2007'den Bugüne 92,486 Tavsiye, 28,241 Uzman ve 20,001 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Mert SEVİNÇ
Fizyoterapist - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi18 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

18

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Mert SEVİNÇ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mert SEVİNÇ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Mert SEVİNÇ'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Gofizyoterapi
İnkılap Mahallesi Süzer Sokak No:2 D:5 Ümraniye İstanbul 
(Randevu ile Hizmet Verilmektedir)
Telefon 1 :
Kişisel whatsapp hesabı Kişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Erkek
Doğum Tarihi : 1997 (27 yaşında)
Doğum Yeri : İskenderun
Yabancı Dil : Arapça ingilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Gelişim Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (2022 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mert SEVİNÇ Özgeçmis CV Fzt.Mert SEVİNÇ'in Özgeçmişi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Fakültesi mezuniyeti ardından, Yurtdışı ve Yurtiçi Ortopedik Manuel Terapi eğitimlerini tamamladı Bir çok spor kulübü huzurevi banka ve özel işletmelere danışmanlık verip
özel olarak ilgilendiği hasta grupları arasında diz yaralanmaları omuz yaralanmaları ameliyat sonrası tedavi skolyoz ve kifoz hastaları bulunuyor kurucusu olduğu GoFizyoterapi Fizik Tedavi Danışmanlıkları merkezinde hasta alımına devam ediyor.

Mert SEVİNÇ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Tunahan ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
YENİ31.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127844
Ben futbol oynuyorum bir lateral menisküs sakatlığı geçirdiğimden ötürü sakatlığımın geçmesi için bir fizyoterapist arayışına geçtim. Doktorumun tavsiyesi üzerine Fizyoterapist Mert Sevinç’e geldim.İlk gün ön görüşme seansı yaptık neler yapabiliriz sonrasında sakatlığı mı düzeltebilir miyiz bunları konuştuk ve olumlu cevap verdiler.Ben de onlarla anlaşıp yaklaşık 10 seanslık süreç için görüşmeyi tamamladık sonrasında ilk 4gün elektroterapi tedavisi uygulandı ve ağrılarım geçmeye başladı.Sonrasında yavaştan egzersizlere başladık.Dizimin güçlendiğini ağrılarının geçtiğini hissetmeye başladım ve şu an bu yorumu yaptığım gün sakatlığı tamamen geçmiştir.Gerçekten ilgileri ve alakaları için çok teşekkür ediyorum.Çok tecrübeliler Çok misafirperverlerdir.Herkese tavsiye ederim burayı çünkü gerçekten ellerinden bir şey geliyorsa sonuç almanız kaçınılmazdır. Saygılarımla
     Beğenin    
Kübranur Atalay
YENİ24.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127805
Mert hocayı bir arkadaşım aracılığıyla tanıdım 3.sınıfım ve bir dönem boyunca yanında staj yaptım. Klinikte hasta ile güzel iletişim kurmayı, hastanın nasıl muayene edileceğini hangi tedavilerin uygulanacağını iyi bir şekilde öğretti. Klinik stajım boyunca gelen hastaların memnuniyetinden hocamızın iletişiminden ve bilgisinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ortopedik alanda bir çok yeni vaka ameliyat sonrası kas güçsüzlüğü olan diz problemleri yaşayan onu problemleri yaşayan postüründe bozulmalar olan bir çok vaka ile karşılaştım. Meslek hayatıma büyük bir katkıda bulunacağını düşünüyorum .Kendi alanında böyle uzman bir uzmanın yanında staj yaptığım için çok memnunum teşekkürler hocam.
     Beğenin    
Mehmet ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127782
Diz kapağımdaki şiddetli ağrılar nedeniyle günlük aktivitelerimi yerine getirmekte büyük zorluklar yaşıyordum. Her eğilip kalkmada acı dolu bir hisle karşılaşmak, hayatımı olumsuz etkiliyordu. Neyse ki, bu sıkıntılı dönemde bir arkadaşımın tavsiyesiyle Mert Hoca ile tanıştım. Mert Hoca, benim gibi pek çok kişinin yaşadığı benzer sıkıntıları nasıl tedavi ettiğinden bahsetti ve benimde kafama yattı ve hızla tedavi sürecine başladık. Mert Hoca’nın uzmanlığı ve ilgisi gerçekten etkileyiciydi. Uyguladığı tedavi yöntemleri sayesinde, kısa sürede dizimdeki ağrıları hafifletmeye başladıkça umutlarım da artmaya başladı. Her seans sonrası daha rahat hareket edebiliyor, günlük işlerimi yaparken acı çekmeden ilerleyebiliyordum. Tedavi süreci boyunca Mert Hoca, sadece fiziksel sağlığımı değil, aynı zamanda moralimi de yükseltti. Kendisiyle geçirdiğim her seansta, iyileşme sürecimin destekçisi olduğunu hissettim. Sonunda, Mert Hoca’nın titiz çalışması ve özverisi sayesinde dizimdeki ağrılardan tamamen kurtuldum. Artık özgürce yürüyebiliyor, hayatımdaki engelleri aşabiliyorum. Mert Hoca’nın emeğine ve ilgisine minnettarım. Onun sayesinde yeniden ağrısız bir yaşama kavuştum. Mert Hoca’ya sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah razı olsun.
