2007'den Bugüne 78,141 Tavsiye, 25,260 Uzman ve 17,513 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nil Mevlüde KEÇELİ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Nil Mevlüde KEÇELİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nil Mevlüde KEÇELİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarNil Mevlüde KEÇELİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esra ÜNAL ŞENGÜLUzm.Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
Esra Hanım ile tanışıklığımız yüksek lisans dönemine dayanır. Kendisi uzun zaman önce kurumumuzdan ayrılıp bireysel çalışmasına rağmen onu tanıyan kiş...

Nil Mevlüde KEÇELİ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
*Bilişsel Davranışçı Terapi (anksiyete, depresyon, travma, sınav kaygısı, sosyal fobi, stres ve öfke yönetimi, obsesif kompulsiv bozukluk)
*Nöropsikolojik Değerlendirme ve Nöropsikoojik Testler Eğitimi (Nöropsikolojik Değerlendirme Bataryası, Sözel Bellek Süreçleri Testi, Wisconsin Kart Eşleme, Stroop, İz Sürme, Yüz Tanıma Testleri, Çizgi Yönünü Belirleme Testi)
*Rorschach ve TAT testleri
*Denver II ve WISCR testleri
*Çocuk Değerlendirme Paketi (Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Peabody Resim Kelime Tanıma Testi, Resim Çizme Testleri, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Cümle Tamamlama Testi (Beier), Duygu Durumu Ölçekleri )

Nil Mevlüde KEÇELİ Özgeçmiş CV Psk.Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Özgeçmişi
Maltepe Anadolu Lisesi(lise) ve Vefa Lisesi(ortaöğretim) mezunu olan Nil Mevlüde Keçeli 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimini almıştır.Yüksek Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilimdalı Ruhsal Travma Bölümü'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca sırasıyla İstanbul Yenibosna Adli Tıp Kurumu, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Akut Psikoz Bölümü, Çapa Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Bölümü, Çapa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı (yetişkin bölümü)'nda stajlarını yürütmüştür.Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde 6 yıl, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nde 1,5 yıl psikoterapist olarak görev yapmıştır.MEB'in Aile Eğitimi Programı'nda (AEP) ve Van Depresi sırasında sahada gönüllü çalışmalarda bulunmuştur.

Nil Mevlüde KEÇELİ Tavsiye Yazıları Nil Mevlüde KEÇELİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

Elif Sena BOĞAZ Fotoğraf  Uzm.Psk.Elif Sena BOĞAZ
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

31-12-2017
 TavsiyeNo: 101191
Meslektaşım ve arkadaşım Nil hanım ile uzun bir zaman aynı kurumda çalıştım. Kendisi güleryüzlülüğü, doğru tespitleri, yapıcı tavrı, açık sözlülüğü ve çözüm odaklı oluşuyla danışanları tarafından tercih edilen bir terapistdir. Kendisi hem çocuklar hemde yetişkinler ile çalışmaktadır. Tecrübelerini akademik alanda da görebileceğiniz, kendisini sürekli yenileyen, gerek analitik bakışıyla gerek bilişsel tekniklere olan hakimiyetiyle tavsiye edeceğim bir psikoterapistdir.
     Beğenin    

 Safiye Bahar Ölmez (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 79.123.220.ZB

28-09-2017
 TavsiyeNo: 99364
Psikolog Nil Mevlüde Keçeli ile Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi'nde yaklaşık 3 yıl birlikte çalıştık. Hastaları ile iletişiminde son derece özenli, mesleği ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden, sürekli kendini yenileyen bir ruh sağlığı profosyonelidir. Bilişsel Davranışçı Terapi uygulamaları ile birlikte takip ettiğimiz bir çok danışanın iyileşmesine katkı sağlamıştır. Hem Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı hem de erişkin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları konusunda bilgi ve deneyimi mevcut olup özellikle Travma İlişkili Ruhsal Bozukluklarda oldukça deneyimlidir.
     1 Beğeni    

Esra ÜNAL ŞENGÜL Fotoğraf  Uzm.Psk.Esra ÜNAL ŞENGÜL
İstanbul - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

21-09-2017
 TavsiyeNo: 99216
uzman Psikolog Nil hanım ile tanışıklığımız yaklaşık 10 sene öncesine, birlikte aldığımız ruhsal travma derslerine dayanır. Kendisi ruhsal travma alanında ülkemizde sayılı uzmanlardan biridir. Uzun yıllardır edindiği mesleki tecrübesi ile çocuk-ergenlerde ve yetişkinlerde depresyon, bağlanma problemleri, anksiyete bozuklukları gibi bir çok psikolojik problemlerde çözüm sunmaktadır. Ayrıca, etik ilkelere bağlı, kendisini güncel eğitimlerle sürekli geliştiren, güler yüzlü, zeki ve esprili bir meslektaşımdır. istanbul ve yakın illerde uzman arayan herkese Nil hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye eder, mesleki hayatında başarılar dilerim.
     Beğenin    

Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2008
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Nil Mevlüde KEÇELİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nil Mevlüde KEÇELİ Mesleki Videolar Videoları
-05:33
Top