2007'den Bugüne 81,100 Tavsiye, 25,797 Uzman ve 18,060 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!


İskender YUSUF
Psikolog - İstanbul
Çift Ve Aile Terapisti/ Cinsel Terapist/ Yetişkin Terapisti

İskender YUSUF Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Özel ÜyesiTavsiyeEdiyorum.com Üyesi40 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.

» Psikolog / Psk.Danışman
İsim

İskender YUSUF

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Psikolog

Tavsiye ve Teşekkürler

40

[Psk.İskender YUSUF isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
İskender YUSUF Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

44
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

İskender YUSUF'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar İskender YUSUF'un Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

İskender YUSUF Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
- Bireysel Danışmanlık
- Aile ve Çift Danışmanı
- Çocuk ve Ergen Danışmanı
- Cinsel Danışmanlık
- Kaygı Bozuklukları
- Anksiyete Bozukluğu
- Sosyal Fobi
- Özgül fobi
- Sınav Kaygısı
- Panik Atak
- Obsesif Kompulsif Bozukluk
- Duygu Durum Bozuklukları
- Aile içi şiddete Yönelik Sorunlar
- Eşler Arası İlişki Sorunları
- Aldatma
- Öfke Kontrolü Sorunları
-Aile Danışmanlığı
-Evliliğe Hazırlık
-Evlilik Öncesi Karar Verme Süreci
-Boşanma Sürecinde Çift Danışmanlığı
-Boşanma Süreci ve Çocuk
-Ergenlik Sorunları ve Anababa Tutumları

İskender YUSUF'un Makaleleri İskender YUSUF'un Makale ve Yazıları
3 Makale

İskender YUSUF Özgeçmiş CV Psk.İskender YUSUF'un Özgeçmişi
Psikoloji Danışmanlık merkezinde, dinamik, gelişim modelinde bireysel, Çift/ Aile Terapi çalışmalarına uzun süredir devam etmektedir.
2016 Yıllında Psikoloji İris Danışmanlık Merkezini Kurdu. Meslekteki uzun deneyimlerini Kendi danışmanlık merkezinde Bireysel ve Aile çift danışmanlık seanlarına devam etmektedir.

Herhangi bir tanı almamış, ancak gelişim ve değişim amaçlı, bireysel psikolojik destek çalışmalarını da yürütmektedir. Yeni bir bebeğin gelişi, doğum sonrası uyum sorunları gibi gelişimsel ve sıkıntılı dönemlerde danışanlara eşlik etmektedir.

Ailelere ve çiftlere yönelik ise, aile içi çatışmalar, yaşam döngüsüne bağlı gelişimsel krizler, aldatma, aile içi iletişim, boşanma, vb.konularında danışmanlık çalışmalarını yürütmektedir.

Gelişimsel sorunları olan çocuk, ergenlere yönelik özel eğitim çalışmalarını yürüttü. Özellikle Otizm, Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB), Özgül Öğrenme Bozukluğu(Disleksi), Down Sendromu vb. olan çocuklarla eğitim programları yaptı. Çocuk Odaklı Aile Terapi çalışmaları ile ailelere destek olmaya çalıştı. Ailelere ve çalışanlara yönelik bilgilendirici eğitim ve seminer çalışmaları yaptı.

Aile Terapisi eğitiminde, hem kendi içsel sürecini hem de aile ilişkilerini derinlemesine ele aldı ve “Aile Yeniden Yapılandırma” çalışmasını yaptı. 4 sene boyunca, Satir İnsan Gelişimi ve Aile Terapisi Enstitüsü’nde eğitimini tamamlayarak Uluslararası Satir Pasifik Enstitüsü onaylı “Aile ve Çift Terapisti“ ünvanını almaya hak kazandı.

Sağlık Bakanlığın Psikolojinin Tıbbi uygulamaları Yetkinlik Belgelendirme sınavından başarılı olup Belgeyi almaya hak hazanmıştır.

AYRINTILI ÖZGEÇMİŞ İÇİN:
www.iskenderyusuf.com
ziyaret ediniz

İskender YUSUF Tavsiye Yazıları İskender YUSUF için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Aslan Y. (Danışan)
 IP: 88.235.99.ZZB

27-05-2019
 TavsiyeNo: 109972
İskender Beyle Çift terapisi olarak seanslarımıza başladık iyi gitmeyen bir ilişkimiz vardı ve sürekli tartışan bir çifttik ve cinsel hayatımızda yolunda gitmiyordu aslında cinsel sorunlar çift hayatımızı etkilediği ortaya çıktı seanslarımızı cinsel terapi üzerine yoğunlaştırdık var olan erken boşalma sorunuma çözüm bulunca cinsel hayatımızda düzelmeler başladı bu da çift ilişkimizin de düzelmesine neden oldu hem çift terapisi hem de cinsel terapi konusunda İskender tavsiye ederim. Teşekkürler İskender hocam.
     Beğenin    

 sevim (Danışan)
 IP: 85.109.1.YYW

11-02-2019
 TavsiyeNo: 108251
İskender beye tavsiye üzerine çift terapisi almak için gittik. Bu kadar işe yarayacagını açıkcası ne ben nede eşim tahmin etmemiştik. Çatışmalarımız çok yoğundu. Seanslar ilerledikçe bizim de neşemiz arttık çiftleri iyi yönlendirebiliyor. Ofisinde sayısız çiftle karşılaştık bu kadar iyi olsugu gelen çift sayisindan da belli iskender beyi tüm çiftlere tavsiye ederim. Ni tekim biz muradımıza erdik darısı tüm sorun yaşaYan çiftlere. İskender bey çok iyi bir psikolog ve çift terapisti kensini bu kadar iyi yetiştirip geliştirdiği için tebrik ederim.
     1 Beğeni    

