2007'den Bugüne 87,973 Tavsiye, 27,247 Uzman ve 19,427 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN
Doktor Psikiyatri Hemşiresi - İstanbul
Aile Danışmanı - Terapist - Emdr Terapisti - Klinik Psikoloji Mezunu

Celale Tangül ÖZCAN Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi13 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

13

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Meditravelist
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Cad, Nef 13 Sitesi, E Blok, Daire:17 Cevizlibağ
İstanbul
Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1969 (52 yaşında)
Doğum Yeri : Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Gülhane Askeri Tıp Akademisi (1991 Mezunu)
Yüksek Lisans
Gata Psikiyatri Hemşireliği (2002), İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2019)
Doktora
Gata Psikiyatri Hemşireliği (2007 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Özgeçmis CV Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN'ın Özgeçmişi
Prof.Dr Celale Tangül ÖZCAN, Gülhane Askeri Tıp Akademisi, HYO’dan 1991 yılında mezun oldu. Yüksek Lisans, Doktora (“Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu olan Çocuklara Bilişsel Davranışçı Yaklaşıma Dayalı Sorun Çözme Eğitimi” doktora tezi ile), Yardımcı Doçentlik ve ardından Doçentlik ünvanını GATA’da, Profesörlük ünvanını İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi'nde aldı.
2005-2006 yılında Amerika /Houston The Methodist Hospital Psikiyatri servisinde observer olarak bulundu.
2008 yılında Bilişsel Davranışçı Terapi teorik ve süpervizyon eğitimini tamamladı.
2010-2011 yıllarında Amerika/ Indiana- Fort Wayne CBT Center da Doç.Dr Sharon Freeman ile birlikte 326 hasta görüşmesine katılarak Bilişsel Davranışçı Terapi alanında bilgi ve deneyimini artırdı.
2013 yılında Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlayarak Aile Danışmanlığı ünvanını aldı....[Devamı...]

Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Rabia SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Temmuz.2021
TavsiyeNo: 120991
Öncelikle cümlelerime, kendisi ile yolumun kesişmesinden ne kadar mutlu olduğumu söyleyerek başlamak istiyorum. 28 yaşındayım ve hayatımda ilk defa profesyonel bir destek alıyorum ve öyle ki kendime, hayatımda yaptığım en güzel yatırım diyebilirim, pek tabii bunu Celale Hanım’a borçluyum. Kendisi ilk andan itibaren güzel enerjisini ve sıcaklığını hissettiren birisi, bu özelliği sayesinde de hiç anlamadan kendinizi bırakıyorsunuz ve hemen anlatamam dediğiniz şeyler bile dilinizden dökülüveriyor. Bir kez bile yargılandığımı hissetmedim, her seans sonucunda o kadar anlaşılmış şekilde çıktım ki, her seans sonrası kocaman bir “İYİ Kİ” dedim. Psikolojik destek almak konusunda şüpheleriniz varsa, hiç şüpheniz olmasın, kendisi sizin en büyük destekçiniz, en kıymetli yol arkadaşınız olacak. Çünkü kendisi benim en kıymetli yol arkadaşım, ömrüm boyunca da öyle olacak. Seanslarımız devam ediyor ve sayesinde artık çok daha mutluyum ve hayattan keyif alıyorum. Umarım sizin de yolunuz onunla kesişir ve bir kere geldiğimiz şu hayatta, kendi hayatınızın kıymetini bilerek yaşamaya devam edersiniz. Sevgiler.
     1 Beğeni    
Buket DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
19.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114818
Celale Hanım ile pandemi sürecinde tanıştık. Online olarak 10 seans ücretsiz grup terapisi gerçekleştirdik. Yardımsever, pozitif, empati yeteneği yüksek ve anlayışlı bir kişiliği var. Çok iyi bir dinleyici ve hayatınıza farklı bakış açıları kazandırıyor. Celale Hanım, mesleğinde kendini oldukça geliştirmiş ve okuduğu kaynaklarla da geliştirmeye devam ediyor. Bilimsel kaynaklara bağlı olarak çalışıyor. Bu süreçteki destekleri için çok teşekkür ederim. İyi ki kendisini tanımışım.
     Beğenin    
Ayşe TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
11.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114731
Celale Hanim ile Covid-19 karantina sürecinde tanıştıktan sonra zoom adli online görüşme sitesi aracılığıyla 10 seans süren Grup terapisi gerçekleştirdik. Çözüm odaklı, işinde profesyonel, başarılı bir psikiyatrist. İyi ki onunla tanışma fırsatım oldu. Terapi süreci oldukça verimli geçti. Her seans sonrası motivasyonum daha da arttı. Hayata ve her şeye karşı karamsar olduğumuz günlerde pozitif enerjisi ve bilgileriyle yolumuzu aydınlattı. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim.
     Beğenin    
Burçak
11.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114730
Celale hanım ile Korona sürecinde birlikte çalıştık. Kişilik olarak çok yardımsever, iyi niyetli ve çok iyi bir dinleyici. Size dair konuları dinleyerek, sizin rahatlamanıza çok yardımcı oluyor. Detaylı bir analiz yeteneği var ve en güzeli de sizi konuşmanız için cesaretlendiriyor. Bu cesaret ile konuştukça sizde rahatlamış oluyorsunuz. Kendisini sürekli geliştiren, araştırmacı ve araştırıp öğrendiklerini insanlarla paylaşmayı seven birisi. Kendisine bu süreçte bizlere destek verdiği için çok teşekkür ederim, iyi ki tanıdım :)
     1 Beğeni    
Ece Y.
11.Mayıs.2020
TavsiyeNo: 114729
Celale Hanım, insana kendini değerli hissettiriyor, fikirlerinize ve duygularınıza değer veriyor. Hakkınızda daha fazlasını öğrenmek ve size fark ettirmek için çabalıyor. Empati yeteneği yüksek, yardımsever, güleryüzlü ve alanında uzman. Kendisinden Corona sürecinde 10 seans ücretsiz grup terapisi aldım. Tüm seanslara katıldım. Alanında yetkin birisi. Bu terapilerden çok şey öğrendim, kendisine çok teşekkür ederim. Tekrar kendisiyle çalışmak isterdim.
     Beğenin    
Gülde...
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
8.Ocak.2020
TavsiyeNo: 113032
Hep beni gercekten anlayabilecek ve beni doğru yönlendirecek danışman aradım birçok yere gittim ama hep hüsran oldu ta ki Celale Hanımla karşılaşıncaya kadar. Celale Hanımla önce telefonla görüştüm, sesindeki o sıcaklık ve kendinden emin hali onunla görüşmemi sağladı. İyi ki Celale Hanıma gitmişim. İlk defa karşılamama rağmen sanki yıllardır tanıyormuşum gibi hisettim. Kendisinden kişisel danısmanlık ve terapi aldım. Alanında çok başarılı. Onun danışmanlığı sayesinde hiç çözülmeyecek zannetiğim sıkıntılarım çözülüyor. Danışmanlık hizmeti çok makul.
     Beğenin    
Özgül
4.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111688
Bir tavsiye üzerine yeğenim için yardım aldık. Öfke kontrolü ve ikinci kardeş ile kıskançlık konusunda yardım aldık. Hiper aktivite ve dikkat eksikliği konusunda endişelerimizi giderdi. Okul kaygısı ve ödev yaparken nasıl konsantre olacağı ile ilgili de bize yardımcı oldu.Celale hocam çok sakin , konuşkan ve sıcak kanlı . Hocam çok samimi, içten ve yargılamadan bize önerilerde bulundu ve çocuk ve ailesi için çok faydalı oldu. Hocama teşekkür ederim ve tavsiye ediyorum
     Beğenin    
T.G
