2007'den Bugüne 79,684 Tavsiye, 25,520 Uzman ve 17,811 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Barış GÜRKAŞ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

15

[Psk.Barış GÜRKAŞ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Barış GÜRKAŞ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

5
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarBarış GÜRKAŞ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Barış GÜRKAŞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Barış GÜRKAŞ Tavsiye Yazıları Barış GÜRKAŞ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 G.A. (Danışan)
 IP: 85.96.235.ZYC

17-04-2019
 TavsiyeNo: 109348
Barış Bey'e panik atak rahatsızlığımdan dolayı youtube videolarını izledikten sonra biraz da umutsuz bir şekilde gitmeye karar verdim. Durumum o kadar kötüydü ki hiç iyileşeceğimi sanmıyordum. Neredeyse 2 yıldır panik atak ayrıca depresyonla mücadele ediyordum. Yalnız başıma dışarı çıkamıyordum, herhangi bir toplu taşıma aracına da binemiyordum. Uçağa binemiyordum, asansörde yalnız kalamıyordum. Bu hastalık hayatımı çok kötü etkilemişti ve Barış Bey ilaç kullandırmadan bilişsel terapi yöntemiyle beni bir yıl süren seanslar sonunda iyileştirdi. Artık yalnız başıma her yere gidebiliyorum, uçağa binebiliyorum neredeyse tüm korkularımdan kurtuldum. Bu süreçte Barış Bey çok anlayışlı ve güler yüzlüydü. İşini tutkuyla yapan, kendini geliştiren, insanları seven, önemseyen, ilgili biri.. O olmasaydı iyileşemezdim belki de, en azından bu kadar kısa sürede. Bana öğrettikleri için, korkularımın üzerine giderken beni cesaretlendirdiği için, en önemlisi bana kendimi sevmeyi ve kendime şefkat göstermeyi öğrettiği için kendisine çok teşekkür ederim ve herkese Barış Bey'i tavsiye ederim :)
     Beğenin    

 EF.OZ (Danışan)
 IP: 78.191.52.YD

08-11-2018
 TavsiyeNo: 106597
Acıdan beslenmeyi alışkanlık haline getirmiş olan karakter yapım,yalnızlık korkusuyla yaşadığım yanlış ilişkide yıllarca kıvranmam, aileme karşı bitmeyen öfkem ve tüm bu düşüncelerimden kaynaklı bedenime yapmış olduğumun türlü fiziksel rahatsızlıklarla doktor doktor koşturtuğum dönemde hayatıma birinin dokunması gerektiğini kabul ettim ve şanslıyım ki o Barış Bey oldu. Yaptığım kısa bir araştırma ve okuduğum tavsiye yazıları sonrası Barış Bey'den randevu aldım.İlk süreçte bir sürü yöntemi inanmayarak uyguladım, uyguladıkça inandım, inandıkça iyileştim. Yaklaşık 1 yıllık bir terapi sonunda , dün beni takdirname ile mezun ettiğini söyledi :) Keşke geldiğim noktayı kelimelerle ifade edebilsem.Öncelikle ilk tavsiyem uzman birinin hayatınıza dokunmasına izin verin, hayatın en ufak bir anı bile kaçırılmayacak kadar değerli, farkındalıkla yaşamayı yeni öğrenmiş biri olarak, kendinize izin verin ve yardım alın diyorum. Kazanacağınız bakış açısı sizi bile şaşırtabilir.Elinize aldığınız kahvenin kokusunu duyuyor olmanız bile sevinç sebebi haline gelmiştir belki :) Herkes türlü sorunlarla mücadele ediyor ve herbirimizinki kendisi için çok zor ,bende mücadele etmiş olan insanların tavsiyeleri sonrası Barış Bey ile tanıştım. Psikolog danışan ilişkisi karşılıklı güvenle oluşan bir yapı, ben psikologuma gözüm kapalı güvendim, güveniyorum.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim psikolog "Barış Gürkaş" dır.
     2 Beğeni    

