2007'den Bugüne 88,443 Tavsiye, 27,377 Uzman ve 19,492 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Süreyya KALKAN
Psikolog - Mardin

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi9 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

9

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Süreyya KALKAN Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Henüz Hiçbir Mesajını Okumadı.)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Reklam Alanı

Süreyya KALKAN'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Süreyya KALKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Bedreddin ERTEKİNUzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN
Çözüm odaklı çalışıp, terapilerde hızlı ve kontürollü ilerleme sağlar, hastalara kendilerini rahat ve açık hissettirecek iletişim becerisine sahipt...

Lütfen Dikkat!
Süreyya KALKAN siz misiniz? Sitemize giriş yaparak bu sayfadaki bilgileri güncelleyebilirsiniz.
Süreyya KALKAN'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Mardin
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji (2017 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Süreyya KALKAN Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zeynep Bilge Göçer
27.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98818
Sevgili Süreyya ile üniversite birinci sınıfta tanışma şansım oldu . O kadar heyecanlı ve bilgiye ulaşma isteği vardı ki açıkçası şaşırmıştım . Okul yıllarında kendi derslerinin dışında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü derslerine düzenli bir şekilde katılım sağlayıp kendisini bu alanda da yetiştirmiştir. Özellikle otizmli bireylerle ilgili yaptığı çalışmaları oldukça profesyonelce idi. Sıcakkanlılıkla yaklaşımı danışmanlarında kesinlikle bir avantajdır . Güvenli bir ilişki kurulup rahatlıkla profesyonel yardım alabilirsiniz . Danışma ilkelerine aykırıdır ama daha sonra sürekli görüşmek isteyebileceğiniz bir insandır. Sevgilerle .
     7 Beğeni    
Abdullah
24.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98757
İdealleri uğruna savaşan başarıyı arzulayan her işini ciddiyetle yapan mersinde tanıştığım en güvenilir insanlardan birisidir. Kendi alanında okuduğu sayısız kitap ile kendini daima geliştirmeyi hedefleyen biridir. İnsanlara samimiyet ile yaklaşan sorumluluk sahibi bizzat bana da yaşadığım sıkıntılarda yardımcı olmuş içten bir arkadaşımdır.Mersindeki 5 yilinda alaniyla ilgili birçok etkinliğe gönüllü olarak katılmış kariyerinde zirveyi hedefleyen hayallerini gerçekleşmek için elinden gelini yapan mücadeleci bir insandır.
     5 Beğeni    
Bedreddin ERTEKİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98753
Tanıdığım meslektaşlarım arasında en yakınlarıma dahil tavsiye edeceğim kişilerin başında gelir. Kendisiyle ılk karşılaştığınız andan itibaren güleryüzlüğü, yakınlığı, içtenliğiyle insanı etkileyen bir yapıya sahip. Bu olumlu ve yapıcı tavrı kişide büyük bir rahatlama ve güven oluşturmakta. Çoğu bireysel görüşmelerini ve çocuklarla ilgili çalışmalarını izleme şansı buldum. Çok bilgili, donanımlı, ne yaptığını bilen biri. Kendi mesleğine ve karşısındaki kişiye değer veren, kendisini sürekli geliştiren, enerjik, dinamik bir meslektaşım. Böyle başarılı bir meslektaşım oldugu için çok sevindiğim biri. Kendisi için ya da çocuk ve yetişkin yakını için psikolog desteği almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Yazdıklarımın çok az olduğunu zaten kendisiyle görüştüğünüzde anlayacaksınız.
     12 Beğeni    
V.Oral
21.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98683
Aynı okulu, aynı sınıfı ve aynı sıraları paylaştığım saygıdeğer bir insan. Empati yapma ve problem çözme yeteneği son derece gelişmiş; işini seven, mesleğinin etik kurallarını içselleştiren ve bu doğrultuda insanlara hizmet edeceğini düşündüğüm nadir psikologlardan biri. Pişman olmayacağınız ve "iyi ki gitmişim" diyeceğiniz bir danışman. Tüm bunların yanında oldukça sıcakkanlı, içten, samimi ve yardımsever bir insan. Üstelik kendisinin bütün bu olumlu özelliklerinin, bilgi ve deneyim ile birleşmesi onu ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik. Danışanlarına destek olmak için elinden gelen her şeyi yapacağına gönülden inanıyorum..
