2007'den Bugüne 90,330 Tavsiye, 27,802 Uzman ve 19,735 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Hasan ÇETİNDAĞ
Veteriner Hekim - Adana

Hasan ÇETİNDAĞ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi107 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

107

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Hasan ÇETİNDAĞ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

25
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Hasan ÇETİNDAĞ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Hasan ÇETİNDAĞ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Yılda 4.000 kısırlaştırma yapan veteriner hekimi
 
Hasan ÇETİNDAĞ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Seyhan Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım Merkezi
Bakımyurdu Caddesi No 189 Seyhan-Adana (Seyhan Tıp Merkezi Yanı)
Vet.Hek.Hasan ÇETİNDAĞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
(Sadece Mesai Saatlerinde)

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1980 (42 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Yüzüncü Yıl Ünv. (2004 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Hasan ÇETİNDAĞ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Beslenme ve Diyet Uzmanlığı
majistral ilaç hazırlama Teknikleri
Overiohisterektomi ( kısırlaştırma yöntemleri )
internal fiksasyon teknikleri ( tüm kırık ameliyatları )

Hasan ÇETİNDAĞ'ın Makaleleri Hasan ÇETİNDAĞ'ın Makale ve Yazıları
1 Makale

Hasan ÇETİNDAĞ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Uğur Yalçın
30.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123962
Gönüllü olarak beslemis oldugumuz bir sokak kedisi kısırlaştırmak için seyhan belediyesi kısırlaştırma merkezinden randevu aldım burada Hasan Cetindag hocamız ile tanıştım bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayi kendisine çok teşekkür ediyorum zor anımizda yanımızda oldu hocamız isinde gayet iyi ve özverili çalışıyor herkese tavsiye ediyorum tabi bu arada hocamızın ekibinede teşekkür ederim ayrıca seyhan belediyesi bu hizmeti bizlere sunduğu için teşekkür ederim
     1 Beğeni    
Metehan GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
29.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123950
Hasan beye Daha önce de 2-3 sokak kedisi kısırlaştirması yaptırdım, kendisiyle tanışmam sürekli gittiğim bir Veteriner kliniğinde tesadüfen oldu alanında uzman bir hekim, kısırlaştırdığım kediler kısırlaştırma sonrası da hiç bir problem yaşamadılar çok memnun kaldım ayrıca hekimliğinin yanı sıra insanlarla iletişimi ve hoş görüsü takdire şayan kendisine çok teşekkür ediyorum. Veteriner hekim Hasan bey çok bilgili çok donanımlı olmasına rağmen halâ mevcut bilgilerinin üzerine bir şeyler koyma gayretinde ve kendini geliştirmeye devam ediyor, yurt içinde olduğu kadar yurt dışındaki Veteriner hekligi ile ilgili yeni gelişmeleri yakından takip edip bilgi birikimini sürekli olarak arttırıyor, bu azmi ve çabasını takdir ve tebrik ediyorum. Veteriner Hasan bey Dost canlısı, Hayvan sever, insan ayırmaksızın hizmet odaklı biri. Birlikte çalıştığı Messi arkadaşları ile uyumlu onlarda gelen müşterilere karşı hoşgörülü ve mütevaziler hepsini tebrik ediyor başarılar diliyorum..
     1 Beğeni    
Ayşe Demir
28.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123942
Merhabalar, Hasan beyi internette gördüm ve aradım ilk defa bi sokak kedimi kısırlaştırma kararı almıştım çok bilgisizdim korkuyordum açıkçası ama kendisiyle konuştum pozitif enerjisiyle bana süreci anlattı bi nebze de olsa rahatlamıştım randevu oluşturup götürdüm ertesi gün almaya gittiğim de kedim gayet iyiydi kendisi çok iyi bi veteriner hekim bi çok sokak kedimi onun vasıtası ve yardımıyla kısırlaştırdım. Bi hayvan sever olarak benim gibi hayvanlarla derin bağı olan herkese kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Esma
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
25.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123926
Hasan bey çok güler yüzlü samimi ve işinde çok başarılı biri işlemleri yaparken çok iyi bilgilendirme yapıyor me gerekiyorsa onu yapıyor ortam çok sıcak hijyenik ilgi alaka süper Özlem hanımda çok kibar gidince pişman olmayacağınız bir yer. Size olan güvenimizi dile getirmek istiyorum. Bir veteriner olarak işinizin hakkını verdiğinize inanıyorum. İşiniz ile ilgili güven veriyorsunuz gerçekten her veterinere bu kadar güven olacağını düşünmüyorum. Ve size olan güvenimizin boşa çıkmayacağından adım kadar eminim.
