2007'den Bugüne 88,749 Tavsiye, 27,437 Uzman ve 19,542 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mustafa YALÇIN
Uzman Fizyoterapist - Bursa
Türkiye Futbol Federasyonu Genç Milli Takımlar Fizyoterapisti

Mustafa YALÇIN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi26 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

26

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mustafa YALÇIN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

13
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Mustafa YALÇIN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mustafa YALÇIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kamil YILMAZFzt.Kamil YILMAZ
Kamil Bey ile üniversiteden taşınıyoruz.Kendisi dürüst, güler yüzlü, alanında başarılı ve mesleğini severek yapan bir fizyoterapisttir. Mesleki bilgis...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Bursa Evde Fizik Tedavi, Evde Fizyoterapi, Evde Fizyoterapist, Fizyoterapist Tavsiye
 
Mustafa YALÇIN'ın İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1988 (34 yaşında)
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mustafa YALÇIN Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Türkiye Futbol Federasyonu Genç Milli Takımlar Fizyoterapisti

---------------------------------------------------------------------------

Nörolojik Rehabilitasyon
Ortopedik Rehabilitasyon
Pediatrik Rehabilitasyon
Sporcu Rehabilitasyonu
Kardiyo & Pulmoner Rehabilitasyonu

---------------------------------------------------------------------------
Lenf ödem tedavisi
Osteopathic manuel techniques of the lumbar spine and iliosacral joint and evaluation and treatment of the servical spine
Cyriax servikal bölge mobilizasyonu
Cyriax üst ekstremite mobilizasyonu
Klinik Pilates
Kinesiotaping

Mustafa YALÇIN Özgeçmis CV Uzm.Fzt.Mustafa YALÇIN'ın Özgeçmişi
Tğrkiye Futbol Federasyonu Genç Milli Takımlar Fizyoterapisti

---------------------------------------------------------------------------

Nörolojik Rehabilitasyon
Ortopedik Rehabilitasyon
Pediatrik Rehabilitasyon
Sporcu Rehabilitasyonu
Kardiyo & Pulmoner Rehabilitasyonu

---------------------------------------------------------------------------
Lenf ödem tedavisi
Osteopathic manuel techniques of the lumbar spine and iliosacral joint and evaluation and treatment of the servical spine
Cyriax servikal bölge mobilizasyonu
Cyriax üst ekstremite mobilizasyonu
Dry Needling
Klinik Pilates
Kinesiotaping

