2007'den Bugüne 90,329 Tavsiye, 27,802 Uzman ve 19,735 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Müberra KARTAL
Psikolojik Danışman - Muğla
Psikolojik Danışman/Sosyolog/Aile Danışmanı/Yaşam Koçu/Eğitim Koçu

Müberra KARTAL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Müberra KARTAL'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Müberra KARTAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Iyi ki geldim iyi ki burdayım. Kimbilir ne hikayeler çekeceğim kendime. Güzel şeyler yapmaya ve yaşamaya niyet ediyorum. 🐇💜🐇
 
Müberra KARTAL'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Muğla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 
(Bu Adreste Belirli Bir Saate Kadar (Saat16.00 Kadar) Çalışıyorum. Ondan Sonra Özel ve Online Sisteminde Hizmet Veriyorum.)
Psk.Dnş.Müberra KARTAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fak. Eğitimde Psikolojik Hizmetler (1992 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Müberra KARTAL Özgeçmis CV Psk.Dnş.Müberra KARTAL'ın Özgeçmişi
Adana Kozan doğumluyum. Lise öğrenimimi Adana Kız Lisesinde tamamladım. Üniverite tahsilimi ise ANKARA ÜNV. EĞT. BİL. FAK. Eğitimde Psikolojik Hizmetler bölümünde tamamladım. Yüksek lisansımı ise Muğla Sıtkı Koçman Ünv. SOSYOLOJİ bölümünde bitirdim. 1998 den beri MEB de psikolojik danışman olarak çalışmaktayım. Bunların dışında mesleğimi taçlandırmış olduğum Aile Danışmanlığı( Muğla ünv. aldığım), Eğtim Koçluğu, Yaşam Koçluğu gibi ayrıca vermiş olduğum hizmet alanları da bulunmaktadır. bunun yanısıra, 1999 da deprem sonrası yapılan DEBRİFİNG, Sınıf temelli eğitim, grupla psikolojik danışma psikososyal travma çalışma projesi olan UNICEF ve MEB işbirliği ile gerçekleştirilen dünya çapında beşinci sırada yer alan çok güzel bir projenin içinde uygulayıcı olarak yer aldım. bundan dolayı en hakim olduğum konular içerisinde travma çalışmaları yer almaktadır. Bununla birlikte Özgür Polat'ın dove özgüven projesinde yer aldım...[Devamı...]

