2007'den Bugüne 91,479 Tavsiye, 28,077 Uzman ve 19,893 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Hatice Kübra GEÇER
Psikolojik Danışman - Ankara
Aile Danışmanı

Hatice Kübra GEÇER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hatice Kübra GEÇER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

4
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hatice Kübra GEÇER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hatice Kübra GEÇER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Kendiniz için adım atın! Harekete geçin. Şimdi tam zamanı, kendini keşfet!
 
Hatice Kübra GEÇER'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hatice Kübra GEÇER Özgeçmis CV Psk.Dnş.Hatice Kübra GEÇER'in Özgeçmişi
*Başkent Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans programı mezunuyum.
*İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi ön lisans programına devam etmekteyim.
*Aile Danışmanıyım.
*Temel EFT
*İleri Düzey Cinsel Terapi Eğitimi
*Oyun terapisi
*Objektif Testler
*Resim analizi
*Özgül Öğrenme Güçlüğü Testleri ve Eğitim Uygulamaları
vb. pek çok alanımla ilgili eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım.


Projeler
*8.Eğitimde Yaratıcı Etkinlikler Öğrenci Çalıştayı’nda En İyi Poster 1.liği, Başkent Üniversitesi,8/04/2018.

Hatice Kübra GEÇER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hatice
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122192
Hatice Kübra hanımla dört aydır devam eden bir terapi sürecim var. Başladığım günden bu güne kadar güler yüzünü koşulsuz kabullenişi, desteği ve anlayışını hep hissettirmesi ile sohbeti bana çok iyi gelen biri. Kendimi tanımama sorularıma cevap bulmama önce kendimin, çevremin ve dolayısıyla hayatımın da olumlu anlamda değişmesini sağladığınız için çok teşekkür ederim. Olaylara farklı bakış açısını çok seviyorum, mesleki deneyimine ve bilgisine güvendiğim bir danışman.
     3 Beğeni    
Enes
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122188
Uzmandan kendim ve aile konularında destek aldım. Bana vermiş olduğu bilgiler benim aile sorunlarımda yardımcı oldu. Verdiği destek sayesinde çoğu şeyin farkına varıp hayatımda olumlu yönde değişikler yaşadım. Hayatıma önceden yaşamış olduğum olumsuzlukları geride bırakarak daha olumlu daha pozitif şekilde devam ettim. Almış olduğu eğitimler sonucunda kendini oldukça geliştirmiş ve bana çok katkısı oldu. Güleryüzlü ve samimi yaklaşımından dolayı kendimi anlatırken hiç çekinmedim. Herkese tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Beyza SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122178
Kübra hanım çok sıcakkanlı samimi ve enerjisi çok yüksek birisi ilk tanıştığımız andan itibaren hem mesleki donanımlığı hem duruşu hem güleryüzlülüğü ile insana güven veriyor. Acabalarla gittiğiniz o konforlu ofisten iyi ki cümleleriyle çıkmanız çok olası. Profesyonel ve alanında kendini geliştirmiş birisi. Seanslarda da verdiği emeği ve değeri sonuna kadar hissedeceğinize eminim.. Yaşamımda ihtiyaç duyduğum zihnimin bulandığı ve kalbimin daraldığı her durumda artık nereye gideceğimi biliyorum. herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
B.A
19.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 116071
Kübra Hanımla 3 Ocakta alacağım ilk seansta tanıştık.Çok samimi , işinde başarılı ve kendini oldukça geliştirmiş bir Danışman. Başlama sebebiniz ne olursa olsun her konuda büyük bir farkındalık kazanıyorsunuz. Kendimle ilgili detayları görebilmek çok güzel, olumlama seanslarından sonra olayları ve durumları değerlendirme şeklim değişti ve gerçekten yenilenmiş hissediyorum .Uzun zamandır benimle birlikte hayatıma güç katışını izlemekten gurur duyuyorum . Görünürde basit ama etkisi derin olumlama seansları bana hayatım boyunca sürdürmeye çalışacağım pek çok alışkanlık getirdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     7 Beğeni    
Havva
2.Ağustos.2020
TavsiyeNo: 115879
Hatice Kübra hanımla daha önceden tanışıklığım vardı, psikolojik yardım amaçlı ailevi konularda çalıştık. Aile danışmanlığı eğitimini ve oyun terapisini kullandık. Ailevi meselelerde aldığı eğitimleri kullanma biçimi ve konuya hakim olması beni çok etkiledi. Kendisiyle yaptığımız birkaç terapiden sonra hayatımın tümünde olumlu yönde değişiklikler oldu. Kendisini cesur, konuşkan, çözüme yönelik yaklaşımlarından dolayı kutluyorum. Herkese tavsiye ederim.
     9 Beğeni    
Bade
31.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115866
