2007'den Bugüne 88,440 Tavsiye, 27,376 Uzman ve 19,492 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mehmet Emin SARIKAYA
Klinik Psikolog - Balıkesir

Mehmet Emin SARIKAYA Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mehmet Emin SARIKAYA Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Mehmet Emin SARIKAYA'nın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehmet Emin SARIKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kenan TURANPsk.Dnş.Kenan TURAN
Değerli meslektaşım Kenan Turan'ın mesleki donanımı, bilgisi, olaylara getirdiği farklı yorumlar ve içtenliği ile bir terapistin taşıması gereken dona...
Ramazan YILMAZPsk.Dnş.Ramazan YILMAZ
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Ramazan Yılmaz'ı beraber katıldığımız Bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. Kendisi, psikoloji alanı...

Mehmet Emin SARIKAYA'nın İletişim Bilgileri
Psk.Mehmet Emin SARIKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :
(Psikiyatrist İlhan Ergörün Muayenehanesi)

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2011 Mezunu)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mehmet Emin SARIKAYA Özgeçmis CV Psk.Mehmet Emin SARIKAYA'nın Özgeçmişi
İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden 2011 yılında mezun oldum.
Üniversite öğrenimim süresince; çocuk, ergen ve gençlerle bireysel, mesleki ve grup rehberliği çalışmalarını yürütme ve çeşitli kurumlarda staj yapma imkanım oldu. Bunun yanı sıra yaz tatillerinde özel eğitim kurumlarında yetersizlikten etkilenmiş bireyler ve aileleriyle çalışmalar yürüttüm. ...[Devamı...]