Mustafa YALÇIN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Fatma ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
31.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116212
Ben dr. Fatma ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı, Mustafa beyden kalça kırığı operasyonu geçiren annem için destek aldık. Çok yetenekli ve çok donanımlı bir arkadaşım. Ben ve yine hekim olan abim, alzeihmer olan amnem için kalça kırığından sonra yürüyemez diyorduk. Ancak kısa bir sürede annemiz eski sağlığına kavuştu. İlk etapta eklem hareket açıklığı egzersizleriyle ekleme sahip olduğu normal açıları kazandırdı, sonrasında adaleleri kuvvetlendirdi. Daha sonra dengeli oturma ve ayakta denge çalışmaları. Yürüteç ile yürüme baston ile yürüme derken 75 yaşındaki annem desteksiz yürüyor. Mustafa beye sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Mahmut USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116204
Mustafa hocam ile felç geçiren babamdan dolayi tanistik. Kendisini bu site uzerinden bulduk. Kendisi işini layıkıyla yapan bir hocamız. Hocamızın sayesinde babamız 1 ay gibi bir sürede yürümeye basladi. Babamiz bir cok isini su an kendisi yapiyor. Disarida site icinde de gezmeye basladi. Hepsi mustafa hocamin sayesinde. Mustafa hoca gorev icabi 1 haftaligina bursadan ayrildi ancak doner donmez tekrar fizik tedaviye devam edecegiz. Hocamizin faydasini cok gorduk allah razi olsun onu yetistiren anne ve babadan.
     2 Beğeni    
Nilda ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113378
23 ekimde annemiz felç geçirdi Mustafa bey ile iletişime geçtik. Şu an annemiz yürüyor. Yeni doğan bir çocuğun yürümeyi oturmayı öğrenmesi gibi geçti süreç. Bu süreçte hem tezcanlı olan bizlere hem de annemize çok çok desteği oldu. Çok kutsal bir mesleğiniz var .Çok minnetarız. Hepimizin hayata bakış açısını değiştirdi hocamız. Bizdeki emeğiniz çok. Hiçbirşekilde hareket etmeyen kol ve bacak zamanla hareket etmeye başladı. Mustafa hocamızı şiddetle tavsiye ediyorum. Babamızın ameliyat sonrası fizik tedavisi için başka bir fizyoterapist hocayla çalışmıştık. Mustafa hoca ile çalışınca arada çok fark var dedik.
     3 Beğeni    
Aycan KıSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
10.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97271
Yüksek tansiyona bağlı olarak doğuştan beri tek olan böbreğimin iş yükü artmasında dolayı yetersiz kaldı. Buna bağlı olarak diyalize bağlandım. Anlam veremediğim bir şekilde kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyordum. Bir gün kalktığımda yürüyecek halimin bile olmadığını fark ettim evdekiler haliyle bir telaşa kapıldılar. Ve nefrolojiden takip edildiğim dr sayesinde Mustafa bey ile tanıştık. Kendisi geldiği gibi sizin bir şeyiniz yok dedi ve 2 haftaya yürürsünüz dedi. Başka paralel barda yürüdük. Sonra Yürüteçle yürüdük. Şu an yavaş da olsa desteksiz yürüyebiliyorum ve yürümek bizim gibi hastalar için çok önemli. Diyalize gittiğimde görüyorum insanların ne kadar zorluklarla geldiğini ve nasıl zahmetler çektiğini. Bu zorlukları yaşama riskimizi ortadan kaldıran Mustafa beye teşekkürler.
     2 Beğeni    
Fikriye KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
10.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97267
Ben 60 yaşında Öğretmen emeklisiyim. 55 yaşında geçirdiğim felç sonucu malulen emekli olmak zorunda kaldım. Artık hayat benim için zor bir hale gelmişti. İntihar etmeyi bile düşünmüştüm. Şimdi düşünüyorum da o zaman ki düşüncelerim bana çok komik geliyor. Ben ki yerinde duramayan kadın, artık yatak içerisinde hareket bile edemiyordum. Gel zaman git zaman artık biz de sağlık camiasının bir ferdi olmuştuk. Çok para verip fizik tedavi aldık ancak fayda sağlamadı. Ancak oturabiliyordum destekli bir şekilde. Bir yakınımızın tanıması sebebiyle Mustafa beyle tanıştık. Kendisi ile ilk başladığımız gün itibariyle bayağı bir yol geçtik. Şimdi tek değnekle yürüyebiliyorum. Yemeğimi yiyebiliyorum. Telefonu kulanabiliyorum. Bu camiada tanıdığım tek dürüst, efendi, işini seven ve layıkıyla yapan biri. Kendilerinden çok memnunuz.
     8 Beğeni    
Ferit TaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
5.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97138
