2007'den Bugüne 81,484 Tavsiye, 25,887 Uzman ve 18,114 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Nurgül DİNÇ
Klinik Psikolog - İstanbul
Çocuk ve Ergen Danışmanı

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Nurgül DİNÇ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Uzm.Psk.Nurgül DİNÇ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Nurgül DİNÇ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar


Nurgül DİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Nurgül DİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Fadıl KARAKOÇUzm.Psk.Fadıl KARAKOÇ
Fadıl hocamla yüksek lisansta tanıştım.Kendisi hem bana her vakamda yardımcı olan,süpervizörlük yapan, hem de eğitimlerle ilgili beni aydınlatan donan...
Bayram ŞİMŞEKUzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
bayram yüksek lisanstan arkadaşım.mesleki donanım ve yeterliliğiyle her zaman bana faydası dokunan ve farkındalığı yüksek biri.Özellikle aile ve çift ...

Nurgül DİNÇ Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Nurgül DİNÇ'in Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog
Nurgül Dinç
• Yetişkin Psikologu
• Çocuk Ve Ergen Danışmanı
Çocuk ve ergen danışmanı arayanlar için bilgiler:
İstanbul da iyi bir psikolog arıyorsanız eğer özgeçmiş önemli bir etkendir.psikologun bir alanda uzmanlaşmasına dikkat edin.Çocuk,ergen ya da yetişkin hangi alanda uzmanlaşmış ve ne kadar kendini geliştirmiş araştırma yapın.
Çalışacağınız Uzmanın:
Danışan yorumları
Aldığı özel eğitimler önemli referanslardır.
Sorunlarınızı anlatacağınız uzmanı iyi seçiyor olmak çözüme ulaştırır.

Nurgül Dinç Maltepe ve Bostancıdaki iki kliniğinde coçuk ve ergen psikoterapisi yapmakta olup ayrıca okul grubu öğretmen ve öğrencilerine grup eğitimleri vermektedir.
Lisans Eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünde bitirmiştir.
Esenyurt Üniversitesinde Klinik psikoloji masterını tamamlayıp Uzm. Klinik Psikolog ünvanını almıştır....[Devamı...]

Nurgül DİNÇ Tavsiye Yazıları Nurgül DİNÇ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 M.E (Danışan)
 IP: 94.235.61.LW

14-06-2019
 TavsiyeNo: 110131
Nurgül hanım ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Kendimi bildim bileli ruhsal olarak çok yorgun ve çaresiz hissediyordum. 27 yaşıma gelmeme rağmen sorunumla bir türlü baş edemiyordum. Bu konuyu arkadaşımla paylaştım. Kendi deneyimlerinden yola çıkarak bana Nurgül hanım’ı önerdi. Kendisinin arkadaşıymış. Arkadaşımın tanıdığı olması sebebiyle biraz çekindim fakat seanslara başladık. Daha önce profesyonel yardım almıştım ve sürekli ilaç tedavisi görüyorudum. Uzun yıllar ilaç kullananlar bilir sanki ilaçları hiç bırakamayacakmış gibi hissedersin. İlaç bir gün aksadığında eski haline anında dönmüş hissi yaşarsın.Nurgül hanım saolsun görüşmelerimiz sayesinde artık ilaca ihtiyaç duymuyorum. Kendisi alanında çok yetkin ve işini profesyonelce yapan çok iyi bir psikolog iyi ki onu tanımışım. Eğer sizin de çözmekte zorlandığınız, çıkış yolu bulamadığınız problemleriniz varsa Nurgül hanımla tanışmanızı öneririm.
     Beğenin    

 Rumuz Yagmur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.169.107.YFC

13-06-2019
 TavsiyeNo: 110121
Nurgül Hanım gelişimine önem veren alaninda uzman bir psikoloktur.Güleryüzlü ve sıcak biridir.Karşısındaki kişiye değerli olduğunu hissettirir.Danışanlarinin sorunlarını sabırli bir şekilde dinler ve çözüm odaklı yaklaşır.Karşısındaki kişiyi hep bilgilendirir hem de rahatlatır.Eğitim ve iş hayatında çok başarılıdır.Sevgi dolu ve çok sıcak kanlıdır.Gelismek ve bilgilenmek adına kitaplar okur.Azimli ve kararlı biridir.Yaptığı yüksek lisansla da bilgisine yenilerini eklemiştir.Çok da kibar biridir.Kesinlikle. tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Serhat ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.190.93.YCD

