2007'den Bugüne 75,942 Tavsiye, 24,845 Uzman ve 17,062 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Şevki GÖK

Şehir

Ankara

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Vet.Hek.Şevki GÖK isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Şevki GÖK Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

2
(%50.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarŞevki GÖK'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Şevki GÖK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
EMPATİ VETERİNER MUAYENEHANESİ

Şevki GÖK Tavsiye Yazıları Şevki GÖK için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Firdevs Güneş KOCAMAN (Müşteri)
 IP: 88.224.0.YFC

13-09-2017
 TavsiyeNo: 99046
Batıkentte belki 5 veterineri ziyaret ettim çoğunun gereksiz yönlendirmeleri yanlış teşhisleri sadece maddiyata dayalı bilgilendirmeleri ve bir anesteziyi bile yapmayı bilmeyen veterinerlerinden ruh halimin artık kaldıramayacağı bir duruma gelmiştim ki yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine batıkent veteriner kliniğine gittim . Ve hayatımda güzel kızım için yaptığım en iyi şey buydu ... Çok sevgili şevki hocam güzel kızımın bütün tetkiklerini yaparak veteriner arkadaşlarla beraber sevgi saygı ve ilgilerini eksik etmeden ameliyatını gerçekleştirdi.Köpük 6 yaşında o bir golden ve tam bir prenses biraz nazlıdır ama dünyanın en güzel canlısı benim için ...gittigimiz veterinerler köpük için anesteziden uyanmayacağı bir veterinerin bize dolar muamelesi yapan o gözleri anestezide uyumadı su içmediğindendir ölür geç kalmışsınız ilaç kullanması gerektiği serumdu vitamindi ameliyat gibi açıklamalrda bulundular fakat hiç bir hekim tetkik kontrol veya hastalıkla alakalı doğru yönlendirmeler yapmadılar.Şevki hocamız yapılması gereken bütün herşeyi köpük için yaptı ve geçirdiğimiz pyometra (yumrtalık enfeksiyonu) ameliyatımız çok başarılı geçti ortalama 20 gün oldu şuan herşey yolunda köpük iyi ve çok mutlu ... İşin bunlar tabiki insanlık kısmı köpük veya diğer hiç bir canlı için sadece hayvan bunlar kedidir köpektir diyerek geçiştiremiyorum ki klinikte bunlara asla rastlamıyorsunuz şevki hoca ve diğer tüm arkdaaşlar bu konuda çok titiz anlayışlı güler yüzlü ve samimiler Birde mesleki kısma değinecek olursak diğer görmüş olduğum kliniklerde veteriner hekimlere nazaran şevki hoca karşısındaki insana sonuna kadar güven veriyor paradan önce köpüğü konuştuk nasıl nasıl olur ne yapmalıydık bunları değerlendirdik...kendisine ve diğer tüm veteriner arkadaşlarına minnettarım ... Klinik muazzam tertemiz herkes güler yüzlü hepsi ilgili ameliyat bittikten sonra bir geceyi köpükle veterinerde geçirdim onsuz eve gelemedim hiçbir sıkıntı yaşamadık evimiz gibi oldu herşey için teşekkür ederiz kendilerine İyiki varsınız ...
     Beğenin    

 Burçe BOYRAZ (Müşteri)
 IP: 95.5.97.ZC

11-05-2012
 TavsiyeNo: 51080
2011 Eylül yılında bir kedi ile yaşamaya başladım : MAVİ. Mavi'yi bulduğum gün herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığını öğrenmek üzere Batıkent Veteriner Kliniği'ne götürdüm ve Şevki Bey ilgilendi. Son derece ilgiliydi ve bu ilgi sürekli ilk günki gibi devam etti. Sonrasında sokakta baktığım yaklaşık 3 yaşında olan bir diğer kedim kısırlaştırılmış(Farklı bir klinikte farklı bir hekim tarafından) olmasına rağmen kızgınlık belirtileri gösteriyordu ve son derece halsizleşmişti, sürekli uyku halindeydi, iştahı da düşmüştü. Şevki Bey son derece başarılı bir ameliyat gerçekleştirerek kedimi sağlığına ve neşesine kavuşturmuştu. Neredeyse ayağa kalkmaya hali olmayan kedi şu anda gayet iştahlı mamasını yiyor, oyunlar oynuyor, koşturuyor, hatta avlanıyor. Klinik evime uzak olmasına ve hatta oturduğum semtte 20'den fazla klinik olmasına rağmen hala Şevki Bey'e gidiyoruz. Şevki Bey hem insan ilişkileri olarak hem de bir hekim olarak kesinlikle çok başarılı. Pek çok kişi gibi benim için de en önemli şeylerden biri açık ve anlaşılır biçimde bilgilendirilmektir ve Şevki Bey bugüne kadar hiçbir sorumu yanıtsız bırakmadı, ve verdiği cevaplar hiç bir zaman geçiştirme olmadı bazen 1 saat birşeyi açıkladığı oluyor. Ankara'nın neresinde oturuyor olursanız olun kesinlikle Şevki Bey'i tavsiye ederim çünkü söz konusu hayvanlarımızın yaşamı olunca veteriner hekim seçiminin risk alınabilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.
     11 Beğeni    