Ben doğuştan kalça çıkığı olan bir hastayım. Ameliyattan korktuğum için şimdiye kadar ameliyat olmak istememiştim. Bir gün çocuğumun benim yürümemi, aksamamı kafasına taktığını hisettim. Sonrasında ameliyat kararı aldım. Bursada özel bir hastanede doktorum ömer bey tarafından ameliyatım gerçekleşti. 2. Gün üzerine basmaya başladım ve 3. Gün taburcu oldum. Yaptığım ani bir hareket sonucu kalçam tekrar yerinden çıktı. Yani korktuğum başıma geldi. Tekrar ameliyata alındım, sebep olarak da uzun süre kullanılmayan kaslarımdan dolayı kuvvetsizleştiğini söyledi doktorum ve bu sefer hemen kalkmamamı, fizyoterapist eşliğinde çalışmam söylendi bu vesileyle Mustafa beyle tanıştık. Kendisi işini layiğiyle ve severek yapan başarılı bir fizyoterapist. 10 seans kadar tedaviye aldı beni. Şu an çok rahat bir şekilde hareket edebiliyorum. En önemlisi oğlumun artık kafası karışık değil. Drum ömer bey ve Mustafa bey den allah razı olsun.
     Beğenin    
Ayhan OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
2.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97092
Ocak ayında Tansiyon basıncının yüksekliğine bağlı olarak felç geçirdim. Birden sol tarafımda bir güçsüzlük ve ağırlaşma hissettim. Vücudumun sol tarafını kaldıramıyordum ağırlıktan. Komşuma haber verdim saolsun beni en yakın hastaneye götürdü. Çekilen tomografi, mr dan sonra beynimde plaklar olduğı söylendi. Küçük küçük olduğu için az etkilediğini söylediler eğer boyut büyük olmuş olsaydı tablonun da kötü olabileceğini söyledi bu anlamda şükür dedik. Bir yakınımızın tavsiyesi üzerine Mustafa bey ile tanıştık. Tanıştığımız günden beri bana sürekli moral vererek motive olmamı sağlıyordu. Benim, hastaları arasında en iyi tabloya sahip olduğumu söylüyordu, çünkü ona göre ben yürüyemezsem de ayaklarımın üzerine basabiliyordum. Denge çalışmaları yaptık. Sonra küçük bir çocuğun yürümeye başlaması gibi sabır isteyen eğitimlere geçtik şimdi çok iyi bir şekilde yürüyorum. Sadece kolum biraz hareketsiz kalıyor. Bu halimize de şükür diyoruz ve mustafa beyi tavsiye ediyoruz.
     3 Beğeni    
Ayşegül Karaman
31.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97035
Mustafa Bey ile antrenörümün sayesinde tanıştım. Aktif olarak spor yapan birisiyim. Ocak ayında hastalığımdan dolayı kalçamdan yaptırdığım iğne sinirimin bir ucuna değdiği için ayak bileğimde güçsüzlük oluştu. Bu süreci takiben bir nörologa göründüm. Nörolog sinir hasarı diye isimlendirdi hastalığımı ve bu olağan birşeydir dedi. Hemen fizik tedaviye başlamamı söyledi. Gittiğim kurulşta fizik tedaviye alındım ancak memnun kalmadığım için bırakmak istediğimi söyledim. Sonrasında antrenörüm asım hocanın aracılığıyla Mustafa hocamla tanıştık. Kendisi aynı hafta bizi programına dahil etti. 3. seansta aktif olarak ayak bileğimi sonuna kadar kaldırabiliyordum. Şimdi dirence karşı kaldırabiliyorum. Hem asım hocam a hem de mustafa hocama teşekkür ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Kazım Helvacı
30.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97009
Halı saha maçında ön çapraz bağlarımı kopardıktan sonra ameliyat oldum. Sonrasında ortopedi doktorumun mutlaka fizyoterapist aracılığı ile tedavime devam etmem gerektiğini söylemesi üzerine arkadaşımın aracılığı ile kendisi ile tanışma fırsatını yakaladım. Milli takım fizyoterapisti olması sebebiyle işini harika yapan bir fizyoterapist. Bunun yanında sıkıcı tedavi seanslarını neşelendiren mizacı çok güçlü bir kişidir. Tedavim bitmesine ve spora dönmeme rağmen kendisi ile hala irtibatımı koparmadım. Böyle iyi bir kişiliğe ve işini bu kadar iyi yapan bir insanı tanımayı kendime verilmiş olan bir şans olarak görüyorum. Sizde benim gibi bir spor sakatlığı geçirdiyseniz vakit kaybetmeden Mustafa Yalçın ile irtibata geçin.
     2 Beğeni    
Canan ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
30.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 97005
Kulunç diye bilinen fibromiyalji tanısıyla mustafa bey tarafindan takip edildim. Geceleri uyuyamaz, gün içerisinde yapmam gereken hareketleri yapamazdım. O kadar kötü bir hastalık ki önceden sinirlenmediginiz bir duruma çok rahat bir şekilde sinirlenebiliyorsunuz. Öyle ki bazen bıkkınlık hisi veriyor. Herneyse mustafa bey 10 seans manuel terapi kuru iğne, bantlama ve bana özel ev egzersiz programi düzenledi. 6. Seansta etkisini görmeye başladım. Şu an gayet iyiyim. Hayaya pozitif bakmami sağladı mustafa bey. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Bu hastalik havalarin seyri ile degismekte olduğu için muhtemelen kendisiyle tekrar görüşeceğiz. Herkese iyi günler diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ahmet