 Tuba T (Danışan)
 IP: 85.104.102.ZJC

10-11-2018
 TavsiyeNo: 106625
İskender beyden bir arkadaşımın tavsiyesiyle destek almaya başladım. kendimi çok yetersiz ve eksik gördüğüm bir dönemde çok daha rahat hissetmemi sağladı ve hayatımı daha yaşanabilir kıldı. Bunların yanında İskender bey çok özverili birisi Danışanının sorunlarını dinleyip sorunsalı en kısa zamanda çözmek için tüm becerisini sergilemektedir. Kısacası işinde başarılı olmasının yanı sıra aynı zamanda gerçekten iyi niyetli bir insan, danışanı olarak kendisini kesinlikle tavsiye ederim.
     Beğenin    

 Tubaa (Danışan)
 IP: 88.246.28.Z

27-04-2018
 TavsiyeNo: 103512
Merhaba tavsiyeediyorum okuyuculari iskender beye internetten ulaştık. Eşimle ciddi sorunlar yaşıyorduk neredeyse ayrilmak üzereydik. İskender bey sorunsalimiza o kadar ayrintilar ile yaklasti ki bizim bile fark etmedigimiz bizim sorunsal yaşadigimiz sorunlari cımbızlayarak birek fark etmemizi sagladi biz gercek sorunun bile farkinda olmadan tartişmışız iskender bey ile seanslarımız ilerledikce sorunsalımız da kalmadı mutlu hayata geri dönüşümüz iskender bey sayesinde oldu çok tesekkür ederiz kendisine
     Beğenin    

 Zuh (Danışan)
 IP: 46.2.199.Z

11-12-2017
 TavsiyeNo: 100811
İskender beyi bir arkadaşımın önerisi ile tanıdım. Daha öncesinden 3 hüsranla sonlanan psikolog deneyimim olduğu için gerçekten psikologlara karşı hem ön yargılı hemde öfkeyle ofisine gittim. Mecbur olmasam asla tekrar bir psikologla görüşmek istemezdim. Ofisine gittiğimde asistanı karşıladı akabinde tanışmak için İskender bey de bekleme salonuna geldi samimiydi. İlk seansın bu kadar olumlu geçtiği ilk oluyordu şu an 7. Seanstayız bendeki farkındalık %70 değişim %50 psikolog konusunda o kadar deneyimliyim ki farkındalığı artık kendim bile fark edebiliyorum. Daha önceden burasını bildiğim için İskender beyin talebi olmadan ona teşekkür mahiyetinde 8. Seansı beklerken yazıyorum. Bu kadar kısa sürede gerçekleştirdiği farkındalık ve değişim teşekkürü ve takdiri hak ediyor. kendisi psikoloji alanında bilimsel bir yönlendirici herkese tavsiye ederim
     Beğenin    

 A.E (Danışan)
 IP: 78.169.73.YDD

02-11-2017
 TavsiyeNo: 100032
İskender beye gidip memnun kalan bir arkadaşımın önerisi ile gittim başedemediğim bazı sorunlar yaşıyordum hayatım cehenneme dönmüş gibiydi eşimle boşanma sürecindeydik. İskender beyden aldığım destek sayesinde bu dönemi sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde atlattım kısa sürede kendimi iyi hissetmeye başladım her seansı iple çekmeye başladım seans süresinin nasıl geçtiğini anlamadan geçiyor ve her seastan daha iyi çıkılıyor. seans yönetiminde son derece iyi kendisine sonsuz teşekkür ederim kendini iyi hissetmeyen ve destek almak isteyen herkese de öneririm.
     Beğenin    

 Mustafa Ş (Danışan)
 IP: 88.235.101.CD

04-10-2017
 TavsiyeNo: 99468
Sürekli tartışan Bir çiftlik ne sonuca varabiliyor. Nede tartışmaları bitirebiliyorduk destek almaya karar verdik araştırmalar sonucunda İskender beyde karar kıldık iyikide İskender beyde karar kılmışız. Yaklaşımı o kadar insancıl ki sizi değişim için yargılamadan ve zorlamadan hazırlıyor. Eşim ile çözülemez dediğimiz konuları bile çözmeye başladık. Birbirimizin isteklerini çözümlemeye başladık ve birbirimizi tekrar anlamaya basladık. Çift terapisinde gerçekten çok iyi sorun yaşayan tüm kişilere İskender Beyi öneririm. Kendisine teşekkür ederiz. Tekrar mutluluğu yakalamamız sayesinde oldu.
     Beğenin    

 E.C. (Danışan)
 IP: 88.235.47.ZZJ

05-08-2017
 TavsiyeNo: 98302
Ben çocukluğumdan beri çekingen,duygularini anlatamayan ve çabuk heyecanlanan bir insandım.Daha sonra üstüne panik atak eklenmişti.Neredeyse her gün atak geçiriyordum ve artık yaşam enerjim neredeyse hiç kalmamıştı,panik atağın etkisiyle yemek yiyemiyordum ve fazlasıyla kilo kaybım olmuştu,insanlarla neredeyse hiç iletişim kurmuyordum.Bu yüzden bir psikoloğa danışmaya karar verdim.İskender beyle de onun danışanı olan bir akrabamın tavsiyesi üzerine tanıştım.Daha ilk seansta yaptığı konuşmalarla ve samimiyetiyle içimin rahatlamasını sağlamıştı ve gerçekten beni anladığına ve bana yardımcı olabileceğine inandım.İlk seansta öncelikle panik atağın ne olduğunu ve atak anında ne yapmam gerektiğini anlattı.Böylelikle bir kaç seans sonra atak sayım azaldı ve herhangi bir panik anında kendimi çabuk toparlayabilmeye başlamıştım Şimdi 12 seans oldu ve panik atağım tamamiyle bitti çekingenliğim azaldı daha sosyal bir insan haline geldim.Iskender bey her seansta bana ödevler vererek daha aktif bir insan olmamı sağladı.Böylelikle benim yeniden yaşama sevincimi geri getirdi.Ben İskender bey sayesinde yeniden mutlu hayattan zevk alan bir insan oldum korkularımdan artık eser yok.Kendisine bana yardımları için teşekkür ederim.İskender beyi herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 O.Z (Danışan)
 IP: 95.12.19.DL

