2007'den Bugüne 82,667 Tavsiye, 26,140 Uzman ve 18,344 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!Turgay ÜLGÜNER
Fizyoterapist - İzmir
Manuel terapist

Turgay ÜLGÜNER Fotoğraf
  TavsiyeEdiyorum.com Üyesi5 kez tavsiye edildiÖzgeçmişi MevcutKütüphanemizde Yayınlanan 1 Makalesi varFotoğrafı MevcutMesleki Videoları Mevcutİş Adresi KayıtlıTelefon Numaraları Kayıtlı

» Fizyoterapist
İsim

Turgay ÜLGÜNER

Şehir

İzmir

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

5

[Fzt.Turgay ÜLGÜNER isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Turgay ÜLGÜNER Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

12
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Turgay ÜLGÜNER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Turgay ÜLGÜNER'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
Uzman ellerdesiniz.

Turgay ÜLGÜNER Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Bel boyun ağrıları
Omurga problemleri
Protez cerrahisi sonrası fizyoterapi
El ve el bileği yaralanmaları sonrası fizyoterapi
Manuel terapi
Ön çapraz bağ onarımı ameliyatı sonrası fizyoterapi
Omuz ağrısı
Omuz kas yırtığı ameliyatı sonrası fizyoterapi
Kırık cerrahisi sonrası fizyoterapi
Ayak ve ayak bileği yaralanmaları sonrası fizyoterapi
Aşil tendon ameliyatı sonrası fizyoterapi
Solunum fizyoterapisi

Turgay ÜLGÜNER'in Makaleleri Turgay ÜLGÜNER'in Makale ve Yazıları
1 Makale

Turgay ÜLGÜNER Özgeçmiş CV Fzt.Turgay ÜLGÜNER'in Özgeçmişi
1980’de Manisa’nın Akhisar ilçesinde doğdum. Orta öğretimimi Akhisar’da bitirdikten sonra 1998-2002 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi Yüksek Okulu’nda eğitimimi tamamladım. Meslek hayatıma ORNÖRAM Fizik Tedavi Hastanesi’nde başladım. 2003-2004 yılları arasında Ankara Etimesgut Hava Hastanesi’nde Asteğmen Fizyoterapist olarak askerlik görevimi tamamladıktan sonra İzmir’e yerleştim. 2009-2012 yılları arasında Menemen Devlet Hastanesi Şef Fizyoterapist görevini yürüttüm. 2018 yılına kadar İzmir Gazi Hastanesi’nde Yatan Hasta Fizyoterapisti olarak görev yaptım. Evli ve iki çocuk babasıyım. 2018 yılının sonu itibariyle hastalarımızı kendi kliniğimde kabul etmekteyim. Sırt, bel, omuz, boyun, kalça vb kas-iskelet sisteminde ortaya çıkan hastalıkların ameliyatsız tedavisinde manuel terapi, ortopedik rehabilitasyon ve hidroterapi meslek ilgi alanları çerçevesinde hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmak için hizmet vermekteyim.

Turgay ÜLGÜNER Tavsiye Yazıları Turgay ÜLGÜNER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 ibrahim (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.243.YZL

30-01-2011
 TavsiyeNo: 39118
canım arkadaşımla 2007 de tanıştım.aynı iş yerinde üç yıla yakın çalıştık.ve bu üç yıllık süre içinde kendisiyle çok şey paylaştık.kendisiyle keşke daha önce tanışmış olsaydım!çünkü onun hayata bakışı enerjisi bana her zaman güç vermiştir.mesleki açıdanda kendisini çok iyi görüyorum.kendisini her zaman geliştirmiştir yeni gelişmeleri her zaman takip edip uygulamaya çalışmıştır.hastalarıyla olan görüşmelerimde her zaman olumlu görüşler ve tedavi anlamında başarılı sonuçları bizzat hastaların ağzından duymuşumdur.çünkü bende kendisinin hastasıydım ve sırt ağrılarımın tedavisinde kendisinden çok faydalandım.turgay beyi herkese tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 sevtap (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.1.121.JD