 Büşra (Danışan)
 IP: 31.145.165.ZY

07-03-2018
 TavsiyeNo: 102461
2017 yılı içinde artık hayatımda bazı şeyleri değiştirmem gerektiğine karar vermiştim. Olaylarda insanları suçlamanın manası olmadığını daha iyi kavrıyordum ve sorunu da çözümü de kendimde aramalıydım... Beş ay kadar oldukça iyi gittim, bir çok şeyin farkındaydım, eskisine nazaran modum daha iyi idi, umutsuzluk vb duygularım kalmamıştı, gerçek ben'i bulmaya yakındım ve hayatımda artık "kaos" istemiyordum. Ancak yine de kendimde göremediğim ve bu sebeple düzeltemediğim bazı şeyler vardı. Ancak bunların ne olduğunu bilemiyordum. Kendime objektif olamıyordum, arkadaşlarımla konuşmak da yetmiyordu çünkü objektif değil yanlı konuşmalar yapıyorlardı (doğal olarak), herkes birbirine kendi doğrularını dayatıyordu, ailem ise evde gördükleri uyumlu, asi olmayan, sorumluluk sahibi kızlarını tanımanın yakınından bile geçmiyorlardı. Bu sebeple birileri ile konuşmam gerektiğine karar verdim ve Barış Bey ile seanslara başladık. Altı ay boyunca devam eden seanslarda günümüzden geçmişe aklıma ne geldiyse ben anlattım o dinledi. Danışanına karşı her zaman ilgili, işini oldukça seven ve saygı duyan bir psikolog olarak kendisi ile -konu ne olursa olsun- konuşmaktan hiçbir zaman çekinmedim. Ben bir şeylerin düzelmesini istiyordum o da bana yardım etmek. Verdiği ödevlerin hepsini yaptım, bahane uydurmadım. Kimi zaman seanslardaki sohbetler ve kimi zaman bana önerdiği kitaplardan yaptığım çıkarımlar neticesinde aklımda bıraktığı soru işaretleri bilinçaltımda kalmış olmalı ki seanslar dışındaki yaşantımda da hiç olmadık anlarda gelen aydınlanmalar yaşamamı sağladı. Altı ay sonunda bir gün kendime baktığımda ailemden başlayarak insanların hayatıma etki etmesine ne kadar izin verdiğimi, aslında kendi kendimi bir kafese kapattığımı anladım; hayatım boyunca aldığım eleştiriler bilinç dışı bazı koruma kalkanları geliştirmeme, kimi durumlarda kendimi yanlızlaştırmama, sert ve ciddi bir tavır takınmama, stresli bir hayat kurmama sebep olmuştu. İnsanları üzmeyeceğim diye sürekli kendimi kısıtlıyor, doğruyu yapmak/sorumluluk sahibi kız olmak adına hayatımı yaşamaktan kendimi alıkoyuyordum. Hayatımın dümeni kesinlikle bende değildi. Altı ay sonunda bunları görüyor olmak beni bir anda özgürleştirmişti. Şu an dümende kesinlikle ben varım; hayatta yapmak istediklerimi sıraladım ve onları gerçekleştirmeye de kararlıyım, kendini daha iyi bilen bir insan olduğum için insanların eleştirilerine saygı göstermekle beraber umursamıyor/etkilenmiyorum, daha pozitif olabiliyor ve daha çok gülümsüyorum. Aylarca beni dinlediği, nokta atışı soruları ile doğru yerlere dokunabildiği ve içimdeki Büşra'yı çıkarmama yardımcı olduğu için kendisine yeniden teşekkür ederim. Sorunlarının ilaç ile değil bilişsel olarak çözülebileceğini bilen ve bu konuda yardıma ihtiyacı olan herkese Barış Bey ile görüşmelerini öneririm.
     3 Beğeni    

