Epilepsi Nöbetleri Geçiriyormuş, Zeynep Şifa

  • Emine MERMERKAYA Mesleki Videolar Videoları
    -    21:27
    Top