2007'den Bugüne 83,618 Tavsiye, 26,260 Uzman ve 18,671 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nurgül DİNÇ
Klinik Psikolog - İstanbul
Çocuk ve Ergen Danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nurgül DİNÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Nurgül DİNÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nurgül DİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fadıl KARAKOÇPsk.Fadıl KARAKOÇ
Fadıl hocamla yüksek lisansta tanıştım.Kendisi hem bana her vakamda yardımcı olan,süpervizörlük yapan, hem de eğitimlerle ilgili beni aydınlatan donan...
Bayram ŞİMŞEKPsk.Bayram ŞİMŞEK
bayram yüksek lisanstan arkadaşım.mesleki donanım ve yeterliliğiyle her zaman bana faydası dokunan ve farkındalığı yüksek biri.Özellikle aile ve çift ...

Nurgül DİNÇ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Avrasya Danışmanlık Merkezi
Cevizli Mahallesi Fatih Caddesi No:59 Maltepe/İstanbul
(Maltepe Derece Koleji Karşısı-Gülsuyu Metro Çıkışı)
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1995 (25 yaşında)
Doğum Yeri : Kütahya
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2017 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Nurgül DİNÇ Özgeçmis CV Psk.Nurgül DİNÇ'in Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog
Nurgül Dinç
• Yetişkin Psikologu
• Çocuk Ve Ergen Danışmanı
Çocuk ve ergen danışmanı arayanlar için bilgiler:
İstanbul da iyi bir psikolog arıyorsanız eğer özgeçmiş önemli bir etkendir.psikologun bir alanda uzmanlaşmasına dikkat edin.Çocuk,ergen ya da yetişkin hangi alanda uzmanlaşmış ve ne kadar kendini geliştirmiş araştırma yapın.
Çalışacağınız Uzmanın:
Danışan yorumları
Aldığı özel eğitimler önemli referanslardır.
Sorunlarınızı anlatacağınız uzmanı iyi seçiyor olmak çözüme ulaştırır.

Nurgül Dinç Maltepe ve Bostancıdaki iki kliniğinde coçuk ve ergen psikoterapisi yapmakta olup ayrıca okul grubu öğretmen ve öğrencilerine grup eğitimleri vermektedir.
Lisans Eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünde bitirmiştir.
Esenyurt Üniversitesinde Klinik psikoloji masterını tamamlayıp Uzm. Klinik Psikolog ünvanını almıştır....[Devamı...]

