2007'den Bugüne 82,011 Tavsiye, 26,002 Uzman ve 18,205 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Veteriner Hekim
İsim

Murat Celalettin ÖZHAVALA

[Vet.Hek.Murat Celalettin ÖZHAVALA siz misiniz? Kayıt olup, bu sayfadaki bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.]
Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Veteriner Hekim

[Diğer Veteriner Hekimler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

3

[Vet.Hek.Murat Celalettin ÖZHAVALA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Murat Celalettin ÖZHAVALA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Murat Celalettin ÖZHAVALA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Murat Celalettin ÖZHAVALA Tavsiye Yazıları Murat Celalettin ÖZHAVALA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Dilek (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 148.177.168.YWJ

18-07-2019
 TavsiyeNo: 110667
3.Levent Animate veterinerliğinde görev yapan Dr.Murat Özhavala ile telefonda konuşma şansım oldu.Gece sokağımızda bulunan kedinin trafik kazasına uğradığını düşünerek acil Animate veterinerliğine götürdük, ilk tedavisi yapıldı. Ertesi günü Dr beyle telefonda konuştuk hasta kedi ile ilgili bilgi verdi.Böyle insanların ülkemizde olmasından ötürü gurur duydum ve umutlandım.Hiçbir ücret almadığı gibi, kedinin glokom ameliyatı olması için elinden geleni yaptı.hem bilgisi hem de tarzından ötürü kendisine çok teşekkür ederim.hem iyi bir insan hemde iyi bir hekim , evcil hayvanınızı gözünüz arkada kalmadan teslim edebilirsiniz.Kedicik gözünü kaybedecek ama hayatta kalacak sağlıklı bir şekilde.Kendisine bir kez daha teşekkür ederim.
     Beğenin    

 Suna (Müşteri)
 IP: 176.40.251.CC

23-02-2019
 TavsiyeNo: 108486
Değerli doktorumuz Murat Özhavala ile bir arkadaşımızın tavsiyesiyle tanıştık.Kedimiz Pamuk’un kısırlaştırılmasını düşünüyor ve epeydir güvenebileceğimiz , işinin ehli,sevecen bir doktor arıyorduk.Murat Özhavala ,eşi ve ekibinin oluşturduğu güzel ortamda sevecen,güvenli ve tertemiz mekanda olabilecek en başarılı operasyon yapıldı, dahası da burkmuş olduğu partisinin bakımı ve genel tahlilleri de en güzel şekilde yapılmış olarak ertesi günü gayet sağlıklı ve neşeli olarak Pamuk evimizdeydi :) Tekrar teşekkürler .
     1 Beğeni    

 aslı serpil (Müşteri)
 IP: 85.110.102.ZZL

15-12-2017
 TavsiyeNo: 100960
Merhaba, Evinde evcil hayvan besleyenler bilir, zaman içinde aileden biri olur hayvanınız. Kendiniz için neyi tercih ediyorsanız onlar içinde aynı şekilde iyi güzel olanı tercih edersiniz. Soğukkanlı, sakin, bilgili, şefkatli ve kesinlikle profesyonel bir veteriner. Günümüzün ticari kafalı, para odaklı veterinerleriyle hiç alakası yok. Benim 8 yaşında rotweiler cinsi köpeğim var. Edindiğimden beri köpeğimi Murat Bey'e götürüyorum. Anadolu yakasında olduğum için 1-2 defa ciddi olmayan durumlarda yakın veterinerlere gitmiş pişman olmuş yana yakıla kendisine geri dönmüşlüğüm var. Kalça ameliyatını da kendisinin gözlemleri eşliğinde yaptırdık. Her türlü ihtiyaç anında bizim için ilk ve tek tercih. Tatile giderken oğlumu bırakabildiğim gönlümün ve aklımın rahat olduğu tek yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    


Murat Celalettin ÖZHAVALA siz misiniz? Sitemize ücretsiz kayıt olup bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilir ve üye özel sayfalarına erişebilirsiniz!

Murat Celalettin ÖZHAVALA'ı tanıyor musunuz? Bu sayfayı güncellemesi için kendisine haber verebilir veya bu Veteriner Hekim hakkında siz de tavsiye yazısı yazabilirsiniz.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Anımate Veteriner Kliniği
Sülün 12. Aralık S. No:2 3. Levent / İstanbul
İstanbul

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(212) 282 38 38
İnternet Sitesi
E-Posta
Hızlı Mesaj Araçları
-


Murat Celalettin ÖZHAVALA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Murat Celalettin ÖZHAVALA Mesleki Videolar Videoları
-


23:16
Top