Mehmet Emin SARIKAYA Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Safa Kürşat Güngör
YENİ19.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122122
Mehmet Emin abiyi uzun süredir tanıyorum kendisi alanında uzman ve uzmanlık alanını hakkıyla yapan bir insan bunu anlamanız için kendisi ile beş dakika konuşmanız sohbet etmeniz bile yeterli.Bana göre kendisinin en iyi özelliği her zaman pozitif güler yüzlü bir insan olması alacağınız hizmet anında her zaman size de bu şekilde yaklaşacağından eminim ayrıca hem uzmanlık alanında hem de psikoloji alanında kendini hep yenileyen bilgisini tazeleyen birisidir. Çalıştığı ortam ise gayet güzel rahat kendinizi iyi hissebileceginiz bir ortam.
     Beğenin    
Mevlüt
YENİ19.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122121
Mehmet Emin Bey ile bir tanıdığım aracılığıyla tanıştım. Kendisi ile görüşmeye başladığımız ilk andan itibaren ciddi bir anlamda yol aldığımı hissettim. Görüşmelerimiz son bulduğunda ise kendisini tanımadan önceki halimden çok uzak bir konumda olduğumu yakın çevrem başta olmak üzere birçok kişi tarafından fark edildiğini görmek ise beni çok mutlu etti Mehmet Emin Beyin bilgi ve tecrübelerini sizin önünüzü aydınlatmak için yolunuza tuttuğu ışıktan anlayabilirsiniz. Kendisini tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bana kattığı her şey için minnettarım.
     Beğenin    
Yiğithan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ16.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122084
kesinlikle tavsiye ediyorum, kendinizi keşfetmenizde, özeleştri yapmanızda yardımı dokunur. danışanlarına gayet ilgili ve samimi yaklaşan biridir. ben sorunlarımı çekinmeden aktarabilmiştim. yeniden terapi almaya ihtiyaç duyar mıyım bilmiyorum ama ihtiyacım olursa da mehmet bey’e danışmayı düşünüyorum.pandemi koşullarından dolayı yüzyüze bir terapi istemiyorsanız da terapiyi online bir şekilde halledebilirsiniz. kendisine de geri kalan çalışma hayatında başarılar diliyorum
     Beğenin    
G.Ç
15.Ekim.2020
TavsiyeNo: 116944
Mehmet Emin Bey alanında uzman ,çevresine fazlasıyla ışık veren bir kişidir.Alanındaki gelişmeleri yakından takip eden ve işini severek yapan ender değerlerimizden biridir. Mesleleğini çok iyi icra eden bir psikolog olduğuna bizzat tanığım. Bunun dışında mesleki bilgilerini paylaşma konusunda oldukça cömert bir meslektaşım olarak kendisinden çok fazla şey öğrendiğimi de belirtmek isterim. Gerek güler yüzü, gerek mesleki donanımı ve danışanlara yaklaşımı noktasında tereddüt etmeden tavsiye edebileceğim bir psikologtur.
     1 Beğeni    
Kenan TURAN Fotoğraf
Psk.Dnş.Kenan TURAN
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
12.Şubat.2020
TavsiyeNo: 113588
Mehmet Emin Bey ile psikoterapi eğitimi sürecimde tanıştım. Ayrıca yazmış olduğu İnsanı Anlamanın Tarihi adlı kitabı büyük bir keyifle okudum. Bu kitaptan zaman zaman faydalanmaya devam ediyorum Kendisi araştıran, sorgulayan, mevcut bilgisi ile yetinmeyen, kendisini keşfetmeye çalışan bir meslektaşım. Almış olduğu eğitimler ve kişisel gelişimi ile danışanlarına çok faydalı olacağına eminim. Vakalar üzerinde yapmış olduğu analizleri çok başarılı bulmaktayım. Kendisini tanımaktan mutluyum ve destek isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Selman Yetkin
21.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112804
Mehmet ile bütüncül psikoterapi eğitimi sürecinde tanıştım. Eğitimlerde yeterli donanımı ile çevresine faydalı olan biri. Ayrıca yazar olarak ta çok değerli bir eseri psikoloji literatürüne kazandırdı. Aldığı ve almaya devam ettiği eğitimlerle her geçen gün daha da ilerleyen bir meslek hayatı oluşturmaktadır. Çevresiyle kuvvetli ilişkiler kurabiliyor. Bilgi verip alma konusunda cömert davranması da önemli bir meziyet olduğunu düşünüyorum. İstanbul için faydalı bir psikolog.
     Beğenin    
Emel K.Ş.
3.Aralık.2019
TavsiyeNo: 112563
Bir süre aynı kurumda çalıştık, bir süre benim okulumda beraber proje yürüttük, sonrasında kendisine danışmanlık için öğrencilerimi de yönlendirdim. Zeka Testleri konusunda hakimiyeti ve bilgisi paha biçilemez profesyonellikte, ayrıca üstün yetenekli çocukla hakkında da kendisinden çok faydalandığı olmuştur. Yönlendirdiğim bir üstün öğrencim (özel yetenekli daha doğru bir tanımlama olacak) ailesiyle kendisinden uzun süre danışmanlık hizmeti almış ve çok memnun kaldığını ifade etmiştir. Yine kimlik bunalımı yaşayan bir öğrencimi kendisine yönlendirdiğimde öğrencideki olumlu değişimi ve Gelişimi görmek benim için çok mutluluk vericiydi. Öğrencilerimle Mehmet Emin Hocam liderliğinizde yürüttüğümüz İşimiz Gücümüz Kitaplar projesinde de bir çok etkinlik yaptık. Öğrencilerim için çok verimli bir süreçti. Çok okuyan bir klinik psikolog olmanın yanı şura yazdığı kitap “insanı anlamanın tarihi” de de, alanı ile ilgili konular hakkındaki deneyimi ve bilgisini ben kendi adıma bir daha beğendim.
     Beğenin    
G.M
24.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112427
Klinik psikolog Mehmet Emin Bey alanında uzman, tecrübeli bir arkadaşımdır. Mesleğini seven, okuma, araştırma ve öğrenme merakıyla dolu entelektüel birisi. Karşısındakine insana güven veren, samimi bir yaklaşıma sahip. Bir terapistte olması gereken özellikleri kedinde barındırıyor. Oyun terapisinden, Bütüncül Psikoterapiye geniş bir yelpazede hizmet sunan Mehmet Emin Sarıkaya’nın yayınlanmış kitabıyla da yazarlığa devam etmektedir. Ayrıca zeka ve çocuk değerlendirme testinin de uygulayıcısıdır. Kendisini gönül rahatlığıyla öneriyorum.
     Beğenin    
Ramazan YILMAZ Fotoğraf
Psk.Dnş.Ramazan YILMAZ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
19.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112346
mehmet emin bey alanına hakim,çalışkan ve her geçen gün kendisini daha da ileriye taşıyan bir psikolog. Psikolojik problemleriniz ile baş etmeniz konusunda size katkı sunacağına eminim.Hem yetişkinlerle hem de çocuklarla çalışmaktadır. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.Kendisi ile bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıştık. Mehmet Emin beyin ayrıca "insanı Anlama Tarihi" adlı kitabı mevcuttur.Psikoloji alanına ilgi duyan herkese kesinlikle tavsiye ederim.Yeni kitabını da dört gözle bekliyorum.
     1 Beğeni    
M.B
17.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112328
Mehmet Emin Bey oldukça donanımlı, kendisini sürekli geliştirmeye çalışan, terapi ve danışmanlık konusunda üst düzey eğitim alan bir psikologdur. İnsanı Anlamanın Tarihi adlı kitabının yazarıdır. Kendisiyle yaptığım sohbetler bilgi birikimimi artırıp aynı zamanda yaşadığımız olayların psikolojik tabanını anlamamı sağlamıştır. Profesyonelliğin yanında cana yakın bir kişiliği vardır. Görüşmelerinizden memnun kalacağınızdan eminim. Kendisine de başarılar dilerim.
     Beğenin    
Hatice G.B.
17.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112321
Bir süre aynı kurumda çalıştık. Mesleki olarak çıkmaza düştüğüm anda danışmak istediğim uzmanlardan birisidir. Mesleğine değer veren, gelişime açık, sadece kendisini geliştirmekle kalmayıp bilgi birikimini bizimle paylaşmak için emek vererek yararlanabileceğimiz bir kitap ortaya koyan değerli bir uzmandır. Yaptıkları ile yetinmeyip hep bir adım ilerisini hedefler. Çocuklarla nasıl iletişim kuracağını biliyor. İletişime kapalı olan, açamadığımız çocukları kısa sürede onunla oyun oynarken buluyorduk. Şu an aldığı bütüncül psikoterapi eğitimi ile birlikte daha birçok önemli işe imza atacağına inanıyorum. Tanıdığım tanımadığım herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Ersel Kocaboz
16.Kasım.2019
TavsiyeNo: 112317
Lisans eğtiminde tanıştığım, üniversite sonrasi hem dostluğumu devam ettirdiģim, hem de akademik çalişmalarini takdirle takip ettigim bir isim Mehmet E. Sarıkaya. Tanıştığımız gunden beri insanı ve hayati anlama çabası hiç bitmedi. Yenilikliklere açık, ögrenmeye meraklı olan bu yapısı geçen zaman içerisinde psikoloji dünyasında önemli mesafeler katetmesini sağladı. Terapistlik becerileri uzun soluklu eğitimlerle gelisiyor elbette, ama bazi insanlar kisilik yapilari itibariyle de doğal yatkınliklari sebebiyle bu alanda daha şanslı oluyorlar, Emin de bunlardan bir tanesi. Ayrıca yazmış oldugu kitap, kendini ve insanı anlama çabasinda olan herkese içtenlikle tavsiye edebileceğim bir eser oldu. Psikoterapi alanında almış olduğu eğtimlerin yanı sıra, etik ve ilkeli duruşu, mesleğinin dışında günlük yaşamda dahi sergilediği empatik tarzı, entelektüel becerileriyle; umut ediyorum ki pek çok danışana iyi gelecek, onların hayatına geri dönüşü olmayan faydalar sunacaktır. Değerli dostuma çalışmalarında başarılar dilerken, danışanlarına da hayat yolculuğunda huzur, başarı ve farkındalık dolu günler dilerim. Ersel Kocaboz/ Uzm. Psikolojik Danışman
     Beğenin    

