2007'den Bugüne 76,197 Tavsiye, 24,874 Uzman ve 17,101 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Vedat SÜREKLİ

Şehir

Adana

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

11

[Vet.Hek.Vedat SÜREKLİ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Vedat SÜREKLİ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

73
(%78.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarVedat SÜREKLİ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Vedat SÜREKLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Vedat SÜREKLİ Tavsiye Yazıları Vedat SÜREKLİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Canan Guney (Müşteri)
 IP: 176.240.0.ZW

17-01-2017
 TavsiyeNo: 93815
Veteriner hekim sayın Vedat Sürekli 15 yildir köpeğimin doktorudur.Her konuda her zaman çok iyi bakmıştım köpeğime. Kendisinin uzmanlığıni tek geçerim. 16.01.2016 tarihinde terrier cinsi 13 yaşında olan köpeğimi PYOMETRA ameliyatını gerçekleştirdi. Göstermiş olduğu yoğun çaba ve titiz operasyondan dolayı kendisine sonsuz teşekkürler imi sunarım. Ayrıca ameliyat sonrası köpeğim çok kısa sürede kendini toparladı ve sağlığına kavuştu. Can dostlarınızın canını hiç korkmadan emanet edebileceğiz başarılı ve işinde çok uzman bir hekimdır. Ayrıca gece gündüz demeden her zaman sonsuz desteğini esirgemeistir. Başarılarının devamını diler saygı ve sevgilerimi sunarım. Şiddetle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Selahattin (Müşteri)
 IP: 95.7.46.ZZ

15-12-2014
 TavsiyeNo: 74135
Vedat bey'i bu site sayesinde tanıdım ben yeni sahiplendiğim yavru köpeğimi götürmuştüm..o kadar ilgili hasas davrandı ki en iyi biçimde genel kontrollerini yaptı..uygulanması gereken aşıları parazit tedavilerini yaptı bunları yaparken o kadar dikkatliydi ki o kadar hassastı ki..anlatamam en iyi şekilde muayne etti ve evde nasıl bakmam gerektiği hakkında bilgilendirdi.ve para konusu hep ikinci planda kaldı bütün hayvan sahiplerinin Vedat Beyl'le tanışmasını tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

 cherry (Müşteri)
 IP: 95.0.186.C

17-09-2013
 TavsiyeNo: 62952
Vedat Bey ile tavsiye sonucu tanıştık.. ilk günden itibaren köpeğimizin aşı takiplerinde, muayenesinde her zaman titiz ve duyarlı davrandı. daha yavru iken bordotella ve kanlı ishal atlatan köpeğimizin bakımında ve tedavisinde bize destek oldu, ilaçlarını düzenli alması adına evimize kadar geldi, elinden geleni yaptı, gıda takviyeleriyle ilgili bilgi verdi, telefonlarımızı 7/24 cevapladı... her zaman dürüst, içten davrandı, para konusunu mevzu bahis etmedi; bilgilendirmek adına deneyimlerini ve tavsiyelerini bizden esirgemedi. şuanda Adana dışında ikamet ediyoruz ve kendisini özler olduk. köpeğimiz 1 yaşına girmek üzere; teşekkür ederiz... :)
     8 Beğeni    

 YELİZ (Müşteri)
 IP: 88.227.150.YYD

28-02-2011
 TavsiyeNo: 39888
ailemizin bir bireyi olarak gördüğümüz sevgili tavşanımız çitlenbiğin tedavi olmaz denilen kırık ayağını ameliyat ederek onu hayata döndürme başarısı gösteren ve bıkmadan usanmadan yoğun iş temposunda vakit ayırıp hiç bir telapte bulunamadan hergün evimize kadar gelip iğnesini vurup kontürol eden sevgili veterinerimiz vedat beyi tebrik ediyoruz ve tüm hayvan severlerinin kendisi ile tanışmasını şiddetle tavsiye ediyoruz!!!
     8 Beğeni    

