2007'den Bugüne 90,549 Tavsiye, 27,855 Uzman ve 19,765 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Vedat SÜREKLİ
Veteriner Hekim - Adana

Vedat SÜREKLİ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi15 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

15

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Vedat SÜREKLİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

81
(%71.6 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Vedat SÜREKLİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Vedat SÜREKLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Vedat SÜREKLİ'nin İletişim Bilgileri
Adres 1:
Seyhan Veteriner Kliniği
Cemalpaşa Mh.65012 Sk.
Adana
Telefon 1 :
(Faks)
Telefon 2 :
Telefon 3 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Veteriner Fakultesi (1989 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Vedat SÜREKLİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Gülder
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Ağustos.2022
TavsiyeNo: 124169
Vedat Bey'i bir tanıdığım tavsiye etti. Sokaktan sahiplendiğimiz yavru kedimizi götürdüğümüzde tanıştık kendisiyle.5 yıldır hem evdeki canımızı hem de sokakta baktığım canları tedavi için götürüyorum. Mesleğinde en iyilerden kesinlikle. Özellikle de para hususunda gözü gönlü tok bir hekim. İş yerime yakın olması nedeniyle başka veterinerlere de götürdüğüm oldu sokak canlarını ancak hem yeterince ilgilenmediler hem de fahiş ücretler talep ettiler. Çok yoğun olmasına rağmen oldukça ilgili. Güler yüzlü, seviyeli ve vicdanlı. Ayrıca yanında çalışan gençler de oldukça ilgililer, hepsine teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Özge Öksüz
4.Mart.2021
TavsiyeNo: 119253
Vedat Bey'i 11 yıl önce köpeğimiz Angel ile tanıdık. O günden sonra başka veterinere ihtiyaç duymadık. Kendisine o günden bugüne sahiplendiğimiz ve birçok sokak hayvanı götürdük ve hiç pişman olmadık. Vedat Bey, ne ise onu söyleyen, gereksiz bilgi vermeyen, para kazanmak için gereksiz tedaviler yapmayan bir veterinerdir. Güleryüzlü ve samimidir. Dediğim gibi ne ise onu söyler. bu konuda ADANA ki da en iyi veterinerlerden biridir. Tek sıkıntı çok yoğun olması buna rağmen çok ilgili bir veterinerdir.
     Beğenin    
Naz Bekşen
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
5.Nisan.2019
TavsiyeNo: 109155
Vedat Beyi bu siteden tanıdım. Yazılanların kat ve kat fazlası var kendisinde. Kedim kızgınlık dönemine girmişti. Vedat Beyi arayıp nasıl sakinleştirmem konusunda bilgi aldım sağolsun çok yardımcı oldu. Bir türlü tanışma fırsatımız olmamıştı fakat kendisini her aradığımda aklımda olan tüm soruları yanıtladı. Dün kedimi aşıya götürdüm sonunda tanışma fırsatı buldum Vedat Beyle, yorumlarda okuduğumdan çok daha sevecen, yardımsever bir hekim kendisi. Kızıma aşı yaptırmak tam bir işkenceydi benim için (kendisi biraz hırçın bir kedidir) Vedat Bey Mia'yı bir yandan severken bir yandan aşısını yaptı. Bana 'bitti aşı' dediğinde şok oldum. (Mia'ya aşı vurmak için iki kişinin girip hanımefendiyi tutması gerekti oysaki...) Sıra kısırlaşma ameliyatımızda, gözüm kapalı güveniyorum Vedat Bey'e. Sonunda aradığım gibi bir veteriner hekim bulabildim. Herkesin çocuğunu emanet edebileceği bir hekim kendisi. Burdan da çok çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimi ve saygılarımı iletirken tüm hayvan severlere Vedat Bey'i şiddetle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Ahmet Sürmeli
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
13.Aralık.2018
TavsiyeNo: 107245
