2007'den Bugüne 90,341 Tavsiye, 27,807 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İrem KÜÇÜKSEVİM
Psikolog - Edirne

İrem KÜÇÜKSEVİM Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

İrem KÜÇÜKSEVİM'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İrem KÜÇÜKSEVİM'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
İrem KÜÇÜKSEVİM'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Nesil Aile Danışma Merkezi
Karabıçak Rezidans C/10
Edirne
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce, İspanyolca
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji (2012 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İrem KÜÇÜKSEVİM Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı
Çocuk ve Ergen Danışmanlığı
Bireysel Terapi
Oyun Terapi
Otizm Danışmanlığı
Özel Eğitim (özel öğrenme güçlüğü-Disleksi)
Hipnoterapi
Dikkat Geliştirme
Gelişim, Kişilik ve zeka testleri

-Yabancı uyruklu vatandaşlarımız ile terapiler İngilizce uygulanabilmektedir.

İrem KÜÇÜKSEVİM Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Özd-Ant
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Mayıs.2017
TavsiyeNo: 96623
Çok sıcak çok samimi, sanki sorunlarımızı sahiplenip bizimle çıkar yol arayan can dostlar gibi bir yaklaşımı var... Ben en kıymetlimin (oğlumun) sorunları için başvurmuştum.. İrem Hanım daha kapıda güler yüzü içtenliği sıcak gülüşüyle karşıladı bizi, çok kendinden emin ve insanoğlunun hissedebileceği her türlü duyguya hoşgörü ile karşılayan bir yapıya sahip . İrem Hanımla her bir sorunun hiçliğe karışacağından eminim. Gönül rahatlığı ile başvurabileceğiniz bir psikolog...
     1 Beğeni    
Mcı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
28.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96352
İrem Hanım , hem yaklaşımı hemde uzmanlık noktasında başarılı bir tutumu ile gayet sorunlarıma çözümler bulma noktasında yardımcı oldu. Yaklaşımları ve tutumu gayet nazik ve profesyonellik içermekte. Samimiyeti ve güler yüzü için teşekkür ederim tekrar. Yoğun temposu içerisinde fırsat yaratıp tekrar tekrar arayıp durum ile ilgilenmesi gerçekten çok mutlu etti. Teşekkürler İrem hanım cidden çok daha olumlu ve çok daha gerçekci bakıyorum hayata artık sayenizde.
     1 Beğeni    
Nalan
6.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95788
Sayın Psikolog İrem KÜÇÜKSEVİM'i yaklaşık 5 yıl önce iş arkadaşı olarak tanıdım. Okulumuzun olmazsa olmazı,çözüm noktası olan iş arkadaşımızın insanlara,çocuklara,işine...karşı olan sevgisi ve saygısı her zaman takdir görmüştür. Bir an bile yorulmak bilmeyen, hep o muhteşem enerjisini koruyan İrem Hanım her zaman çözüm odaklı ve bireysel farklılıkları göz önüne alarak çalışmıştır. Mesleğini son derece ciddiye alır ve işini layığı ile yapmak için sürekli olarak kendisini geliştirir, eğitimlere katılır ve güncel literatürü takip eder. Danışanlarının ihtiyaçlarını belirleme ve gidermede son derece başarılıdır. Okulumuzda sağladığı başarılar ve iz bırakan çalışmalarına tanık olduk. Bir çok arkadaşımı kendisine yönlendirdim herkes böyle bir insan ve psikologla tanışıp çalıştığı için olumlu geri dönütler verdiler. İyi ki tanımışım seni İrem KÜÇÜKSEVİM. Herkesin mutlaka tanışıp bir sohbet etmesi gereken nadir insanlardan birisin.
     2 Beğeni    
Emine Mutlu Uzaldı
6.Nisan.2017
TavsiyeNo: 95786