 Ebru öSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.243.15.ZYW

12-05-2017
 TavsiyeNo: 96648
Çok zor günler ve çok büyük sorunların üstesinden gelmem gereken bir dönemde yardim almaya karar verdim.Bu süreçte klinik psikolog Barış Gürkaş ile tanıştık.ilaçlı bir tedavi yerine zihnimi duygu ve düşüncelerimi doğru yönetmek istediğim için psikolog tercih etmiştim. Bana profesyonel desteği ile eşlik eden , sıkıntılarımı çözüme kavuşturmamı sağlayarak hayatı herşeyi ile doğru kucakladığım bir zihne kavuşmamı sağlayan klinik psikolog Barış Gürkaş i sonuna kadar tavsiye ediyorum.Kullandığı yöntem bilişsel terapi ve size anlık değil genel çözümler sunan bir yöntem.Barış Bey bana bir kitap önerdi ve önerdiği kitap kişinin kendisinin zihnini doğru yönlendirebileceği içeriğe sahip böylelikle ticari kaygıdan ziyade gerçekten danışanın iyi olmasını hedeflediğini hissetmiş oldum.herşey için teşekkür ediyorum ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum..ihtiyacı olan herkese şifa olsun ışık olsun
     2 Beğeni    

 DY (Danışan)
 IP: 193.255.22.ZYW

07-05-2017
 TavsiyeNo: 96516
Barış beyi kendimi çok çaresiz ve her gelen günden daha da korkan bir haldeyken aramıştım. Her şey karanlık ve korkutucuydu, insanlarla ilişki kuramıyordum, dışarı çıkmak hatta yataktan dahi çıkmak istemiyordum, hiçbir şeye adapte olamıyordum, aklımda intihar düşünceleri vardı. kendimden vazgeçmiştim bana göre bir geleceğim yoktu, tamamen kendime ve çevreme zararlıydım kendimden utanıyordum üstelik herkese ve her şeye karşı içim nefret doluydu, saldırgandım. Ciddi manada saldırgan olmadığım zamanlarda bile hayali balyozumla beni üzen ve sinirlendiren insanlara saldırdığımı hayal ediyordum :) Barış beyle seanslarımız başladığında bu haldeydim. 2 sene boyunca hem ben hem de Barış bey emek verdik. Asla iyi olacağıma ve bir gün bu depresyondan kurtulacağıma inanmıyorken bana o zamanlar hayalini bile kuramayacağım bir hayatı yaşama şansı verdi. Yönlendirmeleri ve güvenilirliğiyle depresyonu geride bıraktım. Eskiden nefes alan bir ölüydüm şimdiyse gerçekten yaşıyorum. Hayatıma katkısını ve ona olan saygımı güvenimi sevgimi kelimelerle anlatamam. Onun sayesinde ikinci kez doğdum diyebilirim. Kendisi bana sadece bir psikolog değil aynı zamanda dost ve abi de oldu. Her zaman güler yüzüyle pozitif enerji verdi. Barış bey hayatımdaki en büyük iyi ki dediğim insan.
     1 Beğeni    

Uğur ŞENTÜRK Fotoğraf  Psk.Uğur ŞENTÜRK
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-01-2017
 TavsiyeNo: 93882
Değerli meslektaşım Barış Gürkaş ile üniversite lisans yıllarından itibaren tanışıklığım bulunmaktadır. Eğitim hayatımız boyunca kendisinden duymuş olduğum alanla ilgili yorum ve önerileri bugün yapmış olduğu yeni çalışmalarına vakti zamanında referans olmuştur. Kendisinin bu öngörüsü ve alanda yaptığı çalışmalar biz meslektaşları için de büyük önem arz etmiştir. Yılların ilerlemesi ve modernleşmesine terapilerinde ve terapist yaklaşımlarıyla uyum göstermiş kendisini sürekli olarak yenileyerek alanda varlığını doğal hale getirmiştir. Mesleğin etik kurallarına uyması ve danışanlarına bu etik kuralları hissettirerek terapötik ilişkilerini sürdürmesi kendisinin en büyük özelliği olarak dikkatimi çekmiştir. Olmazsa olmaz olarak nitelendirdiği bu kriter meslek başarısının da temelini oluşturmaktadır. Bana soranlara gönül rahatlığıyla önerebileceğim, klinik psikolog unvanını yakışır bir şekilde taşıyan sevgili dostum Barış Gürkaş'ı psikolojik destek arayan herkes için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Nilsef (Danışan)
 IP: 178.240.151.YZC

