2007'den Bugüne 86,878 Tavsiye, 26,965 Uzman ve 19,242 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Bedriye DAYANÇ
Psikolog - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi11 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

11

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Bedriye DAYANÇ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Bedriye DAYANÇ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bedriye DAYANÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurseli ABAUzm.Psk.Nurseli ABA
Sevgili meslektaşım Nurseli Aba ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık.Kişiliği itibariyle güleryüzlü, sıcakkanlı bir yapıya sahiptir. Kendis...

Bedriye DAYANÇ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Yolu Nef 13 Zeytinburnu / İstanbul 
Psk.Bedriye DAYANÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi / Psikoloji (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Bedriye DAYANÇ Özgeçmis CV Psk.Bedriye DAYANÇ'ın Özgeçmişi
Uzman Klinik Psikolog Bedriye Dayanç, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında, üç sene boyunca Bezmialem Vakıf Üniversite Hastanesi Çocuk ve Yetişkin Psikiyatri servisinde çeşitli hasta gruplarıyla çalışmalar yürütmüştür. Gerekli çocuk ve yetişkin test bataryalarının uygulamasında bulunmuştur. Daha sonrasında yine Bezmialem Vakıf Üniversite Hastanesi Nöroloji servisinde Alzheimer ve Parkinson hasta grubu ve hasta yakınları ile çalışmalarına devam etmiş, araştırma asistanı olarak görev almıştır. Burada Hasta Yakını Destek Polikliniklerinde seminerler vermiş ve hastaların nöropsikolojik test bataryalarının uygulamasında bulunmuştur. Ardından özel bir klinikte psikiyatristin yanında çalışmalarını sürdürmüştür.
...[Devamı...]

