2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Sümeyye GEÇİMLİ
Uzman Klinik Psikolog - İstanbul

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi12 kez tavsiye edildiTavsiyeEdiyorum.com'u sıkça ziyaret ediyor.
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

12

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Sümeyye GEÇİMLİ Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

2
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Sümeyye GEÇİMLİ'nin Tavsiye Ettigi Uzmanlar Sümeyye GEÇİMLİ'nin Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

 
Sümeyye GEÇİMLİ'nin İletişim Bilgileri
Uzm.Psk.Sümeyye GEÇİMLİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon 1 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : İngilizce ve Arapça
Mezun Olduğu Üniversite
The University Of Jordan / Psikoloji (2008 Mezunu)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Sümeyye GEÇİMLİ Özgeçmis CV Uzm.Psk.Sümeyye GEÇİMLİ'nin Özgeçmişi
KATILDIĞI EĞİTİMLER VE KONGRELER

“Rüya Eğitimi” (72 saat) / Psikoterapi Enstitüsü
“Aktarım Odaklı Terapi” (72 saat) / Psikoterapi Enstitüsü
“Süresi Sınırlı Dinamik Terapi Eğitimi” (72 saat) / Psikoterapi Enstitüsü
“Masterson Eğitimi”/ (72 saat) - Psikoterapi Enstitüsü, Uzm.Dr.Tahir ÖZAKKAŞ
“Bütüncül Psikoterapi Eğitimi (Teori Aşaması 288 saat)”- Psikoterapi Enstitüsü, Uzm.Dr.Tahir ÖZAKKAŞ
“Bütüncül Psikoterapi Eğitimi (Formülasyon Aşaması 288 saat)” - Psikoterapi Enstitüsü, Uzm.Dr.Tahir ÖZAKKAŞ
“Bütüncül Psikoterapi Eğitimi (Supervizyon Aşaması)”- Psikoterapi Enstitüsü,
“2.Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi”- Psikoterapi Enstitüsü, Uzm.Dr.Tahir ÖZAKKAŞ
“Koruyucu Ruh Sağlığı Alanında Ekip Çalışması”- Sempozyum, Psikoterapi Enstitüsü
“Duygu Odaklı Bireysel Terapi Eğitimi”- Psikoterapi Enstitüsü, Uzm.Dr.Tahir ÖZAKKAŞ...[Devamı...]

