2007'den Bugüne 85,317 Tavsiye, 26,662 Uzman ve 18,985 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Büşra ERYİĞİT
Psikolog - İzmir
Aile Danışmanı

Büşra ERYİĞİT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Büşra ERYİĞİT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra ERYİĞİT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Büşra ERYİĞİT'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Mansuroğlu Mah. 288/1 Sok. No: 7 Kat: 3 Daire: 9, Altay Plaza, Bayraklı - İzmir 
Psk.Büşra ERYİĞİT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi - Psikoloji (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Büşra ERYİĞİT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Bireysel Psikolojik Danışmanlık
* Çocuk ve Ergen Psikolojik Danışmanlığı
* Çift ve Aile Danışmanlığı
* Evlilik Öncesi İlişki Danışmanlığı
* Depresyon Terapisi
* Anksiyete, Kaygı Bozukluğu Terapisi
* Boşanma Sürecindeki Ailelere Psikolojik Danışmanlık
* Yas ve Kayıp Durumlarıyla Başa Çıkma
* Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Büşra ERYİĞİT Özgeçmis CV Psk.Büşra ERYİĞİT'in Özgeçmişi
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji lisans programını 100% burslu ve yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladı. Zübeyde Hanım Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde staj yaptı. Aynı kurumda gönüllü olarak çalıştı. Oyun Terapisi, Travma Temelli Çocuk ve Ergen Terapisi, Duygu Odaklı Çift Terapisi gibi çok çeşitli alanlarda eğitimler aldı. Özel danışmanlık merkezlerinde danışan gördü. Affetmek, Bağımlı İlişkiler, Öfke ve Düşmanlık Duyguları, Aidiyet Yoksunluğu, Değersizlik Duygusu gibi konularda seminerler verdi. Şu an kendi psikolojik danışmanlık merkezinde çalışmalarını sürdürmektedir. Danışanlarına diğer teknikler ile birlikte EMDR travma terapisi uygulamaktadır.

Aldığı eğitimler/sertifikalar;
► MEB onaylı 480 saat Aile Danışmanlığı Eğitimi
► Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi - Ankara Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi
► Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Ankara Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi ...[Devamı...]

