2007'den Bugüne 91,788 Tavsiye, 28,132 Uzman ve 19,906 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Selin YILMAZ
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul
Çocuk- Ergen- Yetişkin Psikoterapisti

Selin YILMAZ Fotograf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi7 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

7

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Selin YILMAZ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Selin YILMAZ'ın Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selin YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esra DEMİRUzm.Psk.Esra DEMİR
Merhabalar, Esra Hanım ile tanışıklığımız lisans yıllarımıza dayanır. Mesleki başarısı bir yana kişilik olarak da insan ilişkileri kuvvetli, insana de...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
“Hoşça bak zâtına kim zübde-i âlemsin sen Merdüm-i dîde-i ekvân olan âdemsin sen.” Şeyh GALİP (1757-1799) Ey insan evladı! Kendine saygıyla/hürmetle yaklaş; çünkü sen kâinatta yaratılmışların özü/göz bebeği olan insansın.
 
Selin YILMAZ'ın İletişim Bilgileri
Adres 1:
Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi, No:205/1 Daire:6 Hızır Reis Aptartmanı, 34890 pendik
İstanbul
Uzm.Psk.Selin YILMAZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri : İstanbul
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi- Psikoloji (2018 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi- Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Selin YILMAZ Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Kaygı
Depresyon
Takıntı
Travma Sonrası Stres Bozukluğu
Enürezis (Alt Islatma)
Enkoprezis (Dışkı Kaçırma)
Çocukluk Çağı Depresyonu
Okul Problemleri
Sosyal İçe Kapanıklık
Yeme Problemleri
Öfke Sorunları
Kişilerarası İlişki Sorunları
Ergen Cinsellik Sorunları
Aile Danışmanlığı
Ebeveyn Danışmanlığı
Akran Zorbalığı
Sınav Kaygısı
Sınav Süreci Danışmanlığı
Panik Atak
Obsesif Kompülsif Bozukluk
Bipolar Bozukluk
Şizofreni
Borderline Kişilik Bozukluğu
Bağımlı Kişilik Bozukluğu
Narsistik Kişilik Bozukluğu

Selin YILMAZ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Selin YILMAZ'ın Özgeçmişi
Psikoloji lisansını Yüksek Onur derecesiyle bitirmesinin ardından, başarı bursuyla girdiği Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını “Ebeveyn Tutumlarının İlköğretim Öğrencilerinin Saldırganlık Düzeyi ile İlişkisi” konulu tezi ile Yüksek Onur derecesiyle tamamladı. Klinik stajını Üsküdar Üniversitesi NP Hastanesi’nde yaptı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Evleri’nde kalan çocuklarla gönüllü çalışmalar yürüttü. Üsküdar belediyesi Çocuk Eğitim Merkezi’nde gönüllü olarak sokağa düşme tehlikesi olan çocuklara mentörlük yaptı. Anaokullarında kurum psikoloğu olarak ve özel kurumlarda Uzman Psikolog olarak çalıştı. Halen kadın sığınma evlerinde kalan çocuk ve gençlerle gönüllü terapi çalışmaları yürütmektedir.
...[Devamı...]

