2007'den Bugüne 82,017 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,206 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Mehmet Emin SARIKAYA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Klinik Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Uzm.Psk.Mehmet Emin SARIKAYA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Mehmet Emin SARIKAYA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Mehmet Emin SARIKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Ramazan YILMAZPsk.Dnş.Ramazan YILMAZ
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Ramazan Yılmaz'ı beraber katıldığımız Bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. Kendisi, psikoloji alanı...

Mehmet Emin SARIKAYA Özgeçmiş CV Uzm.Psk.Mehmet Emin SARIKAYA'nın Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 2011 yılında mezun oldum.
Üniversite öğrenimim süresince; çocuk, ergen ve gençlerle bireysel, mesleki ve grup rehberliği çalışmalarını yürütme ve çeşitli kurumlarda staj yapma imkanım oldu. Bunun yanı sıra yaz tatillerinde özel eğitim kurumlarında yetersizlikten etkilenmiş bireyler ve aileleriyle çalışmalar yürüttüm. ...[Devamı...]

Mehmet Emin SARIKAYA Tavsiye Yazıları Mehmet Emin SARIKAYA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Emel K.Ş. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.245.35.YJJ

03-12-2019
 TavsiyeNo: 112563
Bir süre aynı kurumda çalıştık, bir süre benim okulumda beraber proje yürüttük, sonrasında kendisine danışmanlık için öğrencilerimi de yönlendirdim. Zeka Testleri konusunda hakimiyeti ve bilgisi paha biçilemez profesyonellikte, ayrıca üstün yetenekli çocukla hakkında da kendisinden çok faydalandığı olmuştur. Yönlendirdiğim bir üstün öğrencim (özel yetenekli daha doğru bir tanımlama olacak) ailesiyle kendisinden uzun süre danışmanlık hizmeti almış ve çok memnun kaldığını ifade etmiştir. Yine kimlik bunalımı yaşayan bir öğrencimi kendisine yönlendirdiğimde öğrencideki olumlu değişimi ve Gelişimi görmek benim için çok mutluluk vericiydi. Öğrencilerimle Mehmet Emin Hocam liderliğinizde yürüttüğümüz İşimiz Gücümüz Kitaplar projesinde de bir çok etkinlik yaptık. Öğrencilerim için çok verimli bir süreçti. Çok okuyan bir klinik psikolog olmanın yanı şura yazdığı kitap “insanı anlamanın tarihi” de de, alanı ile ilgili konular hakkındaki deneyimi ve bilgisini ben kendi adıma bir daha beğendim.
     Beğenin    

 G.M (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.88.132.ZYW

24-11-2019
 TavsiyeNo: 112427
Klinik psikolog Mehmet Emin Bey alanında uzman, tecrübeli bir arkadaşımdır. Mesleğini seven, okuma, araştırma ve öğrenme merakıyla dolu entelektüel birisi. Karşısındakine insana güven veren, samimi bir yaklaşıma sahip. Bir terapistte olması gereken özellikleri kedinde barındırıyor. Oyun terapisinden, Bütüncül Psikoterapiye geniş bir yelpazede hizmet sunan Mehmet Emin Sarıkaya’nın yayınlanmış kitabıyla da yazarlığa devam etmektedir. Ayrıca zeka ve çocuk değerlendirme testinin de uygulayıcısıdır. Kendisini gönül rahatlığıyla öneriyorum.
     Beğenin    

Ramazan YILMAZ Fotoğraf  Psk.Dnş.Ramazan YILMAZ
Bursa - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

19-11-2019
 TavsiyeNo: 112346
mehmet emin bey alanına hakim,çalışkan ve her geçen gün kendisini daha da ileriye taşıyan bir psikolog. Psikolojik problemleriniz ile baş etmeniz konusunda size katkı sunacağına eminim.Hem yetişkinlerle hem de çocuklarla çalışmaktadır. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.Kendisi ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Mehmet Emin beyin ayrıca "insanı Anlama Tarihi" adlı kitabı mevcuttur.Psikoloji alanına ilgi duyan herkese kesinlikle tavsiye ederim.Yeni kitabını da dört gözle bekliyorum.
     Beğenin    