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
3.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111684
Celale hanımla bir süre sıkıntılarım için görüşme fırsatımız oldu. Tanışmadan önce araştırmıştım zaten ama yakından da tanıdığım kadarıyla Kendisi hastalarını oldukça ciddiye alan ve işini profesyonelce yerine getirmeye çalışan biri. gereksiz konuşmalara girmemesi ve çözüm odaklı olması çok hoşuma gitti. Hem işine gösterdiği özen için hem de hayatıma bambaşka bir şekilde dokunup yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Sizin gibi işine bağlı insanlar tanımak cok güzel
     Beğenin    
Medine
3.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111683
Celale hanım işinde çok iyi, hasta yaklaşımı, iletişimi ve size özel çözüm önerileri ile kesinlikle süper. Özellikle sınav kaygısı, özgüven eksikliği ve dikkat eksikliği konularında yardım aldım, çocuklarımın üniversite sınavı hazırlıklarında ders çalışmaktan bıktıkları ve yoruldukları dönemlerde kendilerine dönmelerinde çok yardımı oldu(şimdi tıp fakültesinde). Sizi sıkmadan motivasyonunuzu artırarak, kesinlikle sorunlarınız ile başetme vb diğer konularda tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
3.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111681
Psikoterapist Celale Tangör Özcan Hanım'ı Klinik Psikoloji alanında uzman yetiştiren bir yukseklisans programında tanıdım. Celale Hanım, psikoterapi alanında güncel yaklaşımlari yakından takip eden ve alanında dünyaca yetkin kişi ve yaklaşımlarla birlikte çalışmış değerli bir terapisttir. Yukseklisans programında kendisini belirli bir süre derslerine ve sohbetlerine dahil olarak tanıdım. Ayrıca yakın arkadaşlarım da kendisinden aldıkları derslerde Celale Hanım'dan yaklaşımı nedeniyle mesleki gelişimlerine değerleri katkılari olduğu değerlendirmelerini aldım. Ders aralarında öğrencileri yanında onun profesyonel yaklaşımından daha çok esinlendiklerini gözlemleyebilirsiniz. İnsana değer veren yaklaşımı ile danışan ve öğrencilerine nitelik katar. Bilgisini paylaşırken özellikle kişide daha fazla değişim ve gelişim isteği yaratır. Celale Hanım'dan ders seçecek öğrenci ve Ergen, Yetişkin psikoterapisi alaninda destek almak isteyen danisanlara kesinlikle Celale Hanım'ı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Psikoterapi alanına değerli katkıları için ayrıca kendisine sonsuz teşekkürler...
     2 Beğeni    
Şeyma B.
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
1.Ekim.2019
TavsiyeNo: 111640
İnternet üzerinden aile terapisti araştırırken tesadüfen kendisini tanıma fırsatı bulduk. Eşimle birlikte aile terapisi destegi aldık ve ilk seansta çok dogru bir tercih yaptıgımızı farkettik. Yaklaşımı , ilgisi , profesyonelligi , ve destegi bize çok iyi geldi. Hissettirdigi güven duygusu ve çözüm odaklı , yapıcı yaklaşımı çok olumlu sonuçlar almamızı sagladı. Danışanları olarak yanında çok rahat ve çok güvende hissettik. Kendisi her profesyonel destek ihtiyacı duydugumda tercih edecegim hekim olacaktır.
     2 Beğeni    
Büşra ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
28.Eylül.2019
TavsiyeNo: 111613
Okulumun yakınında klinigi vardı.Daha önceki gittiğim terapistlerden pek memnun kalmamıştım ve öğrenci olduğum için bütçemi zorluyordu.Burada öğrenci indiriminden yararlandım.Kendisinden bdt terapisini aldım.Başlangıçtaki halimden çok daha iyiyim.İlk seansta bile farklı hissettim.Diğer uzmanlara nazaran daha üslüplu ve danışanına suçluluk hissettirmeden konuşması dikkatimi çekti.Terapiye devam etmedeki motivasyonum ise kendimle ilgili farkındalıklarımın artmasıydı.
     Beğenin    
Doç.Dr.Çigdemyuksel
23.Mayıs.2019
TavsiyeNo: 109879
Kıymetli hocam Celale Tangül Özcan ile doktora eğitimim esnasında ve sonrasında uzun yıllar birlikte çalışma şansı buldum. Yıllar boyunca gerek verdiği eğitimlerin, gerek bilişsel davranışçı terapilerde verdiği supervizyonun paha biçilmez katkısından faydalandım. Sadece bir iş arkadaşı olarak değil örnek kişiliği ile daima ışık tutan bir rol model olarak da yaşamımdaki yeri çok ayrıdır. İyi bir dinleyici, güvenilir bir insan, etkili bir yardım sağlayıcıdır. Sadece benim için değil İstanbul'da yaşayanlar için de bir şans olduğunu düşünüyorum.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Meditravelist
Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Cad, Nef 13 Sitesi, E Blok, Daire:17 Cevizlibağ
İstanbul
Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(530) 527 56 59
Telefon 2 :
0(536) 777 92 72
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1969
(52 yaşında)
Doğum Yeri
Ankara
Mezun Olduğu Üniversite
Gülhane Askeri Tıp Akademisi
Mezuniyet Yılı
1991
(30 yıl önce)
Yüksek Lisans
Gata Psikiyatri Hemşireliği (2002), İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisans (2019)
Doktora
Gata Psikiyatri Hemşireliği (2007 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Prof.Dr.Celale Tangül ÖZCAN Mesleki Videolar Videoları
-

08:46
Top