27-01-2011
 TavsiyeNo: 39071
Kendisiyle ilk olarak meslektaş olarak tanıştığım şuan ise değerli bir arkadaşım olan Turgay bey güvenilir,calışkan ve mesleğinde oldukca başarılı bir insandır.Birdönem beraber calışma fırsatı bulduğum Turgay bey araştırmayı seven,kendini geliştirme arzusu taşıyan ve fizyoterapi alanında bilimsel olarak herzaman kendini geliştirip yenilikleri takip eden bir fizyoterapisttir.Turgay beyi hastalarla yaklaşım tarzı ve iletişimdeki başarısı ,tedavi yaklaşımları, mesleğine ve insana olan saygısı nedeniyle fizyoterapi ve rehabilitasyona ihtiyac duyan hastalarımıza tavsiye ediyorum.
     2 Beğeni    

 deniz (Danışan)
 IP: 78.179.27.CJ

27-01-2011
 TavsiyeNo: 39070
ben c5 boyun kırığı olan 24 yaşında bir tetrapleji hastasıyım. on sene önce bir kaza geçirdim. sinir yaralanmam çok ağır, complete yani tam kesiye çok yakın bir yaralanmam var ancak mucize eseri tam kesi değilim, incomplete bir hastayım yani çok çalışırsam yürüme şansım var ancak bu gerçek anlamda -çok çalışmayı- gerektiriyor, çok ağır süregelen bir ilerleme oluyor. on senede ister istemez bu işin uzmanı oldum, ailecek bu işin uzmanı olduk. fizik tedavi için iki defa israile gittim, aylarca kaldım. izmirde birçok terapistle çalıştım, buna üniversite hocaları da dahil. hepsiyle anlaşmazlıklarım oldu, kısa süreli çalıştık ve ben hiçbiriyle çalışmamızı sürdürmek istemedim. sebebi bu insanların yüzde doksanının mesleğini sevmemesi, idealist olmaması, benim iyileşme sürecimle değil saatlerini doldurmakla ilgilenmeleri ve hiçbir bilimsel yeniliği takip etmemeleri. bunlar böyle zor bir mesleği seçen insanlara göre hayret verici davranışlar. o yüzden türkiyede fizik tedavi feci boyutlara, soyguna ulaşmış bir sağlık sorunudur. türkiyede aradığımı hiç bulamayacagımı düşünüyordum, ta ki turgay beyle karşılaşana kadar. tanıdığım iki iyi terapistten biri. öteki iyi terapistim de Çapa mezunuydu. ancak turgay beyin başarısının sebebi sadece Çapa mezunu olmasında yatmıyor, kendisi işini inanılmaz bir şekilde seviyor ve hastası için fiziksel ve manevi olarak yapmayacagı fedakarlık yok, en azından ben onu böyle tanıdım. iki senedir çalışıyoruz. beni ayakta çalıştırmaya o başladı. hedefimiz yürümek. yaralanmama göre mucize denebilecek bir konumdayım, akıl almaz ancak her çalışmamızda, önceden yapamadıgım bir hareketi yapıyorum, bir sonraki terapide daha rahat yapıyorum ve bunu daha da ilerletip yürürsem tıp literatürüne geçeceğimize eminim cünkü tarihte, böyle bir yaralanmayla ve bu kadar uzun süren bir tedavi süreci sonunda yürüyen bir insan olduğunu sanmıyorum, böyle bir şey duymadım. turgay beyi terapi açlığı çeken tüm hasta arkadaşlarıma tavsiye ediyorum!
     8 Beğeni    