23-11-2016
 TavsiyeNo: 92254
Barış beye o kadar kötü bir durumda ağlayarak gitmiştim ki, ilk seansdan sonra çıkıp bu sefer mutluluktan ağlamıştım hüngür hüngür, iyi ki Barış beyi buldum diye. Her seansdan sonra o kadar rahatladım o kadar hafifledimki. Şimdi geldiğim noktada inanamıyorum kendime. Barış beyi bulmasaydım ne olurdum nasıl bir yerde olurdum düşünmek bile istemiyorum. Şu an bana öğrettikleriyle hayat yoluma devam ediyorum. Günün birinde içinden çıkılmaz bir durumda olursam bana yardım edebilecek birinin varlığını , Barış beyin varlığını bilip hayata karşı kedimi daha da güvende hissediyorum. Herşey için çok çok teşekkürler Barış bey. İyi ki bu hayatta varsınız. Kendini sorun veya sorunlarıyla çıkmazda hisseden herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    

 D.O. (Danışan)
 IP: 176.54.79.ZJ

27-09-2016
 TavsiyeNo: 90528
Sayın; Barış Gürkaş ile tanışmam internet aracılığı ile oldu. Obsesif kompilsuf bozuklugu (takıntı) rahatsızlığımdan kurtulmak istiyordum. Daha önceleri psikiyatri tedavisi görmeme ve ilaç kullanmama rağmen hastalığım hâlâ devam ediyordu. Artık dayananılmayacak raddeye geldiğim bir anda internet'te psikolog aramaya başladım. Danışan yorumlarını dik- kat'e alarak; uzman psikolog oması,mesleki tecrübesi ve terapi yöntemleri- nin arasında obsesif-kompilsuf bozukluğu olması sonucu Barış Gürkaş ile terapi seanslarına başladım. Barış Bey ile ilk seansım da ağlayarak anlatmıştım yaşadığım takıntılarımı larımı.Üç senelik (o.k.b.) aşırı titizlik hastalığım vardı. Günde defalarca elle- rimi yıkardım.Her gün evde bir fiil temizlik yaparak zaman geçirdiğim için için sosyal hayatım yoktu.Çünkü dışarı çıktığım da mikrop bulaşıcak düşün- cesi ile rahat hareket edemez, kapı kollarına dahî dokunamazdım.Eve dön- düğüm de ise sudan ayrılmaz, bir de eşim'in, ailem'in bırak şu saçma sapan davranışları demeleri bende öfke patlamalarına neden olur, onları kırdığım için daha çok üzülürdüm.Yaptıklarımın mantıksız olduğunun farkındaydım ama engel olamıyor, kendimi tanıyamıyamıyordum. Barış Bey'in engel olamadığım bu takıntılarımı farklı bakış açıları ile yorum- laması sayesin de titizlik takıntılarımdan tamamen kurtuldum. İlaçsız terapi seansları ile obsesif-kompilsuf bozukluğu bitti ve gitti.Bu bambaşka bir mut- luluk.Ayrıca bu terapi bana değerimi, eşimi, ailemi kazandırdı.Öfkemi kontrol edebilmemi ve zamanımı boşa harcamamayı kazandırdı. Psikolog arayan herkese Barış Gürkaş'ı tavsiye ediyorum. Bize kazandırdığınız tüm değerler için; SONSUZ TEŞEKKÜRLER BARIŞ GÜRKAŞ
     2 Beğeni    

