2007'den Bugüne 89,675 Tavsiye, 27,648 Uzman ve 19,669 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!


Psk.Pınar ERSÖZ'ün Tavsiyeleri
272 tavsiye, 1 eleştiri.
E. O
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2021
TavsiyeNo: 121526
Kesinlikle tavsiye ediyorum. Alanını dolduran ender uzmanlardan. Danışmanlık aldım kendisinden ve seanslar ilerledikçe "İnsanlar neden bana böyle davranıyorlar" yerine "Bana böyle davranılmasını neden izin veriyorum? sorusunu soruyorsunuz kendinize ve davranış motifinizi değiştiriyorsunuz. Sonucunda da saygı görmeye başlıyorsunuz çünkü saygı talep ediyorsunuz davranışlarınızla. Şahsen ben hem kendimle hem de toplumla olan sorunumu çözdüm. EMDR ye bile gerek kalmadı. Samimi ve duyarlı yaklaşımıyla bana çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler Pınar hanım.
     1 Beğeni    
Kerimegül
4.Nisan.2018
TavsiyeNo: 103095
Bazen konuşmak veya anlatmak zordur,sıkıntınızı da mutluluğunuzu da hatta kendinizi de.Oysa Pınar Ersöz ile karşılıklı oturduğunuzda ondan aldığınız his ile bütün duygularınız kelimelere dökülüyor zaten..Karşı karşıya geldiğinizde geçireceğiniz zamanın aslında size yararlı Olacağını o aldığınız his size de hissettiriyor..Güler yüzüyle sizi misafir eden, meslek olarak değil de gerçekten sizlere yararlı olmak için ,işini sevgi ve hakkıyla yapan bir Psikolog ve Aile Danışanı..
     1 Beğeni    
Evrim GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Eylül.2017
TavsiyeNo: 99117
Pınar Hanım’la annemi kaybettiğim YAS’ta olduğum dönemde diyetisyenimin tavsiyesi ile tanıştım. Bu yaşıma kadar birçok psikolog ve psikiyatrist ile çalışmış, birçoğu ile sonuç alamadan terapileri yarım bırakmış biri olarak bu günleri tek başıma aşamayacağımı gün geçtikçe kötüye gittiğimi anlayıp kendime (o günlerde sorsanız Pınar Hanım’a) bir şans verdim. Böylelikle son yıllarda verdiğim en doğru karara adım atmış oldum. İlk seansta çok tedirgindim çünkü hem iyi olmak istiyordum, hem sil baştan biri ile tanış kendini anlatmaya çalış zor geliyordu, bir de sorgulayan, yargılayan ders veren bir kişiyse daha da sinirimin bozulmasından korkuyordum. Bu endişe ve sıkıntı ile gittiğim ilk terapide Pınar Hanım beni kendine bağladı. Annemin yası ile başladığımız yolda giderken beni kendimle tanıştırdı. Anne kimliğimi, abla kimliğimi, eş kimliğimi, arkadaş kimliğimi görmemi sağladı. Bir terapi esnasında kendimi bildiğimden beri olan KUŞ FOBİmi cümlenin içinde kullanmışım beni dinlerken bunu yakaladı ve bana EMDR tedavisi teklif etti şimdi bu söyleyeceğime inanamayacaksınız ama 48 yıldır kuştan korkan ben şu an güvercin topluluğunun arasından geçip yıllarca kuşlu ortamlarda fobim ile kendisine hayatı zehir ettiğim eşime hava atıyorum “tedirgin olma ben artık onlardan korkmuyorum” diye. Bence yolun çok başındayız yolculuğumuz devam ediyor kuşlardan korkmuyorum ya kanat taktım yani anlayacağınız çok iyi gidiyoruz uçuyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz beni dinliyor, beni olduğum gibi kabul ediyor ve benim de kendimi olduğum gibi kabul etmemi sağlıyor, tanıdığım en anlayışlı ve zeki insanlardan biri şifrelerimi çözdü bana ulaştı ,kararlarıma hep saygı duyuyor ve etki etmeden sadece yön gösteriyor. Ve bende hayatım boyunca hiç olmadığım kadar uysalım bıraktım kendimi ona. İnişler, çıkışlar hepimizin hayatında var ama yenik düşmemeyi, pes etmemeyi davranışa döndürmemeyi başarıyorum Pınar Hanımın desteği ile Bu uzun yazımı okuduğunuza göre fikir sahibi olmaya çalışıyorsunuz demektir. Lütfen hiç düşünmeyin, tereddüt etmeyin hemen Pınar Hanım’ın pozitifliğine profesyonelliğine yakışır asistanı Belemir Hanımı arayın randevunuzu alın. Sonrasında teşekkürlerinizi ve dualarınızı evrene bırakın ben alırım:))
     Beğenin    
Emir K
26.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96290
Pınar hanımı kısa bir süredir tanımama rağmen güleryüzü, samimiyeti ve sizi güvende hissettiren tavrı sayesinde mesleğine yakışır bir duruş sergiliyor. Kendisini her daim geliştiren ve yardımını isteyen herkesin ışığı olduğu bu yolda, umarım bu yazımı okuyup yol göstermeye çalıştığım sizlerin de hayatlarına dokunması ve güzelleştirmesi dileklerimle...Hayatımda tanıdığım en özel insanların olma ayrıcalığı ile başarılarının devamını Pınar'a diliyorum..
     Beğenin    
Arda N
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Nisan.2017
TavsiyeNo: 96210
Pınar hanımla yollarımız kesişene kadar farklı uzmanlarlaçalışma fırsatım olmuş ancak ne yazık ki istediğim noktaya bir türlü gelememiştim.. Zaman geçiyordu ancak ben kaplumbağa misali hep aynı yerde sayıyordum. Uzun süredir yardım aldığım doktorumu radikal bir kararla değiştirme kararı aldım ve bu siteden pınar hanıma ulaştım. Kim derdi ki okuduğum yorumların arasında benimde yorumum olucak.gerek hastasına yaklaşımına gerekse işindeki titizliği olsun evet işte burası diyebileceğiniz bir hizmet sunuyor hastalarına. Yola hala devam ediyoruz kendisiyle. Evet bir kaplumbağa değiliz, bir tavşanda :) orta yolu bulduk sayılır. Hayatıma kattığı artı değerleri ve bana pes etmek yerine baş edebilme gücü verdiği için kendisine çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
A.E.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ocak.2017
TavsiyeNo: 93783
Yıllarca ağır ilaçlar, konular tanılar ve savaştığınız tüm o sonsuz sorunların, yıllar sonra keşfettiğiniz biri sayesinde tek cümleye indirgendiğini, sadece onu göreceğiniz zamanı düşündüğünüzde bile rahatlama ve mutluluk hissettiğiniz bir insan düşünün. Size güneşin hala doğduğunu ve hala ışıl ışıl olduğunu gösteren biri ve ona karşı kendinize olmadığınız kadar dürüst olduğunuzu hayal edin. Sizin iyiliğinizi istediğini sonuna kadar hissederken nasıl kötü olabilirsiniz ki? Yani diyeceğim odur bir gün bir fırsat yaratın ve gelin. Ben yaklaşık 1 senedir elimden gelen her fırsatta gelmeye çalışıyorum ve artık hayata çok farklı bakıyorum, mutluyum, okulumu düzelttim tekrar insanlarla konuşabilir hala geldim ve herşeyden önemlisi artık kendimi seviyorum. Ve bu halime yolculuk Pınar hanım sayesinde başladı. Teşekkürler Pınar hanım ve O iyi ki var..
     Beğenin    
Gül Öz
30.Aralık.2016
TavsiyeNo: 93395
Pınar herşeyden önce çok adil biridir. Tamamen sizin kararlarınıza doğrudan etki etmeden doğruyu yanlışı sizin bulmanızı sağlar ve en adeletli şekilde size yön gösterir. Kendisi tanıdığım en içten ve en samimi insanlardan biridir. Yollarımız iyi ki kesişmiş ve kendisini tanımışım. Ailecek görüşmelerimiz de bağlarımız kopmadan devam ediyor, mesleğini severek ve iş olarak görmeden yaptığına inaniyorum. Bilinenin aksine kendisinden destek almak isteyen herkese kapılarını sonuna dek açar ve çözüme ulaşmadan da kapatmaz. Ek olarak çok da iyi bir anne,eş ve arkadaştır. Arkadaşlığımızın devam etmesi dileğiyle ve herkesin kendisini tanıyıp hayatında gülümsemesi dileğiyle.. Çünkü sevgili Pınar sizi iyi hissettirmek için var ..
     Beğenin    
S.Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88852
Pınar Hanım'a başka bir psikolog tavsiyesi ile ulaştım. Görüşmelerimiz olumlu geçiyor. Sürekli kendimle ilgili yeni şeyler keşfediyorum. İlk başlarda odada kendimi gergin hissediyordum, ancak kendisinin iletişim tarzını gördükçe, kendimi çok daha rahat hissediyorum. aklımdakileri özgürce konuşup aktarabiliyorum. Kendisi ilgili, takipçi, yardımcı ve çözüm odaklı. Yaklaşım tarzı, bakış açısı, çözüm önerileri hayat akışında yardımcı oluyor. Pınar Hanım'ı çevremde çoğu kişiye öneriyorum.
     Beğenin    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88828
Pınar Hanım'la yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine 1 yıl kadar önce tanıştım ve o günden beri düzenli bir danışanıyım. 26 yaşıma kadar birçok psikolog ve psikiyatristle görüşmüş ama hiçbirinden istediğim gibi bir hizmet alamayıp birkaç seans sonra gitmeyi bırakmıştım. Psikolog seçerken benim özellikle dikkat ettiğim şey, psikologun bana arkadaş olması değil; profesyonel, objektif ve işini gerçekten bilen bir uzman olarak bana yol göstermesiydi ve Pınar Hanım'da bulduğum şey de bu oldu. Onunla görüşmeye başladığım günden beri hayatımda çok büyük değişiklikler oldu ve bunların hepsini Pınar Hanım'ın yardımlarıyla gerçekleştirmeyi başardım. Bendeki bu olumlu değişiklikler etrafımdaki insanlar tarafından da fark edilecek düzeyde ve bu durum beni gerçekten çok mutlu ediyor. Beni olumsuz etkileyen, mutsuz eden ve bana zarar veren birçok alışkanlığımı ve davranışımı Pınar Hanım sayesinde düzeltme imkanı buldum. Bir psikologdan beklentileri benim yukarıda belirttiğim beklentilerimle aynı olan herkese Pınar Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Evrim
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88811
Pınar hm'ı, boşanma arefesindeyken çocuk terapisti olması sebebiyle, bir arkadaşım tavsiye etti. Bu zor süreçte oğlumla ilgili çok pratik yönlendirmeler dışında, karar verebilmemi hızlandıran rahatlatıcı verileri de benimle paylaştı. Kısa sürelerde durumla ilgili geri dönüt verip görevlendirmeleri amaca uygun oluyor. Kendimle ilgili farkında olmadığım gerçekleri öğreniyorum ve kendimi sorgulayıp kişisel tekamulumde çok iyi bir yönlendirici oluyor. Pınar hm'ı verdiği güven ve pratik uygulamarından dolayı, mesleğini de büyük bir profesyonellikle yaptığı için tavsiye ediyorum. Çocuk konusunda görev öncesi verilen sonuç tespiti her defasında doğru çıktı.
     2 Beğeni    
Özge Ç.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2016
TavsiyeNo: 88387
Pınar Hanımdan BDT ve EMDR terapisi aldım. BDT nin yararının akabininde EMDR terapisine başladık yaklaşık 4 seans kadar sürdü. Aslında bir çok farkında olduğumuzu sandığımız şeylerin farkında olmadığımızı ya da kabullenemediğimizi anlamamda inanılmaz faydası oldu. Doğrusunu söylemek gerekirse bu kadar bilinçli bir aydınlanma yaşamak beni şaşırttığı kadar oldukça mutlu etti. Ve şunu da eklemek istiyorum bir tane hayatınız var ve en doyum alacak şekilde yaşamak sizin elinizde. Ama bu yolda tökezleyebilirsiniz kafanız karışabilir ya da daha net görmek isteyebilirsiniz herşeyi. İşte tam olarak bu durumda yolunuza ışık tutabilecek en iyi insanlardan birisi Pınar Hanım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
     2 Beğeni    
Firuze Has
24.Mayıs.2016
TavsiyeNo: 88153
Merhabalar, Normalde insanlarla çok kolay ve hızlı iletişim kuramayan biriyim fakat kendisini kısa süredir tanıyor olmama rağmen Pınar Hanım'ın sıcakkanlı yaklaşımı ve güleryüzü sayesinde kendisiyle kolayca köprü kurabildim.Pınar Hanımla diyalog halinde bulunan herkesin aynı düşünceyi paylaşacağından şüphem yok.Pozitif enerjisiyle daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır,işini severek yaptığını karşısındakine hissettiriyor,aklınızdaki klasik psikolog tabusunu yıkacağından eminim :))
     1 Beğeni    
A.S.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
16.Şubat.2016
TavsiyeNo: 85849
Kendi sorunlarımla ilgili bir danışana ihtiyacım olduğuna karar verdikten sonra, İzmir'de, daha önceden araştırdığım EMDR terapisini bilen bir uzman aramaya başladım. Arkadaşımın tavsiyesiyle Pınar Hanım'a ulaştım. Gelmeden önce işinde iyi olduğunu bildiğim için kafamda soru işareti olmadan gittim, ilk günden itibaren bana yardımcı olabilmesi için zihnimi serbest bıraktım ve o günden bu güne hiçbir zaman pişman olmadım. Bu güne kadar başka yerlerde danışan olmayı denedim, fakat süreklilik gösteremedim. Pınar Hanım'da gerekli gördüğüm samimiyeti hissettiğimden olsa gerek uzun süredir kendisine danışıyorum. Özellikle EMDR uygulamalarındaki başarısını kendimden biliyorum. Çok uzun zamandır beni rahatsız eden sorunlarımın beklemediğim bir hızda çözüldüğüne şahit olduğum için bir süre sonra tamamen sorunsuz kalacağımı biliyorum. Fakat o zaman da Pınar Hanım'a hayat standardımı arttırmak, insan doğasını ve psikolojisi anlamak adına gücüm yettiğince devam etmeyi düşünüyorum. Pınar Hanım'ı başka psikologlarla karşılaştırabilecek veya mesleğinde ne yapması gerektiğini söyleyecek kadar kendimi donanımlı hissetmiyorum ama şunu söyleyebilirim ki gelen giden insanların yüzlerinden memnuniyetlerini okuyabiliyorum. Sorunlarınızı bilmiyorum, fakat düzenli bir danışan olduğunuz zaman, Pınar Hanım ile beraber çözemeyeceğiniz bir şey olduğuna inanmıyorum.
     Beğenin    
Seda Oğuz
26.Ocak.2016
TavsiyeNo: 85305
Merhabalar. Pınar Ersöz Tezer'in psikolojik danışmanlık hizmeti verdiğini duyduğum an yanına gidip kendisiyle bire bir görüşmek istemiştim. Kendisiyle seans yapmadık fakat bu durumda bile kendisiyle gorusme talebimi geri çevirmedi. Pınar Hanim ı ilk gördüğüm anda şunu düşündüm. 'Herkesin gözünde ki psikolog imajı ne kadar farkliymış!? ' Evet bendé çoğu kişi gibi, aksi, kaşık çatlı bir psikolog ile karşılaşacağmı düşünerek yanına gitmiştim. Yanılmışım.. Kendisi görüp gorebileceginiz en gerçekçi ve en güler yüzlü psikologlarimizdan. Görüntüsü bile kesinlikle beklentilerimin uzerindeyken , bir de sizinle samimi sıcak bir görüşme yaptığını düşünün.. Ne zaman bir desteğe ihtiyacınız olursa, kendisiyle birebir görüşmenizi tavsiye ederim. Bilgi ve tecrübelerinden kesinlikle faydalanmalisiniz. Görüşmeye gittiginiz de yüzüne yansıyan koca bir gülümseyi gördüğünüz vakit, ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Zeynep Şahan
13.Ocak.2016
TavsiyeNo: 84932
Pınar Hanımla gecirdigim seaslar sonrasinda oncelikle kendimi daha iyi ifade edebildigimi farkettim. Kendime guvenmeyi ve kendimde kusur aramayi biraktim. Rahat ve rahatlatici tavirlari sayesinde konusmalarimiz daha olumlu gecti. Farkli tedavi uygulamalari gerceklestirdik bana bazi metotlar ogretti gunluk yasantimda uygulayabildigim. Olumlu sonuclarini gordum. Hala kendisini ziyaret etmekteyim. Sorunu oldugunu dusumem insanlar degil bence heskes konusmaya ihtiyac duydugunda kendisine basvurabilir.
     Beğenin    
Erdem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Haziran.2015
TavsiyeNo: 79476
Şuan 18 yaşında bir universiteye hazırlanan bi lise Son öğrencisiyim, Pınar Abla'yla 8. Sınıfta tanıştım ergenlik dönemimdeki başa çıkamadığım zorluklara tıpkı arkadaş gibi bana yaklaştı yardımcı oldu. Kendisi güler yüzlü ve sakin birisi. Dikkat eksikliği konusunda bana olabildiğince yardımcı olmaya çalıştı ve gerçekten gelen kişilere yardımcı olabilecek birisi. Onunla ayda bir görüşmeme rağmen hem 8. Sınıftaki sınav çalışmalarıma ve 12. Sınıftaki çalışmalarıma olabildiğince yardımcı oldu, özellikle sınav stresi konusunda burası bi aile gibi
     1 Beğeni    
A.Ö.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
17.Mayıs.2015
TavsiyeNo: 78787
Pınar Hanımla bu site aracılığıyla tanıştım.Hakkında yapılan yorumlar çok güzeldi ben de kendisine bir sıcaklık hissettim.Kendisiyle 5 ay önce tanıştık.İyi ki de tanışmışız diyorum çok başarılı ve güleryüzlü bir psikolog.Herkesin de benim gibi tedirginlikleri olduğunu biliyorum.Yapabilir miyim acaba özelimi anlatabilir miyim birine ya da sorunlarımı gerçekten çözebilir miyim diye.Emin olun bunların hepsinin karşılığını kendisinde buluyorsunuz.Benim en büyük sorunum özgüvenim olmaması ve öfke patlamalarımdı.5ay gibi kısa bir sürede bile bunların üstesinden geldik büyük anlamda.Hala devam ediyoruz eminim her şey daha güzel olacak.Kendisiyle tanıştığım için çok mutluyum bana çok şey kattı günlük hayatta da hiç çekinmeden kendisine bir sorununuz olduğunda iletişim kurabiliyorsunuz seansınızı beklemeden.Ona gelmeniz için illa çok büyük bir probleminiz olması gerekmiyor çünkü kendisiyle oturup sohbet bile etmeniz sizi rahatlatmaya yetiyor.Hiç çekinmeden onunla her şeyimi paylaştım çok teşekkür ediyorum bana kendimi farkettirdiği için.Durmayın siz de bir yerden başlamak gerek..
     5 Beğeni    
Os
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mart.2015
TavsiyeNo: 77294
Son 3 yıldır psikoloji ile ilgileniyorum. Ayrıca kendim de klinik psikoloji yüksek lisans öğrencisiyim. Pınar Hanım'a gelmeden önce 2 yıl bilişsel davranışçı psikoterapi almıştım. Pınar Hanım'a çift terapisi nedeni ile başvurmuştum. Ilerleyen zamanlarda bana emdryi tavsiye etti. Bu terapi hakkında çok az şey biliyordum. Ancak sonuçları beni oldukça şaşırttı. Gerçek anlamda değişebileceğimi hissediyorum. Diğer terapi yöntemleri ile erişilmeyecek derinliklere tesir ediyor emdr. Değişim süreci kendi kendini sürdürebiliyor ve yeni yaşantılarla kendini pekiştiriyor. Ayrıca bu yöntemi kendi kendime yapmayı da pınar hanımnan öğrendim. Böylece kendi sürecime daha fazla sahip çıkabiliyorum. Şu anda detur isimli bir başka emdr yöntemini çalışıyoruz. Amacım yeme bağımlılığından kurtulmak. Yavaş yavaş bundanda fayda gördüğümü söyleyebilirim. Pınar hanımı mesleki uzmanlığı, tecrübesi ve güler yüzü nedeni ile tüm kalbimle tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Rose
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Mart.2015
TavsiyeNo: 77015
Pınar Hanımla 5 ay önce psikiyatrisimin tavsiyesi ile oğlumu götürdüğümde tanıştık .Benim için zor bir dönemdi.gerçi hala terapilerim devam ediyor.2015 yılı ocak ayının ilk günleri bir terapide yeni yıl için koyduğum hedeflerden bahsederken pınar hanım kedi korkumu yenmeyi de hedeflerimizin arasına koymayı teklif etti.bunun çok zor olduğunu söyledim çünkü ne kadar zamandır kedi korkum olduğunu bilmiyorum ve çoğu geceler rüyamda kedilerin üzerime atladığını görüyordum. Pınar Hanım EMDR diye bir terapiden bahsetti.EMDR terapisinin 4.seansında asistanı Jule Hanımın kedisi kucağımdaydı.sevdim oynadık ve şimdi neden bu kadar zamandır bu zevkten mahrum olduğumu anlamıyorum.Pınar Hanım sayesinde bunu başardım.Sizde tüm korkularınızdan Pınar Hanım la EMDR terapisiyle kurtula bilirsiniz.
     1 Beğeni    
Jülide Bahçekapılı
3.Mart.2015
TavsiyeNo: 76666
Lisede sınıf arkadaşı olduğum Pınar Hanımla tekrar karşılaşmam aynı hastanede,aynı doktor ile,aynı gece ve karşılıklı odalarda doğum yapmamız sayesinde büyük bir tesadüf şeklinde gerçekleşmiştir. Daha sonrasında bu büyük tesadüfün peşini bırakmadık ve bazen dışarıda bazen de kendi emekleriyle bizzat kurduğu çok şık ve nezih danışma merkezinde görüşmeye devam ettik. Kendisini ,yazılı ve görsel çalışmalarını yakinen takip ediyorum.Ve iyi ki de karşılaşmışız diyorum hem çalışmalarından hem de birebir dialoglarımızdan çok değerli bilgiler elde ediyorum.Özellikle akran çocuklara sahip olmamızdan ötürü kendisiyle bilgi alışverişi yapabiliyorum ve çok bunaldığım zamanlarda bana verdiği psikolojik destek beni oldukça rahatlatıyor. Güler yüzlü ve çok güzel bir dinleyici olması,devamlı kendini geliştirmek,bir adım daha öteye gidebilmek için yaptığı çalışmalar açısından hem bir arkadaşı olarak kendimi,hem de danışanlarını çok şanslı görüyorum. SAYGILAR VE SEVGİLER JÜLİDE BAHÇEKAPILI
     2 Beğeni    
İnci Tanoz
5.Şubat.2015
TavsiyeNo: 75814
Pınar hanımla 1,5 senedir tanışıyoruz.İşine ve evi gayet ozen gösteren bir annedir.Şimdiye kadar gördüğüm hem işinde hemde evinde etrafındakilere elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir insan.Her zaman adil sözünde duran durust biridir.İşinde başarılı ve çok çalışkan.Bir danışman olarak tanıdığım en iyi psikolok.Önü açık geleceği parlak genç bir iş kadını.Kendini geliştirmek ve işinde daha başarılı olmak için pek çok etkinliklere katılmakta.Hiç bir zaman kendini yeterli görmeden çalışmaktadır.Bir arkadaş olarak Eğlenceli ve konuşkandır.Pek çok sıkıntımda bana destek olmuştur.İyi bir dost ve arkadaş kazandığım için çok mutluyum.
     Beğenin    
Ş.Devran
11.Aralık.2014
TavsiyeNo: 74031
Merhabalar. Yaklaşık 6 aydır Pınar hanımın asistanlığını yapmaktayım, danışanlarıyla birebir ilgilenen personeliyim.Kendisi işini severek ve layıkıyla yapan oldukça başarılı bir psikolog.Şimdiye kadar kendisiyle ilgili hiçbir danışanından olumsuz bir tepki görmedim.Sadece mesleki açıdan değil sosyal çevresinde de çok sevilen,saygı duyulan,anlayışlı ve iyi niyetli bir insan.Pınar hanımı tanıdığım için ve İSMER Aile Danışma Merkezi çatısı altında bulunduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.Teşekkür ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Bilgin Utku
8.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73924
Psikolog Pınar Hanım,apartmanızdaki bir komşumuzdur.Kendisi gibi güleryüzlü eşi ve sevimli sevimli kızları ile tam bir örnek ailedir. Alsancakta ki iş yerine gittim.Karşılama ve ilk intibam çok iyi. Mesleki açıdan her konuda başarılı.Düşünceyle Tedavi konusunda da uzmanlaşırsa mükemmel olur. Psikolog Pınar hanım,her zaman gülümseyen yüzüyle kendisine danışanlarına şifa dagıtsın. Bilgin Utku Emekli Kaptan Pilot
     1 Beğeni    
Filiz Kırkpınar
1.Aralık.2014
TavsiyeNo: 73705
Pınar hnm.la bundan 9 sene önce aynı kurumda çalışma fırsatıbuldum. İş disiplini olan, danışanlarına elinden gelen yardımı yaparak onların sosyal hayata olan uyum adaptasyonlarini kolaylaştıran ,çözüm odaklı çalışıp, danışanlarıyla bu süreci başarılı imzalarla sonuçlandıran isinde oldukca başarılı bir arkadasimdir. Sevecen,uyumlu ve pozitif yaklaşan güleryüzlü en önemlisi de samimi iyi hissettiren bir enerjisinin olmasıdır. Düşüncelerimi bir eğitimci olarak samimi bir yaklaşımla belirtmek istedim.
     2 Beğeni    
Pelin Öztürk
25.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73554
Pınar Ersöz benim üniversite Sınavına birlikte hazırlandığım arkadaşım. Kendisini bir yıl tanıdım ama yıllardır tanıyor gibiyim .En büyük hayali 9 Eylül üniversitesinde psikoloji okuyup iyi bir psikolog olmaktı. Hayalini gerçekleştirdiğine çok sevindim pınarcığım.Arkadaş canlısı her zaman güleryüzlü güvenilir bir insan Pınar. Düşüncelerindeok kararlı ve objektif birisi.Hizmetinde de çok başarılı olduğuna eminim.Şise son Sınıfta üniversite Sınavına hazırlanırken tanıştık. Samsunda aynı dershaneye gidiyorduk. Üniversite sınavına birlikte çalıştık.kendisinden hiç hizmet almadım.ama hayalini gerçekleştirip psikolog olaması zaten kararlarında tutarlı ve başarılı biri OLDUĞUNU gösteriyor.
     Beğenin    
Esra YSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Kasım.2014
TavsiyeNo: 73550
Arkadaşımın tavsiyesiyle Pınar Hanımla tanıştım. Kendinizi iyi hissetmek, hayatınızdaki engelleri, olumsuz giden olayları çözüme ulaştırmak isteyen herkese tavsiye ederim. Şikayetçi olduğunuz her konuda belirli noktalara basarak, öneriler sunarak sizi her şekilde mutlu edecek biri. Her insanın danışacağı biri olması gerektiğini düşünüyorum. Pınar Hanım bu konuda önde gelen isimlerden eminim. Candan, samimi ve içten biri. Sadece verdiği seanslarda değil hayatınızın her anında ona ulaşabilme gibi şansınız var. Aklınıza takılan sorun veya paylaşmak istediğiniz bir konuyu ona ulaşıp paylaşabilirsiniz. Her konuda yardımcı, çevrenizdeki insanların psikolojisini anlayıp size öneriler sunup kendi kararlarınızı vermenizi sağlayacak biri. Pınar Hanımı herkese tavsiye ediyorum. Herkesin danışacağı, paylaşacağı, fikir alması gereken biri vardır ve bu konuda Pınar Hanım çok iyi.
     Beğenin    
Ayşe Yağcıoğlu
2.Kasım.2014
TavsiyeNo: 72907
Pınar Hanım; Oldukça sempatik,güler yüzü, sıcakkanlı, sohbeti güzel ve yardımları ile tüm danışanlarına faydalı olduğuna inandığım bir psikologdur. Mesleğinde çok başarılıdır.Her zaman bir adım ötesi ve daha iyi nasıl olurum için sürekli uğraşan, araştıran ve sorgulayan bir yapıya sahiptir. Onunla konuşurken yaşınızın, cinsiyetinizin, sosyal konumunuzun hiçbir önemi yoktur. Sorunlarınızı için gerçekten size yardım eder. Dürüst ve güvenilirdir. En önemlisi de işine aşıktır.Eğer bir gün bir psikologa ihtiyaç duyarsanız çekinmeden gidiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum....
     1 Beğeni    
Selda Karataş
1.Kasım.2014
TavsiyeNo: 72888
Herkese selamlar.Pınar Hanım’ı bir arkadaşım aracılığıyla tanıma fırsatı buldum ve bunu güzel bir şans olarak değerlendiriyorum.Gelişime açık, alanında başarılı, saygın bir psikolog.Ayrıca ,aile bağlarının ve insan ilişkilerinin öneminin azaldığı bu dönemlerde,son derece güvenilir, aile bağları kuvvetli ve sosyal ilişkilerinde başarılı bir insan.Güler yüzü sayesinde kendinizi huzurlu hissedeceğinizden eminim.Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum..Sevgiler..
     Beğenin    
Gizem HÜNERLİ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Ekim.2014
TavsiyeNo: 72700
Psikolog Pınar Ersöz Tezer mesleki etik ve samimiyeti bir arada yürüten, güleryüzlü, dürüst, sorunu görme ve çözme derinliğine sahip, edindiği bilgileri kullanmayı ve paylaşmayı seven, işini layığı ile yapan tanıyabileceğiniz nadir psikologlardandır. İSMER çatısı altında Pınar Hanım'ın yanında bulunmaktan çok mutluyum. Bilgisi ve uzmanlığına güvendiğim hem mesleki hem de özel hayatımda fikir alışverişinde bulunmaktan zevk aldığım Pınar Hanım'a bana kazandırdıkları için çok teşekkür ediyorum ve aynı zamanda kendisini, İzmir ve çevresinde uzman arayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Seyit Can Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Eylül.2014
TavsiyeNo: 71752
Bir arkadaş tavsiyesiyle tanıştım Pınar Hanım'la.iyiki de bu tavsiyeye uymuşum diyorum kendi kendime.Genel anlamda iyi bir psikolog nasıl olur ya da iyi bir psikolojik tedavinin kriterleri nelerdir doğal olarak bilmiyordum Pınar hanım'la tanışmadan önce fakat Pınar Hanım'la tanıştıktan sonra sağa sola bakmaya gerek yok diye düşünüyorum.Boşanma sürecimi ve geçirdiğim depresyon sürecini en hafif hasarla atlatmamı sağlıyor.Sağlıyor diyorum çünkü süreç hala devam ediyor.İlk seansımı anımsıyorum.İlk tokalaştığımızda ki güven verişiyle başlıyor aslında.Gözlerini kaçırmadan dikkatle beni dinliyordu.Tam da istediğim buydu aslında.Kimi zaman sakin,kimi zamansa tatlı sert ses tonuyla gerçeğe ulaşmadaki meziyetlerini,bilimsel teknikleriyle destekliyordu.Hatta kendi alanı dışındaki bilgisiyle beni etkilemişti.Hala seanslarımız devam ediyor.O'nun sayesinde hayata bakış açım değişti.Olaylara daha sade bakıyorum artık.Müthiş güleryüzlü,sempatik,pozitif,işinin ehli .... daha saymaya nefesimin yetmediği bir çok meziyete sahip müthiş karakter.Kendine çıkar yol arayanlar için doğru seçim.Saygılarımla.
     Beğenin    
Taylan Yurtbakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 71086
Merhaba. Pınar Hanım'ı, kendisinin kurucusu olduğu, İSMER Özel Aile Danışma Merkezi'nde gönüllü stajyerlik dönemimde tanıdım. Mesleğini ciddiye alan önemseyen biridir. Aynı zamanda samimi ve güler yüzlüdür de. Stajyerlik dönemim boyunca bana kattığı mesleki tecrübeleri sayesinde mesleğime daha donanımlı başlayacağımdan şüphem yok. Bunun için kendisine çok teşekkür ederim. Psikolojik sıkıntılarınızı çözebilmek için Pınar Hanım'a gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.
