2007'den Bugüne 87,372 Tavsiye, 27,073 Uzman ve 19,322 Bilimsel Makale
Site İçi Arama
Yeni Tavsiye Ekleyin!Mesut KEMER
Veteriner Hekim - Antalya

 
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi6 kez tavsiye edildiİş Adresi Kayıtlı
Facebook'ta paylaş Twitter'da paylaş Linkin'de paylaş Pinterest'de paylaş Epostayla Paylaş

Tavsiye ve Teşekkür

6

[Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Mesut KEMER Eposta Uzmana Gönderilen Mesaj

18
(%33.3 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]

Mesut KEMER'in Tavsiye Ettigi Uzmanlar Mesut KEMER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Mesut KEMER'in İletişim Bilgileri
Adres 1:
Özel Amatolia Veteriner Kliniği
Şirinyalı Mh. 1516 Sk. 6/1
Antalya
Telefon 1 :
(FAX)
Telefon 2 :

Kişisel Bilgileri
Yabancı Dil : Almanca
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi (1990 Mezunu)
Bilgiler uzman tarafından girilmiştir.
Mesut KEMER Tavsiye YazilariTavsiye ve Teşekkürler
Hülya Wadl
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
9.Mart.2009
TavsiyeNo: 20867
Kendimi bildiğimden beri evcil hayvanım var yurt dışında yaşadım ve Türkiyeye geldim. Antalyaya yerleştim Mesut beyle 10 sene önce tanışdım ve iyiki tanişmışım bu arada ev hayvalarım çoğaldı.Mesut beyle birlikte bir çok sorunlarını çözümledik.Ona çok teşekkür ediryorum.Çok iyi Avrupa şartlarında bir Hekim.Kliniğindeki Röntgen, ultrason,kan tahlil cihazı,Ekg si sayesinde hiç bir yere ihtiyaç duymadan bütün çözümlere anında ulaşıyoruz.HERKESE GÜVENEREK TAVSİYE EDİYORUM...Kendisine tekrar teşekkür ederim...
     4 Beğeni    
Süreyya
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
16.Mayıs.2008
TavsiyeNo: 12053
Kisi cok basarili bir hekim isini sevgiyle yapan ilimli ve guler yuzlu her zaman hastalarina vakit ayiran meslegine asik bir insan .Gece gündüz gözetmeden kendisini arayip yardim isteyebiliyorum .evcil hayvanim oldugu surece kendisinden baska bir hekimim olmucaktir.Diger Aile bireyleride ablalarim ve annemin evcil hayvani var ve hepimizin veterineri Mesut Beydir .Kizlarimda ilerde evcil hayvan sahibi olurlarsa kuskunuz olmasin ki veterinre olarak mesut Kemerden baskasini secmiceklerdir .
     8 Beğeni    
S.Hakan Sırmabıyık
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
23.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11285
Güzel köpeğimiz DEYZİ mize gösterdiği ihtimam ve şefkati ile mesleğine olan hakimiyeti ve bilgisi bizi kendisine hayran bıraktı. Kızımızı 1 aylıkken 5 kardeşin içinden bize tavsiye etti.Halen daha kardeşlerini gördüğümüz kızımızın diğer kardeşlerinden ne kadar sağlıklı ve gürbüz olduğunu görüyoruz.Bunda Mesut beyin beslenme,barınma telkinleri ve bakımının yeri yadsınamaz bir gerçek. Muayenehanesinin ve donanımlı ameliyathanesinin çok yönlülüğü ise ayrıca artısı olan hekimimizi çok beğeniyor ,takdir ve tavsiye ediyoruz. Bilgi yüklü güler yüzlü doktorumuza meslek hayatında başarılar ve iyi çalışmalar diliyoruz. S.Hakan SIRMABIYIK
     7 Beğeni    
Müge Topaloğlu
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
19.Nisan.2008
TavsiyeNo: 11230
Mesut Bey ,yıllardır üstüne titrediğimiz bitanecik kızımız Şikanın doktoru.İnanılmaz sevgi dolu,mesleğini büyük bir aşkla yapan ve hayvanlarla olan iletişimine de bunu çok güzel yansıtabilen ender rastlanan hekimlerimizden biri.Mesut Bey inanılmaz güleryüzlü,canayakın ve güvenilirdir.Kliniğinde hijyene ve hastalarının rahatına çok önem verir.Şikayla ilgili tüm sorunlarımızda her panik anımızda yanımızda olmuştur.Hayvan dostlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz gerçek bir hayvansever hekim Mesut Kemer.
     11 Beğeni    
Ufuk Aykuter
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
2.Nisan.2008
TavsiyeNo: 10952
mesut kemer benim köpeklerime ve kedime verdiği kaliteli veterinerlik hizmetin dışında; hayvanlarla olan ilişkimi yeniden düzenleyip onların dilini ve duygularını anlamamda inanılmaz yardımcı olmuş, idealist yapısını dostça ve işine keyif katarak bizlere sunmuş ve müşteri ilişkisini arkadaşlığın ötesine taşımış, işinin erbabı bir veterinerdir. Günümüz ticari ahlakı, kaybolan değerlerimizi ve insana kefil olmanın zorluğunu düşünürseniz, bu satırları boşa yazmadığımı anlarsınız.. İşinin gereğini yapan ve hayvan ile insanın dostluğunu size birkez daha yansıtan, sağlık problemlerinde tıbbın gereklerini yerine getiren bir uzman..
     10 Beğeni    
Kadri Kaplan
Profesyonel Hizmet Alan Müşteri
18.Mart.2008
TavsiyeNo: 10672
Veteriner hekim beyle tanışmamız 7-8 sene kadar oldu İşini düzgün yapan hasta olan hayvan hakkında gerekli tedaviyi sizin hayvanlara olan ilginizi sevginizi suistimal etmeden yerine getiren bir dostumuz. Dost diyorum çünkü gide gele artık dost olduk.evcil hayvanlar hakkında her türlü bilgiye sahipdir.Kliniğinde her türlü tedaviye yardımcı olabilecek kan sayım cihazından röntgen cihazına kadar mevcut.biz mesut beyden çok memnunuz sizlerede tavsiye ediyorum.
     11 Beğeni    

» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Özel Amatolia Veteriner Kliniği
Şirinyalı Mh. 1516 Sk. 6/1
Antalya
Telefon Numaraları
Telefon 1 :
0(242) 317 07 93
(FAX)
Telefon 2 :
0(242) 317 07 92
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi
Mezuniyet Yılı
1990
(31 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Vet.Hek.Mesut KEMER Yabanci Dilleri Yabancı Dil
Almanca

Mesut KEMER Mesleki Videolar Videoları
-

21:22
Top