Nurgül DİNÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Merve Özgen
YENİ26.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114927
Lisans eğitimi sırasında sınıf arkadaşımdı. Lisans eğitimime dair unutamadığım bir anımdan bahsetmek istiyorum. Dersimize giren bölüm başkanımız dört yıl sonra mezun olduğunuzda yakınınıza yada tanıdığınıza sınıf arkadaşlarınızdan hangisini gözünüz kapalı tavsiye edersiniz demişti benim aklıma gelen arkadaşlarımdan biri nurgüldü. Daha o yıllardan Nurgül kendi farkını hissettiriyordu. Alanında uzmanlaşmak istediği eğitimleri takip edip alıyordu. Kısa sürede bir çok eğitim ve deneyim sahibi oldu. Başarılarının devamını dilerim.
     1 Beğeni    
M.E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110131
Nurgül hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Kendimi bildim bileli ruhsal olarak çok yorgun ve çaresiz hissediyordum. 27 yaşıma gelmeme rağmen sorunumla bir türlü baş edemiyordum. Bu konuyu arkadaşımla paylaştım. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak bana Nurgül hanım’ı önerdi. Kendisinin arkadaşıymış. Arkadaşımın tanıdığı olması sebebiyle biraz çekindim fakat seanslara başladık. Daha önce profesyonel yardım almıştım ve sürekli ilaç tedavisi görüyorudum. Uzun yıllar ilaç kullananlar bilir sanki ilaçları hiç bırakamayacakmış gibi hissedersin. İlaç bir gün aksadığında eski haline anında dönmüş hissi yaşarsın.Nurgül hanım saolsun görüşmelerimiz sayesinde artık ilaca ihtiyaç duymuyorum. Kendisi alanında çok yetkin ve işini profesyonelce yapan çok iyi bir psikolog iyi ki onu tanımışım. Eğer sizin de çözmekte zorlandığınız, çıkış yolu bulamadığınız problemleriniz varsa Nurgül hanımla tanışmanızı öneririm.
     1 Beğeni    
Rumuz Yagmur
13.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110121
Nurgül Hanım gelişimine önem veren alaninda uzman bir psikoloktur.Güleryüzlü ve sıcak biridir.Karşısındaki kişiye değerli olduğunu hissettirir.Danışanlarinin sorunlarını sabırli bir şekilde dinler ve çözüm odaklı yaklaşır.Karşısındaki kişiyi hep bilgilendirir hem de rahatlatır.Eğitim ve iş hayatında çok başarılıdır.Sevgi dolu ve çok sıcak kanlıdır.Gelismek ve bilgilenmek adına kitaplar okur.Azimli ve kararlı biridir.Yaptığı yüksek lisansla da bilgisine yenilerini eklemiştir.Çok da kibar biridir.Kesinlikle. tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Serhat ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110119
Nurgül Hanım ın gayet güleryüzlü ve pozitif yapısı var. Anlattıklarımı her zaman sabırla dinliyor. İlk başlarda kendimi ona açarken tanımadığım için yabancılık çekiyordum fakat konuştukça daha çok açıldım. Kafamda takılan tüm pürüzleri rahatlıkla ona sorabildim. Anlattığım şeylerde yanlışlarımı gayet doğal karşılıyor. Bu yüzden her şeyimi rahatlıkla ona anlatabiliyorum. En iyi sırdaşım oldu. Seanslarda zaman konusunda kendisinin müsaitlik durumundan fazla benim müsaitlik durumumu önemsiyor. Seanslara katıldıkça kendimi daha değerli bir birey olarak hissetmeye başladım. Kesinlikle tavsiye ederim. Bence bir uzmandan daha fazlası...
     1 Beğeni    
Nur Hirik
21.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109837
Nurgül Dinç gelişime açık uzman klinik psikologlardan biridir. Gelişime açık kısmına vurdu yapmak isterim. İnsan hiçbir zaman ben oldum işte şimdi tamam dememelidir. Her yaştan kültürden insanlar mutlaka hayatımıza girmiştir, ister danışan danışman ilişkisi olsun ister komşu akraba demek istediğim hayata geniş bir pencereden bakmak. Nurgül Hanım üniversite yıllarından tanıdığım bir arkadaşım. Ve danışanlarına bu geniş açıdan nasıl bakıldığını göstereceğine inanıyorum.
     1 Beğeni    
N.O
20.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109812
Nurgül Dinc ile üniversitede tanistik . Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünü birlikte okuduk. Kendisi güzel bir ortalamayla mezun olup sonra da klinik alanda yüksek lisans yaparak kendini bu alanda geliştirmiştir. Güler yüzlü ,ilgili, çözüm odaklı ve pozitif bir insandır. Çeşitli eğitimlere katılarak diplomalarıyla yetinmemiştir. Çocuk, ergen ve yetiskinlerle calismaktadir. Kendini sürekli geliştiren işinde başarılı bir psikologtur. Tercih edenlerin pişman olmayacağını düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf
Psk.Bayram ŞİMŞEK
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Kasım.2018
TavsiyeNo: 106867
Nurgul Hanımı Klinik psikoloji yüksek lisansı sırasında tanıdım. Kendisi psikoloji alanında almış olduğu eğitimlerle uygulamadaki başarısını günden güne arttıran bir psikolojik danışmandır. Bunun yanısıra sıcak,karşısındakine güven veren ve içinde mizah da barındıran yaklaşımıyla danışanların beğenisini kazanmıştır. mesleki paylaşımlarımızda ne kadar donanımlı olduğunu da göstermiştir. Üstelik donanımsal olarak da sürekli kendisine yeni bilgiler edinmeyi mesleğinin temel prensibi haline getirmiş Nurgul hanımı tüm yaş gruplarındaki danışanlar gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Mehmet Günes
18.Eylül.2018
TavsiyeNo: 105614
Nurgül Hanım tanıdıgım istanbulda tanıdığım nitelikli psikologlardan biridir. Kendisi eğitim hayatı olsun iş hayatı olsun cok başarılı bir psikologtur. Çok değerli uzmanlardan çok kaliteli eğitimler almıştır. Aynı zamanda kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Kişilik olarak pozitif bir insan aynı şekilde çevresine de bunu hissettirebilen biridir. Kendisi olaylara farklı açılardan bakabilen olgun yaklaşabilen bir kişiliktir. Durumlar karşısında sakinliğini koruyabilen ve olayları hızlı çözebilen yorumlayan biridir. Benlik algısı yüksek bir kişiliktir. Nurgül Hanımdan destek almak isteyen danışanlar yanlış karar vermemiş olacaklardır onun gibi bir insanla tanıştıklarında.
     2 Beğeni    

Nurgül DİNÇ'in Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Avrasya Özel Çocuklar Derneği

Nurgül DİNÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Nurgül DİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fadıl KARAKOÇ
Psk.Fadıl KARAKOÇ
Fadıl hocamla yüksek lisansta tanıştım.Kendisi hem bana her vakamda yardımcı olan,süpervizörlük yapan, hem de eğitimlerle ilgili beni aydınlatan donan...
Bayram ŞİMŞEK
Psk.Bayram ŞİMŞEK
bayram yüksek lisanstan arkadaşım.mesleki donanım ve yeterliliğiyle her zaman bana faydası dokunan ve farkındalığı yüksek biri.Özellikle aile ve çift ...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Avrasya Danışmanlık Merkezi
Cevizli Mahallesi Fatih Caddesi No:59 Maltepe/İstanbul
(Maltepe Derece Koleji Karşısı-Gülsuyu Metro Çıkışı)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 186 38 38
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1995
(25 yaşında)
Doğum Yeri
Kütahya
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2017
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Nurgül DİNÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Nurgül DİNÇ Mesleki Videolar Videoları
-

05:16
Top