12-07-2017
 TavsiyeNo: 97870
İlişkisel sorun yaşadığım bir dönemde sizin siteniz vasıtası ile pek çok psikolog arasından en güvenilir İskender Bey geldiği için tercih ettik randevu için aradığımızda telefona şahsı çıktı Öncelikle çok şaşırdım sitenizdeki ilk telefon numarası şahsına aitmiş bunu duymak daha da bir Güven oluşturdu. Yoğunluğundan dolayı birkaç gün sonrasını randevu oluşturduk ilk seanstan çıktığımı asla unutamam kuş gibi hafiflemiş Umut doluydum. Umudum her seansta yükselerek devam etti hem ilişkimi kurtardım. Hem kendimi baştan yaratmış gibi oldum. İskender beye beni tekrar benim ile barıştırdı için teşekkür ederim. Siz tavsiyeediyorum a da benim İskender Bey ile tanışma mı vesile olduğunuz için teşekkür ederim.
     5 Beğeni    

 Sel. (Danışan)
 IP: 31.177.147.WW

04-07-2017
 TavsiyeNo: 97730
İskender Beye üç ay önce kendimi çok kötü hissettim bir dönemde başvurdum. Panik atak yaşıyordum. Neredeyse her gün gibi acil servise gidiyor kaygı ve Korkuları en üst düzeyde yaşıyordum. İskender Beyi acile başvurduğum bir doktor önerdi gidip gitmemekte Çok kararsızdım. Cesaretimi toplayıp randevu aldım. Öncelikle panik atağın ne olup ne olmadığını anlattı bu konudaki bilgi birikimi Anlaşıldığınızı hissettiriyor ve çaresiz olmadığınız duygusunu yaşıyorsunuz. İlk seansta seansların ortalama ne kadar süreceği hakkında ve seanslarda izlenecek Yollar hakkında bilgi verdi. Seans planlaması ve seansa hakimiyeti Güven verici. Yıllardır yaşadığım sorunu 6-7 seans gibi kısa sürede aşmaya başladım. Şu anda panik atak rahatsızlığımdan Eser kalmadı. Konusunda uzman tecrübeli bir Terapist arayan herkese İskender Beyi öneririm.
     4 Beğeni    

 G.K (Danışan)
 IP: 88.235.106.WW

08-06-2017
 TavsiyeNo: 97210
İskender Bey ile tanışmam iki yıl öncesine dayanıyor. Bir doktor arkadaşımın önerisi ile İskender Bey'e gittim. Bireysel seanslar ile Özgüven sorunumu ve kaygılarımı yenmeyi başardım. Seanslar esnasında fark ettiğimiz bir durum ortaya çıktı. Kaygılarımla başaderken ilişkimde de yıpranmalar olduğunu İskender Bey sayesinde fark ederek ilişkiyide çalışmaya başladık. Zaman zaman seanslara Eşimi de katarak ilişkimide kurtardım. Aralıklarla kontrol seanslarına devam ediyoruz yaşamımda yoluma bir ışık yakan İskender Beyi Hem bireysel hem de ilişkisel sorun yaşayan Herkese tavsiye ederim.
     3 Beğeni    

 E. E (Danışan)
 IP: 88.235.106.WW

05-06-2017
 TavsiyeNo: 97122
İlişki danışmanlığı konusunda iskender beye başvurmuştuk 3 yıllık ilişkim yolunda gitmemeye başlamış ayrılma aşamasına gelmiştik. Öfkemi kontrol edemiyor tabiri caiz ise Gözünün üstünde kaşın var dan tartışmalar çıkmaya başlamıştı. iskender beye gittiğimizde ikimiz de bir an önce derdimizi anlatma peşindeydik birbirimizin sözünü kesiyorduk. İskender Bey seansı adeta orkestra şefi gibi yönetti. ilişkinin olumlu yönlerini çıkararak olaylara değil de hislerimize yöneltti karar vermedi karar vermemizi sağladı.Seansların en iyi gelen yanı buydu sanırım sorumluluk almayı öğrendik. İlişkimiz adına sorumluluklar almaya başlayarak problemlerimizi aştık. İlişkisel sorun yaşayanlara İskender Bey den terapi almalarını tavsiye ederim
     5 Beğeni    

 Emine (Danışan)
 IP: 85.110.163.ZJY

16-05-2017
 TavsiyeNo: 96711
İskender Bey ile abimin araştırması sayesinde tanıştım. Herşeyinizi açık açık ablatacağınız kişiyi seçmek için titizlenmek çok normal sanırım bende bu konuda çok titiz davrandım benbi anlayabilecekmi soruları kafamda dolanıp durdu. İskender bey ile tanıştığımda bu sorulardan arınmış oldum. Ofisine girdiğim andan itibaren emin ellerde olduğumu hissettim. Ofisin samimiyeti bile çok farklıydı. Bazı sorunlar yaşıyordum seans odasının büyüsümü yoksa emniyette olma duygusumu bilmiyorum ama kimseye anlatamam dediğim en özelimi bile ilk seansta anlatmaya başladım. Sanırım iskender beyin samimiyetine karşılık samimi olma ihtiyacı hissettim. Kendisinin doğru tespiti doğru soruları sanırım bu samimiyeti getiriyor. Deneyimlki bir terapist olduğunu seansın her anında hissediyorsunuz. Deneyimli samimi bir psikoterapist arayan herkese iskender beyi öneririm.
     5 Beğeni    

 Sevgi m. (Danışan)
 IP: 151.135.82.YWW

26-04-2017
 TavsiyeNo: 96278
Çok çabuk heyecenlanan toplum içinde konuşmaktan çekinen biriydim. Bir grup içinde söz bana gelecek diye kasılmalar yaşıyordum. İş değiştirdim ve yeni işimde pozisyonum gereği sunum yapmak ve hizmet içi eğitimde aktif yer almam gerekecekti. İşe girdiğim günden beri sunum yapma fikri kabusum olmuş uyku uyuyamaz hale gelmiştim. Bu konuda yardım almaya karar verdim. Araştırma yaparken bir çok kişi ile karşılaştım ve eleme yaparak İskender beyin çalışma alanları aldığı eğitimler ve mesleki deneyim yılı seçme nedenim oldu. Öncelikle sorunun nedenini bulmak için en ince detayına kadar anamnez aldı. Geri bildirimde bulunmaya başladı bu güne kadar fark etmediğim o kadar çok konu varmı ki bunların üstünden geçtik. Yüklediğim anlamları detaylandırırken kendime ettiğim kötülüğü fark ettim o seanstan sonrada değişim başladı. Seanslarda yaşanan heyecanı anlatmak mümkün değil kah eğlence kah hüzün. Kendimi tebrik etmeyi İskender bey ile öğrendim ve İskender beyi tercih etiğim için kendimi tebrik ediyor. Mesleğine bu kadar duyarlı birisi olduğu için de İskender beyi tebrik ediyor. Gönül rahatlığı ile gidip güvenebileceğiniz bir uzman arıyorsanız İskender beyi tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Zekeri (Danışan)
 IP: 178.240.29.YZ

