2007'den Bugüne 92,578 Tavsiye, 28,264 Uzman ve 20,024 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Meliha Nur DEMİR
Psikolog - Isparta

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi8 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

8

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Meliha Nur DEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Meliha Nur DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Meliha Nur DEMİR'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Medipol Üniversitesi / Psikoloji (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Meliha Nur DEMİR Özgeçmis CV Psk.Meliha Nur DEMİR'in Özgeçmişi
Lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünde onur derecesiyle tamamladı. Bu süreçte Enneagram üzerine eğitimler aldı. Mezuniyetinin ardından anaokullarında psikolog olarak görev yaptı. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Travma ve Bağımlılık Terapisi ve çocuk psikolojisine dair eğitimler aldı. Ardından tam burslu olarak kazandığı 29 Mayıs Üniversitesi Erken Çocuklukta Ahlak ve Değer Eğitimi alanında yüksek lisansa başladı. Sivil toplum kuruluşları bünyesinde gençlere danışmanlık hizmeti ve ebeveynlere seminerler vermektedir. Şu anda tez döneminde olup anaokulu psikoloğu ve eğitim koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmektedir. Çocuk, ergen ve yetişkinlere terapi hizmeti vermektedir.

Meliha Nur DEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tuğbanur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2024
TavsiyeNo: 127566
Meliha hanımla görüşmek hayatımda aldığım en doğru kararlardan birisi idi.Zor süreçlerimde ,içinden çıkamadığım duygularımı,kaygılarımı ve endişelerimi anlamama vesile oldu,hissettiklerimin normal olduğunu,süreçin sancılarını ve altında yatan duygularıma ışık tuttu ve kendimi anlamam da da çok büyük katkıları oldu💐Kendisine çok teşekkür ediyorum ve bu yola çıkmak isteyip endişesi olan kişilere canı gönülden tavsiye ediyorum💐iyi ki yollarımız kesişmiş💐
     1 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127447
Meliha hanımı tanımak Hayatımın dönüm noktası oldu Bana katmış olduğu bilgi ve tecrübelerle birlikte gerçek benliğimi ortaya çıkardı. Hayata karşı olan bakış açımı değiştirdi kendimle ve çevremle olan tüm sorunlara karşı nasıl mücadele edeceğimi ve onlarla nasıl başa çıkabileceğimi gösterdi bana. 2024 yılına yeni hayatımla başlattığı için kendisine minnettarım her konuda kendisinden ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyi ki tanımışım kendisini iyi ki hayatıma dokunmuş…
     3 Beğeni    
Rana
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2024
TavsiyeNo: 127121
Meliha Hanım hayatıma tam bir kırılma ve dönüm noktası denebilecek bir zaman diliminde girdi, iyi ki de girdi. Onunla bir kendimi arayış yolculuğuna çıktım ve bu yolculuk 2023 yılının bana kattığı en güzel şeylerden biriydi. Sayesinde kendime ve hayata dair farkındalığım derinleşti, beni bana yabancılaştıran ve kendimle arama mesafeler açan perdeleri görüp özüme daha çok yakınlaştım, kendime hata payı bırakıp şefkat gösterebilmeyi, ne olursa olsun kendime inanmaya ve güvenmeye devam etmeyi, değer verebilmeyi öğrendim/öğreniyorum. Kendinden kusursuz olma, her şeyi mükemmel yapma beklentisini bırakıp kendini daha çok sevdiğinde içindeki ışığı ortaya çıkarabiliyor insan, derinindeki saklı cevheri görmesini engelleyen kara bulutları dağıtabildiğinde, mükemmellik arayan ve hep başkalarıyla kıyaslayan iç yargıcını aşıp o cevhere ulaşabildiğinde kendini gerçekleştirmiş oluyor. Tabii bu belki de ömür boyu yürünecek uzun bir yol, ama aslolan da yolun kendisi, bu yolda kendimizi bulma ülküsüyle attığımız adımlar, döktüğümüz terler, çıkardığımız dersler. Çünkü bizi öze ve cevhere yaklaştıracak olan, hayatın kevgirinde yoğuracak olan bu. Tüm bunları idrak etmemi sağladığı ve bu manevi yolculuğumda bana eşlik ettiği için minnettar ve duacıyım Meliha Hanım'a. Birlikte ne kadar yürürüz, ne kadar süre daha eşlik eder bana bilemiyorum, tıpkı hayatıma girdiği zaman gibi bunun da doğru bir zamanı olduğuna inanıyorum, fakat bana öğrettikleri, kattıkları, bende açtığı ufuklar ve pencereler hep benimle kalacak.