     1 Beğeni    
Fatih Kozaeker
24.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123911
Öncelikle kendisi ile bir arkadasım aracılığı ile tanıştım, sıcak samimi karşılama, bununla birlikte yardım odaklı çalışma prensiplerine hayran kaldım, mesleki yönden işinin ehli şekilde gerekli işlemleri yaptı yanında çalışanlar ve çalışılan ye harikaydı, 2 kedi götürdüm kısırlaştırma işlemi için, 4 4lük bir hizmet sağladılar, bence alanında kendini gayet iyi yetiştirmiş, çevremdeki diğer veteriner hekimlerden daha Samimi kendini beğenmiş bir tavrı yoktu, kendisine çok teşekkür ediyorum, 🙏🙏
     1 Beğeni    
Ali
24.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123906
Öncelikle bu hizmeti ücretsiz veren seyhan belediyemize çok teşekkür ediyorum. Veteriner hekim Hasan hocamı şahsen tanımam kendisi ile 1 defa telefonda görüştüm. Beklentimin çok üzerinde bir yakınlık gördüm, randevular çok şişmiş bu yüzden 4 ay sonrasına verecekti, durumun aciliyetini anlattım beni sabırla dinledi ve programını sıkıştırarak bana yaklaşık 10 gün sonrasına randevu verdi. Günü geldiğinde kedimizi götürdük gayet ilgili bi erkek gönevli ile evrakları doldurduk. Ögleden sonra saat:16:00 gibi kedimizi operasyonu bitmiş, tam kendisinde olmasada sağlıklı bir şekilde teslim aldım. Özel bir Veteriner klinige gitsem ancak bu kadar iyi bir hizmet alırdım diye düşünüyorum. Tek beğenmediğim şey kedimizi teslim almaya gittiğimde teslimi yapan 2 bayan arkadaştı. Kedi ile ilgili bundan sonraki süreç için bikaç soru sormak istedim fakat daha sorum bitmeden, hazır cevaplar vererek hadi alında gidin havasındalardı bu durumu beğenmedim, sonuçta her hafta kedi kısırlaştırmıyoruz biz. Süreçte yaşadıklarımla ilgili söyleyeceklerim bu kadar. Seyhan beyediyemize, Hasan ÇETİNDAĞ hocama ve Teknisyen Veysel beye çok teşekkür ediyorum umarım bu hizmet dahada gelişerek devam eder.
     1 Beğeni    
Gamze Aktaş
21.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123886
Sosyal belediyecilik ilkesini benimsiyorun. Bu kapsamda oturduğum bölgenin belediyesinin böyle bir hizmet vermesini önemli ve değerli buluyorum. Uzun süredir çevremde beslediğim kedilerin çoğalmasını ve beraberinde ki sıkıntıları gidermek adına kedilerimi kısırlaştırmak için götürüyorum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Her gittiğimde de güzel karşılanıyoruz. Çok yardımcı oluyorlar. Hiç bir zaman geri çevirmediler. Çok ilgili ve özenliler. Çok Memnunum ve tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Hülya Yıldırım
19.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123876
Şimdiye kadar üç sokak kedisi kısırlaştırma operasyonunu Hasan Bey yaptı. Ne kadar tecrübeli hekim olduğu kedilerin iki gün içerisinde iyileşip yaşantılarına sağlıklı bir biçimde devam etmelerinden anlaşılıyor. Ayrıca operasyon çok estetik yapıldığı için çok teşekkür ederim. Herkese öneririm. Bununla birlikte Hasan Bey'in başında olduğu veterinerlik kliniği gerek temizlik gerekse personelin profesyonel tutumu çok dikkat çekici. Başlangıçta belediye kurumu olduğu için endişe duymama rağmen Hasan Bey ile taşınmam sonrası tüm endişelerimi ortadan kaldırdı.
     1 Beğeni    
Özge Menekşe
16.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123851
Veteriner önerisi isteyen çevreme tereddüt etmeden tavsiye ettiğim alanında uzman maddi kısmı en son plana bırakıp önceliği o küçük canların sağlığı olan elinden gelen hiç bir desteği esirgemeyen koca yürekli bir insan. Kendisinden sokak hayvanlarım için ücretsiz hizmet almama rağmen hiç bir zaman beni geri çevirmeyen yardımsever ve güler yüzlü doktorumuz teşekkür ederim iyi ki varsınız..:)Gönlünüz rahat bir can emanet ettiğinde emin ellerde olması çok çok güzel bir duygu.
     2 Beğeni    
Seda
16.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123848
Alanında çok iyi bir veteriner hekimimizdir. Bilgisiyle tecrübesiyle yardimseverligiyle harika bir veteriner. Kedilerime kısırlaştırma da çok yardımcı oldu. çok ilgilendi. Çok guleryuzlu işini ciddiyetiyle yapan bilgisine sonsuz güvendiğimiz ve herkese hiç düşünmeden tavsiye edeceğimiz bir veteriner hekimdir. Diğer veterinerler sen ayıran en büyük özelliği maddiyatci olmamasidir. Asıl hedefi hayvanlara faydalı olabilmektir. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Kendisine de çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Ümran Bozkurt
15.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123839
Hasan Çetindağ ile veteriner arkadaşım Özlem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı aracılığıyla tanıştım ve daha önce sokak kedilerimizi kısırlaştırmıştı. Çok ilgili ve işini hassasiyetle yapan nadir veterinerlerimizden bir tanesi. Adana'daki sokak canlarına olan ilgisi ve şefkati gönlümüzü fethediyor. Kısırlaştırma sonrası hiçbir kedimizde sorun yaşamadık. Hepsi de sağlıkla hayatına devam etti. Hasan hocam çok güler yüzlü ve ilgili. Diğer kedilerimi de Hasan Çetindağ'a götüreceğim.