 hakan (Müşteri)
 IP: 62.108.72.Y

10-07-2010
 TavsiyeNo: 34401
vedat beyı tam 6 senedır tanımaktayım oldukça işine sadık hassas bır bey... veterıner hakımdır. işini okadar özverı ile yapmaktakı tahmınsız ve de tarıfsızdır. muayene ettıgı hayvan sahıplerını ne ış nede ücret konusunda sıkbogaz etmez benım kızım yanı terrıer canış köpegımle vede dıger hayvan larla adeta bır ınsan muamelesı ıle yaklaşımda bulunur. ( vs ) bırtakım konular dıyecegım oki vedat sürekli veterıner hekım . anlatılmaz yaşanır. çok teşekkürler vedat bey. tüm hayvan sahiplerine seslenmekteyım tanıdıkça vaz geçemezsınız vedat beyden. tşk her hayvan besleyene tüm samımıyetımle tavsıye ederim.
     4 Beğeni    

 Abdullah Eskikaya (Müşteri)
 IP: 81.213.115.YCC

09-12-2009
 TavsiyeNo: 28852
Vedat Bey ile ağabeyimin tavsiyesi ile tanıştım.İlk kez sahibi olduğumuz 2 aylık köpeğimizin kontrolünü yaptırdık,köpeğimiz hakkında tüm bilgileri Vedat Bey'den aldık.Bilgisi,yaklaşımı,güler yüzü ve yardımları insanın kendisini rahat hissetmesini sağlıyor.Güler yüzlü,sevecen,saygılı.Günün her saatinde telefon ile bulmanız mümkün,bilgi almanız mümkün,parasal konuda kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.Vedat Bey gibi bir Veteriner Hekimle tanıştığımız için çok mutluyuz.Tüm hayvanseverlere tavsiye ederiz,tanıyınca bu yazdıklarımdan daha fazlasını sizde bulacağınızdan emin olun.Vedat Beye saygı ve sevgilerimi sunarım.
     4 Beğeni    

 gonca uçman (Müşteri)
 IP: 78.166.194.ZJL

07-12-2009
 TavsiyeNo: 28783
Kızım benim ilk evcil hayvanımdı oyüzden hiç bilmezdim ne yapmam gerktiğini çiftleşmişti başka bir veterinere gidiyorduk aşı yaptı hamile kalmasın diye bizde hamile kalmayacak sandık 2 ay içerisinde de kilo aldı sandık veterinerimiz ultrasyonlada bakmadı çok pahalı diye en son gün vedat beyin yanına gittik ultrasyonlada baktı doğumu kolaylaştıracak iğnede yaptı gece 12 de 1. yavru doğacak dedi öyle de oldu tam 12 de ilk bebiş doğdu ve bütün gece sağolsun ilgilendi bizimle. Petinizi kesinlikle gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir veteriner para kaygısı olmayan biri bu işi hayvanları sevdiği için yapan 1 numara bir veteriner
     11 Beğeni    

 Birsen EROĞLU (Müşteri)
 IP: 78.186.114.YD

16-04-2009
 TavsiyeNo: 22306
Biz vedat beyle 1 yılı aşkındır tanışıyoruz. 2 köpeğiminde veterineridir kendisi. Tavsiye üzerine tanıştık ve çok memnun kaldım.Okadar güler yüzlü, tüm sorularınızı ister yüz yüze ister telefonla hiç teredüt etmeden sorabileceğiniz biri. Ve kesinlikte veteriner hekim olarak ilgisi, alakası ve tecrübesi benim güvenmemi sağladı. Evcil hayvan besleyen arkadaşlara Vedat beyi tavsiye ediyorum. İlgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Köpeğim Zeytin'in sağlığını kendisine borçluyum.
     7 Beğeni    

