2007'den Bugüne 92,138 Tavsiye, 28,189 Uzman ve 19,957 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Elif Sümeyye EROL
Psikolog - Batman

Elif Sümeyye EROL Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi4 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

4

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif Sümeyye EROL Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Elif Sümeyye EROL'un Tavsiye Ettigi Uzmanlar Elif Sümeyye EROL'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Elif Sümeyye EROL'un İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji (2013 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Elif Sümeyye EROL Özgeçmis CV Psk.Elif Sümeyye EROL'un Özgeçmişi
Lisans Eğitimini 2009-2013 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamlamıştır. Üniversitede okuduğu dönemde, Hacettepe Üniversitesi Psikometri Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde Proje Asistanı olarak, Nevşehir Devlet hastanesi Psikiyatri Polikliniği ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağ. Ve Hast. Anabilim Dalı bünyesinde oluşturulan Özgül Öğrenme Güçlüğü Gruplarında ise Stajyer Psikolog olarak görev almıştır. Meslek Hayatına Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nda başlamış ve başta kadın ve çocuk hizmetleri olmak üzere Sosyal Hizmetler bünyesinde birçok birimde çalışmıştır. Halen bir devlet kurumunda psikolog olarak görev yapmaktadır.

Aldığı Eğitimler:

-Terapötik Kartlar Uygulayıcı Eğitimi, Anka Psikolojik Danışmanlık Merkezi,
Durmuş Ümmet (8 Saat) Kasım 2021
-Bilişsel Davranışçı Terapilerin Klinik Uygulamaları (7 Modül)
DATEM-Ebru Şalçıoğlu (86 Saat) Kasım 2020 - Mayıs 2021 ...[Devamı...]

Elif Sümeyye EROL Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Muhammed
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ7.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127347
Bu kadar geniş anlamda her konuda ilgilenen sanki kendisinin sorunuymus gibi kabul eden. Olaya her açıdan yaklaşıp ince egleyip sık dokuyan çok az insan vardır. Sağolsun çok ama çok yardımcı oldu. Her şeyiyle çok iyi bir insan. Hitabeti yaklaşımı çok hoş ve çok iyi. Ben bu kadar her şeyiyle ilgilenen bir insan görmedim. Kardeşim çok yakın bir deprosyana girmisti. Okulda diliyle alakalı zorbalaniyordu kekemelik olduğundan dolayı. Son senesi olduğu için lise de kaybolmasını istemiyorduk. Bu şekilde direk olaya el attı konuştu ders çalışması için program hazırladı. Kendi ilimizde dil terapist kursu hocası buldu hem uygun hem en iyisini. Ayrıca anne baba herkes le konuşarak nasıl yaklasacagini öğretti.
     1 Beğeni    
S.F.
13.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126803
Elif hocamla aynı iş yerinde çalışıyoruz. Kurum psikoloğu olması sebebiyle kendisine ulaştım. Panik olduğum konudan tutun da takıntılı olduğum konulara, aileme ve arkadaşlarıma karşı düzeltemediğim davranış tarzıma kadar birçok konuda yardımcı oldu bana hem de çok kısa bir sürede. Bilgisi ve donanımı beklediğimin çok üzerindeydi bir konuyu çözüme kavuşturduktan sonra diğerine geçtik ondan diğerine derken her bir aşamada benim huysuz davranışlarıma rağmen gayet sakin ve sabırlıydı. Kendisini gerçekten çok profesyonel, sakin, sabırlı ve anlayışlı bir psikolog. Çok sıcakkanlı, güler yüzlü, dost canlısı ama duruma göre de bir o kadar ciddi işini önemseyen ve karşısındakine nasıl davranması gerektiğini iyi bilen birisi. Eğer hem profesyonel, ciddi hem güler yüzlü sizi rahatlatan bir psikolog arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum kurum psikoloğumuz olduğu için çok şanslıyız herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
M.A
8.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126524
Ben Elif hocamla eşim vasıtasıyla tanıştım. Tanıştığımız günden beri gerek benim üzerimdeki analizleri gerekse yönlendirmeleri ile görmediğim bir çok şeyi görmeme ve anlamama vesile oldu. Kendisinin müthiş bir analiz ve sentez yeteneği var. Mesleğinde çok başarılı ve bilgili, her zaman için beni çok güzel dinliyor. Daraldığım ve bunaldığım anlarda bana çok iyi bir yol gösterici oluyor. İçinden çıkamadığım durumlarda her zaman o durumun içinden kolay bir şekilde çıkmama yardımcı oluyor. Sinirli anlarımda dahi sakin ve olgun yaklaşımları yüreğime su serpiyor. Bu da bana ayrı bir güç katıyor. Psikolog araştıran herkese hiç düşünmeden gitmelerini tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile kendinizi emanet edebilirsiniz. Kendisi sayesinde o kadar iyi bir durumdayım ki yönlendirmeleri, açıklayıcı şekilde bilgilendirmeleri ve ilgi alakasından ötürü kendisine çok minnettarım. Mesleğinde ve hayatında kendisine başarılar diliyorum. Allah yolunu bahtını, açık etsin.
     3 Beğeni    
Ahmet GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mart.2023
TavsiyeNo: 125258
Elif hanımı işinde çok başarılı bulduğum için bu platformda tavsiye etme gereksinimi duydum. Kendisi ile bi arkadaşımın önerisi sayesinde tanıştım. Gayet güler yüzlü,samimi iletişimi mükemmel. Yapmış olduğumuz seanslar gerçekten aşırı fayda sağladı.Maddi çıkardan öte işine aşık birisi. Tek kelime ile işinde profesyonel, çok tecrübeli. Memnuniyetimi belirterek danışma ihtiyacı duyan insanlara seçiminde yardımcı olmak isterim. Sayesinde bizim sorunlarımız çözüme kavuştu. Allah razı olsun çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
     10 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Hacettepe Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2013
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Elif Sümeyye EROL Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Elif Sümeyye EROL Mesleki Videolar Videoları
-

06:30
Top