2007'den Bugüne 92,297 Tavsiye, 28,217 Uzman ve 19,976 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Elif ER
Psikolojik Danışman - Aksaray

Elif ER Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif ER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Elif ER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Elif ER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Derinden anlama, birinin bir başkasına verebileceği en değerli hediyedir." "İnsanı inciten bir ilişkidir, ve yine iyileştiren de bir ilişkidir." "Psikolojik danışma, iyi ve kötünün ötesinde bir yerdedir; orada buluşalım."
 
Elif ER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Elifer Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Minarecik Mah. 554. Sok. 12/202 Merkez/Aksaray Kat:2, 68100 Merkez/Aksaray 
Psk.Dnş.Elif ER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1994 (30 yaşında)
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce (Orta Seviye)
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (2018 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Elif ER Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Yetişkinle psikolojik danışma

Çiftle psikolojik danışma

Ergenle psikolojik danışma

Aile ile psikolojik danışma

Grupla psikolojik danışma

Elif ER Özgeçmis CV Psk.Dnş.Elif ER'in Özgeçmişi
İlkokul ve ortaokul öğrenimimi İstanbul'da, liseyi Aksaray'da tamamladım.

Yükseköğrenimimi İzmir'de Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım.

Şu anda Uzman Psikolojik Danışmanlığım üzerine Ege Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Tezli Yüksek Lisans eğitimi almaya devam etmekteyim.

Marmara Üniversitesi'nden Aile Danışmanlığı eğitimi aldım. Doç. Dr. Durmuş Ümmet'ten terapötik kartlar eğitimi aldım.

2018'den itibaren psikolojik danışma hizmeti vermekteyim ve ergen ve yetişkin bireylerle çalışmaktayım.