     1 Beğeni    
Emirhan OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127768
Merhabalar Mert beyden dugunume iki ay kala başlayan yoğun boyun ağrısı ile başvurdum oluşan ağrılar kolumda güçsüzlük uyuşma hareketlerimde zorlanmalara neden oluyordu sinirlendigim ve stres olduğum anlarda boynumun üst taraflarında ve başımın arkasında yoğun ağrı hissediyordum fizik tedavi doktoruna başvurduğum zaman özel hastanenin fizik tedavisini önerdi 15 seanslık bir tedavi gördüm ancak hiçbir fayda görmedim hocamıza başvurduğum zaman yapacağı tedavileri ve süreci nasıl işleyeceği hakkında bilgi sağladı üçüncü seanstan sonra ağrılarım azalmaya başladı toplamda on seans aldım çok memnun kaldım ağrısı olan bu tarz problemler yaşayan hastalara önerimdir.
     2 Beğeni    
Erkam
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2024
TavsiyeNo: 127743
Son sınıf besyo öğrencisiyim ve futbol oynuyorum,sporcu olduğum için sürekli sakatlık problemim oluyor.Maltepede yaşıyorum burada gittiğim fizyoterapistler ilgisiz olunca ve tatmin edici tedaviler alamadığım için buraya gelmeye karar verdim.yaşadığım diz sakatlığı nedeniyle mert hocayla tanıştım ve terapi aldım.6-8 seans sonrasında tekrardan antrenmanlara başladım.Daha sonrasında hamstring sakatlığı yüzünden tekrardan terapi aldım.Daha önceki gittiğim fizyoterapistlerde görmediğim cihazlar ile kolayca tedavi oldum.İlgili ve samimi bir ortam bulunan bu kliniği herkese öneriyorum.
     4 Beğeni    
Görkem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127432
Maç esnasında ayak bileğim döndü ve sakatlık yaşadım bileğim ödem topladı ve çok güçsüzleşti “Mert Sevinç”abi ile fiziki tedavilere başladık. Samimiyeti güler yüzlülüğü ve verdiği motivasyon ile tedavi sürecim hızlandı ve daha iyi hissetmeye başladım.Egzerszileri bireysel olarak yapıyor olması daha faydalı oluyor sakatlık geçiren tedavi olup taö fayda görmeyen herkese tavsiye ederim.Tedavi sırasında verdiği takviyeler ve konuşma samimiyeti bana daha çok güven verdi ve sakatlığımı geçirmede çok yardımcı oldu. Kendisinin eline emeğine sağlık ve çok teşekkür ederim
     3 Beğeni    
Berkay
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127431
Merhabalar, 23 yaşında futbolcuyum ve sürekli sakatlıklar yüzünden müsabakalarda zorlanıyordum. Her yerde ismini duyduğum Mert Beye başvurdum ve inanılmaz güzel ilgiyle karşılaştım.menisküs, bilek ve kas güçsüslüğüm gibi problemlerim vardı.Kısa sürede inanılmaz sonuç gösterdi ve mükemmel ilerleme katettik.Bu süreçte kendisini tanıdım ve çok memnun kaldım.Ağrısı problemi olanlara öneririm aynı zamanda güzel sohbeti gülen yüzü ve çok temiz kalpli olması gözümden kaçmadı. Zor sürecimde yanımda olduğu için kendisine birkez daha teşekkür ediyorum.