     12 Beğeni    
H.Y
20.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98681
Şiddetle tavsiye ediyorum.Neden mi? Çünkü kesinlikle size güven veren bir duruşu var.Konuşmaya başladığınız an da rahatladığınızı hissediyorsunuz.Sizi her ne durumda olursanız olun yargılamayacağından,size,düşünce tarzınıza,hayata olaylara bakış açınıza saygı duyacağından emin olabilirsiniz.Kendisi bu meslekte olduğu için çok şanslıyız zira ülkenin böyle psikologlara ihtiyacı var.Hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz her şey yolunda bir psikoloğa ihtiyacım yok diyorsanız bir çayını için güzel sohbetinden nasiplenin derim O'nu tanımanız gerek :)
     11 Beğeni    
Gülseren Gül
19.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98667
Meslektaşım Süreyya KALKAN teorik bigi birikiminin yanında uzun dönemli staj süreciyle uygulama alanında donanımlı bir psikolog olarak kendini yetiştirmeye önem vermesi , mesleki yeterliliğini geliştirecek sosyal sorumluluk projeleri ve vakıflarla çalışması ,psikoloji bölümünün yanında formasyon eğitimiyle bilgi ve becerilerini üst düzeye çıkarma azmi ile mesleğinde oldukça verimli çalışmakta. Danışanlarını anlama ve yardımcı olma noktasında bir psikolog olarak meslektaşıma güveniyor ve başvurmak isteyenlere tavsiye ediyorum.
     10 Beğeni    
Fatime
19.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98659
Hayallerini gerçekleştirmek için çabalamış insanlardan. Psikoloji, gerçekleştirebildiği hayallerinden birisidir. Hayallerini gerçekleştirmek, iyi hissettirir; kendini iyi hisseden, başkalarına da iyi hissettirir. Kendini ve başkalarını iyi hissettirmek için çabalamaya devam edeceğine inandığım birisidir. Kendini ve başkalarını bu doğrultuda geliştirip yönlendireceğine inanıyorum. Ve bu doğrultuda başarılara imza atabilecektir. Arkadaş canlısı, güleryüzlü kişiliğiyle de kuşkusuz karşısındakini iyi hissettirir insan. Ve bu özellikler onda mevcut olduğundan, karşılaştığı insanları da iyi hissettirecektir.
     8 Beğeni    
Mahsum Okyar
18.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98652
Kendisi öğrencilik yıllarından itibaren Psikoloji bilimiyle ilgili çok sayıda konferans seminer söyleşi tarzı etkinliklerde bulunmuştur .Mesleğini seven ve benimseyen bir kişi olduğu için gerek sivil toplum kurumlarında gerekse sosyal sorumluluk projelerinde( Toplum Gönüllüleri Vakfı gibi ) gönüllü olarak aktif bir şekilde çalışıyor. Bölgemiz insanını çok seviyor onlarla çalışmaktan mutluluk duyuyor. İş yaşamında kendisine başarılar kolaylıklar diliyorum.
     19 Beğeni    
İ.Ö
18.Ağustos.2017
TavsiyeNo: 98651
Mersin'de tanıştım, çok güvenilir ve cana yakın bir insandır. Yakın olan bir dostum sayesinde tanıdım. Hemen her zaman kendi alanında olsun yan alanlarda olsun okuduğu kitaplar ile kendini çok geliştirmiştir. Bazı konularda çok yardımcı olup hala da yardımcı olmaya devam etmektedir. İşini ciddiye alır, sorumluluk sahibidir. Biz arkadaş olmamıza rağmen yardımcı olduğu zaman arkadaşlığımız bir kenara konurdu. Bilgili, güvenilir ve dürüst. Aile içi sorunlarım vardı, bu konuda sorunlarımı çözmeme yardım etti. mesleki açıdan konulara hakim olmasını başarılı buldum. Diğer uzmanlardan ayrılan yönleri; kendi işini seven, bu konuda kendini geliştirmeyi ve ilerlemeyi seven, her insanı yeni bir dünya olarak gören dolayısıyla keşfedilecek bir dünya olarak da gören kısacası mesleğine aşık bir insan.
     14 Beğeni    

Süreyya KALKAN'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Süreyya KALKAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Bedreddin ERTEKİN
Uzm.Psk.Bedreddin ERTEKİN
Çözüm odaklı çalışıp, terapilerde hızlı ve kontürollü ilerleme sağlar, hastalara kendilerini rahat ve açık hissettirecek iletişim becerisine sahipt...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Terapi Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Mardin
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(544) 573 82 26
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Mersin Üniversitesi Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2017
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Süreyya KALKAN Yabanci Dilleri Yabancı Dil

Süreyya KALKAN Mesleki Videolar Videoları
-

23:57
Top