2007'den Bugüne 89,829 Tavsiye, 27,675 Uzman ve 19,688 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Çiğdem BAYRAM TOPAL
Psikolog - İstanbul

Çiğdem BAYRAM TOPAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Çiğdem BAYRAM TOPAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Çiğdem BAYRAM TOPAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Çiğdem BAYRAM TOPAL'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Psikoplus
Yüce Tarla Caddesi No:65 Bakırköy
İstanbul
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Çiğdem BAYRAM TOPAL Özgeçmis CV Psk.Çiğdem BAYRAM TOPAL'ın Özgeçmişi
Çiğdem BAYRAM TOPAL Psikolog Aile Danışmanı Haliç Üniversitesi 4 yıllık psikoloji lisans eğitimini onur derece ile 3.5 yılda tamamlamıştır. Klinik Psikoloji (Tezli) Yüksek Lisans Eğitimine halihazırda Haliç Üniversitesi’nde devam etmektedir. Yüksek eğitimi boyunca; çok sayıda projede gönüllü olarak çalışmış, ergen ve yetişkin danışanlara yönelik Psikanalitik ve Bilişsel Davranışçı Terapi süpervizyon eğitimleri almıştır. Balıklı Rum Hastahanesi Psikiyatri bölümünde madde bağımlılığı alanında staj yapmıştır. Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde gönüllü olarak çalışmıştır. 2017 yılında Aile Danışmanlığı Sertifika programı’nı 464 Saat Teorik-Pratik Eğitim ve Süpervizyon Eğitimini tamamlamış ve psikoterapi çalışmalarını gerçekleştirmiş.Yüksek Lisans eğitimi süresince Dr. Emel Stroup’dan Bilişsel Davranışçı (BDT) temelli psikoterapi eğitimi almıştır...[Devamı...]

Çiğdem BAYRAM TOPAL'ın Makaleleri Çiğdem BAYRAM TOPAL'ın Makale ve Yazıları
2 Yazı/Döküman