 aysun kaSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.175.69.ZJ

27-01-2011
 TavsiyeNo: 39050
benim geçirmiş olduğum trafik kazası neticesinde 2 kolumda 6 kırık mevcuttur iki kolumdada hareketlenme yoktu turgay bey ile mememen hastahanesi fizik tedavi ünitesinde tanıştık kollarımın hareket etmesi ve tekrar eski durumuna gelebilimesi için , bana ragmen (Bagırış ve çagırışlarıma ragmen) insan üstü bir gayret göstererek 1 kolumumun hareketlenmesini gerçekleştirmiş diğer kolumlada ilgili halen fizyoterapiye devam etmektedir . çok teşekkürler Turgay bey. Bu konuda sıkıntısı olan herkese tavsiye ediyorum.
     Beğenin    

Aysel ÜLGÜNER Fotoğraf  Psk.Aysel ÜLGÜNER
İzmir - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

25-01-2011
 TavsiyeNo: 38993
Değerli eşim Turgay Bey mesleğini çok seven biridir. Tedavi seansları sırasında hastalarına verdiği güven ve güler yüzü sayesinde hastaları için her zaman önemli bir yere sahip olduğunu görüyorum. Bu güven temelli ilişki sayesinde bir çok hastasında kısa sürede hedeflerine ulaşabildiğine şahit oldum. Bu başarısını mesleki eğitimleri yakından takip etmesine bağlıyorum. Öğrenmenin sonsuz olduğunu düşünen eşimi fizik tedavi alanında herkese tavsiye ediyorum.
     7 Beğeni    

Turgay ÜLGÜNER'in Kişisel Bilgileri Daha Yakından Tanıyalım.. Üyemizin Sevdikleri :
Sevdiği Uğraşlar : Balık tutmak,maket yapmak,motorsiklet

Sevdiği Yazarlar : Tahsin Yücel,Azra Kohen,Ted Deker,Zülfü Livaneli,

Sevdiği Muzikler : Caz,hafif batı müziği,Türk sanat müziği


Turgay ÜLGÜNER'in Üye Olduğu Mesleki Kuruluşlar Üye Olduğu Mesleki Kuruluş ve Organizasyonlar
Türkiye fizyoterapistler derneği


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Turgay Ülgüner Klinik
Kültür Mahallesi 1388 Sokak Nno:12/1 Alsancak
İzmir  
(10.00-19.00)


Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(506) 608 42 90

Telefon 2 :
0(232) 404 23 23  

Telefon 3 :
0(850) 811 79 81  
İnternet Sitesi
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1980
(40 yaşında)
Doğum Yeri
Akhisar
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi
Mezuniyet Yılı
2002
(18 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
Kişisel whatsapp hesabı
Sosyal Medya
Kişisel instagram hesabıKişisel youtube hesabı

Turgay ÜLGÜNER'in Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Turgay ÜLGÜNER'in Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Turgay ÜLGÜNER Mesleki Videolar Videoları
6 Mesleki ve Kişisel Video

inme, lateral epikondilit, medulla spinalis yaralanm, ön bacak ağrısı, femur kırıkları, hemipleji, dirsek kırıkları, skolyoz, kas strainleri, tibia kırığı, izmir fizyoterapist, adehziv kapsülit, thoracal fıtık, diz protezleri, fibula kırığı, parapleji, donuk omuz, fibromyalji, ön çapraz bağ lezyonları, kalkaneus kırığı, tetrapleji, suprasipinatus yırtıkları, myofasyal ağrı sendromu, menisküs lezyonları, ashill yaralanması, astım, rotator cuft rüptürü, sırt ağrısı, diz bağ problemleri, sakroileit, koah, biceps tendiniti, bel fıtığı, ön diz ağrısı, artroprogozis, bronşektazi, impingement sendromu, syatalji, kondramalazi patella, asetabulum kırıkları, manuel terapi, omuz eklem protezi, priformis sendromu, femoroasetabular impingem, derin duyu, el yaralanmaları, boyun fıtığı, mekanik bel ağrısı, kalça protezi, karpal tünel sendromu


17:06
Top