18-04-2017
 TavsiyeNo: 96088
Obsesif kompulsif bozukluğu hastasıyım yaklaşık 4 yıldır obsesyonla boğuşuyorum. Psikiyatristim obsesyonlarda yol katedebilmek için sadece ilaçın yeterli olmadığını ve asıl çözümün psikoterapi olduğundan bahsedip beni psikoterapi için İskender bey e yönlendirdi. İskender beyle terapilere başladığımızdan bu yana kendimin bile inanamayacağı olumlu değişimler oldu. Obsesyonlarımda ciddi anlamda gereileme olurken tekrarlama hareketlerim tamamen bitti. Tekrar tek başıma dışarı çıkmaya ve hayatımı tek başıma idame ettirmeye başladım. Ailem bu değişime inanamıyor. Bana tekrar özgürlüğümü geri veren İskender beyi herkese tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Ad.S (Danışan)
 IP: 195.142.175.YWL

14-04-2017
 TavsiyeNo: 96016
Daha önce bir arkadaşımın gidip memnun kaldığı ve bana da tavsiye etmesi ile İskender beye gittim. Ailesel sorunlar yaşıyordum. Nasıl baş edeceğimi bilemez halde bunalmış bir şekildeydim İskender beyden danışmanlık almaya başlayınca farklı yolların da olduğunu görmek hayata karşı bakış açımı değiştirdi. En önemlisi de olaylara değil de duygulara odaklanmayı öğrendim Ben durum başkaları diye bir üçgenden bahsetti fark ettim ki ben durum ve başkaları için yaşamışım. İtiraf etmeliyim ki gitmeden önce epey önyargılarım vardı ben kendime yardım edemiyorum başkası bana nasıl yardım edebilir diye düşünürdüm. İskender bey tüm önyargılarımı yıktı ve hayata karşı yeni bir bakışla tekrar yaşadığımı hissetmeye başladım. Kendisine teşekkür eder ve tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Selda.k (Danışan)
 IP: 178.240.33.L

08-04-2017
 TavsiyeNo: 95838
İskender Beye hayatımın en kötü dönemi diyebileceğim bir dönemde randevu alarak ofisine gittim. Depresyondaydım depresyon ile birlikte panik atak krizleride yaşamaya başladım. Hayatım kabusa dönmüştü. 3- 4 seans sonrasında panik atak krizlerim yok oldu ve depresyondan da çıkmaya başladım. Bilgi birikimi güven verici, kendinden emin konuşması güven duygusunu arttırıyor. Panik atak ile çalışırken verdiği egzersizler ve ödevler hayatın içinden tutmaya ve kriz anında ne yapacağını bilmek bile krizi önleyen bir şey kendisi ile 3 aylık bir çalışmadan sonra panik atak ve depresyondan eser kalmadı. İskender beyi hem yakın çevreme hem de siz site ziyaretcilerine tavsiye ederim. İşini doğru yapan ilkeli bir terapist. Teşekkür ederim İskender bey.
     4 Beğeni    

 A.A (Danışan)
 IP: 151.135.65.ZJ

06-04-2017
 TavsiyeNo: 95804
5 yıllık evliyim. Evliliğimiz sürecince eşimle anlaşamadığımız veya uzlaşamadığımız bir çok konu oldu ancak sorunları çözmüş gibi görünüp aslında çözmeden hep ötelemişiz. Ötelediğimiz her konu sık sık karşımıza çıkmaya başladı. Artık boşanma aşamasına gelmiştik. Eşimin araştırması ile İskender beyi bulduk. Seansa gittiğimizde bizi canı gönülden dinleyerek gerekli yerlerde müdahele ederek olaylardan dolayı uzun zamandır unuttuğumuz duyguları ilk seansta hatırlamaya başladık. Seanslar ilerledikçe evliliğimizi kurtarmak için daha istekliydik. Şu an seanslarımız sonlarına geldik ve evliliğimiz kurtuldu. Bu kadar başarılı bir terapisti tavsiye ederek sorun yaşayan bireylere ve çiftlere yazımın ışık olacağını düşünüyorum. Evliliğim kurtulmasına vesile olan terapistim İskender beyi tavsiye ederim.
     4 Beğeni    

 Ç.k (Danışan)
 IP: 176.55.172.ZJB

22-03-2017
 TavsiyeNo: 95461
İskender beyle psikolog olan kuzenimin sayesinde tanıştık öncelikle ilk seansa tek gitmiştim ilk görüşmeden sonra çift terapisine karar kıldık konuyu eşime açtığımda ilk başta isteksizdi ancak ilk görüşmeden sonra benden daha istekli bir halde devam ettik. Terapi sürecinde bizleri yönlendirmesi kendimizi tanımamıza ve kendimizdeki hataları ve yanlışları görmemize neden oldu evet terapi süreci sancılı geçti ama her sancının sonunda iyi bir sonuça ulaşılır ya kendisi ile terapi sürecinde çok iyi sonuca ulaştık kendisine çok teşekkür eder ve iyi bir terapi deneyimi geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 F.T (Danışan)
 IP: 5.46.248.YDB