Çiğdem BAYRAM TOPAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Ezgi DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101228
Merhaba; Adım Ezgi DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı. Çiğdem hanımla terapilere bir arkadaşımın tavsiyesiyle başladım. Herkes kendine göre belirli zor dönemlerden geçer. Benimde kendime göre çok zor günlerim oldu. Çiğdem hanıma tam zamanında başladım diye düşünüyorum. Görüşmelerimiz çok özverili geçti. Çiğdem hanım çok disiplinli ve dakik çalışan bir psikolog gerçekten. Benim söylediğim herşeyi dikkatle dinledi. Önemli olan karşıdaki kişiye güvendir. Çiğdem hanım bu konuda gerçekten çok güvenilir bir psikolog. Biz uzun bir süre terapilerimizi devam ettirdik. Benim karşımdaki kişi kırılmasın diye hayır diyememe gibi bir problemim vardı ve bunun yüzünden çok yıprandım. Hayır demeyi öğretti mi diceksiniz. Evet öğrendim. Kendi fikirlerimi açıkça kibar bir şekilde Tabiki söylemeyi öğrendim. Kendimle ilgili bir çok farkındalık kazandım Çiğdem hanım sayesinde. Bir durum bir konu olduğunda ilk ona sordum. Ne yapmalıyım sizce diye. Kesinlikle bir yönlendirme olarak değil sorgulayarak gittik biz. Ne hissettirir bana bu olay diye sorgulamayı öğrendim. Her problemde kendimi suçlayan biriydim. Haklı olsam bile. Bunu yavaş yavaş Çiğdem hanımla birlikte aştım. Eğer olayda haklıysam kendimi savunmayı, sesimi duyurmayı öğrendim. Kendisi benim için çok değerlidir. Hayatıma değişik bir bakış açısı kattı kesinlikle. Şiddetle de herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Ocak.2018
TavsiyeNo: 101220
Merhaba Ben 3 yıldır evli bir bayanim. Eşimle bu zamana kadar cinsel birlesme yasayamamistik. Gecen sene kadin doguma gittim acaba fiziksel bir problem varmi diye. Hymen operasyonu geçirdim ama hala iliskiye giremiyorduk. Doktorun dediği " ileri derecede vajinismus hastasisin" Uzun arastirmalar sonrasinda Çiğdem hanımla tanıştım. Hem vajinismus problemimizi hemde kendimle ilgili bir çok kisisel problemi çözüme kavusturduk. Icten ve samimi yaklaşımıyla bize o kadar cok yardimci olduki kelimelerle nasil ifade edilir bilemiyorum Vajinismus artık kabusum olmuştu. Eşim cok anlayisliydi. Ama ben kendimi suçlu gibi hissediyordum. 3 ay boyunca seanslara devam ettik ve adım adım beynimizdeki tabular, kendimiz ile ilgili farkina vardığımız ön yargılar hepsi birer birer adım adım yıkıldı. En sonunda vajinismus problemimizi yendik. Iyi ki Çiğdem hanımı tanıdık, onun sayesinde hem esimle birlikte bu rahatsızlığı yendik, hem de kendimi kesfettim. Sanki kendi icimde bir keşif yolculuguna ciktim. Sadece vajinismus ile ilgili değil, baska birçok psikolojik sıkıntılarda kendisinden yardim alabilirsiniz.
     4 Beğeni    
E.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2017
TavsiyeNo: 99748
Merhabalar, Çiğdem Hanım ile Uzman Psikolog bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım,ilk defa bir psikolog ile görüştüm ve Çiğdem Hanım'ı tanıdığım için ne kadar şükretsem az..kendimde ne olduğunu tanımlayamadığım bazı duygular yaşıyordum.Aşırı derecede kaygı,korku,olumsuz düşünceler,panikler (kalp çarpıntısı,terleme,bayılma hissi vb) Bu hisler iş ve özel hayatımın en yoğun olduğu dönemde ortaya çıkmıştı ve artık baş edemez olmuştum en olmadık yerlerde karşıma çıkıyordu..Kendinin uzmanlık alanlarından biri olan bu konuları görüşmemin bugüne kadar aldığım en doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum.Genelleme yapmadan bana katkılarını kısaca şöyle açıklayabilirim;problemime yardımcı olmasının yanısıra hayata dair bir bakış açısı kazandım,kendisi bayan bayana olmamıza rağmen hem çok seviyeli hemde çok samimiydi. sorunuma çok ciddi bir tavırla yaklaştı ve süre vermeden bu problemi % 99 oranında çözdük.% 1 lik ihtimali benim için her zaman var ama bununla nasıl başa çıkacağımı öğrendim.Çiğdem Hanım bisiklet sürmeyi size öğretir ve zamanla ellerini bisikletin üstünden çeker,sizin her zaman bisikletten düşme riskiniz vardır ama tüm teknik detayları öğrenmişsinizdir düşersiniz kalkarsınız benim açımdan böyle en azından:) En sevdiğim yönleriniz karşısınızdaki ile kurduğunuz o tanımlayamadığım özel bağ,güven hissi ( bu gizlilik için çok önemli bir konu, her danışan kendi özel bilgilerinin gizli kalmasını ister) ve Profesyonelliğiniz.. Sizin gibi nice uzmanların ülkemizde yetişmesi dileğiyle..
     8 Beğeni    
Selcan ÖZTÜRK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
4.Temmuz.2017
TavsiyeNo: 97729
Merhabalar Çiğdem hanım ile Dr. Emel Stroup'un Kognitif Terapinin OKB Tedavisinde Uygulanması Workshop programı sayesinde tanıştık. Kendisi, mesleğini severek yapan ve son derece meslek etiğine saygılı, sürekli kendini aldığı eğitimlerle yenileyerek geliştirmeye hevesli bir meslektaşım. Çiğdem hanım, alanında başarılı olarak kendisine birçok danışan yönlendirdiğim ve her zaman olumlu geri bildirim aldığım gönül rahatlığıyla önerebileceğim uzmanlardandır. Kendisine tüm çalışmalarında başarılar dilerim...
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoplus
Yüce Tarla Caddesi No:65 Bakırköy
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(554) 962 02 62
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2016
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Çiğdem BAYRAM TOPAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Çiğdem BAYRAM TOPAL Mesleki Videolar Videoları
-

04:32
Top