     1 Beğeni    
Sevil
13.Ağustos.2014
TavsiyeNo: 70901
Ben kendimi 3 hafta önce kendisinin şirin çalışma alanında buldum tanıdım.kendisinin cana yakınlığıyla karşılaştım.danışanlarına daha iyi,düzgün,doğru yol bulmaları için en mükemmelini sergiliyor ve yapıyor.bunun yanı sıra yaptığı seminerleriyle daha bi uzmanlık alanında geliştirmesi çok güzel.sıcak kanlı oluşu,konuşkanlığıyla samimi bir ortam hazırlaması çok iyi.çalışanlarının güler yüzlü oluşu hemde yer seçimi her taraftan ulaşabilecek yerde olmasıdır.şiddetle tavsiye ediyorum en en enlerin en iyisi pınar ersöz tezer'dir :)
     Beğenin    
M.H.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69562
Pınar Hanımı internetten bulmuştum. Güleryüzlü ve oldukça profesyonel olan Pınar Hanımla tanıştığımda içgüdüsel olarak internetten kendisini seçmiş olup orada olduğuma memnun oldum. 3 aydır kendisiyle görüşüyorum ve hayatımdaki ve kafamın içindeki tüm karışıklıkları ve kararsızlıklarımı profesyonel ve bilgilendirici bakış açısıyla çözmeme yardımcı oluyor. Hayatın her döneminin nasıl yaşanması gerektiğine oldukça hakim olması ve danışanlarına doğru yolları nokta atışı yaparak yönlendirmesi beni çok etkilemişti. Herkesin her ne durumda olursa olsun bir danışana gitmesi gerektiğini hayatına profesyonel bir gözün ışığında bakması gerektiğini düşünüyorum. Pınar Hanım ise bu iş için yaratılmış bir psikolog. Kendisini herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Hatice USite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Haziran.2014
TavsiyeNo: 69437
Pınar Hanım arkadaşımın psikologuydu. Ondaki gelişmeleri yakından görüyordum. Bu süreç içinde ben de annemi kaybettim. Kötü günler geçiriyordum. Arkadaşımdan benim için randevu almasını istedim ve böylece Pınar hanımla tanıştım. Pınar hanım ilk görüşmenin yani yaklaşık bir saatin sonunda bana bir kitap okumamı önerdi. Kitabı okudukça hayretler içerisinde kitabın beni anlattığını gördüm. Yaşamda yaptığım yanlışlar, yapmayı erteleyip durduğum doğrular yüzüme vuruyordu okurken. Bu olay Pınar hanımın işine ne kadar hakim ve donanımlı olduğunu gösterdi. İyi ki de tanışmışım. Yaklaşık üç aydır danışanı olarak görüşmelerimiz devam ediyor. Pınar Hanım samimiyeti, güler yüzüyle bu kötü günleri birlikte atlatıyoruz. Sadece annemin yasını atlatabilmem konusunda değil, oğluma karşı nasıl davranmam gerektiği konusunda, iş hayatımda üzerimdeki aşırı yükle nasıl mücadele edebileceğim gibi konularda da ona danışıyorum ve verdiği ev ödevlerinin çok faydasını gördüm. Pınar Hanım'a sonsuz teşekkürler. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ahu Gül
29.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 69072
Pınar Hanımla tanışmamız kendisinin internet üzerinden verdiği iş ilanı sayesinde oldu.Kendisinin yaptığı görüşmeler sonucunda olumlu aday olarak beni seçtiği için ve bana bu kadar pozitif sürekli iyiye odaklı bir patronla (aslında bi patrondan ziyade kesinlikle iyi bir arkadaş benim için) çalışma fırsatı sağladığı için ne kadar teşekkür etsem azdır.Sabahın erken saatlerinde kalkıp merkezimize gelmek büyük keyif oluyor özelliklede bu kadar iyi bir patronunuz varsa fazlasıyla şanşlıyım galiba:) Umarım uzuun yıllar Pınar Hanımla çalışma şansını yakalıyıcam çünkü Pınar Hanımla çalışmak aynı zamanda yepyeni birçok şey katmaya başladı bana mesleği ile ilgili sorduğum soruları sıkılmadan cevaplıyor bu da bir insana yepyeni pencereler açıyor .. Hayatımda gördüğüm nadir insanlardan bir tanesi sabırlı sakin ve sürekli gülümseyen.. İyiki sizi tanıdım iyiki sohbetleriniz var ..Kattığınız herşey adına sonsuz teşekkürler..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Burcu FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Mayıs.2014
TavsiyeNo: 68684
ANNE-BABA sevgisinden ve merhametinden,mahrum yetişen.bir birey ; 0 kocaman RUHİ BOŞLUĞUNU, güdüsel olarak doldurmak adına,ya herkese güvenir,ya da hayatın gerçekleriyle yüzleştikçe,tek kişiye bile güvenmekte çok zorluk çeker. Kendi 34 yıllık hayatımı bir betimleme ile anlatmak istiyorum; Ucunu sonunu bilemediğiniz,bir denizin ortasına bırakıldığınızı hissedin!Doğduğunda güdüsel olarak yüzer bebekler.Farkındalık gelişimleri ilerledikçe,anne karnındaki suyun içinde değil,gerçek yaşamda olduğunun farkındalığına vardıkça,RUHİ ve BEDENSEL ihtiyaçları başlar.İkisini birbirinden ayırt edemez kimse.Bedensel gereksinimleri bir şekilde karşılanırken,DUYGUSA BOŞLUĞA düştükçe,çırpınmaya başlar bir çocuk.Çırpındıkça su sizi içeri çeker.Bazen boğulacak gibi olursunuz... Hayatı tanımadan,bilinçsizce yaşama olan bağlılığınız ve içinizdeki yaşamak isteğiniz,arada nefes alarak hayatta tutar sizi.Siz nefes almak istedikçe.başınızı suya sokanın,sizi dünyaya getirenler olduğunu anlayınca,tarifsiz bir acı çeker,hatta kimi zaman pes etmeyi düşünürsünüz.Çünkü çırpındıkça,yoruluyor,yoruldukça batıyorsunuzdur ve tek tüy gücü baskı bile yapsa,öleceksinizdir.İşte ben bu yaşıma kadar, kocaman sonunu göremediğim o denizde,boğulmamak için çırpınarak hayatta tuttunmaya çalıştım!Ama hiç yüzmenin hazzına varamadım.Gerçek hayat önüme sunulduğunda ise yüzmeyi bilmiyordum,nasıl yapılacağını biliyor ama yüzemiyordum... Baş edemediğim korkularım ANKSİYETE(evham bozukluğu)denen bozukluğun atağını bana yaşattı.Sanırım ölümden çok daha korkunç bir duyguydu,tarifi yoktu bu acının... ANKSİYETE BOZUKLUĞUNA sahip kişiler;detaycı,mükemmelliyetçi ve hayatı çok zor yaşayan insanlardır... Azimle geldiğim bu noktada,artık yükümün beni aştığı noktada ve ÇOK ZOR GÜVENİRKEN İNSANLARA PINAR HANIMI BULDUM... Ülkemizde çok geri plana atılmış. bu sektörde,işini,uzman başlığı altında isteksiz ve ticaret amaçlı yapan kişilerle de karşılaştım.Rahatsızlığımı çok iyi tanıyor ve bana gerçekten yardım edebilecek kişiyi anlayabiliyordum... DOĞRU ADRESTEYDİM! Çünkü;beni karşılayan yüzde,göz kontaklarıyla,ses tonuyla,mimikleriyle PSİKOLG ünvanını hak ediyor dedirtecek bir bayan ama sonradan öğrendiğim üzere,yeni bir ANNE duruyordu.Kesinlikle emindim artık adresten....Çünkü tüy ağırlığına bile gücü olmayan artık beni,doğru ve güvenilir,profesyonel kollara bırakmak istiyordum.Çok isteyip,yorgunluğumdan sebep şimdi ben ANNE olamıyordum.En güzel ama en büyük bu sorumluluğu taşıyacak gücüm yoktu,KORKUYORDUM gene ataktan...Zaman ilerledikçe siz de anlayacaksınız ki;bilimin kabul ettiği klişeleşmiş,anlamadığınız sözcükleri direk dikte etmeden,sizi kendi pencerenizden yavaşça alıp,doğru pencereye doğru ürkütmeden ilerletiyor.Bilimin penceresinden, bildiğiniz halde bakmaktan korkarken,o pencereyi korkusuzca aralayıp nefes alabiliyorsunuz Şuan belki PINARA Hnm.la YOLUN YARISINDA BİLE DEĞİLİZ ve ben yardımıyla hayatta ki korkularımla yüzleşme ve şavaşma gücüne sahibim.İÇ SIKINTILARI HAFİFLEMİŞ ve HAYATTAN DAHA BİR ZEVK ALIR HALDEYİM!!! Benim için; GERÇEK HEDEF OLAN LAYIĞI İLE ANNE OLABİLMEK DUYGUSU ve GÜCÜNE HAZIRLAYIP,ANNELİĞİ TADABİLDİĞİMDE,PINAR HNM. İÇİN KELİMELERİM KİFAYETSİZ KALACAK.UMARIM DOĞRU ADRESLERE ULAŞIR BU MSJ.ım.ANNELİK DUYGUSUNU TADABİLDİĞİM DE TEKRAR YAZMAK İSTERİM. PINAR HNM.benim için çok özel olan bu ANNELER GÜNÜ arifesinde,minik NİL konuşabilseydi,ne kadar şanslı bir bebek olduğunu söylerdi.Hayat şartları normal giderse,geleceğe onu doğru şekilde hazırlayacak,mükemmel bir anne var başında... BU İLK ANNELER GÜNÜNÜZÜ,YÜREKTEN KUTLUYORUM.Allahım size verebileceği en güzel hediyeyi vermiş.Tesadüfmüdür bilmem hep kız annesi hayal ederim kendimi ve ilk düşündüğüm isim benim de Nil'di :) Bu kutsal görevi FARKINDALIKLA,LAYIĞI İLE YAPAN TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM ! Bana da nasip olsun deyip,AZİMLİ ve ÇALIŞKAN bir öğrenci olacağıma söz veriyorum :)
     7 Beğeni    
Adem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66726
Pınar hanımla yaklaşık 6 aydır tanışıyorum. Kendisinini tavsiyeediyorum.com sitesinden buldum. İlk 2 seans da biraz kararsız kaldım çünkü ilk defa bu şekilde destek alıyordum. Zaman ve seans sayılarımız ilerledikçe düşünce yapımdaki değişimleri farkettim. Şu an sağlıklı kararlar alabiliyorum, hayata daha olumlu bakıyorum ve verdiğim kararlar da Pınar hanımın desteğini de aldığım için daha güvende hissediyorum kendimi. Her güleryüzlü olarak karşılıyor beni :) kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. Pınar hanım ve ekibi iyiki varsınız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
F.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66723
Pınar Hanım'ı bundan 2-3 yıl kadar önce internetten araştırarak bulmuştum,desteğe ihtiyacım vardı fakat ne cesaretim vardı ne de internette yazılanlara güvenim.Ta ki 3 ay öncesine kadar..Hayatımın bundan 2-3 yıl öncesine oranla çok daha karanlık bir noktasında iken bu siteden tekrar buldum O'nu.Pınar Hanım bana masallardaki gibi sihirli bir değnek değdirdi ve hayatım değişti demeyeceğim fakat yürüdüğüm yolu taşlık ve sarp bir yolken,daha düz ve çevresi yeşilliklerle dolu bir yol haline getirdi diyeceğim.Pınar Hanım sorgulamamı sağladı.Yürüdüğüm bu yolda zaman zaman canımı acıtsa da sorgulamam gereken şeyler, kendimi hırpalamamayı ve kendimi koşulsuz şartsız kabul etmemi sağladı.Korkularımdan özgürleşmeyi.Geçmişi ve yaşadıklarımı kabullenmeyi.Duygu ve düşüncelerimi 'yerinde' ve daha sağlıklı bir şekilde ifade edebilmemi.Kendimle barışmamı.Her şeyden önce kendimi sevmem ve değer vermem gerektiğini de.Bunu şuan okuyan kişiye;her kimseniz sizi tanımasam da 2-3 yılı çöpe gidecek kadar zaman,sağlık ve huzur kaybının götürdüklerini tek bir insan için dahi olsa dilemeyecek yaştayım.Eğer yardıma ihtiyacınız varsa,benim gibi zaman kaybetmeyin.Sadece değişmek isteyin.Bırakın Pınar Hanım size ve içinde yaşadığınız veya yaşadığınızı sandığınız hayatınıza katalizör olsun.O zaman gerçek yaşamda nefes almanın bile daha farklı hale geldiğini fark edeceksiniz.Benim değişim yolculuğum halihazırda devam etmekte.Hayatım devam ettiği sürece bir elini her daim omzumda hissetmek istediğim Pınar Hanım'a,yardımcısı olan ve kesinlikle insan psikolojisinden anlayan dünyalar tatlısı Gamze Kaya'ya güzel şeylere vesile oldukları için çok teşekkür ederim. :)
     9 Beğeni    
Melis Beceren Tutsak
18.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66494
Pınar Ersoz Tezer'i yaklasık bir seneyi bulmayan kısa bir suredir tanımama ragmen, hayatımda guzel, eglenceli gunlerimi gecirdigim, beni her zaman pozitif etkileyen ve rahatlatan bir dostum olmustur. Pınar, ozel hayatında da daima anlayıslı, ılımlı ve iyi dinleyen bir dosttur. Belki de tamamiyle bir psikolog karakterine sahip olmasından dolayı olsa gerek:) Pınar, ne zaman zor bir donemimde olsam, onunla olan paylasımlarımı kusursuz ve ozenli bicimde dinleyip destegini hissettirmis, beni motive ederek dusunmeye sevk etmis ve sonunda mantıklı cozum yolları bulmamı saglamıstır. Bu yuzden onun yanında her zaman kendimi rahat ve guvende hissetmisimdir. Hayatımın bundan sonrasında da var olmasını istegim Pınar, samimiyetini her zaman hissettigim gercek bir dosttur.
     2 Beğeni    
L.Ş.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2014
TavsiyeNo: 66383
Merhabalar Pınar hanımla seanslara başladığımızdan beri hayatımızda köklü değişiklikler oldu. Vajinismus konusunda uzmanlığı son derece güçlü duruşu ve yaklaşımı bize güven verdi ve yanıltmadı. Her konuda doğru tespitleri olduğuna şahit olduk. Hatta bu tedaviyle kalmayıp eşimle birlikte kişisel sorunlarımız için bile seanslara gitme kararı aldık. Kendi kendimize yenemediğimiz sorunlara Pınar hanımla yola çıkma kararı aldık. Kendisine teşekkürü borç biliriz.
     Beğenin    
Pınar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63514
Pınar hanıma ilk oğlumuz kaan için gittik.oğlumu ve bizim yardıma ihtiyacımız vardı 1 seneyi aşkın zamandır gidiyoruz ve çok memnunuz 8 yaşındaki oğlumda ve bizdeki değişiklikler mükemmel toplum içine çıkamayan oğlum şimdi çok faal bir durumda okadar memnunum ki pınar hanıma nasıl teşekkür etsek azdır.her insanın bence bir danışmana ihtiyacı vardır.pınar hanımı tanıdığıma çok mennunun. Başta insana güven veren biri,saygılı sevecen güler yüzlü bir bayan size çok teşekkür ederiz. Pınar-cenk-kaan
     1 Beğeni    
Aslı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63513
Tanıdığım ilk andan itibaren samimiyeti ve içtenliğine inandığım Pınar hanımla zor bir dönemimdeyken tanıştım. Kimsenin tavsiyesini almadan, şans eseri gittim kendisine. Çok şanslıydım ki doğru adresti. Her görüşmemizde hep mutlu ayrıldım yanından. Sakin ve kendinden emin duruşunun yanında olaylara yaklaşımı beni çok etkiledi. Hızlı ve net kurduğu yorumlar çoğu zaman beni büyüledi. Yaşamımda hızlı ve güzel bir değişim yarattı kendisi. Gerçekten tanıdığıma çok memnunum ve o beni bırakmadığı sürece danışanı olmaktan büyük mutluluk duyacağım. Kesinlikle tavsiye ediyorum Pınar hanımı. Böyle bir arayış içindeyseniz hiç düşünmeden başlayın görüşmelerinize.
     Beğenin    
Bahar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63509
İnternette tavsiyeediyorum.com'dan adına ulaştığım, aynı zamanda da İstanbul'daki bir psikologun tavsiyesi üzerine oldu Pınar Hanım ile tanışmamız. Kendisine evliliğimi bitirme kararımı sorgulamak için başvurdum. Kendimi çok yalnız, çaresiz görüyordum. Evliliğimi bitirmek istiyor ama nasıl yapacağımı, kendim ve kızım bu olaylardan en az nasıl etkilenir sorularıyla başladı danışmalarım. Her görüşmemizden sonra Pınar Hanım'ın yanından hafiflemiş ve kendine olan güvenim daha da artmış çıktım. Eski eşimle sorunsuz bir boşanma süreci yaşadık. Ailemin karşı durmasını dahi atlattık beraber. Daha sonra ise bu sefer kızımın ve benim hayata dair sorunlarım için danışmaya devam ettim. Hala aktif danışmanıyım. Onun yanında kendimi rahat hissettiğim, her şeyi açıklayabildiğim, rahatça konuşabildiğim bir yer daha var mı acaba? Güler yüzü, sıcak gözleri ile size en iyi tavisyeleri bulunacağına emin olabilrsiniz. Pınar Hanım'la konuştuklarımızı arkadaşlarım ile paylaştığım da onlarda bu önerilerden faydalandıklarını anlattırlar. Hayata dair en ufak bir soru işareti varsa kafanızda, hemen Pınar Hanım'a başvurmanızı kesinlikle ve her zaman tavisye ederim. Sizi odaklayacak, sorunlarınızın üzerinden nasıl geleceğinizi tavsiyeleri ile aşmanızı sağlayacak ve size gerçekleri gösterecektir.
     2 Beğeni    
H.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Ekim.2013
TavsiyeNo: 63456
Pınar hanımı danışmanımın tavsiyesiyle tanıdım.bana daha faydalı olacağını söylemişti.ilk randevumuzdan itibaren çok iyi bir karar olduğunu anladım.güler yüzü ve pozitif enerjisiyle beni çok etkiledi.olaylara bakış açısıyla bana ışık tutup ,rehberlik etti.hala da etmektedir.onun sayesinde yaptığım yanlışları gördüm.her ebeveynin destek alması gereken bir danışman bence.doğru zannettiğimiz o kadar çok yanlış varmış ki!Pınar Hanım'a çok teşekkür ediyorum hayatımda ki olumlu değişiklerden dolayı!!!
     Beğenin    
Silem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63122
Pınar hanimdan once de bircok psikologa gitme imkanim oldu ancak bir sure sonra verim almadigimi düşünüp bıraktım. Pınar hanım gerçekten cok iyi, tarafsiz ve dinledikten sonra çözüm önerileri ve yonlendirmelerde bulunuyor gerçekten cok faydali oldugunu hayatimin her alaninda farkediyorum ve hayatmin her doneminde devam etmeyi planlıyorum benim goremediklerimi gormemi ona göre de davranışlarımi sekillendirmemi sağlıyor. Hayatimda bazi seylerin gercekten iyi anlamda degismesini sagladi ilk geldigimde depresyondaydm ben farketmiyordum ancak mutsuz oldugumu degismek istedigimi ve hayat kalitemi arttirmayi istedigimin farkindaydim ve su an eskiye gore daha iyi hissediyorum :) pinar hanim sayesinde
     1 Beğeni    
B.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63072
merhaba,Pınar Hanımla 8 ay önce tanıştık.Psikolog yardımını, bana faydası olur mu ,sorunlarıma yaklaşımı beklentilerim doğrultusunda olur mu gibi sorularla ve endişelerle uzun bir süre hep erteledim.Pınar Ersöz ismini internet araştırmaları sonucu buldum.İlk görüşmemizdeki dikkatli ve samimi tavırları tüm endişelerimi sildi diyebilirim.Hemen sonraki görüşmelerimizde hayatımdaki yenilenmeye destek konusunda doğru adreste olduğumu düşündürdü bana.Danışanı olarak bana her konuda gösterdiği ilgiden dolayı oldukça mutluyum.Kendi yolunuzu bulmanızda içten ve profosyonel bir yol gösterici olarak Pınar Hanım tavsiyemdir.
     3 Beğeni    
Feraye
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Eylül.2013
TavsiyeNo: 63060
Pınar Hanımla gittiğim bir dr. tavsiyesi nedeniyle tanışmış oldum. İlk görüşmeye başladığım andan itibaren işini ciddiye alıyor ve bu işi biliyor duygusu yaratıyor. yaklaşık 5 aydır devam ediyorum ve bu düşüncem hiçbir şekilde değişmedi. Tavsiyelerini yerine getirdiğimde daha iyiye gidiyorum, iyileşiyorum diye düşünüyorsunuz. Gerçekten tedavi olduğumu hissediyorum. Tavsiye ettiği kitaplarla da iyi bir destek almış oluyorsunuz. Samimiyeti ve işine gösterdiği ciddiyeti beni en çok etkileyen yönü. İlk kez bir psikoloğa gelmiş oldum ama dr.umun tavsiyesi işe yaradı. Kesinlikle doğru bir uzmandan yardım aldım. Ve yeniden başlamama yardım etmiş oldu. Hem de bunu hiç çaktırmadan yapmış oldu.:)) Asla sahte bir gülümsemesi, yapmacık tavırları yok. Ofiste çalışan Gamze hn. da oldukça güleryüzlü ve yardımcı. Pınar hanıma ve Gamze hanıma çok teşekkürler.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Danışanx
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62896
Merhaba, Pınar Hanım'ın danışanıyım. 1haftalık evliydim vajinismus sorunumun olduğunu fark ettim ve eşimle internetten araştırarak Pınar Ersöz Hanım'a gitmeye karar verdik. Sorunumuzu yaklaşık 3 ay gibi sürede Pınar Hanım'ın büyük desteğiyle ben ve eşim beraber üstesinden geldik. Ona çok teşekkürlerimi sunuyorum ve iyiki tanımışız diyorum. İlk gittiğimiz seanstan başlayarak bana güven ve moral verdiği için ayrıca teşekkür ediyorum. İnsana güven veren bir kişiliğe sahip olması herzaman moralimi yüksek tutmamı sağladı.
     2 Beğeni    
C.G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62817
Pınar Hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıma imkanım oldu.Yaklaşık beş aydır danışanı olarak görüşmelerimiz devam ediyor.Pınar Hanımla tanışmadan önce oldukça zor bir süreç yaşamaktaydım.Pınar Hanım samimiyeti,güler yüzüyle bu zor süreci birlikte atlatıyoruz.Kendisini tanımış olmaktan ve birlikte yol kat etmekten oldukça memnunum. Uzmanınım bana önerdiği ve bende davranış değişikliğine neden olan şeyler aslında önümde öylece duran fakat benim fark etmediğim değerlerdi. Bu değerleri fark etmemi sağlayan ve hayatımı daha kaliteli yaşamama vesile olan Pınar Hanım'a sonsuz teşekkürler.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
     2 Beğeni    
Y.S
6.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62731
Gercektende dusuncelerımın bu kadar olumlu ve pozıtıf olucagını tahmın bıle edemezdım her bır duruma karsı daha bılgınım ve napıcagımı gayet cok ıyı bılıyorum Pınar hanımla tanıstıgımdan berı kendıme guvenım kat kat yukseldı ve her konuda on planda olmaya calısıyorum Tesekkur edıyorum :) Aılecek gorusuyoruz ve cok cok memnunuz ve sunuda belırtmek ıstıyorum Pınar hanımla doktor gıbı degıl benım en ıyı dostum en ıyı arkadasım olarak goruyorum :) Yanındakı calısanları olsun kendısı olsun bır aıle gıbıler :) Benım ders calısmama problemımı ve zamanı degerlendırmek hakkında cok yardımcı oldu zamanımı daha verımlı kullanabılıyorum ne zaman hangı saatte neler yapmam gerektıgını ılk once sorumlu oldugum konudan baslıyorum (ders gıbı). Arkadaslarım hakkında olsun kız arkadaslarım hakkında olsun nasıl yaklasılcagını en ıyı sekılde anlattı ve gercektende anllatıkların hepsını uyguluyorum cok daha ıyı yol alıyorum :)
     2 Beğeni    
Elçin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62725
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Pınar Hanımı tercih ettim çok da memnun kaldım. Samimiyeti ve güler yüzlü olması benim kendisine daha çabuk alışmamı sağladı. Doktorum gibi değil de bir arkadaş edasıyla yaklaşması benim kendimi ifade etmemi kolaylaştırdı. Sayesinde birçok korkumun üstesinden gelmeye başladım. Kısa zamanda da hastalığımı yeneceğimi düşünüyorum. Konuşması anlatımı örneklemeleri her konuda gayet başarılı. Gitmek isteyen herkese özellikle Pınar Hanımı tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
U.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62673
Pınar hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi ve internetten yaptığım araştırmalar sonucunda ulaştım. Hayatımda yolunda gitmeyen şeyler ve geçmişten bu yana benim için hep sorun olmuş aşırı anksiyete ve gerginlik halim vardı. Pınar hanım danışanını oldukça dikkatli dinliyor, anlatılanları çok hızlı ve iyi analiz edip doğru yerlerde doğru sorular soruyor. Sorularıyla şimdiye kadar beni hep çok şaşırttı ve davranışlarımın altında yatan asıl nedenleri bulmamı sağladı. Bu sadece işinin ehli olmasıyla ilgili değil, aynı zamanda zeki, tecrübeli ve kendini çok iyi geliştirmiş olmasıyla ilgili. Aynı zamanda güvenilir ve arkadaş canlısı yüz ifadesi karşısındakini rahatlatıyor. Hala terapilere devam ediyoruz. Ben kendimle ilgili sorunları çözmek adına doğru kişiyi bulduğuma inanıyor ve herkese tavsiye ediyorum. Sevgi ve saygılarımla, iyi çalışmalar..
     1 Beğeni    
Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62666
kendisine danışmaya giden bir akrabam sayesinde pınar hanımla tanıştım. tavsiye üzerine bir randevu aldım. sizi dinliyor daha sonra tek bir sözcükle bakış açınızı tamamen değiştirebiliyor. sorunlarımı teker teker aşmama yardımcı oldu hala da yardımcı olmaya devam ediyor. sadece seans içerisinde değil istediğim zaman arayıp danışabiliyorum. arkadaş canlısı sıcak kişiliği dışında kendisi meslek kurallarına da saygılı. rahatsızlık hissetmeyeceğiniz her türlü sorununuzu paylaşabileceğiniz bir ortam var açıkçası.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
N.M.T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Eylül.2013
TavsiyeNo: 62664
Yaklaşık 2-3 ay önce İzmir içinde yapmış olduğum araştırmalar ve görüşmüş olduğum uzman ve kurumlar dahilinde en profesyonel bakan kişi olarak Pınar Hanım ile karşılaştım. Bu süre boyunca yapmış olduğum görüşmelerden edindiğim izlenim gerçekten doğru bir karar verdiğimi gösteriyor. Kullanılan teknikler kişinin ihtiyacına uygun olarak seçildiği ve belirli bir düzende, disiplinde hareket edildiği için kısa sürede sonuç alınacağına inanıyorum. Pınar Hanım ile çalışıyorsanız ya da görüşüyorsanız doğru bir karar vermişsinizdir. Başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Sevda G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60049
Sayın Pınar Ersöz'e yaklaşık 8 ay önce 3 yıllık evliliğimizi yürütmekte zorluklar yaşadığımız bir dönemde internetten araştırarak gittik. Bilgisi, profesyonelliği ile doğru seçim yapmış olmanın mutluluğu ve rahatlığıyla her bir seansı iple çeker hale geldik. Pınar hanım mesafe ile samimiyeti harika bir çizgide tutup size çok şey öğretmekte, öğretirken de mütevazi ve sevgi dolu duruşundan ödün vermemektedir. Her seansta gerçekten çok şey öğrenip, farkındalığınızı arttırarak hiç bir zorluk çekmeden ilişkinizde çok yol alabilirsiniz. Şimdi düşünüyorumda ya bu kararı vermemiş olsaydık ve evliliğimizi noktalasaydık, ne kadar yazık olurdu. Pınar hanımla olan seanslarımız bize çok şey öğretti, şuanda evliliğimizde çok güzel bir yerdeyiz. En önemlisi adımlarımızın farkında olmadan koşmaktansa hem bilinçli adımlar atıp hem de ne yöne koştuğumuzun farkındayız artık :) Yalnizca evliliğimde geldiğim noktadan dolayı değil, Pınar hanımı tanıyıp, hayatıma bu kadar güzel bir insanı kattığım için de çok mutluyum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum Pınar hanımı, danışan herkes kendini ileriye taşıyacak, daha doğru kararlar alabilecektir. Sevgiler...
     2 Beğeni    
Pelin ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60038
Ben Pınar Hanım'ın yaklaşık olarak 1 yıldır danışanıyım. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Pınar Hanım ile terapiye başladım. Internet üzerinden araştırma yaptığımda da bu tavsiyeye uymam gerektiğini düşündüm. İlk görüşmemizde orada neden bulduğuma dair bir konuşma yaptık ve açıkçası çok fazla fikir oluşmadı kafamda. Öfke kontrolsüzlüğü, aşırı kaygı ve stres sorunlarımı çözmem konusunda bana yardımcı olmasını istemiştim. Daha önceden ilaç kullanıyordum ve kendisi bana ilacın kısa süreli bir rahatlama aracı olduğunu gösterdi. Öfkem ve sinirim ile nasıl başa çıkabileceğim ile ilgili ufak ödevlerle bana yardımcı oldu. Sonradan farkettim ki o ufak ödevler aslında bana ve sosyal ilişkilerime zarar veren bana göre büyük bir problemi yavaş yavaş ortadan kaldırmaya başladı. Pınar Hanım bana kişi eğer kendi isterse sorunlarıyla gerçek anlamda başa çıkabileceğini gösterdi. Bana göre Pınar Hanım çok gerçekçi bir psikologtur. Çünkü bana bu sorunlarımın aniden kesilmesinin mümkün olmadığını bunun bir süreç olduğunu ama sonunda bu çabalarımızın meyvelerini toplayacağımızı gösterdi. Aynı zamanda sizinde onun yanında kendinizi her konuda rahat hissedebileceğiniz bir kişidir. Beni mutlu eden bir davranışını da söylemeden geçmeyeceğim. Pınar Hanım'ın bana yardımları sadece o ofis odası ile sınırlı kalmadı. bir sonraki randevumu beklemeden mail yoluyla o gün içerisinde benimle ilgilendi. Aslında yazacak çok şey var ama bence Pınar Hanım'a yakıştırdığım sıfatlar samimi, güler yüzlü, arkadaş canlısı, güvenilir. Aynı zamanda ona danışanlara hastası gözü ile bakmadığını düşünüyorum. Sanki bir kafe de arkadaşınız le buluşmuşsunuz ve bir şeyler içerek muhabbet ediyormuşsunuz gibi bir ortamı var. Bulunduğu odada yaptığı değişiklikleri de ayrıca beğendiğimi söyleyebilirim. Kısaca Pınar Hanım bütün çevreme tavsiye ettiğim ve edebileceğim bir psikolog tur.
     3 Beğeni    
Ö.D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2013
TavsiyeNo: 60035
Merhaba, Psikolog Pınar ERSÖZ Hanım'ın danışanıyım. Birden fazla psikolog ile çalıştım. En son gittiğim Psikiyatristin tavsiyesi üzerine Pınar hanım'a ulaştım. En çok onun terapilerinde huzur buldum. Huzurun yanında danışanına gösterdiği saygısı,samimiyeti,yatıştırıcı müşfik sesi ve ilgisi ile biyolojik yaşımın dönemine uzanabildim. "Güvenilir ve faydalı" psikolog arayışı içinde olan kişilere Psikolog Pınar Ersöz Hanım'ı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
S.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Nisan.2013
TavsiyeNo: 59885
Pınar Hanım'a hem bir arkadaşımın tavsiyesi hem de internette hakkında okuduğum sayısız olumlu yorumlar aracılığıyla ulaştım. Pınar Hanım'a ilk gittiğimde hayatımın asla yoluna girmeyeceğine, en kötü şeylerin hep benim başıma geldiğine inanıyor ve bundan dolayı etrafımdaki aslında çok sevdiğim insanları suçlayıp duruyordum. Pınar Hanım sayesinde, aslında asıl problemimin öfke ve hayır diyememek olduğunu, çünkü kendime ve hayatıma değer vermediğimi keşfettim. Milyonlarca şeyden korktuğumu aslına bakarsanız yaşayan bir ölü olduğumu görüyorum şimdi eskiye baktığımda. Rüzgarda savrulan bir yaprak misaliydim. Kontrol duygumu yitirmiştim. Hayatımı değiştirmek için hatta kendimi baştan yaratmak için hep sihirli bir değneğim olsun isterdim. Pınar Hanım bana bu değneğin aslında benim elimde olduğunu göstermiş oldu, daha doğrusu fark etmemi sağladı. Sihirli değneğimin ilk dokunuşu Pınar Hanım'la çalışmak oldu. Şimdi neredeyse 7 ay oluyor birlikte çalışmaya başlayalı. Gerçekten de olmak istediğim kişiyim pek çok yönümle. Olumsuz saydığımız öfke, korku, mutsuzluk gibi duygular artık beni aşağı çekmiyor aksine onları yapıcı bir şekilde kullanmayı öğreniyorum. Öğreniyorum diyorum çünkü öyle ki hayatımın herhangi bir noktasında gelişen bir olayla Pınar'la konuştuğumuz bir konu geliyor aklıma ve o anda ne demek istediğini daha iyi anlıyorum. Asıl önemli olan o odada konuşulanlardan sonra kafamızda oluşan düşüncelerin davranışa dönüşebilmesi. Bunu Pınar'ın ilk günkü konuşmasında görüşmüştük ve ben şimdi bunun anlamını çok daha iyi anlıyorum. Pınar'ın benliğimi daha doğrusu hayatımı kazanmamda sağladığı büyük katkı için kendisine sonsuz minnetimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca sevimli, yardımcı ve sıcakkanlı asistanı Gamze Hanım'a da çok çok teşekkürler... İkisi de iyi ki varlar...ve hep de hayatımda olsunlar...
