2007'den Bugüne 75,895 Tavsiye, 24,840 Uzman ve 17,065 Bilimsel Makale
Site İçi Arama Arayın :
Yeni Tavsiye Ekleyin!
» Fizyoterapist
İsim

Servet ASLAN

Şehir

İstanbul

[Bu Şehirdeki Tüm Uzmanlar..]
Meslek

Fizyoterapist

[Diğer Fizyoterapistler..]
Tavsiye ve Teşekkürler

8

[Fzt.Servet ASLAN isimli üyemizi tanıyor musunuz? Siz de Tavsiye Edin!]
Eleştiri (?) : 0
Servet ASLAN Eposta Kendisine Gönderilen Mesaj

1
(Tüm Mesajlarını Okudu!)

[Uzmana özel mesaj gönderin]
Tavsiyeler Arasında Tarayın

Tavsiye Edilen BağlantılarServet ASLAN'in Tavsiye Ettiği Uzmanlar Servet ASLAN'ın Tavsiye Ettiği Uzmanlar
-

Üyemizin Hoşgeldiniz Mesajı
"Referansım hastalarımın gülüşleridir" sloganı ile bu işe 2012 yılı itibari ile gönül verdim..Şimdiye kadar bana danışan bütün hastalarımın rehabilitasyon sürecini başarı ile sonuçlandırmanın gururunu ve sevincini yaşıyorum. Şu anda Almanyadan özel olarak tedaviye gelen hastalarım var ve sayıları gün geçtikçe artıyor.. takdir edersiniz ki Almanya fizik tedavi konusunda ileri bir ülkedir ; sevgiyle kalın..

Servet ASLAN Uzmanlık Alanları Özel Uzmanlık ve Çalışma Alanları
Pediatrik rehabilitasyon
Ortopedik rehabilitasyon
Nörolojik rehabilitasyon
Pisikonöroimmunolojik yaklaşımlar
Manuel terapi
Osteopatik yaklaşımlar
Kuru iğneleme
Sporcu rehabilitasyonu
Geriatrik rehabilitasyon
Cerrahi sonrası fizik tedavi

Servet ASLAN Özgeçmiş CV Fzt.Servet ASLAN'ın Özgeçmişi
1991 yılında dogdum.Makzume Anadolu Lisesinden mezunum.
2012 yılının ekim ayı itibarı ile deneyim edindigim kurumlar
1)Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
2)Medical Park Hastanesi
3)GATA Haydarpaşa Egitim ve Araştırma hastanesi
4)Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
5)İstanbul Egitim ve Araştırma Hastanesi
6)Şişli Etfal Hastanesi
7)Medipol Mega Hastanesi
8)Haliç Rehabilitasyon Merkezi
9)Fatih Sultan Mehmet Hastanesi

Servet ASLAN Tavsiye Yazıları Servet ASLAN için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler

 Selma (Danışan)
 IP: 78.172.82.YY

04-10-2017
 TavsiyeNo: 99480
Yaklaşık 2 ay önce ön çapraz bağ ameliyatı oldum,.yeniden sağlıklı bir şekilde yuruyecegim günlerin geleceğinden çok umutlu değildim. Bir sene önce yine aynı dizden kıkırdak ve menisküs ameliyatı olmuştum. Sağ bacağım o nedenle çok gucsuzdu. . Çok ağrılı bir süreç oldu,Servet beye kızdığım zamanlar oldu ama şimdi o acılar geçti ve beklediğim süreden çok kısa zamanda sagligima kavuştum. Fizik tedavinin bu kadar kısa sürede böyle sonuç vereceğini hiç sanmiyordum. Beni yeniden sağlıkla yürümeye kavuşturan Servet beye yürekten teşekkür ederim.
     10 Beğeni    

 Ahmet Sivri (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 178.243.30.DC

28-07-2017
 TavsiyeNo: 98160
Merhabalar. Ben Ahmet Sivri, Servet Aslan'ın çalışmış olduğu kurumda staj yapma imkanı buldum, öncelikle bu sektörde ender olan insanlardan birisidir. Hastaların hikayelerini dinlediğimde bir çoğunda doktorların umut yok yürüyemezsin, ihtiyaçlarını göremezsin vb. şeyler söylenmiş. Ama hastaların durumuna baktığımda inanılmaz bir değişim gözlemledim. İlk haftalar tekerlekli sandalye ile gelen hastalar gördüm. 1-2 hafta sonrasında artık hayatlarındaki en büyük engelleri olan tekerli sandalyeyi aşmış bir hasta gördüğümde ben bile inanamamıştım. Sonra staj yaptığım süre zarfında gözlemledim ki aslında insan hayatında hiç bir engel yoktur, önemli olan engelleri aşmasında yardımcı olacak doğru bir eli tutmaya ihtiyacı vardır. Hayataki engellere karşı koyarak yeniden başlamak.Servet Aslan bu mesleğin sorumluluğunu bilen oldukça bilgili ve donanımlı çalışmış olduğu sektörü yakından takip eden başarılı bir Fizyoterapist. Beni bu meslekle tanışmamı sağlayan bana bu mesleği sevdiren Servet Aslan çok teşekkür ederim. Hastalara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Unutmayın insan hayatında hiç bir engel yoktur. Varsada Servet Hoca ile aşmak kaçınılmazdır.. :))
     10 Beğeni    