Selamlar, Kübra hanımdan bebeğimle ilgili konularda yardım aldım. Kendisi çok anlayışlı, donanımlı birisi. Bana karşı çok profesyonel şekilde yaklaştı. Kendisini alanıyla ilgili yetiştirdiği çok belli. Ayrıca diğer danışmanlardan da daha farklı seans yaptığını söyleyebilirim. Seans içerisinde pek çok farklı terapi tekniği uyguluyor. Bu teknikleri kullanırken de yetkin olduğunu hissettiriyor. Şuan kendisiyle eşimle ilgili konularda çalışmak istiyorum. Kendisini de herkese siddetle güvenle tavsiye ediyorum. Kesinlikle aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.
     8 Beğeni    
Yusuf T.
31.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115864
Hatice Kübra hanımdan okul yaşantım ile ilgili destek aldım. Özellikle okul ve akademik kaygılarım çok fazlaydı. Yapamayacağım korkusu taşıyordum. Ancak çalışmaya başladıktan sonra bu konularla ilgili hayatımda çözümler meydana geldi. Daha sonra aile yaşantım ile ilgili de yardım almaya başladım. Suan çalışmaya devam ediyoruz. Hayatımda büyük değişimler keyifle oluyor çok şükür.. Hatice Kübra hanım çok anlayışlı, profesyonel olduğunu hissettiriyor. On yargısız bi şekilde yaklaşıyor. Her şey için teşekkür ederim!!!
     8 Beğeni    
Semanur Ö.
25.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115765
Uzun zamanlar anksiyeteyle boğuştum. Bitti dediğim zamanlarda tekrarladı ve o zaman zarfında Kübra ile tanıştım. Beni can kulağıyla dinledi, ne anlattıysam hayatımdaki sonuçlarını söyledi. Kendimde fark etmediğim başarma duygusunu ortaya çıkardı. Nelerle baş ettiğimi, neler başardığımı gösterdi. Onun sayesinde ben bir bireyim, her şeyim mükemmel olmak zorunda değil, düştüysem kalkarım gibi kendime dönük sonuçlar çıkardım. Sizi can kulağıyla dinler, tavsiye verir, önyargıyla yaklaşmadan yardımcı olur. Kesinlikle tavsiye ediyorum, benlik duygunuzu geliştirmenize, özsaygınızın artmasına %100 destek olacaktır.
     10 Beğeni    
Begüm D.
21.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115685
Psikolojik Danışman Kübra hanımdan çok stresli olduğum ve olumsuz düşüncelerimden kurtulamadığım bir zamanda yardım aldım. Ne zaman ihtiyacım olduysa desteğini esirgemedi. Kendisi son derece ilgili, kişiyi asla yargılamayan daima yardım etmek amacıyla hizmet veren bir danışmandır. Pozitif, yüksek enerjisi ile beni dinledi, çözüm buldu ve beni yalnız hissettirmedi. Kendisine güvenebileceğiniz cana yakın bir danışman. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
     8 Beğeni    
Nil BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115650
Çok sıkkın ve kafamın karışık olduğu bir zamanda, tavsiye üzerine baş vurdum. Kendisi, samimi, güler yüzlü ve ilgili idi.Çok yakin davrandı.Beni dinledi.Makul ve mantikli bir şekilde düşünmemi sağlatarak ,bedeni ve ruhi olarak rahatlattı ,yol gösterdi. Gerçekten memnun kaldım.ilk seansta bile;Sırtımdaki,düşüncemdeki bircok yükü atmiş olarak ayrıldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra ona ihtiyaç duydukça başvurabileceğim birisi... "İnsanin her zaman bedeni hasta olmaz ,bazen ruhu da hastalanır". İyi ki varlar diye düşünüyorum.💗
     9 Beğeni    
Mehmet DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115644
Kübra hanımla ilk olarak iş dünyası ve para konularıyla ilgili destek almak için görüşmelere başladık. Bu alanlarla ilgili olarak sahip olduğum pek çok olumsuz düşüncelerimi fark etmemi sağladı. Daha sonra kendisinden fiziksel rahatsızlıklarımla ilgili destek aldım. Ve bana fiziksel rahatsızlıklarımın altında yatan psikolojik nedenleri bulmama ve anlamlandırmamda yardımcı oldu. Şimdi de kendisiyle birlikte aile yaşantım ile ilgili olarak çalışmalar yürütmeye devam edeceğiz. Gerçekten alanında yetkin, profesyonel ve diğerlerinden farklı olduğunu hissettiriyor. Kendisinden danışmanlık hizmeti aldığım için çok şanslı hissediyorum. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum..
     12 Beğeni    
Yasemin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115636
Hem ben hem kızım Kübra hanımın terapilerine katıldık.Kızım güçlü bir depresyonun içindeydi bende de kronik yorgunluk vardı.Terapiler kesinlikle yüzeysel değil, çok derinlemesine yapılıyor. Bebekliğime, çocukluğuma gidip sorunların ana kaynaklarını bulduk onlarla yüzleştim. Hayata, kendime, sorunlarıma bakış açım değişti. Herhangi bir sorunumda benim zannettiğimden çok farklı nedenler yatıyordu ve Kübra hanım bana bunları farkettirdi. Kızım da derin depresyonun derin kuyusundan onun terapileri ile kurtuldu. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Hayata yepyeni bir açıdan bakmanızı sağlayacak.
