2007'den Bugüne 90,697 Tavsiye, 27,885 Uzman ve 19,779 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Büşra ERYİĞİT
Psikolog - İzmir
Aile Danışmanı, EMDR Terapisti

Büşra ERYİĞİT Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Büşra ERYİĞİT'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Büşra ERYİĞİT'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Büşra ERYİĞİT'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Tuna Mah. Karşıyaka,
İzmir
Psk.Büşra ERYİĞİT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi - Psikoloji (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Büşra ERYİĞİT Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
* Yetişkin Psikoterapisi
* Öfke Kontrol Problemleri
* Özgüven Eksikliği
* Depresyon Terapisi
* Anksiyete, Kaygı Bozuklukları Terapisi
* Sosyal Anksiyete Bozukluğu
* Çift ve Aile Danışmanlığı
* Evlilik Öncesi İlişki Danışmanlığı
* Boşanma Sürecindeki Bireylere Psikolojik Danışmanlık
* Yas Süreçleri ve Kayıp Durumlarıyla Başa Çıkma
* Travma Sonrası Stres Bozukluğu
* Çocukluk Çağı Travmaları

Büşra ERYİĞİT Özgeçmis CV Psk.Büşra ERYİĞİT'in Özgeçmişi
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji lisans programını 100% burslu ve yüksek şeref öğrencisi olarak tamamladı. Zübeyde Hanım Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde staj yaptı. Aynı kurumda gönüllü olarak çalıştı. Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi, Duygu Odaklı Çift Terapisi, Oyun Terapisi, Travma Temelli Çocuk ve Ergen Terapisi, Aile Danışmanlığı gibi çok çeşitli alanlarda eğitimler aldı. Yurtdışından aldığı eğitimleri mevcut. EMDR I. ve II. düzey eğitimlerini tamamladı. Özel danışmanlık merkezlerinde danışan gördü. EMDR ile Yetişkinlerde Bağlanma Sorunlarına Odaklanmak eğitimini tamamladı. Affetmek, Bağımlı İlişkiler, Öfke ve Düşmanlık Duyguları, Aidiyet Yoksunluğu, Değersizlik Duygusu gibi konularda seminerler verdi. Yetişkin psikoterapisi üzerine hizmet vermektedir. Uzmanlık alanları arasında depresyon, anksiyete, yas süreçleri, travma sonrası stres bozukluğu, kompleks travma, çocukluk travmaları vardır...[Devamı...]

Büşra ERYİĞİT Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
İ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ15.Mart.2023
TavsiyeNo: 125256
büşra hanımdan 9 aydır terapi alıyorum, kendisinin yaklaşımı oldukça samimi. ilk başladığımızda hiçbir şey yapmak istemiyordum, hayattan tamamen kopmuş hissediyordum. ayrıca sosyal olarak birçok konuda rahatsız olduğum konular vardı. öncelikle haftada bir şekilde terapi ile başladık. emdr ile travmalarım üzerinde çokça çalıştık. hayata karşı olan bakışım tamamen değişti. kendimi düşmüş hissettiğim zaman kendime odaklanmam gerektiğini yavaşça öğrenmeye başladım. her şeyi tam olarak halledebilmiş olduğumu sanmıyorum tabii ama bu süreçte büşra hanım ile büyük bir başarı kaydettiğimi düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Rabia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123899
Büşra Hanım ile bir uygulama üzerinden tanıştım. Yıllardır geçmeyen enürezis problemim vardı. Kendimden ve hayatımdan nefret ediyordum. Doktorlara gittim ama hiçbir fiziki neden bulamadılar. Psikolojik olma ihtimaliyle son çare olarak bir terapist arayışına girdim ve Büşra hanım ile karşılaştım. Kendisi daha ilk seansımızda hem sorunumun nedenini buldu hem de tedavisini anlattı. Yaklaşık 6 aydır terapiye gidiyorum ve birlikte çok güzel bir yol kat ettik. sadece hastalığım iyileşmekle kalmadı bambaşka bir insan oldum. asla affedemeyeceğimi düşündüğüm ailemi affedip iyi bir iletişime geçtim. kendimi ve hayatımı sevmeyi, kendime merhamet etmeyi öğrendim. hayatımda aldığım en doğru karardı terapiye başlamak. böyle yetenekli insanlarla birlikte yürüyünce de umut doluyor insanın içi. gönül rahatlığıtla tavsiyemdir. 🤍
     3 Beğeni    
Busenur Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123042
