2007'den Bugüne 84,588 Tavsiye, 26,449 Uzman ve 18,836 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Duygu DEMİR BARLIK
Psikolog - Sakarya

Duygu DEMİR BARLIK Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Duygu DEMİR BARLIK Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Duygu DEMİR BARLIK'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Duygu DEMİR BARLIK'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Duygu DEMİR BARLIK'ın İletişim Bilgileri
Psk.Duygu DEMİR BARLIK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1987 (33 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji (2009 Mezunu)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi İşletme İnsan Kaynakları Yönetimi Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Duygu DEMİR BARLIK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Emdr Danışmanlığı
Çift Terapisi
Cinsel Terapi
Deneyimsel Oyun Terapisi
Panik Atak
Depresyon
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Sosyal Fobi
Kaygı Bozukluğu
MMPI
Denver

Duygu DEMİR BARLIK Özgeçmis CV Psk.Duygu DEMİR BARLIK'ın Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünü 2009 yılında bitirmiştir. Sonrasında Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bilim dalında tezli yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.Öğrencilik dönemlerinde Bakırköy Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları ve Sakarya Eğitim Araştırma Hastanelerde stajlarını tamamlamıştır.
Mezuniyetinin ardından yaklaşık 2 yıl kadar özel eğitim alanında, engelli çocuklara ve ailelerine psikolojik destek hizmeti sağlamıştır. Ardından İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı bağlı tıp merkezinde 8 yıl süresince ergen ve yetişkin bireylere psikoterapi hizmeti vermiştir. Şuan Sakarya ilinde psikoterapi çalışmalarına devam etmektedir.
Aldığı eğitimlerden bazıları;

Kognitif ve Davranışçı Terapi Eğitimi Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur

Emdr I. ve II. Düzey Eğitimi Emre Konuk/DBE

Emdr Çocuk I. Düzey Eğitimi
Prof. Dr. Ümran Korkmazlar
...[Devamı...]