Elif ER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Mehmet K.
13.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126090
Gerek bilgi ve tecrübesiyle gerek samimiyetiyle insanların hayatına dokunup onlara yeni pencereler açıyor. Sizi dinlemeye bolca vakit ayırması sorunlarınızı sahiplenmesi ve profesyonelce bunlara yaklaşmasıyla çözümler daha kolay daha etkili bulunuyor. Çok arkadaş canlısı , güler yüzlü ve işinde çok iyi biri. Bana bir çok konuda gerçekten sarsıldığım farkındalıklar oluşturdu. Onun sayesinde hayata artık farklı bir pencereden bakabiliyorum. Bir çok terapist denedim ama en çok onun sayesinde kendime yeni pencereler açtım.
     4 Beğeni    
Emirhan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125789
Elif ER'den yaklaşık 1 yıl boyunca Psikolojik danışmanlık aldım. Kendisi her görüşmemizde çok ilgiliydi ve çok iyi hazırlanmıştı. Beraber çok güzel bir süreç geçirdik ve bu süreçte ikimizde kendimize bir şeyler kattık. İşini çok seven ve sürekli kendisini geliştirmeye çalışan bir kişi. Bu süreçte hem ailem ile yaşadığım sorunlarda hem de kendi içimde yaşadığım sorunları çözmemde büyük yardımcı oldu. Süreçten sonra tabiki de kendimi yine kötü hissettiğim dönemler oldu ama sürecin bana en büyük katkısı böyle dönemleri tek başıma atlatıp hayatıma devam edebilmek oldu. Özet olarak Elif ER kendisini sürekli geliştiren,anlayışlı,güler yüzlü bir kişi. Danışmanlık boyunca sorunlarınızın kaynağını öğrenip bunları çözmeye odaklanıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum :)
     4 Beğeni    
FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Ekim.2022
TavsiyeNo: 124620
Elif hanım ile kuzenim aracılığıyla tanıştım ve kendisinden online olarak psikolojik danışma hizmeti aldım. Sosyal anksiyete ve DEHB sorunlarım vardı. Üniversite sınavına hazırlık yılımda ciddi derecede depresif bir ruh halindeydim. Küçük yaştan beri bu problemlerle boğuştuğum ve yıllarca psikolog ve psikiyatrlardan hizmet almış olduğum halde hiç yol kat edemediğim için terapiye başlarken hiç umutlu değildim. Ancak asla düşündüğüm gibi almadı. Şimdiye kadar aldığım en verimli psikolojik hizmetti. Onun vesilesiyle tekrardan tedavi olmaya başladım. Tanım konuldu ve daha net şekilde ilerlemeye başladım. Elif hanım hayatımı derinden etkiledi. Bana gri bulutların ardından er ya da geç güzel güneşin ışıldamaya başlayacağını ve bana bir gökkuşağı hediye edeceğini gösterdi. Hayata baktığım tozlu pencereyi birlikte temizledik. Gülümsemeyi onunla hatırladım. Hayatın tadını almayı onunla öğrendim. Elif hanım bana siyahın içindeki beyazı gösterdi. Bana her anlamda destek oldu yalnız olmadığımı hissettirdi. Beni dipsiz bir kuyudan çıkardı ve yoluma ışık oldu. Akademik anlamda da sürekli olarak çabalayan, başarıda az ile yetinmeyen, okumayı çok seven biri olarak bana da daima örnek ve motivasyon kaynağı oldu. Seanlarda daima göz teması kurması, güleryüzlülüğü ilgi ve alakası, yeri geldiğinde kendi yaşantısından örnekler sunması en sevdiğim özelliklerindendir. "Peki bu size ne hissettirdi?" cümlesi ise kendisinden duymayı en çok sevdiğim cümledir. Çünkü yıllarca önemsenmenin, duygularına değer verilmesinin tadına hiç bakmamış ruhuma ilaç gibi gelir bu cümle. Elif hanımla yaklaşık 10 aylık bir terapi sürecini geride bıraktık. Bana tüm katkılarından dolayı kendisine minnettarım. Mesleğinde bıkmadan usanmadan azimle kendisini geliştirmeye devam edeceğini adım gibi biliyorum. Çokça başarı ve huzur diliyorum. O zaman son kez "İlle de umut!" :)
     8 Beğeni    
Q
26.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124271
Elif hocam ile lisede tanıştım insanlarla uyum sağlayamıyordum yalnız bir kişiliğe sahiptim oysa Elif hoca ile çok güzel sohbetlerim oluyordu onu diğer insanlara göre farklı bulmuştum ve hala da buluyorum çünkü o insanları ne başarısına ne de mevkisine göre yargılıyor o her insanı insan olduğu için insani değerler için sevebiliyor ve her bir öğrencisini umut ışığı olarak görüyordu okulum bittikten sonra iletişimimiz kopmadı kendi içimde kimseyle paylaşamadığım beni çok yoran bir konuyu ona anlatabildim çünkü bana yardımcı olabileceğini biliyordum daha sonra online terapi almaya başladım terapi sürecimizde umudumu kaybettiğim iyileşmeyeceğime inandığım zamanlar oldu oysa gördüm ki ne kadar çok yol almışım iyileşme süreci kolay olmayan ve sancılı bir süreç terapilerimize bakarak söyleyebilirim ki Elif hoca alanında çok iyi bana her daim destek oldu öyle sevecen ve içtenlikle konuşuyor ki ve artık her konuştuğumuzda kendimi anlayamadığım bir şekilde iyi hissediyorum hayat dolu bir kadın insanı enerjisiyle gülümsetebiliyor onu bulunduğum yerde yalnızlığım ve sahteliklerin içinde bana verilen bir şans gibi hissettim aslında Elif hoca hayatı ve insan olmak ne gerektirir çok güzel bir şekilde anlamlandırmış bir kadın bütün bunlar için teşekkür ederim Elif ER