     Beğenin    
Burcin PSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Şubat.2013
TavsiyeNo: 58034
Pınar hanım ile hayatımın en kötü dediğim ve kesinlikle hayattan keyif almamaya başladıgım zaman da tanıstım. diğer psikologlardan farklı degıldır dıye başladıgım seanslarda ciddi gelişme gördüğümü farkettim ve etrafımdaki çogu kişiyi de kişisel gelişimleri ve sıkıntıları konusunda yardımcı olabilecegini düşündüğüm için yönlendirdim . suan ki mutluluğumu ve kişisel gelişimdeki başarımı kesinlikle Pınar hanıma borcluyum ve ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum. saygılarımla,
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Gül ÇELİK Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
11.Şubat.2013
TavsiyeNo: 57969
Pınar'ı üniversite yıllarından beri tanımaktayım. Aynı sınıftan aynı yılda mezun olduk. Kendisini, ilk tanıştığımız zamandan beri sever ve saygı duyarım. Nezaketine hayranlık beslerim. Saygıdeğer ve hanımefendi duruşu ile her zaman farklı bir çizgisi olmuştur. Farklı şehirlerdeyken bile iletişimimizi sürdürmemize çok seviniyorum. Aynı şehirde buluşmamız kendi adıma bir şanstır. Kendisi çok iyi bir arkadaş, özel bir insan ve çok başarılı bir psikologtur. Başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Serap
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Ocak.2013
TavsiyeNo: 56869
Pınar hanımı anlatmak; Benim için kelimelerle ifade etmek çok kolay ama burada az bir metne sığdırmak çok zor. Hayatımın dönüm noktası diyebilirim pınar hanımla tanışmak, bugüne kadar yaptığım en iyi şeylerden biri.Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim kendisine, ilk tanıştığımız günlerde benim için neredeyse hayat,yaşam diye birşey kalmamıştı tamamıyla kendimden vazgeçmek üzereydim. Depresyon tedavisi görüyordum ve çok ağır ilaçlar kullanıyordum pınar hanımı ilk gördüğüm günü hiç unutmuyorum gerçekten çok güler yüzlü ve sıcak kanlı sizi kendisine çekebiliyor ilk merhabasın da,iki buçuk yılı aşkın seanslarımız sürdü ve bu dönem içerisinde beni yeniden şekillendirdi.Bu dönem süresi boyunca sadece benim kendimi yeniden bulmam değil,18 yıllık hayat arkadaşım sevgili eşimi de hiç seansa dahil etmeden, mükemmel profosyonelliğini kullanarak bir hizaya getirmesiydi:)eşimin de kendisiyle yüzleşmesini sağladı.Aklımdan geçenleri kelimelere dökmeye kalksam, kendisine minneti mi ve teşekkürleri mi buraya sığdıramam.öncelikle benim yaşamıma varlığınla bir anlam kazandırdığı için, kendisine gönülden sevgilerimi sunuyorum.Yüzünün ömrünce gülmesini diliyorum:) "Biliyorum ki bu meslek gurubunun Türkiyede ki en üst klasmanın da yer almayı fazlasıyla hak eden,işinin ehli mükemmel insan"...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
S.Ç
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Aralık.2012
TavsiyeNo: 56081
Psikolog Pınar hanıma yaklaşık 9 ay önce başedemedigim sorunlar için gittim.Ve süreç içerisinde hayatında verdiğim en doğru kararlardan bir tanesi olduğunu anladım.Hayatım düzene girdi.Depresyonum gitti herşeyden önemlisi kendimi çok güçlü bir birey olarak görüyorum.Türk insanı psikolojik destek alma konusunda çok cesaretli olmadığını düşünüyorum. Ben kendimdeki değişimi gördükçe sevdiklerime tavsiye ediyorum.Kendiniz için çok büyük bir güzellik yapmış olursunuz.Pınar hanımın samimiyetine hep çok inandım.Çok profesyonel olduğunu ilk randevuda anlamıştım ve süreç içerisinde pınar hanımın varlığı,kibarlığı,yardım sever güler yüzü ve içtenliği benim için çok önemli hale geldi.Pınar hanım bana sağlıklı ve dengeli yaşamayı ,iş ve özel yaşamımdaki ilişkileri düzene sokabilmeyi öğretti.Yıllardan beri işimden şikayet ediyordum ancak yeterince cesaretim yoktu yeni bir ortamda çalışmak için.Şimdi işyerimi değiştirdim ve çok mutluyum.Bu süreçte sigarayı da bıraktım terapinin çok büyük katkısı olduğunu biliyorum.Pınar hanımın destegiyle isteklerime adım adım ulaştığımı görüyorum .Bir dilegim var hayatımın her alanında pınar hanımla yol almak istiyorum.Ondan ögreneceklerim benim için çok çok önemli.Onun ilgisi ve destegi benim için paha biçilmez değerde.Tabiki kendimi de tebrik ediyorum.Psikoterapinin önemini farkedip adım atabildiğim için. Teşekkürler pınar hanım iyiki varsınız.Başarılarınızın devamını diliyorum SEVGİLER....
     Beğenin    
Mehmet K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55742
Pınar Hanım'ı, bir psikiyatriste 3 yıl gittikten ve o psikiyatrist tarafindan birakildiktan sonra bu site aracılığıyla tanıdım. Ilk olarak mesajıma samimi bir cevap verdi ve sonra başladığımız seanslarimizda özellikle sakinliği ve ilgisiyle beni de sakinleştirip, bana güven verdi. Uyguladığı testlerle, 3 yıl boyunca gittiğim o psikiyatriste karşı bir türlü edinemediğim "evet benim bütün sorunlarıma artık hakim, beni anlayabilir." hissine, kendisine karsi gerçekten 1 haftada sahip olmamı sağladı. Beni yönlendirdi, bana adım atmam için anlamayı istediğim şeyleri sabırla anlattı ve desteğini hissettirdi, beni cesaretlendirdi. Önerdiği kitaplar çok güzeldi ve çok faydasını gördüm, sayelerinde cok sey ogrendim. Her şeyden ayrı, Pinar Hanim'la ilgili zihnime işlenen bir ayrinti var: sessizlik olup göz göze geldiğinizde öyle bir gülümsemesi var ki, birini bile öldürmüşseniz o an itiraf ettirecek kadar güven veriyor insana bence:) Ayrica İsmer'in tum çalışanları çok güleryüzlü, çok saygililar. Çok uzatmayayim, Pinar Hanim çok tatlı bir insan, beni gerçekten çok iyiye doğru götürdü, hala da iyileştirmeye devam ediyor. 1 yıl civarında bir zaman oldu seanslarimiza başlayalı, önceki psikiyatristimle çok kötü bir 3 yıl geçirmişim(sonradan anlayabildim maalesef), onun sayesinde terapistlere karsi oluşan önyargılarımı yeni yeni atabiliyorum sanırım, bu yüzden ancak şimdi içime sinerek Pınar Hanım'la ilgili görüşlerimi yazabiliyorum. Sıkıntıdaysaniz eger, lütfen asla umutsuz olmayın, doğru terapisti arayın (bunun için Pınar Hanım'i rahatlıkla onerebilirim. ) ve biraz özel bir tavsiye: özellikle terapiler konusunda pek tecrubeniz yoksa sakin mevcut terapistinizi gidebileceğiniz nihai yer olarak görüp, terapistinizi değiştirme seçeneğini atlamayın, görmezden gelmeyin. Inanın bazı terapistlerin mesleklerinin hak ettiği saygının çok küçücük bir parçasını bile hak edecek insanlığa sahip olmadıklarını tecrübe ettim. Pınar Hanım'i çok seviyorum, ve artik nokta.:)
     Beğenin    
Ergül
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Kasım.2012
TavsiyeNo: 55271
Pınar hanımı üniversiteye hazırlık dönemimde stresle başetmekte zorluk çekerken tanıdım ve kendisinden destek aldım.Başlarda bir çok danışan gibi çekingenlik duymuştum ki bir çok psikiyatrist deneyimim vardı fakat beni bir psikoloğun tedavi edebileceğini düşünmemiştim.Sonrasında en azından bir kere denemek adına kendisiyle görüşmeye gittim ve hiçte pişman olmadım.Bana stresle ve endişeyle başetmenin yollarını bulmamda farkındalık sağladı ve en önemlisi meslek seçimimde çok önemli bir farkındalık yaratarak benimde kendisi gibi başarılı bir psikolog olabileceğim konusunda beni cesaretlendirdi.Şu an psikoloji öğrencisiyim ve kendisine en içten teşekkürlerimi iletiyorum.
     Beğenin    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54934
Pınar Ersöz'ü yıllar önce annem vasıtasıyla tanıdım.O günden beri gerek desteği,gerekse dostluğumuz devam etmektedir.Kendisinden hangi konuda yardım istesem anında cevap alabiliyorum.3 ay önce kuzenimin oğlu babası tarafından alıkonuldu. Bir hafta önce evine geri dönecekti,ancak çocuğun durumunu bilmiyorduk ve nasıl konuşmamız davranmamız gerektiği konusunda hiçbir fikrimiz yoktu.Bizlerinde psikolojisi oldukça kötü olmuştu.Pınar Hn'ı aradım ve tavsiyeleri üzerine 1 gün içerinde yeğenim normal hayatına geri dönüş yaptı.Şu an hala Pınar Hn'ın tavsiyelerini devam ettirmekteyiz ve verimli sonuçlar almaktayız.Çok çok teşekkürler...
     Beğenin    
Hayriye ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
8.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54568
altından kalkayamacağım bir yükün altında hissettiğimde bir tavsiye üzerine pınar hanım ile tanıştım. bana çok basit bir şekilde yük diye tanımladığım, karmaşıklığın ne olduğunu anlattı. verdiği ödevleriyle, disipliniyle, kendini hep arka planda tutarak kendimi tanıma fırsatı yarattı. bir dost bir arkadaş gerektiğinde de bir psikolog yaklaşımı ile hayat kaliteme bir olgunluk kattı. HAYAT KALİTEME BENİ KATTI. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM. VE GERÇEKTEN HERKESE ÖNERİYORUM.
     2 Beğeni    
Aslı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
1.Ekim.2012
TavsiyeNo: 54339
Pınar Hanım'a tavsiye üzerine gitmeye başlamıştım ve onunla beraber 7 aydır belli bir yol kat ettik.Ben kalben çok yaralanmıştım onunla tanıştığımızda. Bana usul usul, ürkütmeden yaklaştı.İçten, samimi olduğunu hissettirdi.Beni dinledi.Daha olgun,daha gerçekçi bir bakış açısına sahip olabilmem adına bazen kendime sormaktan çekindiğim sorular sordu.Önceliklerimi hatırlattı bana.Bakış açımı değiştirdi,derinleştirdi. Bazen anlattığı bir hikaye ile ,bazen önerdiği kitaplarla,bazen bir sözüyle farkındalığımı arttırmama yardımcı oldu.İki arkadaşıma tavsiye ettim ve çok memnunlar site okuyucularına da tavsiye ederim.
     1 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54249
Evet aylar önce eşim bana desteğe ihtiyacımız var dediğinde çok kötü olmuştum.Ama evliliğimizin devamı için sıkıla sıkılada olsa destek almak için bi ofise gittik birlikte.İlk girdiğimde utanarak girdim bizi karşılayan hanfendinin güleri yüzü ofisin düzenli oluşu ve PINAR ERSÖZ hanımın yaklaşımı ile müthiş rahatladım.Pınar hanım eşimle konuşurken ben biraz düşündüm ve kendime bi özgüven geldi.Sonrası PINAR ERSÖZun tiryakisi olduk.Eşimi iyiki dinlemişim ve PINAR ERSÖZ gibi işinin ehli biri ile tanışmışım.ve eşimlede herşey yoluna girdi...
     3 Beğeni    
İsmail
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
26.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54194
Sorunu teşhis etmek tabii ki de önemli fakat , daha da önemlisi ki özellikle psikolojik rahatsızlıklarda hastanın bu rahatsızlığını doktorun hastasına onu incitmeden aktarabilmesi ve çıkışı onu incitmeden söyleyebilmesidir.Psikoloji alanında hizmet veren uzmanların formasyon yönünde sıkıntıları olduğu bilinmekte fakat Pınar hanımı bu zümreye sokmak kesinlikle haksızlık olur.iyi ki varsınız pınar hanım.Psikolojik rahatsızlık günümüz Türkiye'sinin başlıca sorunlarından bence ve bu sorunumuzu pınar hanım gibi işini bilen seven insanlara danışarak çözüme kavuşturabiliriz...
     2 Beğeni    
Nurhak
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54192
Malum erkekleri bilirsiniz aile içinde üstünlük sağlamak için yanlışda olsa sırf kendi egolarını rahatlatmak için o düşünceden vazgeçmek istemezler ve karşısındaki kişiyi anlamadan yol alırlar.Pınar hanımla tanıştıkdan sonra bunu daha iyi anladım.İlk randevumuzda İşyerinin düzeni bizleri karşılaması güler yüzü ve bizleri sonuna kadar dinleyip düzenli olarak söylediklerimizi not alması sonra bizleri tanımak için sorular yönetmesi zaman konusunda aceleci olmaması doğru teşhis için dakikalarca benimle ve eşimle konuşması mesleğine olan aşkı bizlere hissettirmesi bana farklı acılardan farklı düşünme yeteneği kazandırması ve eşimi anlamayı ve onun gibi duygular içinde düşünmeye itmesi ONU tavsiye etmeme yeter.iyiki sizi tanıdık iyiki varsın Pınar hnm...
     2 Beğeni    
Arman
21.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54083
Pınar hanımı üniversiteden bu yana tanimaktayim.kendisi mesleğine oldukça uyumlu olmuştur. Kendini yetiştirmiş başarılı bir psikologdur. Okul yıllarından bu yana katıldığı mesleki kurslara işine verdigi önemi göstermiştir. Zaten insanlara yardımcı olacak birinin de böyle olması gerekiyor. Guleryuzlu pozitif ve ilgilidir. Pınar hanımla aynı ilde olmasak da ve bunu bir kayıp olarak görsem de izmirlilerin şanslı olduğunu düşünüyor ve pınar hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
E.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Eylül.2012
TavsiyeNo: 54073
Pınar Hanım'a doktor bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve memnun kaldım. Konuşması, tavsiyeleriyle hayatınıza yön vermenizi kolaylaştıracak bir kişi olduğunu düşünüyorum. Ben henüz 3 defa gitmeme rağmen kendimdeki olumlu değişimleri görebiliyorum. Yanında çalışan arkadaşlar da çok güleryüzlü ve saygılılar. Kendisi de sıcak, anlayışlı ve güleryüzlü. En önemli özelliği ise karşısındaki kişiyi yargılamadan onunla bir takım paylaşımda bulunması, yol göstermesi. Sizin göremediklerinizi görmenizi sağlıyor. Ben panik atak hastasıyım. yaklaşık dört yıldır bu sıkıntıları çekiyorum. Bir çok psikiyatriste gittim ancak ilaçlar bende tam bir iyileşme sağlayamadı. Ben de kendisine danışmamın iyi olabileceğini düşündüm ve öyle oldu da. Bu nedenle hayatında bir takım ruhsal sıkıntısı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
     Beğenin    
Çiğdem ÇSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Eylül.2012
TavsiyeNo: 53976
Pınar hanım'ın bir danışanı olarak onunla konuşmaktan çok keyif aldığımı söyleyebilirim. Pınar hanım iyi bir arkadaş sırdaş iyi bir dinleyici herşeyden önce. Onunla konuşmak insanı çok rahatlatıyor. Çalışma ortamı ve çalışanları ile herşey mükemmel. Çok güleryüzlü, samimi ve içten. Onunla iyiki tanışmışım. Sakin yapısı ve benim için uğraşları için çok teşekkür ediyorum. Çok ilgili danışanları için elinden gelen herşeyi fazlasıyla yapıyor. Onun en beğendiğim yönü karşı taraftakini çok rahatlatması verdiği fikirlerin mantıklı olması ve çok iyi bir dinleyici olması.
     1 Beğeni    
Gözde
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52427
Pınar hanımla annem sayesinde tanıştım.üniversiteye hazırlık dönemimde ilk seanslarımı almaya başladım.hedeflerimi belirlemem açısında bana çok yardımcı oldu.sınav stresi,sınav kaygısı gibi sorunlarıma çözüm buldu.çünkü yarış içinde hissediyodum kendimi bu da ister istemez çalışma isteğimi etkiliyordu.Pınar hanım sayesinde hayattan beklentilerim,mesleki anlamda ki tercihlerim konusunda bana çok yardımcı oldu. Şuan Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri mezunuyum :) Pınar hanımın desteğini asla gözardı edemem. kendi gibi benim de güzel bi iş hayatım olsun istiyorum. kendisine ekibine çok teşekkür ediyorum başarıları daim olsun...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Nuri
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52407
Pınar hanımı internetten buldum...randevu almak için çok düşündüm,çünkü psikoloğa gitme konusunda genel yargılarım vardı...cesaretimi toplayıp uygun bi zamana randevu aldım.kendisini gördüğüm de canayakınlığı beni çok etkiledi.eşimle aşamadığımız sorunlarımız vardı.daha ilk seanstan doğru karar verdiğimi düşündüm.Şuan Pınar hanımla 6. seansımız.biçok anlamda kendimi yeniledim,eşime kendimi daha iyi ifade edebiliyorum,paylaşımlarımız arttı. kendisine hayatında ve kaiyerinde başarılar diliyorum :)
     1 Beğeni    
Tülin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
6.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52336
pınar hanımla bir arkadaşım aracılığı ile tanıştım.kendisi de pınar hanıma geliyordu.bu sebepten ben de pınar hanımdan randevu almaya karar verdim.kendimle barışık değildim ve bir türlü kurtulamadığım kilolarım vardı.bu yüzden arkadaş ortamına giremiyor,insanlardan uzaklaşıyor,uzaklaştıkça yalnız kalıyor ve daha fazla yemek yiyordum.pınar hanım bana kendimle barışabilmeyi farklı bir bakış açısıyla gösterdi.şimdi kilolarıma odaklanmak yerine kendime yepyeni odaklanma noktaları belirledim.pınar hanımdan çok memnun kaldım.pınar hocamı herkese tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Erdal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52294
Pınar hanımı şahsen tanırız.fakat kendisinden oğlumuz için profesyonel bir yardım aldık .oğlumuzda okula karşı isteksizlik ve uyum problemleri vardı.genel değerlendirmeleri yaptı ve bizi en doğru şekilde yönlendirdi.oğlumuzla oldukça güzel iletişimleri var.pınar ablasını sürekli dinledi.şuan tatil döneminde olsak da okullar kapanırken öğretmeni oğlumuzdan övgüyle bahsetti.bizim oğlumuzu gören diğer veliler de doğru adresi bize sordular..biz pınar hanımın mesleki olarak yönlendirmeleri ve nokta atışlarından çok memnun kaldık,tavsiye ediyoruz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Gulsah
2.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52240
Pınar hanımı çok uzun süredir tanıyorum. Bi toplantı esnasında kendisiyle tanışma fırsatı buldum.Kendisiyle ilgili çok övücü sözler duymuştum.Alanında çok başarılı bi psikolog olduğunu biliyordum, yüzyüze tanışıp daha sonraki zamanlarda da görüşme fırsatı buldum. Cana yakınlığı,güvenilirliliği,işini çok sevmesi onunla ilgili olumlu şeyler düşünmemi sağladı.Çevresine karşı çok duyarlı,danışanlarının takibini aksatmaz,sorunu çözümlemeye odaklanır ve bunda da başarılı olur.İşini çok önemsiyor.Başarısının devamlılığını diliyorum,hedeflerine ulaşacağından eminim...
     Beğenin    
Mehmet
2.Temmuz.2012
TavsiyeNo: 52231
pınar ersöz ile eşi vasıtasıyla tanıştık.ailemizde hiç psikolog tanıdıgımız yoktu ve bu mesleği yakından pınar hanım sayesinde tanıdık.ben şahsen pınar hanımı tanıdıgıma çok mutlu oldum.kendisinden zaman zaman ailemizle ilgili ufak tefek destek konular sorar öğreniriz.tabi yoğun iş temposunu bildiğimizden ben ve eşim bunaltmamaya gayret ediyoruz.mesleki açıdan sürekli eğitimlere katılır kendisini geliştirir.meslek aşkını çok büyük buluyorum.güleryüzlü ,dürüst,çalışkan ve sorumluluk sahibidir.kendisini psikolog arayan kişilere öneririm.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Caglar
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
29.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52192
psikolog pınar hanımı internette yaptığım araştırmalar sayesinde ulaştım.daha önceden psikolojik destek almış olsam da psikolog pınar ersözün uyguladığı teknikler,rahatlatıcı konuşmaları ve yönlendirmesi çok işe yaradı.etrafımdaki herkes değişimin farkında ve ben de bunları duydukça çok mutlu oluyorum.Psikologlara olan inancımı arttırdı ve kendime olan güvenim tekrar geri geldi.psikologa gittiğimde kendi hayatlarını bana anlatıyorlardı ama pınar hanım kendi hayatından hiç örnek vermedi bu benim çok ilgimi çekti.tamamen bana,benim hayatıma odaklandı.bu siteye emeği geçenlere başta teşekkür etmek istiyorum çünkü beni pınar ersözle tanıştırdılar.pınar ersözü psikolog arayan herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Goktug
28.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52174
Pinari uzun yillardir taniyorum.kendisi hayatimin her doneminde meslegine hakimiyeti ile bana ve aileme verdigi tavsiyeleriyle destek olmustur.gebelikte ve dogum sonrasinda sordugum sorulara beni aydinlatacak cevaplar vermistir.oglumu buyuturken boyle bir destege sahip oldugum icin cok sansliyim.tuvalet egitimi gibi donemleri pinar sayesinde cok ra hat gecirdim.pinara burdan da bir kez daha tesekkur ederim ve izmirde destek almak isteyen bireylere psikolog pinar arkadasimi oneriyorum.
     Beğenin    
Fatma ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52030
Pınar hanımla tanışana kadar takıtılarımın benimle bir ömür yaşıycağını düşünüyordum. Bugüne kadar kime gittiysem sorunuma çözüm olmadı, açıkcası bu görüşmeyede pek umutlu gitmemiştim ama Pınar hanımı görüp konuştuktan sonra düşüncelerim ve yaşam tarzım tamamıyla değişti. Eleştiriye pek açık bir insan değilim sorunlarını kendi içinde yaşamayı seven ve değişmeyi kolay kabullenemeyen bir insandım şimdi ise tam tersi olaylara pozitif bakmayı kendime sorun ettiğim garip takıntılarımı görmezlikten gelmeyi öğrendim. Pınar hanımla görüşmemiz çok yeni olmasına rağmen görüşme esnasında çok rahattım danışmaya değilde yıllardır tanıdığım bir arkadaşımla görüşmeye gelmişim gibi eğlendimde, ağladımda :) bu yüzden Pınar hanımı herkese tavsiye ediyorum.
     1 Beğeni    
Uğur ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
21.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52022
Bir süre önce, eşimle beraber, yaşamımızda fark etmeden biriktirdiğimiz, üzerini örttüğümüz sorunlarımız ve kendimize göre oluşturduğumuz çıkmazlarımızın artık hayatımızı mutsuzluğa sürüklemiş olduğunu fark ettik. Hem de yarattığımız bu yeni düzene o sıralar öyle kolay uyum sağlamışız ve kabullenmişiz ki, uzunca bir süre durumdan şikayetçi olmak bir tarafa, neredeyse "doğru-ideal yaşamın" bu olduğuna yürekten inanmışız. Yine de "işin uzmanına bir danışalım, belki onun sayesinde, çok eskilerdeki sevgi dolu günlerimizi tekrar yaşayabiliriz" umuduyla, internet üzerinden yaptığım kısa bir inceleme sonrası, psikolog Sn. Pınar ERSÖZ Hanım'a başvurduk. Karşımızda çok zarif, gülen yüzlü, danışanını rahatlatan yapısıyla tam işinin uzmanı bir psikolog ile karşılaştık. İlk ve devam eden seanslarımız boyunca da Pınar Hanım'ın ; mesleğini profesyonelce icra eden, danışanlarını çok iyi dinleyen ve irdeleyen, yaşanan sorunu/sorunları doğru teşhis ederek gerekli çalışmaları tereddütsüz hemen başlatan, en kısa sürede danışanlarını doğru ruh haline taşıyarak gereksiz süre kaybına yol açmayan,... bir uzman olduğunu anladım. İlk zamanlar eski eşimle beraberce ve sonrasında yalnız olarak aldığım seanslar sayesinde artık duygularımın daha fazla farkındayım ve önümde yepyeni kendisinden zevk alacağım muhteşem bir hayatın uzandığını görebiliyorum. Her şeyden önemlisi artık kendimi daha iyi tanıyor, gerçekten mutlu ve huzurlu hissediyorum. Pınar Hanım'a uyguladığı terapi, yönlendirme ve yol göstericiliğinden yani kısacası mükemmel rehberliğinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şu anda herhangi bir sorundan dolayı mutsuz ve sıkıntılı olan herkese, kendileri için bir iyilik yapmalarını; Pınar Hanım'dan randevu alarak yollarını aydınlatmalarını tavsiye ederim. Uğur ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
     1 Beğeni    
Alev
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Haziran.2012
TavsiyeNo: 52008
Merhaba, Esim ve ben Pınar HNm ile uzun zamandir gorusuyoruz. esimle cinsel problemlerimiz vardi. Pınar Hnm in bu konuda bize cok yardımcı oldu. Esimle evliligimizin ikinci yilini doldurana kadar cinsel acidan bir birlikteligimiz olmamisti. Ama daha sonrasinda benim korkularımı yenmem acisindan Pınar Hnm ile gorusmem cok faydali oldu. Esimin bana davranislari oldukca degisti ve onun esimi ve beni dogru yonlendirmesi sayesinde yaklasik 6 aydir mutlu bir cinsel birlikteligimiz var.
     2 Beğeni    
Muhammed Ali Eruysal
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51335
sayın psikolog pınar ersöz ile aynı iş yerinde çalıştık özel eğitim merkezinde.Genelde verdiği hizmete tanık oldum ve kişlerin memnun olduklarını anlatmalarını bir çok kez dinledim.mesleki açıdan konusuna çok hakim olduğunu söyleyebilirim.çözüm önerileri genelde sonuça iyi yönde etki etti.çalışkan,hırslı,başarılı.çalıştığı yer de oldukça güzel ve iç açıcı huzurlu bir yer.her zaman hedefleri yüksek olan hep ileriyi düşününen ve bu hedefleri doğrultusun da çok çalışıp hiç bir yılmayan bir karaktere sahiptir.daha da iyi yerlerde olabileceğine inanıyorum.başarılarının devamını canı gönülden diliyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Nesrin
15.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51207
merhabalar.pınar hanımı iş ararken arkadaşımın vasıtasıyla tanıdım.bir yılla yakın bir süredir evinde çalışyorum güleryüzü,sohbeti ,mütevazı kişiligi beni çok etkiledi. pınar hanımdan oglum için psikolojik yardım aldım ders yapmayı sevemeyen kural tanımayan sosyal iletişim kuramayan oglum pınar hanım sayesinde şimdi daha mutlu bana ve ogluma göstermiş oldugu ilgi ve alakadan dolayı kendisine cok teşekkür ediyorum pınar hanımı kelimlerle anlatmam mümkün deyil kendisini tanımanızı tavsiye ediyorum iyiki tanımışşım iyiki varsınız pınar hanım
     8 Beğeni    
Kemal
11.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 51105
tavsiye ediyorum çünkü;kendisini çok uzun yıllardır tanırım.mesleğinde önde gelen ve kendisini insan psikolojisine ve insanlara destek olmaya adamış birisidir.televizyon programları yazıları röportaj ve konferanslarını ve cv sini inceleyin hasta yorumlarını inceleyin.olumsuz birşey bulmanıza imkan yok.dürüstlüğe önem verir. güler yüzlü samimi ve sevecendir.karşısındakine güven veren hoş görülü mesleğinde uzmandır.kendisiyle lise döneminde iyi arkadaştık.ozamanlardan beri bu mesleği yapacağını insanlara yardım edeceğini söylerdi.ve şimdi mesleğinin ileri gelenlerinden ve bu bayrağı daha ilerilere taşıyacağından emin olduğum için tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mayıs.2012
TavsiyeNo: 50917
Pinar Hanım'a bu site sayesinde ulaşdım.Kendisi ile ilgili yazan bütün görüşleri okudum. Bir sabah yeğenimin , Sınavı'nın bitmesini beklerken kendisini aradım. Benim için ani bir karardı. Ararken bir yandan " bu son terapistim" olsun diyordum. İlk görüşmede karşımda bu kadar genc , hoş bir bayan gördüğüm için mutlu oldum, diğer yandan tereddütlerim vardı. Konuşmaya başlar başlamaz bunların hepsini silindi. Daha önce de iki terapiste gitmiştim , fakat bu gercekten farklıydı. Beni bana çok net analiz etti, duymak istediklerimi değil, duymaktan korktuklarımı söyledi. Benimle bir takım olduğunu ve birlikte hareket edeceğimi hissettirdi. Yapmam gerekenleri ve önceliklerimi belirledik. Ve ben simdi onunda bana verdigi yön, fikir ve desteğiyle en önemli önceliğimi yaptım. Simdi istediğim işte ve istediğim konumda hatta hayal edemeyeceğim bir firmadayim.İş için baskA sehirde olmam bile , bana hiç terapistimi değiştirmeyi yada ara vermeyi düşündürtmedi. Aksine izmire geldiğim de ilk aradığım kişilerden. GENÇ, BİLGİLİ VE ZARİF BİR TERAPİST. S.K
     1 Beğeni    
Kursat Pehlivanlı
16.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50467
Özellikle çift terapisinde başarılı buluyorum. Çevremde genc ve başarılı olan kisilerdendir. Psikiyatrist ve Dr olan yakin arkadaslarımdan ismini ve tavsiye edildiğini duyuyorum. Kendi işletmelerimde calisan yonetici ve çalışanlarımı yonlendirdigimde nokta atışı dogru tedavi kanallarına danisanlarini yönlendirdiğini gördüm. Biri yetişkin, biri de cocuk iki danisanini psikiyatriste ve tedavi için hastanaye yonlendirdigini biliyorum. Sirketlerimizdeki calisanlarimiza profesyonel destek alinmasi ve kurumsal olarak proje çalısması için Sn. Pinar Ersoz Tezer Hn. a yönlendirmeyi düşünüyorum. Basarılarının devamını dilerim. Kursat Pehlivanlı ORTY OTEL AIRPORT İZMİR Yonetim Kurulu Baskani
     1 Beğeni    
İlknur,
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50438
Pınar hanımla yaklaşık 4 ay önce kuzenim aracılığıyla tanıştık.onunla görüşmeye ilk gittiğim gün hayattan tamamen umudunu kaybetmiş ne yapacağımı bilemez bi haldeydim. son derece sıcak tavrı ve güler yüzü insana güven veriyor ayrıca konuştukça işinde ne kadar profesyonel olduğunu farketmemek mümkün değil İlk görüşme sonrası olumlu etkilerini aldım.hayatımda sorun olarak karşıma çıkan şeylerin temelinde özgüven eksikliği yattığını farketmeme yardımcı oldu.hayata karşı bakış açım değişti ona çok teşekkür ediyor ve şiddetle tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
B.U
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50139
Merhabalar, Pınar Hanım'ı yaklaşık 3 yıldır tanımaktayım.Kendisine danışan olarak gitmeye karar verdiğimde(bu benim bir psikologla ilk deneyimim olacaktı) aslında tam olarak nelerden bahsedeceğimi sorunlarımın hangisinden başlayacağımı bilemez durumdaydım.Kendisinin pozitif ve samimi yaklaşımı kendimi rahat hissetmemi sağladı.Asıl amacım eşimle ilgili problemlerime çözüm aramak iken tam anlamıyla her konuyu danışabileceğim bir insan oldu.Çocuklarımla ilgili ya da kendimle ilgili herşeyi rahat rahat konuşabiliyorum.En önemlisi kendimle ilgili benim bile bilmediğim birçok özelliklerimin farkına varmamı sağladı.Halen seanslarımıza devam etmekteyiz.Eğer sorunlarınızı nasıl çözeceğinizi direkt söyleyen birini değil de sizi düşündüren, farkındalığınızın artmasını sağlayan ve kendi kendinize çözümleri bulmanıza yardımcı olacak bir uzman istiyorsanız mutlaka Pınar Hanım ile görüşmelisiniz..