     2 Beğeni    
İlknur Arslan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
14.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123836
İşinde uzman, güler yüzlü ve yardımsever bir hekim. Bence herkes mutlaka tanışmali... Hayvanlara karşı sevecen tavrı, işini severek yaptığınin kanıtı. Ekibiyle mükemmel uyum içerisinde çalışması da etkilendigim diğer bir konu. Kendisiyle bir arkadasim sayesinde tanistim. Arkadasimin kedisi kızan donemindeydi ve çaresiz durumdalardi. Çaresiz sokak kendisiyle ciftlestirmek istemişler. Yavrucum korkudan apartman merdiven boşluğundaki demirleri altına girmiş. İşten geldiğimde itfaiye ekibiyle karşılaştım. İtfaiye kediyi çıkartmaya uğraşıyordu. Saat 22 ye kadar uğraştık ve çıkarttık. Ertesi gün Hasan beye arkadaşım araciligiyla ulastim. Kendisi 3 ay dolu olan programına rağmen perişan halınızı gördü ve hemen ertesi gün amelyat etmek üzere randevu verdi. Merhametli, vicdanlı ve en önemlisi mütevazı. Kendilerimle alakalı ne zaman ihtiyacım olsa desteklerini esirgemedigi için Hasan beye ve ekibine sonsuz teşekkürler.
     2 Beğeni    
Fatma İnce
13.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123822
Seyhan kısırlaştırma merkezine sokak canlarımız gönül rahatlığı ile kısırlaştırma işlemi için götürebilirsiniz. Gayet hijyen steril ve temiz bir ortam. Özel klinikten hiç bir farkı yok hasan beyde işinde gayet iyi sokak canları ile gayet ilgili ve lakaplı bir vet hekim. Kısırşaştır7yaptıedığımız sokak canaları gayet sağlıklı normal yaşamlarına hemen adapte oluyorlar.. Hiç düşünmeden randevunuzu alıp sokak hayvanlarını kısırlaştırma işlemi yatırın ki hayatlarına dokuna bilelim hasan bey ve ekibi sayesinde.. Teşekkürler HASAN ÇETİNDAĞ VE EKİBİ süpersiniz 😊👍🙏🙏🙏
     1 Beğeni    
Sevil Dönmez
9.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123794
Bi tavsiye uzerine ogrendim burayi. Sokakta besledigim kedilerimden brini tedavi icin goturdum. Cogu yerden daha ilgi daha alakali davrandilar. Kisirlastirma olsun tedavi olsun kedi ve kopek icin ellerinden gelen yapiliyor. Ben cok memnun kaldim. Hasan bey ve ekibine ucretsiz olarak bu hizmeti sunduklari ilgileri , alakalari, guleyuzlulukleri ve isini severek yaptiklarindan dolayi cok tesekkur ediyorum. Gonul rahatligi ile tavsiye ediyorum. Emeginze sağlik. Allah hepinizden ragzi olsun.
     1 Beğeni    
Deniz
3.Haziran.2022
TavsiyeNo: 123750
Sokağımızda ki bir çok kendimizi Hasan bey kısırlaştırdı. Hiçbirini de herhangi bir komplikasyon yaşamadık. Gayet başarılı bir süreç geçirdik hepsinde. Dişi kedilerde yandan minicik bir kesit ile çok profesyonel bir işlem yapar. Ücretli kliniklerde bile çoğu veterinerler karın altında kocaman bir kesit ve çuval diker gibi bir dikişle yaparken Hasan bey her kediye sanki kendi kedisi gibi işlem yapmıştı. Sayenizde Seyhan hayvanseverler rahat bir nefes aldı. Tüm şehirlerde en az bir tane sizin gibi bir veteriner hekim olsa hayat bayram olurdu. Ayrıca teknikeri özlem hanıma da çok tesekkur ederim. Harika bir ekipsiniz.
     1 Beğeni    
Sümeyye Karakılçık
21.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122740
Hasan beyle yanında çalışan veteriner teknikeri arkadaşım özlem Türkmen sayesinde tanıştım.İlk olarak temmuz ayında dişi kedimi kısırlaştırikmasi üzere götürdüm.Tabiki tedirgindim aklımda sorular vardı.Fakat ameliyattan önce aklımdaki tüm sorular cevaplandı a 'dan z'ye.Ameliyattan sonra ise yine bilgiler verildi yapacaklarim konusunda.Tam anlamıyla mükemmel bı hoca.Mukemmmel bı ekip çalışması var.Tabiki bu hizmetten hem ücretsiz hemde gönül rahatlığıyla faydalanmami sağlayan Özlem Türkmen arkadaşıma çok teşekkür ederim 🙏 Özverili ve samimi davranışları sayesinde ikinci kedimide 4 aralıkta kisirlastirdilar.Ellerinize ve emeğinize sağlık🙏👏 Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum 🤗 Teşekkürler Hasan Çetindağ Teşekkürler özlem Türkmen Teşekkürler Seyhan belediyesi kısırlaştırma merkezi Tüm emeği geçen herkese çok teşekkür ederim
     3 Beğeni    
Gülben
20.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122722
Seyhan Belediyesi'nin hayvanlarla alakalı hassasiyetini çok takdir ediyorum.calisan herkes işlerini severek yapıyorlar.mahallemizdeki iki üç kediyi kısırlaştırma işlemi için götürdük buraya.veteriner hekim Hasan cetindag ve ekibi guleryuzlulukle karşıladı bizi.nazik davrandılar..islem başarıyla gerçekleşti.profesyonel çalışıyorlar.takdire değer bir ekip.suan kedilerimiz gayet iyi durumda.ilgilerinden dolayı teşekkür ederim 🙏 Hayvanlar hassas noktam.bu ekibin böle hassas ilgili nazik davranması çok hoş.