06-02-2017
 TavsiyeNo: 94358
İskender Beye psikoloji iris danışmanlık merkezi sitesinden ulaştım. Aile ve çift terapisine yönelik eğitimlerini inceledikten sonra eşimle randevu aldık. Uzun zamanadır. Eşimle aramızda sıkıntılar vardı. Bunları seans esnasında konuşarak farklı bakısı geliştirmemizi sağlayarak sorunlarımızı tek tek aşmaya başladık. Çift terapisine yönelik sorunları olan kişilere İskender beyi öneririm Bilgi birikimine güvenilecek uzmanlardan bir tanesi sorunlarımızı çözmede yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederiz.
     6 Beğeni    

 Zeynep (Danışan)
 IP: 176.54.71.DC

02-02-2017
 TavsiyeNo: 94261
İskender Beyden aile hekimim sayesinde haberdar oldum. Randevu için aradığımda yoğunluğundan dolayı 1 hafta beklemek zorunda kalmış olmama rağmen ilk görüşmeye gittiğimde beni dinlemesi ılımlı ses tonu ve sorunsalıma yaklaşımı beni etkiledi. Kendiminde farkında olduğum bşir depresyon geçiriyordum. Sorunu nasıl çözeceğimize yönelik planları birlikte yaptık Hafta hafta ödevler vererek sorunu en kısa sürede aşmamı sağladı. Kendisine teşekkür eder. Başarıların devamı dileyerek herkese tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Maide NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.227.116.D

11-01-2017
 TavsiyeNo: 93685
İskender beye yaptığım araştırmalar sonucunda internetten ulaştım. Ofiste karşılaması güler yüzlülüğü ve samimiyeti ile ne paylaşacağım heyecanını atmama neden oldu. 2 yıldır panik atakla boğuşuyorum içe kapanık birisi olarak duygularımı nasıl ifade edicem düşüncesi beni çok geriyordu. İlk defa birinin beni anladığını hissettim duygularını paylaşamayan biri için anlaşıldığını hissetmenin anlamını ancak bunu yaşayan bilir.İlk seansta yaşadığım durumu tespit ettik seans planlaması yaptık. İlk seanstan çıktığımda umut doluydum. Yanılmamışımda İskender beyi herkese tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Murat KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.123.192.DC

14-10-2016
 TavsiyeNo: 91047
Eşimle ilişkim Yolunda gitmiyordu Çift terapisti Araşrırken arkadaşım İskender Beyi önerdi kendisi ile ilgili Araştırma yaptım çift terapisine yönelik aldığı yoğun eğitimler hem daha önce giden birinin referansı doğru kişi olduğuna karar verdim Eşimde de bendede yargılanma korkusu veya suçlanma korkusu vardı Seansa girdiğimizde tedirğinliğimizi fark edip seans süreci ile ilgili bilği vermesi bizi rahatlatan bişey oldu aslında eşimde bende o anda bişey fark ettik biz bir birimizi çok yarğıladığımız için herkes yargılayacakmış gibi algılıyormuşuz. Seans içerisinde konulara yaklaşımı farklı bakış açısı seansların çok zorlu geç dönemlerde oldu çok eğlendiğimiz dönemlerde ama evliliğimizi kurtarmamıza ve bizi doğru bir yönlendirme ile mutluluğu tekrar yakalamamıza vesile olan İskender beyi tavsiye ederim.
     7 Beğeni    

 Julide (Danışan)
 IP: 78.185.141.YJC

28-09-2016
 TavsiyeNo: 90567
Merhaba İskender beyle sorunsalıma yönelik bilgi araştırırken yazmış olduğu bir makalesinden etkilenerek iletişime geçtim. İlk seansta hissetirdiği güven duygusu ile doğru kişi olduğu duygusunu yaşadım. Bilgisi ses tonu yaklaşımı sizi dikkatlice dinleyip kendiniz ile kucaklaşmanızı sağlayan biri. İskender bey ile bir seans geçirdiğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız. Kısa bir sürede zamanla kendimde çok fazla değişiklikler gördüm,sizlerinde göreceğini umuyorum o yüzden herkese tavsiye ediyorum. Gerçektende işinde başarılı İskender bey.
     5 Beğeni    

 İlker (Danışan)
 IP: 24.133.142.YWC

05-04-2016
 TavsiyeNo: 87032
İskender Beye sizin siteniz yani tavsiyeediyorum üzerinden ulaştım. Profilini ve kişisel web sitesini inceledikten sonra kendisinden randevu alarak ilk seansa gittim ilk defa psikologa gittim için heyecanlı ve ön yargılıydımda beni anlar mı yaşamış olduğum sorun saçma gelirmi gibi aklımda bir sürü şey geçiyordu. Son zamanlarda kendimi çok mutsuz güçsüz hissediyordum. Herkesle sorun yaşamaya ve en ufacık olaylar karşısında kendimi güçsüz hissedip öfke patlamaları yaşıyordum. İskender beyle ilk seansımızdan sonra anlaşılmış olmanın ve birlikte olaylara farklı acıdan bakmaya başlamak bende büyük bir umut yaratmıştı 3 seanstan sonra öfkemi yönetebilmeye başladım. Bu benim için yaptığım iş gereği çok önemliydi. Şu anda yaşamış olduğum sorunların hiç birinden eser kalmadı beni bana geri verdiği için İskender beye teşekkür eder profösyönel psikolojik yardım almak isteyen herkese tavsiye ederim.
     10 Beğeni    

