2007'den Bugüne 75,930 Tavsiye, 24,844 Uzman ve 17,068 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Muammer AKMAN
Sosyal Hizmet Uzmanı - Konya

 
  1 kez tavsiye edildi

» Sosyal Hizmet Uzmanı
İsim

Muammer AKMAN

[Muammer AKMAN siz misiniz? Kayıt olup, bu sayfadaki bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.]
Şehir

Konya

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Sosyal Hizmet Uzmanı

[Diğer Sosyal Hizmet Uzmanları..]
Tavsiye ve Teşekkürler

1

[Muammer AKMAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Muammer AKMAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarMuammer AKMAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Muammer AKMAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Muammer AKMAN Tavsiye Yazıları Muammer AKMAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 SHU (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.225.222.YZJ

10-10-2007
 TavsiyeNo: 2178
Muamer AKMAN, uzun yıllar Devlet Hastanelerinin Psikiyatri Birimlerinde Sosyal Hizmet Uzmanlığı yapmış, bu deneyimleri ile emeklilik sonrası profesyonel meslek hayatına atılmış başarılı bir Sosyal Hizmet Uzmanı, Terapötik İletişim Becerisi meslektaşlarınin da dikkatini çekecek düzeyde gelişimiş bir ufka, yenilikçi ve gelişimci bir mesleki bakışa sahip. O lisans döneminde öğrenidikleri ile yetinmemiş, batı dünyasındaki Terapötik yaklaşımı profesyonel hayatına aktarmış biri. Psikiyatrik alanda Sosyal Hizmet Uygulamarını tanıtmış, temsil etmiş çok az sayıda meslek uzmanlarından biri. Mesleğinin gelişimi, değeri ve öneminin anlaşılması, toplumumuzun bu meslek ve disiplinden yararlanması için gösterdiği çaba ve mücadelelerinde karşılaştığı güçlükler onu yıldırmamış verdiği hizmetlerin insanımız için lüks olmadığını ve bu hizmetlerle bir çok duygusal ve sosyal sorunun çözülebileceğini göstermiş ve bunu savunmuş bir uzman. Klasik mesleki çalışmaların ötesinde Psikiyatrik Konsültasyon Ekibinin bir üyesi olarak Sosyal Hizmet Uzmanlığını tanıtmış bir meslektaşımız. Danışanlarının kendisinden aldığı hizmet sonrasındaki memnuniyetleri başarısını ortaya koymaktadır. Sosyal Hizmet Uzmanı Muammer AKMAN'ı "sosyal psikolojik" boyutlu sorunları olan kişilere tavsiye ediyorum. NOT: TavsiyeEdiyorum.com'da Mesleki Katagorilerde Sosyal Hizmet Uzmanı katagorisi açılmadığından bu profesyonel mesleğinde katagorilere eklenmesi temennisi ile psikolog katagorisinde tavsiye edilebilmiştir.
     37 Beğeni    


Muammer AKMAN siz misiniz? Sitemize ücretsiz kayıt olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve üye özel sayfalarına erişebilirsiniz!

Muammer AKMAN'ı tanıyor musunuz? Bu sayfayı güncellemesi için kendisine haber verebilir veya bu Sosyal Hizmet Uzmanı hakkında siz de tavsiye yazısı yazabilirsiniz.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


Muammer AKMAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Muammer AKMAN Mesleki Videolar Videoları
-


05:23
Top