     3 Beğeni    
A.N.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50052
Daha önce psikolog ya da psikiyatristlere başvurmuş ama hiçbir şekilde tatmin olmamış bir danışan olarak Pınar Hanım'ın ismine internette araştırma yaparken tesadüfen rastladım. İyiki de rastlamışım...Daha ilk seansta çok olumlu elektrik aldım ve terapi tekniği gerçekten içime sindi. Evlilik,kaygı, korku sorunlarımla ilgili olarak terapiye devam ediyoruz ve yeni başlamamıza rağmen bana sağladığı motivasyon ve teknikle ben kesinlikle değişemem dediğim konularda değişmeye başladım bile...İşini gerçekten ciddiye alıyor, aynı zamanda güleryüzlü, sıcak ve ilgili oluşu bana güven veriyor. Onun yanında kendimi çok rahat ve iyi hissediyorum...Profesyonel bir terapi almak isteyenler mutlaka Pınar Hanım'la tanışsın ve birikiminden faydalansın...
     Beğenin    
Bbc
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2012
TavsiyeNo: 50021
Şehir değiştiren psikoloğumun önerisi üzerine tanıştım Pınar Hanımla.. Tavsiye eden psikoloğuma çok uzun 1 zaman geçmemesine rağmen alışmıştım.. Buna rağmen Pınar Hanımla kısa sürede iletişim köprüsü kurdum.. 2. görüşmemiz sırasında, "TAMAM, DOĞRU YERDEYİM." dedim.. Çok farklı ruh hallerimde görüşmelerimiz yol almasına rağmen, her görüşme sonrası 1 kez daha büyümüş, olgunlaşmış, diğer insanlarla nazaran 1 sürü olumlu alışkanlıklar kazanarak olumlu nitelikler ekliyorum kendime.. hayatta her zaman sağa ya da her zaman sola dönerek doğruyu bulamayız. Ama Pınar Hanım'ın yaklaşımı, önerileri ve sözkonusu durum nedeni ile ilgili çıkarımları benim için doğru olan adımları atmamı sağlıyor.. Ve size yapacağınız şeyi, göstereceğiniz davranışı ya da takınacağınız tutumu söylemekten çok, sorduğu sorularla sizin ilerlemeniz gereken yönde yol almanızı sağlıyor.. Kısaca ben Pınar Hanım'ı tanıdığım için çok mutluyum.. ve de iyi ki hayatımda Pınar Hanım var.. ;)
     Beğenin    
Bertan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Mart.2012
TavsiyeNo: 49737
Pınar hanımla ailem vasıtasıyla tanışmıştım, kendisi ilk danışmamda beni herzaman olduğu gibi gülen yüzüyle karşıladı ve beni birisinin gerçekten dinlediğini ilk ogün fark ettim. Sorunlarımı teker teker sırayla onun sayesinde çözdüm. Sorunlarınızı o değil, kendinizin çözmenizi sağlatması, ama bunu yaparken tüm desteğini hissetmeniz bence onu bu işte çok iyi kılıyor. Mesleki açıdan kendisini çok profosyonel buluyorum. Ben kendisini bir uzman ve ya psikologdan çok, sanki bir öğretmenmiş gibi hissediyorum. Size hayatı öğreten önemli birisi, her gün yeni bir ders öğreniyorum kendimle ilgili. Hayatı yaşamayı bana öğreten Pınar hanıma, sonsuz teşekkürler.
     1 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
20.Mart.2012
TavsiyeNo: 49565
Öncelikle size teşekkürler Pınar Hanım.Şuan 14 yaşında olan ikiz kızlarımla sorunlar yaşarken,nasıl baş edebileceğimi bilemediğim bir zamanda tavsiye üzerine tanıştık sizinle.2 yılı aşkın bir zamandır da beraberiz.Buluğ çağı,özgüven,korkular ve daha bir çok sorunla beraberce baş ettik.Çocuk büyütürken en büyük yardımcım oldunuz.Her başa çıkamadığım sorunda olsun Pınar var,o benim yanımda dedim.Hiöç yanılmadınız,hep haklı çıktınız.Ben bundan dolay size daha da çok güvendim.Çocuklarımla en yakın arkadaştan da yakın olmayı nasıl başardığınızı bilmiyorum ama sizi çok sevdiler,sevdik.Güleryüzünüz,sıcaklığınız en başta doğallığınız kalbinizin iyiliği insanlığınuız için çok çok teşekkürler.İyi ki varsınız ve hayatımızdasınız.İnşallah hep siz de mutlu olun.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Ufuk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
20.Mart.2012
TavsiyeNo: 49550
Ben cok kişisel olarak çökmüş durumdayken pınar hanımın cok yardımı gördüm ılk başta ha bir psikolog ha bi yakın arkadaş diye düşünmüştüm ama kesinlikle psikolog ile görüşmek özellikle pınar hanım cok ama cok katkısını gördüm bir arkadaşla görüşmekmekten cok farklı tarafsız kişi insanın kendınınde göre bilgidi dogrular ama bazen pısıkolojık olarak kapanır kalırsın hiç bişey sorunlardan koparamazken pınar hanım benım düşümcelerimin acılamsına ve kendime gelmemde cok cok yadımı oldu . doktor tevdavisi bu güne kadar görmemiş insanlar hep farklı düşünür ben delimiyim inanın hic ılgısı yok her şey inlanlar için ben pınar hanımın cok yardımını gördüm o düşüncelerde kafamda kalmadı pınar ersöz'den allah razı olsun
     1 Beğeni    
Ebru ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
22.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48605
Benim kız kardeşim Pınar Hanım'dan danışmanlık almaya başladıktan sonra, çok memnun kaldığını ve danışmanlık aldığı konu ile ilgili ciddi gelişmeler kaydettiğini söylemişti. Benim de o dönem bazı sıkıntılarım vardı ve çözüm arayışları içindeydim. Kardeşimin tavsiyesi ile başladım. Pınar Hanım ile ilk görüşmemizden bu yana, çok sıcak, samimi, güleryüzlü bir ortam içerisinde bulunuyorum. Açıkçası şunu belirtmek isterim ki, bir sonraki seansımı sabırsızlıkla bekliyorum. Pınar Hanım'a kendimi hiç sıkılmadan rahatlıkla ifade edebiliyorum. Kendisinden aldığım tavsiyeler doğrultusunda ailevi birkaç sorunumu çözüme ulaştırdım ve daha da çözüme ulaştıracağıma inandığım durumlar var. Şuana kadar Pınar Hanım dışında başak bir uzmandan yardım almadığım için kendisini başka bir uzmanla kıyaslamam mümkün değil... Ancak şunu söylemeliyim, Pınar Hanım dışında başka bir uzmandan yardım almak da istemiyorum. Çünkü Pınar Hanım, hastaları ile yakından ilgilenen, her çıkmaza girdiğim durumda tüm maillerime anında yanıt veren, seanslarımda birçok noktayı açıkça görebilmemi ve bazı olaylara objektif bakabilmemi sağlayan, tavsiyelerini aynen yerine getirdiğim ve olumlu sonuçlar aldığım, işinde uzman ve profesyonel bir doktordur. Sıcak, samimi ve güleryüzlü bir doktora sahibim. Çok temiz ve düzenli ofisi, bana hiç aksatmadan randevu tarihlerimi hatırlatan, ilgili ve güleryüzlü çalışanları var. Ben Pınar Hanım'ı tüm site ziyaretçilerine tavsiye ederim.
     Beğenin    
Çiğdem Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Eleştiri Yazısı.
16.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48432
Bu ziyaretçimiz uzmanı tavsiye etmediğini belirtti
     Beğenin    
Savs
16.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48421
Pınar Ersöz benim arkadaşımdır.Kendisini bir arkadaşım vasıtasıyla tanıdım.Girdiğimiz ortamda psikolog olduğunu öğrendiğim an başını şişirmiştim çokça:)ama işini ciddiye alan ve gerçekten bana bu kadar yardımı dokunan biri olabileceğini de tahmin etmemeiştim.Pınar Ersöz mesleği konusunda oldukça özenli ,mesleki gelişimini önde tutup hayatını yoğun yaşayan birisi.hem bize hem de mesleğine,ailesine zaman ayırabilmeyi hala nasıl başarabildiğini merak ediyorum.kendisine mesleki hayatında başarılar diliyorum..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Sevgi T
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48392
pınar hanımı umutsuz bir sürecimde tanıdım.problemim çok uzun süredir devam etmekteydi fakat kendisiyle problemlerimizin üstesinden geldik.başvurma sebebim olan problemimi sonlandırmış olsak da kendisiyle görüşmelere devam etmeyi istediğimizi söyledim.seanslar sonrası kendimi çok rahatlamış hissediyorum.keşke pınar ersözü daha önceden tanısaymışım diye de üzülmüyor değilim.kendini çözümsüz bulup boşvermiş ya da çare arayan kişilere psikolog pınar ersöz e başvurmalarını öneririm.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Zeki T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
14.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48365
psikolog pınar ersöz tezer i eşimin yaşadığı vajinismus problemi için doktorumuz tavsiyesi ile aradık.8yıldır bu problemle savaşan ben ve eşim artık çaresizdik.pınar hanımı bize iyiki doktorumuz önermiş ki 6 görüşmede sonlandı.bu yazıyı büyük bir mutlulukla yazan ben psikolog pınar ersöz tezere minnet borçluyum.güleryüzlü,sempatik ve oldukça rahatlatıcı bir psikolog.insanı suçluluk duygularından arındırıyor.eşim çok mutlu çıkıyordu yanından..çok iyi bir psikologtur rahatlıkla basvurabilir çevrenize de gönül rahatlığıyla tavsiye edebililrsiniz.
     1 Beğeni    
Alaaddin DEBGİCİ Fotoğraf
Psk.Dnş.Alaaddin DEBGİCİ
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
6.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48061
Pınar hanımı Aile Terapisi eğitimi aracılığıyla tanıma fırsatım oldu. Daha sonra da bir takım eğitimlerde bir araya gelme şansımız oldu. Bir terapistin size faydalı olabilmesi sadece aldığı eğitimlerle ya da gördüğü randevularla belli olmaz aslında. Ama kriteriniz buysa zaten Pınar hanıma gitmemek için bir nedeniniz yok demektir. Ama bana göre bir terapisti değerli kılan mesleğini yaşayabilme yeteneğidir. Eğer mesleğiniz sizin için bir rol gibiyse, kendinizi onunla özdeşleştirememişseniz tüm seans yapmacıklıktan öteye gitmeyecektir. İşte bana göre Pınar hanımı farklı kılan bu. Bir insanın kişiliğiyle mesleğinin örtüşdüğünü onu tanıdığınızda anlarsınız.
     1 Beğeni    
Didar Zeydanlı
5.Şubat.2012
TavsiyeNo: 48018
Merhaba, Pınar'ı çok uzun yıllardır tanıyorum.bikaç yıl ayrı kaldıktan sonra kısa süre önce tekrar biraraya geldik.Görüştüğümüz anda hiç ayrı kalmamışız gibi aynı samimiyet, yakınlık ve ilgisiyle karşıladı beni.Eğitimini aldığı ve sürdürdüğü danışmanlık hizmeti, insana birebir hizmet veren, her insanla ayrı ayrı ilgilenmeyi gerektiren bir meslek. Pınar'ın insanlarla olan dialoğunda bu işi ne kadar severek yaptığı çok açık ortada. Pınar'la ilk karşılaşmanızda dikkatinizi çeken ilk özellikleri sammiyeti,yakınlığı ve güleryüzlülüğü olacaktır.
     1 Beğeni    
Tugce
1.Şubat.2012
TavsiyeNo: 47865
Psikolog Pinar Ersozu bir arkadasim araciligi ile tanidim.daha once tanidigim diger psikologlardan cok farkliydi.onu yeni tanimama ragmen kendime dair birkac problemimden rahatlikla soz edebildim.kendisi beni dinledi ve beni anladigini hissettim.kendimi ona yakin hissetmemden oturu bir yakinimi kendisine yonlendirdim gonul rahatligi ile.kendisi hossohbet,konuskan,iyi bir dinleyici ve insana onu anladigini hissettiren bir kisi.iyi ki pinar ersoz u tanimisim diyorum ve izmirde psikologa ihtiyaci olan herkese tavsiye ediyorum.tugce...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Kayhan Gürbüz
31.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47847
Pınar hanım, kişiliği ve mesleki çalışmalarıyla oldukça başarılı bir psikolog. Bir başkasından yardım almaya karar vermek ne kadar zorsa; bu süreçte doğru insanı seçebilmekte o kadar zor ve önemlidir. Pınar'ın tecrübeli, yenilikçi ve araştırmacı yapısı onu tercih edenlerin ne kadar doğru karar verdikleri konusunda hiç yanıltmadı. Özellikle aile, evlilik ve cinsel terapi üzerine tereddüt etmeden seçebileceğiniz bir uzman ve rahatlıkla tavsiye edebileceğim çok değerli bir meslektaş.
     Beğenin    
Miss
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47838
Karar anlarımın ışık tutucusu , her seansta biraz daha rahatlıyor ve kendimi tanıyorum. Hayatımda aldığım en doğru kararlardan biri Pınar Hanım'a gitmek. Şimdiye kadar kendimi tanıdığımı düşünürdüm ancak Pınar Hanım'ın yol göstericiliğinde atmış olduğum adımlar ile aslında kendi benliğimle hiç yüzleşmediğimin farkına vardım. Farkındalığım arttı , kendimden daha eminim ,daha güçlüyüm. Yolun başındayken bunları hissetmek geleceğe umutla bakmama neden oluyor. Neden ne olursa olsun herkes bir kez dahi olsa Pınar hanımın kapısını çalmalı.
     Beğenin    
Andaç YEŞİLYURT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
18.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47399
Pınar hanım özellikle kendi danışanımlarımı da zaman zaman yönlendirdiğim ve birlikte takip ettiğim çok kıymetli bir uzman. Kendi danışanlarıyla da çok iyi sonuçlar aldığını ve çok önemli analizleri olduğunu biliyorum. Hiç tereddüt etmeden problemlerinizi paylaşıp yardım alabileceğiniz bir uzman. Alanında çok başarılı bulduğum gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir psikolog. İsmer aile danışma merkezi olarakta tüm kadrosuyla çok önemli işler başarıyorlar burdan hepsini tebrik ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Cigdem
13.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47254
Pınar Ersöz ü tanımam çok uzun yıllara dayanır,ben kuzeniyim.Kendisi bu mesleğini ortaokul zamanlarından bu yana hayal etmiş,çabalamış ve sonunda da hayalini gerçekleştirmiştir.Bir uzmanın mesleğini severek yapması başarılarını,iş azmini perçinlemez mi?Pınar hanımın da bu başarısının sırrının mesleğini çok severek gönülden yapması olduğunu ve sevmesinin yanısıra sürekli olarak farklı mesleki eğitimler,konferanslara katılması olduğunu düşünüyorum.Ben şahsen kendisinden mesleki anlamda da çok faydalanıyor her daim kızımla ilgili,kendimle ilgili çözümsüz kaldığım noktaları danışıyorum.Her daim vakit ayırabiliyor oluşu(seanslarında değilse:) özverisinin bir diğer göstergesi.Pınar Ersöz e mesleki hayatında başarılarının devamlılığını diliyor,tüm izmir halkına gönülden rahatlıkla tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
B.Su
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Ocak.2012
TavsiyeNo: 47240
Pınar Ersöz ü bir doktor tavsiyesi ile tanıdık.Kendisinden randevu alıp yanına gittiğimizde tüm problemlerimizi ortaya döktük.öncesinde gergindim fakat pınar hanım bizi öylesine rahatlattı ki oradan gerginliğimden arınmış olarak çıktık.problemlerimizi diğer seanslarımızda çözmeye başladığımızı gördükçe çok doğru bir karar verdiğimizi anladık.pınar hanıma gidiş sebebimiz cinsel soğukluklarımızdı.özellikle doğum sonrasında eşimin yanına dahi yaklaşamaz olmuştum.pınar hanım sayeside evliliğimiz güzel bir noktaya ulaştı.kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyor başarılar diliyorum.psikolog pınar ersöz ü tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Teoman GÜNDÜZ Fotoğraf
Fzt.Teoman GÜNDÜZ
Fizyoterapist
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46319
Pınar Ersözü bir arkadaşım vasıtası ile tanıdım ve birlikte çalışma imkanım oldu.Ben psikolog arkadaşlarımda özelllikle dikkat ettiğim birşeydir pozitif, güleryüzlü olmaları.Çünkü güleryüz en çok psikolog arkadaşlarıma yakışıyor.Pınar'da bu özelliği daha ilk tanışmanızda alıyorsunuz.Son derece pozitif olmasının yanında güven verici,paylaşımcı cana yakın sürekli gelişime açık, bir arkadaş benim için.Danışanlarıyla birebir sohbetlerimde de bu özelliğini görüyorum.Bir psikologtan bekleyebileceğiniz tek bir şey vardır o da psikolojinizi en iyi seviyede tutup size en iyi hizmeti vermesi. Bunun için deneyim,tecrübe,iş ahlakı,donanım çok önemlidir.Bu özellikleri Pınarda rahatlıkla görebiliyorum.Danışanlara şiddetle tavsiye ederim.İyiki varsın..
     Beğenin    
Arda Göksel
15.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46292
Kendisini okuldan itibaren tanırım.Pınar arkadaşım günlük hayatta olduğu kadar işinde de çok titiz, başarılı,pozitif ve güvenilir bir insandır. Kendisi gayet anlayışlı ve kendini geliştirmeye açık olup bu yönde araştırmaları daima takip eder. Gayet güleryüzlü olup anlatılanlara gayet pozitif yaklaşarak insanı telkin eden bir yapısı vardır. Bu özellikleri sayesinde günlük hayatta olduğu gibi, insanlara yardım ederkende gayet başarılı olduğu kanaatındayım. Pınar arkadaşımı çevremdekilerede önermekteyim.
     Beğenin    
Fulya ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
13.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46217
Pınar hanım ile eşim sayesinde tanıştım.Oğlumuzun gelişim özellikleri testi için kendisine danıştım.Eksik ve ilerde olan yönlerini çok doğru bir şekilde tespit etti ve eksikleri tamamlamız için ne yapmamız gerektiği konusunda bizlere bilgi verdi.Beni en çok etkileyen yönü seans sırasındaki sakinliği ve açık sözlülüğü oldu.Kafamızı karıştırmadan çok net mesajlar verdi.Güler yüzlü ve samimi davranışları ile kendimi çok rahat hissettim.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
N.Dogan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Aralık.2011
TavsiyeNo: 46162
Psikolog Pınar ERSÖZ den sosyal fobi problemim sebebiyle destek aldım.daha henüz 3.seansımız olmasına rağmen kendimi insanlar arasında oldukça rahat,güvende hissetmekteyim.Pınar hanımın görüşmelerimizde uyguladığı rahatlayıcı yöntemler ve kendimi güvende hissetmeme sebep veren yönlendirmeleri bana kendimi çok iyi hissettirdi.ofisine girdiğimden itibaren aldığım pozitif elektirik sayesinde birçok arkadaşıma da kendisini tavsiye ettim.Daha önceden gittiğim birkaç psikolog olmasına ragmen pınar ersöz bana çok iyi geld.içok doğru bir karar verdiğimi düşünüyor,bana pınar ersöz ü tavsiye eden arkadaşım gökhana da buradan teşekkürlerimi iletiyorum..
     1 Beğeni    
Nalan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45513
Pınar Ersöz Tezer ile Kasım ayının ilk haftası tanıştık. Kendisine tanıdık tavsiyeleri ve internetten araştırmalarımla ulaştım. Evlilik öncesi danışmanlık hakkında kendisiyle görüştük. 5 seans görüşmeden sonra bu konuda kendime güven kazanıp doğru adımlar ve kararlar hakkında bilgi sahibi oldum.Pınar Hanım son derece disiplinli iletişimi yüksek problem çözmede son derecede başarılı bir kişiliğe sahip kendisine burdan da bir kez daha teşekkür ediyorum ki hayatımda bir dönüş noktası olup bakış açımı tamamen değiştirdiği için eğer problem yaşıyorsanız ve bir psikolojik danışmana ihtiyacınız varsa kendisinden daha iyi birini tanımıyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
K.S.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Kasım.2011
TavsiyeNo: 45506
merhabalar; pınar hanıma vajinismus nedeniyle gittik, iyiki de gitmişiz. Kimseye anlatamadığımız sorunumuzu çok kısa zamanda çözdük. internetten tavsi yazılarını okuduk araştırdık. yanında çalışan personelinede ayrı teşekkürlerimizi iletiriz ,, bence bu konuyla ilgili sorun yaşayan tüm çiftlere gözü kapalı önerebileçeğim bir psikolog. Artık eşimle bireysel olarak görüşmelere gidiyoruz her alanımızda pınar hanım mevcut ,iyiki varsınız ve sizi tercih ettiğimiz için çok şanslıyız...
     1 Beğeni    
Okan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44910
Uzmanla ilk olarak internette yaptığım araştırmalar sonucunda tanıştım.Birkaç kişi arasında kaldım ve sonunda pınar hnm a karar verdim.kendisini ilk olarak gördüğümde olumlu bir elektrik aldım.kendisinden sürekli olarak mevsimsel olduğunu düşündüğüm bir depresyon hali yaşadığımdan destek almak istedim.çünkü bu durumla başedecek gücümün kalmadığına inandım artık.kendisi son derece destek oldu ve kendimi çoğu durum karşısında daha rahat hissetmemi sağladı.pınar hnm ın en başarılı yönü düzgün diksiyonu,rahatlatıcı ses tonu ve beni iyi anlaması.kendimi çok rahat ve anlaşılmış hissettirdi bana.yardıma ihtiyacı olan,psikolog desteği isteyen herkese pınar ersözü tavsiye ederim..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
İsmail
12.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44812
(Psk.Pınar ERSÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
S.Küçük
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ekim.2011
TavsiyeNo: 44607
(Psk.Pınar ERSÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.
28.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44527
Çok sıkıntılı, hiç bir şeyin altından tek başıma kalkamayacağımı düşündüğüm bir dönemde psikolojik yardım almak istediğim sırada tavsiyeediyorum.com aracılığı ile Pınar Hanımı buldum. İlk gittiğimde ne olacağını bilmediğimden çekingen dursam da Pınar hanımın rahatlığı, karşılaması ve en önemlisi güven verici duruşu ile beni rahatlattı. Yaklaşık 5 aydır kendisinin danışanıyım ve ilk günden bu yana hayata bakış açımı değiştiren Pınar Hanıma çok teşekkürediyorum. Her gidişimde yakın bir arkadaşımı görmek istercesine koşarak yanında alıyorum soluğu. Gece gündüz demeden her yardımına ihtiyaç duyduğumda bir kere bile olsun bıkmadan bana destek olan bir terapist Pınar Hanım.İyi ki tanımışım...Teşekkürler.
     1 Beğeni    
Bulent
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44488
(Psk.Pınar ERSÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Selda
7.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44053
Yaşamımızda tercihlerimiz konusunda çok dikkatli olmalıyız ki hatalarımız diğer hataları üstüste getirmesin.Bunun için hayatımızın her anında ihtiyaç hissettiğimizde uzman desteği almaktan çekinmemeliyiz.Kendisi ile yüzyüze geldiğiniz andan itibaren önyargılarınızın sona ereceği güveni, samimiyeti ve bilgi birikimi ve her yönü ile tam anlamıyla kendini gerçekleştirmiş bir insan Pınar Hanım…Yetişkin psikolojisi, çocuk ve ergen psikolojisi,kişisel gelişim konusundaki tecrübesi ile kendini kanıtlamış bir psikolog…İşine karşı duruşu sağlam ve karakterli olmasının en büyük etkisi, yaşamında güvenilir, mütevazi hayata karşı duruşunun dimdik olmasından kaynaklanıyor olsa gerek…Bütün bu başarılarından dolayı kendisini tebrik ediyor, en içten dileklerimle başarılarının devamını diliyorum.
     1 Beğeni    
Melek
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Eylül.2011
TavsiyeNo: 44035
Pınar Hanım'a kuzenim aracılığıyla ulaştım. Yaklaşık 8 aydır hizmet alıyorum. Kişisel problemlerim için kendisinden yardım alıyorum. Güleryüzlü, konuşkan, yeri geldiğinde arkadaşınız yeri geldiğinde danışmanınız olabilen, alanında uzman kişilerden biri. Duyguları ve düşünceleri bir arada kullanmayı, kendini sevmeyi ve hayatta başarılı olmanın yollarını sohbet havası içinde sizlere gösteriyor. İzmir'de birçok danışmanla görüştüm, kendimi en rahat hissettiğim kişi Pınar Hanım. Kesinlikel tavsiye ediyorum ve alanında başarılar diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Mustafa
11.Ağustos.2011
TavsiyeNo: 43519
Pınar hanımı ablam aracılığıyla tanıma fırsatım oldu. üniversite sınavına hazırlandığımda bana yaptığı tavsiyeler ve yönlendirmeler çok işime yaradı. şuanda pınar hanım sayesinde sınavdan istediğim puanı aldım. inşallah kendisinin yönlendirmeleriyle ileride daha iyi noktalarda olucam. Pınar hanımı herkese tavsiye ediyorum . öncelikle benım gibi sınava hazırlanan ve sınav kaygısı çok olan öğrencilere....Pınar hanımla ilk karşılaştığınızda kendine olan güveni sizi çok etkilicek. güleryüzü ve sıcak kanlılığı sizi birazda olsa sınav kavgısından uzaklaştırıcaktır. pınar hanıma bana yaptığı yardımlar için çok teşekkür edrim. mesleki açıdanda başarıların devamını dilerim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Banu
6.Temmuz.2011
TavsiyeNo: 42877
Pınar Hanımı, kızım aracılığıyla tanıma imkanım oldu. Güleryüzlü, Sıcakkanlı, Danışanlarına oldukça ilgi gösteren, Empati yeteneği gelişmiş, Mesleğini seven, Mesleğiyle ilgili sürekli eğitimler alarak kendini geliştiren birisidir. Danışmam gereken konuda kendisinden almış olduğum yardımlar bana hayatta çok şey kattı. İşini çok iyi yapan bir psikolog. desteğe ihtiyacı olan herkese öneririm. mesleki çizgisini ve duruşunu hayatı boyunca değişmeyeceğini ve korucağına inanıyorum. ve mesleki başarılarının devamını diliyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Buse
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Haziran.2011
TavsiyeNo: 42201
kendisi her konuda en güzel tavsiyeleri veren biridir. pınar ablayı cok severim ve tavsiyeleri benim hayatta ulaşmam gerekken seviyelere getirdi. hayatımın daha düzene girmesini ve mutlu olmamı sağladı. pınar abla en güzel şekilde bir arkadaştır. onunla konuşurken onun karşımda bir ablam gibi görüyorum. mesleğini değil bana arkadaşlığını ve ablalığını yapıyor. herkese tavisiye edebileceğim muhteşem bir abla,arkadaş ve psikoloktur.bana en güzel şekilde yardım etmiştir ve en güzel şekilde seçimlerimi yaptığıma inanıyorum. hiçbir zaman tavsiyelerini uygularken bir sorun yaşamadım. pişmanlık duymadım ve kafam iç takılı kalmadı...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Zeynep
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
30.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 42132
Merhaba, Okulu bitirir bitirmez severek ve isteyerek yaptığım evlilik, işsizlik ve aile problemleri gibi nedenlerle kendimi çok bunalmış ve bocalamış durumda buldum. Yaklaşık 1,5 sene bu duygularla savaştım. Kendime geldiğimde boşlukta, havada gibiydim. Kimim, ne yapıyorum, hayattan ne istiyorum bilmiyordum (ya da biliyordum ama yüzleşemiyordum), kafam karmakarışıktı. Sürekli ağlamaklıydım.. Sonra bir uzmandan yardım almaya karar verdim, aslında gitmeyi düşündüğüm bir uzman vardı. Ama eşim, bu internet sitesini incelemiş ve Pınar Hanım'ı görmüş. Benimle paylaştı, nasıl bilmiyorum ama çok çok az bir kuşku; ama ciddi bir heyecanla Pınar Hanım'ı ziyaret ettim. 1-1,5 senedir Pınar Hanım'ın danışanıyım ve hayatımda çok ciddi değişiklikler var. Artık çok düzgün ve hayalini kurduğum bir işe sahibim, aile ve ilişki problemlerimiz ise azalmış durumda. En hoş olanı ise artık eşim de Pınar Hanım'ın danışanı.. İkimiz de bireysel gidiyoruz. Bence bu oldukça zor bir iş. İki tarafı da tanıyıp onları ifşa etmemek herkesin harcı değil diye düşünüyorum ve bu konuda Pınar Hanım'a güveniyorum. Ben Pınar Hanım'a memnuniyetimi dile getiriyorum, buraya yazmaktaki amacım, gerçekten bir uzmana ihtiyaç duyanlarda merak uyandırmak. Geçmişte psikiyatr tecrübesi olan birisi olarak söylüyorum, Pınar Hanım bence işinde çok profesyonel. Dialogunda her zaman seviyeli; ama bir o kadar da içten. Çizgiyi ince çizenlerden.. yani, şiddetle tavsiye ediyorum :)
     5 Beğeni    
Heysem Tabanca
16.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41849
Öncelikle Sunu belirtmek isterim Pınarla tanışıklığımız yaklaşık 3 sene oncesine dayanıyor. Pınar benim yakın tanıdığım bir arkadasım fakat ben ona psikologum diye hitap ediyorum çünkü mesleğinin bütün inceliklerini bilen ve bunu hiç sakınmadan cevresine yardım etmek için bile olsa kullanan her zamanda bilgisinin üstüne bilgi katan isini Profosyonel yapan güler yüzlü birisi. Böyle standart cümlelerle anlatmak pınar için pek yeterli olmaz ama sunu çok içtenlikle söyleyeyim ben ne zaman bir akıla ihtiyac duysam Yada dara düşsem aklıma gelen nadir isimlerdendir.
     Beğenin    
Nilgün
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41770
ben yaklaşık 2 senedir psikolog pınar hanıma oğlum için gidip,gelmekteyim kendisini,internet aracılığınla buldum.Oturduğum yere yakın bir psikolog olsun istedim kendisinin sıcak,samimi,güler yüzlü olmasıda görüşmemizin devamını getirdi.Ben oğlum için gittim kendisine çocuğumun biraz sinirli olması ve biraz derslere karşı dikkatsizliği söz konusuydu ama ona olan yaklaşımıyla da problemlerimizi zaman içerisinde daha da azalttık kendisine teşekkür ediyorum yardım almak isteyen kişilere de tavsiye ediyorum..
     2 Beğeni    
Giray KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
12.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41765
Kendisi mesleğinin fazlasıyla hakkını veren bir uzman.Yaptığımız tüm görüşmelerden sonra gelecek görüşmeyi iple çektim.Şimdiye kadar bana çok katkısı oldu ve olacak da.Mümkün olduğu müddetçe de görüşeceğim kendisi ile.Kendisi ile randevu isteyen herkese tüm samimiyetimle öneririm.Kesinlikle size katkısı dokunacaktır.Bana umduğumdan çok daha fazla katkısı oldu.Değişimler şaşırtıcıydı.İşini son derece düzenli ve disiplinli yapıyor.Yapılan her görüşme beni mutlu ediyor ve yol katettiğim hissini veriyor.Gerçekten tanıştığım için çok memnun olduğum bir şahıs ve uzman.Mesleğindeki başarısı konusunda tereddütsüz güveniyorum kendisine.Ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Kesinlikle doğru bir psikolog seçimi olacaktır.
     Beğenin    
Duygu
7.Mayıs.2011
TavsiyeNo: 41621
merhabalar. pınar hanımı uzun süredir yakından tanıyorum ve işini bu kadar severek yapan bir insan daha bulmak oldukça güç. danışanlarına karşı gösterdiği titizliğe, güvenilirliğe ve yardımseverliğe her zaman hayran kalmışımdır. gerçek anlamda yardım alınabilicek ender psikologlardan olduğunu şiddetle belirtmek isterim. başarılarının günden güne artması da bunun bir göstergesi değil midir? basın aracılığıyla da takip edebileceğiniz gibi pınar hanımın desteğinden yaralanmak bir randevu almak kadar yakınınızda :)
     Beğenin    
Murat MANGIR Fotoğraf
Murat MANGIR
Sosyal Hizmet Uzmanı
Sitemize Kayıtlı Uzman
23.Nisan.2011
TavsiyeNo: 41336
Pınar Hanım'ı bir meslektaşım aracılığı ile tanıma fırsatı buldum.Sosyal ilişkilerinde güler yüzlü,samimi ve içten yaklaşan Pınar ERSÖZ,mesleki anlamda alana hakimiyeti, danışanlarıyla olan samimi,sıcak iletişimi ve yardımseverliği yanında bilgi birikimini meslektaşlarıyla paylaşan,mesai saatleri dışında dahi danışanlarına yardımcı olmak için çabalayan,değişim ve gelişime açık bir meslek elemanıdır. Gerek İzmir gerekse çevre illerden gelen danışanlarının yoğunluğu ve buna karşın bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile Pınar ERSÖZ'ü yardım almayı düşünen tüm danışanlara öneriyor,başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Arzu
8.Mart.2011
TavsiyeNo: 40131
pınar ersöz kendi alanında oldukça deneyimli bu konuda çevresinden oldukça olumlu geri dönüşler aldığını bildiğim bir psikologtur. özellikle aile terapi eğitimleri ile ilgili olarak oldukça başarılı olduğunu yakın çevremden sıkça duymaktayım. ona başvuran danışanlarının mutlu ve sorunlarını hallederek ayrılmış olduklarını biliyorum. en beğendiğim yönü insan ilşkilerinde oldukça sıcak ve doğal olması zaten bir uzmandan beklenen de bu değil midir?