     3 Beğeni    
Nesrin Karataş
14.Ocak.2022
TavsiyeNo: 122683
Seyhan Belediyesi Akif Akay Kısırlaştırma Merkezine götürdüğüm iki sokak kedisi içim kısırlaştırma yapıldı. Veterinerin özenli ameliyatı , veysel çiğlan ın özenli bakımıyla şimdi yaşadıkları sitemize geri dönüyorlar. Kapıdan girişimizdem kedileri alışımıza kadar her an dikkatli , sabırlı ve işlerini iyi yapan bir ekip . Çok teşekkür ederim. Burası hep var olsun. Veterinerimiz özel bir veteriner klıniğinde olsak ancak bu kadar iyi olurdu çok şanslıyız .
     2 Beğeni    
Ali
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
29.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122474
Merhaba Hasan Çetindağ ile Seyhan belediyesi ücretsiz kedi kısırlaştırma noktasında iş yerimizde besleme yaptığım kedilerimizin kısırlaştırması noktasında karşı karşıya geldik güler yüzlü nazik bir karşılama yaparak gönüllerimizi feth ettiler. Kayıt alan personelden tutun, veteriner Hasan Beye kadar ciddi derecede cok profesyonel bir ekipler. Ayrıca kendilerine ön ayak olan ve bu kurumun açılmasına olanak sağlayan Seyhan Belediyesine de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. Allah yollarını açık etsin. Şiddetle tavisye ediyorum.
     2 Beğeni    
Buğra Kuki
20.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122412
Bir kaç yıldır sokak kedilerimi Seyhan kısırlaştırma merkezine getiriyorum, 7 sokak 200 kediye bakıyorum, 180 civarı kediyi Seyhan kısırlaştırma merkezi sayesinde kısırlaştırdım, tüm çalışanlar güler yüzlü, anlayışlı ve gelen hayvan severleri iyi ve kordineli şekilde yönlendiriyorlar, hocamız Vet. Hasan Çetindağ işinde gayet iyi biri, büyük bir özveri ile yıllardır çalışıyor, kendisine kedilerim adına çok teşekkür ederim Başta Seyhan belediye başkanı Akif Kemal Akay olmak üzere, Seyhan kısırlaştırma merkezi çalışanlarına sokak hayvanlarına yönelik hizmetlerinden dolayı tüm hayvan severler adı adına teşekkür ederim
     3 Beğeni    
Nisanur Ç.
8.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122297
Tam 1 hafta önce bahçemde baktığım 7 aylık iki dişi kardeşi kısırlaştırma operasyonu için götürdüm açıkçası bu kadar iyi beklemiyordum ama gerek operasyon için kedileri bırakmaya gittiğimde gerekse operasyon sonrası ilgi , alaka ve hijyen konusundaki hassasiyetlerini görünce ne kadar yanıldığımı anladım. Ameliyat sonrası bakım konusunda çok endişem vardı fakat sandığımdan çok daha kolay oldu çünkü hekimimiz sağolsun minicik bir kesi açmış ve sıkıca dikmiş :) 2 gün kadar evde kaldılar sonrasında bahçede hopladılar da zıpladılar da hiçbir şey olmadı şuan dikişleri düşmek üzere gerçekten çok memnun kaldım kedinizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz kesinlikle tavsiyemdir sıra bahçemde baktığım anne kedide :))
     3 Beğeni    
Sibel
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122268
Merhaba Hasan Çetindağ ile Seyhan belediyesi ücretsiz kedi kısırlaştırma noktasında gönüllü olarak besleme yaptığım kedilerimin kısırlaştırması noktasında karşı karşıya geldik güler yüzlü nazik bir karşılama kedi hakkında bilgi alma ve bilgi verme konusunda itina ile yardımcı oldular yanındaki personel dahil oparesyon sonrası arayak bilgi aldım nezaket içerisinde amaliyatın başarılı geçtiğini gelip alabileceğimi belirtiler aldığımda bakımı için bilgi verdiler ve diğer dört kedi kısırlaştırma için Ocak ve Şubat aylarına randevu oluşturdular çok memnun kaldım ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim herkese tavsiye ederim 🙏 tavsiyeediyorum.com
     2 Beğeni    
Yonca Acar
6.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122266
Öncelikle Seyhan belediyesi ve veteriner hekimi hasan çetindağa orada çalışan bütün personel ekibine cok tesekkür ederim sokak hayvanlarını kısırlaştırmakla beraber kedimiz üçüncü kattan düştü karnı yırtıldı tereddüt etmeden tedavi oldu bir canımız daha kurtuldu ne kadar minnettarım bilemezsiniz güler yüzlü ve yardım severler bütün personel tekrardan cok tesekkür ederim.Herkeze de tavsiye ediyorum böyle bir hizmetten yararlanmanız gerek sokak hayvanlarına okadar iyilik yapılıyorki kelimeler tarifsiz kalır.