Büşra ERYİĞİT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Yahya TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ20.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117475
Büşra ile teyzem sayesinde tanıştım. Yaşadığım psikolojik sorunlar vardı. Öfke nöbetleri, anksiyete, uyku sorunları yaşıyordum. 2 ayda inanılmaz değişimler yaşadım hayatımda. Geçmişe bağlı yaşayan bir insandım. Sürekli birşeyleri kendime dert eden içine atan kimseye güvenmeyen insanlardan uzak duran biriydim. Kız arkadaşıma öfkemi çok net belli eden bir insandım şuan gayet dostuz kendisiyle. İş arkadaşlarımla birlikteyken katılmayan insanlara yakınlık kurmayan bir insandım şuan her biriyle konuşuyoruz. Sevecen, güleryüzlü, sakin biri kendisi. Ben çok memnun kaldım. Gerçekten danıştığım psikologların içinden en iyisi. Daha öncekiler ilaç verip gönderirdi ama Büşra oturdu saatlerce beni dinledi. Uyguladığı yöntemler çok güzel. Her konuda danışabilecegim biri. Her ne sorununuz var ise gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Z.Ş
YENİ19.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117453
Büşra Hanım'a kendimi depresif hissettiğim için başvurdum ve bir tanıdığım vasıtasıyla kendisine ulaştım. Geçmişte yaşadığım çok sıkıntılar vardı. Şuan eşimle huzurlu bir yaşantım olmasına rağmen halen geçmişte yaşadıklarımın etkilerini görüyordum. Unutamadığım kafamda çözemediğim şeyler vardı ailemle ilgili. daha önce hiç psikolojik destek almamıştım. Benim için çok verimli bir dönem oldu kendisiyle görüştüğüm zaman dilimi. Hiçkimseye anlatamadığım şeyleri anlattım. Beni anlayisla karsiladi. daha önce fark etmedigim seylerin farkina varmami sagladı. Kendisine teşekkür ediyorum.
     1 Beğeni    
Halit TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
YENİ5.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117254
Büşra hanımla oğlum vasıtası ile tanıştım. Aynı zamanda çift ana dal öğrenimi gördüğünü öğrendim. Aramızda neredeyse çok yaş farkı var. İlk tanıştığımızda "bana göre çok genç hanım mı problemimi çözecek" dedim. Kısa bir söyleşiden sonra en gizli sorunlarımı anladı ve çözdü. İnanamadım, benimle aynı yaştaymış gibi sohbet etti. Ülkemizde çoğu genç sınavda kazandığı puana göre meslek sahibi olur, bu hanım kızımız yaratılışından psikolog. İşte ancak bunlar başarılı olurlar. Sorunumun gizli tarafları olduğundan burada bahsedemeyeceğim. Ama çözdü işte, şimdi çok daha mutluyum. Arkadaş canlısı, daima neşeli bu güzel kardeşim, artık benden içre beni iyi tanıyan bir arkadaşım oldu. Diğer danışanların da ayni şeyleri hissedeceğini düşünüyorum. Şimdi ailece danışanı olduk. Şüphesiz mükemmel psikoloğa yaklaşmak için daha çok okuması, çalışması, tecrübe kazanması gerek. Kısa zamansa mükemmel seviyeye yaklaşacağına, tanınacağına inancım sonsuzdur. Teşekkürler Büşra Eryiğit kardeşim. Analitik, güleryüzlü, arkadaş canlısı, başarı odaklı kardeşim ayağına taş değmesin.
     1 Beğeni    
Güneş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117146
Büşra Hanım ile arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım ve gerçekten çok memnun kaldım. Kendisi çok cana yakın ve güler yüzlü birisi; seans esnasında kendimi rahatça ifade edebildim. İşim ve ilişkilerimle ilgili çok stresliydim ve sorunlar yaşıyordum. Önceden anti-depresan ilaçları kullanıyordum fakat tam olarak sorunlarıma çare olmuyordu. Özellikle uyku sorunları yaşıyordum ve hayat kalitemi gerçekten çok olumsuz etkiliyordu. Daha önce psikiyatriste gitmiştim ama yeteri kadar ilgilenmiyorlardı ve sadece ilaç yazıp eve yolluyorlardı. İlk defa Büşra Hanım gerçekten dertlerimi dinledi ve benimle ilgilendi. Uzun zamandır aşılamaz gibi gördüğüm problemlerimi aşmamı sağladı. Keşke daha önce ulaşsaymışım kendisine. Artık daha kendime güveniyorum, daha hayatla barışığım. Destek almak isteyenlere tereddüt etmeden tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Müslim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108371
Psikolog olarak hizmet aldığımız Büşra Eryiğit bizim hayatımızı değiştirdi.Nasıl derseniz ,uzun amandır oğlumuzda olan bir rahatsızlığın teşhisini koyarak .Daha önce başvurduğumuz üniversite ve özel psikologlar bu konuda bize yardımcı olamadılar hiç bir sorun olmadığını çocuğun gelişiminin normal seyrinde olduğunu söylediler .Fakat biz öyle olduğunu düşünmüyorduk ,çünkü öğrenme zorluğu çekiyordu. Biraz ara verip iyi bir psikolog aradık .Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Büşra hanımla tanıştık, ilk görüşmemizde oğlumuzun rahatsızlığını yapmış olduğu tetkiklerle testlerle buldu ve bize bir yol haritası çizdi, şimdi hastalıkla (disleksia) nasıl mücadele edeceğimizi biliyoruz .Kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum .Uzun zamandır aradığımız psikoloğu bulmanın sevinciyle bu sayfayı buldum ve buradan da teşekkür etmek istedim .Yani bizi anlıyor musunuz bilmiyorum ama insanın evladı her şeyi .Tekrar teşekkürler Büşra Eryiğit iyi ki varsın .Buradan herkese tavsiye ederim hangi psikolojik rahatsızlığınız varsa hiç çekinmeden başvurabileceğiniz bir insan ,bu fırsatı verdiği için de tavsiye ediyorum.com adresine de teşekkürler ..
     3 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Mansuroğlu Mah. 288/1 Sok. No: 7 Kat: 3 Daire: 9, Altay Plaza, Bayraklı - İzmir 
Psk.Büşra ERYİĞİT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 683 30 61
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Psk.Büşra ERYİĞİT Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Büşra ERYİĞİT Mesleki Videolar Videoları
-

09:00
Top