22.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96859
Mustafa Bey’i bel ağrılarımdan sonra bir arkadaşım vasıtası ile tanıdım. Dinmeyen bel ağrılarımdan dolayı yürüyemez yatamaz işe gidemez olmuştum. Böyle ağrıyı Allah düşmanınımın başına vermesin. Bin bir türlü ilaçlar kremler çalmadığım kapı kalmamışken Mustafa Bey bana umut oldu. 2 seansta rahatlamaya başlamıştım. 1 ay gibi bir sürede o eski ağrılarımdan kurtulup daha esnek bir hal aldım. Abartmadan söylüyorum Mustafa Bey bana hayatımı gerçekten geri vermiş oldu.İstediğim gibi yürüyüp istediğim gibi hareket edebiliyorum artık. Kendisinden Allah razı olsun. Benim gibi bel ağrısı problemi olan her hastaya Mustafa Bey’i tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Cemile Yalçın
21.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96853
Mustafa Bey ile aynı hastanede çalışıyoruz. Boyun ağrımdan dolayı fizik tedavi birimine başvurduğumda kendimi onun ellerine bıraktım. İletişimi, güleryüzü insana güven veriyor. Bunun yanında merak ettiğim her konuda sorduğum sorulara verdiği cevaplar devamlı olarak beni tatmin etti. Yaptığı manuel terapi uygulamaları ve verdiği egzersizler sayesinde kısa süede boyun ağrımdan kurtuldum ve tekrarda etmiyor. Mustafa Beyin birimine her gittiğimde onun tedavi ettiği hastalarının tamamı en az benim kadar aldıkları hizmetten memnun olduklarını da belirtmek istiyorum. Tüm bu sebeplerden dolayı Mustafa Yalçın’ı hastalara tavsiye ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Osman Dönmez
2.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96419
Mustafa beyle aynı yerde calisiyorduk kendisinin hastaları ile iletişimi ilgi ve alakası son derece iyiydi. Hatta telefonda hastalarıyla konuşurken bile açıklayıcı ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmesi benim dikkatimi çekmişti. İşini çok seven ve bu alandaki son gelişmeleri takip eden hastalariyla özveriyle ilgilenen para odaklı olmayıp insan odaklı olan geri donuslerininde olumlu olduğunu gözlemlediğim hakkında herhangi bir olumsuzluk duymadigim Mustafa beyi gönülden tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
F.Erdil
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96335
Profesyonel kayak yapan biriyim. Kışın uludağda kayak yaparken bir ayağımın kara saplanması sonucu düştüm ve ayağımdan ses geldi. Sonrasında kalktım sadece biraz ağrı vardı. Aradan 1 hafta kadar geçti yürürken ayağımın boşa kaçtığını farkettim. Hastaneye gittim yapılan tetkikler sonucunda ön çapraz bağımın ve menisküsümün yırtıldığını söylediler. Aciliyeti olmayan bir ameliyat ama yaş itibariyle olmam gereken bir ameliyat denildi. Ben de ameliyatı kabul ettim ve oldum. Sonrasında Mustafa Bey ile tanıştık. ameliyattan 15 gün sonra bir değneği 1 ay sonra da diğer değneği attık. Aktif olarak söylediği tüm egzersizleri yaptım. Mustafa bey hastalarına karşı çok ilgili biri. O ve cerrahlar sayesinde sağlığıma kavuştum. Şimdi düşük tempoda yürüyüş ve koşulara başladım. İple önümüzdeki kışı çekiyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Aydın ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96313
13 şubatta geçirdiğim kaza sonrasında uyluk kemiğim kırıldı. Aynı gün acilden ameliyatım yapıldı. Ameliyatımdan bir gün sonra ortopedist kontrole geldi ve beni fizik tedaviye yönlendirdi. Sonrasında Mustafa bey le tanıştık. Kendisi bize çok yardımcı oldu. 3 hafta kadar programımız sürdü hergün her dakikamızı dolu dolu geçirdi. Ameliyatımın 3. gününde ayağı kalkmaya başladım. Heme sonrasında da yürümeye başladım. İlerleyen zamanlarda acil olmayan bir ameliyatım daha olacak. Mustafa Beyi herkese tavsiye ediyorum geçmiş olsun diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Yılmaz ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
25.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96265
Mustafa Bey ile tanışmamız doktorumuzun yönlerdirmesi ile oldu. Babam sol tarafından felç geçirmiş .Yürüyemiyor ve ellerini kullanamıyordu. Mustafa Bey muayene ettikten sonra hastalığın seyri hakkında bizi inanılmaz şekilde bilgilendirdi ve nasıl tedavi uygulayacağını neden uygulayacağını etkisini ayrıntılı şekilde anllattı.Kendisine çok güvendiik ve güvenimizi boşa çıkarmadı.4 hafta gibi kısa bir sürede babam yürüyebiliyor duruma geldi.Bunda Mustafa Beyin emeği çok fazla.Kendisinden Allah razı olsun.Başarılar diliyorum