Vedat hocamı bundan on yıl önce tanıdım o gün kendisi evimize misafir gelen kızımın doktoruydu ama o günden sonra en kıymetli dostlarımızdan birisi oldu Sokak hayvanları için savaş verdiğimiz bu yolda bize gerçekten mesleki bilgisi ile çok büyük destekler veren bunlar iyi sonuçlar aldığımız hatta bu konuda en az bizim kadar titiz davranan ve canlarımızı 8:10 senedir hem kendi hayvanlarımızın hem de dostlarımızın hayvanlarına hem de Sokak hayvanlarına güvenerek tedavisini yaptırdığımız bu insana Şükranlarımı sunuyorum işine bu kadar saygısı olan merhametli para pul derdine düşmeyen kısacası hayatımdan çıkmasını istemediğim bir insan Allah işini gücünü Rast getirsin biz her zaman kendisine dualar ediyoruz umarım çok daha iyi yerlere gelir her zaman sizi güler yüzle karşılar En büyük sorunlarda bile içimizi rahatlatır onun yanında kendinizi güvende hissedersiniz Ama en büyük özelliği çok iyi bir insan olması Onu tanımak gerçekten büyük bir şans keşke herkesin böyle bir dostu olsa
     5 Beğeni    
Canan Guney
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93815
Veteriner hekim sayın Vedat Sürekli 15 yildir köpeğimin doktorudur.Her konuda her zaman çok iyi bakmıştım köpeğime. Kendisinin uzmanlığıni tek geçerim. 16.01.2016 tarihinde terrier cinsi 13 yaşında olan köpeğimi PYOMETRA ameliyatını gerçekleştirdi. Göstermiş olduğu yoğun çaba ve titiz operasyondan dolayı kendisine sonsuz teşekkürler imi sunarım. Ayrıca ameliyat sonrası köpeğim çok kısa sürede kendini toparladı ve sağlığına kavuştu. Can dostlarınızın canını hiç korkmadan emanet edebileceğiz başarılı ve işinde çok uzman bir hekimdır. Ayrıca gece gündüz demeden her zaman sonsuz desteğini esirgemeistir. Başarılarının devamını diler saygı ve sevgilerimi sunarım. Şiddetle tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Selahattin
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
15.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74135
Vedat bey'i bu site sayesinde tanıdım ben yeni sahiplendiğim yavru köpeğimi götürmuştüm..o kadar ilgili hasas davrandı ki en iyi biçimde genel kontrollerini yaptı..uygulanması gereken aşıları parazit tedavilerini yaptı bunları yaparken o kadar dikkatliydi ki o kadar hassastı ki..anlatamam en iyi şekilde muayne etti ve evde nasıl bakmam gerektiği hakkında bilgilendirdi.ve para konusu hep ikinci planda kaldı bütün hayvan sahiplerinin Vedat Beyl'le tanışmasını tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Cherry
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
17.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62952
Vedat Bey ile tavsiye sonucu tanıştık.. ilk günden itibaren köpeğimizin aşı takiplerinde, muayenesinde her zaman titiz ve duyarlı davrandı. daha yavru iken bordotella ve kanlı ishal atlatan köpeğimizin bakımında ve tedavisinde bize destek oldu, ilaçlarını düzenli alması adına evimize kadar geldi, elinden geleni yaptı, gıda takviyeleriyle ilgili bilgi verdi, telefonlarımızı 7/24 cevapladı... her zaman dürüst, içten davrandı, para konusunu mevzu bahis etmedi; bilgilendirmek adına deneyimlerini ve tavsiyelerini bizden esirgemedi. şuanda Adana dışında ikamet ediyoruz ve kendisini özler olduk. köpeğimiz 1 yaşına girmek üzere; teşekkür ederiz... :)
     10 Beğeni    
Yeliz
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39888
ailemizin bir bireyi olarak gördüğümüz sevgili tavşanımız çitlenbiğin tedavi olmaz denilen kırık ayağını ameliyat ederek onu hayata döndürme başarısı gösteren ve bıkmadan usanmadan yoğun iş temposunda vakit ayırıp hiç bir telapte bulunamadan hergün evimize kadar gelip iğnesini vurup kontürol eden sevgili veterinerimiz vedat beyi tebrik ediyoruz ve tüm hayvan severlerinin kendisi ile tanışmasını şiddetle tavsiye ediyoruz!!!