 AYDIN (Danışan)
 IP: 66.249.81.ZBF

22-03-2016
 TavsiyeNo: 86724
Eşimle yaşadığımız iletişim sorunlarını aşabilmek ümidiyle danışabileceğimiz bir psikolog arayışına girdik. İnternette araştırırken tavsiyeediyorum üzerinden İskender beye ulaştık İskender Beyden randevu alarak görüşmelere başladık . Terapiler süresince iletişim sorunumuzun bizim ilişkimizden daha ziyade ailevi problemlerden kaynaklanmakta olduğunu anladık. İskender Bey. eğitimini aldığı çift terapi yöntemlerini uygulayarak terapilere devam etti.Seanslar ilerledikce. aslında birbirimize ne kadar çok değer verdiğimizi anladık. Daha sağlıklı iletişim kurmaya başladık. Aşılamaz gibi gelen sorunları bir bir aşarak tekrar eşimle mutlu olmayı becerebildik. İskender beyi ilişkilerinde sorun yaşayan herkese tavsiye ederim.
     9 Beğeni    

 sevda b. (Danışan)
 IP: 37.154.160.YL

18-05-2016
 TavsiyeNo: 88018
İskender bey ile eşimin sayesinde tanıştım ve tanıdığımada çok memnunum. Terapilere başlamadan önce agresif öfke kontrolü yapamayan tüm duyguları olumsuz ve nagatif olan yaşadığı her olayda kendini suçlu ve ezik gören güvensiz şüpheci insanlara hakaret eden kavgacı biri olmuştum. Kendi kendimede bu sorunlarımı aşamadığıma ve bir uzman yardımının olması gerektiğine özellikle bir kızım olduktan sonra inandım. Kızıma kötü örnek ve anne olmaktan korktum. İskender bey sayesinde bu sorunlarımı yavaş yavaş aşmaya başladım, ilk terapimde iyileşecekmiyim diye ağladığımı hatırlıyorum ☺ şimdi şükürler olsun hayat artık daha güzel geliyor. Kendime olan güvenimin yerine gelmesini korkularımı yenmemi olaylara farklı bir gözle bakmamı yaşamıma yapışmış olan suçluluk ve kendini aşağı görme aşağılama duygularını yaşamımdan çıkarmayı İskender bey ile yendim. Sohbeti olaylara yaklaşımı ve farklı pencerelerden bakması insanın içine huzur katıyor. Her gittiğimde keşke daha uzun sürse dediğim terapiler geçirdim, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Kendisine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgiler.
     11 Beğeni    

 sahin (Danışan)
 IP: 176.54.65.YLB

07-06-2016
 TavsiyeNo: 88482
Merhaba İskender Beyle kuzenim sayesinde tanıştım ve iyiki tanışmışım 1 yıl oldu başlayalı kendimde olumlu yönde çok değişiklikler görüyorum çok şükür. Öncesinde çok çekingen, ne istediğini söyleyemeyen, içine kapanık yani kendi olamayan bir insandım İskender Bey bana ayna oldu yanlışımı, doğrumu, nerelerde kendim olduğumu, nerelerde olmadığımı samimi bir şekilde gösterdi. Seanslara başlamadan önce karanlıkta gibiydim elimden tutup beni aydınlığa çıkardı ve O'nun yardımlarıyla kendim olmayan taraflarımı fark edip değiştirmeye başladım .İskender Bey e Yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Konusunda uzman arayan herkes tavsiye ediyorum.
     8 Beğeni    

 Mehmet ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.240.212.ZJW

15-04-2016
 TavsiyeNo: 87234
İskender Beyle tanışana kadar 3 psikologa daha gittim fakat hiç biri ile bağlantı kuramadık ya anlaşılmadığımı düşündüm bir şekilde seansları yarıda bıraktım. İskender beyin bir makalesini okudum ve son bir kez daha denemeye karar verdim. Daha önce den Anksiyete bozukluğu olarak adlandırılmıştı ve mükemmeliyeçilik te vardı. İskender beye de ilk etapta önyargı ile yaklaştım ama sakinliği ve acele etmeden bilgi aktarımı ve dikkatli dinleyişi ile beni anladığını fark ettim. Müthiş bir sabrı ve bilgi birikimi ve olaylara farklı bakabiliyor bana çokta olumsuz gelen olayların farklı bir bakış acısı ile bakınca aslında olayların değilde benim bakış acımın bana daha çok zarar verdiğini fark ettim kendisini hem çevremdeki kişilere hem de burada bir çıkış yolu arayan herkese tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 Ayşe SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.101.156.DF

17-01-2016
 TavsiyeNo: 85048
Belli bir süredir ilaç kullanmama rağmen bir türlü azalmayan Anksiyete bozukluğu ile mücadele ediyorum. Psikiyatrist psikolojik danışmanlık almamı söyledi iyi bir psikoterapist bulmamı önerdi. İnternette araştırırken İskender beyi buldum iletişime geçerek randevu aldım ilk görüşmede ılımlı yaklaşımı yaşadıklarımı anlaması bilgi birikimi,birikimini bana aktarişi ve kendinden emin olması kendisine güvenmeme neden oldu ve seanslara başladık seanslar ilerledikçe benim kaygılarımdan eser kalmamaya başladı yaşam kalitem ve hayata bakış açım değişti ilaçları görüşmelerimizin 3 ayında bıraktım. İskender beyi benim gibi sorunları yaşayan herkese öneririm.
     14 Beğeni    

 Sezgin RSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.46.171.YFY

10-01-2016
 TavsiyeNo: 84836
İskender beyle iş arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Yaşadığım sorunlar hayatımım da engel teşkil etmeye başladığında iş arkadaşıma konuyu açtım kendisinin de daha önce yardım alıp memnun kaldığı İskender bey in kartını verdi. İlk seanstan çıktığımda belli bir yükü orada bırakmış gibi hissettim. İşini biliyor duygusunu hissettiriyor. Haftalık görüşme planı oluşturduk, her seans kendimi daha iyi hissettiğim için görüşme günlerini iple çekiyordum. Her seans kendimi tanımaya yönelik bir yolculuktu. Kendimi keşfetmemi sağladığı ve yaşadığım sorunsalların üstesinden gelmeyi bir döngü haline getirdiği için kendisine teşekkür ederim. Kendinizi emin ellerde hissetmeniz için tavsiye ederim.
     5 Beğeni    

