2007'den Bugüne 92,411 Tavsiye, 28,231 Uzman ve 19,991 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Çiğdem UZUN EREN
Uzman Psikolog - Niğde
Uzman Klinik Psikolog

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Çiğdem UZUN EREN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

3
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Çiğdem UZUN EREN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Çiğdem UZUN EREN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Çiğdem UZUN EREN'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Uzman Klinik Psikolog Çiğdem Uzun Eren
Bor Caddesi.Saruhan Mahallesi Seratut İş Merkezi Kat:3
Niğde
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji (2014 Mezunu)
Yüksek Lisans
Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Çiğdem UZUN EREN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Miyase
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99275
Çiğdem hanımla tanışmam tamamen mucizevi bir şey oldu diyebilirim. Kendisine çok zor zamanlar geçirdiğim bir dönemde internetten telefon numarasını bularak ulaştım. Çok ihtiyacım olan bir dönemde ona ulaşabilmek benim için gerçekten mucizeydi. Yaşadığım zor durumları anlattım. Kendisine gittiğimde gerçekten ümitsiz durumdaydım. Ama beni samimi bir şekilde dinledi önemsediğini hissettirdi. Birkaç seans sonra EMDR tekniğiyle ilgili bilgi aldım. Bu tekniği araştırabileceğim adresler verdi. Yaşadığım şeylerden ötürü bu tekniğin daha hızlı ve sonuç odaklı bir yöntem olduğunu söyledi ki o dönemde ihtiyacım olan şey tam da buydu. Bu teknikle beraber daha iyi sonuç alabilmek için yapmam gereken bazı ödevler de oldu. Çiğdem hanım bu dönemde hep anlayışlı kibar içten biri oldu. Önemsendiğimi hissettirdi. İşini gerçekten severek isteyerek yaptığını gördüm her zaman. Mesleğini gayet iyi yapan bu konuda kendini geliştirmeyi de bırakmayıp devam eden şahane bir insan. Kendisine istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bu konuda gayet hoşgörülü davranan biri. Bana uyguladığı teknikle 2 ayda gerçekten büyük değişimler oldu. Etrafımdaki insanların bile fark edip gerçekten olumlu yorumlar yaptığı hatta bu tekniği merak edip araştıran insanlar oldu. EMDR nin hiç bir yan etkisini görmedim. Tam tersi her yaştan insanın rahatlıkla başvurabileceği bir tedavi yöntemi. Çiğdem hanımın yaklaşımının da bunda çok büyük bir etkisi var tabiki. Bu tedaviye halen devam ediyorum ve iyiki yaptırmışım iyiki Çiğdem hanım gibi bir psikoloğum var diyorum. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum hiç pişman olmuyacağınız şahane bir uzman.
     6 Beğeni    
Leyla
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98612
Merhabalar. Çiğdem hanımla 2016 aralik ayında tanıştım. Yıllardır içinden çıkamadigim sorunlarim, obsesyonlarim vardı. Çiğdem hanım işinde o kadar profosyonel ki bir kaç seanstan sonra kendimi tamamen ona bıraktım. Söylediği şeyleri ödev gibi benimsedim. Önceleri bilissel davranış terapisiyle ilerlesek de şubat ayı gibi emdr a başladık. Emdr muhteşem ötesi bir teknik. Tabi çiğdem hanımin ellerinde daha da mukemmelesiyor. Yıllardır yaşadığım problemleri once tek tek analiz edip gruplandirip başladık çalışmalara. Evet emdr travmalarinizi unutturmuyor ancak o travmalarin verdiği dayanılmaz acı hissini alıyor. Suan emdr in sonlarina geldik. Bendeki inanilmaz değişimin benle birlikte çevremde farkında. Artık sürekli ağlama atakları geçiren, sürekli düşünüp duran, sürekli kendini suçlayan bir ben yok çünkü! Evet yaşadıklarımı unutmadim ama acıları yok artik buna eminim.. Çiğdem hanıma da hep söylüyorum yıllarca mücadele ettiğim bu hislerin, problemlerin çöZülmüş olmasi bazen inanılmaz geliyor. Bu kadar basit miydi diyorum, keşke çok daha önce tanisaydim kendisini. İnsan herşey başına gelmesi en muhtemel varlık ama başımıza ne gelirse gelsin onlarla yaşamak zorunda değiliz bir çözümü mutlaka var. Ve ben bu kurtuluşu emdr la buldum. Bunun icin çiğdem hanima sonsuz teşekkürler.
     5 Beğeni    
Filiz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Haziran.2017
TavsiyeNo: 97636
