2007'den Bugüne 90,319 Tavsiye, 27,791 Uzman ve 19,732 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nil Mevlüde KEÇELİ
Psikolog - İstanbul

Nil Mevlüde KEÇELİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nil Mevlüde KEÇELİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif Sena BOĞAZ ÇAKIRUzm.Psk.Elif Sena BOĞAZ ÇAKIR
Elif Sena Hanım ile psikolojik danışmanlık merkezinde yaklaşık 3 yıl kadar birlikte çalışma deneyimimiz oldu. Psikoloji eğitimini bir profesyonel ola...
Esra ÜNAL ŞENGÜLPsk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Esra Hanım ile tanışıklığımız yüksek lisans dönemine dayanır. Kendisi uzun zaman önce kurumumuzdan ayrılıp bireysel çalışmasına rağmen onu tanıyan kiş...

 
Nil Mevlüde KEÇELİ'nin İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi : 1986 (36 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nil Mevlüde KEÇELİ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Bilişsel Davranışçı Terapi (anksiyete, depresyon, travma, sınav kaygısı, sosyal fobi, stres ve öfke yönetimi, obsesif kompulsiv bozukluk)
*Nöropsikolojik Değerlendirme ve Nöropsikoojik Testler Eğitimi (Nöropsikolojik Değerlendirme Bataryası, Sözel Bellek Süreçleri Testi, Wisconsin Kart Eşleme, Stroop, İz Sürme, Yüz Tanıma Testleri, Çizgi Yönünü Belirleme Testi)
*Rorschach ve TAT testleri
*Denver II ve WISCR testleri
*Çocuk Değerlendirme Paketi (Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Peabody Resim Kelime Tanıma Testi, Resim Çizme Testleri, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Cümle Tamamlama Testi (Beier), Duygu Durumu Ölçekleri )

Nil Mevlüde KEÇELİ Özgeçmis CV Psk.Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Özgeçmişi
Maltepe Anadolu Lisesi(lise) ve Vefa Lisesi(ortaöğretim) mezunu olan Nil Mevlüde Keçeli 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimini almıştır.Yüksek Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilimdalı Ruhsal Travma Bölümü'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca sırasıyla İstanbul Yenibosna Adli Tıp Kurumu, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Akut Psikoz Bölümü, Çapa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Bölümü, Çapa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı (yetişkin bölümü)'nda stajlarını yürütmüştür.Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde 6 yıl, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde 1,5 yıl psikoterapist olarak görev yapmıştır.MEB'in Aile Eğitimi Programı'nda (AEP) ve Van Depresi sırasında sahada gönüllü çalışmalarda bulunmuştur.