Duygu DEMİR BARLIK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
A.S
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116020
Duygu hanım sosyal fobi yaşadığım dönemde bana çok yardımcı oldu. Sizi yargılamadan dinleyen, empati yönü güçlü ve güler yüzlü bir psikolog. SF problemim nedeniyle gittiğim birçok psikiyatr ve ilacın işe yaramaması üzerine kendisine başvurdum. Özellikle bilişsel davranışçı terapi ve Emdr gibi teknikleri çok başarılı bir şekilde uygulamaktadır. Emdr tekniğine başlarda ön yargılı yaklaşsam da oldukça faydalı olduğunu gördüm. Emdr konusunda oldukça başarılı, hatalı inançlarımın ve düşüncelerimin değişmesini sağladı. Değişen hatalı inanç ve düşüncelerimle sosyal fobi probleminin üzerine çok daha rahat gittim. Sosyal fobi probleminde maruz bırakma, Emdr ve bilişsel davranışçı terapi tekniklerini oldukça başarılı bir şekilde uygulayan alanında uzman bir psikolog. İşini severek yapan,güncel birçok bilimsel teknik ve yöntemi uygulayan oldukça başarılı bir psikolog. Özellikle başarılı ikna teknikleri ve farklı bakış açısı ile olay ve durumlara değişik yönlerden bakmamı sağladı. Bu gibi sorunları olan herkese Duygu hanımı tavsiye ederim. Çevremde psikolojik yönden rahatsız olanlara da kendisini öneriyorum.
     5 Beğeni    
S.B.
31.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113360
Duygu hanım bana yoğun anksiyete yaşadığım dönemde çok yardımcı oldu. Hastalığın rutinini ve mekanizmasını bilen tecrübeli bir psikolog, bu hastalık ile daha önce çok çalıştığı belli oluyor, özellikle hastalığın ileride ne yönlere gidebileceğine dair müdahaleleri ile daha da büyümesini engelledi, abartılı korkularımın beynin yanlış düşünceleri olduğuna ilişkin müdahaleleri ile düşünce yapımın daha fazla normale dönmesini sağladı. EMDR müdahalesinde bulundu, EMDR konusunda da gayet başarılı, hala beni dehşete düşüren anların beynimde nasıl bloklandığını anlayabilmiş değilim. Ülkenin en iyi okullarının birinden mezun olması ve iyi bir kariyer yapması da benim için büyük bir artı idi. Güleryüzlü, kibar ve iyi bir insan, rahatlıkla iletişim kurabiliyorsunuz. Ben memnun kaldım ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
İ.Y
13.Mart.2019
TavsiyeNo: 108759
Duygu Hanım Tozkoparan Tıp Merkezinde Danışmanlık yaparken kendisinden destek aldım. Destek almadan önce araştırdım ve başarılı kariyeri, hakkında yapılan yorumlar beni destek almaya ikna etti. Duygu Hanımın hayatıma dokunuşu bana kendimi iyi hissetme, kendi gücümü görebilme ve kendimi gerçekleştirebilme yolunda unutulmaz bir deneyim yaşatmıştır. Kendisi; güler yüzlü, anlayışlı, insancıl yönü yüksek,empati yeteneği güçlü, bir psikolog. Aldığım desteğin hayata/olaylara farklı açılardan bakmam ve çözüm odaklı yaşam becerisi kazanmam konusunda oldukça etkili olduğunu söyleyebilirim. Duygu Hanımın terapi tekniklerini oldukça verimli kullanandığını ve işini severek yaptığını hissetmeniz kendisine olan güveni de arttırdığını deneyimleyeceksiniz. Danışan hizmeti alırken rahatlıkla kendinizi anlatmanız ve kendiniz olduğunuzu hissedebilmeniz; kendinizle barışabilmeniz ve yaralarınızı sarabilmeniz adına büyük güç kazandırıyor. Kendinizi yolun sonunda hissettiğinizde doğru dokunuşlarla doğru yolları bulmanız konusunda iyi bir rehber arıyorsanız, size gücünüzü fark ettirecek, umut hissettirecek, doğru düşünmeye yönlendirecek harika bir bir psikolog. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Y.D
11.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107201
Üniversite mezuniyetinin yaklaşmasıyla beraber yaşadığım “ne yapacağını bilememek” duygusu ve öncesinde yaşadığım psikolojik sıkıntılarım dolayısıyla destek almayı düşünmeye başladım. Ben de insanların çoğu gibi bu tarz şeylere mesafeliydim ancak yaşadığım sıkıntılar beni çıkmaza sokmuştu. Şimdi düşününce keşke daha önce Duygu Hanımı tanımış olsaydım diyorum. Kendisine yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. İlk etapta konuşamam diye düşünürken, kendisinin bana hissettirdiği güven duygusuyla rahatladım. Beni bir hastadan çok, bir arkadaş gibi, benim düşüncelerimi önemsediğini hissettirerek dinledi. Düzenli görüşmelerimizde bana önerilerde bulundu, belirli tekniklerle ilerleyişimi kayıt altına aldı. İki ay gibi kısa bir süre içerisinde asıl benliğime erişmemi sağladı, üzerimdeki gereksiz bütün korkulardan tedirginliklerden kurtardı. Bugün ben olmanın keyfine varıyorum. Tavsiyeleri, teknikleri diğer yandan samimiyeti, güvenilirliği, içtenliğiyle tüm yardımları için kendisine çok teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Gönül Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Ekim.2015
TavsiyeNo: 81776
Tam 15 yıldır Obsesif Kompulsif hastasıyım. Alanlarında en iyi olan psikologlara danışmama rağmen hiçbirisi, bir yıldır düzenli olarak terapi aldığım Duygu Demir kadar yardımcı olamadılar. Duygu Demir, yepyeni tedavi yöntemlerini etkin şekilde kullanan ve danışanına son derece içten, güleryüzlü ve insancıl yaklaşan bir psikolog. Yıllardır süregelen hastalığımda en büyük gelişmeyi onunla sağladım ve ona minnettarım. Dilerim ki eğer siz de benim gibi hastalığınızla sonsuza dek yaşayacağınızı düşünüyorsanız psikoloğuma danışırsınız, sevgili psikoloğum Duygu Demir'e hayatı boyunca başarılarının devamını diliyorum.