 Gülser (Müşteri)
 IP: 217.131.210.ZZF

17-12-2011
 TavsiyeNo: 46328
Şampanya renkli, cezbeden, masum bakışlı bir kızla tanıştım 15 gün önce... Ve kollarıma aldıktan sonra da bir daha bırakamadım onu; yüreğimde kendisine kocaman bir yer açtı. 2.5 aylık güzel kızımın adı şans. 5 gün önce birdenire halsizlik, ishal ardıdan da şiddetli kusma başladı. Hemen Batıkent Veteriner Kliniği'ne Şevki Bey'e götürdüm. Ve malesef yapılan tetkikler sonucu parvoviral enterit (kanlı ishal) olduğunu öğrendim. Korkutucu olan kızımın aşılarının henüz başlanmamış olmasıydı. Şevki Bey gerekli tedaviyi düzenledi ve olası kötü sonuçları aktardı. Benim ve ailem için sıkıntılı ve zor bir süreç başladı. Değişik kaynaklardan edindiğim bilgiye göre malesef yaşama şansı çok düşüktü. 5. günün sonunda yani bugün kızımın hastalığı yendiği bilgisini aldım. Kızım hastalığı yenmek için çok küçük ve savunmasız olduğu halde uygulamış olduğu başarılı tedavi, bana ve aileme göstermiş olduğu sabır için Şevki Bey'e çok teşekkür ederim...
     7 Beğeni    

 Onur Ayaz (Müşteri)
 IP: 95.9.43.ZZC

16-11-2011
 TavsiyeNo: 45495
Koyu bir hayvansever olarak bugüne kadar sayısız sayıda kedi ve köpek sahiplendim, baktım, büyüttüm. Sahiplendiklerim dışındaki sokak hayvanlarına da elimden geldiğince ve maddi olanaklarım çerçevesinde mama, aşı, tedavi, vb. anlamında yardımcı olmaya çalışıyorum. Şuanda evimde 3 tane köpeğim (hepsi sokaktan gelme ve ya sakat,ya hasta), 2 tane kedim, kapımın önünde ve işyerimde de toplamda yaklaşık 20-30 tane sokak hayvanım var. Son 2 sene öncesine kadar Site Editörleri Tarafından Kapatıldı'da neredeyse denemediğim veteriner ve klinik kalmadı. Özellikle sokak hayvanları konusunda doğru düzgün hiç yardımcı olmadılar desem yalan söylemiş olmam. 2 sene önce, papillom hastalığına yakalanmış bir sokak köpeği sayesinde Batıkent Veteriner Kliniğinde görevli Vet. Hekim Şevki Gök'le tanıştık. O zaman bu zamandır hem kendi kedi köpeklerim için hem de sokak hayvancıkları için gece gündüz oradayım. Elinden gelen her türlü yardımı yapan Şevki Gök, kendini her anlamda yetiştirmiş ve hayvansever bir veteriner hekimdir. Kendisini tüm hayvanseverlere tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    

 Derya ÇAMLI (Müşteri)
 IP: 212.175.166.ZBD

16-12-2009
 TavsiyeNo: 29014
Şevki Beyle Zeynonun hayatıma girmesiyle tanıştım. İlk kez bir hayvanla aynı evi paylaşan bir kişi olarak bence oldukça zor olan bu dönemimde bana olan yardımları, kızımı sanki kendi kedisiymiş gibi benimseyip sevdiğini hissedişim muhteşemdi. Konusunda son derece yeterli bir hekim ayrıca yeni açtıkları klinikleriyle de her derdimizi en kısa sürede çözümleyebildiğimiz için çok mutluyuz. Zeyno ve ben şimdi hayatımıza oğluşumuz Gümüşü de kattık. Onun da hekimi Şevki Bey. Güler yüzü, sıcak yaklaşımı, gecenin hangi saatinde olursa olsun yardımınıza koşmaya hazır tavrı ile biz ona güveniyoruz. İyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanıma şansımız oldu. Herşey için teşekkürler.
     14 Beğeni    

 Yasin Kızılırmak (Müşteri)
 IP: 88.224.41.LB

21-11-2009
 TavsiyeNo: 28361
Bir Tıp Doktoru olarak kesinlikle bunu söyleyebilirim ki "Şevki Gök tamamen profosyonel ve işini bilen bi kişi." Her ne kadar alanlarımız farklı olsa da Şevki Beyden hizmet almış birisi olarak dışardan baktığımda çok yetenekli ,işini seven ve başarı ile yapan, yakınımızda ki küçük arkadaşlarımızın dilinden çok iyi anlayan, en iyi teşhisi koyabilen ve en iyi tedaviyi uygulayabilen ve işini çok severek yapabilen birisi diyebilirim..Özellikle geceleri dahil üşenmeden telefonlarımıza cevap verip bize yardımcı olmaya çalışması takdire şayan bi durumdur. Eğer bir gün siz de Şevki Beyle tanışma fırsatı bulursanız mutlaka söylediklerime katılıcaksınız.Kesinlikle tavsiye ediyorum..
     18 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Batıkent Veteriner
İlkyerleşim Mah.Başkent Bulv.Pazarkent Sit No:109
Ankara

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(312) 256 39 40
(CEP TELEFONU: 05302227418)
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Mezun Olduğu Üniversite
Selcuk Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2006
(12 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-


Şevki GÖK'ün Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Şevki GÖK Mesleki Videolar Videoları
-


12:59
Top