2007'den Bugüne 83,124 Tavsiye, 26,206 Uzman ve 18,434 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


TavsiyeEdiyorum.com'a Nasıl İsim Ekleyebilirsiniz

TavsiyeEdiyorum.com Yardım ve Bilgi Sayfaları
Bilgi Sayfalarımız
Sıkça Sorulan Sorular
Sitemize yeni isim eklemek çok kolay!

TAVSİYE YAZIN, TAVSİYE ETTİĞİNİZ İSİM SİTEMİZE OTOMATİK EKLENSİN:

Eğer sitemizde listelenen meslek gruplarından iyi bir profesyonel tanıyorsanız, YENİ TAVSİYE EKLEYİN bağlantısını izleyerek hakkında bir tavsiye yazısı yazabilirsiniz. Tavsiye yazınız editörlerimizce onaylandığında tavsiye ettiğiniz profesyonelin ismi de sitemize otomatik olarak eklenecek ve sitemiz içinde onun adına sizin tavsiye yazınızın da yayınlandığı bir profil sayfası açılacaktır. Bu profesyonel dilerse daha sonra sitemize ücretsiz üye olarak, bu profil içindeki telefon, adres gibi bilgileri kendisi güncelleyebilir. Yeni bir tavsiye yazmak suretiyle, sitemize tüm ziyaretçilerimiz diledikleri kadar isim ekleyebilirler.

KENDİ İSMİNİZİ SİTEMİZE ÜCRETSİZ EKLEYİN:

Eğer siz sitemizde listelenen meslek gruplarından birinde çalışıyorsanız ve sitemizde müşterilerinizin/tanıdıklarınızın sizin hakkınızdaki olumlu görüşlerini paylaşacakları bir sayfanız olmasını istiyorsanız, isminizi sitemize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz. Bunun için YENİ TAVSİYE EKLEYİN bağlantısını tıklamanız ve bir sonraki ekranda "Ben bu kişiyim, ismimi sitenize eklemek istiyorum." seçeneğini işaretleyerek formu doldurmanız yeterli. Üyelik başvurunuz editörlerimiz tarafından incelenecek ve onaylandığında, isminiz sitemize eklenerek, adınızla özel bir profil sayfası açılacaktır. Verdiğiniz eposta adresine de bu sayfayı dilediğiniz gibi güncelleyebilmeniz için üye isminiz ve şifrenizi de göndereceğiz.

Yeni bir tavsiye yazarak sitemize isim eklemek veya kendi isminizi sitemizde listelemek için lütfen buraya tıklayınız ve formu eksiksiz doldurunuz.

İlginiz ve desteğiniz için teşekkürlerimizle!

241717 okuyucu tarafından okundu.


23:20
Top