2007'den Bugüne 82,667 Tavsiye, 26,140 Uzman ve 18,344 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Harun BORA

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

7

[Fzt.Harun BORA isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Harun BORA Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

6
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen Bağlantılar

Harun BORA'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Harun BORA'nın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Harun BORA Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Nörolojik rehabilitasyon ( Felç, MS, parkinson)
Ortopedik rehabilitasyon ( kalça-diz protezi, çapraz bağ - meniskus operasyonu, kırık)
Pediatrik rehabilitasyon- Duyu Bütünleme Terapisi
Solunum terapisi
Manüel terapi
Klasik Masaj, Refleksoloji
Triger point.
Akupunktur, kuru iğneleme
Kinezyolojik bantlama
Pilates

Harun BORA Tavsiye Yazıları Harun BORA için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Enes BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 78.174.88.BZ

13-03-2019
 TavsiyeNo: 108755
Harun beye bu site üzerinden ulaştım. Beynine pıhtı atması sonucu felç geçiren babam için yoğun bakımdan sonra evde fizyoterapi alması gerektiğini örendim ve fizyoterapist araştırmaya başladım. Semtimize yakın birçok kişiyle görüştüm ama Harun beyin gerek tecrubeli olması gerekse referans vermesi güvenimi kazandı ve tercih sebebim oldu. Çalışmalara başlayalı 4 ay oldu ayağında ve elinde epey iyileşme gördük ama daha epey yolumuz var. Harun Beye bu site aracılığıyla ulaştığım için tavsiye etmek istedim. Özellikle babamla empati kurabilmesi ve ona güven vermesi babamın iyileşmesinde çok işe yaradı.İşini severek, önemseyerek yapması, güleryüzü ve tecrubesi için tavsiye ederim.
     1 Beğeni    

 Muhsin BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.100.109.ZL

12-12-2017
 TavsiyeNo: 100838
Fizyoterapist Harun beye bir dostumuzun tavsiyesiyle ulaştık. Düşme sonucu kalçası kırılan anneme kalça protezi takıldı. İlk günlerdeki ağrı şikayetiyle annem hiç hareket etmek istemezken Harun bey sıcak kanlı tavrıyla güven verdi ve annemi her geldiginde ikna etmeyi başardı. Haftada 3 gün uyguladığı hareketlerle olumlu sonuçlar aldık şimdi annem bastonla yürüyebiliyor. Allah hem ameliyatı yapan doktorumuzdan hemde Harun beyden razı olsun onların sayesinde annem kendi ihtiyaçlarını giderebilecek durumda.
     3 Beğeni    

 Ahmet tSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.232.235.Y

30-08-2016
 TavsiyeNo: 89966
Annem beyin kanaması geçirdi ve üst üste 2 kez ameliyat geçirdi ameliyat sonrası. Sol tarafı tamamen hareketsiz kaldı Harun bey e internette biraz araştırdıktan sonra ulaştım. Kendisi verdiği randevu saatlerine tamamen riayet etti ve bu saatleri de bize uygun olan zamanlara denk getirdi. Hasta ile sıcak ve samimi oluşu hastanın moralini sürekli yüksek tutması bizi sevindirdi ve umutlandırdı. Annem de ilk başta düşmüş olduğu umutsuzluktan Harun beyin çabaları güleryüzü ve motivasyonu ile kısa sürede sıyrıldı. Harun beyin uygulamış tedavilerle kısa sürede elinde ve Ayağında hareketlilik başladı ve Devamında ayağa kalkabilecek ve bir medikal destekle adım atabilecek duruma geldi çok şükür. Tavsiye ettiği medikal cihazların uygunluğunu ve olumlu sonuçlarını böylece kısa sürede Görmüş olduk. Mezun olduğu okulun ismine yakışır OLDUĞUNU bilgisi ve güleryüzlülüğü ile bize kanıtladı. Harun beyi tüm hasta Yakınlarına samimi olarak tavsiye ederim
     7 Beğeni    

 İsmail Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.240.186.YFW

13-07-2016
 TavsiyeNo: 89212
Fizyoterapist Harun Bora Bey ile internet üzerinden iletişim kurduk.Annemiz sol tarafında kısmi felç geçirdi ve fizik tedavi uygun görüldü.Kendisi hastamızla gayet iyi ilgilendi ve samimi,güleryüzlü olması ve işinde uzman olması bizi memnun etti.Kendisinden çok memnun kaldık.Bayram tatilinde bile bizi kırmayarak tedaviye devam etti.Diğer hastalara da fizyoterapist Harun Bora Bey'i tavsiye ederim.Kendisi annemiz ile güleryüzlü olarak ilgilendi.Güleryüzünden dolayı çok memnun kaldık. Tüm hastalara geçmiş olsun.
     5 Beğeni    