Bedriye DAYANÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tuğba
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ1.Nisan.2021
TavsiyeNo: 119709
Hayatımın en çöküşlü ilişkimin en kopma noktasında ki döneminde tanıştım Bedriye Hanım’la güleryüzlü inanılmaz anlayışlı tavırlarının yanında beni en çok etkileyen özelliği profesyonel bilgisiydi verdiği ödevler doğrultusunda tüm sorunların aslında psikolojide bir tanımı olduğunu gördüm şubat ayından bu yana hem bireysel hemde çift terapisi olarak eşimle skype üzerinden destek alıyoruz almayada devam ediyoruz ilişkimizdede kendimizde de değişiklikleri gözle görebiliyoruz çok kısa bir süre içerisinde bizi tanıyarak nasıl ilerleyeceğimize dair tavsiyelerde bulunuyor.Her çıkmazda hissettiğimde konuşabildiğim ve görüşmenin sonunda kuş kadar hafiflediğim Bedriye hanıma çok teşekkür ederim iyi ki tanışmışız.
     Beğenin    
Selver Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2021
TavsiyeNo: 119536
Ben Bedriye Hanımı bir internet uygulaması üzerinden buldum. Kendisi telefonla dönüş yaptı ve belirttiğim sorunuma karşılık nasıl yol izleyeceğimizi aktardı, ilgisinden memnun kaldım ve seanslara gitmeye karar verdim. Samimi şekilde iyiliğiniz için çabalamaktan kaçınmayan, bunu size de belli eden birisi. Bedriye Hanımın güler yüzü ve samimiyeti sizin kendinizi ona karşı daha rahat açmanızda da ön ayak oluyor. Seanslarda uygulamalı kısımlara geçildikçe etkisini daha da net görebiliyorsunuz. Çalışma yeri gayet naif ve güzel bir ortama sahip. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim.
     Beğenin    
İzel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2021
TavsiyeNo: 119151
Ben Bedriye Hanımla yaklaşık bir aydır görüşme sağlamaktayım uzun zamandır bir arayış içerisindeydim kendisini bir internet uygulamasından buldum iyikide bulmuşum. Hiç tereddüt etmeden gidilip her şeyinizi paylaşabiliceğiniz samimi ve içten birisi. Ben bir çok kere gittim psikologa fakat ilk kez bu kadar memnunum. Gerçekten düşüncelerimde kendimle alakalı bir çok şeyde fayda sağladı ve seanslarım daha bitmedi eminim daha da güzel şeyler olucaktır. Kendisine burdan da teşekkürlerimi iletiyorum .
     Beğenin    
Okan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118919
Hayatınız da bazen ne yaşadığınızı bilmezsiniz neyin içinde olduğunuzu ben önceden de terapi alan biriyim o kadar boş Muş ki önceki terapiler. Bedriye hanımı ilk tanıdım ilk terapi de öylesine geldiğim o kadar belliydi ki. Bir umudum yoktu amacım sadece rahatlamakti sanırım. Ama Bedriye hanım öyle tespitler yaptı ki açıkçası şok olmuştum. Ve sonra onu dinlemeye başladım. Sıkıntılarım la nasıl baş edeceğimi çok profesyonel bir şekilde bana öğretti gerektiğinde açıp izleyeceğim videoları kurban psikolojisinden çıkmamı sağladı. Bu kesinlikle onun başarısı. Terapilerin devamında hayatımın o kadar kırılma noktaları oldu ki anlatmam imkansız. Bedriye hanım profesyonel olarak desteğinin yanı sıra o kadar sıcak yaklaştı ki, ben bazı yaşadığım olumsuzluklar da online terapi isteğimi kırmadı. Anında dönüş yaptı ve yaşadığım olaylar o kadar büyük tü ki psikolojik sıkıntıların dışında yaşadığım bazı rahatsızlıklar da hep yanımda olmayı tercih etti ve desteğini esirgemedi ve benim için çok önemli herkes için de öyle olduğunu düşünüyorum Aramızda maddi bir şey söz konusu bile olamadı çözüm odaklı elinden gelenin fazlasını eminim ki gösterdi. Ben onun için psikolog um derken öyle içten diyorum ki Allah bu dertleri verirken pes etmemem için sanırım Bedriye hanım la denk getirdi. Başka psikolog tanimasam psikiyatrist e gitmesem herkes böyle sanabilirdim. Ama biliyorum ki o bambaşka. Yani olmasaydı hayatım şu an nasıl olurdu bilemiyorum. Umutsuz bir durumdan umuda bir yolculuk oldu ben ona doktorum diyorum. Doktor bir gün bu kapı dan mutlu girip neler yaşadık be dicem diyorum. O benim doktorum ve emin olun ruh durumunuz kötüyse bir çok hastalığa aciksiniz. Bunları da en derinden yaşadım. Keşke önce tanışsaydik. Diyorum artık çok geç derken o geç değil Okan bey diyerek yeniden başlamama vesile oluyor. Ya ne kadar anlatsam cidden sığdıramam buraya. Doktorumu tanıdığım için şanslı yım diyorum. ya birçok hastalık la uğraşırken pes etme aşamasında Allah ın denk getirmesi diye düşünüyorum. Bedriye hanım ömrümün sonuna kadar unutmayacağım biri ve sanırım uzun süre de görüşürüz. Çünkü o benim terapistim. Beni benden iyi tanımayı başaran ve çözümleri güzelce sunarak uygulamamı sağlayan sevgili terapistim.
     Beğenin    
Agd
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118912
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine terapiye başladım ve kısa sürede çok yol katettiğimi düşünüyorum. Psikolojimin dipte olduğu dönemde bana ilaç gibi geldi. Kendisi genç bir psikoloğ aynı zamanda olgun karaktere sahip biri, bu nedenle her yaş gurubundan insanın terapide kendini rahat hissedeceğini ve her konuda rahatlıkla konuşabileceğini düşünüyorum. Klasik terapi dışında EMDR gibi yöntemleri de kullanıyor olması benim için büyük bir artı oldu. Terapiye başlamayı düşünenlere Bedriye Hanım’ı kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    