     Beğenin    
Betül-Buket ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı
27.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39848
yedi yıl önce tanıştık.aynı apartmanda oturuyoruz.konuşmadan daha ilk gördüğümüzde sıcak kanlı,yardım sever bir kişi olduğu anlaşılmaktadır.Hem ablamın hemde benim okulda ki sınav stresimizde hemde aile içi sorunlarımızı çözmemizde bize yardımcı oldu.Kendinizi yanınında çok rahat hissediyorsunuz ve çok rahat paylaşım içinde buluna biliyorsunuz.Bir arkadaş aynı zamanda bir abla gibi destek oluyor.Eğer profesyonel anlamda bir yardım istiyorsanız kesinlikle Pınar Hanımla görüşmenizi tavsiye ederiz.
     1 Beğeni    
Feyzullah ALPMAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Şubat.2011
TavsiyeNo: 39517
Pınarla bir eğitimde tanıştık. Kendisi sıcak, güleryüzlü, kibar, hoşsohbet, etrafına ışık saçan bilgili bir insandır. Kişisel gelişimin ve sürekli eğitimin önemine olan sonsuz inancından dolayı, devamlı olarak mesleğiyle ilgili eğitimlere katılmaktadır. Danışanlarına verdiği içtenlikle ve profesyonelce hizmetle alanında fark yaratmıştır. İzmir için büyük bir şans olduğunu düşündüğüm sevgili meslektaşımı ihtiyaç duyan herkese tavsiye ediyor, başarılarının devamını diliyorum…
     1 Beğeni    
Pınar CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36807
Pisikolağa gitmeye karşı önyargım olduğundan dolayı Senin adını arkadaşlarımdan aldığım zaman cok şüphe ile yaklaştım ancak zaman içerisinde sıcaklığın güler yüzün sana rahat bir şekilde acılmamı sağladı..Panik atak sorunumda beni destekleyerek daha çabuk hayata bağlanmamı sağladı.Şu an hayata daha cok bağlıyım .Sayende hayatın bize getirdiklerini daha net görebilmekteyim.Coçuklarım ,eşim ve ben mutluluğu yaşamaktayız.Halen anksiyete ile savaşımda benim yanımda olduğun icin Teşekkürler PINAR.
     1 Beğeni    
Burcu Pehlivanlı
16.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36610
Pınar Hanımı, yaklaşık iki yıl önce kardeşimin aracılığıyla tanıdım.Her zaman yardıma hazır, içten ve samimi tavrı beni her zaman etkilemiştir. Başarısındaki en önemli faktörünen İşini gerçekten severek yapıyor olmasıdır bana göre! Disiplinli çalışması, Mesleği ile ilgili konularda sürekli okuyup araştırması, bunuda yazdığı makalelerde okurlarla ve danışanlarıyla paylaşması onu diğer meslektaşlarından ayıran en önemli özelliği diye düşünüyorum. İyi ki varsın pınarcım! Toplum için, gelecek için senin gibi idealist, başarılı, çalışan kadınlara ihtiyacımız var ...
     1 Beğeni    
Cengiz
15.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36577
Merhabalar Pınar hanım her şeyden önce gerçek anlamda çok iyi bir insan paylaşabilecegim sempatik güler yüzlü ve gayet ilgili biri olarak görüyorum bence herkesin umdukları yardımı ve desteği fazlasıyla alacaklarına eminim mesleki anlamda onu çok başarılı buluyorum bu bir tesadüf değil gercekten büyük özveri ve gayretle sürekli olarak kendini geliştiren ve yeniliyen bir yapıya sahip olduğunu düşünüyorum paylaşmak isterim. Başarılarının katlanarak artması dileğiyle…
     1 Beğeni    
Mahmut
14.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36545
Pınar hanımı yaklaşık 2yıldır tanıyorum. İşine olan saygısı ve sevgisi beraberinde kendisine başarıyıda çok kısa zamanda getirmiştir. Pınar hanımdan psikolojik bir destek almadım ama bir arkadaşı olarak, gözlemlerime dayanarak danışanlarına olan yaklaşımı bir hasta Psikolog şeklinde değil bir yakın dost şeklinde geliştiğine bizzat şahit oldum. Kendisini her geçen gün geliştiren Pınar hanım verdiği çeşitli seminer ve eğitimlerle insanlara yardımcı olma düşüncesinde oldugunu göstermekte, eminim izmir'de aranan tek psikolog olucaktır. Pınar hanımı gönülden destekliyor ona danışan insanları şanslı kişiler olduklarını düşünüyorum. Pınar hanımı tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Selma AKBULUT Fotoğraf
Psk.Dnş.Selma AKBULUT
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
14.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36538
Pınar ERSÖZ ile evlilik terapisi eğitiminde tanıştık ve arkadaşlığımız,mesleki anlamda da birbirimize güvenip danışan yönlendirebilmeyle devam etti.Danışan olarak bir terapistte aradığınız özellikleri bulabilirsiniz kendisinde.Gönül rahatlığı ile yardım alabilirsiniz,sakin duruşu zaten önyargısız olduğunun göstergesi olacaktır.Mesleki olarak da sürekli gelişim ve değişime inanan meslekdaşımı yardım almayı düşünen tüm danışanlarımıza ŞÜPHESİZ önerir,kendisine de başarılarının devamını dilerim..Uzm.Psk Dan.Selma AKBULUT
     Beğenin    
Vesile
13.Ekim.2010
TavsiyeNo: 36525
Pınar Hanımı 1yıldır tanımaktayım. Bir yıl boyunca çogu kez hastalarıyla yakından ilgilendiğine şahit oldum. Mesleğine olan sevgisi ve saygısı mesleğinde kısa zamanda başarıyı getirmiş ve getirmektedir. Yazmış olduğu makaleler ve Televizyon kanallarında vermiş olduğu bilgiler, Mesleki olarak ne noktada oldugunun bir göstergesidir. Bütün danışanlarının Pınar hanımdan destek aldıkları için şanslı olduklarını düşünüyorum. Pınar hanımı bu konuda destek almak isteyen herkeze tavsiye ederim.
     Beğenin    
Sedef VSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2010
TavsiyeNo: 36064
selam..pınar hanımı tanımak,onun danışanı olmak çok onur verici!kendisiyle nişanlım sayesinde tanıştım.bizim çocuklarımızla alakalı problemlerimiz vardı.bize önce iyi bir ebeveyn olmamızı öğretti.sayesinde şimdi sorunlarımızın yüzde doksanı bitti.şimdide nişanlımla birlikte ilişkimizi daha sağlam kılmak adına ondan yardım alıyoruz.öncelikle çok iyi tarafsız bir dinleyici.herzaman olumlu davranışı,güler yüzü,kendinden emin tavırları,profesyonelliği süper...hanımlığı tartışılamaz!!!sanki bir danışmanla değilde bir arkadaşınla keyifli bir sohbet ediyormuş gibi bir çok özel şeyi paylaşabiliyorum. sayesinde bir çok tabumu yıktım.daha pozitif oldum.kendisini tanımak büyük bir şeref.böyle samimi,güler yüzlü bir danışmanı herkese şiddetle tavsiye ediyorum!.iyi ki var...saygılar...
     Beğenin    
İmren DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
24.Eylül.2010
TavsiyeNo: 36028
Pınar hanım gerçekten çok iyi bir psikologtur. Onunla yaklaşık 6 ay kadar aynı iş yerinde çalışma fırsatım oldu ve hem danışanlarına hemde yanında çalışan çalışma arkadaşlarına sıcak kanlı ve samimi bir kişidir. Birlikte çalıştığımız dönemde herhangi bir sıkıntım olduğunda gönül rahatlığıyla kendisinden yardım isteyebiliyordum.Kendisine burdan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Pınar hanımdan danışmanlık almak isteyen herkese gönül rahatlığıyla gitmelerini tavsiye ederim. Seçimlerinden kesinlikle pişmanlık duymayacaklardır. Pınar hanımada başarılarının devamını temenni ediyorum..
     Beğenin    
Gülçin
24.Eylül.2010
TavsiyeNo: 36014
merhabalar; ben pınar hanımın asistanıyım kendisiyle yeni tanıştık ama o sevecenliği, pozitif enerjisi, işine olan sevgisi sizi hayran bırakıyor, nederler işini severek yapanlar başarıya ve mutluluğa daha yakındır... zaten danışanlarımızla bu mutluluğu ve başarıyı görerek, hissederek şahit oluyoruz,, En büyük kazancımızın danışanlarımızın kapıdan giderken yanında götürdükleri tatlı bir tebessüm ve huzur oldugunu düşünüyorum.. Pınar hanımı tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum heryönden hayata bakış acımı degiştirdi,, umarım sizde kendisini tanır ve mutluluga ortak olursuz..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Sami SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2010
TavsiyeNo: 36013
pınar hanımla arkadasım abdullah mSite Editörleri Tarafından Kapatıldı sayesınde refarans la tanıstım..cok hanım ve saygın oldugu kadar cok asil bırısı..kendısınden esımden ayrıldıgım ıcın oglumun kısmen sorunlar yasamasıyla ılgılı konularda destek aldım .ve su an oglumu tanıyamaz durumdayım mukemmel bır degısıklık sergılıyerek kendıne olan ozguvenını dısarı cıkararak bu yasam mucadelesınde bende varım dercesıne mukemmel bır hal aldı..oglum acısından mukemmel otesı bır gelısme cunku okadar harıka olacagını tahmın bıle etmıyordum....davranısları uslubu kendıne olan guvenı ve derslerındekı basarı benı ıhya etmekte ..ıyıkı pınar hanımı tanımısım...ve daha sonrasındada kendımde yanına gtmeye basladım bılmedıgım kendımı yer yer tanıyamadım yerler varmıs ama ben farkında bıle degılmısım.benı bana tanıttıgı ıcın ona mutesekkurum...cok ıyı bır danısman cok ıyı bır dınleyıcı cok ıyı bır yol gosterıcı ve harıka deneyımlı...dıgerlerınden en onemlı farkı KALITESI......bence onun kendını gelıstırmesıne artık hıc ıhtıyacı yok.baskalarının gelısımıne yardımcı olmaya devam etsın cok daha guzel olucak dıye dusunuyorum..sempatık..guleryuzlu..dınlemeyı ve dınletmeyı cok ıyı yapan...mesafeyı cok ıyı tutan..konuskan..ve mukemmel bır durusu olan....yanında calısanlar cok guler yuzlu ve burosu cok huzur verıcı....
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Özlem HSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Eylül.2010
TavsiyeNo: 35799
Yaklaşık 1,5 sene önce eşimle kendisinden profesyonel yardım aldık,kendisini internet aracılığıyla bulup,ulaştık.Hakkında yazılan yorumlar kendisini tercih etmemizde bize çok yardımcı oldu.Kendisini tanıyınca da ne kadar isabetli bir seçim yaptığımızı anladık,çok güleryüzlü,samimi ve insana güven verici bir yaklaşımı var.Sayesinde bir çok sorunumuzu çözdük,şuanda eskisine göre çok daha mutlu bir evliliğimiz var.Birbirimize ve hayata bakışımızı değiştirmede çok önemli bir role sahip.kendisi mükemmel bir insan ve mükemmel bir psikolog.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.
     3 Beğeni    
Keriman
5.Ağustos.2010
TavsiyeNo: 34928
pınar hanımı bir arkadaşım vasıtası ile tanıyorum.kendisini istanbulda "aile terapisi" eğitimine geldiğinde daha ayrıntılı tanıma fırsatı buldum.mesleki gelişimine önem verdiğini gözlemledim.aldığı eğitim ile mesleki bilgilerini harmanlayarak çok iyi kullanabiliyor.samimiyeti,yaklaşımı ve insan ilişkilerinin çok iyi olduğuna inanıyorum.işi bittiği halde iş saati haricinde hastaları ile görüşmekten asla sıkılmadığını ve daima iletişim içinde olduğunu da gördüm.ona gelen kişilerin çok şanslı olduğunu düşünüyorum.mesleki hayatında başarılar diliyorum..
     1 Beğeni    
Nilüfer E.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Haziran.2010
TavsiyeNo: 34048
Merhaba ben Pınar hanımdan vajinismus konusunda yardım aldım.Bu konu benim için imkansız görünüyordu ama Pınar hanım hayatımı düşüncelerimi değiştirdi.Kendisine minnettarım.Pınar hanıma gittiğimde mutsuz olan ifadem daha ilk görüşmede yerini mutluluğa bıraktı.İşinde gerçekten çok başarılı.İşine itina gösteren herkes bence Pınar hanım kadar çok başarılı olacaktır.Kendisinin ve yanında çalışan asistanının yüzündeki o samimi ifade beni çok rahatlatmıştı.Ve ben eşimle birlikte Pınar hanım sayesinde vajinismus sorunumuzu hallettik.Çok mutluyuz ve bu mutlulugumuzu Pınar hanıma borçluyuz. Ben herkese Pınar Ersöz ü gerçekten tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Pelin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Haziran.2010
TavsiyeNo: 34005
Pınar Hanımı bu site sayesinde buldum. Özgüven eksikliği konusunda yardım almak için gittim. Hiç çözülemeyeceğini sandığım bir problem konusunda kısa bir sürede gerçekten çok yararını gördüm.Zorlanmadan normal yollarla problemlerimi çözmemi sağladı. gayet canayakın ,güleryüzlü ,işinde gerçekten profesyonel ve istekli. yanında çalışan bayan ve ofis ortamı da çok iyi. Her şeyiyle her problem konusunda size yardımcı olabilecek ve kesinlikle memnun kalacağınız bir psikolog.
     1 Beğeni    
OzlemsSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33842
Pınar Hanımla duygusal anlamda çok kötü olduğum bi dönemde tanıştım.Belki de hayatımın en büyük şansı o.Aaa aaaa hakikatten ben bu hataları yapmışım,ya da böyle yapmalıymışım diyebileceğiniz resmen 3.gözünüzü açan bir arkadaş o.Doktor,psikolog,yaşam koçu olarak göremiyorsunuz onu.Sadece sizin iyiliğinizi isteyen bir insan gibi görüyorsunuz.Her şeyden önce kendinize değer ve önem vermenizi sağlıyor.Bunu dostlarınız bile yapmıyor yeri geldiğinde.Pınar hanımın muayenehanesine ilk gittiğim dönemi hatırlıyorum da ne diyeceğim,ne soracak,ne anlatacağım diye beynimde bi sürü soru vardı.O bir saat nasıl,ne zaman geçti farkına bile varmadım.Daha ilk günden üstümden bir ton yük alınmış gibiydi sanki.Sadece şu kötü tarafı var.Şu anda şehir dışındayım.Ondan başka bi ''arkadaş'' a gidemem,gidemiyorum.İzmir'e tekrar onun için gitmek zorundayım.Onun dışında bilin ki hayatınız Pınar hanımla tanıştıktan sonra 2 ye ayrılıyor.Pınar'dan önce,Pınar'dan sonra diye......
     1 Beğeni    
C.K.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33700
Sevgilimle aramızın çok bozuk olduğu dönemi hatırlıyorum. Kavgalar, tartışmalar, ayrılmalar... O dönemlerde yine geri dönüşü olmayan bi ayrılık yaşadık ama o, benimle görüşmek istediğini söyledi. İşte o an internetten buldum Pınar'ı ve baya bi uğraş sonucu çok yakın bir tarihe randevu ayarladım. Odadaki halimizi hiç unutmuyorum. İki kavgalı sevgili ve Pınar. Ben 28 yaşında ortalama değerlerde yaşayan bir erkeğim. Sevgilimin de 20 yaşında ortalama değerlerde yaşayan bir erkek olması Pınar'ı hiç şaşırtmadı. Biliyordum ki ilk defa başına gelmişti bu ama herhangi bir amatörlük sezmedim bu olay karşısında. Gayet profesyonel, gayet kendinden emin bir şekilde yaklaştı bize. 8 aydır tanıyoruz Pınar'ı ve 8 ay önce bitmesi gereken bir ilişkiyi yürütüyoruz. Sonraları tekil görüşmelere de başladık ve ilişkideki olağan ufak problemler dışında iyi gidiyor. Sevgilimin bana söylediği bir sözü bu yazıyı okuyanlara Pınar'ı anlatmamda yararlı olacaktır sanırım; "benden ayrılırsan, bana en büyük getirin Pınar'la tanışmamı sağlamandır" Pınar; yaptığı işte başarılı, azimli, profesyonel (akıl yaşta değil baştadır), nerde ne söylemesi gerektiğini çok iyi bilen bir danışman. Zaten o, inşaat ustası olsaydı eminim onun da iyisini yapardı çünkü işini ciddiye alıyor. Bu konuda gayet ciddiyim. Hayatım boyunca 5 tane psikologla görüştüm ama Pınar kendine farklı bir yer edinmeyi başardı. Bu yazıyı yazmak için bu kadar zaman beklememin sebebi, okuyanlara doğru bilgiyi vermek için tam anlamıyla tanımak istememdi. Psikolog konusu ince bi konudur. Üzerinde iyice düşünmeniz gerekir. Ben bu kadar zaman düşündükten sonra rahatlıkla onun yaptığı işe kefil olabilirim. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ediyor, meşhur olmadan önce imzalı bir fotoğrafını almayı diliyorum.
     2 Beğeni    
Zeliş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Haziran.2010
TavsiyeNo: 33647
Merhaba. Hayata ve kendime olan güvenimi, inancımı kaybettiğim; kaygılarımın doruğa çıktığı, yaşamla bağlarımın yavaş yavaş koptuğunu hissettiğim bir dönemde Pınar Hanım yolumu aydınlattı. Yaklaşık dört aydır benim danışmanlığı yapıyor ve ben dört aydır kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Akıl dışı korkularımdan nasıl kurtulmam gerektiğini, kaygılarımın yersizliğini ve en önemlisi hayatın ve kendimin ne kadar değerli olduğunu görmemde bana yardımcı olduğu için hem bu tavsiye mektubu yazma gereği duydum, hem de kedisine buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Artık ilaçlar olmadan uyuyabiliyorum :)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Güven
24.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33332
(Psk.Pınar ERSÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Nilgün TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33198
Oğlum çok sevdiği okulunu istemiyerekde olsa bırakmak zorunda kaldı.Oğlum evine döndüğünde, yüzünde umutsuzluk, gelecek kaygısı,hayattan bıkkınlık/küskünlük, yıkılmışlık duygularının derin izleri vardı.Yavrusunu öyle bir vaziyette gören annesi olarak benim ruhsal durumum aslında oğlumdan da daha kötü vaziyetteydi.Aile olarak hepimizin terapiye ihtiyacımız olduğuna karar verir vermez internette araştırma yaptım.Tavsiyeediyorum.com sitesindeki psikologları ve onlar hakkında yazılanları okuduktan sonra Pınar hanıma gimeye karar verdik.Önce ailesi olarak bizlerle, sonra oğlumla başlayan seanslar sonucunda "önce oğlumuz okuldan ayrılmış olduğu gerçeğini kabullenme, sonrasında da neler yapabileceğimiz, bu travmayı nasıl atlatabileceğiz" hususunda Pınar Hanımın çizdiği yol haritasını uyguladık ve hayatımızın normalleşmesi yolunda müthiş adımlar attık.Pınar hanım, almış olduğu eğitimi kendi yetenekleri ile birleştirerek genç yaşına rağmen mesleki olgunluğu ile uzmanlık alanında kendisine ve tavsiyelerine tamamiyle tereddütsüz uyulabilecek bir danışmandır, psikologtur.Aldığı eğitimleri ve biyografisini incelediğinizde sizlerde buna hak vereceksiniz.Biz Pınar hanımı ailemizden biri olarak görüyoruz ve kendisine müteşekkiriz.
     3 Beğeni    
Yeşim Tüğen Sarı
17.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33177
Kendisi benim abimin baldızıdır. Ayrıca ailemizin psikoloğudur. Biz çok şanslıyız. Ailede böyle birinin olması çok güzel birşeydir. Çocuklarımla olan sorunları kendisi sayesinde çok kolay çözdük. Mesleki açıdanda kendisini devamlı yeniliyor. Kendisinin sakin yapısı ,güleryüzlülüğü ve sevecenliği ile daha etkili oluyor. Bu yaşta bukadar başarılı olduğu için kendisini kutluyorum. İyiki varsın. Pınar deyince aklıma çalışmak ,başarılı olmak , mutlu olmak geliyor.
     1 Beğeni    
Neco
17.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33161
Artık hepimizin bir danışmanı olmalı.. Pınar Hanım kafamızda çözemediğimiz, bizde stres yaratan sağlığımızı etkileyen sorunlarımızı ortadan kaldırabilecek deneyime bilgi ve tecrübeye sahip bir uzmandır. Dilerim insanoğlunun kafasında yarattığı problemler böylesine uzman kişilerce ortadan kaldırılır. Çalışkanlığı ve cana yakınlığı ile her türlü sorunumuzu bizimle beraber yardımıyla çözeceğine eminim. Yanında çalışanları ile bir aile gibi gördüğüm ortamı.. daha girerken kendini hissettiren o sıcak atmosfer çözümler için atılan ilk adım sanki.
     1 Beğeni    
Ertuğrul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2010
TavsiyeNo: 33146
Okulunu bırakmak zorunda kalan oğlumun psikolojik desteğe ihtiyacı vardı. Bu sitede yaptığım inceleme neticesinde Pınar ERSÖZ hanımefendinin bize faydalı olacağına inandık.Hemen randevu aldık.Pınar hanımın oğlumuzun durumunu çözümleyiş tarzı, önerdiği çözümler, seans dışında dahi oğlumuzu takip etmesi, işyerinin konumu, dizaynı,ambiyansı, çalışan sekreter hanımın davranışları bizi doğru seçim yaptığımız konusunda bizi haklı çıkardı.Pınar hanıma ve ekibine son derece müteşekkiriz.
     4 Beğeni    
Süheyla ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32430
pınar hanımı internetten buldum.ve görüşmeye başladım.pınar hanımLa görüşmeye başlayalı hayatımda çok şey değişti. hayattan uzaklaşmış,sosyal ilişkiLeri bitmiş,umudunu kesmiş,sosyal yaşamdan uzaklaşmış birisiydim.pınar hanım psikolok danışandan çok arkadaş gibi... çok sevecen, sıcak kanlı,anlayışlı,güler yüzlü biri. bu yüzden benim için bu meslekteki en başarılı kişi. herşeyden önce pınar hanıma tanımaktan çok mutluyum.gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim bir psikolok(arkadaş).
     Beğenin    
Gizem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32024
ben pınar hanımla görüşmeye bu sitedeki tavsiyeleri okuduktan sonra karar verdim..yaklaşık bir yıldır pınar hanımın danışanıyım..pınar hanımın samimiyeti,sıcaklığı,güler yüzlülüğü sayesinde kendimi ona çok yakın hissettim..pınar hanım sayesinde hayata tekrar bağlandım diyebilirim.. çok kısa sürede kendisiyle çok büyük ilerlemeler kaydettik..gerçekten insan onunla konuşunca huzur buluyor ve daha emin adımlar atabiliyor.. siz artık bitti dediğiniz anda aslında herşeyin daha yeni başladığını farkediyosunuz..ben hayatından memnun olmayan,hiç bi şekilde mutlu olmayan yüzü gülmeyen,herşeyden sıkılmış,memnuniyetsiz bir insandım..hayattan tat almıyorum derken aslında ne kadar da güzel bi hayata sahip olduğumu farkettim pınar hanım sayesinde..ilk görüşmemizde birşeyler değişti zaten..eğer bir uzmandan yardım almayı düşünüyorsanız kesinlikle pınar hanımı tavsiye ediyorum..daha ilk görüşmede insana güven,mutluluk,huzur ve umut veriyor..
     1 Beğeni    
Mürüvet ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Nisan.2010
TavsiyeNo: 32011
Kızımda dikkat eksikliği olabileceğini düşünerek internette araştırma yaptım.Ve Pınar hanıma bu sayede ulaştım.İlk seyanslarda kafamda hala soru işaretleri vardı.Ama Pınar Hanımın teşhisleri doğru çıkmaya başladı.Bana ve eşime söylediklerini harfiyen uygulamaya başladık.Başka bir doktorada dikkat eksikliği için gitmiştik.ve bize ilaç verdi.Ama iyiki bu ilaçları kızımda kullanmamışım.Çünkü çocuğumda dikkat eksikliği hiç yokmuş.Pınar Hanım mesleğinde inanılmaz titiz birisi.Ve teşhisleri tamamen doğru.Ve artık benim için doktordan daha çok aile dostum gibi.Kızımın problemleri dışında bana evliliğim ve yaşamım hakkındada iyi ve doğru yönlendirmelerde bulunan bir dostumdur.Kendisine çok teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Özgür Serap
27.Şubat.2010
TavsiyeNo: 31046
Ben bir ilköğretim okulunda görevli okulöncesi öğretmeniyim.İlköğretimde okulöncesi çocukları için ciddi bir PDR programı yoktur ya da yetersizdir.Meslekte onikinci yılımı çalışıyorum;şu ana kadar beş okulda çalıştım okulöncesi öğrencilerine yönelik bir rehberlik programı göremedim.Alanıma yönelik PDR hizmetlerinde Pınar hanıma danışırım.Aynı şehirde olabilseydik öğrencilerimi mutlaka Pınar hanıma yönlendirirdim.Pınar hanımı öğrencilik yıllarından beri tanıyorum.Pınarcım kendi istediği mesleği yapabilen ender Türk insanlarından biridir.Bu yüzden mesleğini çok sevdiğini ve kendini sürekli geliştirdiğini görmek bana onun arkadaşı olarak gurur veriyor.Ona danışırsanız bıkmadan size yardım eder.Her zaman güleryüzlü ve bakımlı görürsünüz.Sürekli çalışır.İlgili bir dinleyici ve de iyi bir gözlemcidir.Ofisine gitmedim ama fotoğraflarını gördüm;çok beğendim.Pınar hanıma ve danışanlarına Mersinden esenlikler diliyorum.
     2 Beğeni    
Senem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
11.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30604
pınar hanım benim mucizem, kendisini en zor anımda, yardımsız devam edemeyeceğimi düşündüğüm bir anımda buldum.bir iki isim vardı araştırma ve değerlendirmelerim sonucunda seçimimi pınar hanımdan yana kullandım. ne kadar doğru bir seçim yaptığımı ilk seanslardan sonra anladım. hayatımda ilk defa dışarıdan bir yardıma ihtiyacım olacak kadar bitmiş hissediyordum, ve hatta ilk seansta, niye geldiğimi anlatmaya başladığmda; çok zoruma gitmişti orada olmak, utanarak ve kendimi tutamayarak ağlaya ağlaya anlatmıştım. mucizem diyorum çünkü ruhumdaki zihnimdeki şu ana kadar olan bütün olumsuzları bi şekilde çekip aldı, içinde bulunduğum zorluklarla başedemeyeceğimi düşündüğüm anlarımda bunun hiç de öyle olmadığını gösterdi karamsar ve kötümserliğe yatkın kişiliğimi bir sihirli değnek gibi dokunarak tamamen değiştirdi güzellik salonuna girip baştan sona yenilenen bi insanı düşünün ilk girdiği haliyle çıktığı hali tamamen farklı işte ben öyle oldum ruhumu güzelleştirdi pınar hanım. evet içimdeki bütün çirkinleri mucize gibi temizleyip yerine güzelleri koydu.ağlayarak girdiğim yerden gülerek çıktım. onu tanırsanız sihirli değneği olan iyilik meleklerinin sadece masallarda olmadığını görürsünüz.. onu çok seviyorum.. şu anda başardığım ve başarmaya devam ettiğim bir çok şey onun sayesinde oldu..
     5 Beğeni    
Timur KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Şubat.2010
TavsiyeNo: 30528
Psikolog Pınar ERSÖZ üniversiteden arkadaşımdır.Aynı bölümden olmasakta mesleğinde ne kadar iyi,sorumluk sahibi,istikrarlı olduğunu duydum ve bunları ailemdeki yakınlarıma yaptıgı destekden de biliyorum.Mesleğinde gerçekten çok iyidir,benim yakınımdakilere yardımı bulunduğu gibi banada her zaman yardımcı olmustur.Takdir ederseniz ki bu zamanda iş ve aile stresi insanların psıkolojisini yeterince etkiliyor. Ne zaman kendımı çıkmazda görsem bana her zaman yardımı bulunmustur Pınar hanımın.İşine ve danışanlara duyduğu saygı sayesinde hakettiği yere geliyor.Ben psikolog Pınar ERSÖZ'ü herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    
Ebru Tuncel
27.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30124
Ben Pınar'ı orta okul yıllarından beri tanıyorum. Okul döneminden beri tek okumak istediği şey Psikoloji okumak ve bu alanda ilerlemekti.Ve bunu başardı onu kendi mesleğini yaparken görmek beni çok mutlu etti. Kendisi ,insanları iyi tanıyabilen ve ön yargısız dinleyebilen bir insandır.Doğru sözlü ,samimi ve içten davranır.Evet bir psikolog tercihi yapmam gerekseydi hiç düşünmeden onu tercih ederdim niye mi ? Olayları ve yaşadakılarımı doğru bir süzgeçten geçireceğine eminim.Ona sonuna kadar güvenirim. Çünkü değişkenliği sadece mesleğinde yeniliker adına kabul edebilen ama karakterinden asla ödün vermeyen birisidir o... Onu tanıdığıma mutluyum ve herzaman başarılı olacağına inanıyorum.Gerçekten bir psikolog arayanlara da tavsiye ediyorum...
     4 Beğeni    
E.Ender ÇEKER Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
27.Ocak.2010
TavsiyeNo: 30090
Bu tavsiye yazıların asıl amacı danışana seçebileceği psikolog konusunda bilgi vermekse eğer, bu yazıyı okumaya başladığınızda gerçekten iyi bir psikologla tanışacağınıza emin olabilirsiniz. Mesleki ve kişisel gelişimi konusunda çok hızlı ilerleme kaydettiğini düşündüğüm sevgili meslektaşımın cinsel terapi ve çift terapilerinde ki başarılarını duymakta ve taktir etmekteyim. İzmir ve çevresinde danışan-psikolog ilişkisinde uzman bir kişi olarak bilgisine güvenebileceğiniz rahatlıkla her konuda danışabileceğiniz değerli bir meslektaşımdır.
     9 Beğeni    
Seda
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29867
Ben Pınar Hanım'ı bu siteden buldum.Hakkında yapılan yorumların olumlu olduğunu görünce arayıp randevu aldım.Aslında psikloğa gitmek biraz acayip geldi bana kendimi kötü hissettim ama sonra bu histen kurtuldum. Kendisi çok samimi,sevecen ve tatlı bir insan.Seanslarımız hala devam ediyor.Ben düşüncelerimi,duygularımı,şikayetlerimi söyleyemeyen içimden tutan biriydim ama şimdi yavaş yavaş düzelmeye başladım.İnsanlarla iletişimim gelişti.İnsanlara önyargıyla yaklaşmamayı öğrendim.Onun sayesinde hayatımın ne kadar boş geçtiğini anladım ve kendimin farkına varmaya başladım.Son seanstan çıktığımda tüm sorunlardan arınmış,daha sosyal ve şimdiye kadar olduğumdan çok daha mutlu olacağıma inanıyorum.Herkese tavsiye ediyorum,gerçekten pişman olmazsınız.
     1 Beğeni    
Stealthman
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ocak.2010
TavsiyeNo: 29832
Hayatımda ilk defa denediğim, Uzman birinden yardım almak konusunda en büyük şansım Pınar Hanım'ın desteğini almam oldu.Sadece bir sefer olarak başladığım danışmanlık desteği yaklaşık olarak iki ay'dır devam etmekte.Net olarak da kendisinden aldığım bu desteği bırakmayı düşünmüyorum. Sorunlara objektif olarak bakıp profesyonel olarak çözen, İşini çok seven, oldukça birikimli,konusunda uzman birisi. Teşekkür ediyorum. Pınar Hanım'ı Şiddetle tavsiye ediyorum.
     5 Beğeni    
Gt
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28528
Pınarı internet aracılığı ile sıkıntılı bir anımda tesadüfen buldum.İyikide bulmuşum :)4 seanstır birlikte birşeyleri paylaştık ve seanslar devam ediyor.Sanki çok uzun zamandır beni tanıyor gibi samimi ve rahat.Benim kendimin farkında olmamı sağlamaya çalışıyor.Bazen insan yaşam içerisinde kendinden vazgeçercesine bir şeylere bir yerlere saplanıp kalıyor.İçinde bulunduğu durumun farkında olmazken zaman geçiyor .İşte böyle bir zamanda tanıdım Pınar Ersözü.Güleryüzlü ,sabırlı ve sakin .Huzur buluyorsunuz yanında .İyiki var.Kendisine bana yol gösterdiği için çok teşekkür ediyorum.Dilerim tüm yaşamında çok mutlu ve başarılı olur...