 Dilek (Danışan)
 IP: 88.235.118.YFZ

16-06-2017
 TavsiyeNo: 97433
Öncelikle merhaba.Kısa sürede olsa çok yol katettik diye düşünüyorum ama erken veda ettim sanki:) Bir fizyoterapistte en önemli şey hastasıyla ilgilenmesidir bence.Bir kez daha şanslıydım bu konuda ki Servet Bey'le tanıştım.İyi ki de dedim! Sorularımı cevapsız bırakmadan,yanlışlarımı düzelterek ilgilendi.Mesleğinin hakkını vererek yerine getirenlerden birisi.Her türlü bilgiyi hastalarıyla paylaşan,donanımlı,güleryüzlü ve oldukça alakalı.Ne yazsam şimdi onu anlatmaya yetmez biliyorum. Eksik olmasın diyorum!(maşallah) Hâlâ fizik tedaviye ihtiyacı olupta Servet Bey'le karşılaşmayan varsa hic beklemeden iletişime geçsin, pişman olmazsınız. Aksine çok memnun kalıp tedavinin bitmemesini istersiniz ki ben öyle istedim ama bitti :( Emeği çoktur. Yine gelsem tedaviye yine sizi isterim :) Servet Bey olmadan asla derim! Şiddetle, ısrarla, üstüne basa basa Servet Aslan diyorum başka da bir şey demiyorum! Burdan da bir kez daha teşekkür ediyorum, sağlıklı güzel, bol çikolatalı günlerde görüşmek dileğiyle:) iyi ki Servet Aslan !! Hoşçakalın...
     13 Beğeni    

 AYŞEGÜL KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 85.105.85.LC

13-12-2016
 TavsiyeNo: 92787
Merhaba arkadaşlar. Servet Hocayla tanıştığımda onun deyimiyle belimde çok sağlam iki adet fıtığım vardı . Çeşitli hastanelere gittiğimde , ağrı kesici ve kas gevşetici vurup yolluyorlardı . Bu tedavinin hiç bir yararını göremedim. Artık hastahaneye gitmekten bıkmıştım kendi iğnelerimi kendim yapmaya başlamıştım . Hizmetli olarakta çalıştığım için ağrılarım gün geçtikçe artmaya başladı taki: 'SERVET HOCAYLA TEDAVİYE BAŞLAYANA KADAR' . Hergün sağlığıma kavuştuğum için ona dua ediyorum . Sadece beslenme programıyla ve tahlil sonuçlarımı değerlendirerek uyguladığı tedavi sonucu çok mutluyum. Bu sağlıklı beslenme sonucunda beni mutlu eden bir detay daha oldu . 6 ay önce tedaviye başlarken , 96 ,800 ken şuanda 84 kiloya ulaştım. Fıtığıma zarar veren yiyecekleri tüketmeyi bırakmamın sonrasında iki rahatsızlığımada çare bulmuş oldum. Sizlerlede bu sağlıklı günlerimi paylaşmak istedim . Servet hocanın bu başarsının devamını dilerim .
     13 Beğeni    

 Özge çığ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.162.223.YZZ

21-10-2016
 TavsiyeNo: 91238
Merhabalar , ben FZT. SERVET ASLAN'İN stajyeriyim . Yani bende bir fizyoterapist adayıyım . Yaninda oldugum vakit boyunca birkaç danışani ile tanışma imkanı buldum . Ve hikayelerini dinledim , su anki durumlarını gözlemledim . SERVET ASLAN bu mesleğin sorumluluğunun tamamen farkında olmakla birlikte oldukça bilgili, donanimli ve tecrübeli bir fizyoterapist . O gün tanıştığım hastalar çok kotu durumlardan hatta neredeyse imkansız denilecek bir halden yaşamlarını daha kolaylıkla sürdürebilecekleri ve yakınları ile daha güzel vakit geçirebilecekleri bir sağlığa kavusmalarinin en büyük sağlayıcısı , hastalardan dinlediğim ve gördüğüm özveri sebebi ile SERVET ASLAN'dir. Kendisine beni bu meslek ile barıştırdığı için çok tesekkur eder bütün hastalara gönül rahatlığı ile tavsiye ederim kendisini .
     13 Beğeni    

