2007'den Bugüne 91,455 Tavsiye, 28,068 Uzman ve 19,895 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Meliha Nur DEMİR
Psikolog - Isparta

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi3 kez tavsiye edildi
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

3

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Meliha Nur DEMİR'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Meliha Nur DEMİR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Meliha Nur DEMİR'in İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Medipol Üniversitesi / Psikoloji (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Meliha Nur DEMİR Özgeçmis CV Psk.Meliha Nur DEMİR'in Özgeçmişi
Lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünde onur derecesiyle tamamladı. Bu süreçte Enneagram üzerine eğitimler aldı. Mezuniyetinin ardından anaokullarında psikolog olarak görev yaptı. Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, Travma ve Bağımlılık Terapisi ve çocuk psikolojisine dair eğitimler aldı. Ardından tam burslu olarak kazandığı 29 Mayıs Üniversitesi Erken Çocuklukta Ahlak ve Değer Eğitimi alanında yüksek lisansa başladı. Sivil toplum kuruluşları bünyesinde gençlere danışmanlık hizmeti ve ebeveynlere seminerler vermektedir. Şu anda tez döneminde olup anaokulu psikoloğu ve eğitim koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmektedir. Çocuk, ergen ve yetişkinlere terapi hizmeti vermektedir.

Meliha Nur DEMİR Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
H.M.S
YENİ15.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126321
Almış olduğu sayısız eğitimler ve halen devam eden akademik kariyeri ile danışanlarına nasıl daha çok faydalı olabilirim gayesi taşıyan, farklı pencerelerden bakmayı öğreten, bundan da çok mutlu olan bir terapist. Mesleğinin de doğasının gereği olarak kendisini her daim geliştirmeye devam eden kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanan başarılı bir terapist. Terapi sürecinizde sabırla ilerlerken size tüm gücüyle destek sağlayacağına güvenilirsiniz. Kendisine her konuda gönül rahatlığı ile danışabileceğinizden emin olabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Hümeyra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ8.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126279
Hayatimda kendim için aldığım en doğru karar psikoterapi sürecine girmekti ve bu yolculukta bana ışık tutan Meliha hanıma cok teşekkür ediyorum .güzel bir dönüm noktası oldu benim için hayatım için.Surekli kendini danışanları icin daha fazla nasil yardimci olabilirim dusuncesiyle kendini gelistirmesi gelisime surekli acik olmasi benim icin cok kiymetliydi.Seanslari duzenli yaptiginizda ,Meliha hanimin dediklerini dikkate aldiginizda hayatinizdaki belirgin ve guzel farki siz de hemen fark edeceksiniz ve cevrenizde fark edicek.bu ve bunun gibi bir suru faydasini kendinizde göreceksiniz.Kıymetli desteği için kendisine çok teşekkür ederim 🌸😊
     3 Beğeni    
N.İ
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ5.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126249
Meliha hanımı ve çalıştığı kuruluşu sosyal medya aracılığıyla tanıyıp öyle destek almaya başladım.Sosyal yaşamım ve iş stresim üzerine çalışmaya başlamamıza rağmen hayatımın bir çok alanında kendisinin yardımını alıyorum. Kendimi tanıma ve kabullenme farkındalığımı ve kendime karşı özşefkatimi arttırmama yardımcı oldu. Her hafta minik adımlarla ilerlediğimi düşünürken aslında gayet hızlı ve planlı bir sekilde ilerletildiğimi gördüm. İş, aile ve hatta arkadaş cevremle iletişimim büyük oranda ve olumlu yönde değişti ve gelişti. Görüşmelerimiz esnasında güleryüzü ve anlayışı sayesinde kendimi rahat; aynı zamanda profesyonelliği ve dikkati sayesinde de güvende hissediyorum.
     5 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Medipol Üniversitesi / Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2020
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Meliha Nur DEMİR Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Meliha Nur DEMİR Mesleki Videolar Videoları
-

18:26
Top