2007'den Bugüne 92,411 Tavsiye, 28,231 Uzman ve 19,991 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Celil BULUT
Fizyoterapist - Ankara

Celil BULUT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi10 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

10

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Celil BULUT Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

11
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Celil BULUT'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Celil BULUT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Muhammed Refai KOÇAKFzt.Muhammed Refai KOÇAK
Muhammed hocamla tanışıklığımız bir arkadaşımızın vesilesiyle oldu. Kendisi hastalarına ve mesleğine gereken önemi veren, her daim kendini yenileyen, ...
Tolga HANAYOĞLUUzm.Fzt.Tolga HANAYOĞLU
Fizyoterapist Tolga Bey ile Avrupa nın en büyük merkezlerinden biri olan TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde askerliğimizi Fizyoterapist olarak ya...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Sayın ziyaretçim sayfama hoşgeldiniz. Ağrısız, sağlıklı ve kaliteli bir yaşama dokunabilmek dileğiyle...
 
Celil BULUT'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi-Etlik Şehir Hastanesi
Yenimahalle
Ankara
(Ftr)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1991 (33 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Reh. (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Celil BULUT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Nörolojik, ortopedik, pediatrik, geriatrik rehabilitasyon alanlarında tücrübeliyim.
Çalıştığım kurumlar dolayısıyla bi çok tecrübe edindim;

Hidroterapi(su içi egz vs.)
Hipoterapi(at ile terapi)
Biofeedback
Alter G Antigravite yürüme terapisi
El rehabilitasyonu
Fonksiyonel ve mesleki rehabilitasyon alanlarında deneyimlerim var.
Ortopedik ağrılar için kinezyo ve rijit bantlama teknikleri.
Manuel Terapi


Başlıca ilgilendiğim rahatsızıklar;

BEL-BOYUN DİSK HERNİLERİ (Bel Fıtığı-Boyun Fıtığı)
OMUZ-DİZ AĞRISI

ORTOPEDİK: (Kırık, Burkulmalar, Total Diz-Kalça-Omuz protezi cerrahi girişim sonrası rehabilitasyon, Omuz-Dirsek-El bileği rahatsızlıkları, Kalça-Diz-Ayakbileği rahatsızlıkları, Yürüme bozuklukları)

NÖROLOJİK: (Felç, Multiple Sklerozis, Parkinson, Yüz Felci, Nöropatiler, Omurlik Yaralanmaları, Beyin Hasarı, Gullian Barre)

Celil BULUT Özgeçmis CV Fzt.Celil BULUT'un Özgeçmişi
2011 Yaz stajımı Ankara Gazi Üniveristesi Tıp Fakültesi hastanesinde tamamladım.

2012-2013 Son sınıf stajımı Kocatepe Üniversitesi 400 Yataklı Fizik Tedavi Hastanesi'nin rehabilitasyon departmanlarında rotasyonlu çalışarak tamamladım(nöroloji, ortopedi, pediatri, pulmoner reh...)

2013 yılında mezun olduktan sonra Elele Vakfı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde 8 ay çalıştım.

(2014-2015) Sonrasında Özel Yeni Ortadoğu Cerrahi Tıp Merkezi'nde ve Büyük Ortadoğu Tıp Merkezlerinde 1 yıllık iş tecrübesi sonrasında askerliğimi Avrupa nın en büyük merkezlerinden biri olan TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nin bir çok bölümünde mesleğimi icra ederek fizyoterapist yedek subay vasfıyla icra ettim.(2015-2016)

(2016-2019) İlkem Özel Rehabilitasyon Merkezi

(2019-2022) Beyaz Melekler Rehabilitasyon Merkezi
...[Devamı...]

