2007'den Bugüne 81,969 Tavsiye, 25,996 Uzman ve 18,200 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Sidal KEÇECİ

Şehir

İçel (Mersin)

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

2

[Fzt.Sidal KEÇECİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Sidal KEÇECİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sidal KEÇECİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Sidal KEÇECİ Özgeçmiş CV Fzt.Sidal KEÇECİ'nin Özgeçmişi
Fizyoterapist Sidal KEÇECİ 1986 yılında doğmuş olup 2005 yılında girdiği üniversite sınavıyla Dokuzeylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden 2010 yılında başarı ile mezun olmuştur. Öğrenciliği süresince ve sonrasında çeşitli kurs, sempozyum ve seminerlere katılmıştır. Bunlar: Nörolojik ( cerebral palsy, hemipleji , Multiple skleroz gibi..) , ortopedik ( bağ yralanmaları, omurga problemleri, skolyoz, kifoz, el omuz sendromu gibi...) , romatolojik ve bağışıklık sistemi gibi bir çok hastalıkların tedavisi üzerine çalışmış ve bu alanlarla ilgili eğitimlerini tamamlamıştır.
Fzt. Sidal KEÇECİ’nin Uluslararası sertifikaya sahip olduğu ve aldığı eğitimler:
Manuel terapi
Kinesiotape bantlama
Refleksoloji
Manuel terapi de osteopati
Lenf drenaj , bantlama ve bandaj tekniği
Kuru iğneleme
Akupunktur
Kupa terapi
Pilates
Klinik Pilates ve Hamile Pilatesi’dir....[Devamı...]

Sidal KEÇECİ Tavsiye Yazıları Sidal KEÇECİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Gülhan ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 151.135.183.YJB

21-11-2019
 TavsiyeNo: 112374
Merhabalar .2008 yılında geçirmiş olduğum bir trafik kazasında L1 çökme kırığı ,koksiks son 2 kemik kırığı ve sağ femur da kırığı meydana geldi.6 aylık yatak istirahati beraberinde ilaç tedavisi oldum ayağa kalktım fakat vücutta sekeller meydana geldi skolyoz başlangıcı fibromiyalji.Diz kapağıma bile eğilemiyordum geriye hiç eğilme yok düm düz duruyordum. .2.5 yıl öncesine kadar Fzt.Sidal hocayla tanışana kadar 24 saat dinmeyen ağrılarla yaşadım .Bu süreçte fizik tedaviler ,steroid tedavileri egzersizler spor merkezlerinde hep yaptım.Temmuz 2017 de yolum Sidal hocayla kesişti ve yaşam serüvenim yeniden başladı.öncelikle güleryüzlü çalışma arkadaşları profesyonel bir çalışma ortamı ve inanılmaz ilgisiyle özverisiyle 8 yılda omurgamda oluşan kamburluğuma ve fibromiyaljime birlikte son verdik.İlk 1 ayın sonunda eğildim öne doğru .Fakat sidal hocam benden daha çok inandı ve bana hep o gücü verdi.yaşam kalitem inanılmaz bir şekilde arttı sürekli yatmak isteyen ben artık oturmak dahi istemiyorum .Halen aynı istikrar güleryüz ve mesleğindeki bilgi tecrübe edinimleriyle birlikte çalışmaya uzun yıllar devam edeceğiz. her zaman en ufak bir ağrıda bile hemen tedavisini uygulamakta .özgüvenimi yeniden oluşturdu .Postür bozukluğum gitti .inanılmaz esnek bir omurgaya sahibim artık Beni takip eden drlarımda bu mucizeye şaşırıyor.Şuanda ağrımdan eser kalmadı ve 8 yıl o ağrıları yaşamamış gibiyim.Evet etrafımda benim gibi ağrı yaşayan insanlarla paylaşıyorum ve onlardanda Sidal hocam adına ben bile teşekkür alıyorum.İyiki yollarımız kesişti çalışma arkadaşlarına fizyoterapist Sidal hocama minnettarım ne kadar teşekkür etsem bana sunduğu yaşam kalitemin yanında çok az kalır.
     4 Beğeni    

 G.Y. (Danışan)
 IP: 78.188.232.YYD

20-11-2019
 TavsiyeNo: 112363
Benim belimdeki disk kayması sonucu ağrı vardı. Doktorum beni Sidal hanıma yönlendirdi ayrıca düzenli egzersizle kaslarımı güçlendirmemi istedi. Fizyoform’a girdiğim andan itibaren çok güzel bir ilgiyle karşılandım çok özenli oldukları belli. Ayrıca ortam çok nezih ve temiz. Sidal hanımdan 3 seans manuel uygulama aldım. Ağrımlarım geçti ve sonrasında reformer pilatese başladık . Hala pilatese de devam ediyorum, kaslarımın ciddi oranda güçlendiğini fark ediyorum. Artık çok daha kolay hareket ediyorum ve postürüm de bayağı düzeldi. Sidal hanıma çok teşekkür ediyorum ve herkese de tavsiye ederim.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mersin Fizyoform
Limonluk Mah. 3. Çevreyolu Üzeri Yenişehir Atatürk Kültür Merkezi Yanı No:9 Arma Plaza D:3 Yenişehir/Mersin
İçel (Mersin)

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(324) 502 44 11

Telefon 2 :
0(553) 177 04 11
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Dokuzeylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2010
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Sidal KEÇECİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sidal KEÇECİ Mesleki Videolar Videoları
-05:13
Top