Nil Mevlüde KEÇELİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Halit YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Haziran.2020
TavsiyeNo: 115069
Nil Hanımdan Düzce üniversitesi araştırma hastanesinde çalışırken psikolojik destek aldım. Her terapiden sonra kendi kendime gülerek ayrıldım, o kadar rahatlatıyordu ki sorunlarımı anlattığımda verdiği samimi cevaplarla. bilişsel terapi uyguluyorduk, David burns un iyi hissetmek adlı kitabını tavsiye etmişti, tavsiye ettiği kitap da sorunlarımdan kurtulana kadar başucu kitabım oldu. kesinlikle depresyonunuz varsa Nil hanımdan danışmanlık almalısınız. yıllar sonra böyle bir başlık görünce teşekkür etmek istedim. teşekkürler Nil hanım, Düzcede bi fark yarattınız benim için :)
     2 Beğeni    
Betül DURSUN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112558
Merhaba, Nil Mevlüde Keçeli ile lisans yıllarından beri tanışmaktayız. Özellikle kendisi ile yaptığımız vaka tartışmaları sayesinde, özverili ve titiz çalışmalarına yakından şahit oldum. Psikoterapide, öncelikle danışanın ruh sağlığına zarar vermeme ilkesinin özgüven kisvesi altında sıkça ihlal edildiği günümüzde, yöntem ve teknikleri sorgulamayı, eğitim ve okumalarla mesleki becerilerine yatırım yapmayı bırakmayan bir terapist olduğu için kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Davranış problemleri, obsesyonlar ve sosyal alanda yaşanan sıkıntılar özellikle faydalı olacağını düşündüğüm konu başlıkları.
     1 Beğeni    
Pınar
2.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112544
Nil mevlüde keçeli çocukluk arkadaşımdır. Kendisi tanıdım tanıyalı psikolojiye ilgiliydi. Bu konuda kitaplar okur, kendini geliştirirdi. Ve eğitimini de psikolojide tamamlayıp, eğitim ve çalışma hayatı boyunca da kendini geliştirme noktasındaki isteğini hiç kaybetmedi. Doğru mesleği seçtiğini düşündüğüm nadir insanlardan biridir. Zor dönemlerimde bana yol gösterişi ve olaylara farklı açıdan bakmamı sağlayışıyla kendimi onun danışanı gibi hissettiğim ve hayatımda olduğu için çok şanslı olduğumu düşündüğüm sayısız an olmuştur. İşini seven ve bu yola gönül koymuş profesyonel birinden yardım almak istediğinizde gönül rahatlığı ile Nil hanımı tercih edebilirsiniz.
     3 Beğeni    
Feyza GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112396
Merhaba Nil hanımdan ortalama 10 aydır terapi alıyorum. Tatlı dili güler yuzlu samimi yaklaşımıyla kendimi yanında çok rahat hissetmemi sagladı.. 38 yasımdayım bana 37 yılda göremediğim ve rahatsızlık duymama sebep olacak olayların farklı bir bakış acısıyla bakarak gercek yönlerini görmemi sagladı.. Beni insanların üzmediğini uzmelerine benim fırsat verdiğimi ögretip simdiye kadar kimseye koyamadığım ve koymam gereken sınırları koymamı sagladı.. Yıllarca baskaları için yasayan mutsuz bir kadından kendi farkına varan kendine deger veren ve kendiylede mutlu olabilen bir kadın yarattı.. Hayatımı güzelleştirdiği için kendisine çok tsk ederim ve kesinlikle herkese tavsiye ederim..
     3 Beğeni    
Sedef
21.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112387
Nil hanımı daha önce tanımıyordum. İBB alo 153 ten randevu alarak gittim. Tesadüfen ben Nil Hanımın danışanı oldum. Kendimi onun yanında çok rahat hissettim. Kafama takılanları çok samimi bir şekilde anlatabildim. beni içtenlikle dinledi ve tavsiyelerde bulundu. Yaklaşık olarak 6 aydan beri Nil Hanıma gidiyorum. Çevremdeki arkadaşlarım ve ailem bendeki sakinliği fark ettiler. Özel nedenlerden dolayı seanslara ara vermek zorundayım. Yine gerekirse Nil hanıma seve seve giderim. herkesin huzurunda tşk ederim.
     1 Beğeni    
Handan Ozen
19.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112351
Uzman psikolog Nil Keçeli ile yüksek lisansda birlikte okudum. Yardimsever, güler yüzlü ve hayatı hem kendi hem de tüm canlılar için huzurlu bir hale getirmeye çalışan sorumluluk sahibi bir kişidir. Öğrenim hayatı süresince ve sonrasında yaptığı çalışmaları başarıyla sonuçlandırmıştır. Mesleğine saygısı, inancı yüksek olup, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir uzmandır. Ruh sağlığı alanindaki başarısıyla kendisini destek almak isteyen tüm danışanlara içtenlikle öneririm.
     2 Beğeni    
Elif Sena BOĞAZ ÇAKIR Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Aralık.2017
TavsiyeNo: 101191
Meslektaşım ve arkadaşım Nil hanım ile uzun bir zaman aynı kurumda çalıştım. Kendisi güleryüzlülüğü, doğru tespitleri, yapıcı tavrı, açık sözlülüğü ve çözüm odaklı oluşuyla danışanları tarafından tercih edilen bir terapistdir. Kendisi hem çocuklar hemde yetişkinler ile çalışmaktadır. Tecrübelerini akademik alanda da görebileceğiniz, kendisini sürekli yenileyen, gerek analitik bakışıyla gerek bilişsel tekniklere olan hakimiyetiyle tavsiye edeceğim bir psikoterapistdir.
     1 Beğeni    
Safiye Bahar Ölmez
28.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99364
Psikolog Nil Mevlüde Keçeli ile Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi'nde yaklaşık 3 yıl birlikte çalıştık. Hastaları ile iletişiminde son derece özenli, mesleği ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, sürekli kendini yenileyen bir ruh sağlığı profosyonelidir. Bilişsel Davranışçı Terapi uygulamaları ile birlikte takip ettiğimiz bir çok danışanın iyileşmesine katkı sağlamıştır. Hem Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı hem de erişkin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları konusunda bilgi ve deneyimi mevcut olup özellikle Travma İlişkili Ruhsal Bozukluklarda oldukça deneyimlidir.
     2 Beğeni    
Esra ÜNAL ŞENGÜL Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
21.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99216
uzman Psikolog Nil hanım ile tanışıklığımız yaklaşık 10 sene öncesine, birlikte aldığımız ruhsal travma derslerine dayanır. Kendisi ruhsal travma alanında ülkemizde sayılı uzmanlardan biridir. Uzun yıllardır edindiği mesleki tecrübesi ile çocuk-ergenlerde ve yetişkinlerde depresyon, bağlanma problemleri, anksiyete bozuklukları gibi bir çok psikolojik problemlerde çözüm sunmaktadır. Ayrıca, etik ilkelere bağlı, kendisini güncel eğitimlerle sürekli geliştiren, güler yüzlü, zeki ve esprili bir meslektaşımdır. istanbul ve yakın illerde uzman arayan herkese Nil hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye eder, mesleki hayatında başarılar dilerim.
     1 Beğeni    

Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği

Nil Mevlüde KEÇELİ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Elif Sena BOĞAZ ÇAKIR
Uzm.Psk.Elif Sena BOĞAZ ÇAKIR
Elif Sena Hanım ile psikolojik danışmanlık merkezinde yaklaşık 3 yıl kadar birlikte çalışma deneyimimiz oldu. Psikoloji eğitimini bir profesyonel ola...
Esra ÜNAL ŞENGÜL
Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Esra Hanım ile tanışıklığımız yüksek lisans dönemine dayanır. Kendisi uzun zaman önce kurumumuzdan ayrılıp bireysel çalışmasına rağmen onu tanıyan kiş...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Tarihi
1986
(36 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(14 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Nil Mevlüde KEÇELİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nil Mevlüde KEÇELİ Mesleki Videolar Videoları
-

22:24
Top