Büşra Hanımla İlk bir internet Uygulamasında denk geldim sonrasında bir süre İnstagram üzerinde kendisini takip edip görüşmeye karar verdim. İlk başlarda ani ve sürekli sinirlenme konusunda sonrasında gelen mutsuzluk durumları hakkında destek almak için görüşmeye gittim fakat kendisi buz dağının görünmeyen yüzünü görmemde ve bana hem şu anki hem de geçmişte yaşadıklarım hakkında çok çok yardımcı oldu. Hayata, insanlara ve kendime bakış açım değişti. Büşra Hanım çok cana yakın, enerjisi çok iyi ve gördüğüm kadarıyla mesleğinde ne kadar profesyonel olsa da kendisini sürekli geliştiren birisi. Daha önce böyle profesyonel bir destek almadığım için ilk başlarda çok tedirgindim ama çok doğru bir karar verdiğimi şu anki hayatımdan çok net görebiliyorum çünkü ben seanslarımı dört gözle bekliyorum ve Büşra hanımı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Derya ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2022
TavsiyeNo: 122900
Büşra Hanımı internet vasıtasiyla buldum ve bugün 3.seansımı gerçekleştirdim.Kendisinden travma ve genel sorunlarımla ilgili destek alıyorum.Enerjisi ve danışana yaklaşımı çok profösyonel aynı zamanda içten. Emdr yöntemi çok faydalı oldu. Kendisinden çok memnun olduğum için çocuklarımın da hayatlarına dokunmasını ve sorunlarıyla daha kolay başa çıkabilmeyi öğrenmelerini istiyorum. Kendisi güleryüzlü hoşgörülü ve işinin ehli bir psikolog bu özellikleri danışanın işini kolaylaştırıyor açıkcası. Merkezine ulaşım oldukça kolay görüşme odası da çok rahatlatıcı. Tüm bu sebeplerden seans günlerimi iple çekiyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Feyza KaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2021
TavsiyeNo: 119559
Büşra Hanıma sosyal medyada rast geldim uzun zamandır psikolog arayışındaydım beni bu kadar iyi anladığını hissettiğim bir psikolog ile karşılaşacağım aklıma gelmezdi.. Çok güzel bir güven ortamı oluşturuyor.. Aklınızdan geçirmekten bile kaçtığınız sorunlarınızı anlatırken, çözüm ararken buluyorsunuz kendinizi.. Güler yüzlü, sevecen, sabırlı, anlayışlı, samimi, empatik yaklaşımları iyileşme sürecinde size çok iyi geliyor.. Desteğe ihtiyacı olan herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir insan, bir psikolog, bir yol arkadaşı.. Başarılarının devamını diliyorum..
     3 Beğeni    
Keziban
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118116
Büşra hanımı Instagram hesabından gördüm iletişime geçtim eşimle problemlerim vardı.Öfkeme hakim olamıyordum bu yüzden eşimle çok problemler yaşıyordum ve problemin eşimden kaynaklı olmadığını benden kaynaklı olduğunu Büşra hanım sayesinde farkettim. Kendime evliliğime öfkem sayesinde ne kadarda çok zarar vermişim.Büşra hanımla terapilere başlamakla ne kadar doğrubir karar verdiğimi ve onun sayesinde hayatı pozitif yaşamayı öğrendim.. Psikoloğa gitmek zaruri ihtiyaç değil ruhun ve bedenin temel ihtiyacıymış Büşra hanıma çok teşekkür ederim..
     3 Beğeni    
Yahya TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117475
Büşra ile teyzem sayesinde tanıştım. Yaşadığım psikolojik sorunlar vardı. Öfke nöbetleri, anksiyete, uyku sorunları yaşıyordum. 2 ayda inanılmaz değişimler yaşadım hayatımda. Geçmişe bağlı yaşayan bir insandım. Sürekli birşeyleri kendime dert eden içine atan kimseye güvenmeyen insanlardan uzak duran biriydim. Kız arkadaşıma öfkemi çok net belli eden bir insandım şuan gayet dostuz kendisiyle. İş arkadaşlarımla birlikteyken katılmayan insanlara yakınlık kurmayan bir insandım şuan her biriyle konuşuyoruz. Sevecen, güleryüzlü, sakin biri kendisi. Ben çok memnun kaldım. Gerçekten danıştığım psikologların içinden en iyisi. Daha öncekiler ilaç verip gönderirdi ama Büşra oturdu saatlerce beni dinledi. Uyguladığı yöntemler çok güzel. Her konuda danışabilecegim biri. Her ne sorununuz var ise gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.
     3 Beğeni    
Z.Ş
19.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117453
Büşra Hanım'a kendimi depresif hissettiğim için başvurdum ve bir tanıdığım vasıtasıyla kendisine ulaştım. Geçmişte yaşadığım çok sıkıntılar vardı. Şuan eşimle huzurlu bir yaşantım olmasına rağmen halen geçmişte yaşadıklarımın etkilerini görüyordum. Unutamadığım kafamda çözemediğim şeyler vardı ailemle ilgili. daha önce hiç psikolojik destek almamıştım. Benim için çok verimli bir dönem oldu kendisiyle görüştüğüm zaman dilimi. Hiçkimseye anlatamadığım şeyleri anlattım. Beni anlayisla karsiladi. daha önce fark etmedigim seylerin farkina varmami sagladı. Kendisine teşekkür ediyorum.