Müberra KARTAL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Demet
YENİ26.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124777
Müberra hanımla kızımın okulunda tanıştık. Hayatımın en zor günlerinde hayatımıza güzel dokunuşlar yaparak köklü değişimlere yol açtı. Öneremeyeceğim bir durum hiç söz konusu değil. Sizi bir arkadaş gibi bazen da ailenizden biri gibi dinleyerek sahiplenir. Olumlu olumsuz her görüşünü size nazik ve açık bir dille ifade ederek sizi motive eder. Size anlayışlı ve sevecen yaklaşır. Dinleyeninizin olmadığı en yalnız anlarınızda size yalnız olmadığınızı hatırlatır ve kötü hislerden kurtulmanız için en olanaklı şeyleri size yaptırır. Kendisi dinlemeyi bilen dinlediğini size hissettiren bir danışmandır.
     1 Beğeni    
M.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ17.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124735
Uzun zamandır panik atak ve kaygı bozukluğu yaşıyordum evden dışarı çıkamaz hale gelmiştim yaşam kalitesini oldukça düşmüş ve hayatım zorlanmısti.Muberra hocamdan önce üç ayrı psikologtan defalarca seanslar almistim cok faydasını görmedim. Tavsiye üzerine Muberra hocamdan seanslar almaya başladım uzun yol katettim. Kendisi alanında uzman olmasının yanisira çok guleryuzludur.Seanslarimiz online olarak devam ediyor iyi ki yollarımız kesismis tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Ahmet
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ16.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124731
Bu uzmanla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüştüm. İlk başlarda ön yargılıydım ancak sonrasında kendisiyle görüşünce tüm ön yargılarım yıkıldı ve çok rahatladım. Kendisi çok samimi, destekleyici ve çözüm odaklı bir çalışma sistemiyle bana yardımcı olmaya çalıştı. Uzman benim uzun yıllardır süresinden gelmeye çalıştığım sahne korkusu sorunumu büyük ölçüde atlatmama yardımcı oldu. Mesleki olarak alanına ve insan ilişkilerine çokça hakim olduğu yönünde bir izlenim aldı. Ayrıca kendisi çok arkadaş canlısı ve güleryüzlü bir insandı. Kendisinden çok verim aldım ve memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir uzman.
     1 Beğeni    
B.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ16.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124730
Ben anksiyete için sınav dönemimde arkadaşımın tavsiyesiyle başvurmuştum. Odaklanma ve toplu ortamda bulunma sorunlarım vardı hepsinin aşılmasında adım adım ilerledik. Benim için çok yararlı oldu. Artık hem akademik hayatımda hem sosyal hayatımda daha başarılı ve rahatım. Çok güleryüzlü bir hanımefendi kendisi. Uzun zamandır aradığım uzmanı buldum ve hala devam ediyorum. Kendisine buradan teşekkür ve minnetlerimi iletiyorum. Memnuniyetle seanslarıma devam edeceğim.
     1 Beğeni    
Rojda
YENİ16.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124729
Sınav dönemimde yaşadığım stresle baş etme konusunda kendisinden yardım aldım.Danışanlarına karşı yaklaşımı detaylı bilgi alıp soruna odaklı olması suçlayıcı değil güzel bir anlatıma sahip olması ve samimiyetiyle çok yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ederim.Aldığım tavsiyelerin uygulamasının takibini yaptı bu aşamada hatalar konusunda veya ilerlemede de yol gösterici oldu kendisiyle bu şekilde rahat konuşup yol katetmek beni çok mutlu etti.Herkese rahatlıkla öneririm
     1 Beğeni    
A.T.
YENİ16.Kasım.2022
TavsiyeNo: 124727
Danışan kişiyi çok iyi bir şekilde dinleyen ve anlayan, ve hayatımda büyük destek sağlayan bir uzmandır kedindisi çok memnun kaldım. Konuşması ve üslubu çok hoş bir şekilde kullanıyor, asla zorlamış gibi hissetmiyorum açıklamaları da basit bir şekilde aktarma yeteneğine sahip bir hanımefendi. kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü bana çok iyiliği ve yararı dokundu umarım çalıştığı alanda kalıcıve olumlu izler bırakacak birisi olur. Sözümü hiç kesmiyor ve sonuna kadar problemlerimi ve sıkıntılarımı dinler, onları çözüme kavuşturuyor.
     1 Beğeni    

Müberra KARTAL'in Kisisel Bilgileri Daha Yakindan Taniyalim.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdigi Ugraslar : Binicilik, yoga, meditasyon, plates

Sevdigi Yazarlar : Sinan Canan, Üstün Dökmen, Bircan Yıldırım, Serkan Karaismailoğlu , Doğan Cüceloglu

Sevdigi Muzikler : Rap, Caz, Pop, Enstrümantal müzikler

Sevdigi Filmler : Vikingler, Game of Thrones, Scooth Game, Kar Küreyici

Sevdigi Sözler : Her şeyi kaybettim ama kendimi buldum.(Hz Mevlana), Her şey vaktini bekler, Ne gül vaktinden erken açar,bNe güneş vaktinden erken doğar. (Hz Mevlana)


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Muğla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 
(Bu Adreste Belirli Bir Saate Kadar (Saat16.00 Kadar) Çalışıyorum. Ondan Sonra Özel ve Online Sisteminde Hizmet Veriyorum.)
Psk.Dnş.Müberra KARTAL internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(505) 295 98 70  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fak. Eğitimde Psikolojik Hizmetler
Mezuniyet Yılı
1992
(30 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Müberra KARTAL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Müberra KARTAL Mesleki Videolar Videoları
-

03:57
Top