2007'den Bugüne 76,251 Tavsiye, 24,882 Uzman ve 17,107 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Cengiz KURAL

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Vet.Hek.Cengiz KURAL isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Cengiz KURAL Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

19
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarCengiz KURAL'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Cengiz KURAL'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
BÜTÜN HAYVANLAR SAYGI GÖRME HAKKINA SAHİPTİR.İNSAN HAYVANLARI YOK EDEMEZ .BU HAKKI ÇİĞNEYEREK ONLARI SÖMÜREMEZ.BİLGİLERİNİ HAYVANLARIN HİZMETİNE SUNMAKLA GÖREVLİDİR.BÜTÜN HAYVANLARIN İNSANCA GÖZETİLME,BAKILMA VE KORUNMA HAKLARI VARDIR.[15 EKİM 1978 DE PARİS UNESCO EVİNDE İLAN EDİLEN HAYVAN HAKLARI EVRENSEL BİLDİRİSİ 2.MADDE }

Cengiz KURAL Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
REKTO VAGİNAL SUNİ TOHUMLAMA KURSU (1996 ),3.ULUSAL KÜÇÜK HAYVAN HEKİMLİĞİ KONGRESİ (2006)

Cengiz KURAL Tavsiye Yazıları Cengiz KURAL için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Yunus Bilgehan Korkmaz (Müşteri)
 IP: 46.197.229.YYW

02-12-2015
 TavsiyeNo: 83786
Cengiz beyler 2014 agustos ayında tanıstım. Pre-mature kedim için çok caba sarf etti ve onun iyileşmesi için cok yardımcı oldu. Her konuda cok yardımcı oldu ve elinden geldiğince destek cıktı. Getirdiğim bütün evcil hayvanlarıma en iyi şekilde ilgi gösterdi ve olabildigince yardımcı oldu. Maddi konularda ögrenci oldugum icin cok destek cıktı ve hiç bi zaman bununla ilgili bi sorun olmadı. Kendisine yardımları ve iyi niyeti için ne kadar teşekkür etsem azdır.
     4 Beğeni    

 gülsüm akçay (Müşteri)
 IP: 88.244.46.YLJ

10-03-2008
 TavsiyeNo: 10165
cengiz beyle 2007 martta tanıştım.alman kurdu köpeğimin 3 yavrusu benim aşılarını ihmal etmem sonucu hastalandı.kusma ishal ve halsizlikle başlayan hastalık yavruları iki günde bir deri bir kemik bıraktı.ilk gittiğim hekim yaşamalarının çok zor olduğunu söyledi.cengiz beye götürdüğümde artık ayakta bile duramıyorlardı.cengiz bey yavruların tedavisini klinikte kalmaları şartıyla 3 günde tamamladı.3 gün gece gündüz takip ve gerekli müdahalelerle 3 yavruda sağlığına kavuştu.bunu üstlenecek çok fazla hekim olduğunu düşünmüyorum.cengiz bey herşeyden önce hayvanlara olan sevgisiyle herşeyin üstesinden geliyor.bu kadar özverili güleryüzlü ve düşünceli olabildiği için kendisine çok teşekkür ediyorum ve izmirde yaşayan tüm hayvan sahiplerine balçova veteriner kliniğini tavsiye ediyorum.aldıkları hizmetten eminim memnun kalıcaklar.
     15 Beğeni    

 şadiye turhaner (Müşteri)
 IP: 85.108.53.ZF

08-03-2008
 TavsiyeNo: 10027
Köpeğimiz çapkının yaşam mücadelesinde yapmış olduğu cerrahi müdahalelerde yaşam kalitesini yükseltmiştir.Zira çapkınımız bir buçuk senedir anüs kanseri ile mücadele ediyor.Cengiz beyin yapmış olduğu başarılı cerrahi müdahaleler neticesinde çapkınımızın yaşam kalitesi yükselmiş ve daha iyi bir yaşam sürmektedir.Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi borç biliriz.Cengiz beyi 1998 yılından beri tanımaktayım.Kendisi mesleğini hayvanlara olan sevgisiyle icra etmektedir.Aynı zamanda kendisininde çakıl adında çok sevimli bir köpeği vardır.Müşterilerine karşı güleryüzüyle ve hayvanlara olan sevgisiyle mesleğini çok iyi icra ettiğini belirtmek isterim.Meslek hayatındaki başarılarının bu doğrultuda devam edeceğini düşünüyorum.
     7 Beğeni    

