2007'den Bugüne 92,543 Tavsiye, 28,255 Uzman ve 20,012 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Bedriye DAYANÇ
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi23 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

23

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bedriye DAYANÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Bedriye DAYANÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bedriye DAYANÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurseli ABAUzm.Psk.Nurseli ABA
Sevgili meslektaşım Nurseli Aba ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık.Kişiliği itibariyle güleryüzlü, sıcakkanlı bir yapıya sahiptir. Kendis...

 
Bedriye DAYANÇ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Yolu Nef 13 Zeytinburnu / İstanbul
Uzm.Psk.Bedriye DAYANÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi / Psikoloji (2017 Mezunu)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bedriye DAYANÇ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Bedriye DAYANÇ'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog Bedriye Dayanç, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında, üç sene boyunca Bezmialem Vakıf Üniversite Hastanesi Çocuk ve Yetişkin Psikiyatri servisinde çeşitli hasta gruplarıyla çalışmalar yürütmüştür. Gerekli çocuk ve yetişkin test bataryalarının uygulamasında bulunmuştur. Daha sonrasında yine Bezmialem Vakıf Üniversite Hastanesi Nöroloji servisinde Alzheimer ve Parkinson hasta grubu ve hasta yakınları ile çalışmalarına devam etmiş, araştırma asistanı olarak görev almıştır. Burada Hasta Yakını Destek Polikliniklerinde seminerler vermiş ve hastaların nöropsikolojik test bataryalarının uygulamasında bulunmuştur. Ardından özel bir klinikte psikiyatristin yanında çalışmalarını sürdürmüştür.
...[Devamı...]

Bedriye DAYANÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125565
Selamlar , Bedriye hocamla iyi ki yollarımız kesişmiş . İnsanın psikoloğunun ne kadar önemli olduğunu bir iki deneyimden sonra Bedriye hocayla tanıştıktan sonra anlamış bulundum . Sesinde bile huzur var, bana çok iyi geldi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim . İşinin ehli olması ve karşı tarafı verdiği güven ilerleme katetmemde en büyük etken . 6 aydan uzun zamandır danışanıyım en kötü zamanımda ve iyileşmeye dair inancım çok zayıfken tanıştım . Şimdi bendeki farkı etrafımdaki herkes söylüyor . En önemlisi kendim fark ediyorum . İyi ki varsınız hocam 🙏
     1 Beğeni    
M.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124516
Bedriye Hanıma internetten ulaştım. Panik atak sikayeti üzerine Emdr tedavisiyle ilemekteyiz. Şimdiye kadar olan seanslarimda oldukca fayda gördüm. Kendisi işinde oldukça profesyonel ve deneyimlidir. Bana çok yardımcı oldu. Özellikle iş ve sosyal yaşamımda panik atağım beni çok etkilemesine rağmen seanslarla beraber kaçınma davranışlarımı sonlandırdım. Ve her seansa geldiğimde seans sonunda kendimi cok daha iyi hissederek odadan ayrıldım. Terapi süreci sadece panik atak konusunda değil bircok konuda bana destek sağladı. Özellikle kendi hayatımdaki ikili iliskilerimde seansların beni cok daha iyiye götürdüğünü gördüm. Kendisinden ben cok memnun kaldım sizlerde güvenerek gidebilirsiniz.
     1 Beğeni    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124485
Merhaba, Bedriye hanım benim ilk terapistimdir. Her ne kadar yorucu ve devam edemeyeceğim olarak düşündüğüm terapi sürecini devamlılık sağlamama sebep olmuştur. Kendisi profesyonelliği ile gözle görülür bir şekilde bana katkısı olmuştur. Sabrı ve anlayışı ile birlikte tüm bu süreçte hayatımda sihirli değnek etkisi yaratmıştır. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Bedriye hanımın sadece terapi odasında değil terapi dışında da verdiği kitaplar ve kendimi geliştirmem için tavsiye ettiği yöntemler beni daha ileriye taşımıştır. Sadece seans olarak bakmaması hayatınızda etki bırakmaktadır.