     3 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Kasım.2009
TavsiyeNo: 28460
Ben Pınar hanımı internetten buldum. Pek fazla görüşmemiz olmamasına rağmen kendisine güvenebilmemi sağladı... Genelde insanların dış görünüşüne bakarak bir karar vermeyi sevmem ama her nekadar da olsa güleryüz ararım..Pınar hanımı seçmemin tek sebebi o samimi ve güvenilir gülüşüdür.Ben Pınar hanımdan öncede 1-2 uzmanla görüşme yapmıştım fakat hiçbriyle Pınar hanımla olduğu kadar rahat konuşamadım ki o kadar konuşkan olmama rağmen...Diğer uzmanlardan farkı seans esnasında sıkmaması belkide.Bazı uzmanlar konuşurkende sıkabiliyor.. Bana şu yada bu konuda yardımı oluyor diye bir kısıtlama getirmem saçma kalabilir o yüzden bana her konuda yardımcı oluyor. Kendisini tanıdığımdan beri açık açık konuştuğum tek insan oldu hayatımda... her sıkıntımda başını şişirdiğim biri..Açık sözlü olması ve genç bir uzman olması benim daha çok hoşuma gitti :). Beni daha iyi anlayableceğini düşündüğüm için belki genç olması iyi... Kendisi açık sözlü,samimi, güvenilir,dobra :), ve en güzel özelliği ise GÜLERYÜZLÜ olması....Kendisiyle tanışma fırsatınız olursa ne demek istediğimi daha iyi anlayacağınızdan hiç şüphem yok...
     5 Beğeni    
Cem ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27894
Değerli Tavsiye Ediyorum okuyucuları; "Ne Aradığını bilmeyen,aradığını bulamaz" der, Atasözlerimiz.Biraz ilginç ve bir o kadar da içgüdüsel tesadüfler eseriyle başladı herşey... Aslında tükenmişlikten umuda,yokluktan varlığa,teklikten birliğe varışın ve bu süreçte beni bu noktaya getirecek olan asıl varlığın,gerçek bir masalsı serüvenin baş kahramanını arayışın hikayesidir bu... Gel gör ki,hayat insanoğlu için hep başka başka süprizler hazırlıyor,görmesini bilen gözler için.Bu kendini arayış çabası içinde,Tanrının büyük bir lütfu gereği tanıma onuruna eriştim kendileriyle... Pınar Hanımla, danışanı olarak görüşmelere başladığımızın ilk saniyelerin de dahi, zaman tarihe şahitlik edercesine durmuştu sanki.Hem yüksek ahlaki ve bilimsel değerlerle dolu bilgeliği,hem de ay gibi parlayan yüzüyle,yeryüzüne aydınlık ışıklar saçan sanki bir Abı-Hayattı sözleri.Cana can katarcasına ustalıkla kullandığı söylemleri,mesleki kariyerindeki duruşu,Problem çözmedeki ince seziş ve derin kavrayış gücüyle Ruhumuzun da,gönlümüzünde sonsuz şifası oldu... Kısacası ben aradığımı buldum bulalıdan beri, gönül gözüyle kendisini gördüm göreli,daima o insanlık mescidiyle övünür durur bu ben... Eğer sizler de bir gün,"ben'de kendi çözümsüzlüğümü arıyorum,benim'de mutsuzluklarım var,benim'de bir anlamım olsun,benim'de bir hikayem var diyenlerden iseniz ?" Adını sonsuz Abı-Hayat denizindeki, suyun üstüne yazdığım,değerli Psikoloğum Pınar Ersöz Hanımefendiyi sizlere önermekten gerçekten büyük bir kıvanç duyuyorum... Esin Kaynağı Teşekkürler... Cem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
     Beğenin    
H. Seren GÜRKAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
7.Kasım.2009
TavsiyeNo: 27892
Pınar Hanım'la kurumunda düzenlediği hipnoz eğitimi sayesinde tanıştık. Mesleki alanında son derece başarılı olan, bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşmaktan çekinmeyen Pınar Hanım, bunu bizlere eğitim sırasında da kanıtlamıştır. Aynı zamanda NLP uzmanı olan ve yaşam koçluğu da yapan Pınar Hanım, ciddi bir danışan potansiyeline de sahiptir. Kısa zamanda İzmir'in en iyi psikologlarından birisi olma başarısını gösteren Pınar Hanım'ı tebrik ediyor, ihtiyaç duyan tüm İzmir'lilere tavsiye ediyorum. Uzm. Fzt. Seren Gürkan
     4 Beğeni    
Mehmet KILIÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27648
(Psk.Pınar ERSÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     2 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27504
pınar hanım iş arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum.çok kötü bir dönemden geçiyordum.hayatımda en çok sevdiğim insanı yani babamı trafik kazasında kaybetmiştim.daha önce ölümün çok acı bir şey oldugunu biliyordum.fakat insanın kendi yakınından ve çıkarsızca sevdiği birini bir anda hayatından çıkmasına dayanmak çok zormuş.ben pınar hanıma bu büyük acıya dayanamaz durumda ve intiharı düşünürken gitmeye başladım.yani deprosyondayken.ilk pınar hanıma gıderken ayaklarım geri geri gidiyordu.bana ne yardımı olabilir ki dıye düşünüyordum.görüşmelerimiz başladıgı anda pınar hanımın o sıcak gülüşü bana yaklaşımı okadar pozitif ve iyiydiki yavaş yavaş bu görüşüm kırılmaya başlamıstı.pınar hanımla seanslarımız iki buçuk aydan beri devam etmekte.babamın acısını içimde bastırdım.ölenle ölünmeyecegini ve her ne olursa olsun hayatın devam ettiğini anlamamı sağladı.artık hayata ve yaşama karşı daha sağlam ve dirayetli duruyorum.pınar hanıma çok teşekkür ederiyorum.sizlerede ne olursa olsun her konuda güvene bileceğiniz ve her konuda yardımı olucak biri.ben pınar ersözü herkese tavsiye edyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Abdullah TOPAL Fotoğraf
Psk.Dnş.Abdullah TOPAL
Psikolojik Danışman
Sitemize Kayıtlı Uzman
25.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27488
Sevgili Meslektaşım Pınar ERSÖZ hanım alanında çok iyi olmakla birlikte ,alanındaki yeniliklerden ve kulandığı terapi tekniklerinden adından sıkca söz etirmektedir. Kendisinin başarısını ona yönlendirdiğim danışanların bana memnuniyet ve teşekkür etme dönüşlerinden biliyorum. Sevgili arkadaşımın olağanüstü güler yüzü,samimi ve güvenilirliği ve sorun çözmedeki ustalığından dolayı şidetle tavsiye ediyorum.Pınar ERSÖZ'ü Psikolojik Danışmanlıkta önemsiyorum.Terapideki yeni yaklaşımı ve sorun çözmedeki ustaca yaklaşımları onu başarılı kılıyor. Başarılarını takip ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Sayın ERSÖZ'Ü Ege ve İzmir çevresindeki ihtiyaç duyan herkese önemle tavsiye ediyorum.Memnun kalacaksınız... Yolun açık olsun.Başarılarının devamını diliyorum.Her şey gönlünce olsun....
     1 Beğeni    
Hale SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Ekim.2009
TavsiyeNo: 27383
pınar hanımı intenet aracılığıyla buldum ve iyiki de tanıyıp konuşma fırsatı yakalamışım. yazılanları okudum gercekten içten , samimi , güler yüzlü ve cok sevecen bir bayan. insan ofise girdiği an çıkmak istemiyorum. saatlerce konusmak istiyor. benim kendime olan bütün güvenim sarsılmıştı, öz değerlerimi kaybetmek üzereydim ki pınar hanım sayesinde hepsini yeniden kazandım . hala daha görüsmelere gidiyorum ve çok ama çok memnunum beni yeniden hayata döndürüp, ayakları sapasağlam yere basan bir birey olarak yasamıma devam ettirdiği için cok tesekür ediyorum. sekreter arkadasımızda cok samimi, ilgili ve güler yüzlü bir bayan. o ofis öyle güzel bir yer ki herkesin mutlaka gidip konusmasını tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Merve SSite Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26215
pınar ablayı staj yaptığım hastaneden bir hekim tarafıdan tavsiye etmesiyle bulmuştum.ailevi sorunlarım vardı.annem ve babam boşanma noktasına gelmişti.ilk baştan pınar ablaya gelmeyi kabul etmedim.annemin ısrarlarına dayanamayarak ve onu kırmama adına pınar ablayla görüşmeye geldim.pınar ablayla tanıştıgımız zaman ilk izlenimin ne kadar önemli olduğunu bi kez daha anladım.onun güler yüzünü görünce.özellikle son zamanlarda etrafımdaki insanların akıl verircesine konuşmaları,sen ufaksın sus bakalım demelerınden bıkmıstım.beni bir uzman gibi değilde,bir arkadas,bir abla büyük bir destek gibi dinledi.yanımda olup benı anladığını bana hissettirdi.pınar ablayla tanışmadan önce çok ön yargılı ve kesin düşünen, karamsar biriydim.ama artık evlenmenin ne kadar doğalsa anlaşamayan çiftlerin ayrılma kararı almalarıda bir okadar doğal geliyor.bende ikili ilişkilerde artık daha olumlu düşünüp ve bakmaya başladm.pınar ablayla görüşmem hayatıma davranışlarıma ve düşüncelerime olumlu yansıdı.benım seanslarım devam ediyor.randevu günümü ve saatimi hevesle bekler oldum artık.ben pınar ablayı herkese tavsiye ediyorum.ve herkesın tanıması gerekli diye düşünüyorum.keşke bende annemın bana ilk söylediği zaman gelseydım.daha erken tanımıs olurdum..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Buket
2.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26146
Pınar hanımı yaklasık 3 sene önce , ortak samimi bir arkadaşımızın sayesinde tanıdım. ıyıkı de tanımısım...kendısınden danısan olarak bir hizmet almasamda bir sorunum olduğunda bunu rahatlıkla paylasabıleceğim ve tavsiyeler alabilecegim bir arkadasım oldugunu bılmek cok sevındırıcı.kı zamanında erkek arkadasımla ılgılı kafama takılan sorularda da yardımını görmüşümdür.ayrıca burdan bır kez daha tesekkur ederim.Her zaman için pozitif,canayakın,samımı,güleryüzlüdür. Mesleğinde de oldukça başarlı ve her gecen gün başarılarına bir yenisini eklemektedir .Seni ıyıkı tanımısım, basarılarının devamını dılerım canım arkadasım...
     1 Beğeni    
Meral Çakar
2.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26124
Pınar Hanım'ı çocukluğumdan beri tanırım. Profesyonel olarak bu işe başlamadan önce de bir çok konuda fikirlerine başvurduğumuz biriydi. Kendisini geliştirmek adına uzun mesailer harcadığını bilirim. Pınar, gerek sosyal hayatta gerekse de profesyonel iş yaşantısında kazandığı başarıları sonuna kadar haketmiş birisidir. Sevecen tavrı ve olaylara getirdiği farklı bakış açısı ile bir çok uzmandan çok daha verim alabileceğiniz biridir. İşini sonsuz bir sevgi ile harmanlayan bir başka isim tanımıyorum.
     1 Beğeni    
Mesut 48
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
2.Eylül.2009
TavsiyeNo: 26119
selam ben pınar hanımı bundan yaklaşık on ay önce internetten tesadüfen tanıdım. benim bazı takıntılarım, korkularım ve sorunlarım vardı ilk seansımda biraz kormuştum çünki hayatımda ilk kez birine bütün sırlarımı söylemiştim. seanstan çıktıktan sonra bende korkudan eser kalmadı kendimi çok rahatlamış hissettim. pınar hanım çok anlayışlı, sabırlı, güler yüzlü birisi bana yaklaşım tarzı çok iyiydi ve bu benim çok hoşuma gitti şu anda seanslara devam ediyorum, severek ve isteyerek gidiyorum yanına. şimdi kendi kendime soruyorum neden daha önce gitmemişim diye?. pınar hanım işini çok iyi bilen ve yapan bir doktor gönül rahatlığıyla herkeze tavsiye ediyorum. iyiki varsın.
     16 Beğeni    
İlteriş
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
31.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 26058
eğer şu an biraz sorunlarımı aşabilmiş isem onun payı yadsınamaz.ben onu profesyonel hizmet veren bir psikolog olarak değil konuşmaya başladıktan sonra psikolojiyi çok seven bir arkadaş olarak gördüm.çünkü başka bir perdeden bakmanızı sağlıyor olaylara...ve bunu soğuk ve sıkıcı değil çok canayakın ve eğlenceli yapıyor ...psikolog kelimesi biraz ürkütmüş olsa da ilk başta onu tanıdıkttan sonra bu kavram değişti ...mesleğinde başarılı olduğu su götürmez bir gerçek.çok dost canlısı,güleryüzlü,herşeyden önce çok samimi ,içten ...çok teşekkürler her şeyden önce arkadaş gibi olduğunuz için...
     1 Beğeni    
Alp ARDIÇ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
24.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25882
(Psk.Pınar ERSÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
     1 Beğeni    
Ogün
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25817
psk.pınar ersöz'ü bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıdım. önce çocuğum ile ilgili danışmanlık aldım.çocuğumun sorununun çözümünde kendisini ve çalışma şeklini gözlemledim.bu süreçte kendimle ilgili kişisel sorunlarımı düşünürken ben de danışmanlık alırsam iyi olacak diye düşündüm ve aldım.38 yaşındayım,şimdiye kadar psk.desteği almamıştım. şu andaki kesin düşüncem her insan en az yılda bir kez kişisel muhasebesini böyle bir uzmanın deneyimi altında yapması gerekir.ben yöneticilik tecrübemde ekibimdeki insanlara koçluk yapıyorum uzmanlık alanımla ilgili.aynı şeyi kendim için almanın yerinde olduğunu söylerim... pınar hanım deneyimi ile üzerimde güven oluşturmuş bir uzmandır tereddüt etmeden öneriyorum.
     2 Beğeni    
Özgehan Karayiğit
20.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25807
Pınar Ersöz ile 1 yılı aşkın bir süre iş arkadaşlığımız oldu. Şuan da iş yaşamında beraber olmasakta görüşmekte olduğum bir dostum...Kendisinden danışan olarak hizmet almasam da, bir sıkıntım olduğunda bunu rahatlıkla paylaşabileceğim ve her zaman olumlu telkinlerle beni yönlendiren bir arkadaşımın yanımda olduğunu bilmek bana huzur veriyor...Kendisi olaylara her zaman pozitif yaklaşabilen,güleryüzlü,samimi,hırslı,güvenilir bir insandır.Her zaman hep daha iyi olmayı hedeflemiştir ve bunu başarmıştır...Başarılarının devamını dilerim canım arkadaşım:)
     Beğenin    
Zeliha
19.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25780
Pınar'ı lise yıllarından tanıyorum,yaklaşık 10 sene öncesine dayanıyor tanışıklığımız. Üniversite yılları ,hayat şartları ve iş hayatı bizi farklı yollara savursada , yıllar sonra karşılaştığımızda Pınar'ın aynı Pınar olduğunu fark ettim. O sıcacık içten gülümsemesi ,samimiyeti, hayata karşı heyecanı hiç değişmemişti. Tabiki büyümüş ,güzel ,alımlı bir kadın olmuş. Aklı, vicdanı, merhameti, yakın duruşuyla bir çok insana faydalı olacağına inanıyorum.mesleki hayatında en iyi yerlere geleceğine yürekten inanıyorum. sevgilerle zeliha gök
     Beğenin    
Av.Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25678
Sevgili Pınar'ı sitenizde yaptığım araştırma ve okuduğum yorumlardan sonra tanımak istedim.Hayatımda ender aldığım doğru kararlardan biri olduğunu söylemek ve itiraf etmek istiyorum. Kendimde insanlarla ilgili bir hizmet sektöründe serbest olarak çalışmama rağmen her şeyi bilmeme ve çözmeme imkan yok. Bunun farkındaydım. Lakin farkında olmadığım yaşanmışlık ve yaşadığım olaylar,kavramlar ve kişilerle olan ilişkilerim vardı. Birebir ilişkilerim ve ben. Çözümsüzlük içinde çözüm ararken Pınar la tanıştım ve hali hazırda kendisinden destek almaktayım. Hayatımda bir çok şeyi abartılı yaşadım ama emin olun Pınar gerçek bir dost ve sırdaş... anlayacağınız dilde size gerçeklerin farkındalığına vardırıyor... Tek kelimeyle harbi dost ve harbi bir koç...Çok kısa bir süre olmasına rağmen ayaklarımın yere bastığını bilinç altımda farkında olduğum gerçeklerin bilinç seviyesine çıkarak yüzüme çarpmasına rağmen acısını en az şekilde hissettirerek farkındalık seviyemi yükseltti. Kendisine her daim ihtiyacım olacak buna eminim...belli bir süre psikolojik danışmanım,yaşam koçum,sonrası ise harbi bir dost... Karar vermek başlamanın ve neticeye giden yolda yolu yarılamak anlamına gelir... Nereye gideceğini bilemeyen bir insanın vardığı yerin hiçbir önemi yoktur... Hayat bir gündür o da bügündür. Hayatın akışında hayatı en iyi şekilde yaşamak tadına varmak haz duymak yaşanmamışlıkları sonuna kadar yaşamak ve tüm bunların farkına varabilmeyi öğrenmek üzere Sevgili Pınar ı herkese tavsiye ediyorum.... Av.Site Editörleri Tarafından Kapatıldı
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Tavsiye eden ziyaretçimizin belirttiği gibi Avukat olduğu site editörlerimizce doğrulanmış ve ismi de tarafımızca kapatılmıştır.
     Beğenin    
O.T
13.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25651
Pınar Hanım sıcakkanlılığı ve işine olan sevgisi ile tüm danışanlarına faydalı olduğuna inanıyorum. Mesleğinde çok başarılı ve her geçen gün kendini çeşitli eğitimlerle ve seminerlerle geliştirmekte. Sorunlarınızı gerçekten dinleyip elinden gelenin eni iyisini yapması. Herşeyden önemlisi dürüst ve güvenilir bir yapısı vardır. Gerçekten bu işi bu kadar severek yapan çok insan olmadığından eminim ve Bana göre İzmir'de işinde başarılı tek psikolog. Pınar hanımın kesinlikle tavsiye ediyorum....
     Beğenin    
Nadir
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Ağustos.2009
TavsiyeNo: 25341
Kendisinden danışmanlık hizmeti almış bir yakınımın tavsiyesi ile tanıştığım Pınar Hanıma işyerimizde verimliliğin nasıl arttırılacağı hususunda fikirlerini ve çalışanlarımıza uyguladığımız yönetimde hatalarımızın olup olmadığı hususunda kendisinin bilgilerinden faydalanmak istediğimizi belirttik.Pınar hanım aklımızdan geçenleri varmak istediğimiz noktaları çok güzel tespit ederek bizi çok iyi anladı.Sorunlarımızı rahatlıkla tespit etti. Kendisi güler yüzlü işinde ciddi ama görüşme sırasında bir arkadaş edası yaratabilen bir uzman. Yönetici olarak sorunlarımızı görüştükten sonra Firmamızda çalışanlarımızla olan ilişkilerimiz işe verimliliğin motivasyonun arttırılması hususunda destek adık Psikolg Pınar Ersöz den çok memnun kaldık. İşyerimiz artık mecburen gelmek zorunda olduğumuz bir yer kapsamından çıkarak severek geldiğimiz bir mekana dönüştü. Çalışanlarımız severek işine bağlandılar. Kazandırdığı takım ruhu iş ve sosyal hayatımızı güzelleştirdi. Kendisini Tebrik ediyor ve tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    
Nilcan Bozdağ
30.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25299
Pınar ERSÖZ çok değerli bir arkadaş insana ve dünyaya bakış açısı ile dikkata alınacak ve insanı kendine hayran bırakacak bir kişilik Kendisinin evliliğimdeki ve çocuğumu yetiştirirkenki verdiği özenli tavsiyeleri dikkatle uyguladım ve bunun pek çok yararını görüyorum. Ayrıca herkesin zaman zaman kendisine yaşadığı çevreye yabancılaştığı anlar oluyordur.Şahsen ben bu gibi durumlarda değerli arkadaşımın çok yardımını gördüm. Bu bağlamda arkadaşımın herkese mutlaka yararı olabileceğine inanıyorum.
     1 Beğeni    
Onur
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25281
Hayatımda tanıdığım en mükemmel insanlardan biri... Sözleriyle ve tavsiyeleriyle sizi kendine öyle bir bağlıyorki bir sonraki randevuyu iple çekiyorsunuz... Pınar abla, eğer güvenebileceğiniz bir insan arıyorsanız kesinlikle aradığınız kişi, size sadece tek bir alanda yardımcı olmakla kalmıyor birçok sorununuzla baş etmeyi öğretiyor ve siz bunu zaman içinde kendi başınıza başarıyorsunuz... Güler yüzü ve insana verdiği güven sayesinde kendinizdeki değişikliği daha ilk randevudan anlayacaksınız. İlk randevuma giderken içimde şüphelerim vardı, bende bu site sayesinde kendisini tanıdım ve kendisiyle yüzyüze tanıştıktan sonrada şüphelerimin ne kadar gereksiz olduğunu anladım... Kesinlikle "TavsiyeEdiyorum" =))
     2 Beğeni    
İ.İ.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25270
Pınar Hanım'ı yaklaşık 2 ay önce tavsiyeediyorum.com saysinde tanıdım ve bu süreçte kendisiyle 4 seans yapma imkanım oldu. Daha önce başka bir uzmandan 1,5 sene yardım almama rağmen sıkıntılarımda en ufak bir azalma olmamış aksine daha da artmıştı. Bu nedenle çok ümitsiz ve bezgin haldeydim; kimsenin bana çare olamayacağını düşünüyordum. Ama Pınar Hanım güleryüzüyle, sıcaklığıyla, ilgisi ve samimiyetiyle bende çok pozitif duygular uyandırdı ve önce kendime sonra da iyileşeceğime inandırdı. 2 ay içinde seneler boyu gösteremediğim ilerlemeyi gösterdim; şu an buna kendim bile inanamıyorum. Eşimle, ailemle ve tüm çevremle ilişkilerim düzeldi, kendime güvenim yerine geldi, içimdeki gücü keşfettim. Hiç bir zaman bana hasta olduğumu söylemedi; tam aksine bunun bir süreç benimde bir danışan olduğumun ısrarla altını çizdi. Her gidişimde güle oynaya gidiyorum ve çok ama çok mutlu, huzurlu ve kuvvetli ayrılıyorum yanından. Sadece gülüşü bile insanı aydınlatıyor zaten... :) çevremde sıkıntısı olan herkese kendisini tavsiye ediyorum ve kendisine referans olmaktan keyif duyarım.
     1 Beğeni    
Aysun G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 25086
nişanlımla aramızdaki sorunlardan dolayı ayrılmanın eşiğine geldik.internette yaptığım bi araştırma sonucu pınar ersözün iyi bir uzman olduğu kanısına vardım.ve tanıştımızda kendisini umduğumdan daha fazla sıcakkanlı buldum.pınar ersöz isimli uzmandan evlilik öncesi terapisi aldık.bize çok yardımı oldu.şuan terapi devam ediyor ve kendisinden memnunuz.kendisinin güler yüzlü ve cana yakın davranması bizi memnun ediyor.sorunlarımızı bıkmadan dinliyor ve bize yardımcı olmak için elinden geleni yapıyor.kliniğine gittiğimizde asistani ve kendisi bize çok sıcak ve güler yüzle karşılıyorlar.misafirperverler.
     1 Beğeni    
Beste ALİMERT Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
16.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24885
Beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmek istediğimiz noktada, doğru ve sağlıklı beslenme bilgisinin yanında, kişinin davranış değişikliğini kazanması başarıyı getiriyor. Her zaman danışanlarımı güvenle yönlendirdiğim ve başarılı sonuçlar almamızda önemli ve değerli katkıları bulunan Psikolog Pınar Ersöz Hanım'ın zaman içinde çalışma sistem ve disiplinini görme şansım oldu. Biliyorumki hayatınızın her noktasında, profesyonel yardımının yanında içten ve güven veren yaklaşımıyla Pınar Hanım kendinizi emanet edebileceğiniz bir uzman. Psikolojik destek tüm hayatınızı içine alan sonsuz bir alan. Bu konuda Pınar Hanımın bilgilerini güçlendirdiğini ve farklı konularda kendini her zaman yenilediğini gözlemlemekteyim. Beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum Pınar Ersöz hanımı güvenle herkese tavsiye ederim.
     4 Beğeni    
Gay 35
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
15.Temmuz.2009
TavsiyeNo: 24863
selam.ben bir EŞCİNSELİM.ama bunu ne aileme ne de yakın çevreme kabul ettirebildim.bu sebepten bir hetero ilişkisi yaşamam da mümkün değildi.ilişkim de vardı ve erkek arkadaşımla olan bu ilişkimde çıkmaza girmiştim.intiharı bile düşündüm.sıradışı görülmekten ve sanki bir yaratıkmışım gibi olan bakışlardan bıkmıştım.ne var ki sonra internette gezinirken pınar hanıma rastladım.öncelikle onun da beni diğerleri gibi DEĞİŞTİRMEYE çalışacağını düşünürken çok farklı bir yaklaşımla iletişim kurduğunu görmek beni çok mutlu etti.pınar hanım beni değiştirmeye çalışmadı bu süreci doğal kabul etti ve ailemle iletişim kurup onların da kabullenmelerini sağladı.artık çok huzurluyum.iyi ki pınar hnm ı tanımışım.pınar hanım ı herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Psk.Ayhan ALTAŞ
30.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24495
Pınar hanım ile aynı üniversiteden mezun olduk kendisi mesleki gelişimine önem veren ve sürekli kendini geliştirmeye yönelik eğitimlere katılan bir meslektaşımdır. Özellikle İzmir de yaptığı çalışmalarla isminden sıkça söz ettiriyor. Danışanlarına karşı anlayışlı, dinleyen ve olduğu gibi kabul eden bir meslektaşımızdır. Etik kurallar çerçevesinden sapmadan mesleğini icra eden Pınar hanımı bütün izmirlilere tavsiye ediyorum.Özellikle aile ve ilişki terapisinde danışanlarından ve meslektaşlarından olumlu geri bildirimler almakta.Psikolojik problemlerinizi çözmek için gönül rahatlığı ile Pınar hanıma başvurabilirsiniz.
     10 Beğeni    
Erdem A.
18.Haziran.2009
TavsiyeNo: 24202
Pınar Hanımı mesleginin ilk zamanlarından beri tanıyan birisiyim. Gerek mesleki anlamda gerekse insan ilişkileri boyutunda ornek alınabilecek birisi oldugunu dusunuyorum. Isindeki basarisini; oncelikle karsidaki insanla empati kurma yetenegine daha sonra mesleki anlamda doyurucu bilgisine ve surekli yeniliklere acik bir yapiya sahip olmasina bagliyorum. Sorunlari akil suzgecinden gecirip duyguyla yoguran ve bunlardan etkili tavsiyeler olusturan Pınar Hanımı canıgonulden tebrik ediyorum. Ve unutulmamasi gerekirki, hicbir basari rastlantisal degildir...
     3 Beğeni    
Utku T.
5.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23899
Pınar Hnm. ile universite yıllarında tanısmıstık. Kendisi gercekten insan psikolojisinden anlayan ve ona cozum yolları bulmasında yol gosterici olan bir yapıya sahip. Daha ogrenciyken bile kendisi sorunlarımızı dinler bize yardımcı olabilecegi cozumler sunardı. Bir nevi biz o yıllarda ogrenci isi bedava danısmanlık aldıkta diyebilirim :) Kendisinden danısmanlık hizmeti alacak kişilere de en az o yıllarda bize yardımcı oldugu kadar yardımcı olacagına eminim. Diksiyonu gayet duzgun, insanın kulagını oksayan sesi ile yardım edecegi kişileri simdiden tebrik ederim. Kendisine de burdan sevgilerimi gonderiyorum. Tıpkı onun her zaman etrafındakilere yaptıgı gibi :)
     1 Beğeni    
Selam
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23821
merhaba.pınar hanım a evliliğimizde süregelen bazı problemlerden ötürü başvurduk.kimseye açamadığımız bu problemlerimizi hele ki bir bayan terapiste nasıl anlatacağım konusunda problem yaşamaktaydım.pınar hanımla ilk seansımızdan sonra daha da rahatlamış bulmuştum kendimi.bizim oralarda cinsellik ayıptır çok konuşulmaz.mahrem şeyleri hele ki bir erkek bir bayana kolay kolay anlatamaz.zorlanacağımı düşünsem de yanılmışım.benim bir erken boşalma eşimin de ağrılı cinsel birlikteliği yaşama durumu vardı.pınar hoca öncelikle bizlerdeki eksiklikleri gösterdi bize.gerçekten de eksik olan noktalarımıza bastıkça canımız yanıyor gibiydi.konuşamıyorduk,birbirimi,zin gözüne bakamıyorduk.cinselliği konuşmama eksikliği enbaştaydı ve bu can acıtıcıydı.şu anda 3.seansımız ve bizlerdeki farklılık inanılacak gibi değil.rahatız.her şey yüzümüze yansıdı sanki.tartışmalarımız azaldı sakinleştik.pınar ersöz ü herkese rahatlıkla tavsiye ederiz.özellikle de bizim gibi kırsal kesimden izmir e yerleşen ve bu türlü durumları ayıp gibi gören ve anlatamayan herkese tavsiye ederiz.emin olun çok rahat edeceksiniz.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Arzu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
3.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23820
(Psk.Pınar ERSÖZ bu tavsiyenin içeriğini paylaşmak istemiyor.)
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Yakup Ö.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Haziran.2009
TavsiyeNo: 23763
hayattan ve tüm güzelliklerinden kopmuş biriydim.içine kapanık insanlardan kaçan biriydim.pınar hanım sayesinde tekrar yaşama bağlandım dostlarımın arasına katıldım.şimdi kendimle ve hayatla barışığım.hiç bir korkum ve endişem kalmadı.bunların hepsi pınar hanımın bana verdiği destek ve emek ile oldu.kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.o çok iyi bir psikolog ve çok iyi bir insan.güler yüzü içtenliği insanlara olan sevgisi ve ilgisi sizi hayata bağlayabilecek unsurlatdan birkaçı zaten. pınar hanıma meslek hayatındaki başarılarının devam etmesini diliyorum.
     2 Beğeni    
Fatih Doğruyol
30.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23709
Uzun süredir danışman, eğitmen ve yönetici olarak eğitim ve danışmanlık sektörlerinde bulunmam sayısız uzmanla da tanışmama vesile olmuştur. Pınar hanımla da organizasyonunu gerçekleştirdiği bir eğitim vesile ile tanıştık. Pınar hanım pozitif yaklaşımını tanıştığınız daha ilk anda hissettiğiniz, tanıdığım çok sayıdaki psikolog veya psikolojik danışman içinde psikolojinin çeşitli alanlarında kendini gerçekten çok iyi yetiştirdiğini düşündüğüm, bitmek bilmeyen bir öğrenme isteğiyle sürekli kendini yenilediğini gözlemlediğim, ender uzmanlardan. Psi. Pınar Ersöz halen danışmalığı yaptığım eğitim kurumları ya da konuşmacı olarak bulunduğum kurumlarda da gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim tek psikolog.
     30 Beğeni    
Simon
28.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23653
Sevgili Pınar ile beraber çalıştığımız dönemlerden beri, onu, mesleki ve kişilik özellikleri bakımından dikkat çekici ve takdir edilesi bulurum. İş arkadaşı, danışman, dost olma yetilerini her zaman birarada bulunudurup, gözünüze sokmadan, size huzur veren bir biçimde yansıtır. En azından bana kesinlikle böyle yansımıştı. Beden dili ve etkili dinlemeyi sevecenlikle kullanmanın etkisiyle, bir insanla konuşmanın bu kadar zevkli ve rahatlatıcı olduğu Pınar'la tecrübe edilebilir ancak. Sevgili arkadaşım, uzun zaman oldu, sohbetini özledim. Balıkesir'de de bir seminerde görüşmek isterim, iyi fikir aslında. Okulöncesi öğretmen adaylarının, özellikle özel eğitim ve aile eğitimi alanında senden öğrenecekleri çok şey olduğuna eminim.
