2007'den Bugüne 82,375 Tavsiye, 26,094 Uzman ve 18,308 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Elif Esra FARIMAZ
Fizyoterapist - Samsun
LENFÖDEM TERAPİSTİ,LENFÖDEM DEKONJESTİF TEDAVİSİ UZMANI

Elif Esra FARIMAZ Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 3 Makalesi varFotoğrafı Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Fizyoterapist
İsim

Elif Esra FARIMAZ

Şehir

Samsun

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Fzt.Elif Esra FARIMAZ isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Elif Esra FARIMAZ Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

92
(%89.1 okundu)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Elif Esra FARIMAZ'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Elif Esra FARIMAZ'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
Pınar ERSANFzt.Pınar ERSAN
Sevgili meslektaşım Pınar Hanım la aynı hastanede çalışmaktayım.Kendisi mesleğinde son derece başarılı,yeni bilgilerle hastalarının karşısına daha don...

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
sitede beni ziyaret eden ve güzel dileklerini iletecek herkese merhabalar... fizik tedavi ve rehabilitasyon adı altında soracağınız her sorunda mevcut bilgimi sunmaya hazırım..

Elif Esra FARIMAZ Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
LENFÖDEM TERAPİSTİ,LENFÖDEM DEKONJESTİF TEDAVİSİ UZMANI,MANUEL TERAPİST

Elif Esra FARIMAZ Özgeçmiş CV Fzt.Elif Esra FARIMAZ'ın Özgeçmişi
1982 SAMSUN DOĞUMLUYUM.İLK ORTA LİSE EĞİTİMİMİ SAMSUNDA TAMAMLADIM.2005 PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ Y.O. MEZUNUYUM.
2006 MAYIS AYINDAN BERİ YURTİÇİ YURTDIŞI TAKİP ETTİĞİM SERTİFİKASYON KURSLARI VE GELİŞİM SEMİNERLERİYLE LENFÖDEM DEKONJESTİF TEDAVİSİ ÜZERİNDE ÇALIŞMAKTAYIM. 2013 SENESINDE ONDOKUZ MAYIS UNIVERSITESI TIP FAKULTESI ANATOMI ANA BILIM DALINDA YÜKSEK LİSANSIMI TAMAMLADIM.
MANUEL TERAPİ ÜZERİNDEKİ TAMAMLAYICI KURSLARIMADA DEVAM ETMEKTEYİM.

Elif Esra FARIMAZ Tavsiye Yazıları Elif Esra FARIMAZ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 y.can (Danışan)
 IP: 88.243.123.ZZ

11-04-2009
 TavsiyeNo: 22115
merhabalar. geçen hafta yemek yaparken elime kıymık battı. lenf bezlerim olmadığı için çok korktum.( lenfödem) internette araştırma yaparken elif esra hanımın yazılarını okudum ve mesaj yazarak sorunumu ilettim. ne yapmam gerektiğini sordum. birkaç saat geçmeden telefonumdan aradı ve kendisiyle tanıştık. yapmam gerekenleri anlattı. okadar rahatladımki. bütün korkularım geçti. teşekkürler elif esra hanım. insani duygularınızdan dolayı tebrik ediyorum sizi. kendinize iyi bakın. tekrar teşekkürler. başarılar
     8 Beğeni    

 Emine Nur CINDIK (Danışan)
 IP: 88.248.248.ZJ

03-02-2009
 TavsiyeNo: 19575
2007 ağustos ayında ayağımın kırılması ile başlayan sıkıntıların sonunda fizik tedavi görmem gerektiğinin söylenmesi ile Esra Hanımı 2008 Aralık ayında tanımak fırsatı buldum.Kendisini ilk gördüğümde verdiği pozitif enerji herşeye yetti. Çünkü bir devlet hastanesinde böyle ilgili fizyoterapist ile karşılaşacağımı tahmin etmiyordum.Güler yüzü ile hastalarını karşılaması benim için önemliydi.. Sadece bana değil onunla görüşmeyi beklediğim zamanlarda diğer hastalar, özellikle yaşlılarla yakından ilgilenmesi, moral vermesi farklıydı. 25 gün boyunca verdiği tedavi ile sağlığıma kavuştum. Düzgün yürümeyi öğrendim, denge problemim ortadan kalktı. Kendisini tanıdığım için çok memnunum.Hala da arar durumum hakkında bilgi alır. Mesleki hayatında başarılar diliyor, daha iyi yerlerde kendisini görmek umuduylaa. iyi günler diliyorum.
     15 Beğeni    