Mehmet Emin SARIKAYA'nın Kitap ve Yayinlari Mehmet Emin SARIKAYA'nın Basılı Kitap ve Yayınları
İNSANI ANLAMANIN TARİHİ, Kanon Kitap, 2018

Mehmet Emin SARIKAYA'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mehmet Emin SARIKAYA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Kenan TURAN
Psk.Dnş.Kenan TURAN
Değerli meslektaşım Kenan Turan'ın mesleki donanımı, bilgisi, olaylara getirdiği farklı yorumlar ve içtenliği ile bir terapistin taşıması gereken dona...
Ramazan YILMAZ
Psk.Dnş.Ramazan YILMAZ
Değerli arkadaşım ve meslektaşım Ramazan Yılmaz'ı beraber katıldığımız Bütüncül psikoterapi eğitiminde tanıma fırsatı buldum. Kendisi, psikoloji alanı...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Mehmet Emin SARIKAYA internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 728 29 72
Telefon 2 :
0(266) 243 44 70  
(Psikiyatrist İlhan Ergörün Muayenehanesi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2011
(10 yıl önce)
Yüksek Lisans
İstanbul Esenyurt Üniversitesi, Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2016 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Mehmet Emin SARIKAYA Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Mehmet Emin SARIKAYA Mesleki Videolar Videoları
-

04:42
Top