     5 Beğeni    
Y. E.
24.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122152
Sevgili hocam Elif Er ile lise de tanışmıştım, çok üzgün olduğumu görünce yanıma geldi, sorunun ne olduğunu sorarak benimle konuşmaya başladı konuşarak rahatladığımı ve kendime çok yakın hissettiğimi fark ettim, bana çok iyi geleceğini düşünerek yardım istedim, öğle aralarında, boş derslerde, okul odaları boş olmadığı için okul dışındaki boş bir arazide zor koşullara rağmen konuşmaya başladık tam olarak hatırlamıyorum ama 3 4 seans yaptık geçmişim yüzünden kafama taktığım çok şey vardı o kadar çok üzülüyordum ki artık tahammül bile edemiyordum bazı şeylere, hayatım iyice zorlaşmıştı daha doğrusu ben öyle hissediyordum istenmediğimi dışlandığımı birdaha asla güvenemeyeceğimi hissediyordum beni o kadar iyi derinden anlıyordu ki her konuştuğumda biraz daha hafifliyordum geçmişim konusunda bana güleryüzlü ve anlayışlı davranması beni oldukça memnun ediyordu derinden anlaması içten bir şekilde sarılması en güzel yardımıydı şuan kendimi çok iyi hissediyorum geçmişimle hiçbir sorunum kalmadı sadece bu değil herkesin ergensin ne sevgisi dediği kendi ailemin bile kızdığı sürekli anlatmaktan korktuğum ilişki hayatımı anlattım aceba kızacak mı derken ismimle hitap ederek sarılması yani güleryüzlü olması arkadaş canlısı sevecen olması o kadar güzel ki anlatamam aynı zamanda ilişki hayatımda ve aile hayatımda olan sorunlarımı da çözdü dediğim gibi derinden anlaması içten samimi şekilde sarılması sevecen arkadaş canlısı olması diğer insanlardan daha güçlü bağ kurması gayet başarılı, ilk defa bir psikolojik destek aldım oda elif hocamdı diğer uzmanlar nasıl bilmiyorum ama ben böylesi mükemmel bir insana ilk defa denk geldim iyiki tanımışım diyorum onca zaman geçmesine rağmen hala kendisiyle görüşüyorum ve hala aynı güleryüzlü sevecen olması çok güzel bişey kendisini geliştirmesine falan hiç gerek yok çünkü her yaklaşımıyla mükemmel, güleryüzlü, anlayışlı, samimi olması bunun mükemmelliğin kanıtıdır, sevecen konuşkan yön verici birisi insanı karanlıkta aydınlığa çıkaran güzel kalpli bir insan... Sizi çok seviyorum
     12 Beğeni    
E
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121720
Uzun ve yoğun geçen danışma sürecinden sonrasında şunları söyleyebilirim gerçekten danışanlarını önemseyen, her oturum öncesinde çok sıkı bir şekilde hazırlanan, oturumu iyi yönlendiren ve sorduğu sorularla kendinize olan farkındalığınızı arttıran, üslubu ve davranışları çok düzgün bir danışman kendisi. Bu süreçte kendime dair çok fazla şey fark etmeme( gerek yanlış düşündüğüm gerekse yanlış yaptığım) yardımcı oldu. Çok verimli bir süreç geçirdiğimi düşünüyorum, kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini.
     19 Beğeni    
S.K.
9.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121384
Psikolojik danışmanım olan Elif Er'i, whatsapp ta, sınıf grubunda bir kişinin, ücretsiz psikolojik danışmanlarla ilgili bir ilanı paylaşması sayesinde buldum. Psikoloğuma danıştığım ilk sorun, obsesif (OKB) sorunu idi ama bu sorun Elif Hanım'ın uzmanlık alanına girmediği için beni başka bir psikoloğa yönlendirdi ama bu sorun hakkında elinden geldiğince bana yardım etti, bu sorun hakkında bana alternatifler sundu yani çözüm önerileri sundu. Mükemmeliyetçi takıntım hakkında da bana çözüm önerileri sundu. Ayrıca sadece ben değil, ailem için de çözüm önerileri sundu. Psikolojik Danışman Elif Er; çok samimi, cana yakın, hep umut dolu ve bana umudu aşılamaya çalışan bir psikolog dur. Genelde kendisine kolaylıkla ulaşabildiğim bir kişidir ve bir süredir Elif Hanım'dan düzenli destek almamama rağmen ne zaman bir problemim olsa bana yardımcı olmaya çalışır. Elif Hanım mesleğini sadece bir iş olarak görmüyor. O mesleğini severek sürdürüyor. Umut dolu, samimi, neşeli bir insandır. Elif Hanım; cana yakın, güleryüzlü, konuşkan, sadakatli, mutlu, hayatından memnun, sorunlara çözüm bulmaya çalışan bir şahıstır.
     18 Beğeni    
E. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121277
Elif Er'le ilk defa bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Aramızda geçen bir telefon konuşmasında ondan profesyonel olarak yardım almamama rağmen bana o kadar nazik, hoşgörülü ve yardımsever davrandı ki ondan yardım talebinde bulundum. Dışarıdan mesafeli gibi görünsede bunun nedeninin danışan ve danışman arasındaki doğru mesafeyi ayarlayabilmek ve doğru teşhisi yapabilmek adına olduğunu düşünüyorum. Kendisi insanları ve kendimi yargılama, değersiz hissetme gibi sorunlarımda bana çok yardımcı oldu. Seanslarımız bitmesine rağmen beni sürekli arayıp tavsiyelerde bulunmaya devam etti ve beni düşündüğünü bana hissettirdi. Karşı tarafı asla yargılamayan, elinden geldiğince onu anlamaya çalışan, karşısındakinin derdiyle üzülen, sevinciyle sevinen, yaşına ve tecrübesine göre çok olgun birisi. Bu değerli insana yardımları için ona her zaman borçlu olacağım.