Pınar ERSAN Fotoğraf  Fzt.Pınar ERSAN
Samsun - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

28-08-2008
 TavsiyeNo: 14787
değerli meslektaşım esra farımaz'ı çalıştığım hastanede tanıdım ve 1 yılı aşkın süredir de aynı hastanede hastalarımıza hizmet vermekteyiz. kendisi hastalarıyla iletişimi bir hayli güçlü, güleryüzlü, işine büyük bir ciddiyetle sarılan ve yaptığı tedavilerde de sıklıkla olumlu sonuçlar alan, kısacası işini hakkıyla yapan oldukça başarılı bir meslektaşımdır. özellikle kendisini geliştirmiş olduğu "LENFÖDEM TEDAVİSİ" alanında sayısız başarılara imza atmıştır. samsun'da bu alanda kendini geliştiren ve bunu pratik anlamda uygulayan nadir fizyoterapistlerdendir. başta uzmanlaşmaya baş koyduğu lenfödem dalı olmak üzere tüm meslek hayatı boyunca başarılarının devamını dilerim.sevgi ve saygılarımla..
     8 Beğeni    

 Fzt.Nurullah BERBEROĞLU
Kayseri - Fizyoterapist
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

27-05-2008
 TavsiyeNo: 12329
Kendisini okul yıllarından tanıdığım sınıf arkadaşım Elif Esra Farımaz oldukça başarılı ,hocaları ve arkadaşları ile iyi diyaloğu olan ,araştırmacı ve girişimci bir kişidir. Gelişmelere ve yeniliğe açık ,mesleğini seven ve geliştirmek için uğraşan idealist bir fizyoterapisttir. Kendisi okul yıllarında da; tüm hocalarımız ve özellikle değerli hocam sayın Prof.Dr.Uğur Cavlak tarafından takdir edilen ve sevilen bir öğrenci idi. Mezuniyet sonrası da başarılı çalışmalara imza atan ve mesleğinde ve çalışmalarında üstün başarılar kazanacağına emin olduğum arkadaşıma ağlık ,mutluluk ,başarılar diliyorum ve kendisinden danışmanlık,tedavi hizmeti alacak olan tüm hasta/hasta yakını ve kişilere fizyoterapi alanında tavsiye edeceğim bir sağlık profesyoneli olan arkadaşım Fzt.Esra Farımazı öneriyorum. Uzm.Fzt.Nurullah Berberoğlu
     7 Beğeni    

Üyemiz bazı tavsiye yazılarını bu sayfada listelemeyip özel alanda kendisi okumayı tercih ettiğinden, gönderilen her yazı bu sayfada listelenmeyebilir.

Elif Esra FARIMAZ'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : RESİM YAPMAK,KİTAP OKUMAK,SEYAHAT ETMEK


Elif Esra FARIMAZ'ın Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
TÜRKİYE FİZYOTERAPİSTLER DERNEĞİ,MEME DERNEĞİ


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Samsun Günışığım Özel Eğitimve Rehabilitasyon Merkezi
Mimar Sinan Mah. 188. Sok No.1
Samsun  

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(555) 864 79 79

Telefon 2 :
0(362) 439 01 03
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Kadın
Doğum Tarihi
1982
(38 yaşında)
Doğum Yeri
Samsun
Mezun Olduğu Üniversite
Pamukkale Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2005
(15 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Elif Esra FARIMAZ'ın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Elif Esra FARIMAZ'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Elif Esra FARIMAZ Mesleki Videolar Videoları
-21:31
Top