Sümeyye GEÇİMLİ Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Esra BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123680
Sümeyye Hanım ile yakın arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. İyiki de tanışmışız. Kardeşi geldikten sonra oğlumdaki değişiklikler ve benim bu durum ile baş edememem beni çok üzdü, çok kaygılandırdı. Süreci daha iyi yönetebilmek adına seanslara başladım. Ve kendim için yaptığım en büyük iyilikti diyebilirim. Ben neysem çocuklarım da o olacaktı. Farkındalık kazandırmak, olaylara ve durumlara başka açılardan bakmak adına çok büyük yardımı oldu. İlk önce kendimi tanımayı, sevmeyi ve bazen de affedebilmeyi öğrendim. İnsanın en yakınlarıyla - eşiyle, çocuklarıyla- doğru bir ilişki kurabilmesi için ilk önce kendisiyle barışık olması gerekiyor, anne ile çocuk arasında hep bahsedilen ve olması gereken koşulsuz sevgi varya işte insanın ilk önce kendisini koşulsuz sevmesi gerekiyor, bu konuda bana çok yardımı oldu, her durumda samimiyetle ve içtenlikle yaklaştı, uyandırdı, aydınlattı, iyileştirdi diyebilirim. 0-6 yaş dönemi çocukların gelişim süreci konusunda da yardımcı oldu, ne kadar annesi olsam da 3 buçuk yaşındaki oğlumu anlamadığım, farketmediğim, ve bazen de çok beklentiye girdiğim durumlar olmuş, bu konuda da destek oldu. Şimdilik ara vermek zorunda kaldım fakat ara verdiğimiz bu süre zarfında bile her hafta seans saatini dört gözle bekliyorum. Uygun bir zamanda yine başlayacağım bunu ilk önce kendim için istiyorum ve sonrasında çocuklarımı her durumda ve koşulda anlamak, onlara destek olmak için de istiyorum. Yarınlar için umutluyum. Bunun için çok teşekkür ediyorum Sümeyye hocam.
     1 Beğeni    
Z.B.Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123644
Kendisi çok ilgili sakinlikle dinleyen ve size kritik sorular sorarak asıl sorunun kaynağını ve kendinizi fark etmenizi sağlayan biri. Hem eğlenceli hem de dolu dolu seanslarıyla kendinizi gün geçtikçe iyi hissediyorsunuz. Dakikliği ve düzenli olması sayesinde seanslarda aksama veyahut sıkıntılı bir durum olma olayını engelliyor. Sistematik çalışması da size ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlıyor. Üslubu düzgün ve muhabbeti akıcı olduğu için seans sürelerinin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Seans sonlarında aslında siz fark etmeden bir şeylerin olduğunu ve bunları size sorduğu sorularla hissettirdiğini keşfediyorsunuz. Demek ki bu dediği bu anlama geliyormuş ben böyle hissediyormuşum fakat farkında değilmişim şeklinde. Kendisi gayet güzel ve muhabbeti hoş bir insan sizi terapi stresine sokmadan rahat bir şekilde kendinizi anlatmanıza ön ayak oluyor. Kendisini tavsiye etmek verdiğin en iyi kararlardan biriydi.
     1 Beğeni    
Nursel Tunç Özgen
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123637
Mesleki donanımına ve tecrübesine güvendiğim ender psikologlardandır. Bir psikolog olarak, geniş bilgi yelpazenizi seans ortamına entegre etmenin önemini iyi bilmekteyim. Klinik Psikolog Sümeyye Geçimli de mesleki jargon ve entelektüel bilgisini başarılı şekilde uyarlamaktadır. Daha önce olduğu gibi hem kendimi hem de yakınlarımı güven içerisinde kendisine emanet ederim. Çünkü etik ilkelerdeki hassasiyeti ve danışanlarına karşı hümanist yaklaşımı ve titiz çalışmalarına; mutlulukla geri bildirimde bulunan danışanlarından pek çok kez tanık oldum. Sevgili Sümeyye Geçimli'yi onurla tavsiye ederim. Çünkü daha pek çok kişiye başarılı şekilde temas edeceğini iyi biliyorum.
     1 Beğeni    
A. K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123635
