2007'den Bugüne 92,309 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,978 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL'ün İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi-Psikoloji (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi-Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kullandığı Terapi Yöntemleri;

-Bilişsel Davranışçı Terapi -Emel Stroup
-EMDR 1. Düzey Eğitimi -Davranış Bilimleri Enstitüsü
-Deneyimsel Oyun Terapisi-Nilüfer Devecigil
-Okul ve Öğrenme Sorunlarını Tanıma ve Müdahale Geliştirebilme Eğitimi- Arkabahce Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Dinamik Terapi Temel Eğitimi-Doğan Şahin

Uyguladığı test ve ölçekler:

Denver II Gelişimsel Tarama Testi eğitimi
Metropolitan Okul Olgunluğu Testi
AGTE Ankara Gelişim Tarama Envanteri
WISC-R zeka testi
Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi
Peabody Resim Kelime Eşleştirme

Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL Özgeçmis CV Uzm.Psk.Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL'ün Özgeçmişi
2011 yılında Psikoloji(İngilizce) Bölümü'nden mezun oldum.
Lisans öğrenimi süresince Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, Okmeydanı Darülaceze’de ve bazı özel kurumlarda Stajyer Psikolog olarak bulundum

Lisans eğitimi sırasında Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne bağlı Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi görmekte olan şizofreni hastaları ile birlikte bir yıl süren gönüllü sosyal sorumluluk projesine katıldım.

Lisansımı tamamladıktan sonra bir yıl süreyle bir özel eğitim kurumunda psikolog olarak çalıştım. Bu süreçte öğrenme güçlüğü olan çocuklara bireysel seans uyguladım ve aile bilinçlendirme/bilgilendirme seminerleri düzenledim.
...[Devamı...]

Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Fikret
29.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124794
Ben 13 yaşında ki oğlum için gittim ve tanıştım Betül Hanım'la. Güler yüzlü ve terapilerine ciddi anlamda önem veren bir psikolog. Gerçekten terapileri sayesinde oğlum daha iyi davranışlar sergilemeye başladı. Arkadaşları ve bizimle olan diyalog ve hareketlerinde bayağı düzelmeler oldu. Tekrar terapi almamız gerekirse veya başka biri almak isterse kesinlikle kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Teşekkürler bize vakit ayırdığınız için Sayın Betül Özgül Hanım....
     2 Beğeni    
Nazlıcan
28.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121882
Merhaba, gittiğim bir psikiyatristin önerisiyle Betül hanımla tanıştım. İlk seanslarda oldukça heyecanlıydım ve cümlelerimi toparlayamıyordum ancak Betül hanım neredeyse her seans söylediği sözlerle beni rahatlatıyordu. İlk seanslar sorunu bulmaya yönelik çalışmalar yaptık ve gayet başarılı oldu. Kendisinin izlediği yollar beni oldukça şaşırtıyor ve mutlu ediyordu. Olaylara farklı bakış açısı kazanmama yardımcı oldu. Tüm seanslarda oldukça ilgili davrandı dolayısıyla bu kendimi değerli hissettirdi ve özgüven kazandırdı. Eğer dışardan bakarsak ilk başladığım süreçten daha farklı bir insanım(iyi manada). Çoğu sorunumun çözüldüğünü düşünüyorum, kendimi daha iyi ifade edebiliyorum ve en önemlisi kendimi değerli hissediyorum. Ayni zamanda çalışanlarda oldukça güler yüzlü ve samimilerdi. Ben oldukça memnum kaldım ve tavsiye ediyorum. İYİ Kİ Betül hanımla tanışmışız :)
     2 Beğeni    
E. S.
19.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118594
Öncelikle terapiye ilk başladığımda ne kadar ağır bir ruh halinde olduğumu ve kendimden ne kadar nefret ettiğimi belirtmek isterim fakat Betül Hanım sayesinde kendimi biraz bile olsa sevebilmeyi fark edebildim. Terapi seanslarında her zaman kendisinden memnun kaldım çünkü hastalarına ve işine yeterince liyakat ve ilgi gösteren birisi. İnsanları iyi çözümleyebiliyor ve buna göre sonuçlar çıkarabiliyor, kişinin kendisini fark edebilmesini sağlayabiliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Tuba DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
26.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112885
Betül hanım la IBB Psikolojik Danışma Merkezi ne 4 yaşındaki kızımın bazı sorunları nedeniyle gittiğimizde tanıştık. Bizi çok iyi dinleyip, farkında olmadığımız aile içi dinamiklerimizi ve özellikle anne olarak benim durumumu farketmemi sağladı. Bize yol gösterdi, kızımla çok etkili seanslar yaptı ve hızlı bir gelişme sagladik. Açıkcası bu kadar kısa sürede ve bu kadar mükemmel bir iyiye gitme beklemiyordum. Psikologa gitme kararını iyi ki vermişiz ve ıyi ki Betül hanım la karşılaşmışız. Kızımın terapi süreci bitti ve ben kızımla yeniden bağ kurduğumu, hatta gerçek bir anne kız olduğumuzu hissediyorum. Kızımla birlikte ailedeki bütün bireyler terapi almış gibiyiz😊 Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
S.A
5.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112158
Betül hanımı 153 arayarak oğlum için randevu aldım o şekilde tanıdım . Bendeki ilk izlenimi işini ciddiyetle yaptığı yaklaşımından belliydi, benim 7 yaşında bir oğlum var okuldaki davranış bozukluğu ve kardeş kıskançlığı bunun haricinde görüşme aralarındaki oluşan her sorunumuzla ilgilendi ve mutlaka çözüme ulaştık birlikte oğlumun dışında bizlere doğru soruları sorarak göremediğimiz bir çok şeyi görmemizi sağladi sorunun asıl sebebini bulup bizlere yol gösterdi oğlum için gittim ama hepimize çok iyi geldi özellikle bana bir anne olarak çok çaresiz bir durumdaydım çok yardımcı oldu herşey için kendisine teşekkür ediyorum
     2 Beğeni    
Semih SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111236
Öncelikle güler yüzü ve dosthane yaklaşımının yanı sıra hicbir sorunumun cozulemez olmadığını bana gösteren ve keske çok daha önceleri terapistim olsaydı dediğim herşeyi rahatlıkla konuştuğum problemleri en ince ayrıntısına kadar dinleyip sonuca emin adımlarla ilerleyen sorunlarımın hiçbirini hafife almayıp teker teker hepsini dinlemesi ve tavsiyeden ziyade doğru soruları sorarak kendimi çok daha iyi anlamamı sağlayan işini severek yapan asla bırakmak istemediğim doktorum Betül Demirtaş Özgül.
     4 Beğeni    
Dilek ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Ağustos.2019
TavsiyeNo: 111201
Boşanmaya karar verdiğimde kıızımın bu süreci en az hasarla atlatması ve bana yardımcı olması için 153 den görüşme reandevusuyla tanıştık. Kızım çok ağlıyordu .kendine güvensiz.korkak.içine kapalı. Başkaları üzülmesin diye kendi üzülürdü. Şimdi okulda kendini savunmaya başladı Kızım her sefer koşarak geliyor kendine güveni arttı ve kendini ifade edebiliyor. Betül hanım ciddi.içten.işini iyi yapan bir dr herkes gönül rahatlığıyla gidebilir. PDM calışanları güler yüzlü çok tatlılar ve kibarlar.
     3 Beğeni    

Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL'ün Üye Oldugu Mesleki Kuruluslar Üye Oldugu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği
EMDR Derneği

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Fatih Üniversitesi-Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2011
(13 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi-Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2019 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Betül DEMİRTAŞ ÖZGÜL Mesleki Videolar Videoları
-

10:54
Top