Çalışma arkadaşım İrem'i 4 yıldır tanıyorum. Mesleğindeki başarısı çalışma azmi, işine olan saygısı ve danışanlarıyla olan iletişimini her zaman örnek aldım.Kendisini hiç bir sorun karşısında pes etmeyen, her zaman bir çözümün olduğuna inanan, hayat enerjisiyle çevresindekileri mutlu eden, çalışkan, öğreten ve sürekli öğrenen, kendini geliştiren biri olarak tanımlayabilirim. Hayatına giren herkese bir şeyler öğreten böyle kaliteli bir insanı tanıdığım için memnunum. Gözüm kapalı herkese tavsiye edebilirim.
     1 Beğeni    
Settar TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mart.2017
TavsiyeNo: 95137
3 yaşındaki oğlumuzun aşırı hareketliliği ve konuşma geriliği ile ilgili bir arkadaşımızın tavsiyesiyle gittik. Açıkcası ilk gidişimiz biraz ümitsizceydi ve ön yargılarla gittik. Fakat İrem hanımla tanıştıktan sonra kafamızdaki soru işaretleri ve ön yargılarımız yıkıldı. Daha önceki mesleki tecrübesini de öğrendikten sonra güvenimiz dahada arttı. Kendisi ve çalışanları çok samimi insanlar. Ayrıca işyerinin home ofis olması bize kendi evimiz gibi hissetiriyor. Çocuğumuz ile ilgili çok güzel gelişmeler oldu ve biz bundan çok memnunuz, tavsiye ettiği yöntemlerde de hem çocuk hem bizim için çok başarılı oldu. Keşke daha önce tanışmış olsaydık. Kendisine başarılar diler teşekkürlerimi sunarım.
     4 Beğeni    
Oğuz
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2017
TavsiyeNo: 95038
11 yaşında bir kızım var. Yıllardır Çocuğumun akademik başarısızlık ve davranış problemleri ile ilgili gerek tavsiye edilen gerekse kendi araştırmalarımız sonucunda ulaştığımız bir çok profesyonelden yardım aldık. Ancak en verimli sonuçları irem hanımla tanıştıktan sonra aldık. Hem çocuğumuzla olan iletişimi hemde aile yönlendirmesi sayesinde çok yol kat ettik. Gerek eğitim hayatında gerek sosyal hayatında ilerlemeler kaydettik. Sabrı, samimiyeti ve güler yüzü için teşekkür ederiz. Ne kadar doğru bir karar verip irem hanımı seçtiğimizi sonuçları görünce daha iyi anlıyoruz.
     1 Beğeni    
Gizem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
2.Mart.2017
TavsiyeNo: 94951
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İrem Hanım'a yaşadığım bir sorun ile ilgili yardım almak için başvurdum. Bugüne kadar gittiğim her psikolog ilk görüşmemin ardından eve gidip iyi ve kötü yönlerimi yazmamı istemiştir ancak İrem hnm. Böyle bir talepte bulunmadı. Kendisine bundan rahatsız olduğumu belirtmeme rağmen istememiş olması benim doğru adreste olduğumu hissettirdi. Sonuçta kişi kendini tam tanıyor olsa zaten bir psikologa başvurmaz ve sorunlarını kendisi çözer :) kısacası klasik yöntemler dışında kişiye uygun çalışmalar yaptığını düşünüyorum. Güleryüzlü, enerji dolu, sıcak tavrı sebebiyle ayda 1 kez görüşmelerimiz devam ediyor. Herkese İrem Hnm. ile Bitki çayları, kahve vb. içecekler eşliğinde yapılan sohbetleri tavsiye ederim...
     7 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Nesil Aile Danışma Merkezi
Karabıçak Rezidans C/10
Edirne
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(284) 212 35 25
Telefon 2 :
0(532) 513 05 51
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2012
(10 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.İrem KÜÇÜKSEVİM Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce, İspanyolca

İrem KÜÇÜKSEVİM Mesleki Videolar Videoları
-

23:23
Top