     Beğenin    
Gb
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124446
6 aydır seanslarımız devam etmekte. Çok faydasını görüyorum. Güvenerek psikolojik destek alabilirsiniz. Birçok konuda farkındalığımın artmasını sağladı. Yaptığım çoğu davranışın aslında çocukluk yıllarından geldiğini anlamamı sağladı. Karakterimi değiştirmek gibi bir derdi yok. Sadece davranışlarımın nedenlerini görmemi sağladı. Verdiğim tepkilerin nedenini gördükten sonra istersem o tepkiyi değiştirebileceğimi ya da o tepkiyi umursamamı sağlama yönünde ilerledik. Hala seanslarımız devam etmekte. Kişisel olarak kibar ve güven veren bir insan. Ben de bir tanıdık tavsiyesi ile gitmiştim. İlk başlarda zorlama ile gidiyordum. Ancak şimdi iyi ki gitmişim diyorum. Kendim için yaptığım büyük bir yatırım olarak görüyorum. Bilinçaltımı temizlemek adına çok iyi geldi.
     2 Beğeni    
H. Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124430
Bedriye hanım ile Mayıs ayında arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Hayatta herkesin sorunları oluyor ancak bunu kendi kendinize çözemediğiniz bir noktaya gelebiliyorsunuz. Böyle bir dönemde terapiye başlama kararı aldım ve kendim için çok doğru ve sağlıklı bir adım attığımı şimdi daha iyi anlıyorum. Bu sürece Bedriye hanımla başlamış olduğum için de şanslı hissediyorum. Bir çok konuda kendime dair farkındalık geliştirmemi sağladı. Bedriye hanımın rahatlatıcı yaklaşımı, uyguladığı yöntemler sizin kendinizi anlama yolculuğunuzda çok yardımcı olacaktır. Gönülden tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Kübra DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Nisan.2022
TavsiyeNo: 123498
Sayın terapistim Bedriye Dayanç ile 7 ay önce terapiye başladık. Aşırı derecede kaygı bozukluğum, geçmişte yaşama ve özgüven problemim vardı. İçimde sürekli düşünen bir ben, hiç susmayan iç sesimleydim. Terapi evet uzun bir yolculuk ama bu konuda Bedriye Hanım her aşamada o kadar destek oldu ki bana sanki yeniden nefes almaya, yaşamaya başladım. Terapistim bana sonsuz güven ve en içtenlikle destek verdiği için çok teşekkür ediyorum. Çevremden birkaç yakınımda benim değişimimden etkilenip tavsiyemle terapistime geldi. Size de gönül rahatlığıyla öneririm:)
     1 Beğeni    
Elif ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122249
Merhabalar, Bedriye Hanım ile altı ay önce bir uygulama üzerinden tanıştım. İlk seansa giderken inanılmaz tedirgindim ve korkuyordum. Beni çok samimi ve güler yüzle karşıladı. Seans boyunca notlar aldı. İlk günden sonra kendimi iyi hissedeceğime dair o kadar umutlandım ki.. Sonraki seanslarda öyle de oldu. Çok daha iyi hissetmeye, aklımdaki içimdeki olumsuz duygu ve düşünceleri yavaş yavaş atmaya başladım. Ben bunu aşamam dediğim, yıllardır değişmesini düzelmesini beklediğim ne varsa değişmeye düzelmeye başladı. Seanslardan çıktığımda gerçekten hafiflemiş hissediyor, sonraki seans için sabırsızlanıyorum diyebilirim. Ayrıca Bedriye Hanım'ın önerdiği kitapları okudukça hayatımda farkında olmadan beni etkileyen birçok şeyi fark ettim. Kendisine ilgisi,samimiyeti ve bana kazandırdığı,fark ettirdiği her şey için teşekkür ederim. Eğer bu sayfadaysanız hiç şüphe etmeden kendisiyle iletişime geçmenizi öneririm :))
     Beğenin    
Zeynep ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120998
