2007'den Bugüne 82,740 Tavsiye, 26,150 Uzman ve 18,357 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Sabahattin YILMAZ

Şehir

Hatay

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

4

[Psk.Sabahattin YILMAZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarSabahattin YILMAZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Sabahattin YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
İlknur BOZKURTPsk.İlknur BOZKURT
ilknur Hanım'ı yaklaşık 5 yıldır tanıyorum. Bugüne kadar görev aldığı tüm işler ve eğitimlerde takım çalışmasına uyumlu, yenilikçi, iletişim beceriler...

Sabahattin YILMAZ Özgeçmiş CV Psk.Sabahattin YILMAZ'ın Özgeçmişi
ALDIĞIM EĞİTİMLER ve UYGULADIĞIM TESTLER

• Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)
• Aile Danışmanlığı Eğitimi ( Prof. Dr. Brian S. CANFIELD)
• Evlilik ve Çift Terapisi
• Çözüm Odaklı Kısa Süreli Terapi ve Travma Tedavisinde Kullanımı
• Afet Ruh Sağlığı Eğitimci Eğitimi (Travma-Yas)
• Temel Psiko-Sosyal Destek Eğitimi
• MMPI Kişilik Testi Uygulayıcı Eğitimi
• Stres Yönetimi ve Gevşeme Teknikleri
• Travma Geçiren Çocuklara Müdahale
• WISC-R Çocuklar İçin Zeka Ölçeği Uygulayıcı Eğitimi
• Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Danışmanlık Yaklaşımı ...[Devamı...]

Sabahattin YILMAZ Tavsiye Yazıları Sabahattin YILMAZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Vehibe mullakütükçü (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 31.223.88.ZW

09-07-2017
 TavsiyeNo: 97815
Sabahattin yılmaz ile yaklaşık 3 yıl aynı işyerinde (özel erencan özel eğitim okulu) çalıştım. Gerek okuldaki öğrencilerle gerekse öğretmenler ve diğer çalışanlarla kurduğu iletişimle sorun çıkabilecek durumları önceden görüp engel olmaya çalışması ya da var olan problemi en kısa ve en etkili yöntemle çözüme kavuşturması açısından başarısını göstermiştir. Olaylara tarafsız ve çözüm odaklı bakabiliyor. Bu da bizi (danışanları) yardım ve fikir almak konusunda sık sık başvurmamiz konusunda teşvik ediyor. Beraber çalıştığımız dönemde ve sonrasında karşılaştığım zorluklarda sabahattin bey'e danışmış , doğru ve etkili çözüm yolunu bulmamda yardımcı olmuştur. Sabahattin , insanı insan olduğu için değerli gören eşsiz biridir. Güler yüzlü , sıcak kanlıdır . Herşeyin ötesinde kararlı ve başarı odaklıdır. Başarılarının devamını diliyorum. ..
     1 Beğeni    

 McanS (Danışan)
 IP: 46.221.228.ZBZ

07-07-2017
 TavsiyeNo: 97786
Sınav senemdi çevremdeki insanların yetersiz kaldığını düşündüm beni anlamak için,insanlara boşu boşuna içimi döktüğümü düşündüm çözümü aramak için bir uzmana danıştım.Yapı olarak hep konuşma ihtiyacı duyan bir insanım bunuda Sabahattin Hocam ile karşıladım.Hocamın yanına gittiğim günler benim için yoğun tempoda bir nefes oluyordu gittiğim gün ne kadar stresli olursa olsun oraya gideceğimi hatırlayınca rahatlıyordum.Hocam benle konuşurken hiç kendini pisikolog beni de hasta gibi hissettirmedi,hissettiğim şey onu beni çok çok iyi anlayan bir insan bir abimdi.Hiçbir zaman hayatımdan çıkaramayacağım ileriki hayatımda hep bir şeyler danışacağım bir insan bir pisikologdan fazlası benim için. Her şey için teşekkürler hocam. Gitmek isteyen arkadaşlara tavsiyem eğer kendilerine her konuda samimi hissettirecek sizin sorununuzu kendi sorunu gibi gören ve sizin sorunlarınızı çözmek için saatin akrebine bakmayan birini arıyorsanız Sabahattin Hoca bunun için en iyisi .
     1 Beğeni    

 SADE BAYTAR (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.35.ZJ

06-07-2017
 TavsiyeNo: 97774
2009 yılında Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde birlikte çalıstım. Çalıştığım süre içinde Sabahattin Bey'in pozitif enerjisi çalışan personele ve özel çocukların ailelerine yapmış olduğu çalışmalar ile sunumlar, hem personele hem de ailelere katkı sağlamıştır.Şunu çok rahat belirtebilirim ki her sunum sonrasında beni iş hayatımdaki artı ve eksilerimle yüzleştirmiştir.Her konuda tavsiyelerine ve desteğine güvenebileceğim muazzam bir psikologtur. Özellikle abimi kaybettiğim dönemde beni hayata yeniden motive eden tek kişidir.Beni çocukluğumla yüzleştiren ve bundan dolayı ona sonsuz minnettar olduğum, 16 yıllık iş hayatımda psikolog olarak çalışmalarından, samimiyetinden işine olan aşikarlığından hayran olduğum, ve herkese çok rahat tavsiye edebileceğim tek kişidir SABAHATTİN YILMAZ...Sevgiler...
     3 Beğeni    

 Meryem Ö. (Danışan)
 IP: 194.27.44.J

05-07-2017
 TavsiyeNo: 97754
Psikolog Sebahattin Yılmaz'ı, bir psikiyatrist'in tavsiye ettiği isimler arasından, tesadüfen seçerek gittim. Kendimi çok kötü hissettiğim, hayatımın çok zor bir döneminde, son derece profesyonel bir destekte bulunarak, bu zorlu süreçten çok iyi bir şekilde çıkmamı, ve hayatıma mutlu, güçlü ve sağlıklı bir şekilde devam etmemi sağladı. Ayrıca, ailemle de ayrı ayrı görüşmeler yaparak, hepimizin hayatına bir ışık olmuştur. Son derece ılımlı, pozitif, ilgili, özenli, profesyonel bir psikolog. Hayatımda olumlu bir değişimi sağlayarak, önemli bir yer tutmuş olan bu güzel insanı, hayatında bir sorunu olduğunu hisseden ve bir psikoloğa gitmeyi düşünen herkese kesinlikle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Hatay /Antakya


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(507) 540 97 98
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2008
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Sabahattin YILMAZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Sabahattin YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-


01:07
Top