     10 Beğeni    
Halit TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
5.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117254
Büşra hanımla oğlum vasıtası ile tanıştım. Aynı zamanda çift ana dal öğrenimi gördüğünü öğrendim. Aramızda neredeyse çok yaş farkı var. İlk tanıştığımızda "bana göre çok genç hanım mı problemimi çözecek" dedim. Kısa bir söyleşiden sonra en gizli sorunlarımı anladı ve çözdü. İnanamadım, benimle aynı yaştaymış gibi sohbet etti. Ülkemizde çoğu genç sınavda kazandığı puana göre meslek sahibi olur, bu hanım kızımız yaratılışından psikolog. İşte ancak bunlar başarılı olurlar. Sorunumun gizli tarafları olduğundan burada bahsedemeyeceğim. Ama çözdü işte, şimdi çok daha mutluyum. Arkadaş canlısı, daima neşeli bu güzel kardeşim, artık benden içre beni iyi tanıyan bir arkadaşım oldu. Diğer danışanların da ayni şeyleri hissedeceğini düşünüyorum. Şimdi ailece danışanı olduk. Şüphesiz mükemmel psikoloğa yaklaşmak için daha çok okuması, çalışması, tecrübe kazanması gerek. Kısa zamansa mükemmel seviyeye yaklaşacağına, tanınacağına inancım sonsuzdur. Teşekkürler Büşra Eryiğit kardeşim. Analitik, güleryüzlü, arkadaş canlısı, başarı odaklı kardeşim ayağına taş değmesin.
     3 Beğeni    
Güneş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Ekim.2020
TavsiyeNo: 117146
Büşra Hanım ile arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım ve gerçekten çok memnun kaldım. Kendisi çok cana yakın ve güler yüzlü birisi; seans esnasında kendimi rahatça ifade edebildim. İşim ve ilişkilerimle ilgili çok stresliydim ve sorunlar yaşıyordum. Önceden anti-depresan ilaçları kullanıyordum fakat tam olarak sorunlarıma çare olmuyordu. Özellikle uyku sorunları yaşıyordum ve hayat kalitemi gerçekten çok olumsuz etkiliyordu. Daha önce psikiyatriste gitmiştim ama yeteri kadar ilgilenmiyorlardı ve sadece ilaç yazıp eve yolluyorlardı. İlk defa Büşra Hanım gerçekten dertlerimi dinledi ve benimle ilgilendi. Uzun zamandır aşılamaz gibi gördüğüm problemlerimi aşmamı sağladı. Keşke daha önce ulaşsaymışım kendisine. Artık daha kendime güveniyorum, daha hayatla barışığım. Destek almak isteyenlere tereddüt etmeden tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Müslim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Şubat.2019
TavsiyeNo: 108371
Psikolog olarak hizmet aldığımız Büşra Eryiğit bizim hayatımızı değiştirdi.Nasıl derseniz ,uzun amandır oğlumuzda olan bir rahatsızlığın teşhisini koyarak .Daha önce başvurduğumuz üniversite ve özel psikologlar bu konuda bize yardımcı olamadılar hiç bir sorun olmadığını çocuğun gelişiminin normal seyrinde olduğunu söylediler .Fakat biz öyle olduğunu düşünmüyorduk ,çünkü öğrenme zorluğu çekiyordu. Biraz ara verip iyi bir psikolog aradık .Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Büşra hanımla tanıştık, ilk görüşmemizde oğlumuzun rahatsızlığını yapmış olduğu tetkiklerle testlerle buldu ve bize bir yol haritası çizdi, şimdi hastalıkla (disleksia) nasıl mücadele edeceğimizi biliyoruz .Kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum .Uzun zamandır aradığımız psikoloğu bulmanın sevinciyle bu sayfayı buldum ve buradan da teşekkür etmek istedim .Yani bizi anlıyor musunuz bilmiyorum ama insanın evladı her şeyi .Tekrar teşekkürler Büşra Eryiğit iyi ki varsın .Buradan herkese tavsiye ederim hangi psikolojik rahatsızlığınız varsa hiç çekinmeden başvurabileceğiniz bir insan ,bu fırsatı verdiği için de tavsiye ediyorum.com adresine de teşekkürler ..
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Tuna Mah. Karşıyaka,
İzmir
Psk.Büşra ERYİĞİT internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 683 30 61
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İzmir Ekonomi Üniversitesi - Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2016
(7 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.Büşra ERYİĞİT Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Büşra ERYİĞİT Mesleki Videolar Videoları
-

14:54
Top