     3 Beğeni    
Gökçen Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126522
Meliha Hanımla Oğlumuzun kreş Öğretmeni aracılığı ile tanıştık .. Aldığımız en doğru kararlardan biri Meliha hanımdan destek almaktı . Oğlumuzun gelişim dönemlerinde bizim çokça zorlandığımız bazı konularda destek almaya karar verdik . Çok kısa bir sürede çok büyük yol katettik. Hayatımıza çok güzel bir yerden donunan bizde ve oğlumuzda çok güzel izler bırakan harika bir İnsan .İşini hassasiyetle ve büyük özenle yapan bir Terapist. İyi ki yollarımız kesişmiş :)
     5 Beğeni    
Fahriye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Ekim.2023
TavsiyeNo: 126513
Meliha hanımı çocuğumu göndemeyi düşündüğüm kreşin kurum psikoloğu olarak tanıdım.Sosyal medyadaki paylaşımları , insanlara faydalı olmaya çalışması ve alanındaki bilgisi ile sürekli takip etmeye başladığım bir uzman oldu. En çok da kurumdaki profesyonel yaklaşımları beni çok etkilediği için online psikodiyet eğitimine dahil oldum. 1 eğitimde bile sorunlarıma karşı bakış açımı çok değiştirmesi , kendime ve problemlerime nasıl yaklaşmam gerektiği konusundaki gösterdiği rehberlik taktire şayan doğrusu. İlginiz için çok teşekkürler. Kendimi tanıma ve iyileştirme yolunda attığım adımda daha çok yollarımızın kesişmesi dileğiyle..
     4 Beğeni    
H.M.S
15.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126321
Almış olduğu sayısız eğitimler ve halen devam eden akademik kariyeri ile danışanlarına nasıl daha çok faydalı olabilirim gayesi taşıyan, farklı pencerelerden bakmayı öğreten, bundan da çok mutlu olan bir terapist. Mesleğinin de doğasının gereği olarak kendisini her daim geliştirmeye devam eden kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanan başarılı bir terapist. Terapi sürecinizde sabırla ilerlerken size tüm gücüyle destek sağlayacağına güvenilirsiniz. Kendisine her konuda gönül rahatlığı ile danışabileceğinizden emin olabilirsiniz.
     5 Beğeni    
Hümeyra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126279
Hayatimda kendim için aldığım en doğru karar psikoterapi sürecine girmekti ve bu yolculukta bana ışık tutan Meliha hanıma cok teşekkür ediyorum .güzel bir dönüm noktası oldu benim için hayatım için.Surekli kendini danışanları icin daha fazla nasil yardimci olabilirim dusuncesiyle kendini gelistirmesi gelisime surekli acik olmasi benim icin cok kiymetliydi.Seanslari duzenli yaptiginizda ,Meliha hanimin dediklerini dikkate aldiginizda hayatinizdaki belirgin ve guzel farki siz de hemen fark edeceksiniz ve cevrenizde fark edicek.bu ve bunun gibi bir suru faydasini kendinizde göreceksiniz.Kıymetli desteği için kendisine çok teşekkür ederim 🌸😊
     6 Beğeni    
N.İ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126249
Meliha hanımı ve çalıştığı kuruluşu sosyal medya aracılığıyla tanıyıp öyle destek almaya başladım.Sosyal yaşamım ve iş stresim üzerine çalışmaya başlamamıza rağmen hayatımın bir çok alanında kendisinin yardımını alıyorum. Kendimi tanıma ve kabullenme farkındalığımı ve kendime karşı özşefkatimi arttırmama yardımcı oldu. Her hafta minik adımlarla ilerlediğimi düşünürken aslında gayet hızlı ve planlı bir sekilde ilerletildiğimi gördüm. İş, aile ve hatta arkadaş cevremle iletişimim büyük oranda ve olumlu yönde değişti ve gelişti. Görüşmelerimiz esnasında güleryüzü ve anlayışı sayesinde kendimi rahat; aynı zamanda profesyonelliği ve dikkati sayesinde de güvende hissediyorum.
     8 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Medipol Üniversitesi / Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Meliha Nur DEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Meliha Nur DEMİR Mesleki Videolar Videoları
-

23:19
Top