2007'den Bugüne 78,597 Tavsiye, 25,344 Uzman ve 17,635 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Tolga AKPINAR

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

6

[Vet.Hek.Tolga AKPINAR isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tolga AKPINAR Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

4
(%75.0 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarTolga AKPINAR'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Tolga AKPINAR'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Tolga AKPINAR Tavsiye Yazıları Tolga AKPINAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Candan (Müşteri)
 IP: 85.109.72.BZ

07-03-2018
 TavsiyeNo: 102456
İzmir Bostan'lıda yeni veteriner arayışımız sırasında tesadüfen buldum Tolga Beyin kliniğini. Yıllarca köpeklerimize, kedilerimize özenle, sevgiyle, sabırla baktı Kısırlaştırma ameliyatları beş kedi ve köpeğimizde sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdı. İzmir'den taşınalı beş yıl oldu ama bir sıkıntı olduğunda gene Tolga Beyi arıyoruz telefonla ve gene aynı özen, sevgi ve sabırla yardımcı olmaya çalışıyor. Sağ olsun, var olsun. Tüm hayvanseverlere gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Mükemmel ötesi .
     Beğenin    

 mete tonak (Müşteri)
 IP: 195.174.169.ZYW

21-03-2012
 TavsiyeNo: 49606
Az bulunur böyle vetirinerler. hastasına eğirisi doğrusunu anlatıp, şunu yaparsak sonuç bu olur bunu yaparsak sonuç bu olur diye açıklayan. köpek kedi sahiplerine yolunacak kaz gözüyle bakmayan bir veteriner. işininde ehli bir kişi. gerek tıbbı müdahale olsun gerekse pansiyon hizmeti olsun şu ana kadar aldığım bütün hizmetlerde çok memnun kaldım. 4 yıldır köpek besliyorum gerek pansiyona bıraktığım zaman gerekse aşı için götürdüğüm zaman verilen hizmet alınan parayla ters orantılı. alınan hizmetin kalitesi ne kadar yüksek oluyorsa verilen parada o kadar ters oluyor. İzmir'de özellikle karşıyaka/ bostanşlı/ mavişehirde oturuyorsanız aradığınız veterineri buldunuz demektir. ayrıca günün her saati telefon ile ulaşmakta mümkün kendisine. köpeğin 17/03/2012 tarihinde doğum yaptı saat 17de başlayan doğum ertesi gün sabah 7de bitti. bu süre içinde kendisine her ulaşmam gerektiğinde ulaşabildim. güvenilir bir veteriner.
     6 Beğeni    

 barış sarı (Müşteri)
 IP: 88.242.211.ZW

20-03-2012
 TavsiyeNo: 49542
tolga abi ile tanışmam bir tavsiye üzerine olmuştu. köpek sahiplenmek konusunda fazla bir bilgiye sahip degildim ve besledigim ilk köpek olcaktı.sahilde tanıştıgım köpek sahibi olan insanlardan hangi veteriner hekimine gittiklerini sordum ve bir kaç kişiden ''Tolga AKPINAR'' adını duydum.ve köpegimi tolga abinin klinigine götürdüm.güler yüzle karşılamıştı beni.ve ben ilk olarak köpek sahiplenmek konusunda ögrenmek istedigim bazı şeyleri sordum ve o bana uzun uzun en anlaşışır şekilde anlattı.köpegimin aşılarını ve ne zaman yapılcagını sordum. tolga abi ilk aşısını o anda yapmıştı (pupy dp 2li karma) sahilden geliyordum ve üzerimde hiç param yoktu.tolga abiye bunu söyledigimde önemli olmadıgını söyledi. daha beni tanımıyordu bile.(o işini gercekten severek yapıyor. müşterilerinden para koparmaya çalışan bir hekim degil. o anda anlamıştım) tolga abıyle tanışmam böyle oldu.aradan 6-7 ay geçti ve tolga abi köpegimi klinige her görtürdügümde çok iyi ilgileniyordu onunla.köpegimin gözlerinden sürekli ağlıyormuş gibi bir sıvı akıyordu.tolga abi bu durumun geçmesini bekledi ama zaman geçtikçe daha çok akmaya başladı o sıvı.başarılı 2 operasyon sonucunda köpegimin gözleri saglıgına kavuştu. ve şuan köpegimde bende çok mutluyuz tolga abi ile tanıştıgımızdan. o müşterilerini ayırmıyor. yeni veya eski müşteri hiç farketmiyor onun için. TEŞEKKÜRLER TOLGA ABİ.
     8 Beğeni    

