2007'den Bugüne 90,342 Tavsiye, 27,807 Uzman ve 19,737 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Cansu DOĞRUYOL
Psikolojik Danışman - Denizli

Cansu DOĞRUYOL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Cansu DOĞRUYOL'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Cansu DOĞRUYOL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Bazen hayatın zorlu dönemlerini yaşarken kendimizi çaresiz ve yorgun hissederiz. Başkalarının desteğine ihtiyaç duyarız. Bir terapiste gittiğinizde sizi yargılayan birini değil, sizi koşulsuz kabul ederek size ışık tutacak birini bulursunuz. Sizi dinler, anlamaya çalışır, yeni bir patikada yürümenize yardımcı olur. Bu süreci titiz bir gizlilikle yürütür. Çünkü danışana saygı, esasında kendine ve mesleki kimliğine saygı demektir. Sevgilerimle.
 
Cansu DOĞRUYOL'un İletişim Bilgileri
Adres 1:
Fora Psikoloji
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:23 Kat:4 Daire:8 
Denizli
Psk.Dnş.Cansu DOĞRUYOL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi- Psikolojik Danışma ve Rehberlik (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Cansu DOĞRUYOL Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
-Yetişkin Danışmanlığı
-Ergen Danışmanlığı
-Ebeveyn Danışmanlığı
-Kariyer Danışmanlığı
-Eğitim Danışmanlığı

ALDIĞIM EĞİTİMLER VE KATILDIĞIM ATÖLYELER
-Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi- Dr. Nevin Dölek
-Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi- Dr. Nevin Dölek
-Kriz ve Yas Danışmanlığı- Dr. Nevin Dölek
-Yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi- Dr. Çiğdem Dürüst
-Travma ve Yas Terapisi- Dr. Çiğdem Dürüst
-Çocuk Merkezli Oyun Terapisi- Klinik Psk. Gözde Erdem
-Kariyer Danışmanlığı Eğitimi- Dr. Çiğdem Dürüst
-Bir İnsan Canavardan Kahramana Nasıl Dönüşür? – Prof. Dr. Philip Zimbardo
-Ertelemeciliğe Bilişsel Davranışçı Yaklaşım- Prof. Dr. Hakan Türkçapar
-Sınav Sürecinde Etkili Danışmanlık Becerileri- Prof. Dr. Hakan Türkçapar
-Sınav Kaygısıyla Baş Etme- Prof. Dr. Hakan Türkçapar
-Gestalt Terapiyi Anlamak / Gestaltta İlişkiler – Prof. Dr. Ceylan Daş...[Devamı...]

Cansu DOĞRUYOL Özgeçmis CV Psk.Dnş.Cansu DOĞRUYOL'un Özgeçmişi
1996 yılında Denizli'de doğdum. Denizli İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi'nde eğitim gördükten sonra Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında psikoloji topluluğu başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütürken özel bir psikolojik danışmanlık merkezinde stajyer psikolojik danışman kadrosunda yer aldım. Mezuniyetimden bu yana bir özel öğretim kursunda ergen danışmanlığı, ebeveyn danışmanlığı, eğitim danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Çalıştığım yüzlerce genç ve ebeveyn ile ilgili bilgi ve deneyimlerimi yetişkin danışmanlığı hizmetiyle beraber Denizli'deki ofisimiz bünyesinde de sürdürmeye devam etmekteyim.

ALDIĞIM EĞİTİMLER VE KATILDIĞIM ATÖLYELER
-Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi- Dr. Nevin Dölek
-Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi- Dr. Nevin Dölek
-Kriz ve Yas Danışmanlığı- Dr. Nevin Dölek...[Devamı...]