 MİRAY (Danışan)
 IP: 78.185.251.LZ

09-11-2015
 TavsiyeNo: 82995
Ben 10 yıllık Okb (obsesif kompulsif bozukluk)'nun mağduruydum hastasıyım demiyorum neden demediğimi yazımı okuduktan sonra anlıcaksınız. İskender beyle tanışmadan önce pek çok psikiyatrisin kapısını aşındırmıştım nerdeyse denemedğim tedavi yöntemi kalmadı bunun içinde akupuntur bıtkısel kurler vb bir çok yöntem vardı neyse pek çok doktor değiştirdim ama hiç birinden olumlu sonuç alamadım ki artık inancımda kalmamıştı ta ki aile üyelerimin araştırmaları sonucuyla İskender beyle tanısana kadar.. Evet süreç böyle başladı.. İskender beyle olan görüşmelerimizde bana verdiği güven beni dikkatle dinleyişi bugüne kadar fark edilmemiş noktaları fark etmesi her ayrıntıyı özenle not alışı beni hep ilk günkü gibi can kulağıyla dinlemesi güler yüzü desteği akılcı ve mantıklı yönlendirmeleri verdiği o şahane ev ödevleri hangisini anlatsam bilemiyorum bunlar sayesinde evet okb yi yendim kurtuldum.. Ben depresyon ve Okb hastalarına burdan sesleniyorum lütfen beni dikkate alın biliyorum ne yaşadığınızı çok iyi biliyorum sadece şunu demek istiyorum size ben İskender bey sayesinde çok yol aldım çok sey öğrendim çok şey farkettim gönül rahatlığıyla seve seve ve ısrarla özellikle ısrarla tavsiye edeceğim bir psikologtur kendisi..
     15 Beğeni    

 Asy (Danışan)
 IP: 85.98.2.YCB

26-03-2016
 TavsiyeNo: 86813
Ben 5 cocuk annesiyim.cocuklarimi yetistirirken yasamis oldugum sikintilarimi hemen hepsini İskender beyle astik. Kendisi cok guler yüzlü insana pozitif enerji veren biri.insan kendini guvende ve mutlu hissediyor.Ayrica kullanmis oldugu yontemler cok siradisi ve farkli.soyle soyliyeyim gerceklesturilmesi guc olan 3 meslek vardir annebaba olmak pisikolojik danisman olmak birde ogretmen olmak. Iste bunu hakkiyla yapan var yapayan var.iskender bey gercekten isinin ehli.Bu isi mukemmel bi sekilde yaptigini düşünüyorum. Cevremde tavsiye ettigim kisilerde cok memnun kaldi.onunla okadar seyi astikki okadar yol katettiki bütün samimiyetimle söylüyorum herhangi bir pisikologu dinkedigimde bana cok vasat geliyor..Alisilmisin disinda farkli yöntemler arayan herkese tavsiye ederim.
     10 Beğeni    

 mesut aSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.224.J

24-04-2016
 TavsiyeNo: 87423
Sayın ziyaretciler , bu sıtedekı yorumları inceleyerek her ne türlü sorunlarınız varsa bu sorunlarınızın çözümündeki ilk adımı atmış bulunmaktasınız. Çünkü doğru yerdesiniz. Sayın İskender Yusuf bey bu iş için bulabileceğiniz en nadir insanlardan birisidir. Ancak yasayarak anlatılabilir. Ben 2011 yılından bu yana tesadüfen tanıştığım İskender beyle bu süreci yaşıyorum, bu süreç çocuğumuzun A tipik otizim tanısı konulmasıyla başlamıştır. İskender bey sayesınde çok büyük mesafe kat ettik ve etmeye devam edeceğiz. İnsanlar üzerinde pozitif enerji veren, terapilerini kalpten veren ve bu sıcaklığı karşısındaki kişilere geçirebilen bir insan. Zaten siz tercih ettiğinizde bunu anlayabileceksiniz.
     9 Beğeni    

 Selin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.252.140.YY

18-05-2016
 TavsiyeNo: 88024
2009 yılında tanıştım İskender beyle. Yeğenim de konuşma geriliği vardı seanslar aliyorduk. Çok ilerleme kaydetti İskender beyin sayesinde. 2011 de evlendim ve busefer evlilik terapisine basladik. Sağolsun sayesinde 3. Şahıslardan dolayi evlilik birligimizi bozmaktan vazgectik ve şükürler olsun ki arada hala ziyaret ederiz sıkıntılarimiz son buldu. İyiki var. O huzur güven verici sesi tavrı insanın onurunu oksuyor. Özgüvenine kavusuyorsun. Güvenerek gidilecek bi psikolog. Herşey için teşekkürler güzel günler sayenizde bizimle. ..
     9 Beğeni    

 Zeynep Nilgün Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.185.131.YCB

26-12-2012
 TavsiyeNo: 56629
3 yıl önce oğluma A Tipik otizm teşhisi konulmasıyla başladı İskender bey'le tanışma sürecimiz.Şu anda 5,5 yaşında olan oğlum tedaviye başladığımız dönemde tek kelime dahi konuşmuyordu.Her seans sonrasında ne zaman konuşacak oğlum sorularıma sabırla cevap veren İskender bey sayesinde 1 sene içerisinde neticelerini almaya başladım.Şu anda herşeyi yaşıtlarıyla nerdeyse aynı düzeyde konuşmaya başlayan oğlum,inanılmaz yol aldı.Bilgi düzeyi belkide akranarının bile çok çok üstüne çıktı.Bana sabretmeyi öğreten,oğlumu hayata tekrar bağlayan,sosyalleşebilmesi için önerdiği tavsiyelerle hayatımızı değiştiren ve oğluma doğumundan sonra ikinci kez tekrar kavuşmamı sağlayan Psikoloğumuz İSKENDER YUSUF'a buradan hem teşekkürlerimi sunmayı bir borç hem de herkese tavsiye etmeyi bir insanlık görevi addediyorum.
     22 Beğeni    

 Levent (Danışan)
 IP: 82.222.141.BJ

28-10-2015
 TavsiyeNo: 82629
Biz 2013 yılında tanıştık Iskender Yusuf beyle tavsiye üzerine gittim şikayetim kizimla ilgili davranış bozukluğu vardı içine kapanıkti kimseyle iletişim kuramiyordu .Iskender beye düzenli seyanslara gitmeye başladıktan sonra kizimdaki büyük değişime ben bile inanamadım son derece etkili konuşuyor ve insanı çok çabuk motive ediyor Iskender Yusuf beye çok teşekkür ederim ihtiyacimiz olduğunda yanımızda olduğu için tavsiye ediyorum memnun kalirsiniz.
     15 Beğeni    

