2007'den Bugüne 73,924 Tavsiye, 24,489 Uzman ve 16,736 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Aysel KAYA

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Uzman Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Uzm.Psk.Aysel KAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarAysel KAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Aysel KAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Aysel KAYA Tavsiye Yazıları Aysel KAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Nurhan Et (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.241.97.YWJ

25-09-2017
 TavsiyeNo: 99282
Değerli meslektaşım Uzm. Psikolog Aysel Kaya, neredeyse 30 yıllık arkadaşımdır . Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümündeki lisans eğitimimizin ilk yıllarında dahi, kendisinin klinik psikoloji uygulamalarında fark edilebilir bir yeteneği , çözüm odaklı keskin muhakemesi, çok yönlü ve hümanistik bir bakış açısı vardı. Zaman içerisinde bu özel yeteneğini, aldığı eğitimler, çalıştığı seçkin kurumlardaki onlarca yıllık deneyimi ve hiç sönmeyen bilim ateşiyle perçinleyerek, ülkemizde 'psikologluk mesleğini ' en iyi şekilde icra eden seçkin, donanımlı psikologlar arasında yer almayı başardı. Sevgili meslektaşım Aysel Kaya, zengin mesleki tecrübesinin yanısra kişisel olarak da Onu tanıyanların çok sevdiği; kolay ve keyifli iletişim kurabilen samimi ve sıcak, duyarlı, ilkeli, hoşgörülü oldukça özel bir kişidir. Özellikle gençler ve ergenlerle olmak üzere kendisinin, 7' den 70'e her yaş grubuyla çalışma fırsatı olmuştır. Bu geniş yelpazede herkesin gönlünü kazanmış ve sorunların çözümünde yakın ilgisi ve şevkatiyle uzman bir yol arkadaşı olmuştur. Arkadaşım ve meslektaşım olduğu için kendimi şanslı hissettiğim Uzm. Psk . Aysel Kaya' yı, klinik ve uygulamadaki tecrübesi, bilimsel, ilkeli ve etik bakış açısıyla, yaşamın zorluklarıyla başetmede yardım ve destek almak isteyenlere tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Uzman Fzt. Mavi Menekşe Öz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.140.238.ZL

22-09-2017
 TavsiyeNo: 99246
Ben Uzman Pisikolog Aysel ile Hacettepe Üniversitesi Öğrenci Sağlık Merkezinde çalışmaya başladıktan sonra tanıştım. Güler yüzlü ve sıcak yaklaşımı ile çok kısa zamanda arkadaş olduk ve uzun yıllar aynı ortamda interdisipliner bir çalışmalar yaptık. Sonrasında Özel gereksinimli bireylerle ilgili bir Avrupa birliği projesinde yine ekip arkadaşı olduk. Aysel, sizi her zaman enerjik bir şekilde karşılar ve uğurlar, sakin ve yumuşak ses tonu size güven verir, çok iyi bir dinleyicidir. Onunla konuştuktan sonra kendinizi hem çok rahatlamış hissedersiniz hem de konuşmanın sonunda da kendinizi çözüme giden yollar içinde bulursunuz :) Aysel'i psikolog olarak tavsiye ediyorum çünkü mesleki yaşantısı boyunca elde ettiği tecrübelerinden faydalanın, terapi seanslarının nasıl çabuk geçtiğine tanık olun istiyorum. Bol şanslar...
     2 Beğeni    

 Zeynep Kaya (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.84.YW

18-09-2017
 TavsiyeNo: 99130
Sevgili Aysel, kardeşimin eşidir. Pozitif, empati kurma yeteneği yüksek, güler yüzlü en önemlisi karşısındaki insanı dinlemeyi bilen ve yeni bir pencere açmasını sağlayan bir psikologtur. Bunu kendim de deneyimlediğim için rahatlıkla söyleyebiliyorum. En son temizlik takıntısı yüzünden yaşadığım sıkıntılar nedeniyle kendisinden yardım aldım ve bu takıntımdan onun sayesinde kurtuldum. Bence bir psikologdan yardım alınırken en önemli kriter ona güven duymaktır. Ayselin sakin ve rahatlatıcı ses tonu samimi, içten yaklaşımıyla daha ilk andan itibaren bu güveni sağlayacağına kesinlikle emin olabilirsiniz. İçtenlikle tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    

 Uğur ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 46.197.11.YLL

15-09-2017
 TavsiyeNo: 99099
Aysel Kaya ile 25 yıllık arkadaşım Zeynep sayesinde tanıştım. 11 yaşındaki oğlum geceleri korktuğu için uyuyamıyordu. Ne yapacağımı, oğlumun korkularını yenmesine nasıl yardımcı olacağımı bilemiyordum. Aysel Kaya'ya danistim. Ayrı şehirlerde yaşamamıza rağmen gerek telefonla gerekse yüz yüze yaptığımız terapiler sonucunda oğlum korkularını büyük oranda yenmeyi başardı.. . Aysel Kaya içten ve samimi yaklaşımıyla sorununun gerçek kaynağını görmemi sağladı. Aysel Kaya sorunlarınızın çözümünde size bir arkadaş, bir dost sıcaklığında yardımcı olabilecek, güvenilir ve donanımlı bir psikologtur. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    

 Ayşen Güre (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.167.5.YYW

14-09-2017
 TavsiyeNo: 99085
Uzm. Psk. Aysel Kaya ile meslektasiz. Kendisiyle Hacettepe üniversitesi psikoloji bölümünde araştırma gorevlisiyken tanistim. Aynı yıllarda uzmanligimizi aldık. Ben akademisyen olmayı seçerken kendisi alanda calisçalışmayı seçti. Psikoloji alaninda öncelikle Hacettepe üniversitesi sağlık merkezinde görev alarak, danışmanlık yaptı. Aysel hanım gerek tecrübesi gerek özverisi gerekse sıcaklığı ve yakinligiyla öğrencilerimize yardımcı oldu. Aynı zamanda çeşitli egitimlere hem katıldı hem de seminerler vererek her daim kendisini geliştirdi. Psk. Aysel Kaya huzur veren konuşması, güler yüzü ve içtenliğiyle sizi çekim alani içine alir. Kendisiyle yaptığınız cok sıradan konuşmalarda bile psikoloji bilgisini ve tecrübesini nasıl kullandığını gördükçe hayran kalır ve surekli görüşmek için çaba harcarsınız. Hassas ve dürüst kişilik özelliğiyle bütünleşen mesleğini çok severek yaptığı için kendi enerjisini danisanlarina da yansıtır. Uzm. Psk. Aysel Kaya'nin danışanı olma şansını kazanmanız dilegiyle sevgilerimi iletirim.
     7 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Dönence Psikoterapi Merkezi
Atatürk Bulvarı Meşrutiyet Cad. 115/13 06420 Çankaya
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(312) 418 07 08  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
1989
(28 yıl önce)
Yüksek Lisans
Hacettepe Üniversitesi Deneysel Psikoloji Bilim Uzmanlığı (1997 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Aysel KAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Aysel KAYA Mesleki Videolar Videoları
-


18:03
Top