Gizem PEKCAN Fotoğraf  Psk.Gizem PEKCAN
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

06-01-2016
 TavsiyeNo: 84706
Sevgili dostum ve değerli meslektaşım Barış Gürkaş ile mesleki başarılarını duyup kendisiyle iletişime geçmem sonucu tanıştım. Kendisi bugüne kadar ruh sağlığı alanında tanıdığım en deneyimli, bilgili ve becerikli psikologdur. Her zaman için fikrini sorar tecrübelerine saygı duyarım. Ülkemizde aynı zamanda pek çok girişime de imza atmıştır. Şirket ve işyeri psikologluğu ve online danışmanlık hizmeti sağlayan dijiklinik hizmeti bunlardan bazılarıdır. Bir psikolog olarak empati becerisi yüksek teorik ve pratik bilgisi sağlam ve aynı zamanda yatarıcı çözümler bulma özelliği olan bir uzmandır. Sevgili meslektaşım Barış Gürkaş'ı psikolog arayışında olan, sorunlarını çözmekte zorluk çeken herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 HG (Danışan)
 IP: 212.253.69.YBC

19-11-2015
 TavsiyeNo: 83405
Kendimden umudumu kestiğim bir anda Barış Bey ile tanıştım ve şu an rahatlıkla söyleyebilirim ki hayatım tamamen değişti. Asla yapamam dediğim şeyleri yapmaya, asla alamam dediğim kararları almaya, kısacası kendimi bulmama yardımcı oldu. Barış Bey sizi anlayan, her konuda tavsiye veren, kendinizi ve davranışlarınızı sorgulamanıza yardımcı olan, teşvik eden ve destek veren, yolunuzu kendinizin bulmasını sağlayan bir uzman. Daha önce de başka uzmanlara gitmeme rağmen sorunlarım bir çözüme kavuşmamış hatta kendimi yeme noktasına gelmiştim. Barış Bey'in yardımıyla doğru düşünce kalıplarını öğrenerek mutluluğun her yerde olduğunu öğrendim. Sorunlarına çözüm bulmak ve mutlu olmak isteyen herkese Barış Gürkaş'ı tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    

 nermin (Danışan)
 IP: 88.229.50.YYC

13-07-2015
 TavsiyeNo: 80157
merhabalar :) Barış Beyi bir konferans aracılığıyla tanıma olanağım oldu konferansta sorulan sorulara samimi yaklaşımı, güler yüzlü konuşması ve bitmeyen enerjisiyle insanlara güven aşılıyordu. içtenliği, yardımseverliği, işine olan sevgisi kendisini tavsiye etme sebeplerimden sadece bir kaçı...Ben her şeyi kafasına takan pek çok şeyden alınan, ağlak aynı zamanda aşırı çekingen bir kişilik yapısına sahip bir takım problemleri olan birisiydim.kendisiyle farklı şehirlerdeydik ve başlarda kendisine internet üzerinden yazıp yazmama konusunda çekiniyordum fakat her ne kadar yazmaya çekinsem de artık içinden çıkılamaz raddeye geldiğimi hissedince yazma gereksinim olduğunu hissedip kendisine "çıkmazda olduğumu, öfkemi kontrol edemediğim için haklıyken haksız duruma düşüp kendime haksızlık ettiğimi, hayatı kendime ve etrafımdakilere zehir etmeye başladığımı, kendime olan özgüvenimi yitirdiğimi gereksiz olan bir çok şeyi kafama taktığımı ve gün geçtikçe hayat enerjimi ve insanlara olan güvenimi yitirdiğimi ve bu durumdan kurtulmak istediğimi" açıkladım kendisi de sağ olsun yardımlarını benden esirgemedi ve Bilişsel davranış terapisi uygulayarak sorunlarımı aşabileceğimi belirtti. gerçektende çok kısa sürede bakış açımın genişlemesine ve kendimi sevmeme etrafımdakilerle daha iyi anlaşabilir biri olmama yani girdiğim çıkmazdan kurtulmama neden oldu. kendisi samimi ve güvenilir bir insan. Sorunlarınızı görmek farketmek ve sorunlarınızla başederek yaşam kalitenizi artırmak ve yaşamdan tat almak isterseniz tercihiniz mutlaka Barış Bey olsun.Şuan geldiğim noktayı değerlendirdiğimde kendi değerimin farkına vardım diyebilirim,kendimi önemli hissetmemi, kararlı olmamı ve verdiğim kararları da emin adımlarla uygulamamda, kaybettiğim özgüvenimi yeniden kazanmada insanları ve kendimi yeniden sevmeme yardımcı olan, gereksiz takıntılarımdan kurtulmamı sağlayan Barış beye sonsuz teşekkürler...
     5 Beğeni    