     1 Beğeni    
Esrarengiz3521
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23650
herkese merhaba..ben de hakan abim gibi pınar hanım ı bu siteden buldum.sonra birbirimize psikoloğumuzu överken aynı kişi olduğunu farkettik.tanıdığım birinden de pınar hanım hakkında böyle güzel övgüler duymak gerçekten çok güven vericiydi.pınar hanımın en geçerli özelliklerinden birisi "gizlilik" ilkesi.bu benim için çok önemliydi.kimseyle paylaşmadığım şeyleri kendisi ile paylaşacaktım.önce tedirgin oldum ama seans sonunda öyle bir açılmışım ki kendime bile itiraf edemediklerim geldi 2. seansta.çok mutluyum kendisini tanıdığıma.ayrıca bu siteye de beni,hakan abimi ve bizim gibi bir çok kişiyi doktor hanımla tanıştırdıkları için çok teşekkür ederim.pınar hanım ı herkese tavsiye ediyor,o gülen yüzünü herkesin hissetmesini ve o huzuru herkesin bulmasını öneriyorum. sevgiler saygılar..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Hakan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
28.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23647
sayın hocam ı bu site aracılığı ile buldum.kararsızlık dönemi yaşıyordum.evliliğimde,işimde ve sosyal hayatımda her şey sanki üstüme geliyor öfkemi kontrol edemiyordum.kendim çözeceğime inanmış fakat sadece üstünü kapatmıştım.çözümsüz kalan her bir sorunum sonraları üstüme gelmeye başladı.geceleri bile huzursuz uyuyordum.sonra psikoloğa gitmeye karar verdim.internetin güvenilmez olacağını düşünmüştüm ama pınar ersöz ü buradan tanıyınca yanıldığımı farkettim.pınar hanım uyguladığı HİPNOZ ÇALIŞMALARI ile çözümsüz sandığım bir çok problemimi kendimin çözmemi sağladı.benim de istediğim buydu.ara sıra cevapsız kalan sorunlarımda telefonla hemen kendisine ulaşıyordum.ama zaman geçtikçe daha az arar oldum çünkü önceden çözemediklerim yavaş yavaş çözülür oldular.. pınar ersöz hocama saygılarımı sunar onu tüm insanlığa tavsiye ederim..pınar ersöz ü tanımaktan mahrum kalmayın....
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Mustafa
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23433
Sıcak kanlı, bilinçli, samimi tam bir profesyonel. Yaklaşık 6 aydır Pınar hanımdan panik atak ile iligli yardım alıyorum. Bana çok desteği oldu bu süreçte, sabırla mücadele etti benimle, sonrasında da benim mücadele kabiliyetimi geliştirdi, eskiye nazaran yaşam ile yaptığım mücadelerde daha başarılıyım, daha güçlüyüm. Sorunları tespiti, çözüm yolları konusundaki yöntemleri çok iyi. Danişanı olmaktan mutluluk duyduğum Pınar hanıma, çok teşekkür ederim.
     Beğenin    
H.Emre
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
20.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23378
dikkat dağınıklığı sorunum vardı kendimi derslere veremiyordum çok sıkılıyordum ne yapsam çalışasım gelmiyordu ne kadar zorlasamda olmuyordu pınar hanım böyle bir sorunum olduğunu söyledi ve kısa bır süre tedavi olduktan sonra bunu üstesinden gelmeyi başardım çok mutlu oldum şimdi derslerime daha çok çalışıyor gereken önemi veriyorum 1. dönem 5 tane zayıfım vardı şimdi hiç zayıfım yok taktir almayı planlıyorum ve pınar hanımı herkese tavsiye ediyorum.....
     1 Beğeni    
Hatice Yener
18.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23338
pınar ersöz ile bir özel eğitim kurumunda birlikde çalıştık tam manasıyla işine aşık, ilkeli,disiplinli,sırdaş. işine verdiği önem hertürlü takdir ediliyor ayrıca çok sevecen vede samimi ,çok sıcak. beraber çalışılması gerçekden güzel bir insan değer verdiği için takdir ediyorum.çekinmeden arayabileceğiniz, ulaşabileceğiniz, bir uzman. pınar ersöz bu kadarla anlatılamaz ama gerçekden bir hayat düsturunu onda görüyorum çok başarılı bir kariyer sahibi olmak kadar iyi bir insan olmakda çok önemlidir. pınar ersöz hem iyi bir insan hemde çok başarılı başarılı olduğu kadar çoooooook alçak gönüllü herkes ulaşabilir güvenle sesindeki güvene hayran olacaksınız.
     2 Beğeni    
Yasemin Kamalı
18.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 23329
Selamlar Psk. Pınar Ersöz ile kendisinin organize ettiği " Trans ve Değişim" kursunda tanıştım. Kendisini mesleğinde sürekli geliştirmeye çalışan, eğitime ve yeni yöntemlere açık, bunların takibi ve uygulamasında oldukça başarılı bir uzman. Aynı zamanda güleryüzlü ve sıcak yaklaşımı ile tüm çevresini olumlu etkileyen, eğitimler konusunda yaptığı organizasyonlarla bizlere de katkıda bulunan bir arkadaşımız. Her konuda çekinmeden danışabileceğinizden ve gereken her yöntemi araştırıp,uygulayarak en iyi şekilde sizin yanınızda olacağından emin olabilirsiniz. Sevgiler
     4 Beğeni    
Danışan33
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Mayıs.2009
TavsiyeNo: 22846
Herkese merhaba. Pınar hanımı bu site sayesinde tanıdım ve ocak 2009 kendisinden terapi hizmeti almaya başladık. Sorunum erken boşalma olduğu için bir bayandan bu yardımı almak ilk başta zor gelmişti ama ilk seansta kendisinin sıcak, içten ve samimliği bu düşüncemizin nekardar yersiz olduğunu anlamıştık. Ofise girince kendisinden almış olduğumuz pozitif elektrik kendimizi daha rahat hissetmemizi sağlıyor. Artık bu sorunumu pınar hanım sayesinde çözebileceğimi biliyorum. Sana sonsuz teşekkürler sevgili PINAR ERSÖZ...
     1 Beğeni    
Gülşen
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
29.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22757
Kendimi çok çaresiz hissettiğim bir anda tesadüfen Pınar Hanıma ulaşmak büyük şanstı gerçekten.Tanıştığımız gün 'bu kız mı bana yardım edecek' diye düşünmüştüm.Ama o tatlı kız sayesinde ben tekrar hayata döndüm.Güleryüzü,sıcaklığı,müthiş elektriğiyle adeta büyülüyor.Tatlı bir bağımlılık gibi. Sayesinde yaşama sevincime,hayata bağlılığıma,kendime olan güvenime,mutluluğuma tekrar kavuştum.Önerileri sayesinde hayatımın ne kadar kolaylaştığına bazen ben bile inanamıyorum.Pınar Hanımla daha erken tanışmış olabilmeyi çok isterdim.Bir süre sonra bu çok özel önerilerden ve güzel İzmir'den ayrılacağımı bilmek beni üzüyor.Pınar Hanım gibi mesleğini seven ve çooook başarılı bir psikolog bulamayacağınızı iddia ediyorum. Yardımlarınız için,gülümseyen yüzünüz için çok teşekkür ediyorum Pınar Hanım.Hayatınızda da hep kendiniz gibi güzelliklerle karşılaşmanızı diliyorum.
     8 Beğeni    
Fulden D.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22711
ÖSS denen ve sadece Türkiye'de uygulanan; 195 dk. da hayatımıza yön vermemizi isteyen bu sınav sistemi çoğu arkadaşım gibi benim de korkulu rüyamdı.. Geceleri uyuyamıyor, her yanlış cevabım geleceğimle ilgili hayallerimi biraz daha kısıtlıyordu. Ne yaparsam yapayım bu stresin üstesinden gelemiyordum. Daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle Pınar Hanım'a başvurdum. İlk başlarda pek ümidim yoktu ama gün geçtikçe aslında sorunumun yine kendimde çözümleneceğini anladım. Psikoloğumun da büyük yardımıyla özgüvenimi geliştirdim. Kendimi ona bıraktım ve sadece çalışmaya odaklandım. Bütün korkularımı yendim ve bunun da üstesinden geldim. Şuan istediğim üniversitede hayallerimi gerçekleştirmek için kendimden emin adımlarla yoluma devam ediyorum.. Hayat koçuma sizler aracılığıyla bir kez daha teşekkür ediyor, hiç tereddütsüz tavsiye ediyorum. :)
     3 Beğeni    
Bilgen
27.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22702
Ben Pınar hanımın asistanıyım.Pınar hanım gerçekten işini en iyi şekilde sonuna kadar yapan biri.Sıcak gülüşü ve yakın tavırlarıyla insanlara yaklaşımı çok güzel.Bana ben yanına çalışıyor olmama rağmen bir arkadaş ve bir dost gibi davranır.benim canımın sıkkın olduğunu hemen anlayıp güzel gülüşüyle onu hemen bitirir.Pınar hanım,ne olursa olsun insanların yanında maddi manevi her şekilde duran bir insan.benim de gerçkten hayatta destek alabileceğim ,güvenebileceğim bir insan.gelen danışanlarımıza da maddi manevi her şekilde yardımda bulunan,elinden gelen yardımı esirgemeyen bir dosttur.insanın güven duyduğu biriyle gelip görüşmesi ve çalışması çok güzel bir duygu.benim için en önemli şey pınar hanımın odasından danışanlarımızın güler yüzlü,rahatlamış ve kendine güvenir bir şekilde çıkmış olmaları.ben pınar hanım seanstayken bekleme odasındaki danışanlarımızdan pınar hanım hakkında çok olumlu ve pozitif gözlemler duyuyorum.ofisimizin pınar hanım sayesinde pozitif bir enerjisi olduğu söyleniyor.pınar hanımın yanında çalışmaktan çok mutluyum.pınar hanımın yanında seminerlere ve eğitimlere katılıp kendimi geliştiriyorum.pınar hanımı tanıdığım ve yanında çalıştığım için kendimi çok şanslı görüyorum..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Saliha
27.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22701
Psikolog Pınar ERSÖZ..mesleğini bu denli seven,mesleğini bu denli severek icra eden,insanlara bu denli yardımcı olan,mutluluğu bulaşıcı hale getiren insan.seni tanıdığım günden beri hayatımda sanki her şey yolunda gidiyor.o pozitif enerjini bana da bulaştırdığın için sana minnettarım.pınar hanımla zayıflamak için gittiğim obezite merkezinde tanıştım.ondan bir süre yardım aldım ama onu arkadaşım olarak görüyor ve hayatımda daimi olarak kalmasını istiyorum.o benim sonsuza kadar arkadaşım..bana kazandırdıkların için teşekkür ederim..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Danışan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
27.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22700
pınar hanıma bu site aracılığı ile ulaştım.kendisinden yaşam koçluğu için destek almak istemiştim.son zamanlarda kendimi biraz depresyonlu bir dönemimde hissediyordum.görüşmelere bir iki devam ederken motivasyonumun arttığını hissettim.sanki artık daha pozitif bakabiliyorum hayata.kendimi sanki biraz daha iyi hissediyor gibiyim.pınar hanım dan aldığım çözüm önerilerini hayatımda uyguluyor ve daha sağlıklı bir çıkış yolu buluyorum.her şey doktor hanım a şimdiden teşekkürleri bir borç bilirim..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Yiğit
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22659
buraya gelmenın faydasını ılk geldıgımde fazlasıyla anlamasamda zamanla ınsanların bakış acısını beden ve ruh sağlıgına iyi geldıgını fazlasıyla ıyı anlıyorum.psıkolojıkman rahatsız olan bır ınsanın burada kendını ıfade etmesı ve kendı anlatması herseyın baslangıcı olarak gorulmelıdır.buradakı asıl sey ınsanın kendısını tanıması ve yapması gerekenı kendını rahatsız ve huzursuz olmayacak sekılde yapmasıdır.ben buraya geldıgımde oldukca mutluyum buyuk kucuk her ınsanın buraya gelmesını ve burada kendısını ne kadar rahat hıssetecegını en ışten dıleklerımle ınanıyorum.cunku buraya geldıgımden berı kendımı rahat ve yapmam gerekenı dusunerek ve yardım alarak yapıyorum.bu bana cok sey kazandırdı benı daha bılınclı kıldıgını bunu her okuyana ıletme hıssı hısettım kendimde yardımcı olan ve emegı gecen herkese teşekkur edıyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ayberk
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
22.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22560
Merhabalar ilk seansıma bu gün girdim ilk kez piskologa gidiyorum beni gerçekten cana yakın karşıladı.İletişim de sorun yaşıyordum utanıyor , cekiniyor ve sıkılıyordum ama Pınar abla sayesinde daha ilk seansta bir rahatlama geldi kendisinin arkadaş canlılığı çekinmeden konuşmamı sağladı.Gerçekten çok sempatik güler yüzlü biri mesleki açıdan da cok güvenilir daha şimdiden olumlu sonuç alıyorum herkese tavsiye ediyorum ön yargılı davranmayın kesinlikle içiniz rahat bir şekilde gidin ÇOK memnun kalıcaksınız.
     4 Beğeni    
Nazlı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22516
psikoloğa gitmenin hoş karşılanmayacağını düşünüyordum.eşimin beni ikna etmesiyle geldim önceleri.halkımızda psikologa gidenlerin hala deli gözüyle bakıldığı bu zamanda pınar hanım ın öncelikle bana bu konuda bilgi vermesi rahatlattı beni.konuştuk uzun uzun,rahatladım hafifledim biraz sanki.görüşmeler için iple çekiyorum günleri.diğer görüşmemiz mayısın 5inde ve ben o günü sabırsızlıkla bekliyorum.problem olarak gördüğüm bu dönemimde "depresyonda olduğumu düşünüyordum"farklı görmem gereken noktaların da olduğunu farkettim.pınar hanım dan memnun kaldık çok.sabrı,anlayışı,ikna yeteneği,derin bilgisiyle taktir edilecek bir psikolog.HERKESE TAVSİYE EDERİM..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Serdar Elmacı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22508
İçinde bulunduğumuz zaman diliminde, psikolojik danışmanlığın artık gerekli olduğu zamanlarda alınmasından daha önemli bir şey olduğu kanısını taşımaktayız. Nasıl ki, günümüzde arbamızı yada mekanik bir eşyamızı düzenli olarak servise götürüp bakımını yaptırıyorsak, birey olarak ruh sağlığımızın ve davranışlarımızın da uzman psikologlar tarafından düzenli olarak kontrol edilmesi gerekliliğine inanıyoruz... İşte bu bilinç ve anlayışla 71 öğretmenimizi ve 1500'e yakın öğrencimizi psikolog PINAR ERSÖZ'e emanet etmenin RAHATLIĞI, HUZURU ve GÜVENCESİ içerisindeyiz... PINAR ERSÖZ'e tüm öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle ve velilerimizle yaptığı ve yapmaya devam edeceği tüm bireysel görüşmeleri, seminerleri, kaygı, psikodrama, hipnoz, dikkat dağınıklığı, hızlı-etkili okuma v.b. çalışmaları için sonsuz teşekkür ve taktir ederiz... UĞUR DERSHANELERİ SALİHLİ ŞUBELERİ
     1 Beğeni    
Danışan Meraklı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22500
pınarhanım merhaba; ilk seansımdan biraz önce çıktım.ilk kez bir psikoloğa gidiyorum ve bunca yıldır neden yardım almadım diye de hayıflanıyorum.sosyal fobim vardı.yüzüm kızarıyor,topluluk karşısında konuşamıyordum.ellerim titriyordu sanki..her an rezil olacağım korkusunu yaşıyordum.seanstan çıkınca ben ben değildim sanki.beden dilim değişti omuzlarım daha bir dik şu an.pınar hanım ın güleryüzü,üslubu benim hiç bir şeyi çekinmeden anlatmamı sağladı.teşekkür ederim kendisine buradan..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     Beğenin    
Bulut
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22494
geliş sebebim panik atak rahatsızlığımın olmasıydı.eşimin bana olan anlayışsız tavırları beni iyice batağa sürükledi.her gün ağlıyordum.eşim de beni sadece doktora götürerek vicdanını rahatlatıyordu.gitmediğimiz doktor kalmamıştı.eşim arkadaşlarıyla otururken pınar hanım ın ismini duymuş ve bana pınar hanımdan bahsetmişti.inanın o kadar ümitsizdim ki..çünkü doktorlara güvenmiyor onlardan bıkmıştım adeta.çok büyük bir önyargıyla pınar hanımın ofisine gittim.orda çalışan bayan çok güleryüzlüydü.onu pınar hanım sandım:)daha sonra pınar hanım la tanıştık.ben her zaman anlattığım hayat öyküm bir kez daha anlattım.ama her zamankinden farklı bir yaklaşım gördüm.çok rahatladım.pınar hanım eşime de zaman ayırarak onu yönlendirdi.ağlamalarım azaldı sanki.pınar hanım ı çok seviyorum.pınar hanım bana gülmeyi öğretti.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Dilara G.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22493
aile terapisi almak için pınar hanım tavsiye edildi bize.ailemizde iletişim kopukluğu vardı.eşim ve çocuklarım dahil olmak üzere bir tartışma,bir çatışma içerisindeydik.bir uzmana başvurmamız gerektiğini düşünerek pınar hanım a başvurduk.bizime o kadar iyi ilgilendi ve o kadar çok zaman ayırdı ki çok rahatladık.evde herkes ne yapması gerektiğini biliyor.en önemlisi birbirimize güvenmeyi ve değer vermeyi öğrendik.pınar hanım ın varlığını seansta değil seans sonrasında da hissedebiliyoruz.her ihtiyacını duyduğumuzda arıyoruz.ve bıkmadan usanmadan bizim yanımızda oluyor.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     3 Beğeni    
Ege
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22488
8 yaşında bir erkek çocuğu annesiyim.çocuğum normalde iyi huylu ve geçimli bir çocuktur.fakat oğlumun geceleri alt ıslatma problemleri oluyordu.bu alışkanlığı ilk zamanlarda ayda bir kaç defa oluyorken daha sonra her akşam bu problemi yaşamaya başladık.bu sorunu da herkese açamadığım için internette gezerken www.izmirpsikolog.net den şans eseri pınar hanıma denk geldim ve telefon açtım.ilk önce problemimi telefondan aktardım.telefonda bana gayet yakın ,açıklayıcı konuştu.sonra randevulaşıp çcuğumu eşimle beraber götürdük.2 seansta bu durum ortadan kalktı.bu sorunun bu kadar çabuk çözüleceğini bilseydim daha önceden giderdim.daha önce bu durumdan utanıyordum ama artık bu utancım ortadan kalktı.pınar hanım a çekinmeden her konu hakkında gidebilirsiniz.hayatta düzelmeyeceğini sandığım bir şeyi sonlandırdı.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     4 Beğeni    
Melis
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
21.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22487
3 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyor fakat cinsel hayatımız dışında.bu sorunum için kadın doğum uzmanına gitmiştim.fakat doktor bende bir problem olmadığını fakat bunun bir psikolojik problem olduğunu söyledi ve beni pınar hanım a yönlendirdi.eşim özel sorunumuz olduğundan bir bayan psikolog olmasını istedi.çünkü böyle sorunları rahat ve güvenilir bir insanla konuşmak çok önemli.tereddütlerimle geldim ve giderken aklımda hiçbir soru işaretikalmadan pınar hanımın yanından çıktım.şu anda 3.seanstayız ve gerçekten pınar hanım a minnettarım.üzimdeki tabuyu yıktı.evliliğim daha sağlam temeller üzerine kuruldu.şu anda gerçekten her şeyiyle çok sağlam bir evliliğim var.iyi ki pınar hanım a gelmişim.eğer benim bu tavsiyemi okuyanlar varsa aklında hiçbir soru işareti olmadan pınar hanım a gidebilirler ve pişman olmayacaklar sonunda.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Yalçın Y.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22359
pınar ablaya ailem aracılıgı ıle ulastım.ailemse site aracılığıyla ulaşmış.derslerım hakkında yardım almak ıcın basvurmustuk pınar abla oldukça sempatık,guler yuzlu bır ınsan meslekı acıdan oldukca guvenılır işini iyi yapan biri meslegınde bence mukemmel bırı oldukca olumlu,mutlu,guleryuzlu calıstıgı yer ısıne oldukca uygun ve yanındakı ınsanlarda pınar abla gıbı basarılı ben olumlu sonuc almaya basladım herkeze tavsiye ediyorum ve ön yargılı olmamalarını diliyorum..saygılar xD
     3 Beğeni    
Aysegul
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22354
Böyle bir hizmet alacağım kişinin güvenilir olması ve kendime yakın bulmam gerekiyor.Pınar hanım bu konuda güvendiğim ve kendime yakın hissettiğim birisi bu meslekte en önemli olan konulardan biride budur.Yanında çalışanlar sıcak ve samimi olması,işyerinin temiz ve düzenli olması gittiğimde rahat hissetmemi sağlıyor.Pınar hanım arkadaş canlısı ,güler yüzlü.Başka bir psikoloğa gitmediğim için başkasıyla kıyaslayamam.Önemli olan benim isteklerimi karşılaması.
     1 Beğeni    
Arif Tutsak
14.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22240
Bürosuna gittiğinizde içeri adım atmanız bir insanda en fazla nasıl bir etki yapabilir ki? ama pınar hanımın bürosu için bu ÇOK FARKLIDIR.içeri girdiğinizde inanılmaz bir güler yüzlülük,sempatiklik,içtenlik,doğallık… sorunlarınızın çözümlenmesini sağlayabilecek doğru insana geldiğinizi çok açık bir şekilde gösteriyor.konuşmaya başladığınızda işindeki bilgi birikimi ,tecrübesi her dk sizin doğru yere geldiğinizi destekliyor.arkadaşımın genç yaşına rağmen işinde kazandığı bu büyük başarıyı tebrik ediyorum ve ona gelen hastaların çok şanslı olduğunu bir kez daha çok içten söylüyorum ve herkese tavsiye ediyorum..başarılarının devamını dilerim arkadaşım…
     2 Beğeni    
T.Laçin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
14.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22234
inanılmaz başarı örneği..pınar ersöz.tavsiye yazılarını okudum bence eksik bile yazılmış.ben kendisine "depresyon" tanısı aldığım dönemde gitmiştim.ilaç,ilaç,ilaç...sonu gelmiyordu sorunlarımın.kendime güvenim tükenmişti,eşimi yoruyordum .aramız bozuktu,çocuklarımız benden korkmaya başlamıştı.uyuyamıyor,yemek yiyemiyordum.bir süre ilaçlardan medet umdum fakat sonrasında bunun bir çözüm olamayacağı düşüncesine ulaştım.pınar hanıma tesadüfen ulaştığımda umudum tükenmişti.bir,iki derken üçüncü gittiğimde yavaş yavaş bir şeylerin değiştiğini gördüm.pınar hanımın söylediği gibi "dibe vurduğum bir anda ayaklarımı yere vurup yukarı çıkabilmiş"tim sanki.sayenizde pınar hanım.eğer bu yazımı okursanız çok teşekkürlerimi sunarım size.siz de eğer bir psikolog arıyorsanız şu an doğru sayfada,doğru insandasınız.en kısa zamanda kendisine ulaşmanızı tavsiye ederim.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Ali Ferhat Esemen
13.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22188
Pınar hanımı yüksek başarı grafiği çizen ve İzmir’de çok tercih edilen bir psikolog olarak tanıdım. Pınar hanım, azimli, iyi yürekli, yardımsever ve sevecen bir kişidir. İş etiğine son derece önem vermesi, tam anlamıyla bilim odaklı çalışması, öğrenmeye ve gelişime açık olması, çok çalışkan olması ve iyi iletişimci özellikleri onu başarılı kılan faktörlerdendir görüşündeyim. Bu özelliklerini açığa vururken de oldukça alçak gönüllü davrandığını söyleyebilirim. Bu gözlemlerime ve mevcut referanslarına dayalı olarak kendisiyle eğitim alanında mesleki iş birliği yapmaya karar verdim. Danışanlarının onunla en iyi çözümlere kavuşacağından ve eğitim alanında da bir yıldız olarak parlayacağından emin olarak kendisine başarılar ve mutluluklar dilerim. Ali Ferhat Esemen – Ekonomist & Eğitimci / Nisan 2009
     1 Beğeni    
Gaye GÖKLÜ Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
13.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22186
merhabalar Pınar Ersöz'ü çok uzun yıllardan beri tanıyorum. Çok yakın fedakar ve özverili dostum olmasından ziyade gerektiğinde danışıp fikir sorduğum bana yol gösteren bir meslektaşımdır. Tüm meslek gruplarında olduğu gibi psikolog camiiasındada bilindiği üzere büyük bir rekabet söz konusudur ki bazı meslektaşlarımız bu rekabetin boyutunu çok fazla arttırmıştır ve bilgi paylaşımını kısır bir hale getirmiştir. Pınar Ersöz kendini geliştirmesinin, yenilemesinin yanı sıra çevresindeki meslektaşlarınında kendini geliştirmesi için ön ayak olmaktadır. Hem meslek hayatımda hem özel hayatımda tanıdığım Pınar Ersözün paylaşımcı meslek anlayışı, profesyonelliği, kendini geliştirmesi, iş ahlakı, mesleğe bakış açısı ile çoğu psikologa örnek teşkil edecek niteliktedir. Hem bir dost olarak hem bir meslektaş olarak hemde bir danışan olarak Pınar Ersöz'ü ısrarla tavsiye ediyourm. Düşünmeden sırtınızı dayayacağınız bir dayanak arıyosanız eğer yolunuzu mutlaka Pınar Ersöz ile kesiştirin.
     2 Beğeni    
Danışanumutlu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2009
TavsiyeNo: 22058
Psikolog Pınar ERSÖZ..bu isim yaşamımın değişmesini sağladı.özgüven eksikliği olan,en küçük kararlar alırken bile düşünen,insanlararası ileişimi sınırlı,mutsuz bir insan olarak kendisine gittim.son derece iyi davrandı bana.beni dinledi,anlayabildiğini hissettim.son derece güven verdi bana.SADECE GÖRÜŞMELERDE DEĞİL BİR TELEFON KADAR UZAĞIMDAYDI.her an kendisini aramama rağmen daima yardımcı olabildi bana.kendimi onun yanında müthiş güvenli hissediyorum.onun yanında ayrıldığımda da bu güvenim devam ediyor.arkadaşlarım sormaya başladı bu işin sırrını.ben de söyledim.pınar hanımı tavsiye ettiğim için en yakın 2 arkadaşım da kendisine başvurdu.olumlu geri dönüşleri onlardan da almaya başladık.bir uzman ancak bu kadar yardımcı olur diye düşünüyorum artık.smyrna psikolojik danışmanlık merkezine giderken ayaklarım daha hızlı ileri gidiyor bir an önce seansa başlayabilmek için.pınar hanım..çok teşekkür ederim size..iyi ki varsınız..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
A.G
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21923
Bir buçuk yıllık evliyim.eşimle severek ve isteyerek evlendik.fakat evlendiğimizden beri eşimle cinsel birleşmede sorun yaşıyoruz.erken boşalma ve orgarzm olamama gibi bir sorunumuz vardı.aynı sorundan muzdarip olan ve bu sorunla devam edip fakat pınar hanımla görüşmeye başlayınca bu sorunlarından kurtulan arkadaşlarımız aracılığıyla tanıştık.6 senansta son bulucağını söyleyen pınar hanım daha ikinci seansta olmamıza ragmen düzelmeleri ve aradaki farkı eşimle görüyoruz.pınar hanıma gitmek ne kadar dogru bir karar verdiğimi görmüş oldum.bana pınar hanımı tavsiye eden arkadaşıma ve hayatımızda dönüm noktası yaratan pınar hanıma çok teşekkür ederim.benim ve eşimin daha mutlu ve güzel bir evlilik sürdürmemizi saglıyor.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     2 Beğeni    
Derya
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21845
İnternet üzerindeki olumlu yorumları okuyunca görüşmeye karar verdim. ilk görüşmede çok tedirgindim. fakat pınar hanım beni rahatlatmak için elinden geleni yaptı ve başardı. sevgi dolu, anlayışlı bakışlarıydı bende bu etkiyi yaratan.aynı zamanda çok iyi bir dinleyici ve isteklerinize, sorunlarınıza gereken önemi veren birisi. takıntılarımı ve depresyon içindeki halimi ,uyku sorunlarımı tavsiyeleri ile daha 2. görüşmede atlatmaya başladım. zaten bu görüşmemde bir arkadaşımın evine gidip onunla dertleşiyormuş gibi rahat, huzurlu hissetmemi sağlamıştı. kendime azalan güvenimin yükselmesine yardımcı oldu. bundan sonraki görüşmeleri iple çekiyorum. ilk fırsatta tekrar görüşüp kalan sorunlarımı da çözebileceğimize inanıyorum. sizi yargılamadan dinleyebilecek,eğitimli, tarafsız, tatlı biriyle görüşmek için mutlaka gidin. siz buna değersiniz.
     2 Beğeni    
Emine
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21836
Merhaba bir doktor aracılığıyla Pınar hanıma topluluk önünde konuşamama problemim için gittim, topluluk önünde konuşurken yüzümün kızardığını, elimin ayağımın birbirine karıştığını hissediyordum ve bu duygular benim kendimi insanlar önünde aciz hissetmeme neden oluyordu ve düzelemeyeceğini düşündüğüm için kendimi çaresiz hisseteme neden oluyordu. Pınar hanımla yaptığımız görüşmeler sürecinde gitikçe kendime güvenimin yerine geldiğini ve kendimin topluluk önünde daha rahat olduğunu farkediyorum. Pınar hanımı herkese tavsiye ediyorum...
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Zehra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21739
Pınar ERSÖZ ... Büyük bir bunalım halinde bir danışan olarak gittiğimde içimde hiç bir umut yoktu bu acının tedavisi yok diyerek gittim açıkçası. Kendisiyle tanışıp sorunlarımı ele almaya başladığında kendimi öyle gerçeklerle gördümki , öyle farklı bakış açıları yakaladım ki onun sayesinde... Yüzündeki o tatlı huzur veren gülümsemesiyle bana çok sıcak , çok güvenebileceğim bir Dost , Bilgisi ve yetenekleriyle her fırsatta çözüm yolu sorabileceğim bir hayat danışmanım , koçum oldu kısa zaman içerisinde . Onun sayesinde geçmişin cam kırıkları üzerinde dolaşmamayı öğrendim, sorunlarımı çözmeyi , kendime olan güvenimi ve hayatıma yön verebilmeyi öğrendim. Şimdi eskisine göre çok mutluyum dahada mutlu olacağım kendim ve eşimle beraber bir aile olarak. Kendisiyle görüşmelerimiz halen devam ediyor beni tek üzen şey ise bunun bir süre sonra biteceği :( Şunu belirtmek istiyorum ki bu süre bittiğinde ara sıra da olsa ya çay içme bahanesiyle yada herhangi bir sorunu bahane ederek te olsa kaçıp geleceğim yanınıza yüzünüzdeki o huzur veren tatlı tebessümü görmek kendimi huzurlu ve güvenli hissetmek adına haberiniz olsun :)))) Kendisi her anlamda öyle başarılı ki kesinlikle ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum ve tavsiye edeceğim . Başarılarınızın devamını diliyorum yüzünüzdeki tebessüm hiç ama hiç eksik olmasın :).
     8 Beğeni    
Eray
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
1.Nisan.2009
TavsiyeNo: 21737
pınar ersöz den tavsiye aldım ve kesinlile hayatımda iyi kararlar vermeme yardımı oldu özellikle hayatınızda yeni bir sayfa açmayı düünüyorsanız yardımı olur. ben hala tavsiye almaya devam ediyorum. kişilik olarakta çok sıcak ve iyi bir insan ve alanında çok iyi kesinlikle yardımının dokunabileceğini düşünüyorum. uzun bir tedavi düşünmüyorsanız bile sadece tavsiye almak için bir uğrayın. bazen her insanın ihtiyacı olabilir. pınar hanıma gittikten sonra sizinde bir başkasına tavsiye edeceğinize eminim...
     2 Beğeni    
Ruhsağlığı
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2009
TavsiyeNo: 21432
pınar ersöz ü bir oğlumun öğretmeninin tavsiyesi üzerine tanıdım.oğlum da dikkat eksikliği şüphesi vardı ve okuldan hep şikayet alıyorduk.sınıfından bir iki arkadaşı daha pınar hanıma gelmiş ve müthiş bir değişme olmuştu.oğlumun öğretmeni ısrarla pınar hanımla tanışmamızı istedi,iyiki de istemiş! oğlumda değişme başlıyor artık.eskiden yakındığımızı bir çok şey ortadan kaltı.tek çarenin ilaç olmadığını gösterdi pınar ersöz bize.kendisine buradan selam ve saygılarımı iletiyorum.başarılarınızın devamını diliyorum pınar hanım..