 ZUHAL KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 176.238.1.FJ

29-06-2016
 TavsiyeNo: 89024
Kızım CANSU 2013 yılında doktor hatası, yanlış operasyondan ötürü kalbi durdu ve beyninin lezyona uğraması sonucunda %100 engelli kaldı. Beynin görme,konuşma, yutma ve hareket sistemi yok oldu. 11 aylık hastane sürecimizde doktorlar Cansu'nun ömrünün en fazla 5,6 ay olduğunu söylediler... 2 tercihim vardı ya evladımı ölüme terkedecektim yada onu yaşatabilmek için doğru adreste doğru insanları bulacaktım. SERVET ASLAN demek kızım ve benim için yeni bir yaşam demek. Doktorların ömrünü biçtiği evladım bugün SERVET ASLAN sayesinde adım atabiliyor. Fizik tedavi, osteopati ve özel uygulamaları sayesinde kızım yeniden anne demeye başladı. Çok yol kat ettik ve sen SERVET ASLAN evladıma yeni bir hayat verdin. Sana minnettarım. EMEKLERİN, CESARETİN ve GÜZEL YÜREĞİN İÇİN SANA ÇOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. SAYGILAR
     15 Beğeni    

 Gülçin ErSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.224.161.ZBW

17-06-2016
 TavsiyeNo: 88735
Bir ay içinde 2 kez ortepedinin en zor amelitaylarindan olan omurga ameliyatı oldum.Ameliyat sonrasında araştırmalarım sonucunda doktorumun görmemi istediğı ameliyat sonrası fiziktedavi sürecimi çok değerli insan Servet Aslan'dan almaya karar verdim.İki hafta dan sonra kendimi yana çekmeye ve kendi başıma yatakta oturmaya başladım.Tekerlekli sandalyeme oturtturulunca kendimi hic kıpırdatamazken kendimi dültebilmeye başladım.Yardımsız sandalyeme de geçmeme çok az kaldı. Servet Aslan hastasına son derece sıcak,samimi,hastasınaçok önem veren,iyileşmsi için çok çabalayan,insana güven veren,esprili ,işini amatör ruhla profesyonelce yapan ,hastasına saygı duyan çok harika bir fizik tedavi uzmanıdır.
     15 Beğeni    

 Cem (Danışan)
 IP: 85.105.85.LC

17-06-2016
 TavsiyeNo: 88718
Merhabalar ben 2015yılında skolyoz amelyatı geçirdim.bir hastasının onermesi sonucu numarasina ulastim durumu anlattim Ve servet hocayla tanıstik 9 ay boyunca haftada 2 seans fizik tedavi gordum artik sagligima kavuştum. Servet hoca mesleginin hakkini veren sayıli insanlardan birisidir. Gozunuz kapali sagliginiz icin ona guvenebilirsiz.Benim hayatima dokundu ve saglima kavusmama vesile oldu iyi ki varsiniz hocam Simdi baskalarinin da hayatina dokunmaniz dilegi ile hocam seviyoruz sizi Güler yuzlu sevecen bir insandir zamanin nasil gectigini anlamiyorduk .gönul rahatligi ile tavsiye ediyorum :)
     14 Beğeni    


» İletişim Bilgileri
İş Adresleri
Adres 1:
Fizyorom Fiziktedavi Merkezi
Zuhuratbaba Mah., Şükran Çiftliği Sk. No 29, Bakırköy/İstanbul Kadıköy Bostancı Ataşehir Maltepe Beşiktaş Anadolu Yakası Avrupa Yakası
 

Telefon Numaraları

Telefon 1 :
(535) 030 78 34
E-Posta
Kişisel Bilgileri
Mezun Olduğu Üniversite
Haliç Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Mezuniyet Yılı
2015
Hızlı Mesaj Araçları
-
Sosyal Medya
Kişisel facebook hesabıKişisel linkedin hesabıKişisel instagram hesabı


Servet ASLAN'ın Mesleki Anıları Mesleki Anıları
-

Servet ASLAN Mesleki Videolar Videoları
8 Mesleki ve Kişisel Video
4 Diğer Video
Serebral Palside Yürüme Çalışması
Serebral Palsili Danışanımda Fizik Tedavi Sonrası Yürüme
Almanyadan Tedaviye Gelen Hasta Tedavi Sürecini Anlatıyor
Sosyal Sorumluluklarımız09:19
Top