Selin YILMAZ'ın Makaleleri Selin YILMAZ'ın Makale ve Yazıları
2 Makale

Selin YILMAZ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hea
21.Şubat.2022
TavsiyeNo: 123022
Selin Hanım’ı üniversite yıllarından beri tanımaktayım. Ardından kendisi ile çeşitli eğitimler, çalışmalar içinde de bulunmuş biri olarak; işlerini hakkıyla yapma çabası, sorumluluklarına verdiği özen, kendisini geliştirmek için gayret göstermesi ve dahası ile alanda çalışan ender kişilerden biri olduğunu düşünüyorum. Danışanları ile birebir kontak kurma şansım da oldu ve objektif bir şekilde bu durumu teyit ettim. Gönül rahatlığı ile hizmet alabilir, yakınlarınıza tavsiye edebilirsiniz.
     1 Beğeni    
N A
14.Mart.2021
TavsiyeNo: 119442
Selin Hanımla lisans döneminde tanıştık o zamanlarda da çalışkan ve azimli bir arkadaşımdı bu çalışkanlık ve azmi hala devam etmektedir. Bizim mesleğimizde bitti diye bir şey yok her daim kendimizi geliştirmemiz ve yenilikleri takip etmemiz gerekiyor Selin Hanım da bu sürecin hakkını veren meslektaşlarımdan lisans eğitimimizden bu yana kendisini hep geliştirdi ve geliştirmete devam ediyor. Destek almak herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     3 Beğeni    
Zeynep Çakır
11.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118476
Selin Yılmaz ile üniversite döneminde tanıştık. Mesleği yaparkenki başarı ve azmi öğrencilik dönemlerinde de aynı şekilde mevcuttu. Psikoloji mecrası kalabalık görünür ama bir yakınınıza uzman tavsiye etmek istediğinizde nitelikli ve gözünüz kapalı güvenebileceğiniz uzman sayısının ne kadar az olduğunu görürsünüz. Selin Hanım da bu az ve öz uzman kategorisi içerisindedir. Kendim de bir Klinik Psikolog olarak Selin Hanımı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye etmekteyim.
     5 Beğeni    
L.E
6.Ocak.2021
TavsiyeNo: 118394
Merhaba Selin Yılmaz ile özel bir kurumda çalıştığı dönemde tanışmıştık. Arkadaşlığımızı böylelikle pekiştirdik. Sınıf içindeki ögrencilerimizi gözlemleyek sorunlarımıza çözüm yolu bulmakta yardımcı olmuştur. Gerek çoçukların gelişimlerinde, gerekse özel durumu olan ögrencilerimize destekte bulunmuştu. İstişare ve işbirliği halinde yıl sonunu tamamladık. Ögrencilerimden birisine oyun terapisi ile destek vermişti. Ögrencimde bir çok gelişimi gözlemledik. Mesleğini çok seven ve aldığı eğitimlerinden faydalanan bir arkadaşımızdır. Güleryüzlü, işini titizlikle yapan, çoçuklara ve danışanlarına yaklaşımı harikadır.Her konuda destek almak isteyenlerin Selin hanım ile tanışmalarını tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum...
     5 Beğeni    
G D
12.Aralık.2020
TavsiyeNo: 117902
Selin Yılmaz hanımı iki yıl önce bir okul vasıtasıyla tanıdım iyikide tanımışım diyorum emeğine ve yüreğine sağlık biz beş yıldır rehabilitasyondan eğitim alıyoruz Selin hanımın oğlumla ince detaylı gözlemleri ve eğitimi sayesinde harika sonuçlar aldık. Oğlum doğduğu günden itibaren sekiz ayınadek beş ameliyat geçirdi iyileşmesi çok uzun sürdü bu arada travma geçirdi korkularımız yüzünden hiçbirşeye bakamaz dokunamaz ve konuşamaz olmuştu gözgöze dahi gelmeye tahammül edemiyordu bana kimse dokunmasın isiyordu yürümek bile istemiyordu paylaşmak nedir bilmiyordu kısacası yaşamaktan korkuyordu hastane takiblerimizde kabuslar yaşıyorduk oğlumla beraber adım adım sabırla uğraşlar sonucunda yedinci yaşımıza girmek üzereyiz. Zorgünlerimizi arkada bırakıp yeni bir hayata başlamak harika emek vermeden olmuyor. Teşekkürler. Selin hanımın ince gözlemleri ve detayları bize ışık oldu
     3 Beğeni    
Sibel Yüksel
28.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117642
Geniş uzmanlık alanına sahip Selin Yılmaz; kendini geliştirmeye ve mesleki gelişimi için yenilikleri takip etmeye devam eden özverili, çalışkan, alanında geniş eğitimler almış, her sorunuz da en ince detayına kadar bilgisiyle ışık saçacak, bakış açısıyla farkındalık katacak, güler yüzlü, ilgili, anlayışlı işinin ehli bir çocuk terapistidir. İrvin Yalom’un dediği gibi “İnsan acısıyla tek başına kalmayı ve kaçma isteğinin üstesinden nasıl geleceğini öğrenebildiğinde öğrenecek çok az şey kalmıştır.” Bunları öğrenmenizde terapist olarak Selin Yılmaz’ın büyük katkısı olacaktır. Bir psikolog olarak çocuk terapisti arayan ebeveynlere tüm içtenliğimle, güvenle, samimiyetle tavsiye ederim.
     5 Beğeni    
Rabia Nur Yeşil
4.Kasım.2020
TavsiyeNo: 117244
Selin Yılmaz alandaki tanıdığım en özverili meslektaşlarımdan biridir. Problemlere çözüm odaklı, detaylı, yargılamaksızın, anlayışlı ve gayretli bir yaklaşımı vardır. Geniş eğitim portföyü ile alandaki pek çok insandan daha yetkin olduğunu söylemeliyim. Aldığı eğitimlerin hakkını verecek düzeyde elindeki vakalara ehemmiyet gösterir ve çalışmaları son derece profesyonel yürütür. Sahip olduğu eklektik yaklaşım yeteneği, günümüzde işlevselliğini kanıtlamış psikoterapötik yöntemlerin sıkı bir harmanından gelmektedir. Hem problemi tanımlama hem de doğru bir terapötik yaklaşımla çözümlemek konusunda kendisine güvenirim. Bir meslektaş olarak bütün samimiyetimle psikolojik yardıma ihtiyacı olan ve işini iyi yapmayı önemseyen bir psikolog arayan kişilere tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

Selin YILMAZ'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Selin YILMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Esra DEMİR
Uzm.Psk.Esra DEMİR
Merhabalar, Esra Hanım ile tanışıklığımız lisans yıllarımıza dayanır. Mesleki başarısı bir yana kişilik olarak da insan ilişkileri kuvvetli, insana de...
» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Doğu Mahallesi, Erol Kaya Caddesi, No:205/1 Daire:6 Hızır Reis Aptartmanı, 34890 pendik
İstanbul
Uzm.Psk.Selin YILMAZ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(501) 369 81 99
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Doğum Yeri
İstanbul
Mezun Olduğu Üniversite
Üsküdar Üniversitesi- Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2018
(5 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi- Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2020 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı

Uzm.Psk.Selin YILMAZ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Selin YILMAZ Mesleki Videolar Videoları
-

17:48
Top