     12 Beğeni    
M.G.
18.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115635
Hatice Hanımla uzun zamandır tanışıklığımız var. Danışanlarından biri olarak onunla konuştuğumuz ve danıştığım konularda fikrini ve yol göstermesini istediğim pek çok alanda bana oldukça yardımcı oldu. Onunla bayağı yol katettik ve yüksek enerjisi ile sizi bulunduğunuz enerji seviyesinden daha yükseklere taşıyabilir. Ayrıca yaşı daha çok genç olmasına rağmen aynı yaşta olan pekçok meslektaşına göre kendini çok daha fazla geliştirmiş bir psikolojik danışman. Özellikle ikili ilişkilerdeki problemleriniz ve danışmak istediğiniz fikir almak istediğinizde Hatice hanım size tüm içtenliğiyle yardımcı olacaktır☺
     15 Beğeni    
Esma
18.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115632
Uzmanla kız kardeşim sayesinde tanıştım. Enerjisiyle kısa sürede güzel bir iletişim kurduk. Kendisi canayakın, anlayışlı ve eğlenceli biri. Yaşadığım sorunların kökeninde hangi olayların hangi kalıplaştırdığım düşüncelerin olduğunu farketmeme yardımcı oldu. Sorunların altında yatan sebepleri sıkılmadan tüm ayrıntılarıyla ele alışı beni gerçekten etkiledi. Sorgulayıcı ve eleştirel bir tavır içerisinde olmayışı rahat hissetmenizi sağlıyor. Bu güleryüzlü, tatlı danışmanı herkese tavsiye ediyorum.
     14 Beğeni    
Amine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115625
Harika bir danışman. Kendisi güvenilir, güler yüzlü, anlayışlı, özenli, işinin ehli olup.Sizi kendinizden daha iyi anlayan tasvir eden yolunuzu bulmaya yardımcı olan kaliteli bir kılavuz olup her zaman destekçiniz olur. Almış olduğu eğitimlerin yanında diğer danışmanlardan farkını her seferinde ortaya koyan sevgili kübra hanıma teşekkür ederim . Kendi özünüze dönmek için Kübra GEÇER. Kaybettiğiniz neşeniz ,özgüveninizin yerine gelmesi için doğru adres..
     14 Beğeni    
Safiye Ünlü
17.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115624
Uzmanımızla tanışıyorduk ama böyle bi araya gelme fırsatımız olmamıştı. Enerjinin gücüne bizim bir araya geliş sebebimize onunla yaşadıklarımdan aldığım seanslardan sonra yaşadığım tecrübe ve değişimden sonra inandım. Çok güzel şeyler oldu hayatımda onun emeğiyle bilgileriyle değişimi yaşadım bana çok fazla katkısı oldu. Gerçekten genç yaşına rağmen çok fazla bilgisi var ve çok güzel uyguluyor çok güzel kullanıyor. Ondan öğrendiğim çok fazla şey var. Uzmanımız hem arkadaş canlısı hem enerjik güleryüzlü samimi. Kendisini çok güzel yetiştirmiş bu alanda ve eğitmen olarak onun öğrencisi olmaya gönüllüyüm. Hayatının bundan sonraki döneminde de çok iyi yerlerde olacağından çok eminim.
     13 Beğeni    
H.K.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115620
2 yıllık ilişkim vardı, ilişkim tamamen bitti denilecek noktadaydı. Ailemle aramda gerginlikler, arkadaşlarımla aramda kötü olaylar yaşadım, tam umutsuzluğa düştüm derken Hatice Kübra hanımefendi ile karşılaştım kendisi çok sıcak kanlı ve işini çok iyi yapan eğlenceli, dinamik bir danışman. Kendisi ile tanışıp seanslar aldım, şuanda çok huzurluyum sorunlarımın kaynağını bulduk ve adımlar attım. Şuanda ilişkim devam ediyor ailemle, arkadaşlarımla mutlu ve huzurluyum. İçimdeki huzursuzluk tamamen kayboldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum!!!
     14 Beğeni    
Melike ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115595
Uzmandan çok memnun kaldım. Kendisinden arkadaşlık ilişkileri ve kendimle ilgili konularda yardım aldım. Arkadaşlarımla olan ilişkilerimde sürekli yaşadığım sorunları aslında korkularımdan kaynaklandığını ve korkularımı yenebileceğimi öğrendim. Kendimin farkına varmamı sağladı ve kendime değer vermem konusunda beni bilgilendirdi. Korkularımı yenerek yapamadığım şeyleri yapmaya başladım onun sayesinde. Kahvenin kokusundan bile hoşlanmazdım ama şu an keyifle içebiliyorum. Hayatta nelerin mümkün olabileceğini gördüm ve yaşıyorum. Yaşadıkça da ne kadar güzel şeyler öğrendiğimi görüyorum. Hepsi onun sayesinde. Tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum herkese.
     15 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Başkent Üniversitesi, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Hatice Kübra GEÇER Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Hatice Kübra GEÇER Mesleki Videolar Videoları
-

05:23
Top