 mustafa (Müşteri)
 IP: 85.105.35.ZJ

10-11-2008
 TavsiyeNo: 16932
Vedat bey tanıdığım hassas ve duyarlı veterinerlerden biridir.işini severek yapan ve bu konuda tecrübe sahibi bir başka veteriner tanımıyorum desem doğru olur.ona köpeğimi gözüm arkada kalmadan teslim edebiliyorum.Hayvan besleyenlere tavsiyem onunla tanışmaları ve engin tecrübelerinden yararlanmalarıdır. Çalışma ortamlarının tertipli, düzenli ve steril olması ayrıca insanın hoşuna gidiyor.Ben bu konuya çok önem veren biriyim.köpeğimi tedavi olsun diye götürüp orada başka şekilde hastalık kapmasını istemem bence bunu kimse istemez bu nedenle kendisinden çok memnunum. Vedat bey'e başarılar diliyorum...
     7 Beğeni    

 mahmut ipek (Müşteri)
 IP: 88.232.86.J

26-09-2008
 TavsiyeNo: 15656
3 yıl önce birgün eve giderken yolda yaralı bir köpek buldum.hayvanlar için acil yardım telefonu olmadığı için 112 aradım.onlarda bilinmeyen telefonlardan veteriner hekim bulabileceğimi söylediler.118 i aradım. bana çukurova ünüversitesi öğretim üyesi Prof.Dr. Ergin beyin telefon numarasını verdiler. kendisinin öğretim üyesi olduğunu en sevdiği öğrencilerinden vedat beyin bana yardımcı olacağını söyledi.hiç bir ücret talep etmeden gecenin onunda gelip köpekle ilgilendi.iyi ki tanıştık.
     6 Beğeni    

 ahmet coşkun (Müşteri)
 IP: 78.169.229.Y

16-08-2008
 TavsiyeNo: 14485
adanada tanıdığım veternerlerin en mükemmeli diyebilirim tatlı dili gülen yüzü ve yaptığı hekimlikle kesinllikle bir numara üstüne tanımıyorum kendisi benim köpeklerimin veterneridir şimdiye kadar götürdüğüm hiçbir köpeğim ölmemiş ve tavsiye ettiğim müşterilerim tarafından teşekkür kazanmama vesile olmuştur vedat abiyle tanışıklığımız 5 seneyi bulmaktadır kendisi saygı duyulacak bir insan ve bende kendisine sonsuz saygı duyuyor ve başarılarının devamını diliyor mutlu huzurlu bir hayat geçermesini temenni ediyorum AHMET COŞKUN BARAN AHMET
     13 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Seyhan Veteriner Kliniği
Cemalpaşa Mh.65012 Sk.
Adana

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(212) 232 40 92
(Faks)

Telefon 2 :
(322) 453 50 73

Telefon 3 :
(532) 281 69 80
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Veteriner Fakultesi
Mezuniyet Yılı
1989
(29 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vedat SÜREKLİ'nin Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Vedat SÜREKLİ'nin Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Vedat SÜREKLİ Mesleki Videolar Videoları
-

veteriner adana seyhan, hayvan hastalıkları, seyhan veteriner klinik, adanada veteriner kliniği, köpek kısırlaştırma, kedi kısırlaştıma, evcil hayvan, ekinokok hastalığı, kanlı ishal, gençlik hastalığı, bakım besleme, adana veteriner kliniği, veteriner hekim vedat, vedat sürekli, 05322816980, seyhan veteriner, terrier, rottweiller, husky, adana veteriner hekim, köpeğim hasta, acil veteriner acil, kırım kongo, sivri sinek ilaçlama, uyuz, acil veteriner adana l, tüy dökümü, kızgınlık, ovaryum, idrar yolu taşları, köpeğim kusuyor, kedi, kuru mama, kedi viral hastalıkları, göz enfeksiyonları, nöbetçi veteriner kliniği, acil veteriner adana, siyam kedisi, kırık tedavisi, köpek aşısı, kedi aşısı, kist aşısı, petshop, pire bit kene, muhabbet kuşu, çip uygulama, pekiness, köpek traşı, kulak hastalıkları


02:33
Top