 M.B (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.161.ZZB

17-11-2019
 TavsiyeNo: 112328
Mehmet Emin Bey oldukça donanımlı, kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, terapi ve danışmanlık konusunda üst düzey eğitim alan bir psikologdur. İnsanı Anlamanın Tarihi adlı kitabının yazarıdır. Kendisiyle yaptığım sohbetler bilgi birikimimi artırıp aynı zamanda yaşadığımız olayların psikolojik tabanını anlamamı sağlamıştır. Profesyonelliğin yanında cana yakın bir kişiliği vardır. Görüşmelerinizden memnun kalacağınızdan eminim. Kendisine de başarılar dilerim.
     Beğenin    

 Hatice G.B. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.161.ZZB

17-11-2019
 TavsiyeNo: 112321
Bir süre aynı kurumda çalıştık. Mesleki olarak çıkmaza düştüğüm anda danışmak istediğim uzmanlardan birisidir. Mesleğine değer veren, gelişime açık, sadece kendisini geliştirmekle kalmayıp bilgi birikimini bizimle paylaşmak için emek vererek yararlanabileceğimiz bir kitap ortaya koyan değerli bir uzmandır. Yaptıkları ile yetinmeyip hep bir adım ilerisini hedefler. Çocuklarla nasıl iletişim kuracağını biliyor. İletişime kapalı olan, açamadığımız çocukları kısa sürede onunla oyun oynarken buluyorduk. Şu an aldığı bütüncül psikoterapi eğitimi ile birlikte daha birçok önemli işe imza atacağına inanıyorum. Tanıdığım tanımadığım herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     Beğenin    

 Ersel Kocaboz (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.141.LJ

16-11-2019
 TavsiyeNo: 112317
Lisans eğtiminde tanıştığım, üniversite sonrasi hem dostluğumu devam ettirdiģim, hem de akademik çalişmalarini takdirle takip ettigim bir isim Mehmet E. Sarıkaya. Tanıştığımız gunden beri insanı ve hayati anlama çabası hiç bitmedi. Yenilikliklere açık, ögrenmeye meraklı olan bu yapısı geçen zaman içerisinde psikoloji dünyasında önemli mesafeler katetmesini sağladı. Terapistlik becerileri uzun soluklu eğitimlerle gelisiyor elbette, ama bazi insanlar kisilik yapilari itibariyle de doğal yatkınliklari sebebiyle bu alanda daha şanslı oluyorlar, Emin de bunlardan bir tanesi. Ayrıca yazmış oldugu kitap, kendini ve insanı anlama çabasinda olan herkese içtenlikle tavsiye edebileceğim bir eser oldu. Psikoterapi alanında almış olduğu eğtimlerin yanı sıra, etik ve ilkeli duruşu, mesleğinin dışında günlük yaşamda dahi sergilediği empatik tarzı, entelektüel becerileriyle; umut ediyorum ki pek çok danışana iyi gelecek, onların hayatına geri dönüşü olmayan faydalar sunacaktır. Değerli dostuma çalışmalarında başarılar dilerken, danışanlarına da hayat yolculuğunda huzur, başarı ve farkındalık dolu günler dilerim. Ersel Kocaboz/ Uzm. Psikolojik Danışman
     Beğenin    

Mehmet Emin SARIKAYA'nın Kitap ve Yayınları Mehmet Emin SARIKAYA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
İNSANI ANLAMANIN TARİHİ, Kanon Kitap, 2018


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Nunu Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi
Bostancı Mah. Bağdat Cad. Umut Apt: No: 466/8 Kadıköy İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(543) 728 29 72  

Telefon 2 :
0(544) 283 36 53  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2011
(8 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Mehmet Emin SARIKAYA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Mehmet Emin SARIKAYA Mesleki Videolar Videoları
-


19:46
Top