2007'den Bugüne 85,985 Tavsiye, 26,773 Uzman ve 19,105 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!İmran EMİR
Psikolog - Kayseri

İmran EMİR Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İmran EMİR Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

İmran EMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar İmran EMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Hoşgeldiniz...
İmran EMİR'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Kamu Kurumu
Kayseri
Telefon 1 :
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1982 (39 yaşında)
Doğum Yeri : Elazığ
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi/Psikoloji Bölümü (2006 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
İmran EMİR Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Aile Danışmanlığı
Çift Terapisi
Öğrenci Koçluğu
Bireysel Terapi

İmran EMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Psk.Uğur TOSUN
2.Nisan.2020
TavsiyeNo: 114307
İmran hanım meslek etiğine son derece dikkat eden, insan hayatına değer veren, bireylerin yaşadıkları en ufak ayrıntıları bile önemseyebilen çok hassas, titiz bir psikologtur. Mesleki donanımı ve tecrübesi ile danışanlarının sorunları ile baş edebilmeleri konusunda çok büyük bir profesyoneldir. İmran hanım yeniliklere açık, sürekli olarak kendisini geliştirmeye çalışan, araştıran, yorumlayan bir psikologtur. Danışanların hiç çekinmeden, herhangi bir kaygı hissetmeden İmran hanımdan yardım almalarını tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Semih
21.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113773
İmran hoca kadar konusuna hakim uzman,işine saygılı,profesyonel biri yoktur.mesleki konudaki bilgisi Türkiyede ilk 5 uzman arasındadır.ergenlik çağındaki kızımın okuluyla alakalı yaşadığımız davranışsal problemlerin çözümde bize inanılmaz yardımcı oldu.sorunları başından atmaya çalışan okul idaresiyle birebir görüşüp çocuğun hakkını çok iyi muhafaza edip çocuğu da rencide etmeden problemi çözdü.çocuğumun da tekrar okulu sevip derslerinde başarılı olmasını sağladı.Allah İmran hocamdan razı olsun.Allahın sevdiği kullarmışız ki karşımıza çıkardı sizi.Herkesin gönül rahatlığıyla güvenebileceği bir uzman.Şiddetle tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Kaan K
16.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113657
İmran hanım mesleğine aşık, yılların tecrübesi bir psikologdur. Karşısındakini çok iyi dinleyerek sorduğu detay sorularla sorunu tespit etme ve çözüme en kısa sürede gidebilen, idealist, gerçekçi, güvenilir bir psikologdur. Görüşmeden sonra ( iyiki bu görüşmeyi yapmışım) dedirtebilen, mesleğindeki profosyonelliği hissettirebilen, verdiği güven duygusuyla tavsiyelerini önemsettirebilen hocama teşekkür eder herkese canı gönülden görüşmeleri için tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Ahmet HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113652
Merhaba. Şahsen tanıdığımdan dolayı yazmak istedim. İmran hanım, güvenebileceğiniz, rahatça konuşabileceğiniz ve sizin için doğru bir profesyonel terapist olacaktır. Uzun yıllardır çok fazla kişi ile görüşmüş ve çok fazla farklı konu ile yüzleşmiştir. Bu da tecrübe, bakış açısı ve analitik bakış yetisi ile ne yapılması gerektiği konusunda sonuca en doğru şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Önyargılara basmakalıp inanışlara ya da peşin hükümlü görüşlere sahip olmadan farklı ya da yabancı olan yeni fikirlere ve yeni şeylere açık olacağından eminim. Saygılarımla.
     6 Beğeni    
Veli KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113651
Ben İmran hanım ile şirketimizin eğitim programı kapsamında tesadüfen tanıştım. Son derece pozitif , branşına hakim ,anlattığı anlaşılan ve dinlemesi son derece eğlenceli olan bir eğitmendir.Tesasüfen tanıştık ama bu tanışma neticesinde yıllık eğitim planlarımıza İmran hanımı iç anadolu için ekledik.Kendisinden ve vermiş olduğu eğitiminden son derece memnunuz. Öyle görünüyor ki ben ve ekibim uzun süre İmran hanımı dinlemeye ve tavsiyelerini uygulamaya devam edeceğiz.POZİTİF , IŞİNI SEVEN ,ENERJİ DOLU 😊
     4 Beğeni    
Hüseyin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
15.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113650
İmran hanımla iş konusu ile tanıştım (benim yapmış olduğum meslek ile ilgili) daha sonrasında psikolog olduğunu öğrendim,öncelikle gerçekten fevkalade bir insan çok sakin ve karşıdaki insanı da sakinleştiren bi yapısı var ,ve mesleki olarak yapmış olduğu işte çok başarılı olduğunu düşünüyorum,çünkü kendimi çok kötü hissettiğim bi an aradım ve kafamdaki soru işaretlerini kaldırdı söylemleri ve tavsiyeleri gerçekten çok doğru ve yerindeydi burdan da tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kamu Kurumu
Kayseri
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 277 83 02
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(39 yaşında)
Doğum Yeri
Elazığ
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi/Psikoloji Bölümü
Mezuniyet Yılı
2006
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel instagram hesabı

Psk.İmran EMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

İmran EMİR Mesleki Videolar Videoları
-

10:41
Top