     9 Beğeni    
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Temmuz.2010
TavsiyeNo: 34401
vedat beyı tam 6 senedır tanımaktayım oldukça işine sadık hassas bır bey... veterıner hakımdır. işini okadar özverı ile yapmaktakı tahmınsız ve de tarıfsızdır. muayene ettıgı hayvan sahıplerını ne ış nede ücret konusunda sıkbogaz etmez benım kızım yanı terrıer canış köpegımle vede dıger hayvan larla adeta bır ınsan muamelesı ıle yaklaşımda bulunur. ( vs ) bırtakım konular dıyecegım oki vedat sürekli veterıner hekım . anlatılmaz yaşanır. çok teşekkürler vedat bey. tüm hayvan sahiplerine seslenmekteyım tanıdıkça vaz geçemezsınız vedat beyden. tşk her hayvan besleyene tüm samımıyetımle tavsıye ederim.
     4 Beğeni    
Abdullah Eskikaya
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28852
Vedat Bey ile ağabeyimin tavsiyesi ile tanıştım.İlk kez sahibi olduğumuz 2 aylık köpeğimizin kontrolünü yaptırdık,köpeğimiz hakkında tüm bilgileri Vedat Bey'den aldık.Bilgisi,yaklaşımı,güler yüzü ve yardımları insanın kendisini rahat hissetmesini sağlıyor.Güler yüzlü,sevecen,saygılı.Günün her saatinde telefon ile bulmanız mümkün,bilgi almanız mümkün,parasal konuda kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.Vedat Bey gibi bir Veteriner Hekimle tanıştığımız için çok mutluyuz.Tüm hayvanseverlere tavsiye ederiz,tanıyınca bu yazdıklarımdan daha fazlasını sizde bulacağınızdan emin olun.Vedat Beye saygı ve sevgilerimi sunarım.
     4 Beğeni    
Gonca Uçman
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
7.Aralık.2009
TavsiyeNo: 28783
Kızım benim ilk evcil hayvanımdı oyüzden hiç bilmezdim ne yapmam gerktiğini çiftleşmişti başka bir veterinere gidiyorduk aşı yaptı hamile kalmasın diye bizde hamile kalmayacak sandık 2 ay içerisinde de kilo aldı sandık veterinerimiz ultrasyonlada bakmadı çok pahalı diye en son gün vedat beyin yanına gittik ultrasyonlada baktı doğumu kolaylaştıracak iğnede yaptı gece 12 de 1. yavru doğacak dedi öyle de oldu tam 12 de ilk bebiş doğdu ve bütün gece sağolsun ilgilendi bizimle. Petinizi kesinlikle gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz bir veteriner para kaygısı olmayan biri bu işi hayvanları sevdiği için yapan 1 numara bir veteriner
     11 Beğeni    
Birsen Eroğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22306
Biz vedat beyle 1 yılı aşkındır tanışıyoruz. 2 köpeğiminde veterineridir kendisi. Tavsiye üzerine tanıştık ve çok memnun kaldım.Okadar güler yüzlü, tüm sorularınızı ister yüz yüze ister telefonla hiç teredüt etmeden sorabileceğiniz biri. Ve kesinlikte veteriner hekim olarak ilgisi, alakası ve tecrübesi benim güvenmemi sağladı. Evcil hayvan besleyen arkadaşlara Vedat beyi tavsiye ediyorum. İlgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Köpeğim Zeytin'in sağlığını kendisine borçluyum.