Merhabalar. İsmim Zeynep. Yaklaşık 8 ay önce evlendim ama adapte olamadım. Öfke kontrol problemlerim ve kaygı bozukluğum çok yüksek derecedeydi. Öfkem kendime ve etrafımdakilere zarar veriyor ve çok hırpalanıyorduk. Boşanma aşamasına gelmek üzereydik. Aslında eşimi çok seviyordum ama çokça zamanı ağlayarak geçiriyordum. Evde kendi evimde çıt çıkarmıyor kitlenin kalıyordum. Ta ki eşim gelene kadar... Öyle kitlenme yaşıyordum ki tuvalet, yeme, içme gibi kişisel zaruri ihtiyaçlarımı bile karşılayamıyordum. Bundan yaklaşık 4 5 ay önce bir uygulama üzerinden bedriye hanımla tanıştık. İlk terapide hala öfkeliydim. Sakince dinledi ve benden vazgeçmeyecek gibi baktı. O an güven hissettim. Kliniğe giderken çok mutlu oluyorum. Bazen online görüşme yapmak istiyorum bazen gidiyorum. Öfke krizleri bitti gibi. Tabiki öfkeleniyorum ama başkalarına ve kendime zarar vermeden daha sakinim eşimde değişimi görüyor boşanma konusu artık yok daha önemlisi kendimi tanıyorum yapabileceklerimi öğrenip kendimi buluyorum daha yolumuz var ama Bedriye hanım sayesinde artık kendi evimde bir birey gibi geziniyorum. Her konuda bana çok yardımı dokundu. Kendisi çok anlayışlı ve bana nasılsın diye sorabilen heralde tek kişi... Bedriye hanım benim başıma gelen en güzel şey...
     1 Beğeni    
Eylem T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120880
Bedriye hanımla bir uygulama üzerinden tanıştık, her şeyin üst üste geldiği artık nefes alamayacak kadar boğulduğumu düşündüğüm bir zamanda kendim için bir şeyler yapmam gerektiğini yoksa kaybolup gideceğimin farkına varmamla başladı her şey. Küçük çaplı bi araştırma sonucunda Bedriye hanımla tanıştık. Telefonla görüşmemizde oldukça samimi bir görüşme sonucunda randevu aldım. Duygusal olarak o kadar çökmüştüm ki korka korka gitmiştim ilk seansıma yapamam, sürdüremem sanıyordum ama Bedriye hanımın yaklaşımı bana ilk defa biri tarafından anlaşılabiliyor olduğum hissini yarattı ve zamanla anlaşıldığımı iliklerime kadar hissettim. Farklı bakış acısıyla uyguladığı EMDR terapisiyle yaralarımı iyileştirmem kendimle, ailemle barışmam konusunda çok büyük bir desteği oldu. Şu an 6 aylık bir süreci geride bıraktık hayatıma dokunuşuyla birlikte bu güne kadar yaptığım en doğru şey olduğunu düşünüp, hissediyorum. Artık çok daha iyi ve çok daha güçlü bir Eylem var. Başlamak için sadece çok az bi cesaret devamı kendiliğinden geliyormuş zaten :)
     2 Beğeni    
Merve B.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120278
Bedriye hanım ile bir hizmet sitesi aracılığı ile tanıştık, ilk kez psikolojik danışmanlık alacağım için fazlasıyla tedirgin ve gergindim hatta bu durum bir iki hafta kadar sürdü. İlk tanıştığımızda fazla tepkisiz olduğunu düşünmüştüm malum kırmızı odadaki kadın herkesle ağlıyor :) Sonra birbirimizi tanıdık ve beni inanılmaz şaşırttı kendimi bu kadar açabileceğimi hiç tahmin etmezdim. Kendiisi o kadar naif, o kadar samimi ki bir süre sonra tereddütlerim ve tedirginliğim yok oldu. birlikte genellikle Emdr tekniğini kullanıyoruz. Kullandığı tekniklere çok hakim ve sizden istediği şekildeki seansı gerçekleştirmeden asla peşinizi bırakmıyor, en önemlisi esprilerimi anlıyor ve bazen beklemediğim şekilde karşılık veriyor :) Hayata bakış açımın değişmeye başladığını ve hayatımda bir şey degismese dahi kendimin değiştiğini çok net fark edebiliyorum. Keşke herkesin hayatına dokunabilse