 Esra (Danışan)
 IP: 88.248.93.ZYD

12-04-2015
 TavsiyeNo: 77971
Barış Beyle desteğe ihtiyaç duyduğum zamanlarda internet üzerinden tanışıp seanslara başladım. İlk seanstan üzerimde olumlu etkisini farkettim. Küçük yaşta yaşadığım ailevi sorunlar aklımı kurcalarken üniversite sınavına hazırlanmakta güçlük çekiyordum. Aynı zaman da aklımda sınavla ilgili kaygılarım, motive olamam, ya kazanamazsam korkusu derslere çalışmamı zorlaştırıyordu. Barış Bey ile bu korkuları yendim ve sınava daha rahat hazırlanmaya başladım. Barış Bey danışanlarına gerçekten güven duygusu kazandırıyor. İçinizden geçenleri anlatırken çok rahat hissediyorsunuz ve konuşulanların o odadan dışarı çıkmayacağını biliyorsunuz. Psikolojik destek almak istiyorsanız kesinlikle Barış Beyi tercih etmelisiniz. İyi günler. :)
     5 Beğeni    

 çiğdem üSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 213.14.92.ZZD

11-03-2015
 TavsiyeNo: 76926
Barış beyi internet aracılığı ile buldum hem işinde uzman hemde yakın olmasını istediğim durumlara uygun olduğundan Barış beyle tanışıklığımız bikaç ay öncesinde başladı. Yaşım 22 ve ergenlik döneminde gençliğimin ve yaşlı bir anne babanın tek çocuğu olma durumumdan dolayı benim için dert olan sorunlar büyüdü ve sonucunda panik atakla tanıştırdı. artık bu gidişata dur demek için uzman birisiyle belli bir dönem yola çeki düzen vermem gerekiyordu.Seanslarımız devam etmekte kendimi tanımam konusunda çok yardımcı oluyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum hasta doktor ilişkisinden çok size hayatı öğreten sırdaşınız olan ve kendinizi size doğru sorularla yaklaşıp yaşadıklarınızın gerçektende kayda değer şeyler olup olmadığını bulduran bir insan. Daha önce uzman psikiyatr larla görüştüm ve artık konuşma metinlerinin mezuniyette dağıltıldığı düşüncesindeyim çünkü hepsi aynı konuşuyor ve anlık rahatlama sağlatıyorlar ama Barış bey birey yalnızken bile dev kadro olmayı sağlama konusunda gerçekten başarılı bir psikolog
     7 Beğeni    