     2 Beğeni    
Ebru Durmaz
2.Aralık.2021
TavsiyeNo: 122224
Merhaba daha önce başka veterinerlerede gittim ama hasan beyle ilk defa tanıştım kedimi kısırlaştırmak icin gittim ve beklemediğim ilgi ve alaka ve yardımla karşılaştım ve mutlu oldum hayvanlarinda bir canli olduğunu onlara iyi davranmaları inanılmazdı işlerinde başarıları ve sorunsuz bir şekilde kedimi aldım hasan bey ve ekibi çok iyi ve işlerine bir kadar özenli ve itinalı çalıştıkları icin hepsine ayrı ayrı tesekur ederim hasan beyi herkese tavsiye ediyorum emeği geçen herkese de çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum
     4 Beğeni    
Yaren
9.Kasım.2021
TavsiyeNo: 122010
Kedimi kısırlaştırmak için götürdüm kedime olan ilgi alakası için çok teşekkür ederim endişelerimin boşa olduğunu anladım sayesinde kedim artık daha rahat edecek tüm işlem boyunca bilgilendirildim kedime çok hassas davrandılar işlem bitikten sonra dikkat etmemiz gerekenleri anlattılar kedim ve ben sayelerinde gönül rahatlığıyla evimize döndük tüm emekleri için teşekkür ederim kesinlikle hayvanınızı emanet edebileceğiniz güvenilir birisi artık başka veterinere gitmeyi düşünmüyorum sayesinde kedimi ondan başkasına emanet edemem kendisinin ve tüm ekibinin eline sağlık meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum
     5 Beğeni    
Emre Koca
21.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121815
Seyhan Veteriner Hekimi Hasan beye ve ekibine ve Seyhan belediyesine çok teşekkür ederim.Mükemmel bir ekipsiniz.Güler yüzlü olmanız canlara olan ilginiz çok güzel.Mükemmel bir hekim Hasan bey. Tereddütsüz hekimliğine güvenebilirsiniz Sokak canlarını çok güzel kısırlaştırma yapıyorlar.Bir çok can sayelerinde sokakta heba olmaktan kurtuluyor. Bir çok can sadece kendileri için yaşayacak.Bir sokak canına yapılacak en büyük iyilik kısırlaştırmak. İyiki varsınız Seyhan belediyesi, Hasan bey ve ekibi👏👏👏
     5 Beğeni    
Selin Arı
16.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121775
Kapımızın önünde beslediğimiz bir kedi vardı.Seyhan Belediyesi kısırlatırma merkezinden randevu aldık. Kediyle çok güzel ilgilendi, hiçbir komplikasyon oluşmadı işlemlerden sonra. Ayrıca en ufak durumda aradığımızda hemen yardımcı oluyor. Gönül rahatlığıyla hayvan dostlarınızı emanet edebilirsiniz. Kendisi çok güler yüzlü, yardım sever, anlayışlı ve bilgili bir insan. Her yere böyle bir veteriner lazım. Gönül rahatlığıyla Hasan hocaya yavrunuzu emanet edebilirsiniz.
     4 Beğeni    
Onur Alp Arıkan
16.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121774
Sokağımızda bir köpek tarafından kuyruğu parçalanmış kediyi evimiz yakın olduğu için Seyhan Belediyesi Kısırlaştırma merkezine götürdük. Mesai saatine bitimine denk gelmesine rağmen hızlıca operasyona alıp hem kuyruğu güzelce dikti hem de kısırlaştırma uygulaması yaptı. Özel bir kliniğe götürün diyebilirdi lakin 2 saat geç çıkıp son ana kadar ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ederim. Kendimize de böyle vicdanlı, sorumluluk sahibi hekim yakışır. Herkese canı gönülden tavsiye ederim.
     3 Beğeni    
Selma Okuşlu
15.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121763
İletişim kurduğum andan itibaren; çözüm odaklı olmaları, etik kurallara uygun davranışları ve hassasiyetleri sebebiyle kurumdan son derece memnun ayrıldım. Bu vesileyle başta Veteriner Hekimimiz Hasan ÇETİNDAĞ, anestezi ekibi ve Erman Beye buradan teşekkür etmek istiyorum. Kedimi aldıktan sonra ameliyat kesisinin küçük tutulması, anesteziden tamamen uyanmış olması, ameliyat bölgesinin temizliği ve ameliyat sonrası evde bakımla ilgili bilgilendirmeler konusunda müteşekkirim. Dinamik, çözüm odaklı, görevini gönüllülük esasıyla, samimiyetle yerine getiren tüm çalışan insanların artması ve kıymetlenmesi temennisiyle.. Tekrar görüşmek üzere.