Celil BULUT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Vildan
7.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126517
24 Mayıs ta merdivenden inerken beyin kanamasına bağlı düşme sonucunda annemin hem sağ tarafı felç oldu hem de kalçası kırıldı.10 gün yoğun bakımda kaldıktan sonra kalça protezi ameliyatı oldu.Ortapedi ve travmapatoloji servisinde 5 gün kaldıktan sonra eve geldik.Fakat annem hem psikolojik ve fiziki olarak kendini iyi hissetmiyordu.Ayağa kalkamadığı için yatağa bağımlıydı.Ben ve evdekiler sudan çıkmış balık gibi ne yapacağımızı bilemiyorduk, çok çaresizdik.Annemin bir an önce sağlığına kavuşması için muhakkak profesyonel bir yardım almalıydık.Biz de internetteki araştırmalarımızda hakkında olumlu yorumlardan yola çıkarak Celil Bey le iletişime geçtik. Daha ilk terapide işinde ne kadar donanımlı , tecrübeli olduğunu gördük.Annemin agresif oluşu sebebiyle yatak içi hareketleri yaptırmakta çok zorlanır diye düşünürken Celil Bey in işinden hiç taviz vermeyişi sayesinde annem günden güne çok ilerleme kaydetti.. Şımdi desteksiz bir şekilde yürüyebiliyor. Annem bir daha hiç yürüyemiyecek diye kaygılandığım zamanlarda bize umudun umutsuzluğun olduğu anlarda başladığını gösteren Celil Bey' e sonsuz teşekkür ediyorum.Bizim gibi bu durumda olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum .Celil Bey işinin hakkını veren profesyonel bir fizyoterapist.Allah emeklerinin karşılığını boşa çıkarmasın inşallah.
     3 Beğeni    
Hasan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126246
Kendisini internette arama yaparak buldum, telefonla görüştüm. Hastamızla ilgili bilgiler alıp durumunu tespit etmek için randevulaştık, zamanında gelerek incelmelerini yapıp detaylı bilgi verdi. 86 yaşındaki annemi, kısa sürede bir yığından hareket edebilen insan haline getirdi. Öncelikle, hastanın durumunu doğru tespit etmeye çalışan ve onunla iletişim kuran beyefendi bir sağlık profesyoneli. Davranış biçimi, hastaya uyguladığı terapi yöntemleri ve samimimiyeti ile tam bir sağlık profesyoneliydi. Güleryüzlü, konuşkan, samimi ve profesyonel. Teşekkür ederiz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Naime
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 126001
Annemin omur ilik kırığı ve yatak yarası durumundan dolayı hastanedeki tedavisi sona erdikten sonra vücudunun normal fonksiyonlarına kendisini kapatmıştı. Hem psikolojik hem de fiziki açıdan dip noktadaydı. Bu sürecin ardından profesyonel bir destek almak için araştırma yapıp Celil Bey ile yapmış olduğu ilk muayene ve izlenecek yollar konusundaki bize karşı bilginlerdirmesiyle bu serüvene çıktık. Hem bana hem anneme bu güveni verdi ve 3 aylık maratonun ardından annem artık yürüyebiliyor ve kendi ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Hasta ile olan ilişkisi anne - oğul tarzında olduğu için ona bir güç kaynağı da oldu. Kendisine sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
Melike KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Aralık.2022
TavsiyeNo: 124910
Kalça protezi ameliyatı olmuştum. Sonra emboli oldu, bacaklarım şişti hiç yürüyemedim. Sonra yeğenim internette araştırarak hakkında çok fazla olumlu yorum bulunan Celil Beyi tavsiye etti. Hemen randevu aldık ve Celil Bey ile çalışmaya başladık. İlk dört haftada haftada üç gün geliyordu. Çalışmamızdan çok memnun kaldım ve sonrasında haftada iki gün olarak gelmeye devam etti. Bilgisi ve gösterdiği hareketler sayesinde bacaklarım açıldı ve yürümeye başladım. Zorlandığım hareketleri yapmamda çok yardımcı oldu. Mesleki açıdan çok bilgili bir insan. İnsanlık açısından da çok ilgili ve sıcak birisi. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve gönülden tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Muhammed Refai KOÇAK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97920
Tanidiğim saygi deger meslektaşlarimdan Celil bey güler yüzü ile hastasini memnun etmeyi bilen ilgili ve bi okadar da tecrübeli meslegi ile ilgili yeniliklere açik araştirmaci , bilgisine ve yetenegine güvendiğim işini severek yapan birisidir . Ayni zamanda altarnatif tip (kuru iğne , hacamat bandlama vb )uygulamarinida güvenerek yaptirabileceginiz hastasi için gereken bütün gereksinimleri karşilayabilen ve her türlü ortopedik, nörolojik vakalarda başarılı bir fizyoterapisttir .
     1 Beğeni    
Mehmet YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92941
Celil beyle bi tanıdğımız vasıtasıyla tanıştık. Bi sene önce anevrizma snrası kısmi felç geçirmiştim bu süreçte çeşitli yerlerde fizik tedavi aldım fakat ilerleme kaydedemedim. Snrasında evde fizik tedavi almaya karar verdik ve celil beyle çalışmaya başladık. Kendisiyle çalışmaya başladığımda hiç çalıştırılmayan egzersizler olduğunu gördüm, bir ay birlikte çalıştık. Kendisini geliştirmiş ve işine bağlı ve tecrübesiyle güven veren biri. Hastalığımı bana tanıttı iyileşme sürecinden bahsetti beni bilgilendirdi. Şimdi bağımsız adım atmaya başladım, kendisine teşşkr ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Tülay Ş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2016