 yeliz (Danışan)
 IP: 176.219.165.YDY

01-03-2015
 TavsiyeNo: 76622
Dünyaya sadece bu işi yapmak için gelmiş bir psikolog arıyorsanız yazdıklarımı sonuna kadar okumanızı rica ederim. Barış Bey'e google dan psikolog aratarak ulaştım.Ben baba sevgisinden yoksun büyümüş biriyim hem de babasıyla birlikte yaşayarak, bunun ileri ki yaşlarda nelere sebep olduğunu acı tecrübelerle öğrendim ve inanın hiç kolay olmadı.Hep bir yanım eksik büyüdüm nerde bir baba kız görsem kendimi ağlarken bulurdum. Gün geldi bu eksikliğim yanlışlar yapmama sebep oldu, Barış Bey'e ilk gittiğimde aldatılarak sevgilisinden ayrılmış ve çaresiz kalmış biriydim dahası erkek arkadasım mitomani hastasıydı ve ben 3 yıl göz göre göre bu ilişkiyi yaşadım.Sonu başından belli bir yanlışı acı acı yaşayarak sonlandırdım.Herşey üst üste gelmiş ve yine sorunlar beni bulmuştu işte... İlk 5-6 seanstan sonra nefes aldığımı hissetmeye başladım, bunun ne demek oldugunu eminim anlamışsınızdır.Önce nefes almayı öğrendim sonra herşeyin beni bulmadığını,sonra babamı affettim ve ona olan öfkem geçti. 14 ay oldu ve ben hayatıma kimseyi almadım.Çünkü Barış beyden öğrendiğim en önemli şeylerden biri mutluluğu, huzuru birine bağlamanın ne kadar yanlış olduğuydu.Ve ben yalnızken de gülmeyi öğrendim şimdi her kahkaha attığımda ona birkez daha teşekkür ediyorum.Dünya kötü süprizlere gebe maalesef, hayat hiç toz pembe olmayacak ama ben artık ne yapmam gerektiğini biliyorum. Diğer psikologlar kızmasın ama herkesin bu işi başarabildiğine inanmıyorum.Bunu da deneyimleyip gördüm hiçbiri bugün hissettiklerimi hissetmemi sağlayamadı.Barış Bey'le konuşurken aklınızdan negatif düşünce geçirmeye utanırsınız :)) bence o doğuştan psikolog ... Siz de benim hissettiklerimi hissediyorsanız o kapıyı çalın ve iyi hissetmenin nasıl öğrenileceğini ve bunun neleri değiştirebileceğini yaşayarak görün...
     16 Beğeni    

 ARZU ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.219.166.Z

27-02-2015
 TavsiyeNo: 76544
Öncelikle herkese sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum.Benim ailevi problemim vardı ve profesyonel hizmet almaya karar verdim.Barış beyi google'dan buldum.Sayfasını inceledim almış olduğu eğitimlerden ve yaptığı başarılı işlerden gitmeye karar verdim. Evliliğim mahkeme kapısına dayanmıştı. Kendime ve eşime son bir şans verdim ve dört seans gibi kısa bir sürede Barış beyin sayesinde evliliğim kurtulduğu gibi problemler de son buldu.Barış beyin yönlendirmeleri, olaylara bakış açıları ve benim farklı tarafdan bakmamı sağlaması en önemlisi de öfkemi nasıl kontrol altında tutabileceğimi öğretmesi benim hayatımın dönüm noktası oldu.Kesinlikle abartmıyorum önceden hiçbir tanışıklığım yok 1,5 ay önce benim için herşey bitmişti.Branşında, gerçekten çok başarılı herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.Başarılı, akıllı ve huzur verici. Güleryüzlü, sempatik.Buradan tekrar kendisine ve ofis personeline de ilgi alakalarından dolayı teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.Saygılarımla.
     9 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Pan Psikolojik Danışmanlık ve Rehabilitasyon
Osman Ağa Mah. Rıhtım Cad. No:2 Halis İş Hanı Kat:4 Daire:11
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(216) 347 14 57

Telefon 2 :
0(530) 926 69 76
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1986
(33 yaşında)
Doğum Yeri
Aydın
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Okan Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2009
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Barış GÜRKAŞ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Barış GÜRKAŞ Mesleki Videolar Videoları
-


19:49
Top