29 Mart2017de yakınlarımizin tavsiyesi ile basladim.Umutsuz bir baslayisti benim icin iyilesmeme etkili olacagina inanmiyordum.Inanmayarak gittim sorunlarimi anlattim.Kendi si Iyi bir dinleyiciydi.Yaklasimi da iyiydi.Seanslara basladik.Benim durumum zor bir teknik olan EMDR idi. Bu teknik zorlayici yorucu emek isteyen pahali bir tekniktir.Su an Bu teknige devam ediyoruz.Her seansta daha iyiye gidiyoruz.Yapilmasi gereken tek sey inanmak mucadeleci ve sabirli olmak.Hic vazgecmemek cok zorlanmak.Yorulmama ragmen vazgecmedim. Bazen Benim burda ne isim var dedigim yenildigim anlar oldu vazgecmedim.Cokta Iyi yapmisim devam ettigim icin.Çigdem Hanim isiyle meslegiyle butunlesmis Bu konuda Donanimli olup ozveriyle isini yapan biridir.Yolumuz daha var basaracagimiza inaniyoruz .Biz ve bizim durumumuzda olanlar inanalim basaralim ve hic korkmayalim.
     6 Beğeni    
Bahar Bushi
18.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96786
Çiğdem Uzun Eren, sımsıcak, içimi ısıtan ve beni gururla heyecanlandıran meslektaşım. Lisans ve yüksek lisansı kapsayan 7 yıl boyunca bilgiyi paylaştığımız en gözde arkadaşlarımdan olmuştur. Maddi imkanların ötesinde, bir insana yardım edebilmenin ve destek olabilmenin vereceği mutluluğu yaşayabilmek, yoğun donanımı gerektiren ve zor bir alan olan psikologluk mesleğinin temel amacıdır. Çiğdem'in bu misyonla alana ve danışanlarına sürdürdüğü özverili katkılarını (ulaşabildiğim kadarıyla) izlemekten büyük bir memnuniyet duyuyorum. Çiğdem'in çalışkanlığı, azmi ve üretkenliği, etik ilkelere bağlılığı, bilgiyi işleme ve değerlendirme yeteneği, duyarlılığı ve paylaşımcılığı, güven verici yaklaşımı, kısaca mesleğimize uygun kişilik özellikleri ve en önemlisi yüreğindeki insan sevgisiyle danışanlarının kalbinde yer alacağına olan inancımı gururla belirtmek isterim. İfadelerimin birer methiye değil, içtenlikle hak edilmiş değerler olduğunu da vurgulamalıyım. Danışanlara samimiyetle tavsiye ederim. Sevgi ve saygılarımla yolun açık olsun Çiğdem! Bahar BUSHİ
     5 Beğeni    
Zehra KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
17.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96773
Çiğdem hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık.Boşanma öncesi ve sonrası oğlumun birtakım sorunlarının yanı sıra (Dikkat eksikliği ve hiperaktivite) bulgusununda getirmiş olduğu etkenler beni fazlasıyla endişelendirmeye başlamıştı. Bunun üzerine kendisinden profesyonel yardım almak istedim. Ve böylece tedavi sürecimiz başladı. Çiğdem hanım mesleğini son derece dikkate alarak, gerçekten insanlara yardımcı olabilmek adına elinden geleni yapan çok sevecen bir kişiliğe sahip. Şu anda oğlumun terapiye başladığında ki sorunlarının bi çoğunu Çiğdem hanımın yadımıyla çözdük. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Bizim gibi yada farklı şekillerde sorun yaşayan ve bunu artık tek başına aşamıyorum diyen herkese, Çiğdem hanım gibi bir uzmanı, bir anne olarak gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     6 Beğeni    
Elif ÇELEBİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96102
Çiğdem Hanım ile Yüksek Lisans dönemimizde tanıştık. Mesleğinde yeniliğe açık, sosyal ilişkilerinde başarılı bir insandır. İyi bir meslektaş ve iyi karakterli bir psikolog olması dışında, kendisi alanında uzman biridir. Kendisiyle herşeyin dışında köklü bir dostluğum vardır ve uzun yıllar boyunca tavsiyelerini aldım. Bilişsel Davranışçı Terapi ve EMDR gibi mesleğinde kilit eğitimler almasıyla, empati yeteneği ve mesleğindeki başarısıyla farkını ortaya koyan biridir. Danışanlarıyla kurduğu güzel iletişim dışında akademik çalışmalarda başarısını kolayca gösteren aktif bir meslektaşımdır. Çiğdem Hanım'ı danışanlarına ve birlikte çalışmayı düşünen meslek elemanlarına gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     13 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Uzman Klinik Psikolog Çiğdem Uzun Eren
Bor Caddesi.Saruhan Mahallesi Seratut İş Merkezi Kat:3
Niğde
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(539) 319 34 51
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yakın Doğu Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2014
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı

Uzm.Psk.Çiğdem UZUN EREN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Çiğdem UZUN EREN Mesleki Videolar Videoları
-

04:44
Top