     1 Beğeni    
Hüda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2021
TavsiyeNo: 120140
Bedriye hanımla internet uygulaması üzerinden tanıştık kendimi o kadar çaresiz yalnız suçlu kimsesiz hissediyordumki seanslara başladıktan sonra sanki hayatıma sihirli değnek deydi sadece hissettiklerimi değiştirerek hayatımdaki sorunlar yok oldu aile ilişkilerim arkaslarımla olan ilişkim evimde kaynağını tam olarak bulamadığım her zamankinden farklı bir huzur var kendimi sevmenin değer vermenin bir suç olmadığını gösterdi Bedriye hanım yardım almadan önce çaresiz mutsuz hissedip hayatım geçip gitmesi ne manasıymış yardım alarak hayatımın ne kar muhteşem olabileceğini keşfetmek benim için büyük bir deneyim oldu
     1 Beğeni    
Ayşe K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119962
Bedriye Hanımı bir arkadaşım tavsiye etti.Onun tavsiyesi üzerine randevu alarak başladım. Uzaktan Online destek almaya başladık .Alanında uzman,yapıcı, güleryüzlü bir uzman. Bendeki değişimi gören eşim de dahil olmak istedi. Eşimle birlikte Bedriye Hanım’dan danışmanlık almaya başladık.Tereddütle başladığım bu terapiden çok fayda gördüm.Eşimle birlikte ayrı ayrı terapiye başladık ve çift terapisi ile devam edeceğiz. Çok memnunuz Herkese tavsiye ediyoruz.
     1 Beğeni    
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119709
Hayatımın en çöküşlü ilişkimin en kopma noktasında ki döneminde tanıştım Bedriye Hanım’la güleryüzlü inanılmaz anlayışlı tavırlarının yanında beni en çok etkileyen özelliği profesyonel bilgisiydi verdiği ödevler doğrultusunda tüm sorunların aslında psikolojide bir tanımı olduğunu gördüm şubat ayından bu yana hem bireysel hemde çift terapisi olarak eşimle skype üzerinden destek alıyoruz almayada devam ediyoruz ilişkimizdede kendimizde de değişiklikleri gözle görebiliyoruz çok kısa bir süre içerisinde bizi tanıyarak nasıl ilerleyeceğimize dair tavsiyelerde bulunuyor.Her çıkmazda hissettiğimde konuşabildiğim ve görüşmenin sonunda kuş kadar hafiflediğim Bedriye hanıma çok teşekkür ederim iyi ki tanışmışız.
     1 Beğeni    
Selver Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2021
TavsiyeNo: 119536
Ben Bedriye Hanımı bir internet uygulaması üzerinden buldum. Kendisi telefonla dönüş yaptı ve belirttiğim sorunuma karşılık nasıl yol izleyeceğimizi aktardı, ilgisinden memnun kaldım ve seanslara gitmeye karar verdim. Samimi şekilde iyiliğiniz için çabalamaktan kaçınmayan, bunu size de belli eden birisi. Bedriye Hanımın güler yüzü ve samimiyeti sizin kendinizi ona karşı daha rahat açmanızda da ön ayak oluyor. Seanslarda uygulamalı kısımlara geçildikçe etkisini daha da net görebiliyorsunuz. Çalışma yeri gayet naif ve güzel bir ortama sahip. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim.
     Beğenin    
İzel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119151
Ben Bedriye Hanımla yaklaşık bir aydır görüşme sağlamaktayım uzun zamandır bir arayış içerisindeydim kendisini bir internet uygulamasından buldum iyikide bulmuşum. Hiç tereddüt etmeden gidilip her şeyinizi paylaşabiliceğiniz samimi ve içten birisi. Ben bir çok kere gittim psikologa fakat ilk kez bu kadar memnunum. Gerçekten düşüncelerimde kendimle alakalı bir çok şeyde fayda sağladı ve seanslarım daha bitmedi eminim daha da güzel şeyler olucaktır. Kendisine burdan da teşekkürlerimi iletiyorum .