     18 Beğeni    
Nazım U.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121257
Elif hocam gerçekten çok samimi ve güleryüzlü bir kişiliğe sahip. Bana birçok konuda yardımcı oldu örneğin; özşefkat ile ilgili konularda ve insanlara karşı güven sorunum ve daha birçok konuda bana elinden geldiği en iyi en samimi en güvenilir desteği verdiğine inanıyorum. Ben Elif hocamdan destek aldığım için kendimi gerçekten çok şanslı hissediyorum çünkü hem işi açısından profesyonel anlamda en iyi desteği veriyor hem de kişiliği olarak çok samimi dinleyen saygı gösteren birisi Elif hocam.
     19 Beğeni    
Edanur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121240
Elif hocayla bir şarkı sayesinde tanıştık aslında.Benim zor bir dönemden geçtiğimi fark ettiğinde benimle iletişime geçti.Ilk zamanlar yeterliliği konusunda kendimce test ettim fakat bunu çok doğal ve güleryüzle karşıladı ve hatta buna hakkım olduğunu söyledi.Bu davranışı kendimi anlatırken acaba beni yargılar mi düşüncesinden beni uzak tuttu ve kendimi açmakta zorluk çok az yaşadım.Bana birçok konuda yardımı dokundu.Degersizlik,yetersizlik duygularımı anlamam konusunda bana ışık tuttu.Farkindaliklarim konusunda uzun bir yol katettiğimize inanıyorum.Seanslarda zaman zaman kendini açması samimi bir ortam oluşturdu ve kendimi güvende ve daha yakın hissettim.Hafif derecede olan sosyal fobim konusunda epey ilerledik.Konusmalarimizda kitaplardan ve kendi farkindaliklarindan bahsetmesinin bana farklı bir bakış açısı kazandırdığına inanıyorum ve mesleğini yaparken ne kadar özverili ne kadar severek yaptığını gözlemleyebiliyorum.Elif Hoca benim için bir ilham kaynağı,yardımcı ve inanilmaz tatlı bir rehber oldu.Anlamaya ve dinlemeye çok açık,samimi ve güleryüzlü bir rehber☺
     19 Beğeni    
B.E.
7.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117834
Bir hocamın tavsiyesi sayesinde tanıştım ilk başta biraz soğuk olduğunu düşündüm hatta yardım edemeyeceğini düşündüm. Ailevi sorunlarım vardı sonra kendimi değer vermiyordum buna benzer sorunlarım vardı. Şuanda kendimin değerli olduğunu biliyorum kimsenin benden daha değerli olmadığını biliyorum. Ailevi sorunumda kendime düşmeyen sorumlulukları alıyordum şuanda kendi dışımda istemediğim hiç bir sorumluluğu almıyorum. Çok güzel bir şekilde dinliyor ve bazı zamanlar birlikte çözüm aradık bazen kendisi çözümü buldu. Sonradan anladım ki gerçekten çok samimi ve içten birisi. Bence Elif Hanımın geliştirmesi gerektiğini düşündüğüm bir yönü yok. Elif Hanım çok samimi, yardım sever ve konuşkan. Elif Hanım yaptıkları için teşekkür ederim hala tedavim devam etmekte ve çok memnunum.
     19 Beğeni    
Psk. Dan. Eda Metin
29.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117650
Sevgili meslektaşım Elif, pek çok kez mesleki bilgisine başvurduğum, fikirlerine ve mesleki birikimine kıymet verdiğim bir ruh sağlığı calisanidir. Danışanlarina özel akalasinin yanısıra akademik ve teknik bilgisi, doğru yerde doğru kuramsal yaklaşımı kullanabilmesi sebebiyle tanımaktan kıvanç duyduğum bir meslektaşım olmuştur. Gerek ozverisi gerekse danışanlarina olan inancı ve cesaretlendirmesiyle "Elif işin çok zor" dediğimiz vakalarda bile hızlıca üstesinden gelmiş ve danışanlarina sağladığı yarardan keyif alan, bundan beslenen mesleğine tutkun biridir. Bu sebeple bir psikolojik danışman olarak soylebilirim ki arkadaşım olmasaydı psikolojik destek almayı istediğim bir danışman olurdu. Bu sebeple kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ettiğim bir psikolojik danışmandır. Öznel iyi oluş, farkındalık, depresyon ve kaygı gibi konularda iyi çalıştığını bildiğim meslektaşıma hem bana kattıkları için hem de bu mesleğe gönül verdiği için teşekkür ediyorum.
     20 Beğeni    

Elif ER'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Yazarlar : Antoine de Saint-EXUPERY, F. M. DOSTOYEVSKI, Irvin YALOM

Sevdigi Filmler : Amelie


Elif ER Mesleki Videolar Videoları
1 Video

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Elifer Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Minarecik Mah. 554. Sok. 12/202 Merkez/Aksaray Kat:2, 68100 Merkez/Aksaray 
Psk.Dnş.Elif ER internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 665 03 34
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1994
(30 yaşında)
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mezuniyet Yılı
2018
(6 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı

Psk.Dnş.Elif ER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce (Orta Seviye)

Elif ER Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

06:31
Top