Nurseli ABA Fotoğraf
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Klinik Psikolog
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Şubat.2021
TavsiyeNo: 118909
Sevgili meslektaşım Bedriye ile yüksek lisans eğitiminde tanıştım. Kendisi derslerde ve terapi uygulamalarında oldukça başarılı, özgüvenli ve yaptığı işe hakim bir meslektaşımdır. Danışan yönlendirmede aklıma gelen ilk isimlerdendir. Mesleğindeki başarılı, çalışkan, kişilik özellikleri ile danışanlara kendilerini iyi hissettiren sıcak tavırlı, analitik düşüme ve sorun çözme becerisi yüksek bir terapisttir. Psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde bilimsel yaklaşımlarla çalışır ve güncel bilgileri takip eder. Kendisini geliştirmeye açıktır. Psikolog Bedriye Dayanç'tan güvenle randevu talep edebilirsiniz.
     Beğenin    
Rabia
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118720
Bedriye hanımla bir internet sitesi sayesinde tanıştım sinir ve öfke sorunum vardı birde içime aşırı kapanıklık vard bedriye hanım çok ilgili ve güleryüzle beni karşıladı sorunlarımı içtenlikle dinliyor çözümler için güven veren biri Kendisiyle tanıştığımdan beri kendimi çok iyi hissediyorum Sorunlarımla ilgili gösterdiği yollar ve önerdiği Kitaplar çok ilgimi çekti farkındalığıımı artırdı Sinir ve öfkemle ilgili önerdiği yollar beni rahatlattı Şimdidaha sakin iyiyim. Bedriye hanımı kesinlikle tavsiye ederim ❤
     Beğenin    
K.Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118705
Bedriye hanımla tanışmam kardeşim sayesinde oldu. Kardeşimin aldığı danışmanlıktan memnun kalması üzerine ben de başladım. Anksiyete ve ona eşlik eden okb üzerinde çalışıyoruz. Yanında kendimi çok rahat hissediyorum bu da seanslara istekle devam etmemi sağlıyor . Haftalık ödev şeklinde çalışmalar vererek terapi sürecine ilgimin ve katılımının artmasına yardımcı oluyor. Gerek iletişim şekli gerek mesleki bilgisi ve danışana olan ilgisiyle başarılı bir psikolog
     Beğenin    
Ö.Ö.T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118650
Bedriye hanım ile başka bir internet sitesi uygulaması üzerinden tanıştım. Piskolojik danışmanlık hizmeti almaktayım ve hayatıma dair ciddi değişiklikler yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Vermiş olduğu hizmet aslında çok değişik bir duygu veriyor. Hayatınızda hiç tanımadığınız bir birey öle bir an geliyorki hayatınızın merkezinde oluyor. Gizlilik konusu ve danışmanın ilgisi oldukça iyi. Çalışma ortamı gayet sıcak ve içten. Kendisi ile tanıştığıma çok memnunum.
     Beğenin    
Tugba E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118634
Bedriye Hanim ile bir uygulama vasitasiyla tanistim. İyiki de tanismisim. Üçüncü seansi da tamamladiktan sonra cok rahat bi sekilde buyuk fayda gordugumu soyleyebilirim. Paylastigim seylerle ilgili olarak beni dusunmeye sorgulamaya yoneltti, farkindaligimin artmasi ve farkettigim noktalari duzeltebilmem icin bana kapi acti. Guler yuzlu, anlayisli tavirlari bir sonraki terapiye çok daha istekli gitme motivasyonumu arttirdi. Kesinlikle öneriyorum.
     Beğenin    
Fatih MSite Editörleri Tarafından Kapatıldı ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Aralık.2020
TavsiyeNo: 118199
Kendisi ile psikolog hizmeti almak için talep ettiğim bir uygulama yoluyla tanıştım.İşinde gayet başarılı. Karşısında ki insana gerek güleryüzüyle gerekse ilgisiyle arkadaş ve dost canlısı yaklaşımlarıyla güvende hissettiriyor. Gerek maddi gerek manevi her türlü desteği danışanına sağlıyor. Bu devirde aslında kolay kolay herkesin gösteremeyeceği bir davranıştır. En beğendiğim özelliği mesleğinden ötürü olabilir ama neden sonuç sorgulaması oluşturuyor insanın zihninde. Size empati yoluyla bu davranışınızda haklı veya haksız olduğunuzu size söylemeden hissettirebiliyor. Bence diğer meslektaşlarından en önemli farkı iste gerçekten tahmin ettiğimden daha çok cana yakın ve güvenilir olmasıydı. Benim şahsi görüşüm tedavim gerçekten çok hızlı ilerledi. Bunu Bedriye Hanıma borçluyum. Çok teşekkür ederim kendisine.
     Beğenin    

Bedriye DAYANÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Bedriye DAYANÇ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Nurseli ABA
Uzm.Psk.Nurseli ABA
Sevgili meslektaşım Nurseli Aba ile yüksek lisans eğitimimiz sırasında tanıştık.Kişiliği itibariyle güleryüzlü, sıcakkanlı bir yapıya sahiptir. Kendis...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Yolu Nef 13 Zeytinburnu / İstanbul 
Psk.Bedriye DAYANÇ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(552) 386 68 27  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Yeditepe Üniversitesi / Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Bedriye DAYANÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Bedriye DAYANÇ Mesleki Videolar Videoları
-

13:43
Top