     4 Beğeni    
Sevgi TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Eylül.2015
TavsiyeNo: 81661
Duygu hanimla gecen sene tanisma firsatim oldu.oyle zor gunler geciriodumki bir herseyden umidimi kesmistim.arkadasimin sayesinde psikologa gitmeye kara verdim.allahim karsima duygu hanimi cikardi.esimi genc yasta kaybetmenin acisiyla kendimi attim yanina.yok dedim hep bu aci beni bitirir.duygu hanim sayesinde yasama baglandim.uyguladigi tedavilerde cok basarili bi psikolog.meslegini dort dortluk yapan guler yuzlu pozitif enerjili bi insan.ne desem ne soylesem sayenizde guc buldum.hayatta olumsuz herseyle basetmeyi ogrendim.size oglumla cok tesekkur ediyorum.duygu hanim hani bazen hayatta yasadiklarimiza bi cikis kapisi arariz ama caresiz kalirizya.siz benim carem oldunuz..en iyi yerlere layiksiniz..basarilariniz hep boyle devam etsin insallah.
     5 Beğeni    
Emel K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2013
TavsiyeNo: 61534
Merhaba ben panik atakla uzun süren bir savaş halindeydim ayrıca geçmişte yaşadığım bazı travmatik olaylardan ötürü panik ataklarım dahada şiddetleniyordu ve artık ilaç kullanmakta istemiyordum.Duygu hanımla çalıştığı tıp merkezinde tanıştım kendisi akademik kariyeri dışında kişilik olarakta çok kibar ve anlayışlı biri.Bugüne kadar çaresiz olduğumu düşünüyordum ama Duygu hanım sayesinde hiç bilmediğim adını bile ilk defa duyduğum EMDR diye bir teknikle panik atağa ve korkularıma bakış açımı değiştirdi.Kendime olan güvenim daha da arttı.Artık o sorunlu günleri Duygu hanım sayesinde geride bıraktım.Nekadar güçlü bir kişiliğe sahip olduğumu bana O öğretti.Duygu Demir o benim danışanım değilde kimseye anlatmadığım anlatamadığım en derin sırlarımı paylaştığım arkadaşım,dostum,yoldaşım oldu.Eğer benim gibi bu tarz sorunları olan varsa şiddetle Duygu Hanımı tavsiye ediyorum.İnanın bana teşekkür edeceksiniz.
     5 Beğeni    
Nihan Yücel
3.Aralık.2012
TavsiyeNo: 55915
Merhabalar Duygu Hanımı 10 yıldır tanıyorum. Hayatımda çok önemli bir yeri var kendisi tam bir yasam koçu:D Kişiliğine uygun bir mesleğe sahip onunla konuştuğunuz zaman rahatlamamak mümkün değil... Arkadaşlık ve dostluk yönü dışında mesleki yönünü sürekli taze tutan , işini severek yapan ,kendini geliştiren,insan ilişkilerinde samimi,yüz güldüren bir psikolog olduğuna emin olduğum sevgili arkadaşımı sorunu olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
S. Nur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55833
Duygu Hanımla zorlu bir dönem içindeyken tanıştım. Çok acil ihtiyaç duyduğum bir zamanda, içinde bulunduğum döneme saplanmamak için başvuruda bulundum. Yaptığımız çalışmalar hayatımı yönlendirmeye başladı. Benim için yeni bir kapı açıldı ve iyiye gitmeye başladım. Çalışmalar özenle ve titizle yapıldığı için daha hızlı yol aldık. Arada bir seanslara gelmekle ilgili zaman sıkıntım olsa da burayla bağımı kopartmak istemedim. Benim problemimi, düşüncelerimi çok iyi anladığını düşünüyorum. Çocukluk döneminden beri birçok uzmana gittim fakat çok fayda göremediğim için, problemim bu zamana kadar devam etti. Duygu Hanımla birlikte her şeyin yeni yeni yoluna girdiğini düşünüyorum. Geçmiş zamanda çözülmeyen problemlerim şimdi çözüm buluyor. İhtiyaçlarıma cevap buldum, hayata umutla bakıyorum. Siz de ihtiyaçlarınıza cevap bulmak istiyorsanız Duygu Hanımla görüşmenizi tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
H.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55670
Duygu Hanım'la çalıştığı tıp merkezinde tanıştık. Güleryüzü ve samimiyeti sayesinde, şimdi ben ne konuşacağım neyi anlatacağım sıkıntısını üzerimden attım. Kaygılarımı nasıl kontrol edebileceğimi, onların ne anlama geldiklerini konuştuk. Seanslar ilerledikçe kaygılarım ve fiziksel belirtilerim azaldı. Kendisi beni her seansta motive etti, başardığımı gördükçe kendime olan güvenim ve bu rahatsızlığı atlatabileceğime olan inancım arttı. Zor günler geri de kaldı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, ve sıkıntınızı paylaşabileceğiniz samimi güleryüzlü bir uzman olduğu için sizlere de Duygu Hanımı öneriyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Hülya D.
22.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55669
22 yıllık yaşantımda ablam olarak her daim yanımda, yol gösterenim olmuştur. Mesleğine olan saygısını ve durmadan kendini geliştirmek için verdiği uğraşları görünce doğru mesleği seçtiğini düşünüyorum. Meslek yaşamının her bir gününde kendine çok şeyler kattığına yakından şahit oluyorum. Empati yeteneği olan, güler yüzlü ve kendinizi yanında rahat hissedebileceğiniz birisidir. Severek yaptığı bu işe olan aşkı sayesinde çok daha iyi noktalara geleceğine yürekten inanıyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    

Duygu DEMİR BARLIK'ın Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Emdr Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Duygu DEMİR BARLIK internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1987
(33 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Yüksek Lisans
Marmara Üniversitesi İşletme İnsan Kaynakları Yönetimi Tezli Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Psk.Duygu DEMİR BARLIK Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Duygu DEMİR BARLIK Mesleki Videolar Videoları
-

07:34
Top