 İrem AkSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.55.128.ZBZ

01-07-2016
 TavsiyeNo: 89053
Annem yaklaşık on yıldır ms hastası. Bunca zaman doktorları önermediği için ne fizik tedavi gördü ne de fizyoterapi. Halbuki en basından beri ilacı olan sey buydu. Harun Bey ile tanisikligimiz boyle basladi. Geldiği gunden beri guleryuzunu hic eksik etmedi. Hani hep deriz ya isini hakkiyla yapmak buna verilecek en iyi örnek Harun Bey. Karşişindaki hastanin en ufak yapabildiği hareketten çok büyük sevinçler duyabilen mükemmel bi insan. Allah ondan razi olsun. Iyi ki onu tanimisiz. Hem iyi bir fizyoterapist hem psikolog oldu bize emegi icin sonsuz tesekkurler. :)
     6 Beğeni    

 ÖMER FSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 5.47.171.BL

09-06-2016
 TavsiyeNo: 88517
Fizyoterapist Harun Bey ile 5 yıl önce çalıştığı kurumda tanıştık ve hala haftada bir seanslara devam ediyoruz. Doğumdan beri devam eden nörolojik hastalığım için destek alıyorum. Harun hocam her seansa verdiği destek ve moralle uyguladığı yöntemlerle ve en önemlisi güler yüzüyle hastalığını unutmamı sağladı. Solunum sıkıntımdan eklemlerim deki sıkıntılara kadar birçok konuda yardımcı oldu. Artık daha rahat merdiven çıkabiliyorum. Harun hocam güleryüzlü yardımsever ve sıcakkanlı işini samimiyetle yapan başarılı bir fizyoterapist. Allah Harun hocamdan razı olsun eğer Fizyoterapiye ihtiyacı olan bir hasta varsa kesinlikle tanışmanızı ve yüzyüze görüşmenizi tavsiye ederim.
     6 Beğeni    

 Mahmut (Danışan)
 IP: 5.47.217.ZBD

27-02-2016
 TavsiyeNo: 86144
İlk internet sitesinden tanıştık ve beni çok güzel bi şekilde karşıladı kendisi bilmedigim şeylerde yol göstererek banaa üçretsiz fizik tedavi almamı sagladı güler yüzlü ve samimi olarak ilgilendi benimle ve verdigi hizmetle olsun tedavi ye yaklaşımıyla olsun kendisine cok teşekkür ediyorum allah her daim razı olsun harun hocam siZden toksit ensefalopati gecirmiş bi hasta olarak cok iyi bi tedavi gösterdi ve 20 sene gitmedigim fizik tedavi hastanesi kalmadı ama kendisinden aldıgım verim bu güne kadar almış oldugum tedavilerin üstüne cıktı güler yüzünüzle sıcak yaklaşımınızla olsun dinlemenizle ve bana karşı bakış acınızla sizden rabbim her daim razı olsun harun bora hocam kurumunuzda iş arkadaşlarınızla bi bütün olarak ilgilenmezden dolayı da çok teşekkür ederim ....
     6 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
-
Telefon Numaraları

Telefon 1 :
0(555) 516 71 77
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Cinsiyeti
Erkek
Doğum Tarihi
1986
(34 yaşında)
Doğum Yeri
Sinop
Mezun Olduğu Üniversite
İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2009
(11 yıl önce)
Hızlı Mesaj Araçları
-

Harun BORA'nın Yabancı Dilleri Yabancı Dil
İngilizce


Harun BORA'nın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Harun BORA Mesleki Videolar Videoları
-

ataşehir fizyoterapist, adalar fizyoterapist, kadıköy fizyoterapist, üsküdar fizyoterapist, bostancı fizyoterapist, ümraniye fizyoterapist, çekmeköy fizyoterapist, göztepe fizyoterapist, maltepe fizyoterapist, kartal fizyoterapist, gebze fizyoterapist, sancaktepe fizyoterapist, tuzla fizyoterapist, kalça protezi fizyoterapi, felç fizyoterapist, inme fizyoterapist, pilates fizyoterapist, manuel terapi, triger point, refleksoloji, geriatri fizyoterapist, kinezyolojik bantlama, diz protezi fizyoterapist, cerebral palsy, bantlama, solunum terapisti, kinesiotape, masaj, spina bfida, rehabilitasyon, fizyoterapist, bora, kinesiotaping, harun, terapi, yaşlı, kalça, kırık fizyoterapist, çapraz bağ fizyoterapist, fizyoterapi, evde fizyoterapist, eve fizyoterapist, istanbul fizyoterapist


17:04
Top