 Çisem (Danışan)
 IP: 88.235.142.YDB

04-03-2016
 TavsiyeNo: 86320
İskender yusuf ile tanismamiz yegenimle ilgili oldu aşırı derecede dikkat daginikligi ,davranış bozukluğu ve hiperaktivitemiz vardi okulda büyük sorunlar yaşadık hiç bir anaokulu durumu gördükten sonra bizi kabul etmedi İskender bey'e düzenli gittiğimiz seanslar sonrasında şu anda dikkat dağinikligimiz yok ,davranış problerimiz kalmadi ve hiperaktivitemiz çok alt seviyelere indi.. Normal olarak okula devam edebiliyoruz artik ..dizinde böyle sorunlariniz varsa kesinlikle iskender beyle tanismanizi tavsiye ediyorum..
     10 Beğeni    

 Gönül GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.228.37.ZCC

27-10-2015
 TavsiyeNo: 82565
İskender Yusuf beyle 2011 yılında çocuğumun Atipik otizim raporu alıp eğitim için kurum arar iken tanıştım.Oğlum hem otizim hem epilepsi hastası olduğu için Cerrahpaşada Prof. Dr. Barış Korkmazın takibinde raporlu idik.İskender Yusuf beyin Barış Hocanın öğrencisi olması ve ilk konuşmamızda bana güven vermişti. İlk önce beni otizimle mücadele konusunda yönlendirdi.Sonra çocukta ki poroblemleri tek tek çözmeye başladık.Ağır evet raporumuz var iken şimdi hafif hayır durumdayız.Konuşma,kendine zarar verme ve öfke nöbetleri fark edilir derece azaldı.İlkokulda kaynaştırma öğrencisi.Piskoloğ, aile danışmanlığı ve eğitimci yönüyle çocuğun gelişiminde faydalı oldu.İhtiyacım olduğu her zaman yanımızda ve bize destek oldu.Otizimli ailelerin samimi güvenilir eğitimcilere ihtiyacı var.Sakin çözüm üreten kişiliği var.Konuşmacı olduğu proğramlarda ses tonu değişiyor kendini geliştirmeli.
     15 Beğeni    

 Şahabettin erden (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 5.46.194.DC

16-10-2015
 TavsiyeNo: 82223
2005te tanıştık mesleğe yeni başlamıştım bana cok katkısı olan mesleki alanda beni yetiştiren mesleğimi bana sevdiren cok güzel yürekli paylasmayı seven bir cok vakada desteğiyle başarıya ulasmısımdır danışmanlarına ve hayata karşı ılımlı yaklaşımı en önemli özelliklerinden birisidir.danısanlarına pozitif bir bakış açısı sağlayacağını düşündüğümden dolayı her zaman tavsiye ederim.meslegine hakim idealist başarı odaklı olması sebebiyle memnun kalacağınızı düşünüyorum
     13 Beğeni    

İskender YUSUF'un Önerdiği Siteler Üyemizin Önerdiği Siteler
psikolojiiris.com
Psikolog Aile ve çift terapisti İskender Yusuf tarafından 2016 yılında kurulan Psikoloji İris danışmanlık merkezi Çalışma alanında deneyimli uzmanlarla çalışarak Danışanlarına hizmet vermektedir.
www.iskenderyusuf.com
Aile Çift Terapisi ve Bireysel Terapi

İskender YUSUF'un Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türk Psikologlar Derneği.
Çift ve Aile Terapileri Derneği.


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Psikoloji İris Danışmanlık Merkezi
Kartaltepe Mah. Olgunlar Sok. Işıl Ap. No 21 D1 Bakırköy
İstanbul
(Bakırköy- İncirli Metro Durağı Çaprazı)


Adres 2:
Psikoloji İris Danışmanlık Merkezi
Büyükşehir Mahallesi Beylikdüzü Caddesi Beylikdüzü A7 No14 Daire 2
İstanbul  
(Beylikdüzü Medicana Hastanesi Çaprazı)


Adres 3:
Psikoloji İris Danışmanlık Merkezi
Burnaz Caddesi Aydınlık Sokak Avcılar İstanbul
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(555) 316 53 49
(Şahsi)

Telefon 2 :
0(543) 466 15 60
(Psikoloji İris Danışmanlık Merkezi)

Telefon 3 :
0(212) 466 15 60
(Psikoloji İris Danışmanlık Merkezi)
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1977
(42 yaşında)
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2003
(16 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabıKurumsal whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kurumsal facebook hesabıKurumsal twitter hesabıKurumsal googleplus hesabıKurumsal linkedin hesabıKurumsal instagram hesabı


İskender YUSUF'un Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

İskender YUSUF Mesleki Videolar Videoları
1 Mesleki ve Kişisel Video

istanbul çift terapisti, bakırköy aile terapisi, bakırköy ilişki danışmanı, cinsel terapist bakırköy, bireysel terapi, bakırköy evlilik terapisi, evlilik terapisi bakırköy, cinsel terapi, beylikdüzü çift terapisti, istanbul aile terapisi, bakırköy psikolog, psikolog bakırköy, beylikdüzü aile terapisti, çift terapisti, istanbul pedagog, beylikdüzü çocuk psikolog, ilişki terapisti istanbul, depresyon tedavisi, cinsel terapist istanbul, bahçelievler terapi, beylikdüzü psikolog, ergen psikoloğu, istanbul ergen terapisti, psikolog tavsiye, evlilik terapisi istanbul, evlilik danışmanlığı, güngören psikolog, beylikdüzü aile terapisi, bahçelievler iyi psikolog, psikolog istanbul, ilişki danışmanı, beylikdüzü okb tedavisi, psikolojik danışman, beylikdüzü pedagog, bahçelievler psikolog, öfke kontrolü tedavisi, istanbul çocuk psikoloğu, bakırköy psikolog tavsiye, psikolog bahçelievler, beylikdüzü aile danışmanı, bakırköy evlilik danışman, aile danışmanı bakırköy, avrupa yakası psikolog, bakırköy çift terapisi, cinsel terapi beylikdüzü, evlilik terapisi bakirköy, bahçelievler çift terapis


00:21
Top