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     13 Beğeni    
Esra
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Mart.2009
TavsiyeNo: 21427
erkek arkadaşımdan ayrılmıştım.onu aramadan duramıyordum ama her aradığımda ise o kötü sonla karşılaşıyordum,aramamam gerektiğini bildiğim halde..pınar ersöz en umutsuz anımda yanımda oldu ve beni güçlü bir birey olarak topluma geri gönderdi.beni kendime getirdi.o kadar pozitifti ki kelimelere sığmaz yazacaklarım.o biricik psikoloğum benim..şimdi en çok gitmek istediğim yer onun yanı oluyor,huzur buluyorum.pınar ersöz ü tanımanızı isterim,pişman olmayacaksınız.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     1 Beğeni    
Bestq
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
23.Mart.2009
TavsiyeNo: 21386
merhaba.pınar ersöz e bu site aracılığı ile ulaştım.kendisi son derece olumlu bir ilk izlenim veren,sempatik ,işini olması gerektiği gibi yapan bir psikolog.boşanma arifesinde iken kızımız adına pınar hanım dan yardım aldık.evliliğimizi kurtaran yegane insan o.ilişkimizdeki boşlukların farkına varmamızı sağlayıp bizi yeniden hayata bağladı.iyi ki o gün internetten araştırma yapıp en doğru insana ulaşmışım.pınar ersöz ü herkese tavsiye ediyorum.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     9 Beğeni    
Leyla T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
4.Mart.2009
TavsiyeNo: 20688
Hiç bir şeyden mutlu olmayan,karamsar,insanlara güvenmeyen aynı zamanda kendime güvenmeyen bir insandım.Üzerime aldığım sorumluluğum çok fazlaydı bu sıkıntılı dönemde bana Psikolog Pınar Ersözü tavsiye ettiler.İlk başta istemeyerek gittim çünkü ''psikologa giden insanların normal olmadığı düşünülüyor'' ceseratimi topladım ve gittim.İyiki gitmişim.Ne kadar dogru bir karar verdiğimi gördüm.samimiyeti,sevgisi,güler yüzü ve bilgisiyle beni hayata bağladı.Kendime olan güvenimi kazamdım.karamsarlığım gittim.Yani kısaca Pınar Hanım bana hayatı sevmeyi,insanları sevmeyi en güzelide kendimi sevmeyi öğretti.Ona teşekkür ederim.
     3 Beğeni    
Nadiye
3.Mart.2009
TavsiyeNo: 20647
Pınar hanımı yaklaşık 1 yıldır tanımakyım.. Nedenlerini merak etse de, göz yaşlarımızın dinmesini bekleyecek kadar anlayışlı, titrek sesimiz ve telaşlı cümlelerimizi sükunetle dinleyecek kadar sabırlı, acımızın bir kısmını kendine yük edinecek kadar cömert ve yürekli bir insan kendisi... Sadece sohbeti değil, sessizliği de sıkıcı olmayan; yalnızlığımızı unutmak için varlığı, eksikliğini hissetmemiz için yokluğu kafi gelen mükemmel bir insan.. Sahte olmayan gülüşüyle içimizi ısıtan biricik psikolog sana çok tşk ediyorum...
     1 Beğeni    
İsmail
23.Ocak.2009
TavsiyeNo: 19232
ben emekli asb.yım hayatta eniyi yatırım insana yapılan yatırımdır kuralı benim uydugum en büyük kuraldır. ben köy çocuguyum ailemin bana tanıdıgı imkanlarla o kadar tahsil yapabildim. Ama kendime büyük hedefler koydum ve başardım. Hayatta üç kızım var üçünede yüksek tahsil yaptırdım ikisi lisede öğretmen biride başarılarından gurur duydugum pınar buradan kız babalarına sesleniyorum.Bir gün baba olduktan sonra göreceksinizki kendi mutlulugunuzdan çok çocugunuzun mutlulugu ile mutlu olabilirsiniz.iyi günler mutlu yarınlar.
▪ Bu yazı uzmanın da kullandığı bir bilgisayar ağı veya cihazdan gönderilmiştir.
     5 Beğeni    
Ayhan Aşcı
12.Ocak.2009
TavsiyeNo: 18842
Pınar Ersöz'ü ortaokul yıllarından beri tanımaktayım. Candan dostluğu, olgun karakteri, dürüstlüğüyle çok değerli, nadir insanlardan biridir. Dostluğunun yanı sıra mesleğine gerçek anlamda saygı ve sevgi duyan; alanında kendini sürekli geliştirip, yenileyen ve çalışmalarına büyük titizlikle yönelen bir uzmandır. Güleryüzü, içtenliği ve her sorunun mutlaka bir çözümü vardır yaklaşımıyla her zaman başvurulabilecek ve çok iyi sonuçlar alabileceğiniz bir psikologtur. Arkadaşıma sevgilerle..
     1 Beğeni    
Hürrem
10.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16926
İnsanlar nasıl başları ağrıdığında ilaç alıyorlarsa ruhları sıkıldığında da ve kritik dönemlerde psikolojik yardıma ihtiyaçları olduğunu itiraf edebiliyorlar kendilerine.Benim de bir çok kişinin yaşadığı ön yargılarım vardı psikologlarla ilgili ama Pınar hanıma buradan teşekkür etmeliyim bu önyargıları yıktığı için.Bazen gülümsemeyi size hiç tanımadığınız biri hatırlatabiliyor hem de bilimsel yoldan.Eğer siz de son zamanlarda benzer önyargılarla hala diretiyorsanız yardım almama konusunda önce bir Pınar hanımla görüşün derim.Tekrar teşekkürler.
     9 Beğeni    
Gonca
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
9.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16908
Pınar hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.Çocugumda dikkat dağınıklılığı problemi vardı.Bu yüzden derslerinde oldukça başarısızdı.Bu arkadaşlarıyla iletişiminide olumsuz yönde etkiliyordu.Pınar hanıma gittiğimiz gün pınar hanım bizi güleryüzle ve ilğiyle karşıladı.kısa bir sohbetten sonra mevzuya geçtik.gerçekten kendisine çok teşekkür ediyorum.benim doğru bilip çoçuğuma uyğuladığım bir çok yanlış tutumum varmış.bana çok aydınlatıcı bilğiler verdi.çocuğumun problemini birlikte çözdük.kendisinden çok memnun kaldım. pınar hanımı çocuklarında problem yaşayan tüm arkadaşlara tavsiye ederim
     6 Beğeni    
Emrah
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16834
Pınar Hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. özel bir eğitim kurumunda yönetici olarak çalışıyorm ve öğrencilerime eğitim danışmanlığı yapmaya çalışıyorum. Uzman yardımına ihtiyaç duyulan konularda yönlerdirmelerimi Pınar Hanım'a yapmaktayım. Bu güne kadar tüm danışanlarımızdan hep olumlu yorum ve duyumlar almaktayım. Bu bağlamda kendisi mesleğinde itina ile çalışan ve danışanlarını yine itina ile takip eden nadir danışmanlardan biridir. Teşekkürler Pınar Hanım
     1 Beğeni    
Ebru
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
7.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16827
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine, pınar hanıma geldim.Şahsen çok memnun oldum bilgileri ve davranışlarıyla beni çok etkiledi.İkna kabiliyeti çok güzel çok çok memnun kaldım yakınlığı ve aileme kadar ilgilenmesi çok hoşuma gitti halka hizmeti içtenliği ve samimiyeti herşeyiyle çok beğendim gittiğim psikologlardan bi sonuç alamadım.Ailemle sorunlarımı seanslarla çözdü.Pınar hanım sizi çok beğendim ayrıca aile dostumuz olmanızı isterim. Şu an çok mutluyum hizmetleriniz ve emekleriniz için teşekkürler. Ebru EREN
     2 Beğeni    
Aslı İldaş
7.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16826
Pınarla yaklaşık olarak 2 yıldır tanışıyoruz. Kendisini bir arkadaş grubum sayesinde tanıdım ve hemen hemen her hafta görüştüğümüz bir grup bu. Pınar çok cana yakın, samimi, oldukça humanist, çok yardımsever ve ayrıca araştırmacı bir insan. Grubumuzda herhangi birimizin bir problemi olduğunda dahil hemen profesyonel bir yaklaşımla çözüm odaklı konuşmalarla bizlere yardımcı olmaya çalışır. Ve eminim ki bize bu yaklaşımla yardımcı olan bu arkadaşımız profesyonel yardım alan kişilere olağanca duyarlı bir yaklaşım sergiliyor. İş hayatında çok daha güzel başarılara imza atmanı etmeni ederim. Saygı ve Sevgilerimle, Aslı İldaş
     1 Beğeni    
Beste Sultan K.
1.Kasım.2008
TavsiyeNo: 16636
Henüz lise sıralarındayken, okulun ilk günü tanışma konuşmasında "Ne olacaksın?" sorusuna, "Psikolog" diye cevap veren ve o sıralardan hayalleriyle ayrılabilen nadir insan. Azmi, güler yüzü, zekası ve sağlam duruşuyla her zaman doğru yerde, doğru insan olmayı başardı. Hastası olarak değil ama dostu olarak danıştığım her konuda bana önerdiği çözümlerle daha sağlam adımlar atmamı sağladı. Pınar, tanıdığım günden beri hayalini kurduğu mesleğin tohumlarını topluyor. Şimdi görüyorum ki, büyük bir ormana sahip. Desteği, güler yüzü, samimiyeti ve hayatımda olduğu için şanslı insanlardan olduğumu biliyorum. Başarılarının devamını dilerim.
     4 Beğeni    
Betty Boob
20.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16258
pınar ersöz ü üniversiteden tanıyorum.gerçekten dinlemeyi bilen,yardımcı olmayı seven en önemlisi insanı seven,olgun,kararlı ve kendine her konuda güvenen bir kişiliğe sahiptir.pınar kendinden emin duruşu ve çok düzgün karakter özelliklerine sahip olması sayesinde iyi bir müşteri kitlesine sahip.her türlü sorunu çözebilmesi onu ön plana çıkarıyor.güleryüzlü,arkadaş canlısı oldukça yardımseverdir.mesleğinde daha çok tanınacağına ve iyi yerlere geleceğinden hiç bir şüphem yok.ona meslek yaşamında başarılar diliyorum.
     5 Beğeni    
Esra T.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
18.Ekim.2008
TavsiyeNo: 16226
pınar hanımın yaklasık 3 aydır danısanıyım.....bana yardımcı olabılecegını dusunerekten basvurdum...gayette memnunum kendısının samımıyetınden.....ılk basta ılk bakıs, ılk konusma, ılk ses tonu herzamn ıcın karsımdakı ınsanda dıkkatımı ceken bır yöndür ....pınar hanımda da bunlar hep pozıtıftı....ılk gorusmemde gayet rahat bır sekılde sorunlarımı anlatmaya basladım.dun beraberdık randuvum vardı. yıne herzamankı gıbı sıcak kanlı, guleryuzlu, benım olumsuz baktıgım konulara o yeterınce olumlu bakıp bana yardımcı olmaya calıstı...ozellıkle ses tonu bıle benı rahatlatan noktalardan bırı....ben kendısıyle uzaktan yakından hıc bır tanısıklıgım yok..bu sıte sayesınde ulastım kendısıne...aslında kuskularım vardı keske bıraz daha arastırıp ole bır danısmana gıtseydım dedım ama bolesı daha ıyı oldu....pınar hanım gercekten basarılı, anlayıslı, ısını bılen, danısanları ıcın elınden gelenı yapan bır psıkolog...hayatta basarılar dılıyorum pınar hanıma....ve ona cok guvenıyorum sorunlarım olan ınsanlarla bızzat konusup benım sorunlarıma care bulmaya calısıyor...ve bende hıc bısekılde acaba konustuklarımızı karşı tarafa soylermı dıye hıc dusunmedım...cunku o guvenı saglıyor gercekten .....teskkurler pınar hanım....yıne goruscez:)....bence sızlerde gorusun şiddetle tavsıye edıyorum:)....
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı
     3 Beğeni    
Murat Tezer
6.Ekim.2008
TavsiyeNo: 15776
Pınar hanımı yaklaşık 2yıldır tanıyorum. İşine olan saygısı ve sevgisi beraberinde kendisine başarıyıda çok kısa zamanda getirmiştir. Pınar hanımdan psikolojik bir destek almadım ama bir arkadaşı olarak, gözlemlerime dayanarak danışanlarına olan yaklaşımı bir hasta Psikolog şeklinde değil bir yakın dost şeklinde geliştiğine bizzat şahit oldum. Kendisini her geçen gün geliştiren Pınar hanım verdiği çeşitli seminer ve eğitimlerle insanlara yardımcı olma düşüncesinde oldugunu göstermekte, eminim izmir'de aranan tek psikolog olucaktır. Pınar hanımı gönülden destekliyor ona danışan insanları şanslı kişiler olduklarını düşünüyorum. Pınar hanımı tavsiye ediyorum.
     3 Beğeni    
Aysegul Bayraktar
26.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15635
Pınar benim üniversiteden yurt arkadaşım.Üniversiteye gidip de yurt da ki arkadaşlıkların önemini bilmiyen yoktur. Ailenizden uzaktayken yurt arkadaşlarınız,aileniz oluverir. Pınar'ın o zamanlardan iyi bir psikolog olacağı belliydi, kendinden emin ve dingin bir yapısı vardır.Sabırla dinleyen ve her zaman karşısındakine özgüven aşılıyan konuşmalarıyla bizim diplomasız piskoloğumuzdu:) Mezun olduktan sonra da her zaman mesleki gelişimine çok önem veren birisi oldu. Pınar'ı tanımak benim için güzel bir şanstı eminim hastaları için çok çok daha iyi bir şans olacak çünkü hasta doktor ilişkisinden ziyade onlarada bir arkadaş olacağından eminim.Canım arkadaşım başarılarının devamını diliyorum.
     3 Beğeni    
Ebru Yıldız
26.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15627
Pınar Hanım'ı ortak bir arkadaşımız sayesinde tanıdım.İçten, sevecen, anlayışlı birisi.İşini gerçekten birilerine yardımda bulunmak amacıyla yapan, maddi çıkarları ikinci hatta üçüncü sıraya atan sayılı kişilerden biri olması beni en mutlu eden özelliklerinin başında geliyor.Gönüllü olarak yaptığı işlerle de bunu kanıtlıyor zaten. Pınar Ersöz deyince;güleryüzlü, sohbeti hoş, iyi bir piskolog geliyo aklıma.Hastalarını ilaçtan ziyade terapilerle sağlıklarına kavuşturan sayın Ersöz' e mesleğindeki başarılarının kat kat devamını diliyorum ve tabiki herkese tavsiye ediyorum...
     2 Beğeni    
F.K
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
26.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15622
Psikologların sorunuma çare olacağına inanmıyor-dum. Ta ki Pınar hanımı tanıyıncaya kadar. Kendisi çok cana yakın, güler yüzlü,sempatik,sorunların kaynağına inmeden çözebilen, başarılı psikologum:) Ayrıca mesleğine olan bağlılığı ve sevgisi beni çok etkiledi. Pınar Hanım benim hayatımda ki tek yol ayrımıdır. Onun yardımıyla, yönlendirmesiyle; düzensiz,sonu olmayan bir hayattan, beyinlerin uyuşturulduğu ortamdan kurtulmak üzereyim. Her durumda sağlıklı düşünmemi sağladın. Tekrardan kendisine bugüne kadar yaptıkları ve bundan sonra yapacakları için şimdiden teşekkür ederim... 'şiddetle' tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni    
Ferhat Özen
26.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15619
Pınar, yanında olduğumda gerçekten kendimi rahat hissettiğim ender insanlardandır. İşindeki başarısını bu özelliğine borçlu olduğunu düşünüyorum. Yaptığı çalışmalar ile de uzmanlık yönünü kanıtlamıştır.Pınarı uzun yıllardır tanınıdığımdan kendisine yönlendirdiğim insanlardan her seferinde olumlu tepkiler almak beni hiç şaşırtmadı. İnsanlara karşı yaklaşımı,tutumu ve saygılı uslubu ile takdir edilecek bir kişiliği olduğunu düşünüyorum. İşini yaşam biçimi haline getirmiş sevgili arkadaşımı ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını diliyorum...
     1 Beğeni    
Baris Taskin
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15618
2007 yilinin mart ayinda kendisine ulastigim zaman oglumda dikkat eksikligi teshisi vardi. Derslerine yeterli konsantrasyon saglayamiyordu ve cogu konuyu anlayabilmesi icin bir kac kez tekrar etmesi gerekiyordu. Bu durum karsisinda cocugumuzun dersleriyle daha cok ilgilenmeye daha fazla dikkatini toplamasi icin degisik odul yontemleri uygulamaya basladik ama kesin bi sonuc alamadik. Pinar hanim bizi ve ogretmenini yonlendirmesi sayesinde oglumun basari duzeyi artti. Pinar hanimin yaklasimi ve profesyonelligi sayesinde oglum kendisine daha cok guveniyor. Derslerine karsi olan ilgide artti.Kendisine yardimlarindan dolayi cok tesekkur ediyor ve bu problemle karsilasan herkese tavsiye ediyorum Baris Taskin
     9 Beğeni    
Özge A.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15591
İlk başta şunu belirtmek isterim ki o bilmese de omzuna dayandığımda kendimi huzurlu hissettiren bir dost.Onunla normal bir hasta olarak tanıştım daha sonra bu onun içten olan yakınlaşmasıyla arkadaşlığa dönüştü.Şu koca izmirde yalnız olan ben'in bir arkadaşı oldu :) harika bir insan, harika bir doktor.Güler yüzlü,içten,samimi,sevgi dolu,yaşama sevinci olan biri o.Onunla tanıştığım için o kadar mutluyum ki.Bana verilen bir hediye.Teşekkürler Pınarcım...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     8 Beğeni    
A.Aydın
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
24.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15582
Herkese merhaba, 1998 yılından beri kendime bu alanda bir danışman aradım. Gittiğim her kapıdan manevi olarak boş döndüm. Benim için herşeyin değiştiği gün 2 yıl önce Pınar Hanım'la tanışmam oldu.Muhteşem enerjisi,mesleğine olan hakimiyeti size güven veriyor.Daha önceki yılların boşa gittiğini kendisi ile birlikte çalıştığımda anladım.Hem iyi bir psikolog,hem iyi bir dost hemde çok iyi bir insan.O tam bir profesyonel.İddia ediyorum ki sadece İzmir'de değil Türkiye'de sayılı kişilerden birisi.Onu tanıdığım güne şükürler olsun.Pınar Hanım'ın sayesinde çok mutlu ve huzurluyum.
     Beğenin    
Erdem Altınkesen
24.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15575
Sevgili Pınar’ı kısa süredir tanıyor olmama rağmen, içten ve cana yakın tavrı, sevdiklerine olan bağlılığı, işine olan saygı ve sevgisi ile insanlara verdiği önem dikkat çekiciydi. Mesleki uygulamalarına direkt olarak tanık olmasam da arkadaş sohbetlerimizde, gündelik sorunlara olan yaklaşım tarzı, pratik ve kolay uygulanabilir çözümleri ile çevresindekilerin hayatlarını kolaylaştırabilen yeteneğine bizzat şahit oldum. Araştırmayı seven yapısı, mesleki konulardaki yeniliklere olan merakı ve bu yenilikleri pratiğe dökmede ki becerisi gelişmeye ve ilerlemeye verdiği önemin göstermektedir. Üst düzey bilgi ve becerisi, iletişim kurabilmede ki başarısı, insana önemli olduğunu hissettiren tavrı, karşısındakini rahatlatan ve güven veren ses tonu ile aranan psikologlardan biri olduğuna inanmaktayım. Arkadaşıma başarılarının devamını diliyorum. Yardım alan kişileri de doğru tercihlerinden dolayı tebrik ediyorum…
     6 Beğeni    
Ayşeqül
24.Eylül.2008
TavsiyeNo: 15574
Pınar Hanım; güler yüzü, sıcakkanlılığı, sohbeti ve yardımları ile tüm danışanlarına faydalı olacağına inanıyorum. Mesleğinde çok başarılı. Onunla konuşurken yaş, cinsiyet, sosyal statünüzün hiçbir önemi yok. Sorunlarınızı gerçekten dinleyip elinden geleni yapar. Herşeyden önemlisi dürüst ve güvenilir bir yapısı vardır. Gerçekten bu işi bu kadar severek yapan çok insan olmadığından eminim. Sorunlarınızı çözmek istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum....
     5 Beğeni    
Zeliha ŞAHİN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
22.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12208
Merhabalar. Pınar hanımı uzun yıllardır tanıyorum psikoloji ye olan aşkına yakından tanık oldum.Arkadaşlık ve dostluk yönü dışında mesleki yönünü sürekli taze tutan , işini severek yapan ,kendini geliştiren ,titiz ve araştırmacı tavrı ile insan ilişkilerindeki samimiyeti , danışanlarından aldığı olumlu geribildirimler, sorunların çözümüne yönelik yaklaşımı ve mesleki başarısı ile yüz güldüren bir psikolog olduğuna emin olduğum sevgili meslektaşımı şiddetle tavsiye ediyorum.
     34 Beğeni    
Duygu
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
16.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12037
Hayatımda ilk defa konuşabileceğim eğrisiyle doğrusuyla kendimi ifade edebileceğim bir kapı açıldı bana .Bu kapının ardında çok tatlı bayan vardı hem duruşuyla hem oturuyuşlu sıcak bir gülümsemesini farkettim.bu benim ikinci görüşmem olacak ama pınar hanımın sabırla karşısındaki kişiyi dinlemesine hayran kaldım gerektiği yerde susup dinlemeyi gerektiği yerde çok iyi yorumlarla konuyu değerlendirebiliyor ve cumartesi olup onunla konuşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.Şu anda kendimce çok büyük problemler yaşıyorum ve kendimi dizginleyemiyorum ama pınar hanımın bana yaklaşmasından anlıyorum kı bana çok yardımcı olacak.Eğer iyi bir psikolog aranıyorsa pınar hanıma uğramadan kimsenin başka biriyle konusmasını istemem.Bu farkı göreceksiniz pınar hanımı herkese tavsiye ediyorum....Pınar hanım başarılarınızın devamını diliyorum .
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.
     7 Beğeni    
Sevcan Yıldırım
20.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11247
pınar hanımı 6 ay önce görev aldığım bir özel eğitim kurumunda tanıdım.çok iyi,sevecen bir dost olmasının dışında danışanlarına olan yaklaşımı,alanında sürekli yükselme ve ilerleme hırsı dikkatimi çekti.o yeryüzünde yaşayan bir melek...ona her zaman bir danışan dışında dost,dost dışında bir danışan olarak gitmeniz mümkün bence:)birbiriyle çakışan bu 2 yolun sonunda sevgi,hoşgörü ve fedakarlıkla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz... ... başarılarının devamını dilerim sevgili arkadaşım...
     2 Beğeni    
Özlem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
10.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11078
pınar ersöz müthiş bir uzman, alanında çok başarılı olduğunu düşünüyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum, hamilelik sırasında yaşadığım obsesyonlar yüzünden adeta çıldırmak üzereydim, çocuğumu, mutluluğumu ona borçluyum dersem abartmamış olurum, kesinlikle çok cana yakın, yaşadıklarınızı anlamlandırabilen, saçma obsesyonlarımın mantıklı açıklamasını yapan, ve her görüşmeden sonra inanılmaz rahatlatan bir uzman. eğer sizde benim gibi saçma düşünüp, kendi kafanızda obsesyonlar yaratıp, hatta bunlara inanıp hayatınızı karartıyorsanız (ki saçma olduğu fikrine pınar hanım sayesinde kabullendim) kesinlikle pınar hanımla görüşmelisiniz gerçi artık ben ona hanım demiyorum:) yaşamınızdaki saçma takıntılardan hayatınız karadıysa başka adrese gitmeyin, şidetle tavsiye ediyorum...
TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu : Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.
     2 Beğeni    
Okan Bozdağ
1.Nisan.2008
TavsiyeNo: 10923
Pınar hanımı yaklaşık 1 yıldır tanımaktayım.Kendisinden herhangi bir konuda danışmanlık hizmeti almadım.Ama mesleğini ne kadar iyi yaptığını tahmin edebiliyorum.Onun mesleğinde en önemli faktör insan faktörüdür.Bende insanlara yaklaşım tarzını gördüm.Karşısındaki insanı konumu kendisi için ne olursa olsun (arkadaşı,tanıdığı herhangi biri vs.) bulundukları ortam ve şartlar ne olursa olsun, o insanı her konuda ciddiye aldığı,içten bir şekilde dinlediği rahatlıkları gözlemlenebiliyor.Bu,mesleki bir özellik olarak düşünülebilir ama bence sadece neden bu değil.Söylediğim gibi ben herhangi bir danışmanlık hizmeti almadı ama banada yaklaşımı bu şekilde.Sanki içinde bulunduğu o an en önemli zamanı dilimi ve daha önemlisi karşısındaki insan o an için hayatının en önemli kişisi gibi davranıyor.Bence bu bir erdemdir..
     7 Beğeni    
Nurdan
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
25.Mart.2008
TavsiyeNo: 10801
Pınar hanımla özel eğitim alan yeğenimin okulunda tanıştım.Tanıdıkca hem insan olarak hem psikolog olarak işini gerçekten çok seven ,genç yaşına rağmen kendini iyi yetiştirmiş,istekli ,disiplinli,karşısındakiyle çok güzel iletişim kulabilen bir bayan buldum.Psikolog kelimesi geçtiği anda içinizde oluşan bütün olumsuz hisleri onunla konuşmaya başladıkca unutuveriyorsunuz. Danışan olarak Pınar hanımdan çok memnun kaldım.Çekinmeden rahatlıkla ondan yardım isteyebilirsiniz.İçindeki o istek,yüzündeki o içten gülümseme hep seninle olsun.Teşekkür ederim.
     5 Beğeni    
Didem
25.Mart.2008
TavsiyeNo: 10798
Pınar hanımı yaklaşık 3 yıldır tanıyorum. 2 yıla yakında birlikte çalıştık ve bu süre de kendisinin ne kadar çalışkan, dürüst, iyi bir eğitimci olduğunu anlamama yetti. Aramızdaki bağ sadece iş arkadaşlığından ibaret olmadı, yeri geldiğinde çok iyi bir dost yeri geldiğinde de sıkıntılarımı rahatlıkla açabileceğim bir psikolog idi. Mutlak ki herkes gibi benimde sıkıntılarım vardı ve Pınar' ın desteği ve sabrı sayesinde bende bu sıkıntılarımdan kolaylıkla sıyrılabildim. Her zaman yanımda olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum. Ve hayatın boyunca başarılar seninle olsun diyorum...
     9 Beğeni    
H.Z.
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
19.Mart.2008
TavsiyeNo: 10706
çok kilolu bir insanım.bu yüzden kendime olan saygım hep düşüktü.eşimin beni sevmediğini,bana saygı duymadığını hep kilolarıma bağlıyordum. kendimi değersizliğimin yanı sıra bir o kadar da sıradan, pasif hissediyorum. daha sonra kilolarımın yanısıra psikolojiminde buna bağlı olarak bozulduğunu hissettim ve bir psikolog arayışına girdim.pınar hanımla tanıştım.görüşmeye giderken gerçekten çok ümitsizdim.bir kaç görüşme sonrası sorunun kilolarımdan kaynaklanmadığını keşfettim,keşfettirildim.sağolsun pınar hanım sorduğu sorularla beni öylesine şaşırttı ki,kendimle yüzleşmemi sağladı.artık sağlıklı bir birey olduğumu düşünüyorum,pınar hanımın da bu denli başarısını zeki olduğuna bağlıyorum.beni ancak böylesine zekice sorulmuş sorular şaşırtabilirdi çünkü.pınar hanımı tavsiye ediyorum.iyi çalışmalar diliyorum.esen kalın.
     17 Beğeni    
Yasemin Çemberci
19.Mart.2008
TavsiyeNo: 10694
Pınar'ı yıllardır tanıyorumm...Çalışma disiplini, mesleğine verdiği önem, eğitime verdiği önem, içtenliği, çalışkanlığı, dürüstlüğü bunların yanında bir o kadar mütevaziliği örnek alınacak özellikleri arasındadır. Bu genç yaşında elde ettiği başarının onu Türkiye'nin otoritesi olan psikologları arasında görmemize az kaldığı sinyallerini veriyor...Kardeşim gibi sevdiğim Pınar'ıma hayatı boyunca başarı ve mutluluk diliyorum.. Herkesin yaşam PINAR'ı olman dileğiyle.... Öğretmen Yasemin ÇEMBERCİ
     13 Beğeni    
F.S
18.Mart.2008
TavsiyeNo: 10690
Psk Pınar Ersöz kendisini uzun yıllardır tanıyorum. meslegini seven deneyimli başarılı bir arkadaşımdır. hastalara karşı güler yüzlü seceven yaklaşan onların sorunlarını çok iyi dinleyip analiz edebilen hastalarını sürekli takip eden ve yaptıgı testlerle somutlaştırıp derinlemesine analiz edebilen bir piskologumuzdur. kendisini sürekli geliştirebilen ve işinde profosyonel birisidr. genellikle hasta doktor ilişkisinden çok iki samimi arkadaş gibi yaklaşan ve güleryüzüyle onları rahatlatan hastaların içindeki korkuları çekip alabilen bir arkadaşımdır. kendisine meslek hayatnda başarılar dilerim...
     3 Beğeni    
Senem
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
17.Mart.2008
TavsiyeNo: 10656
pınar hanımı bu sıte aracılıgı ıle buldum.ılk basta korkularımdan yogun kaygılarımdan ve ataklarımdan kurtulamayacagımı dusunuyordum olesıne karamsardım kı...benı anlayacak bır kısının bıle olmadıgı bır anımda pınar hanımın yaklasımı benı ole rahatlattıkı... ılk once benımle gorustu sonra bellı testler uygulayarak durumu somutlastırdı.evet panık atagın tum belırtılerı vardı ve ben ataklarımın ıcınde bogulmus gıdıyordum ama benı anlayan sıcak kanlı ıyımser bırı vardı karsımda.gorusme sonrası o kadar rahatladımkı... bır sonrakı gorusmeyı ıple cekıyorum ınanın.pınar hanım ısını profesyonelce yapan bır psıkolog aynı zamanda sırdas...tesekkurler pınar hanım,ıyı calısmalar dılıyorum
     9 Beğeni    
Nihal Ç.
17.Mart.2008
TavsiyeNo: 10651
Pınar Hanımı yaklaşık 1 yıldır aynı kurum çalışanı olarak tanımaktayım.Onun danışanlarına olan yaklaşımını objektif olarak gözlemlemekteyim.Danışanları ile iletişimi,onlara her daim sabırla yaklaşımı,ve bence herşeyden önemlisi 'SABIR ve DİNLEME ' unsurlarının göz önünde bulunduğu bu dalda hakkını vererek bunu bir görev olarak görmeyip içten bir dost gibi onların sorunlarına ortak olup çözüm getirişi ile herşeyden evvel insan olarak samimi güleryüzlü güvenilir oluşu ile onu sevilen ve her daim gerçek anlamda başarısı ve profesyonelliği ile aranılan psikolog kılmaya yetmiştir. Başarılarının devamını dilerim. Hep Böyle kal;) Hoş Çakal;)
     1 Beğeni    
Aygun
15.Mart.2008
TavsiyeNo: 10563
Pınar Ersöz'ü 9 senedir tanımaktayım. İşini ne kadar sevdiğini, sürekli kendini geliştirmeyi yaşam felsefesi olarak gördüğünü yakından gözlemlemekteyim. Üst seviyedeki bilgi ve tecrübesi, candan güleryüzlü tarzı ile aranan pisikolog olmuştur. Verdiği seminerlerde bunun bir göstergesidir. İletişimdeki kabiliyeti, hastalarınının rahat bir şekilde açılmalarını sağlamaktadır. Destek alan kişilere beklentilerinin üstünde yardımcı olmaktadır. Farkını, tanıdığınızda görebileceğiniz Pınar Hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum.
     23 Beğeni    
Danışan35
Profesyonel Hizmet Alan Danışan
5.Şubat.2008
TavsiyeNo: 7730
herkese merhaba.ekim ayında pınar hanımdan danışmanlık hizmeti almaya başladım.açık söylemek gerekirse psikologların benim sorunuma çare bulabileceğini düşünmüyordum.pınar hanım beni çok güleryüzlü olarak karşıladı.belli takıntılarım vardı,korkularım vardı.ilaç da kullanıyordum ama ilaçlar beni sadece uyuşturdu,görüşmeler ilaçtan daha etkiliydi sanki.her iki haftada bir görüştük.hala görüşmelerimiz devam ediyor.şimdi daha iyiyim sanki.eşimle de aramız düzeldi.artık beni anlayışla karşılayabiliyor.pınar hanımın eşimle de görüşmesi onu çok değiştirdi.artık beni sorgulamıyor. çok teşekkür ederim pınar hocam.iyiki varsınız.
     53 Beğeni    
Gülçin DÖNMEZ FİDAN Fotoğraf
Sitemize Kayıtlı Uzman
31.Ocak.2008
TavsiyeNo: 7401
Psk. Pınar Ersöz, alanda tanıdığım, mesleki gelişimine en çok önem veren psikolog arkadaşlarımdandır. Aktif ve danışanına yardımcı olabilmek için her türlü gayreti sarfeden biridir. Onu, İzmir'de çeşitli seminer ve eğitimlerde uzman olarak görmeniz mümkündür :) Çalışma alanları adına bu denli kendini yenileyen bir psikologun danışanlarının isteklerini karşılayacağı konusunda hiç tereddüt etmeden başvurabileceğiniz bir uzmandır. Meslektaşıma Sevgilerimle...
     94 Beğeni    
Uzman
Pınar ERSÖZ Fotoğraf
Psk.Pınar ERSÖZ
İzmir (Online hizmet de veriyor)
Psikolog
Psikolog & Aile Danışmanı & EMDR Terapisti
TavsiyeEdiyorum.com Üyesi272 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı

03:06
Top