Kendisini ilk defa twitter üzerinden süpervizyon projesi kapsamında hizmet veren uzmanların bulunduğu bir listede görmüştüm. O listeden birkaç ismi google'da araştırdım. Aldığı eğitim, kadın olması ve fotoğrafını gördüğümde hissettiğim duygular nedeniyle Sümeyye Hanımla iletişime geçtim. Gerçekten de göründüğü gibi samimi, rahatlatıcı ve işini iyi bilen birisi. 6-7 aylık bir destek alma döneminde edindiğim izlenimler öncelikle Sümeyye Hanım'ın karakteriyle ilgili oldu; her ne kadar aramızda danışman ve danışan ilişkisi olsada samimiyeti ve ilgisi her seansın sonunda bana hep 'iyi ki' dedirtti. Herkes hayatının bir noktasında çeşitli zorluklar yaşayabiliyor çoğu zaman tek ihtiyacımız tavsiye/nasihat ya da çözüm önerisi dinlemekten ziyade ilgiyle dinlenilmek oluyor kendisi hayatımda tanıştığım en iyi dinleyicilerden... Yaklaşık 7 aylık süre zarfında sürekli ilerleme kaydedemediğimi düşünmüştüm. Destek almayı bıraktıktan sonra eskisinden daha güçlü hissetmeye başladım. Hala bocaladığım zamanlar oluyor ama artık eskiye oranla daha kısa sürüyor ve daha az yıpratıcı oluyor. Mesleki anlamda şunu yapsa daha iyi olur diyebileceğim pek bir şey yok zira bu mesleğe dair incelikleri bilmiyorum ama Sümeyye Hanım kendisi olmaya devam ettikçe başarısız olmama ihtimali yok. Onu şu üç sıfatla niteleyebilirim: Kibar, samimi ve çalışkan biri. Çevremde destek almak isteyen insanlara gönül rahatlığıyla kendisini öneriyorum.
     1 Beğeni    
Hilal KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123632
Tam 6aydır sümeyye hanınla yola devam etmekteyız.söylediklerini dinleyerek çok güzel bir yol aldığma inanıyorum,şimdi oğlum(9yasında)başladı iyi geliçeğne kesinlikle inanıyorum.keşke daha önce başlasaydım dediğim zamanlar artık çok fazla .yanlısı doğruyu ayırt etmeme önümü daha net görmeme yardım eden sümeyye hanıma binlerce kez tşk ederim 🙏🌹zaman zaman cıkmaza girdiğimde doğru yönü görmeme doğru kararlar vermeme hayatına küçük dokunuşlar ve kelımelerıyle kendımı tanımama,ufkumun ve nelerı başara bileceğime inanmamı sağladı .bazen etrafındaki inşanlara takılıyorum sizide sümeyyeye gönderiyım dıye ,onlarda bana takılıyırlar eyvah bugun hılal sümeyye gitti yandık.net kararlar alıyorum yapmam gerekenlere çok geç kalmısım şimdi yeniden başlama zamanı geçen 6ayda çok yol kat ettım kesınlıkle herkezin hayatına dokunmalı iyki yanımışim dedigim insanlardan birisi
     1 Beğeni    
Zeynel
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123630
Sümeyye Hanım İle yaklaşık 2,5 yıldır devam eden bir sürecim mevcut. Çalışmaya başladığımızdan bu zamana kendi adıma farkındalığımın ve hayata bakış açımda değişiklikler oldu artık daha özgüvenli ve kendime inanarak hayatımı yaşıyorum. Genel Olarak güvenme konusunda birilerine bir şeylerimi paylaşma anlatma konularında sorunlar yaşarken Sümeyye Hanımla çalışmalarımız sonrasında kendisine güvenerek sorunlarımı rahatlıkla anlatabilir duruma geldim. Kendimde eksik gördüğüm yanlarım ve sorunlarımı çözmem konusunda güzel noktalara ışık tutarak farkındalığımın artmasına sebep oldu. Yeri geldi sorguladık yeri geldi boş sandalye tekniği kullandık yeri geldi ifade edemediğimiz duygularımızı açtık her ne kullanırsak kullanalım her geçen seans bir parça kendime bir şeyler koydum. Bu yolculuğumda doğru şekilde ışık tuttuğu profesyonel bir şekilde mesleğini icra ettiği ve randevular konusundaki titizliği nedeni ile kendisiyle çalışmaktan son derece memnun kaldım. Kendi Yaşadığım tecrübeler olumlu olduğu için Sümeyye Hanımı öneririm.
     1 Beğeni    
Fu
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123629
İçimde biriktirdiğim öfkelerle yüzleşmei sağladı. Güven problemi olan biri olarak söyleyorum kendisine güvenip uzun bir yol kat etmemi sağladı. Günlük yaşamımda yaşadığım bir şeylerin bile travma kaymaklı olduğunu öğrenip düzeltme yolununda büyük adımlar atmamı sağladı kendisi. Kendimde bazı duyguları baskın bazıların pasif olduğunu fark etmemi sağladı. Doğru yerler de sorulan sorular çok önemliymiş Hala bu yolda beni aydınlatmaya devam ettiği için teşekkür ederim.
     1 Beğeni    
Sümeyra DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123628
Sümeyye hanım ile yakın arkadasımın tavsiyesi üzerine tanıştım.Özgüven eksikliğim vardı ve yüz kızarma problemim vardı..Online olarak Yaklaşık 15 seans terapi aldım. kendisi cok güleryüzlü sakin biri bana birçok konuda farkındalık kazandırdı.Problemlerim geçmedi belki ama kazandığım farkındalıklar olaylara karşı verdiğim tepkilerin sebebini ne olduğunu bilmek farketmek bile bana çok iyi geldi.Özel sebeplerim nedeniyle Seanslara devam edemedim.Devam edebilseydim belki problemlerim gecicekti.Seans sonlarında geri bildirimlerde bulunursa bence daha mükemmel olabileceğini düşünüyorum.
