2007'den Bugüne 92,309 Tavsiye, 28,219 Uzman ve 19,978 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Özlem BAL
Psikolog - İstanbul

Özlem BAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Özlem BAL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Özlem BAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Özlem BAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Özlem BAL'ın İletişim Bilgileri
Psk.Özlem BAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel youtube hesabı

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji (2008 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Özlem BAL Özgeçmis CV Psk.Özlem BAL'ın Özgeçmişi
Maltepe Üniversitesi 2008 Psikoloji ( Burslu) mezunudur. 2008’den itibaren çocuk ve yetişkin psikolojisi üzerine çalışmalarını yürütmekte olup, etkinliği kanıtlanmış BDT, EMDR ve Oyun Terapisi ile danışanlarına destek vermektedir. Çeşitli anaokulu, özel eğitim alanlarında çalışmış olup mesleki etiğe ve çalışma standartlarına önem veren psikolojik çalışmalar yaparak ilerlemiştir. NAİSA PSİKOLOJİ MERKEZİ ve LAL PSİKOLOJİ'de danışanlarını görmektedir. Yetişkin terapilerini yüz yüze , online biçiminde devam etmektedir. Boş zamanlarında isesosyal sorumluluk bağlamında doktorumonline üzerinden danışanlara cevap vermektedir, ayrıca müzik dinlemek, yürüyüş yapmak , seyahat etmek, kitap okumak, spor yapmak hobileri arasındadır.