 FATMA (Müşteri)
 IP: 46.155.209.YLZ

16-03-2012
 TavsiyeNo: 49465
Kendisi ile tanıştığımız için gerçekten mutluyum. küçük bir anımı anlatmak isterim; köpeğimi okşuyordu Tolga bey, bir anda kene buldu (bu arada severken bile doktorluğu elden bırakmadığını anlıyorsunuz) keneyi itina ile çıkarttı, sonra onu öldüreceğini düşündüm tabi ki (normal bir beyne sahip olduğum için), fakat gidip onu dışarı bıraktı aman Allah'ım neden öyle yaptığını merak ettim ve bana "onun da yaşamaya hakkı olan bir canlı olduğunu o yüzden de onu doğal ortamına bıraktığını söyledi" İşinde son derece profesyonel ve bir o kadar da sevecen bir doktordur aynı zamanda da çok iyi arkadaşınız oluverir. Tolga bey'i daha çok anlatmak isterim, size şunu söyleyebilirim gözünüzü kapatıp gidebileceğiniz bir veteriner hekimdir.
     4 Beğeni    

 YONCA HEPER (Müşteri)
 IP: 94.121.214.YW

16-03-2012
 TavsiyeNo: 49463
TOLGA AKPINAR senelerdir çok sevdiğim can dostlarımın doktorudur ... Onunla hayvanlarım arasında yaşadığım her deneyimi göz önüne alacak olursam konusunda sonderece uzman , araştırmacı, bilgili ve gerçekten tecrübeli bir veteriner hekim derim .. Sevdiğiniz canı öncelikle Sizin duyarlılığınızda SEVEREK ve HİSSEDEREK tedavi etmesi EN ÖNEMLİSİ ... Hiç bir teşhisinde yanıldığını görmediğim ve duymadığım için sevgili hayvan dostlarımı çok büyük bir GÜVEN le ona teslim ettim .. ve halada bu güvenim sürüyor ... Ona hayvanlara olan sevgisinden ve işine karşı duyduğu sorumluluktan ötürü TEŞEKKÜR EDİYORUM ... Teşhislerinde vermiş olduğu isabetli kararlarla uyguladığı yöntemler son derece güvenilir ve şov yapmaya gereksinim duymayan açık , net anlatımlı bir veteriner hekim TOLGA AKPINAR .. Hayvanlarınızı ( dostlaınızı ) güvenle emanet edebileceğiz garantisini verebilirim . Felçli kızım PATİ , Sonsuz AŞKIM köpeğim , sinir sistemi bozuk olan PİTY , sarı oğlum TEDY ve yaşlı kızım MONY den SEVGİYLE SELAMM sana DR. TOLGA ...
     14 Beğeni    

 Ezgi (Müşteri)
 IP: 95.8.40.YD

16-03-2012
 TavsiyeNo: 49452
Tolga abi ile 7 sene önce tanıştım.Köpeğim Rex'i aldığımda hiç bir şey bilmiyordum,hatta aşısız sahile dolaştırmaya çıkarmıştım.Dönüşte Tolga abi'nin kliniği gözüme ilişti ve aşılarını sormak için içeri girdim.İçeri girdiğimde ilk tepkisi "köpeğinizi yere bırakmayın" oldu.Tabi ben de o zamanlar bir şey bilmediğimden "neden" diye bir soru sormuştum :)) Bazı şeyleri öğrenmeye başladıkça daha çok pimpirik ediyor ve her hafta yanına hasta diye götürüyordum.Hiç usanmadan bana açıklamalar yaptı ve hala da yapıyor :) Tanışmamız böyle oldu. Tolga abi teşhis,tedavi ve operasyon konusunda oldukça iyidir.Bir soru sorduğunuzda tıbbi terimlerle değil sizin anlayacağınız şekilde usanmadan size saatlerce anlatabilir.Ayrıca köpeğiniz ya da kediniz hasta olduğunda sadece gerekli ilaçları kullanır ve eğer ilaç kullanmadan geçecek bir problem ise hemen ilaca yönelmez.Fiyatları sabit ve her müşterisi için aynıdır.Müşteri ayrımı yapmaz.Köpeğinize yada kendinize kendi kedi yada köpeğimiş gibi yaklaşır ve onlara değer verir,onları para makinesi gibi görmez. Kısacası,Tolga abiye hiç çekinmeden kedi ya da köpeğinizi emanet edebilirsiniz.
     21 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Kheiron Veteriner Poliklinik
6440/2 Sokak No 6 Karşıyaka
İzmir
(Atakent - Simit Sarayı Sokağı'nda)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(232) 337 28 66
İnternet Sitesi
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


Tolga AKPINAR'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Tolga AKPINAR Mesleki Videolar Videoları
-


18:54
Top