     1 Beğeni    
Aslıhan
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123627
Boşanma sürecimde oğlum ve kendim için destek almıştım. Alanında başarılı bir psikolog.Güleryüzlü ve sakinliğiyle insanı rahatlatan bir hali var. Zorlu bir süreçten geçiyordum. Sümeyye Hanım'ın mesleki tecrübesi yaşadıklarımı atlatmamda çok kolaylık oldu. Yaşanılan olayların ardındaki gerçekleri görmesi, yaptığım tercihlerimin altında yatan çocukluk tramvalarımı farketmemi sağladı. Her seansa koşa koşa gidiyordum. Emeği için sonsuz teşekkür ederim. Desteğe ihtiyacı olan herkesin karşısına Sümeyye Hanım gibi biri çıksın.
     1 Beğeni    
Medya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123626
Sümeyye Geçimli ile psikolojik desteğe çok ihtiyaç duyduğum bir dönemde tavsiye üzerine terapilere başladım. Tanıştıktan kısa bir süre sonra kendisini son derece profesyonel, dikkatli buldum. Terapilerde yalnızca anlık rahatlamaya, duyguları boşaltamaya yönelik değil de asıl soruna odaklı uzun bir sürecimiz oldu. Bu sırada kendimde ve çevremde daha önce fark etmediğim, anlamlandıramadığım birçok şeyi fark ettim.Psikoloğum bu yolculukta son derece sabırlıydı ve terapi sırasında nokta atışları yaparak farkındalığımı yükseltti.Sümeyye hanım bana göre mesleki açıdan alanında yetkin biridir. Terapilerde bilgi ve donanımının iyi olduğunu, sistemli ve dikkatli çalıştığını gözlemledim bu benim terapiye olan güvenimi arttırdı ve güzel sonuçlar aldım. Çoğu zaman terapilere başlarken o gün geçmiş yaşantılarım, çocukluk travmaları, şimdiki zaman hangisine ihtiyacım olduğunu kolaylıkla onunla keşfedebiliyordum ve oradan ilerliyorduk. Yaşadığım sorunlarla ilgili bağlantıları yakalayabiliyor, içinde bulunduğum durumu yorumlayabiliyor farklı açılardan bakabilmeyi destekliyor. Diğer uzmanlardan farkı anlaşıldığımı kapsandığımı hissederken bunun çok profesyonel olarak gerçekleşmesi, sistemli bir şekilde yol almamız, bilgi ve donanımının yüksek olduğunu değerlendirmelerinden ve birçok teknik kullanmasından anlayabiliyordum. Tüm bu süreçte seanslarda çok üzücü yüzleşmeler yaşarken bazı şeyleri anlıyor olabilmenin verdiği ferahlık ve güveni hissettim. Yaşadığım sorunların kökeninde yatan şeyleri daha iyi görebiliyor ve yol alabiliyorum artık.
     2 Beğeni    
N.Y.
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123625
Sümeyye hanıma sanırım 6 ay kadar gittim eşimin psikolojik sorunlarıyla baş edemiyordum kendime bir yol tayin etmek ve nasıl davranmam gerektiğini profesyonel gözden öğrenmek için başvurdum Çok faydasını gördüm nasıl davranmam gerektiğini nerelerde hata yaptığımı farketmemi sağladı teşekkür ediyorum kendisine Ayrıca çocuklarımla da görüşmeler yaptı aile içerisinde birbirimizi daha iyi anlamamızı vesile oldu .Tıkanmış bütün ilişkilerde Türk milletinin örfüne uygun tavsiyeler gerçekten çok faydalı oluyor bu özelliği Sümeyye hanımda farkettim içimizden birisi
     1 Beğeni    
Ö.K.
23.Mayıs.2022
TavsiyeNo: 123624
Herkese merhaba, Sümeyye hanımla şu anda da devam etmekte olduğumuz bir terapi süreci içindeyiz.Ben yoğun sınav kaygısı üzerine kendisinden destek almaya başlamıştım.Şu anda hala gerek sınav kaygısı gerek kişisel terapi olmak üzere kendisinden yardım alıyorum.Kendisi size direkt yönlendirme yapmak yerine kendinizin doğruyu bulmanıza yardımcı olmaya çalışan sabırlı saygılı güleryüzlü kendinizi güvende hissedeceğiniz ve rahatlıkla açabileceğiniz bi ortam sağlayan işini hakkıyla icra eden başarılı bi psikologtur.Herkese tavsiye ederim.
     2 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Uzm.Psk.Sümeyye GEÇİMLİ internet üzerinden online hizmet de vermektedir.

Uzaktan hizmetin ayrıntıları için lütfen uzmanla iletişime geçiniz.
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(538) 418 20 00  
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
The University Of Jordan / Psikoloji
Mezuniyet Yılı
2008
(14 yıl önce)
Yüksek Lisans
Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans (2015 Mezunu)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Uzm.Psk.Sümeyye GEÇİMLİ Yabanci Dilleri Yabancı Dil
İngilizce ve Arapça

Sümeyye GEÇİMLİ Mesleki Videolar Videoları
-

05:27
Top