 şener ipşir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.240.142.YBD

03-02-2008
 TavsiyeNo: 7605
Vet.Hek.Cengiz Kural İzmir Atatürk Lisesinden sıra arkadaşım.Kendisi derslerinde başarılı,iyi bir aile terbiyesi almış,dürüst ve muhatabına güven veren bir insandır. Arkadaş olduğumuz için Kadifekaledeki evlerine giderdim. Annesi ve rahmetli asker emeklisi babası güleryüzle beni karşılar,mutlaka bir sofra kurarak yemek ikram ederlerdi. Onlara misafir olmayı çok severdim.Evleri çok eğlenceliydi. Yüzlerce muhabbet kuşu va kanaryaları vardı.Evleri bahçeliydi ve bahçede onlarca kedi toplanır,nafakalarını alırlardı.Cengiz Kural veterinerliği kazandığında çok sevinmişti.Ondaki hayvan sevgisi mesleki kariyerinde de etkili olmuştu.Balçovadaki kliniği açtığı günü dün gibi hatırlıyorum.Heyecanı ve gayretleri,en güzel hizmeti sunma isteği onu bu günlere getirdi.Can kardeşime ve ailesine iyilik ve esenlikler diliyorum.
     6 Beğeni    

 DİLEK (Müşteri)
 IP: 88.240.191.ZJL

17-01-2008
 TavsiyeNo: 6401
Balçova Veteriner kliniğine tavsiye üzerine gittim.Muhabbet kuşum 6 yaşındaydı boğazında bir şişlik oluşmuştu yemek yiyemiyor ve kaşıntı halindeydi.Pet Shoplara danışmam sonucu olur geçer tüy döküyor v.s. pahalı ilaçlar tavsiye edildi ama en son Cengiz Bey in teşhisi ile kuşumun boğazındaki şişliğin timör ile ilgili bir rahatsızlık olabileceğini bu yaşlarda normal olduğunu, yaşını ileri olmasından dolayı operasyon olamayacağını ifade etti.Şişliğin üstüne kaşıntı giderici bir krem verdi vucut direncinide vitamin antibiyotik karışımı ile takviye etti.Çapkın isimli kuşum şu an hayatta değil ama onu son günlerinde tedavi edip beni çok müteşekkir etti.Personeline arkadaşı gibi davranan,personeli traş yaparken bana ikram ettiği çayı kendi elleriyle verdi.Bu mütavazi işyerinin temizliği ve Çakıl ismindeki daimi personeli kukur cinsi köpeğindende bahsetmem lazım.Eğer okuyorsa emekleri için tekrar teşekkür ederim.
     7 Beğeni    

 ege (Müşteri)
 IP: 81.214.171.WZ

16-01-2008
 TavsiyeNo: 6322
bir yıl önce 2006 senesinde sokakta perişan durumda bir kedi buldum 118 den balçova veteriner kliniğinin numarasını buldum.Gece olmasına rağmen aradım veteriner hekim cengiz kurala ulaştım,balçovadaki kliniğine götürdüm.Bana gereken bütün kolaylığı gösterdi kediye gereken tedaviyi uyguladı.GÜler yüzlü,samimi ve temiz olmasından dolayı tavsiye ediyorum.Ben öğrenci olmama rağmen benden çok az bir ücret taleb etti.KEdiye serum bağladı.İğneler yaptı.O gece orda pansiyon kaldı.
     10 Beğeni    

Cengiz KURAL'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : SİNEMA YÜRÜYÜŞ DAĞLAR


Cengiz KURAL'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
İZMİR VETERİNER HEKİMLER ODASI,TÜRKİYE KÜÇÜK HAYVAN VETERİNER HEKİMLER DERNEĞİ

Cengiz KURAL Sigorta ve Ödeme Bilgileri Çalıştığı Kurumlarda Geçerli Sigortalar ve Ödeme Bilgileri
ÖZEL VETERİNER KLİNİĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Balçova Veteriner Kliniği
Rüzgar Sk.No 53-C Balçova
İzmir
(Balçova kipa karşısı kokoreçci sokagı içinde...)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(232) 278 91 90

Telefon 2 :
(532) 431 45 76

Telefon 3 :
(232) 278 91 90
(Faks)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1969
(49 yaşında)
Doğum Yeri
İzmir
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
1993
(25 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Cengiz KURAL'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Cengiz KURAL Mesleki Videolar Videoları
-

balcova veteriner, acilveteriner, acilbalçovaveteriner, izmiraveteriner, köpekhasta, inciraltıveteriner, izmirbalçovaveteriner, ılıcalarveteriner, narlıdereveteriner, üçkuyular veteriner, pethayvanları, hayvankısırlaştırma, balcovaveteriner, gece veteriner acil, en acil veteriner, pansiyonveteriner, sahilevleriveteriner, göztepe veteriner, güzelbahçeveteriner, acilgöztepeveteriner, acilsahilevleriveteriner, acilinciraltıveteriner, balçovaveterinerkliniği, balcova vet, acil balçova vete, veteriner, acilbalçovaveter, balçovaacilveteriner, gençlik hastalığı, kanlı ishal, izmir acilveteriner, acil veteriner, veterineracil, veteriner acil izmir, ege bölgesi acil veterine, acılveteriner, acilveterineregede, veterinerveteriner, ılıca acilveteriner, acilveterinerizmir, acil veteriner acil, izmirveteriner, vetveteriner, acilolimpiyatevleriveteri, balçovaveteri, acilhayvan, teşhis, korutürkveteriner, acilyeşilyurtveteriner, olimpiyatevleriveteriner


09:42
Top