2007'den Bugüne 78,956 Tavsiye, 25,408 Uzman ve 17,705 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Celil BULUT

Şehir

Kayseri

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Fzt.Celil BULUT isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Celil BULUT Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(%66.7 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarCelil BULUT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Celil BULUT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Muhammed Refai KOÇAKFzt.Muhammed Refai KOÇAK
Muhammed hocamla tanışıklığımız bir arkadaşımızın vesilesiyle oldu. Kendisi hastalarına ve mesleğine gereken önemi veren, her daim kendini yenileyen, ...
Tolga HANAYOĞLUFzt.Tolga HANAYOĞLU
Fizyoterapist Tolga Bey ile Avrupa nın en büyük merkezlerinden biri olan TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde askerliğimizi Fizyoterapist olarak ya...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sayın ziyaretçi sayfama hoşgeldiniz. Ağrısız, sağlıklı ve kaliteli bir yaşama dokunabilmek dileğiyle...

Celil BULUT Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik rehabilitasyon alanlarında tücrübeliyim.
Çalıştığım kurumlar dolayısıyla bi çok tecrübe edindim;

Hidroterapi(su içi egz vs.)
Hipoterapi(at ile terapi)
Biofeedback
Alter G Antigravite yürüme terapisi
El rehabilitasyonu
Fonksiyonel ve mesleki rehabilitasyon alanlarında deneyimlerim var.
Ortopedik ağrılar için kinezyo ve rijit bantlama teknikleri.
Manuel Terapi


Başlıca ilgilendiğim rahatsızıklar;

BEL-BOYUN-OMUZ-DİZ AĞRISI

ORTOPEDİK: (Kırık, Burkulmalar, Total Diz-Kalça-Omuz protezi cerrahi girişim sonrası rehabilitasyon, Omuz-Dirsek-El bileği rahatsızlıkları, Kalça-Diz-Ayakbileği rahatsızlıkları, Yürüme bozuklukları)

NÖROLOJİK: (Felç, Multiple Sklerozis, Parkinson, Yüz Felci, Nöropatiler, Omurlik Yaralanmaları, Beyin Hasarı, Gullian Barre)

Celil BULUT Özgeçmiş CV Fzt.Celil BULUT'un Özgeçmişi
2011 Yaz stajımı Ankara Gazi Üniveristesi Tıp Fakültesi hastanesinde tamamladım.

2012-2013 Son sınıf stajımı Kocatepe Üniversitesi 400 Yataklı Fizik Tedavi Hastanesi'nin rehabilitasyon departmanlarında rotasyonlu çalışarak tamamladım(nöroloji, ortopedi, pediatri, pulmoner reh...)

2013 yılında mezun olduktan sonra Elele Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde 8 ay çalıştım.

(2014-2015) Sonrasında Özel Yeni Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi'nde ve Büyük Ortadoğu Tıp Merkezlerinde 1 yıllık iş tecrübesi sonrasında askerliğimi Avrupa nın en büyük merkezlerinden biri olan TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nin bir çok bölümünde mesleğimi icra ederek fizyoterapist yedek subay vasfıyla icra ettim.(2015-2016)

(2016-....) İlkem Özel Rehabilitasyon Merkezi

Sertifikalar:
Fizyoterapide Beslenme İlkeleri-Afyon Kocatepe Üni....[Devamı...]

Celil BULUT Tavsiye Yazıları Celil BULUT için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Muhammed Refai KOÇAK Fotoğraf  Fzt.Muhammed Refai KOÇAK
Kayseri - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

14-07-2017
 TavsiyeNo: 97920
Tanidiğim saygi deger meslektaşlarimdan Celil bey güler yüzü ile hastasini memnun etmeyi bilen ilgili ve bi okadar da tecrübeli meslegi ile ilgili yeniliklere açik araştirmaci , bilgisine ve yetenegine güvendiğim işini severek yapan birisidir . Ayni zamanda altarnatif tip (kuru iğne , hacamat bandlama vb )uygulamarinida güvenerek yaptirabileceginiz hastasi için gereken bütün gereksinimleri karşilayabilen ve her türlü ortopedik, nörolojik vakalarda başarılı bir fizyoterapisttir .
     Beğenin    

 Mehmet YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.175.YFF

19-12-2016
 TavsiyeNo: 92941
Celil beyle bi tanıdğımız vasıtasıyla tanıştık. Bi sene önce anevrizma snrası kısmi felç geçirmiştim bu süreçte çeşitli yerlerde fizik tedavi aldım fakat ilerleme kaydedemedim. Snrasında evde fizik tedavi almaya karar verdik ve celil beyle çalışmaya başladık. Kendisiyle çalışmaya başladığımda hiç çalıştırılmayan egzersizler olduğunu gördüm, bir ay birlikte çalıştık. Kendisini geliştirmiş ve işine bağlı ve tecrübesiyle güven veren biri. Hastalığımı bana tanıttı iyileşme sürecinden bahsetti beni bilgilendirdi. Şimdi bağımsız adım atmaya başladım, kendisine teşşkr ediyorum.
     1 Beğeni    