     1 Beğeni    
Okan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118919
Hayatınız da bazen ne yaşadığınızı bilmezsiniz neyin içinde olduğunuzu ben önceden de terapi alan biriyim o kadar boş Muş ki önceki terapiler. Bedriye hanımı ilk tanıdım ilk terapi de öylesine geldiğim o kadar belliydi ki. Bir umudum yoktu amacım sadece rahatlamakti sanırım. Ama Bedriye hanım öyle tespitler yaptı ki açıkçası şok olmuştum. Ve sonra onu dinlemeye başladım. Sıkıntılarım la nasıl baş edeceğimi çok profesyonel bir şekilde bana öğretti gerektiğinde açıp izleyeceğim videoları kurban psikolojisinden çıkmamı sağladı. Bu kesinlikle onun başarısı. Terapilerin devamında hayatımın o kadar kırılma noktaları oldu ki anlatmam imkansız. Bedriye hanım profesyonel olarak desteğinin yanı sıra o kadar sıcak yaklaştı ki, ben bazı yaşadığım olumsuzluklar da online terapi isteğimi kırmadı. Anında dönüş yaptı ve yaşadığım olaylar o kadar büyük tü ki psikolojik sıkıntıların dışında yaşadığım bazı rahatsızlıklar da hep yanımda olmayı tercih etti ve desteğini esirgemedi ve benim için çok önemli herkes için de öyle olduğunu düşünüyorum Aramızda maddi bir şey söz konusu bile olamadı çözüm odaklı elinden gelenin fazlasını eminim ki gösterdi. Ben onun için psikolog um derken öyle içten diyorum ki Allah bu dertleri verirken pes etmemem için sanırım Bedriye hanım la denk getirdi. Başka psikolog tanimasam psikiyatrist e gitmesem herkes böyle sanabilirdim. Ama biliyorum ki o bambaşka. Yani olmasaydı hayatım şu an nasıl olurdu bilemiyorum. Umutsuz bir durumdan umuda bir yolculuk oldu ben ona doktorum diyorum. Doktor bir gün bu kapı dan mutlu girip neler yaşadık be dicem diyorum. O benim doktorum ve emin olun ruh durumunuz kötüyse bir çok hastalığa aciksiniz. Bunları da en derinden yaşadım. Keşke önce tanışsaydik. Diyorum artık çok geç derken o geç değil Okan bey diyerek yeniden başlamama vesile oluyor. Ya ne kadar anlatsam cidden sığdıramam buraya. Doktorumu tanıdığım için şanslı yım diyorum. ya birçok hastalık la uğraşırken pes etme aşamasında Allah ın denk getirmesi diye düşünüyorum. Bedriye hanım ömrümün sonuna kadar unutmayacağım biri ve sanırım uzun süre de görüşürüz. Çünkü o benim terapistim. Beni benden iyi tanımayı başaran ve çözümleri güzelce sunarak uygulamamı sağlayan sevgili terapistim.
     Beğenin    
Agd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118912
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine terapiye başladım ve kısa sürede çok yol katettiğimi düşünüyorum. Psikolojimin dipte olduğu dönemde bana ilaç gibi geldi. Kendisi genç bir psikoloğ aynı zamanda olgun karaktere sahip biri, bu nedenle her yaş gurubundan insanın terapide kendini rahat hissedeceğini ve her konuda rahatlıkla konuşabileceğini düşünüyorum. Klasik terapi dışında EMDR gibi yöntemleri de kullanıyor olması benim için büyük bir artı oldu. Terapiye başlamayı düşünenlere Bedriye Hanım’ı kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Nurseli ABA Fotoğraf
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118909
Sevgili meslektaşım Bedriye ile yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Kendisi derslerde ve terapi uygulamalarında oldukça başarılı, özgüvenli ve yaptığı işe hakim bir meslektaşımdır. Danışan yönlendirmede aklıma gelen ilk isimlerdendir. Mesleğindeki başarılı, çalışkan, kişilik özellikleri ile danışanlara kendilerini iyi hissettiren sıcak tavırlı, analitik düşüme ve sorun çözme becerisi yüksek bir terapisttir. Psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde bilimsel yaklaşımlarla çalışır ve güncel bilgileri takip eder. Kendisini geliştirmeye açıktır. Psikolog Bedriye Dayanç'tan güvenle randevu talep edebilirsiniz.