     3 Beğeni    
Hilal
15.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121762
Seyhan Kisirlastirma Merkezinde Veteriner Hekim HASAN ÇETİNDAĞ ve ekibi tarafindan kisirlastirma islemi yaptirdim.Çok endişeliydim fakat Kısırlaştırma Merkezi Çalışanları ve Veteriner Hekimin ilgisi ve alakası gerçekten takdire değecek düzeydeydi.Ücretsiz olarak bu hizmeti sundukları için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.Ben Kısırlaştırma yaptırdığım kediyi 1 hafta sokağa göndermedim çünkü gözlemlemek ve onu beslemem gerektiğini düşündüm.Kedicik 2. günü oynayıp zıpladı.Hatta amaliyattan sonra neler yapılması gerektiğine kadar bilgilendirildim. Hasan Cetindag ve ekibine cok tesekkur ediyorum ve tavsiye ediyorum. Saglikli gunler dilerim🙏
     2 Beğeni    
Hakan Yılmaz
14.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121756
Ben bir hayvan severim.sokakta bulduğumbir kediyi sahiplendim büyüttüm zamanı geldiğinde kısırlaştırmak istedim.Bunun için Seyhan belediye si veteriner hizmetleri ne baş vurdum.cok iyi ilgilendiler tüm personel güler yüzlüydu .şuan da kedimiz gayet iyi 1gun geçmeden toparladı çok ama çok memnunuz iyi ki burayı tercih etmişiz herşey için çok teşekkürler diğer kedilerimiz içinde tek adres burası olacak herkese tavsiye edeceğim her sorumuzu cevapladilar usanmadan mutlu ayrıldık
     1 Beğeni    
Yüşra Baksi
14.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121754
Kısırlaştırma randevular çok yoğun olmasına rağmen, engelli olduğunu belirttiğimiz kediyi öne alarak titizlikle kısırlaştırma işlemini gerçekleştirdiler. Yanında çalışan personel Erman bey nâzik kibar ve ilgili bir şekilde benimle görüşüp hekimle irtibata geçti. Gözlemlediğim kadarıyla da kedi gayet sağlıklı durumda. Ameliyat yerine kapalı dikiş yapılmış, enfeksiyona mahal verebilecek tüm olasılıklar önlenmiş. Kısa sürede toparlayıp normal yaşamına döndü. İlginiz için teşekkür ederim.
     2 Beğeni    
Ayfer
13.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121747
Seyhan Belediyesi Sokak Hayvanları Kısırlaştırma Merkezinin yaptığı hizmetlerden dolayı başta Seyhan Belediyesi olmak üzere orada çalışan veteriner hekimi Hasan ÇETİNDAĞ ve yardımcılarına çok teşekkür ederiz. Sokakta bulup sahiplendiğimiz kedimize yaptıkları operasyondan ve gösterdikleri ilgiden çok memnunuz gerek ücretsiz hizmet olsun gerek güler yüzlü ve ilgili olsun. Başarılarının Devamını Dileriz. Sağlıklı Günler Dileriz🙏🙏🙏 Herkese Tavsiye Ediyoruz...
     1 Beğeni    
İsmail
8.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121708
Tavsiye üzerine tanıştığım Seyhan Belediyesi Veteriner Hekimi Hasan Çetindağ’a sokakta bulduğum yeni aile ferdimi(kedi) kısırlaştırmak için götürdüm. Şahsen ben belediyenin yerini bu kadar temiz beklemiyordum gayet hijyen geniş güzel bir ortam gerek Hasan hocam olsun gerekse diğer personel olsun çok güleryüzlü ve ilgililer. Sokak hayvanlarına bakan insanlardan Allah razı olsun gereksiz paralar harcamayın on numara ücretsiz hizmet var herkese tavsiyemdir. Hasan çetindağ’a ve çalışan herkese hatta bir tane de dayı var orada ismini unuttum ona da çok teşekkür ederim saygılar.
     1 Beğeni    
Ebru Omrak
7.Ekim.2021
TavsiyeNo: 121697
Sokagimdaki kedileri Seyhan Kisirlastirma Merkezinde Veteriner Hekim Hasan Cetindag ve ekibi tarafindan kisirlastirma islemi yaptirdim. Önceleri cok tedirgindim sonucta bir ameliyat gecirdikten sonra sokakta yasamaya devam ediceklerdi, ameliyat yaptirdigim kedileri sokakta gozlemledim ve saglik durumlarini gayet iyi gördüm cok rahatladim devaminda 5 kediyi daha kisirlastirdim cok memnun kaldim. Hasan Cetindag ve ekibine cok tesekkur ediyorum ve tavsiye ediyorum. Saglikli gunler dilerim🙏
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Zeynep BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
27.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121598
Kedimi bugün kısırlaştırma operasyonu için götürdüm. Seyhan Belediyesi'nin kısırlaştırma merkezinde çalışan bütün personellerine ve hekiminize çok teşekkür ediyorum. Herkes çok ilgili ve güler yüzlüydü. Klinik çok özenle yapılmış tertemiz ve gelişmiş düzeydeydi. Hiç tereddüt dahi etmeden gidebilirsiniz. Hekiminize ve bütün çalışanlara tekrardan çok teşekkür ediyorum. Ücretsiz bir şekilde böyle güzel bir hizmette bulundukları için. Sokak kedilerini güvenli bir şekilde götürebilirsiniz.Hicbir kuşkunuz olmasın.Klinikteki herkes çok hayvansever ve ellerinden gelen her şeyi guleryuzleri ile yapıyorlar. Hepinize tekrardan çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
Ömer
21.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121524
Veteriner hekim Hasan Çetindağa çok teşekkür ederim herşey için..Kendisini daha önce birçok hayvansever arkadaşımdan duymuştum..Çok profesyonel ve iyi bir kişiliğe sahip olmasından dolayı kendisini tercih ettim..Kedimize ve bize olan ilgi ve alakadan çok memnun kaldık..Gerçekten bütün personeller güleryüzlü ve ilgililer..Kedimize kısırlaştırma işlemi yaptırdık ve kullanılan ilaçlar, muayene ve steril ortam gerçekten muazzamdı..Hem hocamızı hem de Seyhan belediyesinin sağladı bu tesisi herkese tavsiye ediyorum..Gönül rahatlığıyla gelip hayvanlarını teslim edebilirsiniz.