     2 Beğeni    
Yüksel DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Şubat.2017
TavsiyeNo: 94881
2005 de büyük bir firmanın bursa şubesinde teknik eleman olarak çalışıyordum. Liftin üzerindeyken liftte elektrik kacagi olduğu icin elektrik yangına maruz kaldım. Uludağ Üniversitesi nöroloji servisinde uzun sure yattım. Serviste fizik tedavi aldım ancak çok etkili degildi. Artık tekerlekli sandalyeye mahkumdum. Bir arkadaşın vasıtasıyla mustafa bey ile tanıştık kendisi işinde ihtisasli biri ve bir Fizyoterapisttn çok bir kardeş. Başladığımız çok kotuydum şimdi paralel Demirlerde yürümeye başladım. Kendi başıma sandalyeden yatağa ve yataktan sandalyeye geçebiliyorum. Mustafa beyin emeği çok üzerimizde. Tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Mustafa ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92793
Bu mesajı GBS gullianbarre hastası olan çocuğum adına yazıyorum. Oğlum vücudu nu ağır hissettiğini ve hareket edemediğini söyledi. 112 ile bize yakın olan devlet hastanesine gittik. Acilde nöroloji doktoru geldi ve GBS olduğunu söyleyerek yatış yapıldı. Şunda takıldı oğlum yuruyemiyordu. 8 gün sonra kendine gelmeye başladı ama hâlâ yuruyemiyordu. Tavsiye üzerine mustafa beyle görüştük. Bir an önce tedaviye başlanmalı dedi ve hemen tedaviye başladık. 1. Ayın sonunda oğlum ayaklarının üzerine bastı ama tam dik duramıyordu. Sonra hocam daha yoğun çalıştı ve gayet iyi duruma geldi. Biz sadece kendi ihtiyaçlarını görsün yeterli diyorduk şu an daha fazlasını bile yapıyor. Mustafa hocamı tavsiye ediyor teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Ayhan USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Aralık.2016
TavsiyeNo: 92611
Bu sene içerisinde annemin yuruyememesinden dolayi mustafa beyle tanıştık. Annem 4 yildir diyaliz hastasi ve haftada 3 gün diyalize girmektedir. Bir gün sabah uyandığında ayaklarının üzerine basamadi. Hastaneye götürduk. 2 hafta yoğun bakimda kaldi. 1hafta da servisde kaldi 3 hafta sonra taburcu olduk. Annem yine yuruyemiyordu doktorumuz diyaliz hastasi olduğu için normaldir dedi. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine mustafa beyle tanıştık. Kendisi annemizi gördü ve tedavilerine başladı. Annem artık destek almadan bacagini kaldirabiliyordu ve tek başına oturabiliyordu. Diyaliz hastalari çok sinirli olurlar hiçbirşey yapmak istemezler bilenler bilir. mustafa hocam annemi o kadar motive etti ki annem onun gelmediği günlerde onu arıyordu. Siz annemizi sağlığına kavusturdunuz ya allah da sizden raI olsun.
     Beğenin    
Bülent Çelik
26.Kasım.2016
TavsiyeNo: 92328
Merhabalar Mustafa beyle aynı kurumda çalışıyorduk ancak birlikte çalıştığımız ortak Arkadaşlar sayesınde tanıştık.Geçirdiğim trafik kazası sonrasında omuzum ile ilgili problem yaşadım. Ağrılarım çok vardı. Kolumu çok az hareket Ettirebiliyordum. Başta kolunu tam açacak sonra kuvvetlendirmeye başlayacaz sesi. Ancak ben çok korkuyordum. Ameliyat a bile acil olduğu için girdim. Cok kısa sürede Mustafa beyin uyguladığı manuel terapi ile omuzum eski sağlığına kavuştu. Şu an çok iyi ve ağrısız hareket ettirebiliyorum. Kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum
     2 Beğeni    
C.I
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Mart.2016
TavsiyeNo: 86905
2015 aralık ayında bursada bel fıtığından ameliyat oldum. Ameliyattan sonra bütün şikayetlerimin biteceğini zannediyordum. Ancak ameliyattan sonra, ameliyat öncesi yaşamış olduğum problemlerden daha farklı sorunlar yaşamaya başladım. Evet fıtığın sebep olduğu ağrım ortadan kalktı. Ama daha çok ağrılı dönem başladı. Millet olarak yorum yapmayı ve yönlendirmeyi çok sevdiğimizden, pek çok yanlış adresler arasında sürüklendim. Daha sonra internet vasıtasıyla mustafa hocamı buldum ve kendisiyle görüştükten sonra benim için tekrar bir umut ışığı doğdu. Bel fıtığı mekanizmasını görsellerle bana bir bir anlattı. 20 seans manuel tedavi sonrasında şimdi çok daha iyiyim ve inşallah daha da iyi olacağım. Güzel sohpetleriyle öğrendiğim herşeyi yapmaya çalışıyorum ve hergün egzersizlerimi yapıyorum. Kendisine defalarca çok çok teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
