2007'den Bugüne 87,073 Tavsiye, 27,002 Uzman ve 19,258 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK
Psikolojik Danışman - İstanbul
Psikoterapist/Pedagog/Oyun Terapisti

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi KayıtlıTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0

Reklam Alanı

Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK'ün Tavsiye Ettigi Uzmanlar Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK'ün Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Meslekî niyetim; eşlik ettiğim insanların kendilerine ve içinde bulundukları sisteme yönelik farkındalık geliştirmelerine, karşılarına çıkan zorlayıcı durumlara uygun stratejiler ile yaklaşmalarına, en nihayetinde hayat yolculuklarında var olan potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine yardımcı olmaktır.
Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK'ün İletişim Bilgileri
Adres 1:
İlkadım Psikolojik Danışmanlık
Doğu Mahallesi,lale Sokak, Gülbay Apt No:9/1 , 34890 Pendik/İstanbul 
Adres 2:
Altunizade Psikolojik Danışmanlık
Sırmaperde Sokak Zeydo Apartmanı 17/7, 34662 Üsküdar/İstanbul 

Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti: Kadın
Doğum Tarihi : 1993 (28 yaşında)
Doğum Yeri : Üsküdar
Yabancı Dil : İngilizce
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (2016 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK Uzmanlik Alanlari Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Psikoterapist
Oyun Terapisti
Kabul ve Kararlılık Terapisti(ACT)
SOBECE(Sosyal Beceri Çocuk Eğitimi) Uzmanı
Attentioner Dikkat Terapisti
Aile Danışmanı

Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK Özgeçmis CV Psk.Dnş.Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK'ün Özgeçmişi
Profil ve Deneyim
2016 yılında Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana Bilim Dalı’ndan onur derecesiyle mezun oldu. Lisans eğitimi süreci içinde, 2 yıl, aynı üniversitede okul öncesi eğitimi bölümünden dersler aldı.Yine lisans eğitimi sürecinde Atatürk Fen Lisesi, Faik Reşit Unat Ortaokulu Anasınıfı’nda staj yaptı. 5 ay boyunca Kalem Vakfı Okullarında mentör rehber öğretmen olarak görev aldı ve özel çocuklarla çalıştı. Bu süreçte Doç Dr. Osman Sezgin’in haftalık rehberlik süpervizyonlarına katıldı. Eğitim psikolojisi ve rehberlik alanında kendini geliştirdi....[Devamı...]

Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Zeynep KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
22.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115714
Kevser Hanım ile tanışalı 4 yıl olacak. Çalışmakta olduğum kurumun psikolojik danışmanı kendisi.İşinde düşünülenden daha hassas , programlı , konuşulan her şeyi tek tek dikkate alan , titiz ve inanılmaz özverili. Yanında kendimi her zaman güvende hissettiğim dünya tatlısı bir kişiliğe sahip. Mesleki açıdan kendisine ve bulunduğu kuruma-kişilere sürekli yeni ve katkıda bulunan fikirler ile gelmesi aynı zamanda kendini her daim güncel tutmayı başaran ve işini inanılmaz sevgi ile yapan karakteri kısa sürede tüm gönüllerde taht kurmayı başarmasını sağlıyor.Kendisini üç sıfatla tanımlarsam samimi, güvenilir ve her daim pozitiftir. Kişisel özellikleri ile ilgili bahsedecek olursam her zaman yapıcı, naif, sakin, Güler yüzlü ve en üzgün insanı bile güldürmeyi başarabilen dünya tatlısı bir insandır. Kendisi ile çalışmak isteyen herkese yürekten tavsiye ediyorum. Çünkü hayatta gerçekten çok ender karşılaşacağınız ve asla bağınızı kopartmayacağınızın garantisini veriyorum.
     1 Beğeni    
Z.E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115707
Danışan ve terapist arasındaki ilişkinin en samimi halini terapi sürecinin başından sonuna kadar hissettim. Sürece başlamak kadar sonlandırmak da önemlidir. Terapi sonrası takibi ile de ilişkiyi sonlandırmak hiç zor olmadı. Hayatıma kattığım en kıymetli süreçlerden biriydi. Kabul ve kararlılık terapisi ile bireyin değerlerine uygun adımlar atmasında basamak basamak destek oldu. Değerlere uygun asımlar atarken empati hoşgörü ve koşulsuz kabulü hiç eksik etmedi.
     1 Beğeni    
Yasemin DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115691
Oğlumla aramdaki ilişki için bir uzmanla görüşmem gerektiğini düşünürken kızımın okulunda kevser hanımla tanıştım. İyi ki tanımışız kevser hanımı güler yüzü, samimiyeti, sakin tavrı bizi cook etkiledi oğlumu tanımamı sağladı. Cözüm Odaklı oluşu hayatımıza yeni anlamlar kattı ve en önemlisi her an öğrenmeye devam etmemmizi sağladı. Kevser hanım sayesinde hayatımıza yeni anlayışlar katıldı. Tavsiye ettiği uygulamalar sayesinde cocuğumuzu gecleceğe hazırlama yönünde bilinçli adımlar atmamız gerektiğini öğrendik. Her şey için Kevser hanıma teşekkür ederiz.
     1 Beğeni    
Özge
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115690
Kevser hanımı ablamın tavsiyesiyle tanıdım. Ablamda oğlu için yardım alıyordu. Oldukça güler yüzlü sıcak bir yaklaşımı var bu da çok hoşuma gitti. 3.5 yaşında olan kızım yaşıtlarına göre biraz daha hırçın davranışlara sahipti.Bu sorun üzerinde konuştuk ve olumlu sonuçlar aldım. Kevser hanımın en güzel özelliğide sorunları çözmek için hızlıca davranan ve aileyle iletişimi hiç bırakmaya bir pedagog. Sevdiklerime tavsiye ettiğim bir uzman. Özellikle kızımı kevser hanımın anlaşmalı olduğu ana okuluna yazdırma kararı aldım ,elimden geldiğince iletişimi koparmak istemiyorum. Emeği için kevser hanıma teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Ayşe
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115689
Kızımın küçüklüğüden beri bazı problemleri vardı. Birçok birçok doktor gezdim ama netice alamadım. tam umudumu kesmişken Kevser hanımı tanıdım. Kevser hanımı tanıdığım için çok mutluyum. Kendimi şanslı hissediyorum. Kızımın iyileşmesine vesile oldu. Bize derman oldu. Kevser hanımı hem güleryüzle hem enerjisi ile bana mutluluk veriyor. Hem istediğimiz zaman ulaşabilme imkanımız var. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Mutlaka herkes Kevser hanımı tanımalı...
     1 Beğeni    
Yasemin ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
21.Temmuz.2020
TavsiyeNo: 115688
KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM Kevser hanımla tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Kızımın yıllarca süren uyku ve korku problemi vardı çok yere başvurdum ama bişekilde ya ben memnun kalmadım yada kızım gitmek istemedi kızım 12 yaşına gelmişti ama odasında yanlız yatamaz hatta aynı odada kardeşiyle bile yatamıyordu illkiyanında bi yetişkin olmalıydı uykuya dalması için elimi tutarak uyuyordu ve ben gece yanından kalktığımda hemen uyanıyordu.Artık oda bende çok bunalmıştık ikimizde pskolojik olarak bitmiştik çünkü oda yalnız yatmak istiyordu oda istiyordu ama yatamıyordu hatta tuvalete bile gitmeye korkuyordu .Allah bizim karşımıza Kevser hanımı çıkarttı daha ilk seyansta kızımda farklılıklar başlamıştı .Kızım ikinci seyansı iple çekti üç dört derken kızm yalnız yatmaya başlamıştı bile bizim için inanılmaz bişeydi Kevser hanıma nekadar teşekkür etsem bana yaşattığı mutluluğu anlatamam .Artık ogünler çok geride kızımın özgüveni yerinde ve artık evde tek başına bile yatabilr odada tek kalamayan kızım düşünün .Tekrar teşekkür ederim ve ihtiyacı olanlar inşallah bir şekilde Kevser hanımla yolları kesişir
     1 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
İlkadım Psikolojik Danışmanlık
Doğu Mahallesi,lale Sokak, Gülbay Apt No:9/1 , 34890 Pendik/İstanbul 
Adres 2:
Altunizade Psikolojik Danışmanlık
Sırmaperde Sokak Zeydo Apartmanı 17/7, 34662 Üsküdar/İstanbul 
Telefon Numaraları
-
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1993
(28 yaşında)
Doğum Yeri
Üsküdar
Mezun Olduğu Üniversite
Marmara Üniversitesi- Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Mezuniyet Yılı
2016
(5 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Psk.Dnş.Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce

Kevser TİPİ BAŞIBÜYÜK Mesleki Videolar Videoları
-

00:44
Top