 Tülay Ş (Danışan)
 IP: 5.47.225.ZJ

03-11-2016
 TavsiyeNo: 91655
Altı ay önce trafik kazası annem kaza sırasında kafasına darbe almıştı ve kalçası kırılmıştı. Kazadan sonra yirmi gün yoğun bakımda kaldı. Hastaneden çıktığımızda beyin kanaması geçirdiği için sol tarafı çok güçsüzdü. Kırığın da etkisiyle yürüyemiyordu, yatağa bağımlıydı. Bu nedenle fizik tedavi almaya karar verdik e araştrmalarımdan sonra Celil bey le tanıştık. Kendisi annemi değerlendirdikten snra yapacakları ve bizim yapabileceklerimiz konusunda bilgilendirdi ve tedaviye başladık. Gün geçtikçe kendisine ve bilgisine olan güvenimiz arttı, annemle iletişimi de oldukça iyidi. Mesleki olarak kendini geliştirmiş biriydi, egzersizleri yaparken nasıl ve neden yaptığını anlatarak tedaviye devam ettik. Başladıktan yirmi gün sonra sonuç almaya başladık. Annemin düşmesinden korktuğumuz için yerde yatıyordu önce yatağı kaldırdık sonra oturmaya kendiliğinden gelebildi. Sonra oturduğu yerden kendi başına kalkmaya başladı. Şu an annem kendi başına yürüyebiliyor, kendi işlerini halledebiliyor. Sol tarafındaki güçsüzlüğü de tamamen kaybolmuş durumda. Kendisine teşekkür ediyoruz ve bizim durumumuzda olan herkese güvenle tavsiye ediyoruz.
     3 Beğeni    

 Hülya AkSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.98.185.YBC

17-01-2016
 TavsiyeNo: 85035
Celil beyi İstanbul' da bulunduğumuz sürece üç ay tedavi uygulayan fizyoterapist bir meslektaşı aracılığıyla tanıdık. Üç ayı aşkın bir süredir 88 yaşındaki ,kalp pili ile hayatına devam eden, parkinson hastası babama fizyoterapi uygulamaktadır. Kendisi çok uzun yıllara dayanan bir iş tecrübesi olmamasına rağmen idealist kişiliği ve işini severek yapması nedeniyle babama faydalı olmaktadır. Hastayla iletişim güçlüdür, işini severek yapan kişi sayısının fazla olmadığı zamanımızda ,tüm aile olarak kendisini büyük bir takdirle izlemekteyiz. Başarılarının devamını diliyor kendi alanında ilerde çok iyi yerlere geleceğini düşünüyoruz.
     4 Beğeni    

 isa ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.169.67.LL

29-12-2015
 TavsiyeNo: 84505
Ben isa 2015 yılında felç hastalığı geçirdim. hastalandıktan 15 gün sonra celil hocam ile özel yeni ortadoğu hastanesinde fizik tedaviye başladım. sol tarafım tamamen tutmuyordu.hocam ile 2 ay beraber çalıştık.hocam her zaman benim ile çok güzel bir şekilde ilgilendi. Elinden gelenin daima en iyisini yapmaya çalıştı. Bunu yaparken de daima güler yüzlü ve cana yakın bir kişi idi.Kendisi dalında uzman ve deneyimli biridir.kendisi ile tedaviye başladığımda kendi başıma yürüyemiyor ve dengemi sağlayamıyordum ama 2 ay sonra tedavim bittiğinde ise kendi başıma yürüye biliyor ve hareket edebilir duruma geldim. hocamla tedavi görürken insanı sürekli motive ediyor ve daima işini düşünüyor.hastalığım ile ilgili sorduğum tüm sorulara samimi bir şekilde cevap aldım. Kendisini iyi yetiştirmiş ve gelişmelere açık kişiliğe sahip birisidir.
     7 Beğeni    

Tolga HANAYOĞLU Fotoğraf  Fzt.Tolga HANAYOĞLU
Yozgat - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-12-2015
 TavsiyeNo: 84448
Fizyoterapist Celil Bulut ile Avrupa'nın ve Türkiye'nin en kapsamlı fizik tedavi merkezi olan TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde 1 yıl yedek subay Fizyoterapist olarak görev yaptık.Kendisi değişen şartlara uyum sağlama konusunda iyi bir Fizyoterapist.1 yıl görev yaptığı merkezde çok farklı birimlerde(Havuz reh.-Yer çekimsiz yürüme bandı-Biofeedback-ortopedik egzersiz salonu...) görev almış ve mesleki anlamda kendisini her an geliştirmiştir.Günümüzde değişen fizik tedavi modalitelerine ve teknolojik rehabilitasyon konusunda güncel bilgilere sahiptir.Gerek işi konusunda profesyonelliği ve sıcak kanlı tavırlarıyla tam donanımlı bir rehabilitasyon için aranan fizyoterapisttir.
     6 Beğeni    

Celil BULUT'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Fitness, Masa Tenisi

Sevdiği Filmler : Hayat Güzeldir» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Evde Fizik Tedavi
Kocasinan, Melikgazi, Talas, Merkez İlçeler
Kayseri
(Kayseri'nin hemen her yerine erişim.)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(530) 223 75 52
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1991
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Yozgat
Mezun Olduğu Üniversite
Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Reh.
Mezuniyet Yılı
2013
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Celil BULUT'un Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Celil BULUT'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Celil BULUT Mesleki Videolar Videoları
-08:14
Top