M.V.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85669
Sayın Mustafa Yalçın bey e bir akrabamızın aracılığıyla ulaştık. Biz 3 kardeş Almanya da yasıyoruz. Annemiz ve babamız 3 yıl önce kendi istekleriyle Türkiye ye yerleşmek istediler. Ocak ayında Acıbadem hastanesinde kanser teşhisi kondu babamıza, ışın alması gerekiyor dediler. Babam kemoterapi seanslarına başladı ve ilk etapta iyiydi. Kendi aracıyla gidip gelebiliyordu. Fakat 2 ay önce kontrole gittiğinde başının ağırlığını söylemiş takip eden doktor da ışın alması gerektiğini söylemiş ve kafasından ışın vermişler. Daha sonra babamın bütün dengesi alt üst oldu. Tuvalete gidemedi. Yürüyemiyordu. Bizi tanıyamaz duruma geldi. Bir akrabamızın vasıtasıyla Mustafa bey e ulaştık. Kendisi geldiği ilk gün 2 ay kalkamayan babamızı kaldırdığı ve yürüttüğü için kendisine binlerce kez teşekkür ediyoruz. Başta bir dizine bağladığı bir aletle yürüttü. Sonra o aleti de attık. Babamızın son zamanlarını gülerek geçirmesini sağladığı ve acılarını hafiflettiği için minettarız. Tedaviyi üstlenmesi için çok ısrar ettik çok zorladık iyi ki de ısrar etmişiz ve iyi ki de kabul etmiş yoksa ailece kendimizi affedemezdik. Babam şimdi bizi biryerlerden görüyor ve en son yoğun bakıma girerken gülüyordu onu hep öyle hatırlayacağız. Mustafa bey iyi ki varsınız, şifa dağıtan elleriniz dert görmesin.
     11 Beğeni    
Namık Yücel BİROL Fotoğraf
Namık Yücel BİROL
Dil ve Konuşma Terapisi Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84935
Mustafa bey üniversite yıllarından bu yana hem arkadaşım hem de meslektaşımdır. Kendisi dürüst, güler yüzlü ve efendi birisidir. Staj zamanlarında bile ekip ruhuyla çalışır ve en güncel tedavileri takip edip hastalarına uygulardı. Hastalarına verdiği güven ve güler yüzü sayesinde hastaları için her zaman önemli bir noktadaydı. Mustafa beyin Bursa'daki hastalar için bir şans olduğunu düşünüyorum. Kendisine iş hayatında başarılar diler ve tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Kamil YILMAZ Fotoğraf
Fzt.Kamil YILMAZ
Fizyoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84621
Mustafa Bey ile tanışıklığımız üniversite yıllarından bu yana sürmektedir.Kendisi hem iyi bir arkadaş hemde bir o kadar da çok iyi bir terapisttir. İşinin her zaman hakkını veren, bilgisi,özverisi hastaya yaklaşımı, mesleki birikimi ve devamlı araştıran ve kendisini yenileyen özelliğiyle hem biz meslektaşlarının hemde hastalarının taktidirini alan bir fizyoterapisttir. Bu yüzden kendisini gözüm kapalı olarak tavsiye ediyorum. Buradan kendisini en içten dileklerimle selamlar, meslek hayatında başarılar diliyorum.
     4 Beğeni    
Esat X
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2015
TavsiyeNo: 84464
Merhabalar, Mustafa Bey ile babamızın felç geçirmesinden sonra tanıştık. 23 ekimde acile gittik. 27 ekimde Mustafa bey ile tanıştık. Kendisi güleryüzlü işinin ehli bir doktordur. Nöroloji doktorumuz yürüme konusunda net birşey söyleyemezken Mustafa Bey babamız için yürüyeceğini söyledi. Kendisine güvenmemeyi istedi. Yaklaşık 2 aydır Mustafa Bey babamızı tedavi ediyor. Kendisinden çok memnunuz. Kendisine yardımları için çok çok teşekkür ediyoruz. Selamlar.
     7 Beğeni    
Engin TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Aralık.2015
TavsiyeNo: 83848
Ben Engin TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı Bursa’da özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Kısa bir zaman önce spiralin elimi kesmesi sonucu tendon yaralanması geçirdim. Plastik cerrah tarafından ameliyatım yapıldı ve dr um fizik tedavi önerdi. 10 seans kadar hastanenin Fizik tedavi servisine gittim fakat büyük bir değişme olmadı. Sonradan Dr bey tekrar ameliyat gerekebilir dedi. Artık psikolojim bozulmuş ve iş hayatımı da etkiliyordu. Dr beyin tavsiyesiyle Mustafa Bey ile tanıştım. Kendisi benden ısrarla fizik tedaviye devam etmemi istedi. 5 seans fizik tedaviye aldı ve şu an elimi rahatlıkla kullanıyorum. Seans sırasında ağrımdan bağırmalarıma çağırmalarıma hiç sinirlenmeden beni motive ederek çalıştırdı. İşini özveriyle severek yapan Mustafa Bey benim için büyük bir şans olduğuna inanmıştım. Dr beye teşekkür ziyareti için gittiğimde kendisi de şaşırmıştı. Burdan Fizyoterapist Mustafa Bey e çok çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