     Beğenin    
Rabia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118720
Bedriye hanımla bir internet sitesi sayesinde tanıştım sinir ve öfke sorunum vardı birde içime aşırı kapanıklık vard bedriye hanım çok ilgili ve güleryüzle beni karşıladı sorunlarımı içtenlikle dinliyor çözümler için güven veren biri Kendisiyle tanıştığımdan beri kendimi çok iyi hissediyorum Sorunlarımla ilgili gösterdiği yollar ve önerdiği Kitaplar çok ilgimi çekti farkındalığıımı artırdı Sinir ve öfkemle ilgili önerdiği yollar beni rahatlattı Şimdidaha sakin iyiyim. Bedriye hanımı kesinlikle tavsiye ederim ❤
     Beğenin    
K.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118705
Bedriye hanımla tanışmam kardeşim sayesinde oldu. Kardeşimin aldığı danışmanlıktan memnun kalması üzerine ben de başladım. Anksiyete ve ona eşlik eden okb üzerinde çalışıyoruz. Yanında kendimi çok rahat hissediyorum bu da seanslara istekle devam etmemi sağlıyor . Haftalık ödev şeklinde çalışmalar vererek terapi sürecine ilgimin ve katılımının artmasına yardımcı oluyor. Gerek iletişim şekli gerek mesleki bilgisi ve danışana olan ilgisiyle başarılı bir psikolog
     Beğenin    
Ö.Ö.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118650
Bedriye hanım ile başka bir internet sitesi uygulaması üzerinden tanıştım. Piskolojik danışmanlık hizmeti almaktayım ve hayatıma dair ciddi değişiklikler yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Vermiş olduğu hizmet aslında çok değişik bir duygu veriyor. Hayatınızda hiç tanımadığınız bir birey öle bir an geliyorki hayatınızın merkezinde oluyor. Gizlilik konusu ve danışmanın ilgisi oldukça iyi. Çalışma ortamı gayet sıcak ve içten. Kendisi ile tanıştığıma çok memnunum.
     Beğenin    
Tugba E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118634
Bedriye Hanim ile bir uygulama vasitasiyla tanistim. İyiki de tanismisim. Üçüncü seansi da tamamladiktan sonra cok rahat bi sekilde buyuk fayda gordugumu soyleyebilirim. Paylastigim seylerle ilgili olarak beni dusunmeye sorgulamaya yoneltti, farkindaligimin artmasi ve farkettigim noktalari duzeltebilmem icin bana kapi acti. Guler yuzlu, anlayisli tavirlari bir sonraki terapiye çok daha istekli gitme motivasyonumu arttirdi. Kesinlikle öneriyorum.
     Beğenin    
Fatih MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118199
Kendisi ile psikolog hizmeti almak için talep ettiğim bir uygulama yoluyla tanıştım.İşinde gayet başarılı. Karşısında ki insana gerek güleryüzüyle gerekse ilgisiyle arkadaş ve dost canlısı yaklaşımlarıyla güvende hissettiriyor. Gerek maddi gerek manevi her türlü desteği danışanına sağlıyor. Bu devirde aslında kolay kolay herkesin gösteremeyeceği bir davranıştır. En beğendiğim özelliği mesleğinden ötürü olabilir ama neden sonuç sorgulaması oluşturuyor insanın zihninde. Size empati yoluyla bu davranışınızda haklı veya haksız olduğunuzu size söylemeden hissettirebiliyor. Bence diğer meslektaşlarından en önemli farkı iste gerçekten tahmin ettiğimden daha çok cana yakın ve güvenilir olmasıydı. Benim şahsi görüşüm tedavim gerçekten çok hızlı ilerledi. Bunu Bedriye Hanıma borçluyum. Çok teşekkür ederim kendisine.
     Beğenin    

Bedriye DAYANÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bedriye DAYANÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurseli ABA
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Sevgili meslektaşım Nurseli Aba ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık.Kişiliği itibariyle güleryüzlü, sıcakkanlı bir yapıya sahiptir. Kendis...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Yolu Nef 13 Zeytinburnu / İstanbul
Uzm.Psk.Bedriye DAYANÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 386 68 27
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi / Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
(7 yıl önce)
Yüksek Lisans
Haliç Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2021 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Bedriye DAYANÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Bedriye DAYANÇ Mesleki Videolar Videoları
-

16:30
Top