Cansu DOĞRUYOL'un Makaleleri Cansu DOĞRUYOL'un Makale ve Yazıları
1 Makale

Cansu DOĞRUYOL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Sıla ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Temmuz.2022
TavsiyeNo: 123992
Hocamla üniversite sınavına hazırlanırken tanıştım. Sınav heyecanı yüksek, stresli bir öğrenciydim. Cansu Hocam daima yanımda oldu ve beni destekledi. Yapabileceğime olan inancı sayesinde her bocalağımda yardımcı olarak bana güven verdi. Neşeli, samimi, gerçekçi ve güvenilir bir psikolojik danışmandır. Hocam kendisini geliştirmek için elinden geleni yapar. Karşısındaki bireylere değer verir ve onların görüşlerini önemser. Karşısındakinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar yapar. Gündelik hayat problemlerinizde, kendinizi yetersiz hissettiginiz sorunlarınızda, belki de sadece konuşmaya ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüzde gönül rahatlığıyla hocama başvurabilirsiniz. Eminim ki doğru yerde olduğunuzu hissedeceksiniz.
     9 Beğeni    
Ege BaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
26.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123931
Cansu hocamla dershanem vesilesiyle tanıştık.Lise döneminde ders takibi yapmak,program hazırlamak gibi her rehberlikçinin illaki yaptığı şeylerin ötesinde stresli,mutsuz,gergin,sıkıntıda olduğum zamanlarda yanına gidip her derdimi anlatacak güveni verme gibi mükemmel başarıları vardır.Mesleğinde az denebilecek yılları olsa da 40 yıllık danışmanların yaptıklarının ötesine geçtiğinden kuşkunuz olmasın.Çalıştığı kurum da sayesinde dinamik,aktif ve insanların güler yüzle koşarak geleceği bir yer haline gelmiştir.Genç olmasının getirdiği avantajla danışanlarıyla profesyonelliğini bozmadan ancak bir o kadar da samimi, yapıcı ilişkiler kurmayı başarır. Ne zaman yanına uğrasam masasında ya da elinde alanıyla ilgili bir kitap okurken ve önemli gördüğü yerlerle ilgili notlar alırken bulurum ki bu işini ne kadar sevdiği ve kendisini geliştirme isteğiyle dolu olduğunu gösterir. Görüşmelerini gerçekleştirirken kesinlikle çok sakindir ve karşısındaki kişi de rahat ederek içini daha kolay açar.(Şahsen test edildi ve onaylandı.) Asla yargılayıcı bir tutuma girmez ve daima çözüm odaklıdır.Güzelliğinden bahsetmiyorum bile görünce içinizin bir ferahlıkla dolacağından eminim :) Kısacası eğer bir danışman arıyorsanız Cansu hocama gitmekten asla çekinmeyin derim.
     6 Beğeni    
Menekşe Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
26.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123928
12. sınıfta özel bir kurumda ders almaya başladığımda tanışmıştık. İlk başta kendi çekingenliğim sebebiyle görüşme talep etmezken ilerleyen dönemde arkadaşlarımın memnuniyetine ve Cansu hocamın samimi yaklaşımına tanık oldukça kendisinden yardım istemiştim. Her danışanına olduğu gibi bana da anlayışlı ve sıcak bir yaklaşımı olmuştu. Süreç içinde akademik desteğinin yanında derslerimi dolaylı yoldan olumsuz etkileyen birçok sorunu da çözmemi sağladı. Sonrasında mezuna kaldığım dönemde de Cansu hocamın donanımına ve olumlu yaklaşımlarına dayanarak kendisinden yardım almak istediğimi belirttim ve bu süreçte de bana yardımcı olabileceğini söyledi. 1 yıllık detaylı bir çalışmamız oldu birlikte. Her hafta çalışma programımı, deneme analizlerime ve konu eksiklerime bağlı güncelleyerek düzenli ve sürekliliği bozulmayan bir süreç yürütmemi sağladı. Bunların yanında kendimi güçsüz ve yalnız hissettiğim dönemlerde her zaman yanımda oldu. Heyecan ve kaygı düzeyimin yükseldiği zamanlarda gerek ödevlendirmelerle gerek farklı çalışmalar yaptırarak normal bir seviyede kalmama yardım etti. Bu süreçte bana çok büyük bir katkısı oldu. Nihayetinde bir sınav sürecini daha onun sayesinde başarılı bir şekilde yürütmüş ve sonlandırmıştım. Mezuna kaldığım süreçte attığım en doğru adımlardan birisinin Cansu hocamdan Eğitim danışmanlığı hususunda yardım almak olduğunu her zaman söyledim ve asla pişman olmadım.
     8 Beğeni    
Simay SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
25.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123921
Kendisiyle 10. sınıfın yazından beri gittiğim dershane olan Bulut Akademi sayesinde tanıştım ve iyi ki tanışmışım. Tanıştığımızda bana yaklaşımı gayet yerinde ve samimiydi. Bu yüzden kendisine çabucak ısınmıştım. 10. sınıfın yazından 12. sınıfa kadar dershanedeki rehberliğimi Cansu hocam yapmıştı 12. sınıftayken evimin ve okulumun konumu itibariyle dershanenin başka bir şubesindeydim fakat arada Cansu hocamı ziyaret eder hem psikolojik hem de akademik olarak desteğini alırdım. Kendisi genç yaşına rağmen oldukça bilgili, çözüm odaklı, mantıklı bir danışman. Bunların yanında kendisiyle sohbet etmek çok zevkli. Bana ve dershanedeki diğer arkadaşlarıma karşı her zaman samimi ve bir abla,bir dost gibiydi. Bütün bunlar sebebiyle dershane arkadaşlarımla birlikte üniversite sınavı bitmesine rağmen sınav biter bitmez kendisini kurumda ziyarete gittik. Ondaki samimiyet ve öğrencileriyle olan diyaloğu onu diğer meslektaşlarından ayıran özellikleri bence Bence kendini psikolojinin hangi alanında olursa olsun çok iyi bir şekilde geilştirebilecek bir insan. Çünkü kendisi çalışmayı seven, kendini geliştirmekten gocunmayan, akılcı bir danışman. Kendisini üç sıfatla tanımlasaydım hoşsohbet, samimi ve çözüm odaklı sıfatlarını seçerdim. Cansu hocam hem bana hem de arkadaşlarıma tanıştığımızdan beri pek çok konuda destek oldu ve hem ders hem de bazı ders dışı konularda problemlerimizi aşmamızı sağladı. Onunla tanıştığım ve öğrencisi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Eminim ki diğer öğrencileri de böyle hissediyorlardır. Ondan öğrendiğim çok şey oldu. Bilgisi, mantığı ve danışanlarına yaklaşımıyla daha pek çok insana pek çok şey katacağını düşünüyorum.
     9 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fora Psikoloji
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:23 Kat:4 Daire:8 
Denizli
Psk.Dnş.Cansu DOĞRUYOL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(507) 950 20 97  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi- Psikolojik Danışma ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Cansu DOĞRUYOL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Cansu DOĞRUYOL Mesleki Videolar Videoları
-

23:43
Top