Özlem BAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Betül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ27.Mart.2024
TavsiyeNo: 127595
Şema terapiyi araştırırken oğlumun psikoloğunun tavsiyesi üzerine Özlem Hanım'la görüştüm. Hayatımın belli dönemlerinde psikoloğa gitmiş, bununla ilgili kitaplar okumuş olsam da çok fazla değişim olmamıştı hayatımda. Özlem Hanım'la birlikte ilk kez bu kadar hızlı ve etkili yol aldığımı görüyorum. Verdiği ödevlerle de seans aralarında öğrendiklerinizi uygulamış oluyorsunuz. Uyguladığı teknikler, konuşma dili, bana olan yaklaşımı o kadar iyi ki, seansları sabırsızlıkla bekliyorum. Özlem Hanım'ı daha önce tanımayı isterdim. Çok daha hızlı yol almak, gittiğinizde kendinizi güvende huzurlu hissetmek, bir şeyler başardığınızı görmek, hayatınızın daha doğrusu kendinizin nasıl güzel değiştiğini görmek isterseniz Özlem Hanım'la tanışmanız gerekir.
     1 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125850
Özlem hanıma çok kötü hissettiğim bir gün psikoloğa gitmek için karar verdim ve kendisini İnternet aracılığıyla buldum açıkçası o gün sadece gidip kendimi birazda olsa rahatlatmak amacım ama özlem hanım gerçekten işinde çok iyi yaklaşık 2 aydır belkide daha fazladır seans yapıyoruz ve ben her gecen gün daha iyi olduğumu biliyorum teşekkür ederim. İyi ki o gün oraya gittim. Karşımda muzaam bir empat ve profesyonel birini buldum. Aşamadığımız şeyler için sadece cesaret yetmiyor
     2 Beğeni    
Rojda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125555
Özlem Hanım’ı,hayatımın en zor zamanında 2022 Mayıs ayında kanser hastalığını yenmiş boşanma mücadelesi verirken tanıdım.Sabırlı kişiliği sayesinde kendimi uzun uzadıya anlatabildim.Açık üslubuyla beni düşünmeye sevk etmesi,düşünmemi,sorgulamamı ve doğru seçimler yapmamı sağladı.Kararsız,özgüveni zedelenmiş,umudunu kaybetmek üzere gittiğim terapi odasından bugün kendi kanatlarıyla uçan,içindeki kız çocuğuna sımsıkı sarılan güçlü bir kadına dönüştüğümü hissediyorum.İyileşiyorum çünkü;anlaşıldığımı,yargılanmadığımı,değerli olduğumu artık Özlem Hanım sayesinde hissediyorum.Hayattan tekrar keyif almak ve hayata tutunmak için en büyük destekçim oldu..Kendimi ve hayatı tanımak için verdiğim mücadelede bana kattıklarını,profesyonelliğini ve güzel kalbini buraya yazmakla anlatamam..Kendisini iyi ki tanıdım,yolu her zaman açık olsun dilerim..❤
     2 Beğeni    
S.M.B
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2022
TavsiyeNo: 124455
Kendisiyle tanıştığımda günlük rutinlerimi bile yapamayacak kadar kötü durumdaydım aldığım terapiler sayesinde normal yaşantıma dönebildim şükürler olsun ki. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisi çok cana yakın ve güler yüzlü çok memnunum terapilerimden. Yeme bozukluğu ve yutma fobisi üzerine çalışıyoruz ve daha birkaç seanstan bile fark ciddi derecede hissedilyor. Kendisini telefon numarasından buldum ama iyi ki denk gelmişiz dediğim bir psikolog.
     2 Beğeni    
Esra
12.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122332
instagramda takip ettiğim bir sayfada ücretsiz görüşmeler yapıldığını gördüm. Siteye girip kayıt yaptım özlem hanımı seçtim. Başvurma nedenim aşırı sinirli gergin öfkeli her şeye bağıran biri olduğum içindi. Özlem hanımla konuşmaya başladıktan sonra neden öfkeli olduğumu anladım. Görmediğim yönleri gösterdi. Hem çok naif hemde çok iyi biri. ailemden biri gibi oldu Em der çalışması yaptık. Hiç duymamıştım. İlk başta çok tuhafıma gitmişti. Ama zamanla alıştım ve o kadar iyi geldi ki çocukluk travmalarımı bu şekilde hallettik. Komuşma tarzı ve bana yaklaşımı mesleğini hakkıyla ywrine getirdiğini gösteriyor. Hayattan zevk almıyordum şuan farklı pencereden bakıyorum sayesinde. Ve hayır demeyi öğrendim, kendi fikirlerimi söylemektende çekiniyordum iyi de olsa kötğ de olsa artık söylüyorum karşımdakine. Allah razı olsun iyi ki karşıma çıktı. Online bir görüşme olmasına rağmen özlem hanımda ki sıcaklığı fazlasıyla hissettim. Hissettirdi. Anı çalışması da yaptık arada canım sıkkın olduğunda öğrendiklerimi yapıyorum işe yarıyor. Özlem hanım arkadaş canlısı, sempatik biri. Yerine göre konuşup davrananlardan.
     2 Beğeni    
Didem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121211
Panik atak tedavisi için profesyonel yardımı ile kendimi nasl kontrol edebilecegimi öğreten tam bir profesyonel. Size sorunun nerde olduğunu nasıl bir yol izleyebileceğiniz alternatif çözümleri bulduran gulecmi güleç bir uzman.Ama öncelikle kendinizi sorunlarınızıtam manasıyla ona anlatmanız gerekiyor sağladığınız cekindikleriniz belkide sizin çözümünüzun ta kendisi Güven hepimizin yaşadığı en büyük sorun en büyük ihtiyaç ve emin olun hem konuşması hem güler yüzü ile size fazlasıyla bu duyguyu tattiriyor. Gönül rahatlığıyla içinizi dökün iyiki varsın Özlem hocam İYİKİ
     2 Beğeni    
Sultan Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
20.Ağustos.2021
TavsiyeNo: 121206
Kızım ilkokula başladığında okula ve sınıfına uyum sağlamakta çok zorlandı ne yaptıysak sorunu çözemedik uzman yardımı almaya karar verdik gittiğimiz psikologlardan istediğimiz verimi alamadık yakınımın verdiği tavsiye üzerine Özlem hanımla tanıştık sorunumuzu anlattığımız da oyun terapisine başladık, verdiği tavsiyeler ve öğretmene yazdığı notla öğretmenin desteğinide aldık sayesinde, seansların sonunda kızım okul korkusunu yenmişti bu konuda Özlem hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır güler yüzü, samimiyeti ve işindeki ciddiyetiyle harika bir psikolog.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Psk.Özlem BAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(551) 193 02 84
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Maltepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2008
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel youtube hesabı

Psk.Özlem BAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Özlem BAL Mesleki Videolar Videoları
-

11:14
Top