     4 Beğeni    
Talha Fidan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Şubat.2024
TavsiyeNo: 127426
Ben Talha Fidan Çamlıcaspor u18 oyuncusuyum futbol müsabakasında sakatlandım mert abiyi klüp hocalarımız ve diğer oyuncularda tavsiye etmeleri üzerine geldim kasık sakatlığımın olduğu tespit edildi. 10 seanslık süreçte tedavimin sonuna geldik.daha önce başka yerlere başvurdum fakat bu kadar ilgilenilmedi.Sahaya dönüşte ve kasların güçlenmesinde fayda sağladı.Gayet verimli ve güzel geçen seanslar sonucunda hiçbir ağrım kalmadı.Ağrınız varsa gelmenizi tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Ayşe
3.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126732
Sırt ağrım beni uzun bir süre boyunca etkisi altına almıştı ve bu rahatsızlıkla yaşamak oldukça zordu. Ancak Mert hocamızın uzmanlığı ve tedavi yöntemleri sayesinde, bu ağrılar benim için artık bir sorun olmaktan çıktı. Hissettiğim rahatlama, tedavi sürecim ilerledikçe daha da belirginleşti. Sadece fiziksel rahatsızlıklarımı tedavi etmekle kalmayıp, aynı zamanda ağrılarımın nedenlerini anlamam konusunda da rehberlik edilmiş bulundum. Bu, benim için çok değerli bir deneyimdi, çünkü sadece ağrının geçici olarak hafiflemesi değil, aynı zamanda tekrarlamasını önlemek adına ne yapmam gerektiğini de öğrendim. Mert Hoca, sadece etkili bir fizyoterapist değil, aynı zamanda hastalarına kişisel ilgi gösteren ve onlara güven sağlayan bir hekim. Tedavi sürecinin her anında, kendime iyi bakıldığımı ve ihtiyacım olan ilginin verildiğini hissettim. Tedavi sürecinin sonunda, sırt ağrılarımdan kurtulmanın yanı sıra, hayatımın birçok yönünde daha iyi hissetmeye başladım. Sadece ağrısız bir yaşama geri dönmeme yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda bana hayatımı daha sağlıklı ve aktif bir şekilde yaşama fırsatı verdiniz. Her şey için teşekkürler.
     1 Beğeni    
S.Ö
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Kasım.2023
TavsiyeNo: 126731
Isınmadan antremana başlamam sonuçunda kolumda yaşadığım ağrı yüzünden ziyaret ettim. Güler yüzle karşılandım. Yapılan muayene sonucunda kas yırtılması olabileceğini ve görüntüleme almam gerektiği söylendi. Sonuçlarımdan sonra 1. Derece kas yırtılması tedavisine başladık. Seanslarıma mümkün olduğunca düzenli katılım sağlamaya özen gösterdim. En kısa zamanda yaşantıma ağrısız bir şekilde geri dönüşümü sağlayan Mert Beye teşekkür ederim. Ayrıca klinik imkanları ve temizliği bakımdan da çok yeterliydi.
     4 Beğeni    
Serhat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2023
TavsiyeNo: 126399
3 yıl önce çapraz bağ ameliyatı oldum futbola devam ediyordum ama dizimde hareket kısıtlılığı ve ağrılar devam ediyordu ama Mert abiyle birlikte çalışmaya başladığımdan beri dizimde rahatlama ve hareket açısında artma var ameliyat olduktan sonra fizik tedaviye hastanede gitmiştim ama keşke ilk başta fizik tedaviye buraya gelme şansım olsaydı şuan sakatlığım neredeyse hiç yok denecek seviyeye gelirdi ama dizim şuan da gelebilecek en iyi seviyeye geliyor her seans daha iyiye gittiğini hissediyorum sakatlığı olan veya şikayeti devam eden herkesin başvurması gereken ilk klinik olması lazım
     1 Beğeni    
Bekir KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Ağustos.2023
TavsiyeNo: 126073
Skolyoz problem için başvurdum Mert hocadan aldım tedaviler sonrasında çok memnun kaldım tedavi sırasında izleri bilgilendirip sabırlı bir şekilde tedavi edip ödeme konusunda da yardımcı oldu Allah razı olsun 16 seans boyunca süren tedavimde 17 derece olan skolypzum seanslar bitince 9 dereceye kadar düştü 3 ay da bir kontrol edilmek üzere tedavimi bitirdik evde gösterdiği hareketleri yapıyorum inşallah tamamen bitirmeye çalışıcaz tedavi olmak için tereddüt eden fizyoterapist arayan kişilere hocamızı ve ekibini canı gönüldem tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
N.A
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2023
TavsiyeNo: 125943
Mert beyden diz protez ameliyatı geçiren annem için destek aldık muayene için geldiği günden itibaren saygısı bilgisi ve anlayışıyla annemizin tedavisini üst seviyede ilgiyle tamamladı ameliyat sonrasında hastaneler doktorlar cerrahlar çok bilgi vermeden bir gün hastane kaldıktan sonra taburcu ediyorlar doktorumuz fizik tedavi görmesi gerektiğini ancak devlet hastanesinde uzun bir sıra olduğunu ve fayda görmeyeceğimizi belirtti Mert hocaya yönlendirdi iyi ki de bu yönlendirme oldu annem ayaklarının üstünde kendi işini kendisi yapabiliyor 25 seans tedavi gördük gün gün iyileştiğini gördük kendisini fizik tedavi alanında tedavi görmek isteyen yakınımda çevremde kim varsa hiç tereddüt etmeden öneririm herkes kalbinin ekmeğini yer Allah gönlüne göre versin çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık.
