Arama : | Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Çağla TORUN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Uzm.Psk.Çağla TORUN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Onun Tavsiye Ettiği İsimler
Uğur KOÇDEMİR FotoğrafUzm.Psk.Uğur KOÇDEMİR
Uğur Koçdemir, hem meslektaşım hem de fikirlerine, yorumlarına her daim güvendiğim dostumdur. Kendisiyle yaklaşık 3 yıldır birlikte çalışmaktayız. İşi...

Çağla TORUN Tavsiye Yazıları Çağla TORUN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 İ.S.. (Danışan)
 IP: 176.43.238.JF

01-07-2016
 TavsiyeNo: 89060
16 ve 12 yaslarında iki kız annesiyim. İkisinin sorunlarıyla baş edemediğim için Psk.Çağla Torun'la görüşmeye başladık ve bizim vazgeçilmezimiz, kızlarımın ablası oldu. Hem aile olarak birbirimize olan yanlışlarımızı görmemizi sağladı, hem de kızlarımın kendi davranışlarını ve okul performanslarını daha iyi bir duruma getirmelerinde yardımcı oldu. Çocuklardaki problemlerin sadece onlardan kaynaklanmadığını, ailenin rolünün ne kadar önemli olduğu konusunda bizi fazlasıyla bilgilendirdi. Bize yol gösterdiği ve en önemlisi candan tavırları için kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Aile ve çocukla ilgili problem yaşayan kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Saygılarımla...
     Beğenin    

 Kıvılcım Güveli (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 151.250.230.ZBZ

27-06-2016
 TavsiyeNo: 88953
Çağla hanim ile yollarimiz yuksek lisansimizi birlikte yaptigimiz Dogus Universitesinde kesisti. Ilk kendisini tanidigimda gosterdigi arkadasligi ile gozlemci, iyi bir dinleyici, empatik, adaletli, sevecen ve durust oldugunu bana gostermesi ve egitimimiz sirasinda bu sahip oldugu ozellikleri ve dahasini terapi odasina tasimasi da gec olmadi. Çagla Hanima guvenim terapist kimligi disinda arkadasligi, seans odasi icinde ise burundugu mesleki tavri ile sonsuzdur. Yonlendirdigim danisanlarimdan aldigim geri bildirim de bana bunu bir kez daha kanitlamaktadir. Hayatimda , hem kisisel yasatim da hemde mesleki paylasimlarimizda kendisinden edindigim bilgiler cok degerli olup umarim hep devam eder. Kendisinin bu zamana kadar edindigi basarilarinin artmasini ve meslektasi olarak bir cok kisinin hayatina dokundugu gibi daha nicelerine de dokunmasini dilerim.
     1 Beğeni    

Uğur KOÇDEMİR Fotoğraf  Uzm.Psk.Uğur KOÇDEMİR
İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

23-06-2016
 TavsiyeNo: 88875
Değerli meslektaşım Çağla Hanım ile 3 yıldan beri tanışıyoruz. Alanda kendisiyle birlikte çalışıyor olmaktan dolayı kendimi şanslı olarak görüyorum. Çünkü danışan odaklı ve çözüm odaklı yaklaşımı, mesleğe yönelik sahiplenici tutumu, kendini her fırsatta psikoloji bilimi için gerek teorikte gerekse uygulamada geliştiren, çevresiyle iletişimi iyi olan, sosyal olarak iyi ilişki kurabilen, danışanlarla etkili iletişim kurabilen, mesleki olarak yaptığı çalışmaların kalitelisine önem veren başarılı bir meslektaşım ve arkadaşım olmasından dolayı şanslı hissediyorum kendimi. Güleryüzlü, samimi, sıcakkanlı, başarılı, özverili arkadaşım başarılarının devamı dilerim. Şiddetle tavsiye ederim :)
     Beğenin    

Çağla TORUN Özgeçmiş CV Özgeçmişi :
Çağla Torun, çocuklarla oyun terapisi yöntemini kullanarak terapi sürecini yürütmektedir. Çocuklarda duyguya bağlı davranış problemleri (kardeş kıskançlığı, alt ıslatma, tırnak yeme, konuşma bozuklukları vb.), boşanma döneminde çocuk, kaygı ve korkular, öfke kontrol problemi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite gibi konularda danışmanlık vermektedir. Çiftlerle ise, iletişim problemleri, ilişki ve evlilik problemleri, duygusal sorunlar, kaygı bozuklukları, aldatma, depresyon, boşanma gibi konularla çalışmaktadır. Ayrıca çiftlerle cinsel problemleri çalışmakta olup, vajinismus, erken boşalma, sertleşme bozukluğu, cinsel isteksizlik, orgazm bozuklukları gibi konularda danışmanlık vermektedir.

Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü kazanmış, 2010 yılında mezun olmuştur. Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları, Ankara Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesinde, çeşitli anaokullarında, çocuk ve gençlik merkezlerinde ve eğitim kurumlarında staj yapmıştır. Lisans eğitimi sırasında fMRI, EEG ve TMS gibi beyin görüntüleme tekniklerinin kullanımlarıyla ilgili eğitimler almıştır.

2008 yılında, Bilkent Üniversitesi tarafından verilen Sanat Terapisi eğitimini bitirmiştir.

2009 yılında, Abdülkadir Özbek Psikodrama Enstitüsü tarafından verilen Psikodrama Hazırlık Eğitimi aşamasını tamamlamıştır.

2010 yılında Ankara Ahmet Andiçen Onkoloji Hastanesinde, Sigara Bırakma Terapisi eğitimi almıştır.

2010 yılında Türk Psikologlar Derneği tarafından verilen WISC-R Zekâ Testi eğitimini tamamlamıştır.

2010- 2011 yılları arasında Özel Medical Park Hastanesinde psikolog olarak görev almıştır.

2011-2013 yılları arasında Doğuş Üniversitesi Çift ve Aile Terapisi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlayıp “Uzman Çift ve Aile Terapisti” unvanını almıştır. Bu süre içerisinde Doğuş Üniversitesi Psikoloji Eğitim Merkezi (DÜPEM) bünyesinde çocuk, ergen, çiftler ve yetişkinlerle psikoterapi çalışmaları yapmış, bu süreci 323 saat süpervizyon alarak tamamlamıştır. Ayrıca Tübitak destekli Filial Terapi Projesinde kodlamacı olarak görev almıştır.

2011 yılında Doğuş Üniversitesi ve Koç Üniversitesi ortaklığı ile Oyun Terapisi ve Filial Terapi eğitimini tamamlamıştır.

2012 yılında Uzman Psikolog Fatma Torun Reid tarafından verilen Transaksiyonel Analiz Eğitimi, CAT, Louisa Düss Psikanalitik Testler eğitimini almıştır.

2012 yılında Prof. Dr. Kadir Özer tarafından verilen Rorschach Bütünleyici Sistem test eğitimini tamamlamıştır.

2013 yılında, ÇAPA Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde engelli çocuklar ve aileleriyle grup çalışmaları yapmıştır.

2013 yılında Avrupa Transaksiyonel Analiz Derneği yönetim kurulu üyesi Adrianne Lee tarafından verilen Transaksiyonel Analiz 1. Modül ve 2. Modül eğitimini tamamlamıştır.

2014 yılında Prof. Dr. Mehmet Sungur tarafından verilen Cinsel Terapi eğitimini bitirmiştir.

2014 yılında Oyun Terapileri Derneği tarafından verilen Yapılandırılmamış Oyun Terapisi eğitimini tamamlamıştır.

2014 yılında Oyun Terapileri Derneği tarafından verilen Oyun Terapisi 2. Modül eğitimini tamamlamıştır.

2014 yılından bu yana İstanbul Aile Danışma Merkezi bünyesinde Çift ve Aile Terapisti olarak görev almaktadır.

Halen süpervizyon çalışmalarını Uzman Psikolog Fatma Torun Reid ile birlikte sürdürmektedir.

Türk Psikologlar Derneği, Oyun Terapileri Derneği, Transaksiyonel Analiz Derneği, Kognitif ve Davranışçı Terapiler Derneği, Uluslararası Çift ve Aile Terapileri Derneği (IFTA), Çift ve Aile Terapileri Derneklerine üyedir.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Aşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi- İstanbul Aile Danışma Merkezi
Aşam Psikolojik Danışma Merkezi:Caddebostan, Bağdat Cad./Ömer Paşa Sok. Muhtar Özkaya Sitesi 4b Blok D:5, Kadıköy/İstanbul - Asya İstanbul Aile Danışma Merkezi: Büyükdere Cad. Oya Sok. Devran Apt. No: 2/7 Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(216) 358 77 28

Telefon 2 :
(212) 272 43 14
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Bilkent Üniversitesi- Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2010
(7 yıllık mesleki tecrübesi var)
Yüksek Lisans
Doğuş Üniversitesi- Çift ve Aile Terapisti (2013 Mezunu)
Yabancı Dil
 
Hızlı Mesaj Araçları
-

Çağla TORUN Mesleki Anı ve İlginç Hatıralar Mesleki Anılar:
-

Çağla TORUN Mesleki Videolar Videolar
-

Çağla TORUN  Mesleki Anahtar Kelimeler Mesleki Kavramlar (?)

05:40
Top