TavsiyeNo: 91655
Altı ay önce trafik kazası annem kaza sırasında kafasına darbe almıştı ve kalçası kırılmıştı. Kazadan sonra yirmi gün yoğun bakımda kaldı. Hastaneden çıktığımızda beyin kanaması geçirdiği için sol tarafı çok güçsüzdü. Kırığın da etkisiyle yürüyemiyordu, yatağa bağımlıydı. Bu nedenle fizik tedavi almaya karar verdik e araştrmalarımdan sonra Celil bey le tanıştık. Kendisi annemi değerlendirdikten snra yapacakları ve bizim yapabileceklerimiz konusunda bilgilendirdi ve tedaviye başladık. Gün geçtikçe kendisine ve bilgisine olan güvenimiz arttı, annemle iletişimi de oldukça iyidi. Mesleki olarak kendini geliştirmiş biriydi, egzersizleri yaparken nasıl ve neden yaptığını anlatarak tedaviye devam ettik. Başladıktan yirmi gün sonra sonuç almaya başladık. Annemin düşmesinden korktuğumuz için yerde yatıyordu önce yatağı kaldırdık sonra oturmaya kendiliğinden gelebildi. Sonra oturduğu yerden kendi başına kalkmaya başladı. Şu an annem kendi başına yürüyebiliyor, kendi işlerini halledebiliyor. Sol tarafındaki güçsüzlüğü de tamamen kaybolmuş durumda. Kendisine teşekkür ediyoruz ve bizim durumumuzda olan herkese güvenle tavsiye ediyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Hülya AkSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85035
Celil beyi İstanbul' da bulunduğumuz sürece üç ay tedavi uygulayan fizyoterapist bir meslektaşı aracılığıyla tanıdık. Üç ayı aşkın bir süredir 88 yaşındaki ,kalp pili ile hayatına devam eden, parkinson hastası babama fizyoterapi uygulamaktadır. Kendisi çok uzun yıllara dayanan bir iş tecrübesi olmamasına rağmen idealist kişiliği ve işini severek yapması nedeniyle babama faydalı olmaktadır. Hastayla iletişim güçlüdür, işini severek yapan kişi sayısının fazla olmadığı zamanımızda ,tüm aile olarak kendisini büyük bir takdirle izlemekteyiz. Başarılarının devamını diliyor kendi alanında ilerde çok iyi yerlere geleceğini düşünüyoruz.
     5 Beğeni    
İsa ISite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84505
Ben isa 2015 yılında felç hastalığı geçirdim. hastalandıktan 15 gün sonra celil hocam ile özel yeni ortadoğu hastanesinde fizik tedaviye başladım. sol tarafım tamamen tutmuyordu.hocam ile 2 ay beraber çalıştık.hocam her zaman benim ile çok güzel bir şekilde ilgilendi. Elinden gelenin daima en iyisini yapmaya çalıştı. Bunu yaparken de daima güler yüzlü ve cana yakın bir kişi idi.Kendisi dalında uzman ve deneyimli biridir.kendisi ile tedaviye başladığımda kendi başıma yürüyemiyor ve dengemi sağlayamıyordum ama 2 ay sonra tedavim bittiğinde ise kendi başıma yürüye biliyor ve hareket edebilir duruma geldim. hocamla tedavi görürken insanı sürekli motive ediyor ve daima işini düşünüyor.hastalığım ile ilgili sorduğum tüm sorulara samimi bir şekilde cevap aldım. Kendisini iyi yetiştirmiş ve gelişmelere açık kişiliğe sahip birisidir.
     9 Beğeni    
Tolga HANAYOĞLU Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84448
Fizyoterapist Celil Bulut ile Avrupa'nın ve Türkiye'nin en kapsamlı fizik tedavi merkezi olan TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde 1 yıl yedek subay Fizyoterapist olarak görev yaptık.Kendisi değişen şartlara uyum sağlama konusunda iyi bir Fizyoterapist.1 yıl görev yaptığı merkezde çok farklı birimlerde(Havuz reh.-Yer çekimsiz yürüme bandı-Biofeedback-ortopedik egzersiz salonu...) görev almış ve mesleki anlamda kendisini her an geliştirmiştir.Günümüzde değişen fizik tedavi modalitelerine ve teknolojik rehabilitasyon konusunda güncel bilgilere sahiptir.Gerek işi konusunda profesyonelliği ve sıcak kanlı tavırlarıyla tam donanımlı bir rehabilitasyon için aranan fizyoterapisttir.
     7 Beğeni    

Celil BULUT'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Fitness, Masa Tenisi

Sevdigi Filmler : Hayat Güzeldir


Celil BULUT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Celil BULUT'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Muhammed Refai KOÇAK
Fzt.Muhammed Refai KOÇAK
Muhammed hocamla tanışıklığımız bir arkadaşımızın vesilesiyle oldu. Kendisi hastalarına ve mesleğine gereken önemi veren, her daim kendini yenileyen, ...
Tolga HANAYOĞLU
Uzm.Fzt.Tolga HANAYOĞLU
Fizyoterapist Tolga Bey ile Avrupa nın en büyük merkezlerinden biri olan TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde askerliğimizi Fizyoterapist olarak ya...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Hastanesi-Etlik Şehir Hastanesi
Yenimahalle
Ankara
(Ftr)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 223 75 52
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1991
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Reh.
Mezuniyet Yılı
2013
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Fzt.Celil BULUT Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Celil BULUT Mesleki Videolar Videoları
-

04:49
Top