2007'den Bugüne 81,088 Tavsiye, 25,795 Uzman ve 18,057 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Psk.Dnş.Gülşah ALCAN ÇAPRAZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarGülşah ALCAN ÇAPRAZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Tülay ŞİRANUN MACİT
Tülay hanım ile 2014-2016 Rorschach ve Projektif Testler Eğitimi grubundan tanışıyoruz. Zorlu bir eğitim sürecini başarıyla tamamlayan ve bu eğitimden...

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Makaleleri Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Özgeçmişi
1989 Rize doğumluyum. ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerimi yurt dışında tamamladıktan sonra 2007-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi PDR bölümünden mezun oldum. mezuniyetimin ardından özel bir okulda çalışmaya başladım. 5 yıl 2 farklı okulda pskikolojik danışmanlık görevimi yerine getirdikten sonra 1 seneye yakın özel bir merkezde danışmanlık hizmeti verdim. 2016 senesinde yurt dışına çıktığım için Türkiye deki danışmanlık hizmetlerime bir süreliğine ara verdim. 2017 yılında ülkeye geri döndüğümde bebeğimin doğumuna kadar bireysel olarak danışan görmeye devam ettim. Bir buçuk yaşında bir bebeğim var. Şimdi ise yeni açtığımız merkezimizde alanında uzman meslektaşlarımla birlikte danışan kabul etmekteyiz.

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ Tavsiye Yazıları Gülşah ALCAN ÇAPRAZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Şeyma E.Ö. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.180.YD

06-07-2019
 TavsiyeNo: 110443
kendisiyle tanışmamız mesleğe ilk başladığımız yıllarda oldu. Bana kattıkları saymakla bitmez. Son derece özverili, düzenli, profesyonel, sistematik çalışır. Kendini geliştirmek adına alanındaki yeni çalışma ve eğitimlerin her daim takipçisi ve katılımcısı olmuştur. Yeni bir eğitim yada çalışma çıkmışsa ve onun ilgilendiği alana giriyorsa hemen ajandasında yapılacaklar listesinde yerini alır.İşinde son derece azimli, hırslı ve planlıdır. Etik kurallar ve sınırlar konusunda çok hassastır. Çocuklarla iletişimi çok iyidir. Ebeveynlerle görüşmesinde profesyonel ve yalın bir dil kullanır. Samimi ve güleryüzlüdür. Çalışma arkadaşlarını özen ve titizlikle seçer. Kendisini ve yeni açmış olduğu yalın danışmanlık merkezini kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisi ve ekibi son derece özverili, ilgili , güleryüzlü ve alanında yetkin kişilerdir.
     3 Beğeni    

 Psk.Dnş.Tülay ŞİRANUN MACİT
İstanbul - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-06-2019
 TavsiyeNo: 110351
Gülşah Alcan ÇAPRAZ hanımı 2014-2016 yılları arasında Rorscach ve projektif testler egitimini alırken tanıma fırsatım oldu. Aynı grupta eğitim aldık, bu uzun eğitim süreci içinde Gülşah Hanım'ın mesleğine olan sevgisi,ilgisi,kendini alanda geliştirmek isteği ve bu alandaki çaba ve çalışmalarını yakinen gördüm. İstanbul üniversitesi gibi köklü bir kurumun Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olan Gülşah hanım yıllardır alanda çalışmalarını devam ettirmiş ve sürekli olarak mesleğini daha iyi yapabilmek için eğitimler almıştır. Beraber aldığımız uzun süreli eğitimden sonra da eğitimler vasıtasıyla görüşmelere devam ettiğimiz Gülşah hanım ozverisi ve güleryüzlülüğüyle de ayrıca tercih edilecek bir danışmandır. Gülşah hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum,gerekli ve yeterli ilgi,alaka ve ozveriyi yakinen göreceksiniz.
     3 Beğeni    

 Hatice MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.228.251.YYB

23-03-2019
 TavsiyeNo: 108936
Kendisi güler yüzlü,samimi ve işini seven birisidir.Oğlum 3 yaşına gelmesine rağmen henüz cümle kuramıyordu.O dönem biz çok telaşlanmıştık.Çevremizdeki değişik Kişiler tarafından zihinsel problemleri olabileceği ima ediliyordu.Gülşah hanım o dönem oğlumla çok ilgilendi.Yaptığı test ve gözlemleri sonucunda bizi bilgilendirdi ve çok rahatlattı.Onun doğru yönlendirmeleri sayesinde oğluma sadece gecikmiş konuşma ve fonolojik bozukluk teşhisi konuldu.Konuşma terapisi aldık.4 ay gibi kısa sürede hiç cümle kuramayan oğlum ciddi anlamda konuşma başladı. Kendisi hala çocuklarımla ilgili bir durum olduğunda fikirlerine güvenerek danıştığım kişidir.
     3 Beğeni    

 Hicran TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.241.210.ZYF

23-03-2019
 TavsiyeNo: 108935
Merhabalar... zaman zaman çocuklarımızda yaşadığımız sıkıntılarda,özellikle kızımda içe kapanıklık dışarı ile kolay iletişime geçememe gibi bir takım sıkıntıları aşmak için ihtiyacımız olan profesyonel desteğini aldığımız psikolojik danışmanımız Gülşah hanımın, özellikle cocuklar ile iletişimi, yönlendirmeleri ve aldığımız destek konusunda oldukça olumlu sonuçlar aldık.. Güleryüzü, sabırla dinlemesi ve ihtiyacımız olan anda kendisine ulaşabildiğimiz için çok teşekkür ederiz.
     4 Beğeni    

 Merve y. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.55.50.YCL

12-03-2019
 TavsiyeNo: 108740
"Kul sıkışmayınca hızır yetişmez" demiş atalarımız. İşte bende tam o sırada kendimi bunalmış sıkışmış çözüm yolunu nasıl bulsam diye arayış içindeyken tanıdım Gülşah Hanım'ı. Kendisi ile ilk görüşmemizde üzerindeki rahatlık sakinlik profesyonellik o anda etki etmişti. 1.5 yaşındaki kızımın hırçın çevresine zarar verici davranışları üzerinde çalıştık. Ve çok kısa bi zaman diliminde etkisini gösterdi ve çok şükür eski davranışlarımdan eser kalmadı. Kendisini iyiki tanımışım. Çünkü hayatımızda böylesi sevecen ,iyi kalpli, işinde uzman,sizi rahatlatan,çözüme ulaştıran kişileri bırakmamak onlar destek olmak lazım. İyiki tanımışım.çok teşk. Ederim bütün emekleriniz için...
     4 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yalın Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık
Gültepe Mahallesi Hacıoğlu Caddesi, No:82 Küçükçekmece
İstanbul  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(552) 475 65 75  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2011
(8 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı


Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ Mesleki Videolar Videoları
-


12:15
Top