13-06-2019
 TavsiyeNo: 110119
Nurgül Hanım ın gayet güleryüzlü ve pozitif yapısı var. Anlattıklarımı her zaman sabırla dinliyor. İlk başlarda kendimi ona açarken tanımadığım için yabancılık çekiyordum fakat konuştukça daha çok açıldım. Kafamda takılan tüm pürüzleri rahatlıkla ona sorabildim. Anlattığım şeylerde yanlışlarımı gayet doğal karşılıyor. Bu yüzden her şeyimi rahatlıkla ona anlatabiliyorum. En iyi sırdaşım oldu. Seanslarda zaman konusunda kendisinin müsaitlik durumundan fazla benim müsaitlik durumumu önemsiyor. Seanslara katıldıkça kendimi daha değerli bir birey olarak hissetmeye başladım. Kesinlikle tavsiye ederim. Bence bir uzmandan daha fazlası...
     Beğenin    

 Nur Hirik (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.176.38.ZJL

21-05-2019
 TavsiyeNo: 109837
Nurgül Dinç gelişime açık uzman klinik psikologlardan biridir. Gelişime açık kısmına vurdu yapmak isterim. İnsan hiçbir zaman ben oldum işte şimdi tamam dememelidir. Her yaştan kültürden insanlar mutlaka hayatımıza girmiştir, ister danışan danışman ilişkisi olsun ister komşu akraba demek istediğim hayata geniş bir pencereden bakmak. Nurgül Hanım üniversite yıllarından tanıdığım bir arkadaşım. Ve danışanlarına bu geniş açıdan nasıl bakıldığını göstereceğine inanıyorum.
     Beğenin    

 N.O (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.174.118.YC

20-05-2019
 TavsiyeNo: 109812
Nurgül Dinc ile üniversitede tanistik . Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünü birlikte okuduk. Kendisi güzel bir ortalamayla mezun olup sonra da klinik alanda yüksek lisans yaparak kendini bu alanda geliştirmiştir. Güler yüzlü ,ilgili, çözüm odaklı ve pozitif bir insandır. Çeşitli eğitimlere katılarak diplomalarıyla yetinmemiştir. Çocuk, ergen ve yetiskinlerle calismaktadir. Kendini sürekli geliştiren işinde başarılı bir psikologtur. Tercih edenlerin pişman olmayacağını düşünüyorum.
     Beğenin    

Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf  Uzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK
İzmir - Klinik Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

24-11-2018
 TavsiyeNo: 106867
Nurgul Hanımı Klinik psikoloji yüksek lisansı sırasında tanıdım. Kendisi psikoloji alanında almış olduğu eğitimlerle uygulamadaki başarısını günden güne arttıran bir psikolojik danışmandır. Bunun yanısıra sıcak,karşısındakine güven veren ve içinde mizah da barındıran yaklaşımıyla danışanların beğenisini kazanmıştır. mesleki paylaşımlarımızda ne kadar donanımlı olduğunu da göstermiştir. Üstelik donanımsal olarak da sürekli kendisine yeni bilgiler edinmeyi mesleğinin temel prensibi haline getirmiş Nurgul hanımı tüm yaş gruplarındaki danışanlar gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 mehmet günes (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.15.201.Z

18-09-2018
 TavsiyeNo: 105614
Nurgül Hanım tanıdıgım istanbulda tanıdığım nitelikli psikologlardan biridir. Kendisi eğitim hayatı olsun iş hayatı olsun cok başarılı bir psikologtur. Çok değerli uzmanlardan çok kaliteli eğitimler almıştır. Aynı zamanda kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Kişilik olarak pozitif bir insan aynı şekilde çevresine de bunu hissettirebilen biridir. Kendisi olaylara farklı açılardan bakabilen olgun yaklaşabilen bir kişiliktir. Durumlar karşısında sakinliğini koruyabilen ve olayları hızlı çözebilen yorumlayan biridir. Benlik algısı yüksek bir kişiliktir. Nurgül Hanımdan destek almak isteyen danışanlar yanlış karar vermemiş olacaklardır onun gibi bir insanla tanıştıklarında.
     1 Beğeni    

Nurgül DİNÇ'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Avrasya Özel Çocuklar Derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Avrasya Danışmanlık Merkezi
Cevizli Mahallesi Fatih Caddesi No:59 Maltepe/İstanbul
 
(Maltepe Derece Koleji Karşısı-Gülsuyu Metro Çıkışı)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(507) 186 38 38  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1995
(24 yaşında)
Doğum Yeri
Kütahya
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2017
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2018 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Nurgül DİNÇ'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Nurgül DİNÇ'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Nurgül DİNÇ Mesleki Videolar Videoları
-


22:51
Top