     7 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
10.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16932
Vedat bey tanıdığım hassas ve duyarlı veterinerlerden biridir.işini severek yapan ve bu konuda tecrübe sahibi bir başka veteriner tanımıyorum desem doğru olur.ona köpeğimi gözüm arkada kalmadan teslim edebiliyorum.Hayvan besleyenlere tavsiyem onunla tanışmaları ve engin tecrübelerinden yararlanmalarıdır. Çalışma ortamlarının tertipli, düzenli ve steril olması ayrıca insanın hoşuna gidiyor.Ben bu konuya çok önem veren biriyim.köpeğimi tedavi olsun diye götürüp orada başka şekilde hastalık kapmasını istemem bence bunu kimse istemez bu nedenle kendisinden çok memnunum. Vedat bey'e başarılar diliyorum...
     7 Beğeni    
Mahmut İpek
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
26.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15656
3 yıl önce birgün eve giderken yolda yaralı bir köpek buldum.hayvanlar için acil yardım telefonu olmadığı için 112 aradım.onlarda bilinmeyen telefonlardan veteriner hekim bulabileceğimi söylediler.118 i aradım. bana çukurova ünüversitesi öğretim üyesi Prof.Dr. Ergin beyin telefon numarasını verdiler. kendisinin öğretim üyesi olduğunu en sevdiği öğrencilerinden vedat beyin bana yardımcı olacağını söyledi.hiç bir ücret talep etmeden gecenin onunda gelip köpekle ilgilendi.iyi ki tanıştık.
     6 Beğeni    
Ahmet Coşkun
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Ağustos.2008
TavsiyeNo: 14485
adanada tanıdığım veternerlerin en mükemmeli diyebilirim tatlı dili gülen yüzü ve yaptığı hekimlikle kesinllikle bir numara üstüne tanımıyorum kendisi benim köpeklerimin veterneridir şimdiye kadar götürdüğüm hiçbir köpeğim ölmemiş ve tavsiye ettiğim müşterilerim tarafından teşekkür kazanmama vesile olmuştur vedat abiyle tanışıklığımız 5 seneyi bulmaktadır kendisi saygı duyulacak bir insan ve bende kendisine sonsuz saygı duyuyor ve başarılarının devamını diliyor mutlu huzurlu bir hayat geçermesini temenni ediyorum AHMET COŞKUN BARAN AHMET
     14 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Seyhan Veteriner Kliniği
Cemalpaşa Mh.65012 Sk.
Adana
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(212) 232 40 92
(Faks)
Telefon 2 :
0(322) 453 50 73
Telefon 3 :
0(532) 281 69 80
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Ankara Üniversitesi Veteriner Fakultesi
Mezuniyet Yılı
1989
(34 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Vedat SÜREKLİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Vedat SÜREKLİ Mesleki Videolar Videoları
-
veteriner adana seyhan, hayvan hastalıkları, seyhan veteriner klinik, adanada veteriner kliniği, köpek kısırlaştırma, kedi kısırlaştıma, evcil hayvan, ekinokok hastalığı, kanlı ishal, gençlik hastalığı, bakım besleme, adana veteriner kliniği, veteriner hekim vedat, vedat sürekli, 05322816980, seyhan veteriner, terrier, rottweiller, husky, adana veteriner hekim, köpeğim hasta, acil veteriner acil, kırım kongo, sivri sinek ilaçlama, uyuz, acil veteriner adana l, tüy dökümü, kızgınlık, ovaryum, idrar yolu taşları, köpeğim kusuyor, kedi, kuru mama, kedi viral hastalıkları, göz enfeksiyonları, nöbetçi veteriner kliniği, acil veteriner adana, siyam kedisi, kırık tedavisi, köpek aşısı, kedi aşısı, kist aşısı, petshop, pire bit kene, muhabbet kuşu, çip uygulama, pekiness, köpek traşı, kulak hastalıkları

07:39
Top