2007'den Bugüne 82,795 Tavsiye, 26,159 Uzman ve 18,364 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

Merve ARI

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolojik Danışman

Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Psk.Dnş.Merve ARI isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMerve ARI'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Merve ARI'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Merve ARI Özgeçmiş CV Psk.Dnş.Merve ARI'nın Özgeçmişi
Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Özel bir kurumda Psikolojik Danışman olarak kariyerime başladıktan sonra alanında uzman ekip arkadaşlarımla Yöntem Danışmanlık Merkezi’ni kurduk.

*Dikkat Eksikliği
*Hiperaktivite
*Kaygı
*Stres
*Psikolojik Danışma
*Algılama Güçlüğü
*Ergen Danışmanlığı
*Öğrenme Bozukluğu
* Othmer Method

Merve ARI Tavsiye Yazıları Merve ARI için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Zeynep (Danışan)
 IP: 78.175.48.ZJ

10-10-2019
 TavsiyeNo: 111802
Merve abla ile üniversite sinavina hazırlandığım sene dikkat eksikliği, stres, kaygı gibi problemlerime çözüm bulmak ve yıl içerisindeki programım ile ilgili yardım alma arayışında iken tanıştım. Bir ya da iki seanstan sonra çoktan abla diyebileceğim bir samimiyete gelmiştik. Her görüşmede ilgi ile hem problemlerimi dinledi hem de sınava doğru çalışmam konusunda bana yardımcı oldu. Sınav senesinde insan kendini bu kadar çalışmam yeterli diye kandırdığı için bir dış sese ihtiyacı oluyor. Benim çabuk umutsuzluğa düşme problemimi de halletti. Kırılma noktalarimda yardımcı oldu. Şimdi hem karakterimde hem duygu ve hal durumumda hem de çalışma düzenimde geçen seneye göre farkı açık ve net bir şekilde görebiliyorum.
     2 Beğeni    

 Gamze (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.24.184.YJ

09-10-2019
 TavsiyeNo: 111790
Merve Hanım ile tanışmamız bir sosyal gönüllülük topluluğunda yaptığı duyuru ile gerçekleşti. Duyuruda sayılı kişiye ücretsiz danışmanlık yardımı yapacağını açıklamıştı. Ve ben o şanslı kişilerden biriydim. Daha ilk karşılaşmamızda bile sıcakkanlılığı ve güleryüzlülüğü sayesinde kendimi ona çok yakın hissetmiştim ki akabinde yaptığımız 12 seans boyunca anlattıkça anlattım tüm hayatımı, duygularımı, içimde kalmışlıkları, pişmanlıkları, hayallerimi.... Dinlerken öyle dostaneydi ki duygularıma dokunup neler hissettiğimi onun da hissettiğini görebiliyordum. Öte yandan onunla konuştukça kendimin daha çok farkına varmaya başlamıştım. Tabi Merve Hanım da yaptığı tespitler ile zaman yönetimi ve stress yönetimi konularındaki eksikliklerimin farkına vardı. Beni hiç sıkmayacak tam tersine psikolojik rahatlama getiren haftalık programlara tabi tuttu. Ondan öğrendiğim zaman yönetimi programı yapmayı hala uyguluyor ve faydalanıyorum. Hayatıma çok olumlu bir katkı sağladığını düşünüyorum. Ayrıca danışanları ile iletişimde kalan duyarlı kadın. Hala iletişimde olabilmek bana çok iyi hissettiriyor kendisine tüm yardımları için teşekkür ederim. Çok başarılı, yardımsever, güleryüzlü, canayakın bir hanım.
     2 Beğeni    

 Cansu (Danışan)
 IP: 5.177.183.LJ

09-10-2019
 TavsiyeNo: 111780
Merve hanım ile yaklaşık 20 seans geçirdik. İlk seansımıza çok ürkek bir halde gittiğimi hatırlıyorum. Ancak Merve hanım beni oldukça samimi bir şekilde karşıladı. Kendisinin ilk seansta benden tek bir ricası oldu. Ne olursa olsun ona karşı asla yalan söylemememi istedi. Ardından seanslarımız başladı. Ben seanslarda Merve hanıma karşı dürüst olarak olayları anlattım. Seanstan çıkar çıkmaz bir sonraki seansı beklemeye başladım. Hayatımda olan şeyleri yargılamadan ve farkındalık oluşturacak şekilde beni dinledi. Seanslar sırasında samimiyet ve resmiyet arasındaki dengeyi profesyonellikle korudu. Birlikte çok yol kat ettik. 20 seansın sonunda ilk seanstan oldukça farklı bambaşka bir ben olmuştum. Hayatıma dokundu ve içimdeki değeri ortaya çıkarmamda çok büyük etkisi oldu. Hayatıma dokunduğu için, böyle değerli bir danışmanla ile tanıştığım çok mutluyum. Herkese tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Yöntem Danışmanlık Merkezi
Altay Mah. 1408.Cad 37/79 Eryaman
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(542) 378 95 95  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Gazi Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2018
Hızlı Mesaj Araçları
-


Merve ARI'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Merve ARI Mesleki Videolar Videoları
-


14:25
Top