Mustafa YALÇIN'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye Fizyoterapistler Derneği (TFD)
Uluslararası Fizyoterapistler Derneği (UFD)
Spor Fizyoterapistleri Derneği
Geriatri Fizyoterapistleri Derneği (GFD)
Çocuk Fizyoterapistleri Derneği (ÇFD)
Türkiye Omurilik Felçliler Derneği (TOFD)
Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG)
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Topluluğu (MUFİT)
Engelsiz Üniversite Topluluğu

Mustafa YALÇIN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mustafa YALÇIN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kamil YILMAZ
Fzt.Kamil YILMAZ
Kamil Bey ile üniversiteden taşınıyoruz.Kendisi dürüst, güler yüzlü, alanında başarılı ve mesleğini severek yapan bir fizyoterapisttir. Mesleki bilgis...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(533) 093 60 21
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1988
(34 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2014
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
 skype hesabı

Uzm.Fzt.Mustafa YALÇIN Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Mustafa YALÇIN Mesleki Videolar Videoları
-
bursa fizyoterapi, bursa fizyoterapist, bursa evde fizyoterapi, bursa evde fizyoterapist, bursafizyoterapi, bursafizyoterapist, bursaevdefizyoterapi, bursaevdefizyoterapist, fizyoterapist mustafa yal, fzt mustafa yalçın, bursa nöroloji, bursa inme, bursa felç, bursa ortopedi, kanserde fizyoterapi, kanserde evde fizik tedav, bursafizyoterapisttavsiye, bursa manuel terapi, bursa maniplasyon, fizyoterapist tavsiye, bursa kalça protezi, tendon kesisi rüptürü, bursa bel fıtığı, bursa diz protezi, ev rehabilitasyonu, bursa kalça ağrısı, kırık sonrası rehabilitas, ön çapraz bağ yaralanması, aşil tendon rüptürü, parapleji, omuz ağrısı, skolyoz kifoz, duruş bozuklukları, bursa özel fizyoterapist, quadripleji, gullian barre, periferik nöropati, diz artroplastisi, el rehabilitasyonu, tetrapleji, omuz rotator cuff, donuk omuz, colles kırığı, bursa kireçlenme

11:21
Top