     Beğenin    
Cemile Kartal
20.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121510
Ben sokak kedilerine bakan bir gönüllü olarak Seyhan belediyesi tarafından hizmet verilen sokak hayvanları bakım ve kısırlaştırma merkezinde çalışmak ta olan veteriner hekimimiz Hasan bey den çok memnun kaldık.8-9 kediyi kısırlaştırdık. her şey için teşekkürler içiniz rahat bir şekilde kedinizi götürebilirsiniz.Temiz bir klinik ortamı var.Veteriner hekimimizin ekibine ve kısırlaştırma merkezi çalışanları da gerçekten çok ilgili , alakalı ve güler yüzlüler.Çalışanlara da teşekkür ediyorum.
     Beğenin    
Sinem Aslan
20.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121507
Öncelikle herkese çok tavsiye ediyorum çok ilgililer ve günler yüzlüler Hasan Çetindag çok iyi bi hekim Erman abı çok güler yüzlü ve çok sıcak kanlı ordaki seyhan ve oyuncu hera çok tatlıydı kedimiz gayet sağlıklı ve enerjik herkese ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim herkes gönül rahatlığıyla götürebilir ordaki herkes çok iyi kalpliler bence her yerde böyle bi merkez olmalı dışarda yaşayan hayvanlar için çok sağlıklı bi merkez çünkü dışardakş hayvanlar bebek Yaşta hamile kalıyor ondan dolayı heryerde bu merkezden olması lazım
     Beğenin    
Şeyda Tekyıldırım
20.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121502
Veteriner hekim sayın Hasan Çetindağ ilgisi, güler yüzü ve mükemmel cerrahlığıyla takdire şayan bir hekim. Yaptığı kısırlaştırma operasyonunda en ufak bir aksilik olmadı ve inanılmaz çabuk bir iyileşme oldu. Buradan tekrar teşekkür etmek ve güler yüzlü ekip arkadaşlarına sevgi ve saygılarımı iletmek istiyorum. İYİ Kİ VARSINIZ. Tüm tanıdıklarıma hayvan sever dostlarıma tavsiye ediyorum. Kedimin iyileşme sürecine kimse inanamadı çünkü mükemmel bir operasyon geçirdi.
     Beğenin    
Ahmet Arı
17.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121475
Hasan hocaminizin eline sağlık gerçekten işinde başarılı gönül rahatlığıyla sokak hayvanlarını teslim edebilirsiniz.Bahcemizdr bulunan Kedimizi kısırlaştırmak için goturduk ve 1 günün sonunda kedi kendine gelip oynamaya başladı bile .hocamız samimi ve yardımcı davrandı. Gerekli bilgilendirmeyi yaptı.herhangi bir kusma, kanama gibi şeyler olmadi. Tüm ekibin eline saglik. Keşke tüm hayvanlara ulasabilsek.....
     Beğenin    
Sayıl Özeltürkay
11.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121402
Bir tanıdığımın tavsiyesiyle Sokakta baktığım dışı bir kedimin Seyhan kısırlaştırma merkezinde kısır ameliyatını yaptırdım aynı gün içinde aldım çok memnun kaldım hiç sağlık problemi yaşamadı İki günde toparladı daha birçok kedimi de yaptırmak istiyorum yaptırmak isteyen herkese tavsiye ederim veteriner hekim Hasan Çetindağ ve ekibini çok profesyonel ve başarılı buldum çok ilgililerdi Güler yüzlü ve sıcaklardı klinik hijyenini de beğendim emeklerine sağlık teşekkürler
     1 Beğeni    
Selma Kurt
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121378
Ben bir sokak köpeğini tedavi ettirdim ve çok memnun kaldım çok ilgi ve alakadar oldular çok teşekkür ediyorum iyileşme sürecinde sürekli irtibat halinde olduk sayelerinde çok güzel sonuçlar aldık bu sonuçlar sayesinde bir çok çevreme tavsiye ettim memnuniyetimi ayrıca çok hayırsever olduklarınıda söylemeden geçemeyeceğim tüm çalışan ekip için Allah razı olsun çok Güler yüzlü ve anlayışlı bir çalışan kadrosu bulunmaktadır ilgi ve alakalarına tekrar teşekkür etmeden geçemeyeceğim
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Selver YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
1.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121315
Komşumuz sayesinde Seyhan kısırlaştırma merkezini keşfettik bahçemizde 26 tane kedi beslemekteyiz 3-4 defa kedilerimi kısırlaştırmak için gittim herhangi bir sorunla karşılaşmadık gerçekten çalışanları çok ilgililer ve veteriner hekimimiz çok başarılı kedilerim gayet sağlıklı bir şekilde operasyon geçirdiler herhangi bir komplikasyonla karşılaşmadık. Sokaktaki dostlarımızı gönül rahatlığıyla veterinerimiz Hasan Beye emanet edebilirsiniz. yaptıkları işlerden dolayı çok takdir ediyorum.
