2007'den Bugüne 83,574 Tavsiye, 26,251 Uzman ve 18,642 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Gülşah ALCAN ÇAPRAZ
Psikolojik Danışman - İstanbul

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

5

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Psk.Dnş.Tülay ŞİRANUN MACİT
Tülay hanım ile 2014-2016 Rorschach ve Projektif Testler Eğitimi grubundan tanışıyoruz. Zorlu bir eğitim sürecini başarıyla tamamlayan ve bu eğitimden...

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Yalın Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık
Gültepe Mahallesi Hacıoğlu Caddesi, No:82 Küçükçekmece
İstanbul
Telefon 1 :
0(552) 475 65 75
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel facebook hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2011 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Gülşah ALCAN ÇAPRAZ Özgeçmis CV Psk.Dnş.Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Özgeçmişi
1989 Rize doğumluyum. ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerimi yurt dışında tamamladıktan sonra 2007-2011 yılları arasında İstanbul Üniversitesi PDR bölümünden mezun oldum. mezuniyetimin ardından özel bir okulda çalışmaya başladım. 5 yıl 2 farklı okulda pskikolojik danışmanlık görevimi yerine getirdikten sonra 1 seneye yakın özel bir merkezde danışmanlık hizmeti verdim. 2016 senesinde yurt dışına çıktığım için Türkiye deki danışmanlık hizmetlerime bir süreliğine ara verdim. 2017 yılında ülkeye geri döndüğümde bebeğimin doğumuna kadar bireysel olarak danışan görmeye devam ettim. Bir buçuk yaşında bir bebeğim var. Şimdi ise yeni açtığımız merkezimizde alanında uzman meslektaşlarımla birlikte danışan kabul etmekteyiz.

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Makaleleri Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Şeyma E.Ö.
6.Temmuz.2019
TavsiyeNo: 110443
kendisiyle tanışmamız mesleğe ilk başladığımız yıllarda oldu. Bana kattıkları saymakla bitmez. Son derece özverili, düzenli, profesyonel, sistematik çalışır. Kendini geliştirmek adına alanındaki yeni çalışma ve eğitimlerin her daim takipçisi ve katılımcısı olmuştur. Yeni bir eğitim yada çalışma çıkmışsa ve onun ilgilendiği alana giriyorsa hemen ajandasında yapılacaklar listesinde yerini alır.İşinde son derece azimli, hırslı ve planlıdır. Etik kurallar ve sınırlar konusunda çok hassastır. Çocuklarla iletişimi çok iyidir. Ebeveynlerle görüşmesinde profesyonel ve yalın bir dil kullanır. Samimi ve güleryüzlüdür. Çalışma arkadaşlarını özen ve titizlikle seçer. Kendisini ve yeni açmış olduğu yalın danışmanlık merkezini kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisi ve ekibi son derece özverili, ilgili , güleryüzlü ve alanında yetkin kişilerdir.
     3 Beğeni    
Tülay ŞİRANUN MACİT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
28.Haziran.2019
TavsiyeNo: 110351
Gülşah Alcan ÇAPRAZ hanımı 2014-2016 yılları arasında Rorscach ve projektif testler egitimini alırken tanıma fırsatım oldu. Aynı grupta eğitim aldık, bu uzun eğitim süreci içinde Gülşah Hanım'ın mesleğine olan sevgisi,ilgisi,kendini alanda geliştirmek isteği ve bu alandaki çaba ve çalışmalarını yakinen gördüm. İstanbul üniversitesi gibi köklü bir kurumun Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümünden mezun olan Gülşah hanım yıllardır alanda çalışmalarını devam ettirmiş ve sürekli olarak mesleğini daha iyi yapabilmek için eğitimler almıştır. Beraber aldığımız uzun süreli eğitimden sonra da eğitimler vasıtasıyla görüşmelere devam ettiğimiz Gülşah hanım ozverisi ve güleryüzlülüğüyle de ayrıca tercih edilecek bir danışmandır. Gülşah hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum,gerekli ve yeterli ilgi,alaka ve ozveriyi yakinen göreceksiniz.
     3 Beğeni    
Hatice MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2019
TavsiyeNo: 108936
Kendisi güler yüzlü,samimi ve işini seven birisidir.Oğlum 3 yaşına gelmesine rağmen henüz cümle kuramıyordu.O dönem biz çok telaşlanmıştık.Çevremizdeki değişik Kişiler tarafından zihinsel problemleri olabileceği ima ediliyordu.Gülşah hanım o dönem oğlumla çok ilgilendi.Yaptığı test ve gözlemleri sonucunda bizi bilgilendirdi ve çok rahatlattı.Onun doğru yönlendirmeleri sayesinde oğluma sadece gecikmiş konuşma ve fonolojik bozukluk teşhisi konuldu.Konuşma terapisi aldık.4 ay gibi kısa sürede hiç cümle kuramayan oğlum ciddi anlamda konuşma başladı. Kendisi hala çocuklarımla ilgili bir durum olduğunda fikirlerine güvenerek danıştığım kişidir.
     3 Beğeni    
Hicran TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2019
TavsiyeNo: 108935
Merhabalar... zaman zaman çocuklarımızda yaşadığımız sıkıntılarda,özellikle kızımda içe kapanıklık dışarı ile kolay iletişime geçememe gibi bir takım sıkıntıları aşmak için ihtiyacımız olan profesyonel desteğini aldığımız psikolojik danışmanımız Gülşah hanımın, özellikle cocuklar ile iletişimi, yönlendirmeleri ve aldığımız destek konusunda oldukça olumlu sonuçlar aldık.. Güleryüzü, sabırla dinlemesi ve ihtiyacımız olan anda kendisine ulaşabildiğimiz için çok teşekkür ederiz.
     4 Beğeni    
Merve Y.
12.Mart.2019
TavsiyeNo: 108740
"Kul sıkışmayınca hızır yetişmez" demiş atalarımız. İşte bende tam o sırada kendimi bunalmış sıkışmış çözüm yolunu nasıl bulsam diye arayış içindeyken tanıdım Gülşah Hanım'ı. Kendisi ile ilk görüşmemizde üzerindeki rahatlık sakinlik profesyonellik o anda etki etmişti. 1.5 yaşındaki kızımın hırçın çevresine zarar verici davranışları üzerinde çalıştık. Ve çok kısa bi zaman diliminde etkisini gösterdi ve çok şükür eski davranışlarımdan eser kalmadı. Kendisini iyiki tanımışım. Çünkü hayatımızda böylesi sevecen ,iyi kalpli, işinde uzman,sizi rahatlatan,çözüme ulaştıran kişileri bırakmamak onlar destek olmak lazım. İyiki tanımışım.çok teşk. Ederim bütün emekleriniz için...
     4 Beğeni    

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Gülşah ALCAN ÇAPRAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Tülay ŞİRANUN MACİT
Psk.Dnş.Tülay ŞİRANUN MACİT
Tülay hanım ile 2014-2016 Rorschach ve Projektif Testler Eğitimi grubundan tanışıyoruz. Zorlu bir eğitim sürecini başarıyla tamamlayan ve bu eğitimden...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yalın Psikoloji Eğitim ve Danışmanlık
Gültepe Mahallesi Hacıoğlu Caddesi, No:82 Küçükçekmece
İstanbul
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 475 65 75
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2011
(9 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabı

Psk.Dnş.Gülşah ALCAN ÇAPRAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Gülşah ALCAN ÇAPRAZ Mesleki Videolar Videoları
-

08:51
Top