     1 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125769
Boyun düzleşmesinden dolayı koluma vurulan ağrılarım hareketlerimi tam yapamıyordum mutfakta tam çalışamıyordum tedavi sürecinde öncelikle kayropraktik ve manuel terapiler gerçekleştirildi ağrı geçince güçlendirmek için pilates ve fitness egzersizleri yaptık. Aldığım tedaviden hocamızın iletişiminden ve hastalarla olan diva da ondan çalışanlar olan diyaloğuna hayran kaldım öğretici ve bilgilendirici yanımdaki çalışanların ve stajyerlerini mesleği sevdiren yaptığı işi sevdiren tatlı dilli bir eğitmen meslek hayatında başarılar dilerim tedavi görmek isteyen danışanları ve hastalarına öneririm teşekkürler.
     2 Beğeni    
Cevat
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2023
TavsiyeNo: 125689
Oğlumda oluşan bel ağrısı şikayeti ile doktora başvurduk omurgasında yamukluk olduğu söylendi 13 veya 16 derece devlet hastanesinde 7 ay sıra olduğu söylendi tıp merkezinde 30 seans elektrik verdiler egzersiz yap dediler hiç bir verim alamadık ölçüm ile yükseldi 2 derece korkup daha iyi bir yerden destek almak istedik doktorumuzun tavsiyesi ile yanıltıl mert beyle 3 ay boyunca gün aşırı tedavi gördük sürekli değişik şeyler yaptı egzersizler pilates evde yapmasını gerekenleri öğretti şuan tedavimiz devam ediyor 6 derecelik bir skolyozumuz var ağrı problemi tamamen kayboldu sizilere de öneririm teşekkürler.
     3 Beğeni    
Miraç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125617
Dizimde ve bacağımda bulan ağrılardan dolayı tedavi görmeye gittim tedavi süreci içinde bir çok defa farklı tedaviler gördüm gittğim ortapedü doktorları bakmadan muayane etmeden geri gönderdiler Mert hoca uzun bir muayene den sonra kas kısalığı ve kas güçlendirme tedavileri uyguladı pilates egzersizleri çok yararlı geldi ekibine ve mert hocaya teşekkür ederim.Bu tarzda ağrıları olan tedavi yöntemi bulamayan gitti doktorlardan sonuç alamayan kişilere öneriyorum.
     2 Beğeni    
Cihan ÜSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125598
Mert hocadan ani bel tutulması ile gittim yerimden kalkamıyordum sabah uyandım yataktan doğrularken bi anda oldu arkadaşım daha önce tedavi olmuştu omun önerisiyle geldim ilk giriş ve çıkış anım arasında ki fark dağlar kadardı sıcak işlem uygulandı masaj uygulaması yapıldı elektrik falan bile aldım en önemli nokta ama şu küt sesi ben onu hep yalandan arkadan ses eklemişler derdim😂😂 değilmiş benden bile o ses çıktı çok rahatladım ihtiyacı olan herlese öneriyorum
     3 Beğeni    
Şifa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Mayıs.2023
TavsiyeNo: 125585
Mert hocayla annemin 2022 yılının şubat ayında geçirmiş olduğu felç ile karşılaştık kliniğindeki fizyoterapistler ve kendisi annemin eli kalkmıyor ayağı ayak parmağı kıpırdamıyor durumda başladık özveri ile hiç durmadan haftada 4 gün çalıştık annemin bugun yürüyor markete gidiyor olmasının sebebidir Allah bin kere razı olsun kendisine ne kadar teşekkür etsek dua etsek azdır resmen bir mucize gibiydi ilk adımlarını görmek psikolojik olarak da çok yardımcı oldu motivasyon olarak da çok iyiydi ekibindeki psikolog hocamız da bu süreçte yardımcı oldu Yağmur hoca Mert hoca Enes hoca hepsinden Allah razı olsun herkese tavsiye de ediyorum kim sorsa öneriyorum da burda da yazmak iyi niyetlerimi yazmak istedim Allah gönlüne göre versin.
     6 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Gofizyoterapi
İnkılap Mahallesi Süzer Sokak No:2 D:5 Ümraniye İstanbul 
(Randevu ile Hizmet Verilmektedir)
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(543) 747 31 34
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1997
(27 yaşında)
Doğum Yeri
İskenderun
Mezun Olduğu Üniversite
Gelişim Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2022
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabı

Fzt.Mert SEVİNÇ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Arapça ingilizce

Mert SEVİNÇ Mesleki Videolar Videoları
-

19:36
Top