     1 Beğeni    
Emine Körlü
29.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 121037
Seyhan belediyesi tarafından hizmet verilen sokak hayvanlari bakim ve kisirlastirma merkezinde çalışmakta olan veteriner hekimimiz Hasan Çetindağ ve diğer çalışan tüm personellerinizden cok memnun kaldık. Sokak hayvanlari için ellerinden geleni yapıyorlar. Kedimiz dün kisirlastirma ameliyatı oldu çok ilgililerdi ve kedimizin sağlığı gayet iyi . İlgili ve cok güleryüzlüler. Cok teşekkür ederiz Sokak hayvanlarını gönül rahatlığıyla götürebileceğiniz kurum . Hayvanlarimizin sağlığı için çok iyi bir uygulama olmuş.
     4 Beğeni    
Kübra
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 121030
Bahçemde beslediğim kedimi Seyhan kısırlaştırma merkezine randevu alarak götürdüm. Çalışanlar çok ilgililerdi. Veteriner hekim Hasan ÇETİNDAĞ' a çok teşekkür ediyorum. Aynı gün içinde kedimi teslim aldım kısa sürede iyileşti. Kısırlaştırılmamış her kediyi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Çevremde gönüllü sokak hayvanları besleyen tanıdıklarıma da tavsiyede bulunarak Seyhan kısırlaştırma merkezine yönlendirdim. Emeğiniz için sonsuz teşekkürler
     3 Beğeni    
Aliye Aksoy
27.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 121024
Ben sokak kedilerine bakan bir gönüllü olarak Seyhan Belediyesi tarafından hizmet verilen Sokak Hayvanları Bakım ve Kısırlaştırma Merkezi' nde çalışmakta olan Veteriner hekimimiz Hasan Bey'den çok memnunum. Veteriner hekimimiz Hasan Bey' e kedilerimizi gönlümüz rahat emanet edebiliyoruz. Çok teşekkür ediyorum işini sevgiyle yaptığı için. Sokaktaki can dostlarımın sağlığı için ellerinden geleni yapıyorlar. 7 tane kedimizi kısırlaştırdık, gerekli sağlık kontrollerini yapıp gerekli antibiyotik ve ilaçları yapıyorlar. Temiz bir klinik ortamı var. Veteriner hekimimizin ekibine ve kısırlaştırma merkezi çalışanları da gerçekten ilgili, alakalı ve güler yüzlüler. Çalışanlara da teşekkür ediyorum.
     3 Beğeni    
Gülser Köksal
13.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120928
Kedim şuan yeni operasyon geçirdi saglıgı iyi güzel ilgilenirler gereken bilgileri verdiler bütün saglık ekibi ve veterinerler çok teşekkür ederiz. Buradaki personel oldukça ilgili hem bizlere hem de hayvanlara karşı oldukça sevgi dolular. Gerçekten işini çok iyi bilen bir kadroyla karşılaştık. Burasını demet evleri muhtarı sayesinde öğrendik. Muhtarımıza da teşekkür ederim. Hepsi güler yüzlü oldukça kibar insanlar. Özel ilgileri ve alakaları dan dolayı teşekkürü bir borç bilirim. 🙏🙏🙏
     3 Beğeni    
Ali Köksal
13.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120927
Hizmetten çok memnun kaldım. Oradaki çalışan personelin hem hayvanlara karşı ilgisi hem de bizlere karşı ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Veteriner hekimimiz Hasan Çetindağ' a ayrıca teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Bu hizmet yerini demet evleri muhtarı aracılığıyla öğrendik. Çalışan personellerin hepsi güler yüzlü ve gerçekten işini çok iyi bilen bir kadroya sahip. Herkese hiç düşünmeden oraya gitmelerini tavsiye ederim.
     2 Beğeni    
Birsen Pütün
12.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120910
Bu sabah kendimizi kuruma getirdim.kısırlastırıldı.gercekten çok ilgililer ve bu konuda çok ilgilendiler.gercekten tüm ekibe çok tsk ederim.ameliyat sonrasında ne yapmamız gerektiği ne yapmamanız gerektiğini açık açık anlattılar.su an kendine geldi ve çok sağlıklı görünüyor.tekrar tekrar tüm ekibe tsk ederim.tum eş dost komşu akraba herkese tavsiye ediyorum.iyi calismalar. Dr.hasan bey çok güler yüzlü çok ilgili çok beyefendi.sokak kedilerini lütfen buldukça kisirlastiralim.lutfen
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Bu sayfada uzmanın 50 yazısı gösterilmektedir, geri kalan 57 yorumu okumak için buraya tıklayınız.

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Seyhan Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım Merkezi
Bakımyurdu Caddesi No 189 Seyhan-Adana (Seyhan Tıp Merkezi Yanı)
Vet.Hek.Hasan ÇETİNDAĞ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(322) 433 17 64
(Sadece Mesai Saatlerinde)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(42 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
Yüzüncü Yıl Ünv.
Mezuniyet Yılı
2004
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Hasan ÇETİNDAĞ Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Hasan ÇETİNDAĞ Mesleki Videolar Videoları
-

06:03
Top